Albert Heijn Goede markt voor gladiolen Gouden bruiloft Verzet in Arabische wereld tegen Franse Afrika-politiek 5 naar KORTE golf Oude Couranten 533ste STAATSLOTERIJ Telefoontjes worden dagelijks aangenomen MAANDAG 29 OKTOBER 1956 PK T.DTDR^ COTTTTANT PAGINA 3 Er is sinds verleden week niet veel veranderd. De export bleef voor goe de kwaliteit gladiolen een flinke be langstelling aan de dag leggen. En kele variëteiten trokken nog wat in prijs aan, terwijl er ook verschillende iets naar beneden gingen. Dit is ech ter het gewone beeld en schokkende dingen zgn £ace f?eek dan ook niet gebeowL De WjtW.eiten liggen hoog in prijs. W» cage&i bijv. nog veertienen verkopen van Gold Dust voor bijna 8.per 100, terwijl twaalven van deze variëteit van de hand gingen voor 7.Han van Meegeren eveneens een gele gladiool werd verkocht voor resp. 7.en 6.30 per 100. Als derde gele variëteit zou den we willen noemen Hopman's Glo. rie, die voor beste kwaliteit veertie nen niet ver van de 8.per 100 af bleef en voor twaalven werd nog wel 6.50 genoteerd. Van Nieuw Europa, een laat bloeiende en laat groeiende varië teit, waren niet veel dikke knollen aan de markt. Men betaalde voor veertienen nog tot 7.50 en voor twaalven rond 6.50. Johan van Ko nijnenburg bleef slechts heel weinig onder deze noteringen. De allesbe halve mooie, maar zeer vroeg bloeien de Allard Pierson werd gewaardeerd met 7.50 en 6.50 en als ^pien mooie kwaliteit Aristocrat had, dan werd er dezelfde prijs voor besteed. Mooie veertienen van Acca Laurentia ble ven in de koers van f 6.— per 100. De kwekers, die dit voorjaar Sneeuw- prinses hebben opgezet onder het motto: „je kunt het nooit weten", zullen zich in het vervolg nog wel eens bedenken een soort op te gaan planten, dat „in de goot" ligt. Kreeg men er vorig jaar een appel en een ei voor, in 1956 is het met een veel slechtere oogst! niet veel beter. Mooie veertienen kon men kopen voor 2.60 per 100 en twaalven voor 2.De oude Picardy deegd 7.50 en ƒ6.50 voor beste kwaliteit. Om nog even op de witte variëteiten te rug te komen: bracht Sneeuwprinses een miserabele prijs op, met diverse andere witte soorten was het weinig beter: mooie veertienen van White Abundance voor 4.van Maria Goretti voor 4.50, van Maureen Gardner voor 4.30, enz. Leeuwen horst, Johann Strauss, Memorial Day, Hawaii, Modern Times deden rond 4.50 voor beste veertienen. Met lilium Regale, waar het 't vo rig seizoen ook slecht mee afliep, schijnt het ook nu de goede kant niet op te gaan. De prijzen liepen de af gelopen week al flink terug. HILLEGOM Bruidegom redde meer dan 40 mensenlevens Morgen herdenkt het echtpaar JaC. Rijnbeek—H. J. Rjjnbeek-Stijnman de dag, waarop het vijftig jaar geleden te Stompwijk in de echt werd ver bonden. De bruidegom is een beken de figuur in de gemeente, in de Meer en ver daarbuiten. De bruid is min der bekend. Zij was gedurende vijftig jaar de hulpe van haar man, zij maak te het hem mogelijk zijn taak te ver vullen, voor zijn gezin het brood te verdienen en als hij thuis kwam, na de vaak langdurige werkdag, een thuis te bereiden, waar de man rust vond en wederom de kracht opdeed voor het werk van de volgende dag. Het waren in de eerste jaren lange dagen. De bruidegom had toen een beurtvaartdienst Nieuw-Vennep Amsterdam. Dat duurde ongeveer tien jaar en toen is bij begonnen met de handel in riet, mest, zand en alles wat daarmede verband houdt. Daarin zyn hem zijn zoons opgevolgd en zijn naamgenoot woont zelfs in het huis, dat bruid en bruidegom tot voor kort bewoonden. Niet «-at de bruidegom niet meer actief is. Hij bezoekt nog altijd de beurs en is af en toe nog present op het werk, maar het gou den echtpaar is verhuuisd van Hille- gommerdijk 330 naar 330a. Dat bete kend dat zij een rustiger plekje heb ben opgezocht. Dat men de bruidegom in de verre omtrek kent en wel het best onder de benaming ,Ome Koos" heeft een bijzondere oorzaak. Ondanks het drukke zakenleven was hij lid en mede-oprichter van de ijsclub en de vereniging „ouden van dagen" en een steun voor alles wat er aan „de.Dijk" te doen was. Voorts vond hij nog tijd om meer dan veertig personen uit het water te halen en sommigen van een zekere verdrinkingsdood te redden. Wij mogen er een paar in de herinne ring terugroepen. Zo redde „Ome Koos", de turfschipper Bram van der Linden en later de Van Ruiten, die met paard en wagen in de haven reed. Het zal dinsdag, 30 oktober 1956, groot feest zijn aan de Hillegommer- dijk. Wel zullen er twee gezinnen niet bij zyn. Een zoon woont met zijn gezin in Nieuw Zeeland en een doch ter met man en kinderen in de U.S.A., maar die hier in Hillegom en de om geving wonen, nog vijf zonen en een dochter, zullen op het feest present zijn. K.V.O.B. VERGADERDE. Dat katholieke vereniging van on dernemers in het bloembollenbedrijf vergaderde vrijdagavond j.l. in „De Nagtegaal" onder voorzitterschap van de w.n. voorzitter, de heer G. B. de Vroomen. De voorzo. wees er op, dat de per centages van het surplus waren te gengevallen en dat or bij een hoger percentage van 10% surplus, inkrimp zou moeten volgen, naar zijn mening. Evenwel was er voor pessimisme geen aanleiding. Van de tot het surplus ge rekende hoeveelheden late tulpen en hyaeinthen zouden er nog wel heel wat worden geëxporteerd. Ook was de handel goed verlopen in Zweden, Engeland, Duitsland en ook in Ame rika. Na voorlezing van de notulen werd de canididaatstelling voor leden van het hoofdbestuur aan de prde ge steld. De vacature van de heer P. M. Hulsebosch te Hillegom bleek van belang voor de afdeling en daarvoor werden als candidaat gesteld de heren W. Witteman en P. A. van Saase te Hillegom. De heer van Saase verkreeg de meeste stemmen en zal namens de afdeling worden voorgedragen. De afdeling zal bij het hoofdbe stuur ter bespreking indienen een voorstel dat verandering betreft in de uitkering van de bedrijfsvereniging in geval van ziekte of verlet van de werknemers. Er was ter vergadering er opgewezen dat de bedrijfsvereni ging in die gevallen premie zou hef fen van de 100% opgegeven uitbetaal de lonen en minder dan 80% van deze lonen zou uitkeren in de daarvoor in aanmerking komende gevallen. Daarna hield de heer L. F. Schla- man een inleiding over: „De invloed van de bodem en de bemesting op de bloembollen". KATWIJK HARINGTRETLFR KW 82 VOLTOOID. De haringtreiler „Stadt Eckhuy- sen", gebouwd voor rekening van de rederij Kennemerland te Katwijk, is op de scheepswerf „De Dageraad" thans zo ver voltooid, dat het vaar tuig op maandag 29 oktober naar Rotterdam zal vertrekken voor de gebruikelijke proeven en controle. De KW 82 zal enkele dagen later de officiële proefvaart op de Noordzee maken. De hoofdafmetingen bedra gen 40.50 X 7 X 3.80 meter. N00RDWIJKERH0UT Nhaplavis vergaderde. Vrijdag avond hield de Noord wij kerhoutse aquariumvereniging „Nhaplavis" de maandelijkse ledenvergadering in de feestzaal van de St. Bavostichting. De opkomst was zeer goed, het geen waarschijnlijk mede veroorzaak1 werd door het feit, dat deze avond een nabeschouwing zou worden ge geven over de gehouden aquarium- keuring. Wegens ziekte van de voorzitter opende de heer Koppen de vergade ring en gaf een beschouwing over de afloop der keuring. De afdeling Den Haag had 4 keur meesters o.a. de zeer deskundige heer Van Delden voor deze keuring beschikbaar gesteld. Van de deelne mers aan de keuring bereikten sleohts 4 leden een voldoend aantal punten, n.l. Broeder Montanus en de heren Van der Meer, Brama en Kop pen. Aan deze 4 heren werd een hoofdprijs uitgereikt. Bij de meeste aquaria deugde de verlichting niet en was er geen goe de keuze en indeling van de planten. In het komende voorjaar zal op nieuw een officiële keuring plaats hebben, waarbij de winnaars een bondsdiploma zullen ontvangen en waarbij tevens een wisselbeker be schikbaar zal worden gesteld. Gemeenteraad. Voor vrijdag, 2 november is de raad in het gemeen tehuis bijeengeroepen te 19 uur. In die vergadering zullen worden aangeboden de rekening van het grondbedrijf en de gemeente-reke ning over 1955 en de begroting voor het grondbedrijf en de gemeente begroting voor 1957. B. en w. stellen verder voor aan het gemeente-per soneel een uitkering in eens van 6 over het tweede halfjaar 1956 toe te kennen. Verder moeten er een aan tal periodiek terugkerende besluiten genomen worden betreffende reke ning-courant en kredietovereenkom sten, alsmede het verstrekken van krediet aan kwekers op kraamcon- tract. Als laatste punt staat op de agenda de behandeling van een ver zoek van het bestuur der St. Jozefs- scholen om medewerking voor de verbetering van de vleugel der r.k. meisjesschool aan de Herenweg. N00RDWIJK Herwonnen Levenskracht. Her wonnen Levenskracht geeft op 6, 7, 8 november a.s. de jaarlijkse toneel uitvoering in hotel Royal te Noord- wijk-Binnen. De toneelvereniging „Het toneel is ons streven", zal spe len „Het offer van Aart Donus" van A. Boere. 0EGSTGEEST L.T.J. Vrijdagavond 26 okt. wa ren vele L.T.J.-ers uit Warmond, Sassenheim en Oegstgeest alhier met kapelaan Van Zon bijeengekomen voor de eerste vergadering van 't win terseizoen. De waarnemend voorz., de heer N. van Rijn, opende met gebed, waarna de aanwezigen een lied zongen. Na 't openingswoord van de voorzitter, trachtte de heer A. van Moorsel de vraag te beantwoorden, waar 't in de L.T.J. om gaat. „Om onszelf en om de andere mensen", aldus spr., „want door het contact met de medeleden worden we zelf rijker en helpen we de anderen. Al vormen we maar ker nen, toch zijn we mede-verantwoor delijk voor de gang van zaken in de wereld, die vol problemen zit. Ieder van ons moet leven uit een persoon lijke, innerlijke geloofsovertuiging. Wij worden echter vaak geleefd". De hoofdschotel bestond uit groeps besprekingen, gevolgd door levendige discussies, waaraan velen met de aal moezenier deelnamen. O.a. kwam aan de orde het samen leven en samendenken met en begrip hebben voor de jeugd uit andere be volkingsgroepen. Men uit# de wens om een bijeenkomst te beleggen, waar jongeren uit ieder milieu aanwezig zouden zijn. Verder: Zien de ouderen het nut van de L.T.J.? Wat weten ze er eigen lijk van? Er wordt thuis vaak te wei nig gepraat, zodat er tussen de ouders en kinderen onvoldoende begrip heerst. De schuld daarvan moeten wtf niet te veel op de ouders schuiven. Wij behoren hun belangstelling op te wekken en te helpen zorgen voor een gezellige sfeer. De aalmoezenier wijdde vooral veel woorden aan de bespreking van de lectuur. Omdat het inmiddels laat geworden was, werden de discussies afgebroken. Tot slot werd o.m. om meer mensen gevraagd voor de zang- en toneel club, die medewerken zullen aan de verzorging van de feestavond van de oogstdankdag en werd van gedachten gewisseld over een eventueel te hou den ledenwervingscampagne voor de Kath. Radio Omroep. Voorlopig verslag gemeentebegro ting. Het voorlopig verslag der commissie van onderzoek der ge meentebegroting is uitgebracht. Rap porteurs zijn mr A. Slingenberg en de heer T. van Nieuwkoop. Gevraagd wordt: plaatsen van 4 lichtmasten aan de Haarlemmertrekvaart, verder: verbetering van de Rijnsburgerweg. Aangeraden wordt, de vernieuwing en verbetering Rhijngeesterstraatweg uit te stellen tot het tijdstip, dat de tram zal worden opgeheven. Ook de Marelaan vraagt verbetering. Enkele leden vragen de verbreding van de Warmonderweg in het jaar 1957 te realiseren. Ook verklaren enige le den zich voor het verlenen van sub sidie aan de Oegstgeester Chr. Jeugd kampen. Gevraagd wordt naar het voorstel van b. en w., inzake de subsidie-aan vrage van„Triumph", waarop van de zijde van b. en w. wordt medegedeeld, dat zij niet de vrijmoedigheid heb ben, mede gelet op de begrotingspo sitie, met een voorstel te komen tot het plaatsen van een muziektent. Wel zullen b. en w. voorstellen het jaar- lijks subsidie aan genoemde vereni ging te verhogen van 100.tot 600.overeenkomstig de richtlij nen van de federaties van muziekge zelschappen. WARMOND Oudste ingezetene, 102 jaar, overleden De oudste ingezetene van Warmond, mevr. J. M. StadhouderHoffman, is gisteren op 102-jarige leeftijd in Huize St. Liduina te Warmond over leden. Mevr. StadhouderHoffman, die met Kerstmis 103 jaar geworden zou zijn, is tot aan het einde van haar lange leven vitaal geweest. Met haar honderdste verjaardag noemde zij het geheim van haar hoge leeftijd: ,n Ge regeld leven, niet roken, drinken of snoepen en vroeg naar bed en vroeg op! Tot kort voor haar dood deed zij iedere ochtend gymnastische oefenin gen om fit te blijven. Zij volgde het nieuws uit de krant nog met grote belangstelling en deed nog graag een handwerkje. De vijf dinsdag j.l. door de Fransen gearresteerde leiders van het Alge rijnse verzet zijn naar Parijs overge bracht, waar zij in de „La Santé"- gevangenis zijn opgesloten. De vijf Algerijnse leiders zullen voor een militaire rechtbank in Parijs terechtstaan. In de Jordaanse sector van Jeru zalem heeft een menigte Jordaniërs zondag het Franse consulaat in brand gestoken. Jordaniërs hebben ook de Franse ambassade in Amman in brand pogen te steken. Volgens de eerste berichten zijn zestien mensen gewond door schoten van de politie op de betogers in Jeru zalem. Een lid van de Franse veilig heidsdienst zou zich onder de gewon den bevinden. De Franse consul zou echter ongedeerd zijn. In Amman zijn tenminste zeventien gewonden ge vallen. In Syrië heeft zondag de re gering in Aleppo de noodtoestand af gekondigd, nadat een menigte een Franse school en andere instellingen in brand had gestoken. Volgens een officieel communiqué is één dode te betreuren en zijn 25 tot 30 mensen gewond bij botsingen met de politie. De Syrische regering heeft een nieu we gouverneur in Aleppo benoemd en drie ministers daarheen gezonden. „Ondermijnende elementen", aldus een Syrische verklaring, hadden mis bruik gemaakt van een protestbeto- Botsingen In Tunesië. Bij botsingen tussen Tunesiërs en Franse soldaten in verschillende de len van Tunesië zijn zaterdag acht Tunesiërs en zes Fransen gedood. Veertig Tunesiërs werden gewond, terwijl het aantal gewonde Fransen twintig bedraagt. Ruim dertig branden zijn vrijdag avond en zaterdag in Marokko ge sticht en het aantal vermoorde Euro peanen in het gebied van Meknes is zaterdag gestegen tot 51. In hinderlaag. Zondag is te Algiers van Franse zijde meegedeeld, dat een grote groep opstandelingen een aantal Franse mi. litairen op ongeveer vijftig kilome ter ten zuid-oosten van Algiers in een hinderlaag heeft doen lopen. Gemeld wordt dat 23 Franse militairen en negen burgers daarbij om het leven zijn gekomen. Gegrepen met een ongetelde buit! Twee Amsterdamse rechercheurs, die in de nacht van vrijdag op zater dag beroepshalve op het pad waren, zagen in Oost twee jongelieden die, naar het scheen, een zeer zware kof fer torsten. Gezien het wat ongewo ne uur kwam het de rechercheur raadzaam voor eens even te gaan kij ken. Tot hun grote verbazing bevatte de koffer een nog ongeopend brand kastje, dat de jongemannen tevoren uit het kantoortje van een hoedenfa- briek aan het Rapenburg hadden ge stolen, kennelijk met de bedoeling het een veiliger plaats open te bre ken. Het brandkastje bevatte 900 gld in contanten. De beide dieven, een 16-jerige reeds bij de justitie bekende fietsjon- gen en een bij de politie tot nu toe niet in de cartoteek voorkomende 20- jarige varensgezel, beiden Amster dammers, zijn in arrest gesteld. POLITIE SCHOOT Amsterdams avontuur Een wachtmeester van de rijkspo litie heeft gisteravond op de Zeedijk te Amsterdam bij de achtervolging van een 20-jarige Amsterdammer ge bruik gemaakt van zijn dienstpistool. De jongeman was onlangs uit de jeugdgevangenis te Zutfen. ontsnapt en werd verdacht van diefstal. Na het schot bleef hij onmiddellijk staan: de kogel vernielde de ruit van een op de Zeedijk geparkeerde auto. ging tegen de Franse politiek in Noord-Afrika. In andere Arabische gebieden zijn zondag proteststakingen gehouden. MOBIEL BADEN IN APELDOORN? Tijdens een voor de gezamenlijke vrouwen-verenigingen gehouden le zing heeft de directeur van de dienst voor de bad- en zweminrichtingen te Apeldoorn medegedeeld, dat er plan nen bestaan om In Apeldoorn een of meer rijdende badinrichtingen in be drijf te stellen, speciaal ten behoeve van de bewoners van de buitenwij ken. De gemeenteraad zal vermoede lijk binnenkort over een desbetref fend voorstel hebben te beslissen. De HollandAmerikalijn heeft bij de Luebecker Flenderwerke te Lübeck een opdracht geplaatst tot de bouw van een vrachtschip van 7200 ton deadweight. Het schip, dat eind 1959 moet opgeleverd worden, wordt het vijfde in een serie vracht schepen waarvan de „Kinderdijk" reeds in de vaart is en de „Klooster- dijk" woensdag a.s. te water wordt gelaten. De twee andere kiezen ook binnenkort hun element. Door kortsluiting is zaterdag avond, tijdens de afwezigheid van de bewoners, brand uitgebroken in de salonwagen van een kermisexploitant, die gestationeerd was te Kulpe bij Hengelo. De wagen met inboedel, die een grote waarde vertegenwoordig de, alsmede een aanzienlijk bedrag aan geld gingen verloren. Het geheel was slechts laag verzekerd. Mr. L. M. J. Th. Cals, minister van onderwijs, kunsten en weten schappen, is ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van het Nederlands. Belgisch cultureel akkoord benoemd tot Grootkruis in de Kroonorde van België. Het vierjarig dochtertje Fenne- chien van schipper H. Meems, is gis teren te Musselkanaal in het kanaal te water geraakt en verdronken. Toen het kind in de loop van de ochtend werd vermist is men gaan dreggen. Tegen vijf uur werd het ontzielde lichaampje opgehaald. Een Nederlandse jongen uit Agt- maal, is zaterdag te Essen in België om het leven gekomen, nadat hij door een bromfietser was aangereden. De jongen, die op de fiets reed, kwam zo ongelukkig te vallen, dat hij een schedelbasisfractuur opliep, waaraan hij spoedig is bezweken. Marktberichten 1 ROTTERDAM, 29 okt. Vee. Aan voer 1606 stuks, w.o. 1035 vette koeien, 571 varkens. Vette koeien 305—315, ƒ290—300, 270—280; var kens 198«106194. Vette koeien aanvoer ruimer, han del kalm, prijzen als vorige week dinsdag, prima's boven notering. Var kens aanvoer iets meer, handel ta melijk, niet geheel prijshoudend, en kele prima's boven notering. werk prettig verdien goed bij Van der Heem n.v. Door nieuwe verbeteringen van de lonen en andere arbeidsvoorwaarden, die thans van kracht zijn, kunnen wij U met nog meer overtuiging dan voorheen zeggen: „Kom eens praten op onze afdeling Personeelszaken" De ligging van ons bedrijf behoeft voor U geen bezwaar te vormen, omdat U reeds na drie maanden diensttijd, tegen aantrekkelijke voorwaarden een SOLEX kunt aanschaffen. Zonder in deze advertentie alle werkmogelijkheden te vermelden, kunnen wij zeggen, dat er in Ionze Montage afdelingen, ons Houtbedrijf en onze Metaal afdelingen nog regelmatig plaatsingsmogelijkheld is, mits U natuurlijk de geschiktheid hebt en Uw leeftijd, in verband met de aard der werkzaamheden, niet boven 45 jaar ligt. Mondelinge sollicitaties dagelijks, behalve Zaterdags, tussen 8.30 en 16.OO uur; bovendien elke Dinsdagavond tussen 19.00 en 19.30 uur aan ons bedrijf Maan weg 250-260, Den Haag. Wij verstrekken U jaarlijks een erall of stofjas. Bij ons bedrijf bestaat een reiskosten vergoeding r hen, die buiten Den Haag j randgemeenten wonen. Van der Heem n.v. Maanweg 250-260, - L Den Haag. Oe Eerste Nederlandse Autorijwielfabriek N.V. E.N.A.F. heeft i.v.m. uitbreiding van de productie van het Rijwiel Solex plaats voor Voor deze functie is ervaring in soortgelijk werk niet vereist. Uitsluitend mondelinge sollicitaties op woensdag 31 oktober a.s. tussen 14 en 15 uur aan het bedrijf Laakweg 142, Den Haag. Wij vragen - EEN CHAUFFEUR/BEZORGER Leeftijd tot 35 jaar, gehuwd geen bezwaar. Bedrijfskleding wordt in bruikleen verstrekt. Behoorlijke beloning en goede sociale voorzie ningen. 's Maandagsmorgens vrij. Pers. aanm. in ons filiaal te Leiden, Doezastraat 6, hedenavond (29-10), van 19.0020.30 uur. in pakken van 5 K.G. a f 0.75 verkrijgbaar aan ons bureau: PAPENGRACHT 32 - LEIDEN klas nOGE PRIJZEN «5.000 14584 ƒ5000 19173 j B231 7883 I --- 2368 2436 2617 2914 3222 3292 4103 4315 4649 4987 5280 5414 5465 5794 6292 7329 7837 8263 8480 8734 3911 9165 9353 9427 9644 10343 10569 10599 11151 11304 11393 11418 12172 12758 13270 13640 13616 13683 13776 13917 14151 14363 14076 15019 15100 15148 15561 15577 15614 15677 15722 15741 16268 16321 20513 21600 21610 18036 18188 18387 1831 18403 19117 19409 19469 19Ü37 20051 20125 PRIJZEN VAN 20— 1064 076 089 095 099 103 144 189 172 200 238 300 308 310 340 389 408 413 432 437 472 473 485 527 538 578 ?9Ü 600 627 628 652 655 661 692 710 720 743 760 762 774 828 G35 840 852 860 912 953 960 966 979 2028 040 061 082 103 107 125 137 143 179 186 240 243 330 338 345 357 409 415 457 462 488 503 610 670 «75 724 739 769 830 877 893 822 956 964 978 993 3046 064 067 104 131 137 148 156 176 177 178 219 306 C41 345 415 420 432 464 484 485 494 503 523 550 568 617 625 627 670 "1 714 737 804 816 857 863 902 981 987 4021 054 097 156 176 237 251 268 286 314 318 344 345 363 389 424 433 446 463 493 541 549 639 647 670 675 793 811 826 830 843 853 872 889 902 927 949 963 5004 041 076 091 110 113 141 150 170 214 224 245 315 318 362 383 424 440 445 461 514 516 534 564 601 617 644 673 680 720 754 773 802 805 830 837 850 885 904 909 913 940 944 951 990 991 6011 045 051 058 073 121 133 142 148 168 180 184 200 227 270 271 279 282 310 377 405 428 436 463 479 481 491 495 647 665 727 738 766 773 779 781 817 820 840 849 858 869 950 70-13 084 098 111 112 118 120 129 157 159 181 195 261 262 277 289 303 311 323 334 338 365 369 382 447 513 530 540 549 551 5S3 600 605 612 644 678 744 748 749 835 953 999 8004 030 084 094 103 134 164 168 182 201 207 211 217 241 301 308 319 347 370 377 394 494 574 616 657 668 688 716 737 754 818 839 847 875 885 915 925 942 955 872 976 9S7 997 9001 007 019 025 063 076 109 126 181 198 214 230 239 282 291 318 354 409 413 454 459 494 514 538 562 570 585 596 610 676 681 684 758 795 829 834 893 929 938 956 961 989 10105 114 127 128 212 213 267 295 346 363 374 399 402 442 480 500 510 513 525 552 576 582 594 630 641 645 728 744 762 774 828 894 956 966 979 988 995 11017 035 047 087 093 106 204 217 234 236 256 258 294 313 316 359 379 405 410 416 429 445 468 493 494 503 504 510 516 517 518 524 555 599 614 852 658 685 714 744 753 758 777 792 836 845 870 881 888 921 922 950 964 12024 065 071 072 073 112 187 216 234 238 239 240 303 323 380 381 382 390 461 469 492 493 504 514 543 560 568 569 574 581 600 606 61S 621 626 (527 640 655 673 719 749 815 886 891 911 938 13034 051 066 087 098 104 234 265 269 300 307 336 371 872 381 41'. 412 417 419 426 503 506 515 516 52f 532 566 567 576 592 595 635 675 713 806 832 833 873 880 934 952 974 14006 015 027 028 033 054 063 067 163 195 203 213 263 269 321 .382 461 475 478 503 524 54-1 566 f.77 58 590 (.12 619 630 647 678 692 700 770 773 839 891 947 991 18024 048 092 145 193 202 219 231 251 288 355 357 359 362 86? 4C 406 412 424 433 442 494 516 517 548 551 555 586 647 665 673 706 718 747 757 770 862 870 887 007 944 974 984 16110 138 171 189 225 243 260 276 297 315 317 322 346 359 382 412 449 457 474 513 551 586 606 634 662 805 807 842 846 860 873 878 887 17006 014 017 029 051 081 082 099 139 154 184 185 187 200 204 268 275 314 370 393 401 418 422 471 4R9 499 529 584 630 668 681 688 713 755 797 80S 824 826 862 891 913 924 939 958 962 1801.7 048 066 075 091 118 131 195 196 226 231 234 252 266 294 382 393 402 413 437 492 521 538 569 608 «18 660 708 714 727 736 763 791 793 819 822 829 844 85-1 866 869 881 958 986 998 19019 056 094 095 099 123 195 217 261 264 333 354 372 374 433 444 -160 476 524 539 598 625 617 665 667 670 690 692 712 756 774 779 797 798 833 836 883 918 920 930 20017 040 107 111 120 137 152 171 187 224 250 267 284 288 291 341 383 394 456 465 472 495 519 570 574 588 664 691 806 817 819 830 834 842 912 923 955 990 21016 040 043 054 081 120 148 153 190 192 221 228 237 249 250 268 275 287 289 302 313 329 367 372 381 402 403 409 424 433 437 520 523 524 542 583 622 631 639 672 684 697 698 721 728 734 765 779 822 842 851 856 902 924 963 971 881 OUDEWETERING Abonnementen en adver- tentiën worden aangeno men door J. B. VAN VEEN

Leidse Courant | 1956 | | pagina 3