Haagse burgemeestersbenoeming weer aangeroerd Moeilijkheden met opstandige Ambonezen nog niet opgelost Gezin verdreven van een toneel, waarheen storm hen gedreven had Leerling-rechercheur ving „Gerrit de Stotteraar II" Ook in Nederland kunnen soms mensen spoorloos verdwijnen DONDERDAG 31 JANUARI 1957 DE -LEIDSE COURANT PAGINA 9 Tweede Kamer over Binnenlandse Zaken In de vergadering van de Tweede Kamer was aan de orde de voortzet ting van de algemene beraadslaging over de begroting van Binnenlandse Zaken. De B.B. De heer CALMEIJER (C.H.U.) wil zich beperken tot de situatie met be trekking tot de Bescherming Bevol king. Is de regering zioh haar ver antwoordelijkheid bewust? Indien voor de komende vierjarige periode 6 miljard wordt uitgetrokken voor de totale oorlogsvoorbereiding en 175 miljoen voor de burgerlijke verdediging, dan is duidelijk dat elke verhouding is zoekgeraakt. Wat men doet is niet minder dan de B.B. gaan de houden. De verdeling, van de uit getrokken bedragen over de diverse jaren is bovendien geenszins in over eenstemming met de weinig rooskleu rige internationale situatie. De heer Calmeijer vraagt: 1) de kosten voor de burgerlijke verdedi ging in volle omvang te plaatsen op eefi begroting, namelijk op de supple. toire begroting van Algemene Za ken; 2) de bedragen en de verdeling in overeenstemming te brengen met het straks toegelichte en door de mi nisterraad goedgekeurde voorstel van de commissie algemene oorlogsvoor bereiding; 3) een evenredige verde ling over vier jaar te bewerkstelli gen; 4) de bedragen, welke overlo pen, geheel ten goede te laten komen aan de zaken, waarvoor zij in feite zijn bestemd. De heer BOEKHOVEN (P.v.d.A.) vraagt of gedetailleerder cijfermate riaal over de bezetting bij de B.B. kan worden verstrekt. Verder doet hij de suggestie om elke plichtsge trouwe noodwachter jaarlijks een premie te geven, bijvoorbeeld van 25 gulden. Ongelukkige circulaire. De heer FRANSSEN (P.v.d.A.) acht de van de bewindsman uitgega ne circulaire over de noodzakelijk geworden bestedingsbeperking wei nig gelukkig. Het is alsof de gemeen ten niet voldoende verantwoordelijk heid hebben gehad en ook alsof de provinciale colleges hebben gefaald. Een dergelijke voorstelling van za ken is in strijd met de feiten. Hij zegt dat zijn fractie dan ook bezwaren heeft, zowel van formele als van materiële aard. Hij vraagt zich af, of een dergelijke grote staats rechtelijke ingreep de activiteit van de gemeenten wordt er door lamgelegd dient te geschieden „langs de weg van circulaire". En de wachtgelders? De heer SMALLENBROEK (A.R.) vraagt op korte termijn een bevre digende ziektekostenregeling voor ambtenaren, wijst op ongewenste ge volgen van de gemeenteclassificatie en verzoekt de minister vooral, eens aandacht te besteden aan de belang rijke bedragen welke nog steeds wor den uitgekeerd aan wachtgelders. Het salarisbeeld met betrekking tot de hogere ambtenaren acht hij hoogst ongelukkig. Voor een uniforme ver hoging van de salarissen van een grote groep had tevoren de toestem ming van de Staten-Generaal moe ten zijn gevraagd. Stilzwijgende goedkeuring mocht niet worden ver wacht en zeker had men niet over mogen gaan tot het verstrekken van een voorschot. Hij kant zich, wat de verhoging zelf betreft, vooral tegen het generale karakter. Aanvaarding van het plan zal onrust brengen in brede kring, bij de rechterlijke macht, de leraren, enzovoorts. De onderlinge verhoudingen worden bo vendien verbroken op een psycho logisch wel zeer ongeschikt moment. Voor een aantal groepen ambtenaren had al lang iets moeten zijn gedaan. De laagst bezoldigden (onder andere op weekloon) zijn er bijzonder slecht aan toe. Namens zijn fractie vraagt hij de minister spoedig het nodige te doen. Kabinet beslist. De heer SCHEPS (P.v.d.A.) zegt, dat het goed is het standpunt van de P.v.d.A. met betrekking tot de bur gemeestersbenoeming in Den Haag, enigermate toe te lichten. Het be stuur van de partij, noch de fracties van Eerste en Tweede Kamer heb ben er naar gestreefd de belangen van de C.H.U. te schaden, door te streven naar een burgemeester, die niet de beginselen van genoemde groepering was toegedaan. Er is geen enkele invloed uitgeoefend omdat de ze zaak er een was van het kabinet. In dit verband merkt hij nog op, dat het de wens van de C.H.U. een com missaris in Gelderland te krijgen, die de beginselen van deze partij is toe gedaan, door hem kan worden ver staan en aanvaard. Geen touwtrekken. De here OUD (V.V.D.) wil het sys teem van de burgemeestersbenoemin gen graag wat uitvoeriger bezien, nu de afgelopen weken zo veel stof is opgewaaid. Vroeger en terecht lette men op de verhoudingen in de gemeente en dii3 beslisten. Het be lang van de gemeente stond voorop. Als nieuw verschijnsel van de laatste tijd is gekomen het politieke touw trekken in het kabinet. De minister haalt zijn schouders op, maar hij zit er ook zo kort in, dat hij het vermoe delijk niet heeft gemerkt. Men kijkt niet meer uitsluitend naar het belang van de gemeente, maar heeft een ze ker schema in het hoofd en gaat dan een beslissing nemen. Men dient niet te kijken naar de verhoudingen in het kabinet maar naar die in de ge meente. Het is dwaas, dat de afge vaardigde Beernink Den Haag claim de voor de C.H.U. Dan zou spr. het zelfde wel kunnen voor de liberalen en dan met nog meer recht, want de laatste burgemeester van Den Haag, waarmee geen moeilijkheden zijn ge weest, was een liberaal. Hij zegt dat hij geen interesse heeft voor de wijze waarop in het kabinet is gestemd. Een kabinet moet homo geen zijn. Indien een minister de ver antwoordelijkheid niet wenst te dra gen, dient hij heen te gaan. Het is dan ook beslist onjuist constitutio neel ook geheel fout indien men gaat zoeken naar bepaalde zondebok ken. Alle ministers zijn stuk voor stuk en gezamenlijk verantwoorde lijk. Rome een gevaar? De heer ZANDT (S.G.P.) blijft van mening, dat het vreemd is dat een rooms-katholiek in het overwegend protestants-christelijke Den Haag werd benoemd Radio Vaticaan zou het zelfs hebben omgeroepen en het zou toch wel een groot deel van ons volk interesseren, te weten hoe de leden van het kabinet hebben ge stemd, ook al heeft prof. Oud zeer nadrukkelijk betoogd, dat zulks on juist zou zijn. Ds. Zandt heeft ern stige kritiek op de benoeming in Den Haag. MOEILIJKHEDEN BIJ HAAGSE BJJ. Een VVD-afgevaardigde heeft gis- taravond in de Haagse gemeenteraad zijn bezorgdheid uitgesproken over de gang van zaken bij de Haagse B.B. Hij was van oordeel, dat te veel ambtenaren worden ingeschakeld voor werkzaamheden, die even goed of nog beter door vrij willigere ver richt hadden kunnen worden. Het gemeenteraadslid meende, dat do wil tot samenwerking in voldoen de matie aanwezig is, maar dat de vrij willigere in het verleden dikwijls teleurgesteld zijn. Zo aohtte de afgevaardigde het ten ene malen ontoelaatbaar, dat de uit betaling aan vrijwilligers maanden ten achter is. Zichzelf opgesloten De opstandige Ambonezen, die ge consigneerd zijn in het kamp West- kapelle, hebben thans allen hun hoop gevestigd op hun vertrek naar Mada gascar. De autoriteiten zijn van mening, dat voorlopig de enige oplossing is een spoedig mogelijke spreiding van de kwaadwilligen over de andere kampen in Nederland, opdat deze ele- Woning wenkt Twee maanden geleden velde de storm het huisje van de fam. J. Bol vader, moeder en drie kinderen te Mijnsheerenland. De gemeente, die grote zeggings- schap heeft over het verenigingsge bouw „Irene", wees het gezin een ge deelte van de toneelzaal en wel het werkt, heeft toegezegd, dat een van de woningen, die deze werf in Alblas- serdam laat bouwen, voor het gezin zal zijn. 25-JARIG JUBILEUM VAN VERSCHIJNING TE BEAURAING. In het bisdom Den Bosch zal het podium ais tijdelijke I luister worden gevierd. De viering wordt 29 november van dit jaar inge zet. Het comité Pro Maria te Boxtel, dat onder leiding staat van de As- sumptionisten en elk jaar 7000 pel grims en honderden zieken naar Beauraing brengt, is /an plan aan de grensposten beelden te plaatsen van O.L. Vrouw van Beauraing. Ove,r deze bedevaartplaats waar 25 jaar geleden Maria voor de eerste faal verscheen, wordt in verband met dit jubileum ook een kleurengeluids- film vervaardigd. De exploitant van het gebouw vond deze gang van zaken maar matig, want de zaïail kan tijdens het winter seizoen veel meer opbrengen, dan de hiuur, die het gezin hem betaalde. Daarom maakte hij een proces aan hangig, waarin gisteren uitspraak is Het gezin moet het toneel verlaten en voorlopig zijn intrek nemen in een onbewoonbaar-verklaard huisje. ToCh is voor dit gezin de toestand niet hopeloos, want de directie van die scheepswerf, waar de heer Bol mcnten ondergaan in de goedwillende massa. Hoewel de voedselpositie in het kamp niet is, zoals die zou moeten zijn de Ambonezen hebben in feite zichzelf opgesloten is er geen spra ke van ondervoeding. Na de ongere geldheden in Westkapellef het zoge naamde „kopen op rekening van d'e regering", is aan de betrokken Am bonezen, 39 gezinnen., vanwege het ministerie van justitie een kennisge ving uitgereikt, die als legitimatie dienst doet. Legitimatie geweigerd. Zij moeten deze kennisgeving, die wordt uitgereikt aan vreemdelingen die zich in ons land misdragen, te allen tijde bij zich dragen Op vertoon van het legitimatiebewijs wordt hun toegestaan het kamp te betreden en te verlaten. Zij ontdeden zich echter van de kennisgeving door de ene helft die in het Maleis v. as gesteld aan de 'burgemeester van Westkapelle op te sturen en de amdere in het Neder lands gestelde helft aan het ministerie van justitie. Hierdoor is het dus voor hen onmo gelijk geworden het kamp te verlaten. Zij kunnen evenwel, en cit ieder uur van de dag, een nieuwe kennisge/ing bij de burgemeester van Westkapelle aanvragen, die hun prompt zal wor den verstrekt. Zij moeten zich maar alleen bij het in- en uitgaan van hef kamp legitimeren en bunnen aan tonen, dat de levensmiddelen die worden meegevoerd, op legale wijze zijn verkregen. Zoals bekend, wensen de opstandige Ambonezen de zelfverzorgimgsrege- ling niet te accepteren. Toen deze in werking trad, hebben zij de bekende strooptochten ondernomen. Verder erkennen zij de Nederlandse wetten niet, omdat de Nederlandse regering bun organisatie niet erkent. Arts verdacht van misbruik van narcotica Het parket van het arrondissement Utrecht en de rijksrecherche hebben de Leersumse arts L. D. gearresteerd en na een langdurig verhoor in voor arrest gesteld. De arts wordt ver dacht van ongeoorloofd gebruik van1 narcotica. Uit het vooronderzoek is komen vast te staan, dat dokter D. de verdovende middelen niet verhandel de, maar uitsluitend voor eigen ge bruik aanwendde. Leersum is door de arrestatie zeer geschokt. Dokter D. had een apotheek aan huis, waaruit hij de narcotica be trok. Het voorhanden hebben van narcotica is bij de Opiumwet verbo den, met uitzondering voor artsen» die deze middelen echter uitsluitend voor medisch gebruik mogen aanwenden. De arts wordt verdacht van overtre ding van deze laatste bepaling. 1 Een leerling-rechercheur van de Amsterdamse politie is zijn loopbaan veelbelovend begonnen door de hand te leggen op een beroepsinbreker, die met de ere-titel „Gerrit de Stotteraar II" wordt gesierd. Gedurende geruime tijd kwamen bij de hoofdstedelijke politie aangiften met de regelmaat van de klok binnen. Zij wezen alle op eenzelfde systeem: Wanneer de bewoners niet thuis waren, werd het zolderraam geforceerd en via de zolder zocht de inbreker lagere verdiepingen op, waar hij zich hoofd zakelijk over de aanwezige kledingstukken ontfermde. Een leerling-rechercheur kreeg op dracht deze zataik te onderzoeken en wekenlang trok deze langs de winkels van tweedehands artikelen, waar hij tenslotte succes had door het vinden van twee costumes, die als gestolen waren opgegeven. Inval. De winkelier kon zich de naam van de verkoopster herinneren en een andere aangifte 'bezorgde de politie nog een naam. In de registers kwam la, ik kocht hm van U voor f25-, en juist toen ik hem voor f250-aan Mevrouw lidoma ver kocht had kwam reen professor die r 1500. - voor wilde seven. En 70 wilde ik de hoorn terne komen haten. Waar saat dat heen?! tn wat- voor wereld leven wólesen- woordie!! Er rin geen dieven meer., de mensen stelen relt1 vervolgens de naam te voorschijn van een 39-jarige Amsterdammer, die het (grootste deel van zijn leven in de gevangenis heeft doorgebracht en v/iens moeder de naam draagt van de vrouw, die de kleren aan de twee- hands zaak verkocht had. Een inval in het buis van de 39- jarige Amsterdammer leverde direct smoces óp: op zijn bed lagen twee gestolen costumes en zijn kasten wa ren volgestapeld met gestolen artike len. Enkele camouflage-pogingen van de aanwezige inbreker mislukten, maar het onderzoek is voor de leerling rechercheur nog niet afgelopen. Hij moet nu nog uitvinden waar de inbreker zijn vele vangsten heeft op geslagen, die niet in zijn kamer aan wezig waren. De politie vermoedt, dat hij verschillende kamers heeft en wacht thans op inlichtingen van kamer- verhuurders Twee Duitse motorrijders zijn gisteravond op de rijksweg Enschede Glanerbrug tegen een onverlichte boerenwagen, die de weg overstak, opgereden. Zowel de bestuurder als zijn duo-passagier, beiden twintig jaar oud, werden op slag gedood. SPOEDIGE BOUW VAN DRIE NIEUWE KERKEN IN BISDOM HAARLEM. Omstreeks Pasen hoopt het bisdom Haarlem met de bouw van drie nieu we kerken te beginnen. Het Ministe rie van Wederopbouw heeft namelijk bouwvolume vrijgegeven voor de bouw van de votiefkerk, toegewijd aan Christus Koning, te Amsterdam: van de H.H. Petrus en Pauluskerk te Haarlem en van de Regina Coelikerk te Beverwijk. De s bischoppelijke bouwinspectie te Haarlern heeft in middels contact opgenomen met de. provinciale Wederopbouw van Noord Holland teneinde zo spoedig moge lijk de aanbestedingsdata voor de te bouwen kerken vast te stellen. Nederland steeds meer in de olie Twee nieuwe boringen De N.V. Nederlandse Aardolie Maatschappij deelt mede dat haar tweede boring nabij IJsselmonde (bij het Feijenoord-stadion te Rotterdam) een bevredigende olie-producent heeft opgeleverd. Hiermede werd het aan tal olieproducerende putten in het westen-van Nederland op 26 gebracht. Twee nieuwe boringen bij IJssel monde worden voorbereid. Huurwet en kamer bewoners De Ned. Vereniging van Kamerbe woners en Inwonenden te 's-Graven- hage, heeft in een adres, gericht aan de minister-president en aan de mi nisters van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid, van Justitie, van So ciale Zaken, en van Economische Za ken, gevraagd een aantal bepalingen in de Huurwet, die betrekking heb ben op onderhuur en inwoning, te willen herzien. In het adres wordt er de aandacht op gevestigd, dat de mogelijkheid om langs civiel-rechtelijke weg de wet telijke huurprijs te laten vaststellen en teveel betaalde huur als onver schuldigd terug te vorderen, weinig practisch nut heeft, omdat de samen- woningssituatie daardoor dermate verslechtert, dat de samenwoning verder onmogelijk wordt. Daarom acht de vereniging het noodzakelijk, dat de huuradviescommissies ambts halve moeten kunnen optreden en de bevoegdheid krijgen een bindende huurprijsvaststelling zelf te entame ren. Verder vestigt het adres de aan dacht op het feit, dat vele huurover eenkomsten een vaak verkapte gehe le of gedeeltelijke pensionovereen komst zijn, waarbij de bedoeling voorzit de bepalingen van de Huur wet te ontduiken en daardoor hoge re prijzen te kunnen vragen. Door gaans, aldus de vereniging, zijn het particulieren, die zich hieraan schul dig maken. Daarom adviseert zij al leen hen, die een vergunning hebben om het pensionbedrijf bedrijfsmatig uit te oefenen, bevoegd te verklaren tot het sluiten van pension-overeen komsten. Zij geeft in overweging ten deze advies te vragen aan Horeca. Tenslote wijs de vereniging er op, dat Huurwet en Burg. Wetboek de de rechtspositie van de onderhuurder te weinig beschermen, daar bij beëin diging van de hoofdhuur atuomatisch ook de onderhuur ophoudt. Het bestuur van de vereniging hoopt, dat bij wijzigingen van de Huurwet aan deze punten, ten behoe ve van de vele kamerbewoners en inwonenden vooral in de grote ste den, de nodige aandacht zal worden geschonken. Huizer moord wijst uit: De geconstateerde moord op de Tafelberg te Huizen heeft het ongemak- kelijke feit aan het licht gebracht, dat in Nederland verscheidene mensen spoorloos verdwijnen. Alleen al uit Amsterdam werd de politie gemeld, dat negen jongemannen rond dertig jaar daar verdwenen zijn, zonder dat de familie ooit meer hel minste spoor van hen kon achterhalen. Ook uit andere steden komen derge lijke berichten. Meestal zijn de betreffende jongemannen op reis gegaan en verdwenen toen spoorloos. Alle meldingen waren echter niet van toepassing op de jongeman, die ongeveer twee maanden geleden in Huizen vermoord moet zijn. Oorspronkelijke Nederlandse Roman 30). „Zelfs ik zou je niet meer herken nen. Buiten staat mijn merrie, be pakt met alles wat jc nodig hebt. De ranch van Joe ligt honderd mijl van hier. Als je vanaf de populier recht naar het noorden rijdt, kan je niet missen. En nu.... nu moet je gaan. Tottot weerziens Hall, mijn lie ve jongen". Ze barstte in tranen uit en viel in Hall's armen. Lang hield 'hij haar om klemd, te ontroerd om iets te zeggen. Maar weer maakte zij zich los. „Ga nu, Hall, iedere minuut is kost baar. Vaarwel, moge de Hemel ons weer tezamen brengen". „Vaarwel, mijn lief, dapper meisje. Ik zal steeds aan je blijven denken. Vaarwel Marion". Ze gingen naar buiten, waar de merrie rustig wachtte. Hall sprong op haar rug, bukte zich nog eens naar Marion over en. galoppeerde weg. Marion liep met gebogen hoofd naar huis en schreide die nacht haar kus sens nat. Toen de ochtend aanbrak, had Hall ongeveer de helft van de weg naai de ranch afgelegd, zonder dat zich enige stoornis had voorgedaan. De merrie was bepakt met dekens, voed sel, Marion's geweer en voldoende ammunitie. Maar ondanks de bepak king liep het dier uitstekend. Hall ontdekte enige papieren. Nieuwsgierig keek hij ze in. Het was een geboorte-akte ten name van Mi- les Bedford. Verbaasd keek Hall naar het stuk, maar een begeleidend schrijven maakte hem alles duidelijk. Het geweer, de dekens en ook de mer rie droegen de initialen M. B. en daarom had Marion een geboorteakte gefabriceerd voor Miles Bedford. Ze had ook overal aan gedacht en dat het nodig was, bleek even later. Hij passeerde enig struikgewas en aan het einde daarvan stond hij plotseling tegenover twee mensen van de Be reden Politie, die hem de weg ver sperden met het geweer in de aan slag. Hall hield zijn paard in en vroeg wat ze wensten. De oudste van de twee kwam naar voren en vroeg: „Wie ben je, waarvandaan, waar heen?" „Miles Bedford, van het Zuiden naar het Noorden. Ik ga me vestigen als pelsjager", antwoordde Hall prompt. „Hm. Afstijgen, papieren tonen". Hall voldeed aan het bevel, steeg af en reikte de geboorteakte over met de woorden: „Meer 'heb ik niet, ik hoop, dat het voldoende is". De oudste bekeek het papier, ter wijl de ander het paard en de bepak king onderzocht. Hall kreeg het papier terug met de opmerking: „In orde. We wilden u geen ovér- last aandoen, maar we hebben op dracht, iedereen aan te houden. Ina dien u op weg naar het noorden soms een persoon mocht zien van uw leng te, donker van uiterlijk, gezeten op een blauwzwarte hengst, wees dan zo goed even terug te keren en ons te waarschuwen". Hall beloofde het grif, steeg weer op en gaf een kreet van pijn. „In orde", lachte de jongste, die hem aan zijn baard had getrokken, „ik wilde alleen maar even zien, of hij echt was". - Hall mopperde wat, en reed door, dankbaar om Marion's voorzorgen. Het scheen, dat Bluecorn er alles op had gezet, om hem te vangen. Maar zijn eigen dochter was hem te glad af. Jim Pavlick scheen zijn woordje wel goed gedaan te hebben, dat de oude Bluecorn, die hem toch niet lij den mocht, door hem bepraat was ge worden. Het landschap, waar hij nu door reed, was bezaaid met struikgewas en rijk aan wild. Ondanks zijn sombere gemoedsstemming, genoot hij van de jonge ochtend. Het herinnerde hem aan de eerste morgen in het veld. Hoe kort was dat nog geleden, maar toch leek dat tijdstip al ver achter hem te liggen. Kom, hij moest nu niet meer aan zijn verleden denken, maar moe dig de toekomst onder ogen zien. Doch ondanks zijn voornemen, om het verleden te laten varen, verwijl den zijn gedachten al spoedig weer in de Grasvallei en bij het liefste dat hij daar had achtergelaten, Marion. En telkens vroeg hij zich wanhopig af of er nog ooit een tijd zou komen, dat hij terug kon keren, om haar als bruid op zijn ranch te brengen. Al rijdend en denkend deed hij zijn ontbijt. Dat verdreef de slaap, die hem, door de eentonige schommeling van het paard, begon te besluipen. Maar toen het eten gedaan was knik kebolde hij weer spoedig en dreigde af en toe van het paard te tuimelen. Daarom dreef hij de merrie tot een straffe galop aan en rustte niet eer der voor hij de gebouwen van een ranch voor zich zag opduiken. Hij reed het erf op en zag juist Joe Black burn naar buiten treden. Deze bleef staan en riep: „Er is geen werk voor je, kame raad. Als je een boterham wilt heb ben, kun je die krijgen". „Heb je niks beters", bromde Hall. „geen stuk vlees met wat whiskey?" Joe staarde hem verbluft aan, boog dan tot aan de grond en zei: „Wil Zijne Majesteit misschien ook een hele os met een ankertje cham pagne? Zeer vereerd met uw bezoek en als je niet een, twee, drie weg bent, schiet ik je weg. Vooruit, opge marcheerd!" „Nou, nou, Joe, wat een praatjes te gen je heer en meester", lachte Hall, „maken die paar haartjes je zo krib big? Ik ben toch ook vriendelijk voor je, als je je een week niet geschoren hebt?" „Wel allemachtig", riep Joe, „het is, geloof ik, Hall Pennock!" „Geloof ik? Neen ik ben werkelijk Hall Pennock, maar ik reis incognito, begrijp je? Het is verduiveld gemak kelijk". Hij sprong van zijn paard. De ver baasde Joe kwam met uitgestrekte handen op hem toe. „Welkom, welkom op de ranch. Denkt u te blijven? Waarom heeft u die baard aangetrokken? Vervolgt Bluecorn u? Wel verdraaid, dat is de merrie van Marion. Hoe komt u daar aan?" „Hoor eens hier, Joe, ik vind je een beste kerel, maar je moest niet eeuwig en altijd zoveel vragen tege lijk doen. Neem me mee naar binnen, bied me een verfrissing aan, dan zal ik je alles gauw even vertellen. Ik ben nogal gehaast, zie je! Zou je vrouw niet van me schrikken?" Joe ging hem lachend voor en spoe dig zat Hall in de huiskamer zijn we dervaren te vertellen. (wordt vervolgd).

Leidse Courant | 1957 | | pagina 7