Een mantel om in te „wonen deze gedistingeerde swagger van de mooist denkbare kwaliteit glacé. Zeer grote persianerkraag: warm en modieus tegelijk. In de tinten zwart, marengo, bleu met naturel of zwart persianer. I AfC 38 t/m 48 I J Speciaal ontworpen om ook het figuur van de allergrootste maten slanker te doen lijken is deze soepelvallende swagger van een uit stekende kwaliteit warme wol met mohair. In ice-blue, middelgrijs, marengo, lever en zand met een persianerkraag in bijpassende tint. 40 t/m 52 98." Ook al heeft U maat 54, U zult enthousiast zijn over het bijzonder slankmakend effect van deze wol len brossé mantel met de ronde doorgestikte kraag. In mooie tinten zand, bruin, lever, marengo, orage, bleu en ice-blue. Q075 42 t/m 54. Slechts 07 Met deze uiterst flatteuze mantel bewijst C&A weer eens, dat óók de vrouw met het zwaardere figuur modieus, charmant èn voordelig gekleed kan gaan. Pracht-kwaliteit double face in de tinten: grijs, ice-blue, lever, camel, antraciet en oceaan. CO 75 ,42 t/m 52 37 GROTE MATEN Jeugdige japon, uitstekend van coupe, voor de grote maten 44 t/m 50. Stevige en soepel vallende- kwaliteit cotella (kreukherstellend) in beschaaf de tintenolifant-grijs, raf-blue, peacock, wijnrood 4en cypres- Bijzonder voordelig 175° Speciaal voor de oudere dames in de maten 44 t/m 52 is dit slankkledende warme', winter- model ontworpen. Mooie, soepele wol-kwaliteit met een smaakvolle fluweel- en borduurwerkgarnering. In zwart, raf-blue, petrol en wi ijnrood |995 Elegant, practisch en perfect van pasvorm is deze japon van kreukherstellende Merita. Mooie, beschaafde borduur werkgarnering op de kraag. Maten 44 t/m 52. Kleuren: zwart, havanna, olifant, raf-blue ^.75 en peacock. Speciale aanbieding peignoirs. Double face duvetine peignoirs in 'tal van dessins en kleuren. Heerlijk warm en licht. 42-541^1 Speciale aanbieding tricot japonnen. Warme, sterke tricotjapon nen in wijnrood en koren. gr Maten 42 t/m 52 O Op onze Keurklas-afdeling vindt U een speciale collectie japonnen voor de uitzonderlijk grote maten. Enkele modellen zijn ook verkrijgbaar t/m maat 65. Uiterst chic en gedistin- feerd, maar ook heel slank- ledend is dit bijzonder stijlvol gegarneerde visite- deux-pièces van zwarte ottomanzijde. Speciaal voor de maten D075 42 t/m 54 37 Voor de jeugdige grote maat dit werkelijk elegante deux-pièces met frisse witte piqué-garnering. Charmant fijn pepita-ruitje in diverse kleuren. Met bijbehorend zuiver zijden A f* shawltje. 46 t/m 54 3 m Warme èn gedistlngéerde winterjapon van het onvol prezen zuiver wollen weve- nit in een stevige cotelé. Slankmakend model spe ciaal ontworpen voor de maten C075 44 t/m 54 3 7

Leidse Courant | 1956 | | pagina 4