heerlijke Coca-Cola HIEUWÜ Een droom van een deken voor een droom van een prijs Bij V D tijdelijk voor f 45.- Even pauzemet een f57. adverteert in dit blad televisie L. VA ii GEELEN van ge zon de tomaten.. HONIG tomatensoep VRIJDAG 16 AUGUSTUS 1957 DE LEIDSE COURANT Traditiegetrouw brengt V D u om deze tijd een 100% zuiver wollen deken voor een uitzonderlijk lage prijs. Hoe dat zo kan? In de stille tijd lieten wij een vooraanstaande Nederlandse dekenfabriek een deken voor ons maken, die aan de allerhoogste eisen moest voldoen. Het resultaat? Een weefgetouw-produkt om trotser dan trots op te zijn. Bravo wevers! Maar ook: bravo inkopers! Want die stellen u in staat voor een droom van een prijs een droom van een deken te kopen. Deze deken, die wij de naam „Cum Laude" schonken, is van donzig-zachte, langharige wol geweven en volgens een speciale methode dubbel opgedikt. Hierdoor verzekert de „Cum Laude" deken u een dubbele warmte, die wij in ons klimaat zo dubbel en dwars kunnen gebruiken. En nog een belangrijk punt: de „Cum Laude" dekens zijn 10 cm. langer dan normaal U kunt kiezen uit 6 twee-kleuren combinaties met klassiek geweven patroon. Aan beide zijden volkomen gelijk, dus gemakkelijk om-en-om te gebruiken. Houdt u van modern? Bepaal dan uw keuze op een van de twee felkleurige bonte patronen. „Cum Laude" deken 1 pers. 150x210 f 45.- ,Cum Laude" deken 2 pers. i80x220 50 Koop nu de warmte, die u van de winter nodig hebt. Wacht niet te lang, want deze speciale aan bieding is slechts tijde lijk en de voorraad is niet onuitputtelijk. U doet ze een plezier met Coca-Cola Geen wonder dat Coca-Cola hun liefste tractatie is - de smaak ervan is fris en sprankelend als de jeugd-zelf! Nergens ter wereld vindt U een zo heerlijke verfrissing, zo zuiver, zo gezond en zo goed. Zorg daarom dat U altijd genoeg Coca-Cola in huis hebt - voor de jongelui en Uzelf. Erkend botteioon Bottelo N.V. Vdrkoopkonfoor'i-Grovenhoge Woldorpstraat 306A - Tel. K1700-117848 ElALALEö HAARLEMMERSTRAAT 55 «.o. Rex-theater dieper kleurt Honig tomatensoep heeft de dieprode kleur van door de zon gekoesterde tomaten. pittiger smaak! De gezonde tomaten zijn zo verwerkt.dat hun natuurlijke smaak behouden bleef. rllker geur! De volle geur van gezonde tomaten.nog verfijnd door toepassing van uitgelezen kruiden. Zie, proef en keur de nieuwe Honig tomatensoep. U zult ze geregeld op tafel blijven brengen. De inhoud van zo'n zakje is ook uitermate geschikt voor het maken van 'n tomatensausdie heerlijk combineert met Honig macaroni oj spaghetti. 58 ct. per zakje voor 4 borden Accordeonliefhebbers Dit is uw kans. Laat u of uw kind testen op muzi kaliteit. 3 Maanden gratis een accordeon in huis He den inschrijving. Inl. Mu ziekhandel G. Hof enk. Haarl.straat 66, Telefoon 21980—24081. 2* Overal vraagt D bii Wassenaar slaagt U! voor opklapbedden. tuimelbed den. enz Ombouwen uit eigen meubelmakerii 30 modellen ook met berg ruimte! Wasse aar Jan vossensteeg 60, teL 20143. *3? Iedereen is enthousiast als wii uw matras over trekken met dai ast Een één-pers. vanaf f 19 50 twee-pers. vanat f 26 50 Smits bedden en tapiiten- magaz Mare 98 Vrouwen- steeg 9. tel. 23913. 2* Schrijfmachine. Buiten gewoon mooie „Reming ton"- geheel gesloten f 135.-. Pracht ..Smith Pre mier 140.-. ..Remington" f 90.- „Smith Bros" 80.-. Volledige garantie. Rese dastraat 2. Leiderdorp, liefst na zes uur.

Leidse Courant | 1957 | | pagina 10