Nieuwbouw van het raadhuis te Noordwijkerhout is bijna voltooid Agrariërs uit drie plaatsen zorgden voor goed oogstdankfeest Burgemeester P. M. M. v. d. Weyden viert zijn zilveren ambtsjubileum VRIJDAG 11 JANUARI 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 Officiële ingehruikneming op 17 januari a.s. Op donderdag 17 januari a.s. zal om 11 uur in een plechtige bijeen komst van de raad der gemeente Noordwijkerhout de uitbreiding van het raadhuis officieel in gebruik wor den genomen. Toen op donderdag 30 november 1930 de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland het nieuwe raadhuis aan de Heerenweg, dat in de plaats kwam van het thans als Twentsche Bank in gebruik zijnde gebouw, officiëel opende, zal wel niemand van de toenmaals aanwezi gen hebben vermoed, dat reeds 8 jaar later plannen rezen om de noodzake lijk gebleken uitbreiding van de kan toorruimte te verkrijgen, door ver bouw van de brandweergarage, on dergebracht in het bestaande raad huis. Om velerlei redenen zijn die plan nen niet doorgegaan, maar nog im de ambtsperiode van burgemeester A. A. C. M. v. Iersel, namelijk in 1952, bleek een uitbreiding van het gebouw onontkoombaar. Een gelukkige omstandigheid was, dat de heer A. J. Kropholler, die te zamen met ir. Alph. Siebers de plan nen voor het bestaande raadhuis had ontworpen, nog actief werkzaam was, zodat de plannen voor de uitbreiding onder dezelfde architect als het oor spronkelijke gebouw zouden kunnen worden uitgevoerd. Veel medewerking. Na veel voorbereidend werk, waar. bij zeer veel medewerking werd ver kregen van toezichthoudende instan ties als het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland en het Mi nisterie van Wederopbouw en Volks huisvesting kon op 4 juli 1955 het contract van aanbesteding worden ondertekend, waarbij de bouw van de uitbreiding werd opgedragen aan het Aannemersbedrijf G. A. Baaten te Leidschendam. Met spoed werd het werk ter hand genomen en reeds op 16 juli d.a.v. werd met het graven van de diepe bouwput een aanvang gemaakt. Bij die uitgraving stuitte de uitvoerder nog op resten van enkele huisjes, die in het verleden aan de westzijde van het Schoollaantje achter de toenma lige openbare school hadden gestaan en waaraan oudere dorpsgenoten nog wel herinnering hebben. Half augus tus 1955 werd begonnen met de op bouw van de heistelling met een hei blok van 1.000 kg. en op 16 augustus is zonder veel ceremonieel de eerste van de 46 betonnen heipalen de grond in gebeukt. Het hijgebouw. In 10 dagen was men met dit werk gereed en nog voor december 1955 was de kelder, in welks wanden b- na 4500 m3 beton is verwerkt, vol tooid en begonnen de arbeiders aan het betonstorten van de begane grondvloer. Langzaam maar zeker rees het bij gebouw met de aan het bestaande raadhuis aangebouwde vleugel uit de grond en in de zomer van 1956 ver toonde de uitbreiding zich, ontdaan van de meeste stellages aan de ogen der voorbijgangers. Pe afbouw had nog vele voeten in de aarde, maar successievelijk ver huisde de verschillende afdelingen van de wel zeer bekrompen ge worden kantoren in het oude gebouw naar de ruime, lichte vertrekken in de nieuwbouw. Hoewel de afwerking nog wel tot de laatste dag vóór de officiële inge bruikname zal doorgaan, staat het nu wel vast, dat het gemeentebestuur op 17 jan. a.s. met gerechtvaardigde trots het prachtige gebouw met zijn doeltreffende inrichting aan de tal rijke genodigden en belangstellenden zal kunnen tonen. Inrichting. Als men door de nieuwe bureau ingang aan de Kleine Schoolstraat het gebouw betreedt is op de begane grond aan de rechterkant de afdeling algemene zaken en het kantoor van de gemeente-ontvanger gehuisvest. Links van de ingang in het nieuwe bijgebouw zijn de kantoren van de afdeling sociale zaken, deafdeling gemeente-werken en de ruime te kenkamer, alsmede een reserve-ka mer ondergebracht. Via het trappen huis is de verdieping te bereiken, waarop in de vleugel de afdeling fi nanciën en in het bijgebouw het kan toor van de maatschappelijk werk ster, de kamer van de burgemeester en de burgerzaal zijn gevestigd. Vooral de burgemeesterskamer en de burgerzaal zijn juweeltjes van in richting. In deze zaal zal ook het ge schenk van de burgerij, een door de fa. Clephas uit Venray in brons uit gevoerde klok worden geplaatst. In het oorspronkelijke gebouw blij ven op de begane grond de bureaus van de- Rijkspolitie gevestigd, terwijl op de verdieping de geheel nieuw in gerichte secretariskamer, de raad zaal, de kamer voor burgemeester en wethouders en de afdeling interne zaken him plaats vinden. SASSENHEIM -WARM0ND-0EGSTGEEST Woensdagmorgen om 9 uur kwa- jongeren. LTB en LTM hebben op men de jonge en oudere agrariërs uit Sassenheim, Warmond en Oegstgeest bijeen in de St. Jozefkapel van War- monds parochiekerk. Hier werd een gezamenlijk dankoffer gebracht. On der de H. Mis, die door de g.a., kape laan Loos, werd opgedragen, werden tijdens de offerande offergaven aan geboden in de vorm van kaas, vlees en andere producten van 't bedrijf. De feestpredikatie werd door kap. Loos gehouden. Hierna werd in de feestelijk ver sierde zaal van hotel „De Zon" een gemeenschappelijk ontbijt gehouden. Dë voorz. van de L.T.B. dankte vooral de jongeren voor hun ijver om deze 2e Oogstdankdag te organiseren. Al was 1956 nu niet bepaald een suc cesjaar wat de oogst betreft, toch zijn we dankbaar. Dit jaar heeft ons weer geleerd, hoe klein we zijn tegenover Hem, die over alles beslist. Hierna kreeg de heer Teil het woord, die in een kernachtig betoog sprak over de rechten en plichten van ouders en kinderen in deze ver anderde wereld. Steeds is er in de wereld veel veranderd. De ouders moeten niet steeds teruggrijpen naar de opvoeding van vroeger, niet star vasthouden, maar aanpassen aan de gewijzigde omstandigheden. Door de jongeren van de L.T.J. en L.T.M. werden enige toepasselijke liederen gezongen. De heer Van Ger- ven zórgde tijdens het ontbijt voor ge zellige pianomuziek. Aan het eind van deze ochtendviering dankte de pastoor van Warmond de organisato ren voor deze goed opgezette dank dag. De avondviering. De avondviering van deze prach tige dag was verlegd naar Oegstgeest, waar zeer velen zich rond 8 uur in het Willibrordusgebouw verzameld hadden. Het programma van deze avond werd geheel gebracht door de In een plechtige bijeenkomst van de gemeenteraad op 17 jan. a.s., die tevens belegd is voor de officiële in gebruikneming van de uitbreiding van het raadhuis, zal tevoren het 25- jarig ambtsjubileum van burgemees ter P. M. M. van der Weijden, wor den gevierd. Bij K.B. van 16 dec. 1931 werd de iheer Van der Weijden, als opvol ger van zijn vader benoemd tot bur gemeester der gemeente Nieuwkoop. Op 29 dec. d.a.v. legde hij de ver eiste eden af en begin jan. 1932 aan vaardde hij zijn ambt. Na een ambtsperiode van ruim 20 jaren in Nieuwkoop werd hij met in gang van 1 juni 1952 benoemd tot burgemeester van Noordwijkerhout als opvolger van burgemeester A. A. C. M. van Iersel. In de 4K jaar van zijn burgemees terlijk ambt in Noordwijkerhout heeft de heer Van der Weijden zich door zijn beminnelijk optreden en zijn grote hulpvaardigheid vele vrienden onder de inwoners verworven en mede dank zij zijn activiteit op de judste plaatsen is de gemeenschap van iNoordwijkerhout dikwijls zeer gebaat geweest. Voor het in ontvangst nemen van gelukwensen recipdeert de burge meester die dag in de 'burgerzaal van het raadhuis des middags om 4.30 uur. Omdat de jonge Nederlandse vrouw spontaan de voorkeur geeft aan de gezellige „Margriet", is „Margriet" reeds jarenlang het gróótste blad van Nederland! (Advertentie). voortreffelijke wijze getoond wat zij met medewerking van ouders en aal moezeniers kunnen brengen op het gebied van zang, toneel, muziek, de clamatie en spreken in 't openbaar. Het koortje „De Helicon" opende met 2 liederen, waarna de voorzitter van de L.T.B. afd. Oegstgeest tot alle een hartelijk welkom richtte. Het toneelspel „Aardappelen" werd vlot gebracht. De aanwezigen in de zaal leefden volop mee met de ervaringen van het gezin dat omwil- f le van een toelage van 10.000 per jaar geen aardappelen meer mocht eten. In de pauze tussen de 2 bedrijven traden achtereenvolgens op: Corry Hogervorst met de declamatie „Het ruisend riet", Nic. v. Rijn vertelde over technische vorming in de LTJ, Nel Ruygrok bracht een accordeon- solo en schetste de werking van de LTM. Tot slot Theo v. d. Plas met een speech over het geheel van acti viteiten in de Jongerenbeweging. dolkomische opera „Eulalia" speelde zich af in de middeleeuwen. Kleding en opvoering waren goed verzorgd en we ontdekten prima zan gers en zangeressen. Tot besluit van het eigen optreden speelde men „Het waarheidspoppe tje". Op geestige wijze werd bier het spreekwoord: „Al is de leugen nog zo snel, de waarheid achterhaalt haar wel" uitgebeeld. Onder een werkelijk daverend ap plaus riep de voorz. v. d. LTJ alle medewerkers op het toneel. Getuigde van zijn grote dank voor alles, wat deze dag had gemaakt tot een onver getelijke herinnering. KATWIJK AAN DEN RIJN In het parochiehuis hield de afd. Katwijk aan den Rijn van St. Deus Dedit een feestavond ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan. De zaal was geheel bezet. Behalve de leden met hun dames waren aanwezig de heer Meester, lid van het hoofdbestuur, afgevaardigden van de czusterafdelin- gen uit Oegstgeest en Noordwij k, de putaties van katholiek Katwijk, van de KAB en de r.k. Middenstands- vereniging. De voorzitter, de heer Van der Kamp, opende de. vergade ring met een woord van welkom aan allen en bracht in herinnering de tijd van de oprichting uit de dertiger jaren, toen het nog niet zo eenvoudig was om een organisatie op te richten. Hulde daarom aan de pioniers uit die tijd, van wie aanwezig waren de heer J. Warmenhoven en de heer H. v. d. Boog. De heer Meester bracht de feli citaties over van het hoofdbestuur. Spr. stelde de 78-jarige voorzitter tot voorbeeld aan anderen. Bij een feest hoort een cadeau en daarom had het hoofdbestuur .gedacht het bestuur een voorzittershamer met inscriptie aan te bieden. Ook de heer v. d. Boog werd in die hulde betrok ken en kreeg een cadeau. De heren C. v. d. Kamp en H. v. d. Boog wer den hierna de versierselen van de KAB opgespeld als bewijs van waar dering voor hun werk. De heer H. Looyenstein jr. ibood de dames van deze bestuursleden bloemen aan na mens de afdeling. Nadat de koffie was aangeboden spraken de afge vaardigden van de afdelingen Noord- wijk en Oegstgeest felicitaties aan de jubilerende vereniging. De heer War menhoven bracht de oprichting onder pastoor J. C. Schiphorst in herinne ring en memoreerde dat wijlen de •heer Loerakker eens zeide, „contri buéren is een goede geldbelegging". Het verdere gedeelte van de avond' werd, tot na middernacht, verzorgd door het bekende gezelschap Steen voordenHermans. De heer G. J. van den Akker slaagde te Leiden voor het praktijk- diploma boekhouden van de Neder landse Associatie. VOORSCHOTEN Geboren: Ohristoffel, z.n v. J. Eg- gink en M. van Geest; Jolanda Cor nelia Hendrika, dr. v. J. Mens en H. M. Meijer; Hilda Margaretha, cLr. v. B. Oerlemans en M. Kliugkist; Tlheresia Cafharina Maria, dr. v. B. Kraan en J. C. van der Meij. Overleden: Hendrika van 't Slot, echtgenote van: D. de Jong, 7-2 jaar. LEIDSCHENDAM Geen overdekt zwembad In de raadsvergadering van juni j.l. werd een bedrag van 14.025 uitge trokken voor de voorbereiding van de bouw van een overdekte zwem inrichting. Thans stellen b. en w. voor dit raadsbesluit weer te doen intrek ken, omdat G. S. dit raadsbesluit niet hebben goedgekeurd. Ged. Staten zijn van mening, dat gezien de budgetaire positie der ge meente het uiterst moeilijk, zo niet onmogelijk zal blijken zelfs bij uit voering van een eenvoudig project de exploitatielasten van een zwem bad op te vangen binnen het raam van een sluitende begroting. Zij wijzen daarbij op de plannen, welke terzake in Voorburg bestaan en suggereren hieromtrent met die gemeente in overleg te treden. Voorts kan het als vrijwel uitgesloten wor den geacht, dat voor de uitvoering van een overdekt zwembad de beno digde rijksgoedkeuring zal worden verkregen. Uit besprekingen met Voorburg is gebleken dat samenwerking met die gemeente niet mogelijk zal zijn, om dat de plaats waar Voorburg een overdekte wil vestigen, voor Leid schendam niet aantrekkelijk is. De financiële positie van Leid schendam laat inderdaad geen ruim te voor het dekken van het nadelig saldo, dat van de exploitatie van een overdekte moet worden verwacht. Zelfs de exploitatie van een open bad zal de gemeente voor niet onaanzien lijke jaarlijkse uitgaven stellen. Daarom achten b. en w. het aanbe velenswaardig voorlopig maar met een izo goedkoop mogelijke oplos sing te volstaan. Gedacht wordt nu aam 'n open bad van eenvoudige con structie en van zodanige opzet dat t.z.t daarbij een overdekt bad kan worden gesticht. De kans bestaat "at een dergelijk eenvoudig plan in de huidige omstandigheden wel is te ver wezenlijken. LISSE JONGEREN EN VRIJE TIJD. Op de donderdagavondbijeenkomst van de K.A.J. sprak de heer Hans Velu over het onderwerp „Jongeren en vrije tijdsbesteding". Het is een probleem, dat in de te genwoordige samenleving steeds be langrijker wordt. De mensen moeten hun vrije tijd weten te gebruiken en vooral de jongeren. Doch' om dit nuttig te kunnen doen, moet men er een zeker rijpheid voor hebben, want de zin van de vrije tijd is de zin van het leven. Daarom moet men de houding leren wat waard te zijn voor anderen. De achtergrond van dit begrip schilderde de heer Velu met vlotte en geestige woorclén. De studie en vakbekwaam heid zijn tegenwoordig de hoogste eisen. Echter op zijn tijd moet men ontspanning hebben en dit moet op een ander gebied zijn dan het werk, wat men verricht. Vervolgens be sprak de heer Velu het dansen. Dit noemde spreker iets wat men niet kan ipissen. De goede dans is zoiets als een gesprek, denk maar eens aan het ballet, waarbij zelfs geen woord gezegd wordt. In zijn ontspanning moet de mens veelzijdigheid betrachten en daarom overal mee op de hoogte zien te komen en te blijven. N00RDWIJK Dr. A. J. Wiggers, wetenschap pelijk hoofdambtenaar bij de directie Wieringermeer (Noordoostpolderwer- ken) is met ingang van 1 januari 1957 benoemd tot lector in de geologie aan de Vrije Universiteit te Amster dam. Loop der bevolking in 1956. In 1956 werden te Noordwijk geboren 353 personen, van wie 180 mann. en 173 vr. Overleden 143, van wie 47 mann. en 96 vr. Het geboorte over schot werd daardoor 133 mann. en 77 vr. in totaal 210. Ingekomen 454 mann. en 732 vr. in totaal 1186. Vertrokken 417 mann. en 645 Vr. in totaal 1062. Vestigings overschot 37 mann. en 87 vr. in totaal 124. De bevolking op 1 jan. 1956 was 8346 mann. en 9408 vr. in totaal 17754. Bevolkingstoename in 1956 170 mann. en 164 vr. in totaal 334. De bevolking op 1 jan. 1957 bestond alzo uit 8516 mann. en 9572 vr. tin totaal 180.88. WARMOND Gemeenteraad De raad van Warmond komt dinsdagavond 21 ja nuari te 8 uur bijeen ter behandeling van de navolgende agenda: beëdiging van de heer H. J. A. Roels als waar nemend gemeente-secretaris; wijzi ging der gemeentebegroting betref fende herstelwerkzaamheden aan de gemeentehaven. Voorstel tot het ver lenen van een subsidie in de vorm van een garantie t.b.v. een te houden culturele avond. Voorstel tot aan koop van de Warmonderhekbrug met enkele bijbehorende eigendommen. Culturele avond De Stichting „Het West Nederlands Symphonie Orkest" zal onder leiding van de be kende dirigent Sam Swaab op 15 ja nuari a.s. een muziekavond geven in 't Trefpunt. Dit is voor Warmond een unicum. Er zal muziek ten gehore worden gebracht van Handel, Bach, Haydn en Mozart. Teneinde een ieder in de gelegenheid te stellen dit con cert te bezoeken is de prijs, dank zij een provinciale en gemeentelijke subsidie, zeer laag gesteld kunnen worden en wel voor personen van 14 t.m. 16 jaar 1.en de overigen 1.50. Kaarten voor deze uitvoering zijn vanaf maandag verkrijgbaar op het gemeentehuis en na sluiting hier van bij de concierge, de heer J. Ouwehand en bij de heer P. M. de Vetten, Herenweg. Postduivenvereniging Voor het eerst in dit winterseizoen hield de Postduivenvereniging „Warmond" haar hokkenshow. Op deze hokken- show waren aan de orde oude dof fers. Het geheel zag er prima uit en de stand op deze eerste avond was als volgt: 1. J. van der Weerdt 185; 2-3-4. P. van der Drift, dr. J. Venker, Jac. van Niekerk 184J^; 5-6. Th. Ver woerd en J. Roest 183j^; 7-8-9. J. Smeets, P. Vogelensang en B. G. J. ter Beek 183; 10-11-12. J. Diemei, Q. Onderwater en C. Kortekaas 182H; 13-14-15-16. J. Sonnega, J. den Dun ne, B. Oskam en Q. Beugelsdijk. Als de beste dofer kwam uit de -bus de duif van Dr J. Venker. WASSENAAR BESPREKING OVER VERENIGINGSGEBOUW VOORT GEZET. Het bestuur van de VVV Wasse naar heeft zkih, als ieder jaar, met een foldertje tot de leden gericht. Daarin wordt omx. gezegd, dat het in 1/9)55 ingestelde informatiekantoor van de vereniging ook in het afgelo pen jaar weer zeer veel en goede diensten heeft bewezen. Op uitbouw van deze hulp aan vreemdelingen blijft het bestuur voortdurend be dacht. De voorbereiding van plan nen voor de bouw van een vereni gingsgebouw werd tot dusverre niet tot een verheugend eind gebracht; de besprekingen worden voortgezet. De VVV-banken zijn in de loop van 1956 aan de gemeente overgedragen, die zich voortaan met het beheer en on derhoud zal belasten. In 1957 zal de toadplaatsenfolder van Zuid-Holland, waaroip ook Wassenaar voorkomt, worden verspreid, alsmede een kaart van Noord- en Zuid-Holland in vijf talen. BENNY VREDEN HIELD SEIZOENOPRUIMING". Het ensemble van Benny Vreden heeft gisteravond in het vrijwel ge heel gevulde verenigingsgebouw veel succes geoogst met de cabaret-fanta sie „Seizoenopruiming", die op uit nodiging van het Nut gebracht werd. Het ensemble bestond uit slechts vier personen: behalve Benny Vreden, Kitty Knappert, Mieke Kemmers en Piet Ekel, maar dank zij een bij zondere teamgeest, een rijke verschei denheid aan costumes en het inscha kelen van „ingeblikte" muziek ver gaten de toeschouwers, dat het vlotte en afwisselende programma het werk van vier artisten was. Het programma bestond uit vier delen en elk deel had een van de seizoenen tot onderwerp. In vlotte liedjes, geestige conferences, origi nele sketches met af en toe een bal letdansje, werden lente, zomer, herfst en winter 'bezongen. Benny Vreden bracht onder meer enkele van zijn Barend Bluf-liedjes, maar dan omgewerkt voor volwassen publiek. Met een hartelijk applaus betuigde de volle zaal keer op keer zijn dankbaarheid en waardering voor het gebodene. Jaarvergadering postzegelklub. Gisteravond heeft de Postzegelklub Wassenaar de jaarvergadering gehou den. De voorzitter, de heer W. A. M. Melis, stelde tot aller voldoening vast, dat het ledental gestegen is tot 84. Mevrouw D. Waalkensv. d. Goes, secretaresse en directrice van de rondzendingen, gaf een overzicht van de activiteit in het afgelopen jaar. Er werd uit de rondzendingen voor een bedrag van 3500 gekocht. Penningmeester W. v. d. Worp, die melding kon maken van een batig saldo van ruim 400 merkte op, dat het prettig is, dat ook enkele min der vergevorderde postzegelverza melaars tot de klub toetraden. Er is daardoor in de rondzendingen een afzetmogelijkheid gekomen voor de „gewone" zegels. Dë bestuursverkiezing had tot re sultaat, dat mevrouw Waalkens en de heer v. d. Worp werden herkozen. Zilveren collectant. Op zondag 13 jan. zal het feit worden herdacht, dat de heer Th. P. Onderwater 25 jaar lang deel uitmaakt van het collectan tencollege in de parochie van De Goe de Herder. Tot intentie van de jubi laris, die ook sinds enkele jaren be stuurslid is van de Wassenaarse afd. der r.k. Middenstandsbond, zal een plechtige Hoogmis worden opgedra gen. Ruigelaan aan verkeer onttrokken. Gedurende twee weken ligt op de gemeentesecretarie ter inzage het raadsbesluit betreffende het onttrek ken van een deel van de Ruigelaan aan het openbaar verkeer in verband met de uitbreiding van het vliegveld Valkenburg. Dit raadsbesluit is on langs goedgekeurd door Gedeputeerde Staten. Beroep op de Koningin staat voor iedere belangstellende open tot 19 februari a.s. Geboren: Adrian us Hendrikus, zn. v. J. W. KouwenhovenJ. H. Pie- ters. Ondertrouwd: F. C. GlazenerP. M. Beversen; P. van der Marei E. M. van Zij verden. Getrouwd: P. E. A. SeijsenerM. C. A. Balk. Overleden: Jannetje Janssen; Wil. helmina Margaretha Hendrika Zeij; Margaretha Jacoba Johanna Riet veld; Jacobus Cornelis Johannes van Haastrecht; Bernard Jacob Ledeboer. Bartha Elisabeth Keet; Agatha Elisa beth van Zijl. Z0ETERMEER VEERTIG JAAR L.T.B. Op eenvoudige maar niet minder hartelijke wijze heeft de Zoetermeer- se afdeling van de L.T.B. haar 40-ja- rig bestaan herdacht. De feestelijke herdenking van het achtste lustrum werd, gistermorgen ingezet met een gezongen H. Mis in de parochiekerk, welke opgedragen werd door de g.a., pastoor J. A. Voorham. Bij de offerande werden op symbo lische wijze, door vier bruidjes, de vruchten van de oogst naar het. al taar gedragen, om daarmede God te danken voor de zegen, die hij over de arbeid van deze arbeiders gegeven had in het afgelopen jaar. Na het H. Dankoffer verenigde men zich in „De Jonge Prins" aan een gezamenlijk ontbijt. In Je zaal waren bloemstukken opgesteld van o.m. de R.K. E.H.B.O., de K.A.B. en de Coöp. Boerenleenbank. Er was een gemoedelijke en zeer geanimeerde stemming. Na afloop werd de jaarvergadering gehouden. Op eenvoudige wijze heeft voorzitter Jac. Vollebregt het veertig jarig bestaan van de afdeling gerele veerd, waarbij hij de jongste telg van de L.T.B., n.l. de pas opgerichte L. T.M. kon begroeten. Pastoor J. A. Voorham sprak in zijn feestwoord over het wijze besluit van de oprich ters van de afdeling om binnen het jaar na de oprichting van de lande lijke L.T.B. over te gaan tot de stich ting van een eigen afdeling. Nog vele andere spreikers voerden 't woord. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende functionarissen, de he ren J. C. de Groot en J. Adegeest met algemene stemmen herkozen. Des avonds werd in „De Jonge Prins" een feestavond gegeven, die verzorgd werd door het gezelschap Tims uit Haarlem. Het verd een ge zellige avond met overgrote belang stelling. Met een gezellig samenzijn werd de feestviering besloten.

Leidse Courant | 1957 | | pagina 12