Grandioso I 9"-14" 15".22" &!r9"-13" V, 7" -14" 34" - 49" Winkelpanden OPSLAGPLAATS DINSDAG 29 OKTOBER 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 Dat staat sportlef! Zo'n zuiver wollen meisjespull- over In 'n grove parelsteek. Behaaglijk warm, In vele kleuren en zeer voor- Heel modern voor onze kleuters Is het kleine fleu rige pepita ruitje, hier verwerkt tot een gezellig jack met capuchon die ge heel met wollige teddy 1st gevoerd. Met practischej[ ritssluiting. 2-7 jaar. 16" - 19" Combineer het Jack met een zuiver wollen wevenlt pantalon! 2-7 laar. Naar grootte slechts: Voor kleine mannekes heeft C A een grote sortering kleuterpakjes. Dit pakje voor jongens van 2-4 jaar 'is van zuiver wollen tricot en heeft een grappige fantasie jacquard gar nering. Practlsch en warm 4 J75 in het dragen. Alle maten 14 Echte jongens zijn «Ik gek op truien in de '%J winter! Deze zuiver wollen wevenit trui i heefteen originele fantasie at jacquard garnering en is verkrijgbaar in verschil- lende mooie kleuren. j|||g| N.,;,re9"-1475B Terlenka pantalon. A. Voor jongens a Jen 5-14 N. gr. 14 B. Voor meisjes 4 <175 3-14 J. N. gr. I L Stoere schooljongens wl!-" len 'n stoer schooljacket Dit jacket Is van water afstotende poplin met een suèdine Jukstuk, geheel gevoerd met heerlijk warme „teddy fleece". Voor jongens van 6-14 Jr. Naar grootte ^n Lekkere capuchon. 2 diepe zakken, I 'n prachtige warme ruitvoerlng, Pim er tegen In z'n kleutercoat kwaliteit winterduffel. Let eens* op de aardige stikselgarnering op het] voorpand! 2-6 jaar. OQ75 OQ75 Naar grootte LL ZO Martin vliegt naar school In zijn nieuwe Hier een voorbeeld uïT onze schooljas van prachtige kwaliteit zware enorme collectie autocoats voor winterduffel met aangeweven ruit. „mannen" van 5-14 Jaar. Prach- 5-14 Jr. In div. echte jongenskleuren: *ige kwaliteit, modieus klein Raf, marine en 4Q75 0075 ™itdessln. 0C7S 0075 grijs. Naar grootte 10 - ZV Naar grootte ZD - OV Wat wordt Leentje toch al groot I In haar twee delig geruite pakje met 'n extra wijde plooirok en 'n pittig wit kraagje Is zij al een heel dametje. In het beroemde: blue-, brown- of blackwatch. lp:] in xjl 1 SL, Bijzonder mooie zuiver wol len mohair velours werd ge bruikt voor deze leuke meis jesmantel. Vlot model met capuchon. 65-105 cm. Niir OQ75 0Q75 grootte LI J7 I 1 Zonder 'n wevenlt combinatie Is de garderobe van Uw kleine meisje onvolledig! Dit heerlijk materiaal is reuze geschikt, ook voor kleuterkleding! 'n Wollen we venit pullover met 'n modern kraagje. Veel nieuwe tinten. T 3-14 jaar #on meisjesmantel met allure! Naar grootte 0 7 ^ste ^'a$ kwaliteit 'edervelours I Uitstekend van pasvorm! Moderne Wollen wevenlt plooirokje met In- opgestikte zakken en modieuze geweven plooien voor 5-14 jaar. rugceintuur. Grote keuze in kleur. Een nieuwe stijl uit het moderne Italië Vraag deskundig advies a Den Haag Rotterdam Groningen Arnhem Leiden Dordrecht Leiden Maarsmansteeg 23 TeL 20577 Delït Adverteren doet verkopen S* Kinderrijwielen f25.— goedkoper. Door aankoop van enorme partij kinder rijwielen, jongens en meisjes, met remnaaf in 5 kleuren. Volle garantie Thans 1 56.alleen con tant. Fa. Dusoswa. Turf markt 2. Leiden: Kerkstr. 48, Noordwijk: Zeeweg 1. Katwük/Zee. Wegens vertrek. Erres radio KY 506, pracht toe stel 95. Herenfiets met licht enz. 50. Sleestofzui ger 220 volt compleet 25. Kloksteeg 29. Te koop: 1 kasregister (Nationaal) en snelweger (v. Berkel), in prima staat. Douzastraat 3. Noordwijk. <2? Gevraagd meisje voor 2 a 3 dgn per week. C. v. d. Meer, Zuideinde 5. Roe- lofarendsveen. 3? 35 pracht grammofoon platen o.a. Johnny Jor- daan, Frankie Laine. Har ry James enz. 12.50. v. d. Wateringelaan 154, Voor burg. R.K. dame huishoud ster. m. 1., besch. en ontw., z.z.g.g. bij heer alléén, r.k.. van betere stand. Br. onder no. 5681 bur. v. d. blad. 3? Prijsjassen om de be kende mooie prijzen. Deze week woensdagavond. Ca fé Den Hollander. Zoeter- woude. 2? Verzekering. Speciaal voor verzekeringsagenten (v. ziekenfondsen, levens verzekeringen enz), heb ben wü een uitstekende, blijvende bijverdienste (ca 1 a 200 gld. p. mnd.). Gaat in een moeite. Schaadt hoofdberoep niet. Gratis ui tv. inlichtingen. Br. on der no. 1323 bur. v. d. blad. Zelfbedieningsbedrijf vraagt met of zonder woning in Leiden en/of omgeving. Mogelijkheid bestaat dat tegenwoordige be woner (ster) na inwerking als filiaalhou- der(ster) optreedt. E.v. overname van in ventaris. Brieven onder no. 1948 aan bureau van dit blad. Het wordt steeds eenvoudiger een goed figuur te houden.... er wordt hoe langer hoe meer aan Uw „lijn" gewerkt. Maar hoe groter de keus in goede, doelmatige foundations, hoe moeilijker het voor U wordt in die veelheid van modellen en merken de weg te wetende weg naar een goed figuur. Moet het een soepele step-in zijn, een sportieve panty, een U mooi strak omsluitende gaine, een ,,alles-in-één"practisch corselet of wellicht een stevig corset? Welke bustehouder zal U het prettigst zitten? Welk model is voor U het „geknipte".... en waarop komt Uw bovenkleding het voordeligst uit? Zo'n beslissende keus, waarvan Uw charme afhangt, doet U niet door „even te kijken" en dan te kopen. U doet er verstandig aan met een van onze deskundige verkoopsters te praten en op Uw gemak te passen. Haar kennersblik ziet waar Uw figuur steun behoeft of verbetering vraagt en met welk model Uw lijn het best wordt gediend Laat U door haar voorlichten en bedenk: onze deskundige staf is er voor U, onze paskamers zijn er voor U, onze uitgebreide keur van de meest gerenommeerde foun dations is er voor UI Een goed figuur koopt men niet over de toonbank I „Te huur gevraagd in Lei den of naaste omgeving een voor groothandel in schuimplastic. Oppervlakte ca. 35—40 m2. 'Brieven on der no. 1913 bur. v. d. blad. DEKKLEDEN VERHUUR VERKOOP H. R. TROOST HAVEN 14 LEIDEN Dat is de grote verrassing, die Swift U brengt met zijn Swift garandeert ook voor de Grandioso- modellen een fantastische pasvorm. Swift Grandioso! Modern van lijn en toch niet al te spits Fijn kalfsleer. Sportieve molière met moderne kruissteek. In zwart, bruin en grijs granito-sportleer. Swift Grandioso. ITALIAANSE MODELLEN Geklede molière In nieuwe stijl. Fijn kalfsleer met inzet van granito. Swift Grandioso Swift Een serie ras-echte Italiaanse modellen, heerlijk buigzaam en fantastisch makkelijk. Ze zijn modern van lijn en toch niet al te spits. Dit zijn nu schoenen voor alle mannen, die jong zijn of Jong van hart. Waarom zou U niet met uw tijd meegaan! Neem SWIFT GRANDIOSO. G randioso

Leidse Courant | 1957 | | pagina 4