Trevor Ford debuteerde bij PSV: A.S.C. - R.A.V.A. Zevende Radio-Rallye op zaterdag 15 juni Wagtmans dit jaar niet naar de Tour de France DE LEIDSE COURANT PAGINA 12 Met vier doelpunten tegen Lokomotiva De vriendschappelijke wedstrijd tussen I PSV en Lokomotiva Is door PSV met De foto toont Ford, hoog opspringend, 81 gewonnen, ruststand 30. De be- j terwijl hij een staaltje van zijn geduchte kende Britse prof Trevor Ford maakte i kop-techniek geeft. Links Salan, de in deze wedstrijd zijn Nederlands debuut. Hij deed dit meteen goed. want van de acht doelpunten van PSV, scoorde hij er vier, terwijl hij in drie andere goals een positief aandeel had. Trevor Ford heeft met deze eerste wedstrijd reeds bewezen, dat hij een goede aanwinst voor PSV kan zijn. wat nog niet zeggen wil, dat hij in elke wed strijd zo productief zal zijn. Dat hij kan voetballen wisten wij na tuurlijk al. dat wist iedereen en het be stuur van PSV zeker niet in het minst. In het „Algemeen Dagblad" wordt het volgende van hem gezegd: „Zonder enige overdrijving mag gezegd worden, dat Trevor Ford in de wedstrijd tegen Lokomotiva heeft bewezen een ge weldige aanwinst voor PSV te zijn. Deze Engelsman heeft op de moeilijke midden- PROMOTIE-WED STRIJD Zondag a.s. 2.15 uur Terrein de Kempenaerstraat. (Advertentie). Het negende congres van de landelijke contactraad voor de gemeentelijke be moeiingen met de lichamelijke opvoeding en de sport zal op 23 en 24 mei te Haar lem in het paviljoen „Dreefzicht" Worden gehouden. Op de eerste dag Wordt het congres 's morgens te 10.30 uur geopend en zal de directeur van de Amersfoortse stichting voor lichamelijke opvoeding en sport, en secretaris van de landelijke contactraad, de heer B. Verschuur, een inleiding houden over „sportaccomoda- tiea in de gemeentelijke planologie, een hernieuwd appèl tot het reserveren van voldoende ruimte". Op de tweede dag worden 's morgens in secties twee inlei dingen gehouden. De heer K, van Dfiel, hoofd van het bureau volksontwikkeling der gemeente Rotterdam, en functionaris van de raad voor de lichamelijke opvoe ding aldaar, zal voor de sectie bestuurs- en beheersfunctionerissen spreken over „de taak van overheid en sportbeoefe ning ten aanzien van de vrijetijdsbeste ding van de jeugd". ïn de sectie cultuur technici zal in een forumbespreking het onderwerp „speel- en sportvelden met kunstmatig verharde bodem" behandeld worden. De Hertogrijders en K.R.O. zorgen weer voor sportief gebeuren kentering in de benzlnevöorziening. gauw In het najaar van vorig jaar allé sportevenementen, die benzine vereisten, werden stopgezet, werd ook ai over een niet-doorgaan van de Radio-Rallye ge sproken, Gelukkig is het zover niet ge» kómen. aangezien de RAC-West op deze datum reeds beslag had gelegd, stelde de KNAC de Radio-Rallye op 8 jufii vast. doch deze datum werd later gewijzigd in 15 juni. Natuurlijk vindt de rallye weer plaats Natuurlijk vindt de rallye weer plaats samenwerking met de KRO te Hllver- ,.aaU naiuui ujnfóm de 'opklaring in de vah waaruit Leo Pagano weer de internationale toestand wat betreft de rt0£'ge instructies zal géVéh. i olievoorziening, maar in de aats om de Radio-Rallye zelf, heeft zich zonder twijfel een vaste plaats in de rij der sportevenemen ten op automobielgèblêd veroverd, De 's-Hértogenbosche automoblélclub „De Hertógrijders", die destijds hef initiatief namen tot dit voor velen aar digste automobielsport-gebeurcn in Ne derland en waarvoor de Stichting „Radio-Rallye" in het leven werd ge- deelnemers geactiveerd, maar via de radio— de gehele bevolking van de streek, waar dit jaarlijkse gebeuren zich afspeelt. Immers, het is telken6 weer errassend hoe de bevolking in de streek, Hij wil de Ronde van (talië winnen niet op de Nederlandse velden. korte karakteristiek kan van zijn spel worden gezegd: Ogenschijnlijk sloom, maar razend snel als het op afwerken aankomt: niettemin dan toch nog vol komen beheerst, lichaam en bal onder controle, als een granietblok en een dodelijk schot in beide voeten. In het sa menspel voert hij acties uit, die vol komen onberekenbaar zijn voor de tegen stander. Een zeer gevaarlijk heerschap voor elke spil en doelverdediger. Wij vroegen hem. wat hij dacht van het Nederlandse spel en dat van PSV in het bijzonder Het combinatiespel vond Ford vrij goed en ook wel intelligent, zodat hii reeds in deze eerste wedstrijd voor PSV zeer veel steun van zijn medespe lers heeft gehad. „Nederland is over het «oheel genomen wel op de goede weg", zei hij. „maar er wordt nog te veel gespeeld zonder de bal en naar LEID.SE VOETBALBOND lopig afdellngselftal morgenmiddag half drie op het terrein van VVSB tegen de club van deze naam. ziet er als volgt uit: Doel: Sassen (SVLV)achter: Th. Lambo (SVLV) en v. d. Weyden (LDWS); mid den: W. van Belkum (Or. Groen), Mei man (Or. Groen) on B. Lambo (SVLV); voor: I. van Belkum (Or. Groen), Ver sluis (Altior). Borst (St. Bernardus), Prins (LDWS) en Bos (Altior). United zal deze maand enkele wedstrij den in Nederland spelen, namelijk op 7 mei a.s. te Rotterdam tegen Sparta, op 8 mei a.s. te Haarlem tegen „Haarlem op 14 mei a.s. te Amsterdam tegen een Zwaluwen-cobinatle en op 16 mei a.s. in het Goffertstadlon te Nijmegen tegen elftal, dat dus op 14 mei de laatste oefen wedstrijd speelt voor de wedstrijd tegen Oostenrijk. Aan de toernee door Nederland wordt o.iïl deelgenomen door John Charles, die enkele weken geleden voor 600.000 gul den aan de Italiaanse club Juventus werd gecontracteerd. Voorts door de bekende achterspelers James Dunn en Kenneth Hair, de halfspelers Gibson en Kerfoót en de 17-jarige binnenspeler Crowe, die enkele keren voor het Engelse jeugd- elftal werd gekozen. Op het terrein van Arsenal heeft een ploeg vai met 21 met I JHQHHHHBHBiH rust met 20 te hebben voorgestaan. De Engelse seniores, met Stan Matthews aan het hoofd, speelden het beste voet bal ln een aantrekkelijke wedstrijd. Maar Jong Engeland was gevaarlijker en had meer stootkracht in de voorhoede. Dennis Stevens (Bolton) en Vic Groves (Arse nal) schoten in de eerste helft twee maal raak. Pas vier minuten voor het einde zorgde Ernie Taylor (Blackpool) voor een tegenpunt. WEDSTRIJDEN VOOR DE INTER NATIONALE VLUCHTELINGENHULP De heer K. Lioni. gouverneur van de International Lions Club, heeft van de heer A. R. Lindt, Hoge Commissaris voor de vluchtelingen hulp In Zwitser land, het verzoek gekregen ook in België, Duitsland en Frankrijk wedstrij den ten bate van de internationale vluchtelingen hulp te organiseren. De heer Lioni. die o.m. voor de 15e mei een dergelijke wedstrijd tussen Feyenoord en Chelsea heeft georganiseerd, zal aan het verzoek van de heer Lindt voldoen. Engelse begrippen is het spel té week. De omgang tussen de spelers is beter dan in Engeland". Er is meer vriendschap en Ford heeft reeds het gevoel in een vriendenkring te zijn opgenomen. Over de training kon hij 2ich nog geen oordeel vormen. Het bestuur van de Engelse league hooft het voorstel van de „Players Union" om onder bepaalde voorwaarden mede te werken aan het onderzoek naar on reglementaire betalingen afgewezen. De „Players Union", de organisatie waarbij de Engelse profs zijn aangeslo ten, had in een brief vastgesteld, dot illegale betalingen op het ogenblik regelmatig voorkomen in het Engelse voetbal en had toegezegd een onderzoek te zullen steunen door vrijwillige ver klaringen te overleggen van duizend spelers, mits evenwel tegen deze spelers geen maatregelen zouden worden geno- ragfl Indien dat noodzakelijk mocht blijken. Het bestuur van de league heelt deze voorwaarden niet geaccepteerd. In een verklaring, die gisteravond werd uitge geven, wordt gezegd, dat het bestuur altijd bereid is om namens de clubs met de „Players Union" te onderhandelen, in dien dit althans niet geschiedt op basis van bedreigingen of onmogelijk te accep teren voorwaarden. Na zijn prachtige overwinning in de wedstrijd RomeNapels—Rome heeft Wagtmans een onderhoud gehad met zijn „geestelijke vader" en leider van de Ne derlandse ploeg ln de ronde van Frank rijk, Kees Pellenaars. Tijdens dit vaste voornemen om dit jaar de Giro d'Italië te winnen! Aldus lezen we ln het „Algemeen Dagblad". In de wedstrijd RomeNapelsRome heeft Wagtmans zich nl. in een blakende vorm gereden en hij voelt zich beter dan ooit tevoren, ongeveer in dezelfde conditie, als hij verkeerde, toen hij het vorig Jaar In de Ronde van Frankrijk zijn huzarenstukje verrichtte door mid den in de Tour de gele trui te bemach tigen en deze gedurende de eerste berg etappe te behouden. Hij is echter veel minder vermoeid. Waarom? de Waalse Pijl en de Ronde van Neder- RONDE VAN NEDERLAND 1957 We hebben in ons nummer van don derdag j.l. reeds in den brede uitgeweid over het grootste wielerevenement, dat Nederland volgende week zal beleven: de Ronde van Nederland. Maandagmid dag te half drie zal te Luik het start schot voor deze, thans internationale, toer weerklinken en begeven de renners acht ploegen met 56 renners zich op weg om de route, op bovenstaande kaart aangegeven, door België en Neder land aan te vangen. Wij hopen onze lezers in do komende dagen over deze krachttoer te vertellen en daarbij te kunnen wijzen op de suc cessen speciaal van de Nederlandse ren- :an ik zó de Ronde van Italië in, zonder vermoeid te zijn. terwijl ik nog maar moet afwachten oi ik na afloop van de Ronde van Neder land deze topvorm nog anderhalve maand kan handhaven. Dit zou uitsluitend kun nen met het rijden van wedstrijden, maar dan loop ik het risico, dat ik ver moeid de Ronde van Frankrijk in ga met het grote risico, dat zich de drama's van vorige jaren herhalen: tegen het einde in winnende positie liggen en dan opeens de inzinking, waardoor alles weer verloren gaat en zowel voor mij, als voor de ploeg en de ploegleider de Tour veel slechter eindigt, dan we verdienen. Wanneer Ik nu de Ronde van Italië in ga en ik behoef me niet te sparen voor de Ronde van Frankrijk, dan kan ik me geheel geven en dan ben ik in het voor deel tegenover alle andere renners, die zich wel voor de Ronde van Frankrijk moeten sparen. En daar ik het vorig jaar reeds bijna de Ronde van Frankrijk had gewonnen, daarop althans zonder die in zinking een goede kans had gehad weet ik zeker, dat ik dit jaar de Ronde van Italië kan winnen. Mocht dit het geval zijn, dan kan ik het jaar daarop trachten een gooi te doen naar een overwinning in de Ronde van Frankrijk. En Pellenaars. die Wagtmans beter kent. dan wie ook, kan hem alleen maar gelijk geven. „Wat kan ik anders doen?", zei hij gisteravond „Wout voelt, dat hij. de Ronde, van Italië gaat winnen en als Hjt zo is, dan heb Ik liever één Italiaanse vogel ln de hand dan tien Franse in de lucht Daarmee staat het vrijwel vast, dat Wagtmans niet in de komende ploeg van de Ronde van Frankrijk zal worden op genomen. OLYMPISCHE SPELEN waarvoor de internationale hockey fede ratie een ranglijst zal samenstellen, mogen deelnemen alsmede het organi serende land, Italië. De ploegen zullen verdeeld worden in vier groepen van vier elftallen De eerste vier van het olympisch toernooi te Mel bourne, dus India. Pakistan, Duitsland en Groot-Brittannië, zullen elk in een van de vier groepen worden geplaatst, ter wijl de overige landen bij loting in de pools worden ondergebracht. Van elke groep gaan twee landen over naar de twee halve finalepoolg en de nummers een en twee van deze pools komen in de finale. In totaal zullen 32 wedstrijden worden gespeeld. ners. Verheeld kan daarbij niet worden, dat de eerste etappe door de Belgische Ardennen, wel de zwaarste genoemd mag worden, zodat vooral van do Nederlandse A-ploeg alles gevergd zal worden om zich hier een goede plaats te veroveren. Ook Arie van Wetten van de partU, WIJ maken van deze gelegenheid tevens gebruik een fout te herstellen in de op gave van de B-ploeg, Daarin stonden slechts zes namen vermeld en Arie van Wetten (Noordwijkerhout) was uitgeval len. Uitgevallen reeds vóór de wedstrijdl Hij kan het goed maken door in de wedstrijd niet uit te vallen en daardoor voor een sportieve revanche te zorgen! 6 MS! 1'STAPPe TTTkn. Evenals vorige jaren kan aan deze rallye in drie klassen worden deelgeno men. De seniorènklasse is vóór dé ervaren rallye-rijdérs én kaartlezers en omvat een traject V&fi 240 kilometer; de juftioremklasse is voor rijders met enige ervaring, die 230 kilometer rijden; de toeristenklasse is voor rijders zonder rallye-ervaring. die in feestelijke stem ming een mooie tocht willen maken. Zij rijden 160 kilometer. tocht vordert. Ook dit jaar worden Radio-Rallye-boodschappen van- Het winnen van de Rallye. Alle deelnemers zullen in 1957 enige rijproeven of behendigheidsproeven die nen af te leggen. De toeristen doen dit op diverse plaatsen op hun route. De senioren en junioren zullen deze proeven afleggen op een gesloten circuit. In 1956 werden bij het niet of verkeerd uitvoeren van de rijproeven 60 straf- punten toegediend, hetgeen gelijk stond met het missen van een route of bood- schappencontrole. Deze strafpuntentoediening is volgens rijproef een Radio-Rallye verloren kan gaan, die gewonnen had kunnen worden. Het ligt niet en heeft nooit ln de be doeling gelegen van de organisatoren een beslissing te doen vallen op een paar honderd meter remmen en accelereren, of een ring missen bij een ringsteekspel. De Radio-Rallye is hoofdzakelijk een kaartleesrit, terwijl de proeven bestemd zijn om de bestuurder ook eens aan zijn trek te laten komen. Dit jaar zullen daarom maar 10 straf- punten bij het missen of verkeerd uit voeren van een proef worden gegeven. Het is derhalve onmogelijk hierop de Rallye te verliezen, echter Wel om hem hierop te winnen. De finish is ook dit jaar weer in het centrum van 'a-Hertogenbosch en wel op de Parade. Rallye-avond. Vorig jaar werd voor het eerst de Radio-Rallye-Avond gehouden in de Brabanthal te 's-Hertogenbosch. Of dit een succes is geweest of niet, laten wij hier in het midden. Een van de voor- Jflfl-— automobielen naar elders verhuizen, zo dat er veel meer plaats beschikbaar komt voor de dansliefhebbers. Een speciale dansvloer van 300 vier kante meter zal worden gelegd, waarop de zwierigste wals en de meest geva rieerde tango tot hun recht zullen komen. Het ritme zal worden aangegeven door het Luchtmacht Dansorkest „The Glos- ters", terwijl in de rustpauzes enkele goede attracties 2Ullen verschijnen. In tegenstelling met 1956, zal het Con- >urs d'Elégance, dat dit jaar voor de eerste maal door de KNAC op de sport cours kalender werd geplaatst, niet in de Bra banthal gegeven worden. Naast genoemde hal, ligt een groot de monstratieterrein met een overdekte tribune voor meer dan 1000 personen en verder een groot aantal staanplaatsen. Het concours zal hier aanvangen om 10.30 uur. 2ódat het geheel met daglicht zal plaats vinden en do jury een Juiste beoordeling kan geven, hetgeen zeer moeilijk is indien een Concours d'Elé gance met kunstlicht plaats heeft. Het geheel zal staan onder deskundige leiding van de heer C, A. B. A. M. Schade te Moergestel. Wanneer we zo de plannen voor deze nieuwe Radio-Rallye bezien, geloven we, dat nieuw succes ongetwijfeld weer ver zekerd is. BRIDGE Alphense Bridgeclub. De paren- competltle der Alphense Bridgeclub gaf de volgende resultaten: Groep A: 1. Horst-Walraven 674.11; 2. v. d. Helm-Noordenbos 522.30; 3. Schou- ten-Zijerveld 500.64; 4. Harting-Straver 486.97; 5. Carsjens-v.Oort 483,14; 6. Mevr. Falkena-v. d. Linde 474.65; 7. Kromhout -Meier 462.99; 8. v. Heiningen-De Vos 452.69. Groep B: 1. Smit-Verwegen 477.32; 2. Bahlman-Drlehuis 470.76; 3. Mej. De Roon-v. Wanrooi 468.44; 4. v. Beest- Mevr. Straver 450.23; 6. Koren-Oskam 449,85; 8. Bultman-v. Winkel jr. 440.01; 7, Bos-Melrlk 446.21; 8. De Jong-Leeu- wenhoek 441.45; 0. Broekman-Ottens 430.74; 10. Starrenburg-Stehouwer 898.00. ""roep C: 1. Domburg»Vink 530.71; 2. J. Leeden-Mevr. Seppen 480.51; 3. Joha-Mevr. De Klerk 474.14; 4. Seppen* Zijerveld 458,52; 8. Jansen-Rijnsburger 455.16; 6. Sluis-v. Winkel sr, 46084; 7. v. Sprang-Zaal 447.11; 8 Blom-v. d. Hulst 410.97; 0. Dms v. d. tielm-Starren- burg 408.04; 10. Sakko-Tuln 354.28. DAMMEN LEIDSE DAMCLUB „DE SLEUTELS" Do bordenwedstrijden werden voort gezet met de volgende resultaten: W. Olivier—N. Wassenaar 2—0; H Brouwer —F. Galjaard 2—0; A. v. d. Lelie—W. Nijenhuis 11; v. d. BergJ. Groen huizen 20: F. Galjaard—v. d. Borg 11; A. v. a. LelieN. Wassenaar 02; N. Wassenaar—H. Brouwer 02; W. Olivier—F Galjaard 2—0; J. Groenhui zen—H. Brouwer 0—2; J. de Vink—F. Galjaard 2—0; A. v. d. Lelie—W. Olivier 0—2; W. Nijenhuis—W. Olvier 0—2; N. Wassenaar—J. de Vink 0—2. De stand ziet er als volgt uit: 1. H. Brouwer 6 gesp. 11 punten; 2. W. Olivier 6-10; 3. J. De Vink 4—8; 4 A. v. d. Lelie 65; 8. v. d. Berg 3—8: 6. N Wassenaar 6—3; 7. F. Galjaard 7—3; 8. J. v. d. Lelie 2—2; 9. I. Pauw 2—2; 10. L. Nagtegeller 1—1: 11. W. Nijenhuis 31; 12. J. Groenhuizen 5-*l. I TULPEN; RALLYE f 1957 jHorfibufV r7 Grote sportevenementen vallen in het gehele jaar in ons land te beleVeri, doch op het Ogenblik zitten we er middenin. Naast de Ronde van Nederland, die laandagmiddag begint vraagt ook de Tulpen-Rallye vólgende week opfiie |v de aandacht ïn Noordwijk, één vafi de startplaatsen, zullen maandag 185 deel nemers van start gaan Hierboven vindt men nog eens de route uitgestippeld, die zij tot donderdag heb ben te rijden alvorens zij weer bij „Huig ter Duin" zullen terugkeren. PAARDENSPORT „Rose Royale", het paard van de Aga Khan heeft de zogenaamde 1000 guineas- race gewonnen, Welke op de banen van Newmarket bij Londen 15 gehouden. „Rose Royale", die 6/1 genoteerd Stond, werd gereden door de Jockey C. Smirke en ging met een lengte voorsprong op nummer twee over de finish. De tweede plaats was Voor „Sensualita". toebeho rend aan prins Aly Khan en gereden door J. Massard. Twee lengten achter „Sensualita" kwam het Ierse paard „Angelet'" van Lady Svejdar. De race ging over 1 Engelse mijl, POSTDUIVEN Wedvlucht met oude duiven vanaf Vilvoorde, gelost te 12.45 uur met zuid westen. later noord-oosten wind. De Blauwkras. In concours 176 vo gels. Ie duif te 14.45.41 uur, laatste te 14.59.- uur. J. v. Klaveren 1; G. Grebel 2. 4; A. Kop 3. 5. 6; H. Maenen 7; Gebr. Gijsman 8; D. Barendse 9; J. Rozler 10. De Vriendenclub. In coucours 345 vogels. Ie duif te 14,39.16 uur; laatste te 15.01.27 uur. H. v. d. Luit 1. 10; J. Selier 2; Chr. Braun 3; C. P. Gijsman 4. 7; J. Staffcleu 5; F. Hofman 6, 8; J. Ver haar 9. Columbia. In concours 102 vogels. Ie duif te 14.45.10 uur; laatste te 14.58.- uur. R. P. de Graaf 1. 2, 5; G. W. ten Braak 3. 4; K. A. Boekee 6; Jós. M. K. Göbel 7; G. D. J. Oude Elferink 8, 9; H. Flippo 10. De Bonte Duif. In concours 200 vo gel*. Ie duif te 14.41.03 uur; laatste te 14.57.25 uur. Chr. v. d. Pluym 1. 3, 7; J. W. Wolters 2. 5; Fasel-Romeyn 4; H. Sterk 0; J. Krekelaar 8. 10; N. Ouds hoorn 8. De RIJnklievers (Leiderdorp). wed vlucht vanaf Vilvoorde, afstand 137 km. In concours 101 duiven. Los om 12.45 uur met zuid-westen wind.' Aankomst eerste duif 14.42.54 uur, laatste prijswinnaar 14.50.55 uur. Uitslag: 1, 10 A. Dubbelaar; 2. M. Jongeleen; 3. J. M. v. d. Wilk; 4. 9 J. Wassenburg; 5. Lolkes de Beer; 6. M. Regerse; 8. J. Zandbergen. afstand pl.m. 149 km. In concours 150* duiven. Uitslag: Van den Berg-D(Jkstra 1. 0, 15 en 44; P. Duivenvoorden Azn. 2, 10. 12 en 20; H. Looijestijn 3 32 en 86; B. van der Linden 4. 31, 35, 43 en 47; Paviljoen St. Jan 6, 42 en 48; Nic. van 0(Jl*wljk 6; E. Broug 7; Gebr. Passchier 8 en 13. Wilt U iets weten? Vraag: mevr. R. W. K.: Hoe ver wijdert men vetvlekken uit een co- cosloper? Antwoord; Hiervoor neemt U pijp aarde. Dit poeder er enige uren op laten zitten, daarna afborstelen en zo nodig de plaats waar de vlek ge zeten heeft, uitwassen met synthe tisch sop. Ten slotte spoelen met schoon water. Vraag: P. J. H.: Wanneer ia het de beste tijd om een Anthurium (Fl^mingoplant) te verpotten? Antwoord: Om de 2 of 3 Jaar. liefst in de maand februari, kunt verpotten ln een grondmengsel van gelijke delen bosgrond, gehakt mos, waaraan wat verteerde koemest is toegevoegd. Onder in de pot veel scherven leggen, ondiep planten, én de aarde niét vast aandrukken. De plant kan vermenigvuldigd worden door deling. Vraag: Route Zeyerveld (Zeyen)— Slootdorp; hoeveel kilometer? Antwoord: Zeyen, Norg, Hauler- wljk, Ureterp, Beetsterzwaag, Nleuw- beets, Oldeboorn, Akkrum, Sneek, Bolsward, Afsluitdijk, Den Oever, Slootdorp. Afstand 130 kilometer. Vraag: Route Hoogmade—Werkho ven langs rustige wegen; hoeveel kilometer? Antwoord; Hoogmade, Ter Aar, Zevenhoven, Haarzuilens, Vleuten, Utrecht, Bunnik, Odijk, Werkhoven; afstand 68 kilometer. Vraag: M. v. S. te Noordwijk. Antwoord: De door u uitgestippel de twee ritten bedragen elk pl.m. 80 kilometer. Vraag; Deelname aan tweelingcon cours te Eindhoven. Antwoord: Het concours wordt ge houden van 2023 juni te Eindho ven. Inschrijvingen en inlichtingen bij de heer W. Gijsbers, Poelhekke- laan 19 te Eindhoven. Vraag: Route van Hazerswoude (Rijndijk) naar Eindhoven; 1. over Utrecht—'s-Hertogenbosch; 2. over Rotterdam—Gorinchem—Den Bosch; 3 over Rotterdam -Breda—Tilburg. Antwoord: 1. 131 km.; 2. 145 km.: 3. 140 km.

Leidse Courant | 1957 | | pagina 14