DE LEIDSE BIOSCOPEN Eerste paal geslagen voor nieuw woningproject in plan ,Leiden-noor(T Verzekerden geen nadeel van conflict Wereldburger Gary Davis te Amsterdam gearresteerd ZATERDAG 31 AUGUSTUS 1957 DE LEIDRF COURANT PAGINA 4 Zuchtend en sissend kwam gister middag in het verlengde van de Wil lem de Zwijgerlaan het heiblok neer op de paal, die geslagen werd als eer ste van een groot aantal, waarop in de nabije toekomst 243 woningen m het uitbreidingsplan Leiden-Noord zullen steunen. Het complex, bestaande uit 17 woningen voor ouden van dagen en 226 gezinswoningen van verschillende inhoud, wordt gebouwd voor reke ning van de woningbouwvereniging „Ons Belang". Aan het feit was door het bestuur van de vereniging een ietwat feeste lijk karakter gegeven en tal van voor aanstaande personen gaven door hun aanwezigheid blijk van belangstel ling voor het gebeuren, dat wel zo veel betekenis heeft, dat de hoofd ingenieur-directeur van „Volkshuis vesting Bouwnijverheid Zuid-Hol land", de heer K. Mackenzie zich be reid had verklaard, de eerste paal te slaan. Voorts waren o.a. aanwezig de wethouders van openbare werken, de heer J. A. Jongeleen, de gemeentese cretaris, mr. Bool, de heer G. J. Phi- lipsen, hoofd v. d. gemeentelijke dienst Bij de foto: Ing. Mackenzie bedient de hei-installatie. antwoord aan de heer Gerritsen be gaf de heer Mackenzie zich, voorzien van een regenjas om hem tegen olie en stoom te beschermen, kennelijk sceptisch gestemd ten aanzien van zijn toekomstige handeling naar de heistelling, waar arbeiders de veer tien meter lange paal in gereedheid aan het brengen waren. Nadat een van de werklieden het gevaarte een flink stuk in de grond had laten verzinken, nam de heer Mackenzie hun taak over, waarmede de plechtigheid eigenlijk al was afge lopen. Toen de eerste paal stond, werd ogenblikkelijk een tweede aangesleept en begaven de genodigden zich naar de cantine, waar een heildronk werd uitgebracht op het werk. DUITSE HERDERS VEROVEREN „DE BURCHT" Ruim twintig worpen met in totaal voor huisvesting en de raadsleden i tachtig Duitse Heulers zullen op zon- Van Iterson en Ten Broek als lid van de commissie voor openbare werken. In een kort woord van welkom zei- de de voorzitter van de vereniging, de heer J. Gerritsen, dat het slaan van deze eerste paal een mijlpaal beteken de voor „Ons Belang". De bezegeling van dit feit zag hij gesymboliseerd in de laatste slag, weshalve hij de heer Mackenzie verzocht, deze te wil len geven. Spr. dankte voorts de wet houder en alle gemeentelijke instellin gen, die hun medewerking hadden verleend bij het tot stand komen van de benodigde voorbereidingen. Ook de gemeentelijke dienst Huisvesting, de directies van de verschillende aan nemers en alle medewerkers werden in de dank betrokken. Na een kort GEM. AANKONDIGING WEDEROPBOUWPLAN. De Burgemeester van Leiden brengt ter voldoening aan het bepaalde bij artikel 2, eerste lid, van de Weder- opbouwwet, ter openbare kennis, dat de gemeenteraad bij besluit van 26 augustus 1957, no. 189, heeft bepaald, dat een herziening van het weder- opbouwplan „Leiden-Stationsplein" vastgesteld door het College van Al gemene Commissarissen voor de We deropbouw bij besluit van 23 oktober 1947, no. 43, wordt voorbereid, om vattende het gebied, gelegen ten zuid oosten van de spoorbaan Amsterdam- Rotterdam, ten zuidwesten van de lijn viaduct Rijnsburgerweg-hoek Rijns- burgersingel, ten noordwesten van de Rijnsburgersingel en van de Mors singel, ten westen van de Morssingel, ten noorden van de Morsweg en ten oosten van de bebouwing aan de Paul Krugerstraat. Leiden, 31 augustus 1957. De Burgemeester van Leiden, F. H. VAN KINSCHOT. R.K. DOCOS. Morgen vertrekt de vereniging „Do-cos" om acht u-ur van de Beesten markt naar Tilburg. Er kunnen nog enkele belangstellenden mee met de bus. Zij kunnen zich opgeven by C. L. van Schooten, tel 26232. Brief van ziekenfondsraad aan ziekenfondsen De voorzitter van de Ziekenfonds raad heeft aan de ziekenfondsen het volgende schrijven gedateerd 30 augustus 1957 toegezonden: „In zijn vergadering van 16 aug. 1957 heeft de ziekenfondsraad uit gesproken, dat overeenkomsten in afwachting van een bindend advies inzake de honorering van tandartsen door algemene ziekenfondsen voor hulp aan verzekerden, aangegaan tussen algemene ziekenfondsen en tandartsen geacht worden de goed keuring van de raad te hebben ver kregen, indien deze overeenkomsten inhouden, dat: a. het ziekenfonds over de tijd, voorafgaande aan het uitbrengen van bovenbedoeld bindend advies, de tandarts zal honoreren volgens een voorschotregeling, krachtens welke per maand 1/6 deel van de som van de declaraties van de desbetreffende tandarts over de maanden oktober 1956 tot en met maart 1957 wordt uitgekeerd. Het eerste voorschot zal worden uitbetaald in de eerste week van de maand volgend op die, waarin de tandarts zijn werkzaamheden heeft hervat. b. Het definitieve honorarium, zoals dit krachtens eerdergenoemd bindend advies zal luiden, zal gelden van het tijdstip af, waarop de tand arts zijn werkzaamheden heeft aan gevangen. De ziekenfondsraad heeft in boven vermelde vergadering voorts besloten de minister van sociale zaken en volksgezondheid te adviseren de gel digheidsduur van saneringsbewijzen van verplicht-verzekerden te verlen gen met 6 maanden indien deze gel- digheidssduur is verlopen in de pe riode liggende tussen 1 april 1957 en de datum, waarop de tandarts, die het saneringsbewijs heeft afgegeven of die tot afgeven van dit sanerings bewijs heeft geadviseerd, zijn werk zaamheden krachtens een overeen komst als bovenbedoeld heeft hervat. Eenzelfde maatregel is geadviseerd met betrekking tot de door tand artsen in bovengenoemde periode aan verplicht-verzekerden afgegeven sa neringsverklaringen, inhoudende dat zij tandheelkundig als gesaneerd mo gen worden beschuowd. Op deze wijze wordt bereikt, dat patiën die in het bezit zijn van een der gelijke verklaring van een tandarts, in dit opzicht geen nadeel onder vinden van het feit, dat de tand artsen gedurende vijf maanden niet voor de ziekenfondsen hebben ge werkt. De ministeï van sociale zaken en volksgezondheid heeft dit advies overgenomen; een dezer dagen zal dan ook een beschikking worden ge publiceerd, waarbij deze verlenging van de geldigheidsduur van het sa neringsbewijs en van bovenbedoelde saneringsverklaring wordt geregeld". DE DIJK NAAR MARKEN BIJNA GEREED. Over ongeveer twee maanden zal de dijk tussen de zuidwestpunt van het eiland Marken en de Nespolder tot stand zijn gebracht. Omstreeks half december zal het verkeer van de dijk gebruik kunnen maken. „DE SCHELDE" WIL ATOOM CENTRALE BOUWEN. De N.V. Koninklijke Maatschappij De Schelde te Vlissirgen heeft aan een Nederlandse elektrlciteits maat schappij een aanbieding gedaan voor de levering van een complete atoom centrale met een nattige produktie van 150.000 kilo watt. Deze activitei ten bij de Schelde op atoomgebied konden ontplooid worden in samen werking met de Nuclear Power Plant Company in Knutsford, hoofdontwer pers en fabrikanten van de eerste atoomcentrale te Calderhall in de Verenigde Staten. De wereld begrijpt hem niet Op bezoek bij de wereldfederalisten Na afloop van de vrijdagmorgen ge houden werkvergadering van 't con gres der „world-union of World Fede ralists" werd onder de aanwezigen in het Kurhaus te Scheveningen ook Gary Davis, „Wereldburger No. 1", opgemerkt. Zoals bekend is werd hem, toen hij zich zaterdag j.l. naar het congres in Scheveningen wilde begeven, door de politie te 01 denzaal de toegang tot ons land geweigerd. Gary Davis vertelde hedenmorgen tegenover enkele journalisten dat hij van Oldenzaal naar Bremen was ge reisd. Hier had hij het recht om vrij te reizen in eigen hand genomen en zich niets meer van een grens aange trokken. Donderdagavond om half twaalf was hij in Nederland aange komen waarna hij door vrienden- wereldburgers per auto naar Den Haag was gebracht. Hij verklaarde aan het congres .te hebben willen deelnemen om de menselijke rechten te verdedigen en oude vrienden weer te zien die een methode trachten uit te werken om de wereld op de juiste' wijze te leiden. Activiteiten. Gary Davis zal, naar hij verder zeide, begin volgende week in Keu len een persconferentie houden. Davis was oorspronkelijk van plan de deelnemers aan het congres te ver gezellen op het uitstapje dat zij gis termiddag naar Amsterdam maakten en eveneens aanwezig te zijn op de receptie die het gemeentebestuur gis teravond in het rijksmuseum aan bood. De organisatoren van het congres hebben hem echter moeten weigeren hen te vergezellen, waarbij zij erop wezen dat zij als genodigden bepaal de verplichtingen hadden. Na een korte woordenwisseling heeft Gary Davis zich hierop boos verwijderd. Zijn teleurstelling was nog niet volkomen want de wereldburger no. 8 september op het binnenplein van „Den Burcht" te Leiden door een keurmeester worden beoordeeld en besproken. Het gaat er daarbij om, welke worpen de beste zijn en voor de fokkers van deze groepen zijn dan ook fraaie prijzen uitge loofd. Deze fokkersdag wordt georgani seerd door de kringgroep Zuid-Hol land van de V.D.H., de vereniging van fokkers van Duitse Herdershonden. De toegang tot deze kyinologische ge- beurtenis, die om 11 uur begint, is vrij. Voor liefhebbers van de Duitse Herder en van de hond in het alge meen zullen er heel wat mooie die- Wereldburger nr 1, Gary Davis, gefotografeerd terwijl hij met zachte dwang door een paar Amsterdamse Te ren te bewonderen zijn, waaronder chercheur in een gereedstaande politieauto wordt gewerkt In de ochtend had Davis een zitting van de We de beste reuen uit het Westen. reldfederalisten in Den Haag bijgewoond. één werd 's middags door recher cheurs van de vreemdelingenpolitie te Amsterdam gearresteerd, nadat hij onder het wakend oog van deze po- tiemannen krachtdadiger ingrepen, concert had bijgewoond in de wester- kerk, dat gegeven werd ter gelegen heid van het bezoek van de wereld- federalisten. Idealen. De politie liet Davis rustig de ge legenheid zijn idealen nog weer eens kenbaar te maken aan vertegenwoor digers van de pers. Eerst toen hij zich te kwart over zes naar een restaurant wilde bege ven, vroeg de politie naar zijn geldig paspoort. Hij toonde zijn wereldpas poort „No. één", doch aangezien dit geen geldigheid heeft voor Neder land greep men hem vast en trachtte hem in de auto te krijgen. Hij ver zette zich, bijgestaan door enkele van zijn aanhangers. Eerst toen de poli tiemanen krachtdadiger ingrepen, werd hij op de achterbank van de auto gezet en overgebracht naar het politiebureau. Oude bekende. Op het hoofdbureau van politie kon men niet dadelijk mededelen welke maatregelen tegen Davis zullen wor den genomen. Vertegenwoordigers van de bond van wereldburgers wil len aantonen dat Davis uitsluitend naar Nederland is gekomen om ken nissen te bezoeken en niet voor een demonstratie. Hij was bovendien van plan binnen 48 uur ons land te ver laten omdat hij maandag een rede zou houden in Keulen. Het is niet de eerste keer dat Davis op het hoofdbureau vast zit. Op Oudejaarsdag 1956 kwam hij even eens illegaal ons land binnen en de politie wilde hem over de grens zet ten, doch geen land nam hem op. Na uitvoerige besprekingen met het ministerie van justitie, de consul- generaal van de Verenigde Staten en de K.L.M., slaagde men erin hem op 9 januari in het vliegtuig naa^ Amerika te plaatsen, dat bereid bleek te zijn de in dat land geboren Davis op te nemen. Tijdens zijn verblijf op het hoofdbureau is de wereldburger toen enige tijd in hongerstaking ge gaan als protest tegen zijn arrestatie. GARY DAVIS OVER DE GRENS GEZET. „Wereldburger nummer een", Gary Davis, is vanochtend door de Neder landse politie bij Glanerbrug over de Duitse grens gezet. Casino. In de middagvoorstel ling (2.30 uur) van Casino draait de alleraardigste film „John en Julie". Het verhaal gaat over twee kinderen en is ook bedoeld voor kinderen, wat overigens niet zeggen wil, dat vol wassenen er geen gezellige uren mee zouden beleven. Jdhn en Julie, twee kinderen uit Noord-Engeland willen naar Londen om getuigen te zijn van de kronings feesten van koningin Elisabeth. Ze offeren hun spaarcenten om het plan te verwezelijken. Halverwege dreigt alles mis te lopen als John zijn kaar tjes uit het coupéraam laat waaien. Ze worden uit de trein gezet maar slagen er toch in, Londen te berei ken. De ouders, die hun kinderen mis sen, zetten hun speurtocht in en sla gen er aan het eind van vele avon turen in, tezamen met Julie's lerares, de kinderen terug te vinden. Casino. Een weesmeisje, Christi ne, dat door een sociaal werkster in diens eigen, zeer welgestelde familie wordt overgeplant, ondervindt daar van niet anders dan narigheid. Zij past niet in de haar overstelpende luxe en .de familie ziet op haar neer om haar nederige afkomst. Haar vei ligheid komt in gevaar en er is nie mand om haar te beschermen, want de sociaal werkster geeft zich alweer aan andere gevallen. Christine loopt weg en valt in de handen van een gewetenloze schurk. Met behulp van de politie weet men het kind te be vrijden. Het komt in een gesticht en werkt later als assistente bij de ver loofde van haar beschermster. Die voelt zich verlaten door zijn hardwer kend meisje, dat geen oog meer voor hem heeft. Er ontstaat een genegen heid tussen Christine en de verloof de, een genegenheid, die tot een ro mance uitbloeit, nadat de sociaal werkster in een wat gewrongen scène heeft ingezien, dat zij te veel liefde schenkt aan haar medemensen, dan dat zij zich zou kunnen bepalen tot één mens. Een zeer reëel maar boeiend filmwerk, dat we iedereen zouden willen aanraden, die de leeftijd van 18 jaar bereikt heeft. Luxor. Voor de vierde en aller laatste week kunt u de belevenissen gaan zien van Kitty in de grote Stad. Liefhebbers van Romy Schneider: haast u. (Alle leeftijden). Trianon. „Der Bettelstudent", de bekende operette van Carl Mil- löcker, is hier niet zo vaak opgevoerd als de meer populaire stukken van Franz Léhar bijvoorbeeld, waarvan de liedjes dan ook nog meer in het gehoor liggen. Voor een verfilming leent het verhaal zich echter uitste kend. Het komt hierop neer, dat twee rondtrekkende Poolse studenten ver zeild raken in de politiek van die dagen. Wij zijn nl. in de tijd, toen August de Sterke van Saksen heerste over. Polen. Hij had het bestuur over Krakau opgedragen aan een overste Ollendorf, die een rauwe klant bleek te zijn en als vreemdeling allesbe halve geliefd was bij de Poolse pa triotten. Toen hij op een bal een Pools gravinnetje het hof maakte en haar op de schouder kuste, kreeg hij prompt een fikse oorveeg. Hij zou wraak nemen en koos een „Bettel student" uit, die hij uitgaf voor miljonair en die in het huwelijk moest treden met de gravin. Daarna zou hy bekend maken, met welke ar moedzaaier zij getrouwd was. Natuur lijk loopt het allemaal anders; het gravinnetje houdt echt van de Bet telstudent, die trouwens nog niet eens zo'n te versmaden partij blijkt, want hij wordt de opvolger van de gouverneur van Krakau. In gloeien de kleuren verteld en gedragen door de lichte humor in de echte operette sfeer, is deze „Bettelstudent" een uit nemende gelegenheid om na de va- cantie weer op verhaal te komen. Voor alle leeftijden. Lido Wanneer er hoogst gehei me strategische dokumenten verdwij nen, sleept de geheime dienst zijn zware troef, kampioen-speurder OSS 117 in het vuur. Die werkt samen met zijn secretaresse om Het Ver dachte Huis van een hoge, functiona ris te schaduwen. Geen van beiden kan ook maar iets ontdekken, maar wanneer ze er in slagen om zich te laten uitnodigen op een fuifje bij vrienden van de verdachte, ontmoeten ze verschillen de figuren, die hen bekend voor komen uit de dossiers van de ge heime dienst. Het hoogtepunt van de gezellige avond komt pas aan het eind als de grote speurder ontdekt, dat zijn se cretaresse verdwenen is. Vermoedend dat zij een spoor volgt, stapt hij in zijn wagen om op een steile helling tot de pijnlijke ontdekking te komen, dat er aan zijn remmen geprutst is. Hij gaat begrijpen, dat men een plaatsje voor hem had gereserveerd in het ravijn. Met inspanning van alle krachten weet hij zijn op hol geslagen karretje in het goede spoor te houden. De aanslag is voor hem het bewijs, dat er in de kringen van de feestvierders iets fout zit en hij zet de jacht in, die natuurlijk succes heeft. Anders had men een zo onbe nullige film beter niet kunnen maken. Toegang 18 jaar. Rex. De film „Geen plaats voor Wilde Dieren" beleeft deze week een reprise. Het is een goede verfilming van het leven in een Afrikaans wild reservaat, die door iedereen gezien kan worden. Anders is dat met de film „Bittere Rijst" Sylvana Man- gano die draait in de donderdag cyclus en die strikt is voorbehouden aan volwassenen. 2 Nette bediende en een leerling gevraagd. In- of extern. Slagerij v. d. Zalm Kempenaerstr. 33, Oegst- geest. 2 Mode-vakschool „Eps- kamp" heeft haar lessen in patroontekenen, knip pen. naaien hervat. In schrijving nieuwe leerlin gen. maand., dinsd.. woens dag van 4 tot 8 u. Gedipl. Lerares H.C.V. Plantsoen 11. 2" Betrekking aangeboden aan net r.k. jong meisje als daghulp in het huis houden van jong gezin. Aanmelden na 7.30 u. n.m. Mevr. Kirch, Tomatenstr. 43, Leiden. 2* Rashonden te koop ge vraagd; tevens Bastaard (pups). Teunissen. Leven- daal 28, tel. 22053, Leiden. 2 Aangeboden: gemeubi leerde kamers, met ge bruik van vrije keuken. Nabij tramhalte te Oegst- geest. Meest geschikt voor 2 heren of 2 dames. Br. onder no. 5040 bur. v. d. bl. 2 Wegens huwelijk, nette juffrouw gevraagd voor winkel of huishouding. Slagerij v. d. Zalm. Kem- penaerstraat 33, Oegstgeest 2 Nog af te halen prijzen v. d. loterij Missie Naai- krans Voorhout, no. 204 153 473 371 82 336 296 962 302 418. troën 2 C.V. de luxe 1955, Citroën 2 C.V. de luxe 1956 Deze wagens worden on der volledige garantie ge leverd. Bakker's Automo bielbedrijf. Sassenheim. Agent Citroën en D.K.W.- automobielen. Tel. K 2532 —7427. 2 Voor direct gevraagd: bakkersleerling bij Cas per's bakkerij. Dr. v. Noortstr. 134, Stompwijk. 2 Gevraagd: nette win keljuffrouw liefst met eni ge ervaring of meisje dat daarvoor opgeleid wil worden. Boven de 18 jaar. Banketbakkerij Ravens- bergen. Oude Haven 11, Sassenheim. Tel K 2532 7758. 2 Beambte N.Z.H. zoekt net r.k. kosthuis. Brieven onder no. 5048 bur. v. d. bl. 2 Te huur zonder chauf feur nieuwe Consul en Customline. Garagebedrijf Van der Pijl, Leidschen- dam. Tel. 1916—K 1761. 2 Ford Prefect te koop: in zeer goede staat en pri ma banden, spotprijs. Rijn dijk 59. Hazerswoude. 2 Gevraagd met October een r.k. aankomende boe renknecht, goed kunnende melken. Bij: J. Th. Ver- steegen. Weipoort 61, Zoe- terwoude. 2 B.z.a. r.k. meisje 19 jaar liefst in banket-bakkers winkel. Br. onder letter A. R. Paauw. Kantoorboek handel. Roelofarendsveen 2 Aangeboden: t.e.a.b. auto. merk Hillman 1951 goed van uiterlijk en me chanisch prima. Te bevra gen Middelstegracht 30. 2 Dame, h.b.b.h.h. zoekt te Oegstgeest of Leiden, ongemeubileerde zit- en slaapkamer, zo mogelijk met kookgelegenheid. Br. met prijsopgave aan het bur. v. d. bl. onder no. 5046 Jonge schippersknecht Melden: Linde straat 4, tel. 30228. 2 Overal vraagt U, bij Wassenaar slaagt U! voor opklapbedden. tuimelbed- den, enz. Ombouwen uit eigen meubelmakerij 30 modellen ook met berg ruimte! Wassenaar. Jan- vossensteeg 60, tel. 20143. 2 Aangeboden Citroën 11 sport 1949 600.-. Bakker's Automobielbedrijf. Sassen heim. Tel. K 2532—7427. 2 R.K. Meisje gevraagd voor hele of halve dagen. W. Vesseur, Zuideinde 14. Roelofarendsveen. 2 Gevraagd net meisje voor 3 dagen per week. B. van der Meer. Noordeinde 152, Roelofarendsveen. 2 Ooel Rekord 1957 te huur zonder chauffeur tevens nieuwste Ford Con sul beiden mei radio, en Morris Minor Alléén nieuw materiaal. billiiV ta rief. Stindonk. Hoo«l Kerkgracht 30. tel. 31608. 2 Te koop: 4 percelen voor belegging te Leiden, huren ƒ1400.-, lasten ƒ140.-, koopsom 15.000 vrij op naam. Te bevragen brie ven onder no. 9140 bur. v. d. blad. 2 Gasf., kloosterstoelen, haarden, enz. zware kloos tertafel met stoelen, op klapbedden, spiralen, ta fels, bureaus, w.o. blank eikenhouten, boekenkas ten, schrijfmachines, ko perwerk, salontafeltjes, linnenkasten, antieke kis ten, secretaires. Tel. 22150. Nieuwe Rijn 60. let op 60. 2 Alt op de Mare. Motor- bakfiets JLO 125 c.c. bod gevraagd. Heren Berini- brommer 85.Berinimo- tor 75.Victoriamotor 57.50. Mobylettes 80. 110.—, 135.—. 145.—. Cuc- ciolo 185.Kreidler 165.- Mosquito 165.125 c.c. motorrijwiel 135. 2 Jonge hennen! A\/-, mnd oud. Groeneveld, Valkbou- manweg 26A. Rijkserk. 15386. Verk. maandag, woensdag en vrijdag, tel. 25590. 2 Mevr. Gribnau. Laan v. Arensteyn 27. Oegstgeest, tel. 26591, vraagt net meis- ]e voor hele dagen of meerdere dagen per week. 2 Een dier kwijt? Een dier gevonden? Stichting Amivedi :mpvr. J. Brons geest, Zeemanlaan 57, tel. 22982 helpt kosteloos dier of eigenaar opsporen. Ami- vedi neemt geen dieren op. 2 Gevraagd geroutineer de (steno)-typistes v. uit zending. Snelle wekelijkse afrekening. Gehuwd geen bezwaar. Van der Linden's Type- Kopieer- en Adres seer Inrichting, Lammen- schansweg 53, tel. 30065. 2 Centrale verwarmings kachel te koop, wegens aanschaffing van oliestook merk Ideaal, in prima st. Prijs 150.Br. onder no. 9196 bur. v. d. blad. 2 herenhoeden stomen, odellertn. nieuw lint. nieuw leer eventueel ver droten of verkil en. Voor vakwerk v. Velsen hoe- 'jenkHn;^k Dnnkersteee 3. 2 R.K. Buitenmeisje biedt zich aan als hulp in de huishouding voor drie dagen van de week v.g.g.v. (liefst omgeving Petrus- kerk). Br. onder no. 5043 bur. v. d. blad. 2 Gevr. kamers d. j. echt paar z.k. wegens vertr. hoofdbew. Br. onder letter K Boekh. Lectura. Zee manlaan 31. 2 Mevrouw Sormani, Ra- Denburg 16, vraagt net meisje voor de huishou ding.

Leidse Courant | 1957 | | pagina 6