kaas Voorlopig geen restitutie Voor het eerst - in 106 levens jaren in Amsterdam Luchthaven Rotterdam loopt gevaar Caravannersen kampeerders willen niet onderdoen voor hotelbezoekers DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 HET TANDARTSENCONFLICT Minister Suurhoff: Minister Suurhoff is niet bereid er toe mee te werken dat ziekenfondsen, met toepassing van artikel 8 van het ziekenfondsbesluit, restitutie geven aan patiënten die gedurende het hui dige tandartsenconflict zelf de tand heelkundige behandeling betalen. De minister heeft dit aan de Maatschap pij tot bevordering der tandheelkun de meegedeeld in antwoord op het het telegram dat deze maatschappij hem, zoals bekend, had gestuurd. Mi nister Suurhoff vraagt zich in zijn DE INDUSTRIëLE MISSIE NAAR ZUID-AFRIKA. Op 7 april vertrekt van Schiphol een Nederlandse industriële missie, die een bezoek zal brengen aan de Unie van Zuid-Afrika. De missie staat onder leiding van de de minister van economische raken, prof. dr J. Zijl stra, die reeds op 3 april naar Zuid- Afrika is vertrokken en dc voorzitter van het Verbond van Nederlandsche Werkgevers, de heer T. J. Twijnstra. Met het doel de banden van vriend schap met Zuid-Afrika aan te trek ken en te onderzoel en op welke wij ze het industriële contact tussen de Unie en Nederland kan worden ver sterkt, zal de missie een groot aantal Zuid-Afrikaanse ondernemingen en kamers van koophandel bezoeken. Zij zal voorts aanwezig zijn bij de ope ning van het Nederlandse paviljoen op de rand easter show in Johannes burg. Aan de missie neemt o.m. ook deel de heer J. A. van Herwaarden, direk- teur van de n.v. kalkzandsteenfabriek te Hillegom. Omstreeks 20 april zal het gezel schap in Nederland terugkeren. ANDER SYSTEEM LOONVORMING Minister Suurhoff heeft gisteravond in de Eerste Kamer toegezegd een onderzoek te gaan instellen met de Stichting van de Arbeid naar een ander systeem van loonvorming. De minister maakte daarbij het voorbe houd, dat men met experimenten verschrikkelijk voorzichtig moet zijn. antwoord af of het genoemde artikel voor een situatie als de huidige is ge schreven en merkt cp dat hij de toe passing ervan in ieder geval niet kan overwegen zonder daarover advies van de ziekenfondsraad te hebben ontvangen. Schoonmaak-slag: Wat een dag! KAAS croquet! Humeur gered! Tijd vergeten: waar blijft het eten! Voor huisvrouwen, die iodeze schoonmaak-ttjd handen te kort komen is er één grote troost. In een paar minuten staat een heerlijke warme maaltijd klaar: kaas-croquetten of kaas-omeletten! Gezond, voedzaam én voordelig! Doevméér met PukhWdl* H#l N*4«rl«»4i Zv»«lb>r< „Opa Kip" op het Stadhuis ontvangen „Je zou moeten blijven zoals je was op Je vijftigste jaar". Dat wenste gis termiddag de 106-jarige Opa Kip uit Dreischor, de oudste mannelijke in woner van Nederland, die ter gele genheid van zijn verjaardag, onlangs de wens te kennen had gegeven een bezoek aan de hoofdstad te mogen brengen, waar hij in zijn lange leven nog nimmer een voet had gezet. Dank zij een gunstig doktersattest en de ijver van de redactie van een week blad kon deze wens als een laat ver jaardagscadeautje in vervulling gaan. De medicus had meer bezwaar te gen de lange tocht van de „slechts" 67 jaar oude dochter van de heer Kip, mevr. M. van de Velde-Kip, die echter haar vader ook nu niet in de steek wilde laten. En daarom wapperde van het Am sterdamse stadhuis gistermiddag de driekleur en snorden de televisie- en filmcamera's, toen de heer Kip, ver gezeld van zijn dochter en de burge meester van Dreischor, de heer H. A. Vermeulen en diens echtgenote, de glanzende auto verliet en voetje vóór voetje met zijn onafscheidelijk stokje in de hand de grote trouwzaal van het Stadhuis betrad, ondersteund door zijn dochter en burgemeester Ver meulen. Toen hij eindelijk een plaatsje had gevonden, heette wethouder A. Stein- metz de „geachte heer Kip" hartelijk Tarieven moeten omhoog „Air Charter Ltd", een luchtvaart maatschappij, die de luchthaven „Rotterdam" aandoet en tweemaal daags de dienst naar Southend (011 Thames) onderhoudt en het voorne men heeft dit viermaal per dag te gaan doen, heeft van „IATA" verno men, dat haar voorlopig vastge stelde tarieven aanzienlijk de hoogte in zouden gaan. Zou dit inderdaad zo zijn, dan zou dit voor deze Engelse maatschappij aanleiding kunnen zijn haar diensten op Rotterdam naar el ders te verleggen, daar luchtvervoer op de Maasstad door deze verhoogde tarieven onmogelijk zou worden. Aldus heeft „Air Charter" haar Rotterdamse agent, „Rotterdam Air N.V." meegedeeld, die op haar beurt de aandacht van het gemeentebestuur van Rotterdam hierop heeft geves tigd. In dit schrijven wordt medege deeld, dat de lucht vrachtprijs op het traject Amsterdam-Londen Airport 4 sh/11 pence per ton/mijl bedraagt en die van RotterdamSouthend thans reeds ligt op 5 shilling 6 pence per ton/mijl. De beoogde verhoging zou dit ta rief op 6 shilling/4 pence per ton/mijl brengen. Tot dusver wordt op een voorlopig tarief gevlogen, dat wel door de Engelse, maar niet door de Nederlandse regering is goedge keurd. Zoals bekend worden de lucht vaar ttarieven op vaste lijnen door de lata vastgesteld en door de desbetref fende regeringen verbindend ver klaard. Rotterdam verkeert door zijn geografische ligging 146 nautische mijl van Southend in een gunsti ger positie dan bijvoorbeeld Amster dam, dat op 206 nautische mijlen af stand van Londen-Airport ligt. „Rot terdam-Air", die bij monde van de heer A. J. D. Steenstra Toussaint dit nieuws verstrekte op een gistermid dag gehouden persconferentie, ver langt alleen toepassing van de nor male, ook voor andere plaatsen gel dende Iata-tarieven. LEVENDIG VERKEER OP LUCHTLIJN ROTTERDAM. Van 1 oktober tot en met 31 maart jl. zijn op de luchthaven „Rotter dam" 2898 passagiers aangekomen en 2930 vertrokken. „Air Charter Ltd" voerde 908 vluchten Rotterdam Southend v.v. uit en het vrachtver keer, in- en uitgaand, bedroeg 278 ton. Per vliegtuig werden 63 auto's van en 64 naar Southend vervoerd. Bijna een derde van alle in Rotterdam geïmporteerde koeien, te weten 2107 Ook toeristen. Verder zijn charters afgesloten voor het vervoer van toeristen naar Nice, Rome en Mallorca met ingang van 12 april tot en met half oktober, voor lopig vier dagen per week, doch van 15 mei tot 15 september dagelijks. Men heeft reeds "00 toestellen, elk voor 36 pasagiers, geboekt. Verder werkt men aan een lijn Rotterdam Bilbao, die iedere zaterdag gevlogen zal worden. Tenslotte deelde hij nog mede, dat met ingang van zaterdag a.s. rondlei dingen over het vliegveld gemaakt kunnen worden en rondvluchten in voorbereiding zijn. welkom in de hoofdstad. Hij memo reerde de geestkracht en de goede ge zondheid van de bejaarde, die dage lijks nog trouw de radioberichten be luistert. i Meer water dan wijn. Opa kreeg een grote kist sigaren, want hij rookt nog elke dag een si gaartje. Drinken doet hij echter wei nig. „Ik heb in mijn leven meer wa ter dan wijn gedronken", vertaalde burgemeester Vermeulen Opa's woor den uit diens Zeeuwse dialect. Maar een kopje thee ging er nog wel in. De heer Vermeulen dankte het stadsbestuur voor de ontvangst en tevens voor de hulp, die de hoofdstad het eiland Schouwen-Duiveland heeft geschonken na de watersnood in fe bruari van 1953. Deze woorden hoorde ook Opa Kip, die tijdens deze ramp van het dak van zyn woning was gered. .Om dat ik de oudste van de watersnood was, mocht ik bij de Koningin ko men", vertelde hij trots. „Als ik veertig jaar was geweest zou ik meer aan het tochtje naar Am sterdam hebben gehad", deelde Opa mee. Het bleek dat hij nooit verder was geweest dan Rotterdam. Helaas kan de heer Kip slecht zien, al draagt hij geen bril. daarom heeft men hem de hoofdestal niet laten zien, maar laten horen, n.l. de bekende ge luiden van pierement en carillon, van het verkeersfluitje en het razend ver keer. Hem werd daarbij verteld wat dit alles te beduiden heeft. En van nacht kon hij in 'n mooie hotelkamer slapen. Voor het eerst zijn honderd en zes jarig leven. ROOKVERBOD ZOU BRANDGEVAAR IN BOS EN HEIDE VERGROTEN. Staatsbosbeheer en de Nederland se Heidemaatschappij verklaren zich in een rapport betreffende de bos- en heidebranden in de jaren 1952 tot en met 1955 geen voorstander van een rookverbod in de gevaarlijke periode. Beide instanties menen, dat het toezicht op de naleving van een der gelijk verbod in de maanden maart, april en mei niet voldoen de zou zijn. Het brandgevaar zou in tegendeel nog groter worden omdat het publiek by de nadering van een boswachter of politieagent geneigd zou zijn, sigaar of sigaret brandend weg te werpen. Ministerieel fiat over prijsverlaging „volksbruinbrood" Eén cent' per 800 gram Per brief heeft de minister van economische zaken, minister Zijlstra, aan de Nederlandse Bakkerijstichting laten weten met een prijsverlaging van het volks-bruinbrood van 1 cent per 800 gram accoord te gaan. De prijs van het volks-witbrood zou hy nog enige tijd op het huidige peil willen handhaven. Dit in af wachting van het prijs verloop van bloem op de wereldmarkt. De laatste dagen lopen de pryzen hier weer iets op. Het bestuur van de Neder landse Bakkerijstiohting zal zich over het ministeriële schrijven beraden. „Ga dan naar de bioscoop" Toneelspeler viel uit zijn (hoofd)-rol Doordat het publiek, in de Haar lemse Stadsschouwburg een voor stelling bijwoonde van het nieuwe stuk van Hugo Claus, „Het Lied van de Moordenaar", zich woensdag avond bijzonder onrustig en hinder lijk gedroeg, is het daar tot een pijn lijk incident gekomen. Op een gegeven ogenblik trad de hoofdrolspeler, Pim Dikkers uit zijn tekst om het publiek te verzoeken „zich rustig te houden, of anders maar naar de bioscoop te gaan". Toen de zaal weer rustig gewor den was, brak hij nogmaals zijn rol of, om zijn toehoorders een honende opmerking toe te voegen. Het gebeurde was er de oorzaak van, dat verscheidene bezoekers de zaal verlieten. Na afloop van de voorstelling heeft Ton Lutz, directeur van het Rotterdams Toneel een verklaring gegeven,' waarin hij zeide dat Pim Dikkers zich tot deze ongebruikelijke stap genoodzaakt had gezien, door het gedrag van kwaadwillenden on der het publiek. De nieuwste aanwinst van de Neder landse vloot, het s.s. „Statendam", zal van 7 januari t.m. 26 april 1958 een reis om de wereld maken. Deze „round the world cruise" begint en eindigt in New York. Tijdens de 109 dagen durende reis worden 27 ha vens aangedaan, de evenaar wordt tweemaal gepasseerd en de datum- grens eenmaal. STERRENHEMEL IN APRIL Wij hebben op de sterrenkaart van april ongeveer de plaats aangegeven van drie planeten: Jupiter de flonkerende nacht-diamant Neptu- nus en Mars. Eigenlijk hadden er vier op moeten staan, maar onze kaart geeft de stand der sterrenbeel den aan omstreeks 12 uur 's nachts en de ene planeet, welke we verdon keremaand hebben, staat zo dicht bij de zon, dat hij slechts even na haar ondergaat. Het is Mercurius, die al tijd héél dicht in de nabijheid van onze kosmische moeder blijft, zodat hij steeds moeilijk zichtbaar is. Maar op de 15e april, en misschien stuks, dit door de slachthuizen van al «^der, «JW voor planetenzoekers Den Haag en Rotterdam ten behoeve van het Amerikaanse leger geslacht worden, komen door de lucht aan. Verder zijn schoenen uit Waalwijk naar Engeland vervoerd en zullen nog 90 ton schoeisel volgen. Ook zijn antieke meubelen naar Engeland ge vlogen, die bij gebrek aan ruimte op het Rotterdamse vliegveld in de open lucht hebben gestaan. „Geeft niets", zou de Engelse importeur volgens de heer A. J. D. Steenstra Toussaint van „Rotterdam-Air N.V." gezegd met voortreffelijke ogen, vlak na zonsondergang, juist boven de hori zon te vinden. Mars begint langzaamaan het mo ment te naderen, dat hij (voorlopig!) afscheid van ons neemt hij zal deze maand nog even in het westen te zien zijn. Tja, en dan Neptunus: die staat zo'n dikke vier miljard kilome ter van ons vandaan, en hoewel hij er als een planeet best raag zijn middellyn 'n dikke 50.000 km., die van de aarde 12.700 km. is hy toch niet met het blote oog zichtbaar. Maar zij, die zich de gelukkige bezit ters van sterrekijkers mogen noemen, kunnen aan het begin en het einde van de maand als geen maneschijn het waarnemen lastig maakt trach ten die verre broeders van de aarde te vinden. Jupiter is er de hele nacht: hij is zo opvallend, dat vrijwel niemand er moeite mee zal hebben hem te vin den. Nog 'n mooie opgave voor hen die met prima ogen begaafd zyn: van zuid naar west kronkelt zich deze maand, langs de horizon, de ontzaglijk lange Waterslang, maarhij wordt door slechts zwakke sterren gemarkeerd. Het is toch wel de moeite waard dat zonderlinge hemeldier te vinden. Ongeveer „recht" tegenover hem van het noord-westen naar het oos ten strekt zich de Melkweg uit, die op heldere, maneschijnloze avon den als een lichtende mist zicht baar is. Het staartpuntje van de Grote Beer markeert deze maand ongeveer het zenith: het hemelpunt dat recht bo ven ons hoofd is. Zoek eens ten zuid westen van het zenith naar het Haar van Berenice: opvallend doordat een groepje vry zwakke sterren in een kluitje bijeen staan. De Kleine Beer geniet deze maand de eer van een afzonderlijk portret. Niet, omdat hij zo'n ontzaglijk opval lend sterrenbeeld is, maar omdat de Poolster (Polaris) bij hem hoort Die Poolster is een dubbelster, maar dit is slechts met heel verfijnde in strumenten (spectroscopen) waar te nemen. Hoewel wij veelal zeggen, dat de Poolster precies in het noorden staat of liever: precies de hemelpool aangeeft is dit toch niet helemaal waar. In 1950 stond Polaris daar nog rond één graad vandaan, dus één-honderd, tachtigste deel van de halve hemelbol die wij zien. Pas in het jaar 2095 staat hij er heel erg dicht by, maar nauwkeurig op de plaats van de hemelpool komt hij niet. Na het jaar 2095 schuift de Pool ster die dus niet onwrikbaar vast aan de hemel staat gelyk wy den ken weer langzaam van het noor den weg om over zo'n 12.000 jaar plaats te maken voor de ster Wega, in het sterrenbeeld De Lier (zie gro te kaart, vlag bij de kop van de Draak). En uit deze redenatie volgt, dat Polaris vroeger ook al niet zuiver in het noorden, op de plaats van de he melpool, heeft gestaan. Dit is inder daad waar, want rond 4000 jaar gele den genoot Thuban van de Draak zie kleine kaart de eer van Pool ster te zijn. KLEINE BEER Meer tenten op „Goed Kamp 1957" Soberheid en luxe De vroege voorjaarszon doet niet alleen bladknoppen ontluiken en bol lenvelden kleuren, zij o-fent ook een onweerstaanbare druk uit op de fan tasie en ondernemingsgeest van de mens. x.auwelijks heeft de zon een dag de aarde in haar warmte gekoes terd, of men maakt reeds plannen voor de vakantie, hoe ver die ook nog in het verschiet moge liggen. Het voorjaar noodt, er uit te trek ken. Is uet verwonderlijk, dat de Ko ninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB juist in deze tijd een grote tentoonstelling organiseert grootste in zijn soort in Europa van tenten, kampeersuitrustingen en caravans. Van vrijdag 12 tot en met zondag 15 april a.s. wordt deze expositie on der de titel „Goed Kamp" gehouden in de Houtrusthallen te 's Gravenha f«. De hotel- en pensionaccomodatie, die gehavend uit de oorlog kwamen, heeft nog steeds niet kunnen voldoen aan de steeds toenemende stroom van vakantiegangers. Dit wordt daaróm gezien als een van de voornaamste oorzaken van het toenemend kam- peer-toerisme. Toen, nu vijf jaar geleden, te Am sterdam de eerste kampeertentoon- stelling werd gehouden, beoogde men daardoor het materiaal, dat de kam peerders werd aangeboden, te verbe teren, door in de expositie te komen f pools ren Muizentarwe als snoepgoed Een tiental jongens en meisjes van de Gerbartschool aan de Vosmeer laan te Utrecht is gisteren waar schijnlijk aan een groot gevaar ont snapt. Een negenjarige leerlinge deelde onder het speelkwartier „snoepgoed" uit, maar een onder wijzer bemerkte bij nader onderzoek dat er wel eens sprake van muizen tarwe kon zijn. Het schoolhoofd, de heer Braamhorst, werd hiervan in kennis gesteld en aan diens voort varende optreden is het te danken dat erger werd voorkomen. Hij liet de kinderen melk drinken en stelde politie en G.G.D. van een en ander kennis. In het ziekenhuis werd hen een braakmiddel toegediend, waarna verschillende korrels te voorschijn kwamen. De kinderen gin gen later weer gewoon naar school. GRONINGEN HEEFT „STADSDUIVENVOERÓER" De heer Egbert Tromp de Boer, de man, die al jaren dagelijks s morgen om elf uur en 's middags om drie uur op de Grote Markt te Groningen de duiven voert, is benoemd tot „stads- duivenvoerder". Dat geschiedde van daag tijdens een kort plechtigheid ten kantore van de VW-Groningen, waar zijn werk werd beloond met er kenning en medailles. De heer H. Braber, directeur van VW overhandigde de heer De Boer een medaille van het gemeentebe stuur, waarop de tuel prijkt: „stads- duivenvoerder", zijn naam en geboor te datum. Het duivenvoeren op de Grote Markt is voor stedeling en vreemdeling een aantrekkelijk ele ment in het stadsbeeld geworden, zei- de hij. De bond van Grcninger graan handelaren zal voortaan gratis voer verstrekken. DODELIJK ONGEVAL OP SCHEEPSWERF. Aan boord van het in aanbouw zijn de tankschip „Eurymedon", dat bij het scheepsinstallatiebedrijf „Neder land" aan de Oostdijk te IJsselmonde ligt, is vannacht de 48-jarige classi ficeerder G. M. Eijnatten van de Schaardijk om het leven gekomen. De overledene en een andere arbeider stonden bij de pompinstallatie, waarmee water uit de tank werd ge pompt. De tweede arbeider ging enige tijd naar het dek en toen hij te rug wilde keren in de tank, waar de motor stond te draaien, zag hij door het mangat, dat G. N. E. over de mo tor hing. Hij was bedwelmd door de uitlaatgassen van de benzinemotor. Men heeft nog gepoogd de man te helpen, maar men moest die pogingen staken door het gas in de tank. BAGAGEDRAGER VAN BROMFIETS SCHOOT LOS. De 21-jarige R. Harmsen uit Bus- sum is gisteravond op tragische wijze om het leven gekomen. H., die enige dagen geleden uit de militaire dienst was ontslagen, zat op de bagagedrager van de bromfiets van zijn vriend. Op de Voormeulen- weg schoot de bagagedrager los, waardoor de jongeman achterover op het wegdek viel. Met inwendige bloedingen werd hij naar de Majella- stichting overgebracht, waar hij is overleden. tot een onderlinge vergelijking van de materialen, die de verschillende fabrikanten en buitensporthandelaren op de markt brechten. Thans ligt het accent meer op de voorlichting. De vergroting van de produktie van kampeermaterialen, die een antwoord was op het stijgen van het aantal kampeerders, stelde vele nieuwelin gen voor raadsels. Om nu de vele „newcomers" wegwijs te maken in de onoverzichtelijke wa winkel van ma terialen en snufjes, wordt nu de vijf de tentoonstelling „Goed Kamp" ge houden. Klassieke stijd. Hoewel de klassieke stijl van kam peren gebonden aan de „ongeschre ven kampwetten" de volle aan dacht zal worden gewijd, zal het de bezoeker van de kampeerexpositie di rect opvallen, det de belangstelling voor het trekken met de caravan in sterke mate toenemend is. Deze tendenz meent men voor re kening te moeten laten komen van de groeiende motorisering van ons volk, waardoor de actieradius van de trek ker groter is geworden. De accomo- datie van de hotellerie is echter ge lijk gebleven: het risico, op zijn rei zen geen onderdak te zullen vinden, gaat te niet wanneer men zijn eigen onderdak verzorgt. Daarbij kan per auto meer bagage vervoerd worden. Men zal daardoor op de tentoonstel ling Goed Kamp ook kunnen bemer ken, dat de concessies, die omwille van de onafhankelijkheid aan het confort gedaan moesten worden op geheven zjijn: zo zal de in Frank rijk zeer populaire „bungalowtent" zijn intrede doen. Een tent, waarin men rechtop kan lopen en staan, waarin zich verschillende verblijven bevinden. Tenten met ijskasten en te levisie! Het kamperen met de auto is ook van invloed op het materiaal: slaap zakken en dekens, bijvoorbeeld, van kunstvezel dringen zich meer op de voorgrond, hoewel de geringere isola tie waarde het gewicht van dit slaap- gerei heeft verhoogd. Daarentegen wordt onder in vloed van het „klassieke kamperen" dat in Nederland en Engeland meer in ere gehouden wordt dan in de rest van Europa, zelfs de bagage voor de autokampeerder en de caravanbezit- ter toch zo licht mogelijk gehou den. Tenten. Naast de vele caravans zullen ten ten te bezien zijn, die in prijs varië ren van 39,50 tot 9000 gulden. Won derlijk is in dit artikel, dat niette genstaande de steeds stijgende vraag, de prijs vrijwel stabiel blijft. De in dustrie blijkt de grotere vraag geheel te hebben opgevangen, terwijl dit toch niet ten koste van de kwaliteit is gegaan. „Het is moeilijker om in Ne derland een slechte, dan een goede tent aan te schaffen", aldus een offi cial van de ANWB. Het aantal tenten, dat dit jaar op „Goed Kamp" te zien is, is aanmerkelijk groter dan dat in andere jaren. Het tentoonstellingster rein behoudt nu eenmaal zijn beperk te afmetingen. Het zal duidelijk zijn, dat hierdoor de inzenders van andere kampeerartikelen met minder ruimte genoegen moesten nemen. Ook aan het watertoerisme zal op Goed Kamp 1957 grote aandacht wor den besteed, nu de steeds slinkende areaal woeste grond de vakantiegan ger zijn toevlucht tot het water doet nemen. De vordering van het Delta plan, vergroot hiertoe de gelegenheid ook voor minder deskundige water toeristen. Op het gebied van de kooktoestel- len zal blijken, dat het butaangas hier langzamerhand op de voorgrond treedt. Het zal afhangen van de ver leende service met betrekking tot het inleveren van de gastankjes, welke fabrikant de markt zal veroveren. Op het stuk van de luxe-snufjes zullen eveneens vele nieuwtjes te zien zijn, waarvan het meest gerucht makende, in letterlijke zin, we* is de „alarmmobil", en verklikker van on genode gasten. Ook van de zijde van de kampeer- ders-zelf zijn staaltjes van vinding rijkheid te bewonderen. Het is het re sultaat van een soort ideënbus, waar door het ANWB de zelfwerkzaamheid van de kampeerders wilde bevorde ren. Dit streven is ook de reden, waarom men bouwtekeningen kan verkrijgen, aan de hand waarvan de handige knutselaar zyn eigen cara van zal kunnen bouwen. Met behulp van de Ned. Heidemaat schappij en enige andere instanties is er op de tentoonstelling een plasti sche uitbeelding aangelegd van het grondgebruik in Nederland. Voorts zal een forum de meest uit eenlopende vragen van de passerende bezoeker kunnen beantwoorden. Wc geloven, dat het alleszins de moeite waard zal zijn, de tentoonstelling „Goed Kamp", te bezoeken, die vrij dag, 12 april des morgens om tien uur geopend wordt door de staatssecreta ris van volksgezondheid, dr. Munten dam wordt geopend.

Leidse Courant | 1957 | | pagina 10