4 DOM Fa. J. J. SLOOS DONDERDAG 2 MEI 1957 DE LEIDSE COURANT Gemeenteraad van Nieuwveen Woningbouw aan het Schoterveld De raad der gemeente Nieuwveen Spreker hoopte en vertrouwde dat kwam onder voorzitterschap van Bur-1 de raad in het vervolg méér bijeen Burgemeester B. Kammenga in open bare vergadering bijeen. De heer T. Baas was met kennisgeving wegens ziekte afwezig. Na de gebruikelijke opening deelde de voorzitter mede. dat het hem speet dat deze vergadering eerst heden kon worden gehouden in verband met de woningbouwplannen. De ingekomen verzoeken om voor schotten der diverse scholen in deze gemeente werden toegestaan. Ook de aangevraagde, vakonderwijs-ver- goeding wordt toegekend aismede een voorschot voor hét kleuteronder wijs. Naar aanleiding van een ver zoek van de Postduivenvereniging „De Blauwband" te Alphen a. d. Rijn om subsidie voor de jaarlijks te hou den Ned. Rode Kruis-vlucht, werd besloten hiervoor 10.— uit te trek ken. De periodieke subsidie aan het Groene Kruis voor rente en aflos sing over het jaar 1955, wordt tot ene bedrag van ƒ596.— verleend. Door de landbouwers Lam sr en jr, Soede sr en jr was een schriftelijk verzoek tot de raad gericht om plaat sing van een tweetal straatlantaarns in de nabijheid van hun woningen Blokland nr. 5 en 7. Een dergelijk verzoek werd onlangs 'door b. en w. afgewezen. De voorzitter stelde thans aan de raad voor, aangezien er destijds bij b. en w. geen overeen stemming over dit verzoek bestond, om het ook ditmaal af te wijzen. De heer Vreeken zou gaarne zien dat bovengenoemde landbouwers een goedgunstige beslissing zouden krij gen op hun verzoek, waarmede de heer Van der Weijden instemde. De heer Zemel was hiervan echter tegen stander, want spreker vroeg zich af waar hier de grens lag. Na enige dis cussie werd besloten het verzoek van bovengenoemde landbouwers in stem. ming te brengen doch met vier tegen twee stemmen werd het voorstel van b. en w. door de raad verworpen. De voorzitter deelde daarop mede, dat er in een volgende raadsvergadering plannen tot uitvoering tot het aan brengen van deze verlichting aan de raadsleden zal worden voorgelegd. Vervolgens komt aan de orde het voorstel van b. en w. tot aankoop van een perceel grond met do daar op staande woningen Oude Nieuw- veenseweg nr. 24 en 26, toebehoren de aan de wed. Speet voor een. be drag van ,f 4000.Na enige bespre king werd het voorstel van b. en w. door de raad aangenomen, waarna aan de orde komt een herziening van het uitbreidingsplan langs de Oude. Nieuwve£nseweg,.De_raad gaat accoord met dit "plan. B. en w. stel len voor een perceel grond van de Boerenleenbank aan te kopen, gele gen naast perceel Oude Nieuwveense- weg nr. 3 voor bouwterrein, ook al met het oog om een doorbraak te hebben naar het Schoterveld. Hier mede is een bedrag gemoeid van 55.000. Ook hiermede kan de raad zich verenigen. In de vacature ontstaan van oud burgemeester Bakhuizen in het Rijn- landsborgstellingfonds werd burge meester Kammenga door de raad be noemd. In de salariëring van het gemeen- tepersoneel was enige wijziging ge komen hetgeen door de raad werd goedgekeurd. De gemeenterekening over het jaar 1955 wordt voorts vastgesteld. Aan de orde komt vervolgens het voorstel van b. en w. tot het bouwen van 12 woningwetwoningen te bou wen in twee blokken van zes aan het Schoterveld, waarna de raad in geheime zitting gaat. Na heropening gaat de raad ac coord met het bouwen van deze twaalf woningwetwoningen. De voor zitter deelde mede dat in principe was besloten een geldlening aan te gaan bij de Bank van Nederlandse gemeenten tot financiering van bo venbedoelde woningen., tot een be drag van 168.000.—. Diverse begrotingswijzigingen wor den tenslotte door de raad goedge keurd. Bij de rondvraag deelde de voorzit, ter mede dat er bij de technische dienst behoefte bestaat aan een op zichter-voorman, die vermoedelijk te Nieuwveen zal komen te wonen. De gezamenlijke kosten van de drie sa menwerkende gemeenten in de Tech nische dienst zal niet meer per in woner worden omgeslagen, maar vastgesteld naar evenredigheid van verrichte werkzaamheden. De heer Van der Hoorn dringt er op aari om in het eventueel te bou wen Dorpshuis douchecellen aan te brengen ten behoeve van de ingeze tenen. De heer Vreeken maakte ern stige bezwaren tegen de grote tijds ruimte welke er ligt tussen deze en de laatst gehouden raadsvergadering. zal komen hetgeen het belang der ge- meente ten goede aal komen. Tevens verzocht spreker verplaatsing van de wegwijzer van de A.N.W.B. op de splitsing van de wegen A. H. Kooi- strastraatDorpsstraat en Kerkstraat aangezien de ongunstige plaats van bedoelde wegwijzer reeds vele malen tot verkeersstagnatie leidde. Duivensport. „De Witpen" orga niseerde een wedvlucht vanaf Vil voorde. Afstand 143 km. Los 12.45 u. Aankomst le duif 14.51 u. snelheid 1132 m. per min. Uitslag: H. Burg- graaff 1, 2, 4, 5, 8, 10, 14; C. v. Leeu wen 3; J. v. Leeuwen 6; J. de Groot 7; J. Meijer 9; C. v. Bemmelen 11, 13, 15, 17, 18; A. Bijl 16- LEIDSCHENDAM GEMEENTERAAD. Gisteravond is de gemeenteraad bij een geweest. De heren Boone en De Rozario waren afwezig. De ontrui mingstermijn voor de onbewoonbaar- verklaarde woningen Voorburgseweg 71 en 73, welke op 27 dezer afloopt, werd een jaar verlengd omdat voor de bewoners nog geen geschikte wo ning beschikbaar is. Het bestuur van de St. Willibrordus-jongensschool san de Damlaan kreeg de toezegging, dat het gemeentebestuur bewilligt in het aanschaffen van een nieuwe taal methode. De thans in gebruik zijnde methode was wegens de ingrijpende wijzigingen van de laatste jaren te verouderd. Ook het bestuur van de christelijke kleuterschool kan tevre den zijn, want de raad ging er mede accoord, dat in de lokalen een betere verlichting wordt aangebracht en tevens dat in de toiletten een straal- verwarming wordt aangebracht. Het verzoek van de katholieke kleuterschool St. Jan om toestemming voor de aanstelling van een kweke- linge met acte werd afgewezen, om dat de wet niet toedaat de bezoldiging van een leidster voor rekening van de gemeente te nemen als niet aan de openbare kleuterschool een dergelijke boventallige kracht is te werk ge steld. Goedgekeurd werd, dat de onder wijzerswoning behorend bij de ka tholieke tuinbouwschool aan de West- vlietweg wordt voorzien van een kast en een douchecel. De kosten wor den geraamd op 1350. Enige veran deringen in de bouwverordeing gin gen zonder slag of stoot onder de ha mer door, o.a. betreffende de brand veiligheid van boerderijen, alsmede de verbetering van de hygiënische omstandigheden op de boerderijen, meer in het bijzonder de stalruimte betreffende. Een bedrag ad 7500, werd uitgetrokken voor aankoop en afbraak van de onbewoonbaar ver klaarde woningen Vlietweg 4, 5 en 6. Na afbraak zal een betere wegver binding Nieuwstraat-Vlietweg tot stand gebracht worden met aanleg van een trottoir en een plantsoen. Een duur voorstel was de bijdrage in de kosten van verbreding van een gedeelte van de Oostvlietweg. Ged. Staten zijn van plan, de brug over de Starrevaart te vernieuwen. Ook de smalle, onoverzichtelijke weg nabij de maalderij van Blonk zal over een afstand van 125 meter verbreed wor den door een nieuwe oevervoorzie ning, enkele meters in het Rijn- en Schiekanaal. De kosten worden ge raamd op 135.000.Ged. Staten huur hiervan is in vele gevallen te hoog geworden voor gezinnen met opgroeiende kinderen. Voor deze ge zinnen zal in de naaste toekomst toch een oplossing moeten worden gezocht. Uit het voorgaande blijkt, dat de wo ningbouw nog steeds geen gelijke tred houdt met de behoefte aan woon ruimte, laat staan dat het woningte kort enigermate kan worder ingelo pen. Alle hoop is nu gevestigd op het nieuwe systeem van toewijzing van bouwvolume aan de gemeenten in de provincie Zuid-Holland naar bouw capaciteit van de betreffende gemeen te. Sinds de bevrijding werden tot 1 januari 1957 318 woningwetwoningen gebouwd, vaarvan 16 in Stompwijk onder beheer van de woningbouw vereniging „Don Bosco". W0UBRUGGE Jaarfeest Soos ouden van dagen. Woensdagmiddag kwamen de leden van de Soos voor ouden van dagen in het wijkgebouwvan het Groene Kruis bijeen voor de viering van het jaarfeest. Nadat de aanwezigen door de plattelandsvrouwen een consump tie was aangeboden schaarde men zich om een gezamenlijke maaltijd, hetgeen zeer op prijs gesteld werd. De heer Machielse uit Bilthoven ver toonde de film Schot aan Boord en een rolprent over de Ramp. De rest van de avond bracht men gezellig door met voordrachten, o.a. van de 90-jarige heer Happel. Dokter Loth sprak een kort dankwoord. De oogst van de straat. Gevon den: kinderportemonnaie, zilveren broche, voetbalkleding, aangetroffen een anderhalf jarige koe. Verloren: bril, damesportemonnaie, zwart leren handschoen, zonne bril. Geboren: Cornelis Maria z. v. M. J. van Rijn en A. C. Verhagen. Lijntje d. v. A. van 't Wout en G. van den Dool. Dirk z. v W. Verzaal en M. J. Ros. Overleden: Jacob van Dam 71 j. echtgen. van N. Strookman. Z0ETERW0UDE (H R DIPLOMA-UITREIKING KATHOLIEKE LANDBOUW SCHOOL. Voor de oudste leerlingen van de Lagere Landbouwschool was het een blijde dag. Het einde van het school jaar werd besloten met de uitreiking van een diploma, ten bewijze, dat zij met vrucht de lessen gedurende vier jaren hebben gevolgd. Begonnen werd met de bijwoning van een H. Mis in de parochiekerk, waarna de ouders en genodigden met de leerlingen zich verzamelden in de school. De waarn. voorzitter van de Commissie van toezicht, de heer G. P. van Leeuwen, sprak een kort openingswoord, waarbij behalve tot de jongens en de ouders 'n bijzonder woord van welkom werd gespro ken tot de heren Groeneveld en Reuter, die namens de Rijksland- bouwconsulent ir C. P. Scheepers aanwezig waren, tot de heer Onder water uit Lisse, bestuurslid van de Onderwijsvereniging van de L.T.B. en de heer Buck, directeur van de Landbouw-winterschool te Voorhout. De directeur van de school, de heer J. G. J. A. van Vliet, noemde deze eindles een soort show-les, waarvoor h\j gaarne de leiding overgaf aan de heer Groeneveld, waarna enkele leerlingen, de een wat vlotter dan de ander, voordrachten hielden over spoorelementen, omweidingssyste- Jaarverslag de „Utrecht" Ruim 2% miljoen gulden kwam aan verzekerden met recht op aan deel in de winst ten goede, aldus ver meldt het jaarverslag over 1956 van de Levensverz. Mij. „Utrecht", dat in de algemene vergadering van aan deelhouders op 1 mei 1957 werd goedgekeurd. Met inbegrip van dit bedrag is het totale winstaandeel van deze groep verzekerden, over de periode 1925 t/m 1956 gegroeid tot bijna 24J^ mil joen gulden. Nieuwe verzekeringen werden afgesloten tot een bedrag van f286.212.066, (vorig jr f260.992.678). Het verzekerd kapitaal bedraagt thans ruim 2 miljard een honderd drie en tachtig miljoen gulden (ƒ2.183.261.635). Ondanks de verdere stijging van de bouwkosten in het algemeen, waardoor belegging in vast-goed minder aantrekkelijk wordt, steeg naar verhouding van de totale beleg ging, het aandeel hierin van vaste- goederen van 8.75 naar 8.91 waarin mede begrepen is een uitbrei ding van de ontginningswerkzaam heden vooral in Drente. Ook de hypothekenportefeuille steeg en wel van 27.70 naar 30.51 van de totale belegging. Van de winst ad 8.669.437.54 werd na aftrek van 400.000 voor voorzie ning voor belastingen, 2.784.420 voor winst aan hiertoe gerechtigde verzekerden toegewezen, waardoor wederom het percentage dat vóór de laatste wereldoorlog jarenlang bij de „Utrecht" gegolden heeft, n.l. 1 van het verzekerd kapitaal van de met winst verzekerden, wordt bijge schreven. Voorts werd 1.080.000 voor looluu winstaandeel bestuur, personeel en verzochten aan het gemeentebestuur agenten toegekend en 810.000 voor een bijdrage ad 16.350 in de kosten dividend uitkering beschikbaar ge- van grondaanvulling en bestrating, waartoe de raad zich accoord ver klaarde omdat verwacht kan worden, dat bedoelde verbeteringen de ver keersveiligheid ten goede zullen ko men. De agenda was hiermede afgewerkt, doch de sluiting van de vergadering werd nog even aangehouden omdat de'koffie nog niet was rondgebracht. De woonruimtevoorzieninf. Ook in 1956 was het voor het gemeentebe stuur niet mogelijk het aantal wo ningzoekenden te verminderen, inte gendeel; bij de aanvragen van gezin nen steeg het aantal van 226 tot 270 de aanvragen van trouwlustigen van 294 tot 324. Een toename dus van 74 gevallen. Dit ondanks het feit, dat in het afgelopen jaar in totaal 132 vergunningen werden afgegeven aan inwoners, n.l. 40 voor een bestaande woning, 33 voor inwoning, 50 voor een nieuwe woning en 9 door middel van woningruil. Voor de vrije sector werden 168 vergunningen afgegeven. De vijand van de woningnood hult zich steeds meer in het kleed van de kameleon en verschiet ook telkens weer van kleur. Er treden steeds weer belemmerende factoren op, welke invloed uitoefenen op de wo ningnood. Eerst speelden het gebrek aan bouwmaterialen, gebrek aan ar beidskrachten en de bouwstop een rol. Thans zijn het weer de rente standaard, de schaarste op de kapi- Uxlmarkt en 't stijgen van de bouw kosten welke opgeld doen. De huren worden hierdoor steeds hoger, wo ningen voor grote gezinnen zijn de laatste jaren niet meer gebouwd. De steld, terwijl een bedrag van ƒ3.595.017.54 naar de extra-reserve werd overgebacht De balans en verlies- en winstreke ning werden door de vergadering met algemene stemmen goedgekeurd, terwijl besloten werd het dividend over 6.000.000 geplaatst kapitaal te bepalen op 135 per aandeel of 13(1955: 12M EEN OPROEP TEN BATE VAN ONONTWIKKELDE GEBIEDEN. Namens 275 landgenoten van ver schillende levensbeschouwing en po litieke overtuiging hebben ds W. Bar nard, dr E. Brongersma, mr F. J. Daams, dr H. J. Eshuis, dr Sis Heij- ster, Pater S. Jelsma, mr N. de Niet H. Oosterhuis, prof. mr W. P. J. Pompe, prof. dr. W. Schermerhorn, ir W. P. C. A. Schotel dr ir E. de Vries in een oproep de aandacht gevraagd „voor de grote en elementaire nood, waai- in miljoenen van onze medemensen op deze wereld verkeren." In die oproep wordt gezegd: „Van de totale wereldbevolking leeft het derde deel ongeveer 900 miljoen mensen in welvarende gebieden zoals Nederland. Meer dan 1800 mil joen mensen echter leven in de zoge naamde minderontwikkelde gebie den, waar honger, ziekte en werk loosheid normale verschijnselen zijn. Het grootste deel van de mensheid moet het met 15 pet. van het we reldinkomen stellen. Terwijl wij le ven in een tijd van hoogconjunctuur, zijn de tot werken in staat zijnde mensen in de minderontwikkelde gebieden gedoemd minstens enkele maanden per jaar werkloos te zijn. Bij ziekte en ongeval kunnen wij op onmiddellijke en uitstekende me dische hulp rekenen, in de minder ontwikkelde landen lijden en ster ven miljoenen zonder ooit een dok ter te hebben gezien. Bedraagt ons gemiddeld jaarinko men 3 tot 4 duizend gulden; twee van de drie mensen in onze wereld moet het met tot 4 honderd gulden u. jaar doen. Van honger komt in onze gebieden niemand om; elders in de wereld ij den miljoenen honger en gebrek". De oproep doet daarom een dri* - gend beroep op allen, die „de uitda ging, in de wereldsituatie besloten, verstaan", zich aan te sluiten bij hen, die met een concrete daad willen helpen, door regelmatig 1 pet. van het bruto inkomen af te staan voor hulp aan de minderontwikkelde gebieden en deze bijdrage over te maken op r'i girorekening van de Ned. organisa tie voor internationale bijstand te Den Haag. Een twêe-jarig zoontje van de familie L. is gistermiddag in Sluiskil onder een vrachtwagen gekomen en op slag gedood. Het wagentje, waar in het kind zat stond op een oprit geparkeerd, doch ging plotseling rij den. Het reed het trottoir af en schoot voor de ogen van de moeder onder de juist passerende vrachtwagen. ng en de voordelen van een trekker. Na dit leerzame ge deelte was het voor de heer Groene veld een genoegen de diploma's te mogen uitreiken. Na de gebruikelijke gelukwensen aan de jongens, de ouders en de lera ren v. Vliet en Krijgsman met het behaalde succes, noemde hij het na deze vierjarige schooltijd geen eiftd- paal, maar slechts een mijlpaal. De jongens zullen moeten blijven stude. ren. Hij deed een beroep op de ouders, om hun zoons nog een kans te geven tot verdere ontwikkeling. Het was de heer Groenevld een groot genoegen als bijzondere onder scheiding aan twee leerlingen het di ploma met lof te mogen uitreiken, dit waren Herman Post uit Zoeterwoude en Bernard Ruigrok uit Sassenheim. Vervolgens ontvingen het diploma: Jac. van der Geest uit Oud-Ade, C. de Groot uit Hazerswoude, Joh. de Hollander uit Leiderdorp, P. van der Hulst uit Voorschoten, Adr. de Jong uit Hazerswoude, P. van der Krogt uit Zoeterwoude, Joh. van der Meer uit Hoogmade, Adr. Rotteveel uit Rijpwetering. Herm. Straathof uit Rijpwetering, Hub. Verdegaal uit Hazerswoude, C. Zwetsloot en H. Zwetsloot uit Hoogmade en Th. van der Salm uit Oude-Wetcring. Namens de commissie van toezicht sprak de heer v. Leeuwen woorden van gelukwens tot de jongens en de ouders. Hij hoopte dat dit voor de jongens slechts een begin zou zijn en dat zij zich, wanneer het even mogelijk was, zouden doorgaan op de Landbouwwinterschool te Voor hout. De heer Buck, directeur van de school in Voorhout, feliciteerde de jongens en verzuimde ndet zijn school in Voorhout aan te bevelen, omdat het vooral in de tegenwoordige tijd zo hard nodig is. De ouders moeten niet te gemakkelijk zeggen, dat het niet kan. De heer Onderwater uit Lisse bracht namens het bestuur van de Onderwijsvereniging van de L.T.B. dank aan de regering in de persoon van de heren Groeneveld en Reuter, dat het hun mogelijk gemaakt werd dit onderwijs te geven. Hij dankte de leraren voor hun zorg en werk en brak een lans voor het middelbaar onderwijs. De heer v. d. Hulst uit Voorschoten dankte namens de ouders het be stuur en de leraren voor het vele en moeilijke werk. De met lof geslaagde leerling Her man v. d. Post dankte de leraren v. Vliet en Krijgsman en deed dit on der aanbieding van een klein aan denken aan deze dag. Nadat de heer v. Vliet van zijn jongens afscheid had genomen, sprak de heer v. Leeuwen het slotwoord. ZOETERWOUDE Aanbesteding rioleringswerken. Gistermorgen is door b. en w. in het raadhuis openbaar aanbesteed: het maken van riolerings-, grond, en be- stratingswerken in het gebied tussen Schenkelweg en Korte Miening. De inschrijvingen waren van hoog naar laag: J. Sohouls Rotterdam ƒ75.800; C. Langeveld Alphen a. d. Rijn 68.900; Deerenberg en Gebr. van Wijk Alphen a. d. Rijn f 64.579; F. Orsel Leiden 58.000: J. Mens Lisse 58.000; fa. v. d. Geer Leiden 57.400; N. Overdevèst Zoeterwou de 55.800; Gebr. Schouls Leiden 55.350; van Halem en Co. Schip luiden 54.780; A. Hoogenboom en Co. Rijpwetering 52.097. De gunning is aangehouden. Villabouw aan de Vlietweg. Het architektenbureau J. Visser te Al phen aan den Rijn heeft namens de beer H. Scheeren te Leiden, het bou wen van een bungalow aan de Vliet weg gegund aan de fa. F. de Boer te Hazerswoude Groenendijk. Marktberichten GOUDA, 2 mei, Kaas Aange voerd 52 partijen. Notering le kwal. ƒ2.31—2.45; 2e kwal. 2.23—2.30. Handel stug. LEIDSCHENDAM, 1 mei, Groente Komkommers A 6066; komkom mers B 5359; komkommers C 37 40; komkommers krom 6376 per kg. Sla A 820—1080; sla B 500—680; sla C 500510; stoofsla 2031; spinazie 2326; andijvie 98112; postelein 65 66; bloemkool A 5868; bloemkool B 4449; rabarber 1315; tomaten A 240—270; tomaten B 230—270; to maten C 230—260. VINKEVEEN, 1 mei, Groente Andijvie 8698 ct. per kg; peulen 254; postelein 3454; prei 1315; ra barber 35; spinazie 2132; stoofsla 1521; bloemkool 3779 ct. p. stuk; komkommers 1946; sla 513; bos- peen 67 ct. per bos; raapstelen 35; radijs 58; peterselie 1518; selde rij 1025. TER AAR, 1 mei. Groente. Peulen 2.20—3.20, idem B 1.802.10, kassnijbonen 2.402.70, idem stek 1.601.70, spinazie 0.210.33, idem B 0.090.20, postelein 0.450.61, prei 0.10—0.12, rabarber 0.29—0.32, glas- andijvie 0.710.94, idem B 0.310.87, uien 0.050.08, alles per kg; sla A 7.8015.00, idem B 5.007.40 per 100 stuks; bloemkool A 0.691.13, idem B 0.44—0.68, idem C 0.3O—0.45, idem stek 0.180.26, komkommers A 0.48— 0.57, idem B 0.41—0.43, idem C 0.35, idem stek 0.210.24 alles per stuk; radijs 0.050.08, bospeen 0.650.66, peterselie 0.06, selderij 0.04 alles per bos, stoofsla 0.301.40 per kist, aard beien 0.850.90, idem klein 0.65 per doosje. ROELOFARENDSVEEN, 1 mei. Bloemen. F'reesia 4983, Lathyrus 2547, Anemonen 1636, Narcissen 2126, Pyrethrum I 711.60, idem II 5086, Ixia's 3647, Dhoronicum 818, Margrieten 1839. Tulpen: Golden Harvest 2547, Kleurenpracht 2226, Elizabeth 2841, Parkiettulp 40—70, Couleure Cardinaal 3140, E. Eddy 24—31, Rose Beauty 30—37, Bo nanza 2641, Rose Copland 24—32, W. Pitt 26—36, Piccadilly 28—37, Moederdag 3056, Rheinland 3447, Queen Elizabeth 3439, White Giant 1950, v. d. Eerden 2832, dubbele Tulpen 839 pre bos, Am. Anjers 1438 per stuk. ROELOFARENDSVEEN, 1 mei. Groenten. Aardbeiden (ingelegd) 931.18 idem 2 ons doos 1.411.56, idem afw. 4877, kropsla 5.0011.00, spinazie 8.0031.00 p. 100. VERENIGINGS DRUKWERK ais: PROGRAMMA'S BILJETTEN REGLEMENTEN CONVOCATIES N.v.Oe Leidsche Courant PAPENGRACHT 32, LEIDEN TELEFOONTJES worden dagelijks geplaatst ter grootte van hoogstens 30 woorden (een woord maximum 12 letters). De prijs bedraagt t 1.50. uitsluitend tegen contante betaling met een sportcolbert of -pantalon van DON bent U beter af. Voor hetzelfde wat U gewoon bent te betalen (en zelfs vaak nog minder) biedt BETERE PASVORM BETERE KWALITEIT BETERE AFWERKING Wij zijn trots op onze rijke collectie DON col berts en -pantalons. Komt u eeos kijken ?U zult naar Uw volle tevredenheid .slagen' Stille Rijn 1 1 LEIDEN VOOR BETERE TELEVISIE-ONTVANGST - VAN BERGE HENEGOUWEN - PRIJZEN VANAF F. 495.- DAGELIJKS. 2.30-7-9.15 ZON - EN FEESTD. 2.30-4.45-7-9.15 DAGELIJKS. 2.30-7'5 I?: EN FEESTD. 2.30-4 45-7-9.15 DAGELIJKS. 2.30-7-9.15 ZON-EN FEESTD. 2.30-4.453-9.15

Leidse Courant | 1957 | | pagina 3