OMGEVING Emigrantengezin op de valreep gearresteerd Loonsverhoging in Sowjet-Unie Bijbelse stad hervonden Zweeds schip moest zinken Wervelstorm teistert Japan Bezoekt de Oliehaarden-Show in Den Burcht „Rijnland" Een nette Werkster 2 Nette VERKOOPSTERS KOOPT BIJ ONZE ADVERTEERDERS MAANDAG 10 SEPTEMBER 1956 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD - PAGINA 3 OUDE-WETERING Sluiting en prijsuitreiking Water- stempeltocht. De door de 3 vereni gingen de VVV „Oudewetering", Unie van Water toeristen en de watersport ver. „Braassamermeer" georganiseer de waterstempeltocht, gedurende de maanden jxmi, juli en augustus vond zaterdagavond een waardig besluit in paviljoen De Brasem. Nadat dé voor zitter der VW, de heer P. Krispijn Sr,, met een welkomstwoord de tal rijke opgekomen watersporters wel kom had geheten, vond de uitreiking der plaquettes plaats. Meerderen dan andere jaren hadden aan de tocht deelgenomen, maar wegens het slech te weer van deze zomer hadden 50 deelnemers de route niet uit kunnen varen en het vereiste aantal stempels niet gehaald. De prijzen bestonden uit scheeps- benodigheden en Unielepeltjes. De voorz. van de watersportver., de heer Boekei was verhinderd, in diens plaats sprak de secr., de heer Verdel woorden van waardering voor de liefhebbers van de watersport. Hij maakte tevens bekend dat de Na-Bra sem op 2i9 en 30 sept. a.s. zal worden gehouden. In een ongedwongen stem ming bleven zij nog enkele uren bijeen. TER AAR OVER DE KOP GESLAGEN. Zaterdagmiddag omstreeks half een reed de heer P. van Leeuwen Op de bromfiets met 'flinke vaart door Korteraar. Het ontging hem dat op de weg een hoop zand was gestort. In volle vaart reed de bromfietser in de zandhoop en sloeg over de kop. Met een zware hersenschudding bleef hy op de weg liggen. De eerste hulp werd verleend door dokter v. d. Wind en enkele E.H.B.O.-ers. Later is de ongelukkige per ziekenauto naar zijn woning vervoerd. Viswedstrijd „De Brasem". Za terdagmiddag hield de hengelsport vereniging „De Brasem" een viswed strijd in het Aarkanaal. De wedstrijd kon gehouden worden onder vrij goe de weersomstandigheden. Er werd ge vist naar gewicht. De uitslag was: 1. B. Rietveld 335 gram, 2. B. Hofland 245 gr., 3. J. v. d. Starre 170 gr., 4. G. J. Wijzenbroek 160 gr., 5. G. Touw 140 gr., 6. B. van Heusden 135 gr., 7. J. v. d. Haven 130 gr., 8. P. Verkerk 125 gr., 9. D. de Leeuw 60 gr., 10. W. Rietveld 50 gr. Jongensclub ging vissen. Zon dagmiddag gingen de leden van de jongensclub er op uit om elkaar de eer te betwisten van de beste hen gelaar te zijn. Daartoe togen zij naar de Leidse Vaart, waar de sim werd uitgeworpen. En toen maar turen naar de dobber of de "vissen wilde bijten. Het werd een spannende strijd en dikwijls wierp men een steels blikje naar de dobber van de buur man, want ieder wilde o zo graag een der prijzen bemachtigen. De uit slag luidde: 1. Theo I-ek, 2. Tom Lek, 3. Y. Verhaar, 4. A. Sanders, 5. Cór v. d. Boogaard, 6. J. Sanders, 7. Frans Teuns, 8. Kees Groen in 't Woud, 9. P. Akerboom, 10. Flip Keijzer. De strijdlustigste visser was Sjaak Turk die voor zijn moedig volhouden een extra prijsje kreeg. Openlucht zanguitvoering. Za terdagavond heeft de Chr. Gem. Zangvereniging „Looft den Heer" te Langeraar op het terrein van de heer Ph. Lek een openlucht zanguit voering gegeven. Voor dit concert trof men een mooie avond zoals deze zomer er maar weinig heeft geschon ken. De publieke belangstelling was bevredigend. Al heeft de poging van „Looft den Heer" om ieder van de zang te laten genieten onze grootste waardering, toch bleek ook nu weer dat zang in de openlucht niet tot haar recht komt. Het onderlinge ver band der stemmen is er niet, en hier aan willen we toeschrijven dat stem-1 ming en samenzang niet altijd in orde waren. Niettemin viel er ook veel te genieten. Onder leiding van de heer M. J. Markx zond eerst het meisjes koor enige volksliedjes, en lang niet onverdienstelijk. Daarna zong onder dezelfde leiding het gemengd koor een gevarieerd programma. Ernstige en meer vrolijke nummers wisselden elkaar af. Een dankbaar applaus klonk op na ieder nummer. Gaarne zullen we „Looft den Heer" weer eens terugzien. De heer De Vos dankte na afloop de aanwezigen voor de belangstelling en de heer Lek voor de gastvrijheid. SASSENHEIM K.A.V. Met 40 leden vertrok donderdag de K.A.V. voor een uit stapje. De reis ging eerst naar Rotterdam om daar de „Haka" fabrieken te be zichtigen. Maar daar het nog vree* was, werd er eerst een bezoek ge bracht aan de Maastunnel. Daarna was er nog tijd, om een kijkje te gaan nemen in de katedraal. Toen werd het tijd om naar de „Haka" fabrieken te gaan. Dit bezoek was werkelijk de moeite waard. Vervol gens ging de reis naar Haastrecht, v/aar de koffietafel gedekt was en allen zich vermaakten, vooral het watervliegtuig had veel aftrek. Maar er kwam een einde aan de pret, en de tocht ging verder naar Austerlitz, alwaar de thee gebruikt werd. Ook hier kon men volop genieten, vooral van de heerlijke bossen on de mooie natuur. Toen was men gekomen aan het hoogtepunt van de dag het diner, dat in Doorn werd gebruikt. Allen gingen daarna voldaan huiswaarts. Geb.: Jacobus Martinus, z. v. W. L. Niewold en J. M. Hoogervorst; Bartholomeus Jacobus Maria, z. v. C. A. Kaptijn en J. C. Walkers; Maria Magdalena, d. v. J. C. v. Zundert en M. J. M. Hulsbosch. Ondertr.: P. B. Lommerse, 31 jr. te Hillegom en H. A. C. Eikhuizen, 26 jr. Getr.: D. Verzaal, 34 jr. te Wou- brugge en C. Sluijmer, 31 jr.; G. J. Duijndam, 36 jr. te Noordwijkerhout en A. J. v. Gerven, 37 jr.; W. Th. A. A. Bergers, 27 jr. te Leiden en W. P. Verbij, 27 jr.; J. Drost, 48 jr. en G. D. Groeneveld, 36 jaar. Overl.: Gerrit Zandbergen, 78 jaar. WASSENAAR BESTUURSCRISIS BIJ BLAUW ZWART. De jaarvergadering van de rJc. sportvereniging Blauw Zwart, die eind vorige week in het clubhuis aan de Katwijkseweg gehouden werd, heeft een voortijdig einde ge nomen door een bestuurscrisis, die onverwacht optrad na de stemming bij het punt bestuursverkiezing. Er moest over vier functies gestemd worden. Drie bestuursleden waren aftredend, de heren W. Ruygrok v. d. Werve, L. Schroder en Th. Do- nath. Er was een vakature door het bedanken van de heer J. P.J. Alke made. Door een aantal leden was de heer W. J. P. Peeters als kandidaat gesteld. De stemming had tot resul taat, dat de heren Ruygrok van der Werve en Donath ieder 60 stemmen kregen (het maximum), de heer Peeters 47 en de heer Schroder 31. Dat betekende, dat alle vier de kan didaten gekozen waren. De heer Schroder vond in de uitslag van de stemming echter aanleiding, zijn functie neer te leggen. Toen ook de voorzitter, de heer Dekleermaeker, de secretaris, de heer Rijnbeek, de penningmeester, de heer Donath en de juniorenleider, de heer van Schaick te kennen gaven, dat zij zich uit het bestuur wensten terug te trekken, raakte de vergadering in een impasse. Een punt, de benoe ming van de elftalcommissie werd nog afgehandeld, daarna werd de vergadering geschorst. Binnenkort zal een nieuwe algemene vergadering worden uitgeschreven. De voorzitter had in zijn inlei dend woord een overzicht gegeven over de belangrijkste feiten uit het afgelopen verenigingsjaar. Hij wees o.m. op de nieuwe indeling van het sportveldencomplex; Blauw Zwart krijgt twee nieuwe velden aan de kant van de Dr Mansveltkade, en staat in ruil het vroegere 2e en 3e veld aan De Kieviten af. Secretaris Rijnbeek constateerde in zijn jaarverslag, dat het ledental vrij stabiel blijft; het bedraagt thans 250. Penningmeester Donath kon de vergadering meedelen, dat al is er nog steeds sprake van een nadelig saldo, de financiële positie van de vereniging in het afgelopen jaar enigszins verbeterde. De heer van Schaick bracht een verslag uit over het wel en wee van de juniorenafdeling. Pastoor J. P. Buys. Pastoor Buys van de parochie van de H. Willibrord is zoals gisteren van de preekstoel af bekend werd gemaakt ter obser vatie opgenomen in het ziekenhuis van St. Joannes de Deo te Den Haag. Z0ETERMEER Bestuursverkiezing D.S.O. De voetbalvereniging D.S.O. is in een impasse geraakt door het plotseling bedanken van de voorzitter, de heer H. Steenhuizen. De heer Steenhui zen heeft gemeend om gezondheids redenen, maar eveneens om andere redenen, niet alleen de voorzitters hamer te moeten neerleggen, maar bovendien als lid te bedanken. Om uit deze impasse te geraken heeft 't bestuur een buitengewonen leden vergadering uitgeschreven waarop in de ontstane vacature moest wor den voorzien. Op deze vergadering die in De Jonge Prins gehouden werd, is allereerst een uiteenzetting gegeven van de geschapen toestand. Door de vergadering in het regle ment, dat vorig jaar werd vastge steld, ging men over tot verkiezing van een nieuwe voorzitter. De heer C. Kerstens, tweede voorzitter, werd tot voorzitter gekozen. DoOr de ver kiezing ontstond er een vacature in het bestuur. De vergadering moest nu een nieuw bestuurslid kiezen. De heer C. Dontje werd verkozen. K.A.B. opent winterprogramma. Voor de tweede maal in successie heeft het bestuur van de K.A.B. af deling Zoetermeer, het winterpro gramma geopend met een verdie- pingsmorgen, Dat het bestuur hier mede de juiste weg bewandeld heeft bleek wel uit de deelname, die be duidend groter was dan het vorig jaar. Te negen uur werd de Hoogmis opgedragen door de geest, adviseur, kap. v. d. Kroft. Na de Hoogmis kwamen vele leden in De Jonge Prins voor een gezamenlijk ontbijt. Speciaal vroeg de voorz. de aan dacht voor de avond, waarop gespro ken zal worden over het onderwerp „Wij en onze kinderen". Na de nut tiging van het ontbijt, dat in geani meerde stemming verliep, werd het woord gevoerd door de heer A. C. v. Velzen, de plaatselijke leider van de KA.B.-cursus algemene ontwikke ling. Spreker wees op het grote nut van een gezonde en degelijke ont wikkeling, waardoor het mogelijk is op een hoger beschavingspeil te ko men, maar waardoor men tevens meer inzicht krijgt in de problemen van onze tijd. De geestelijk adviseur kap. v. d- Kroft wees bij zijn eerste kennisma king met de afdeling er op, dat de leden een grote verantwoordelijk heid hebben in het dagelijkse leven. KIND VERDRONKEN TE UTRECHT Zaterdagmiddag is een 4-jarig jon getje uit Utrecht bij het spelen in de Biltse Grift geraakt en verdronken. Het kind was met zijn neefje aan het spelen en deze holde hard naar huis toen zijn speelkameraadje in het water was gevallen. De politie werd gewaarschuwd. Leden van de radio surveillancedienst van de politie haal den het kind uit het water, maar hulp mocht niet meer baten. De Nederlandse consul te Antwer pen heeft zaterdag op verzoek van de Nederlandse justitie, zijn bemid deling verleend bij de arrestatie van een Nederlands gezin, één dag voor dat dit met zijn zeven kinderen voor goed Europa zou gaan verlaten om zich in Brazilië te gaan vestigen. De arrestatie geschiedde op ver denking van verduistering van geld en goederen uit een faillissement. De vrouw, de juriste mr. K.W. dreef geruime tijd een pension in een groot pand aan de 's-Gravenlandse- weg te Bussum. Dit pension werd kort geleden geveild door de ge rechtsdeurwaarder M. L. H. Y. Her mes. Vorige week reisde het echt paar met zijn 7 kinderen en een gro te hoeveelheid bagage naar Ant werpen, waar het gezin zich zou in schepen naar Brazilië op de „Charles Tellier". Voor het vertrek echter was het faillissement uitgesproken van mevr. K.'W. en bij een controle Ik^yam de curator van de vrouw, mr. P. F. C. van Geer, vrijdagmiddag tot de ont dekking, dat er onregelmatigheden zouden zijn gepleegd. De Bussumse politie werd in de zaak gemengd. De curator begaf zich zaterdag naar Antwerpen, waar de Neder landse consul inmiddels zijn maatre gelen had genomen. Het echtpaar moest voorlopig van emigratieplan nen afzien:- het werd op transport ge steld naar Amsterdam, waar vandaag het onderzoek zou worden voortge zet. De lagere lonen ln de Sowjet-Unie zullen met ingang van 1 januari a.s. worden verhoogd tot 300 a 500 roe bel per maand, aldus meldt radio- Moskou, die een desbetreffend de creet van de ministerraad, het cen trale comité der communistische par tij en de centrale raad van het vak verbond bekend maakt. Daarenboven kunnen nog extra uitkeringen worden verkregen voor bijzondere presaties. Het betreft een verhoging van ge middeld 33 procent voor de minder betaalden. Het decreet heeft betrek king op meer dan twee miljoen ar beiders of employé's Gromyko ziet geen herenigingskans Het Russische persbureau „Tass" meldt, dat de Sowjet-Russische on derminister van buitenlandse zaken Gromyko tegenover de Westduitse ambassadeur te Moskou, dr. Haas, heeft verklaard, dat hereniging van Duitsland op vredelievende en demo cratische basis onmogelijk is gewor- den als gevolg van „remilitarisatie in West-Duitsland en onderdrukking van de democratische rechten en vrijheid". Gromyko, die dit zei, toen dr. Haas hem de jongste Westduitse nota over Duitse hereniging overhandigde, ver klaarde verder, dat de „enige realis tische weg tot hereniging bestaat uit rechtstreekse besprekingen tussen de regeringen van Oost- en West-Duits- land". Hy gaf te kennen, dat de Sovjet- Russische regering later nog officieel zal antwoorden. Amerikaanse oudheidkundigen heb ben bij El-Jib, 15 kilometer ten noor den van Jeruzalem, de resten ont dekt van de stad Gibeon. De Israëlitische stad Gibeon, die in de Bijbel 43 maal genoemd wordt, was volgens het Oude Testament een van de koninklijke steden. De oud heidkundigen menen, dat de joodse stad voor 1200 voor Christus ge bouwd werd en zijn grootste bloei bereikte tussen 800 en 600 voor Christus. Gedeelten van Gibeon's vesting werken en waterleiding zijn in de zomermaanden blootgelegd door een expeditie onder leiding van dr. Ja mes B. Pritchard. De stad is ongeveer 6 hectare groot geweest en was omringd door een drie meter brede muur, die op belangrijke punten, waar vestingto rens gebouwd waren, zelfs zeven meter breed was. In de haven van Hull is men er zondag na veel moeite in geslaagd het Zweedse schip „Lona" (4.625 ton), waarop brand was uitgebro ken, rechtstandig tot zinken te bren gen. Zondagochtend was brand uitge broken in de houtlading van het schip. Nadat de brandweer enige uren geprobeerd had de brand te blussen, besloot men de „Lona" tot zinken te brengen, om te voorkomen dat de toegang tot de haven geblok keerd zou worden als het schip uit brandde en omsloeg. Het schip rust nu met zijn kiel op de bodem en zal geborgen kunnen worden. De 27 bemanningsleden zijn onge deerd. Alleen de hond van de kapi tein is bij de brand omgekomen. Wat de bewapening ons kost De landen die zich herbewapenen geven hiervoor samen een bedrag van ongeveer 357,14 miljard gulden per jaar uit. Dit heeft een subcom missie van de Amerikaanse Senaat in een rapport meegedeeld. De commissie betwijfelt of zo'n bewapeningswedloop abrupt gevolgd zou kunnen worden door een drasti sche ontwapening zonder dat dit een schadelijke invloed zou hebben op de economieën van de betrokken landen. Vooral de economieën van de Verenigde Staten en de Sowjet- Unie zouden door een plotselinge ontwapening getroffen kunnen wor den. De Verenigde Staten zouden niet kunnen instemmen met ontwapening alvorens „belangrijke politieke vraagstukken tussen de communis tische en de vrije wereld" zijn opge lost. Het rapport vestigt in dit ver band o.m. de aandacht op de verde ling van Duitsland, Korea en Viet nam. BOOTJE MET ZEVEN JONGENS VERMIST. Blaavand-radio heeft maandagoch tend een bericht uitgezonden, dat sinds zondagmiddag tussen Ihet Deen se eiland Fano en Esbjerg een vier meter lange, witgeverfde boot met ze ven jongens wordt vermist, Blaavand- radio verzocht schepen in de buurt scherp uit te kijken. Het Zuiden en Westen van het Ja panse eiland Kioesjloe is zondag ge teisterd door een zware wervelstorm, die de codenaam „Emma" draagt. Het Franse persbureau AFP meldt een dodental van twaalf personen en een aantal gewonden van 32. Het aantal slachtoffers is onzeker daar de verbindingen met sommige delen van Kiosjioe nog niet zijn her steld. De wervelstorm (de twaalfde in dit seizoen) bedreigt op het ogen blik de haven van Poesan in Korea. Zaterdag werd het eiland Okina wa getroffen, waar voor miljoenen dollars schade is aangericht. Duizen den zijn dakloos. KORTE ^it Hoewel er sedert de aankomst van de Amerikaanse deskundige Ken- ley reeds tien dagen zijn verlopen, is de spuitende oliebron in Alberze na bij Ghome in Perzië nog steeds niet bedwongen. Wel werd het metalen geraamte verwijderd, maar de olie komt nog steeds onder een druk van 700 atmosfeer uit de grond en stroomt in een hoeveelheid van 120.000 vaten per dag uit de bron. Enkele kilometers van het vlieg veld van Amman (Jordanië) is zater dagavond een Jordaans vliegtuig met acht-en-veertig passagiers neerge stort en in brand gevlogen. Volgens een officiële bekendmaking zijn alle passagiers met uitzondering van een klein kind gered. Bij het Rendiermeer, in het noorden van de Canadese provincie Saskatchewan, is een door een meteor veroorzaakte krater met een middel lijn van tien km. ontdekt, die wel licht de grootste ter wereld is. Drie jongens van 17 jaar, een Fransman en twee Belgen, zijn zater dag van een reis om de wereld per vliegtuig in Frankrijk teruggekeerd. Deze reis hadden zij als prijs ge wonnen in een wedstrijd, uitgeschre ven door een Belgisch weekblad, waaraan 25.000 scholieren hadden meegedaan. Amerikaanse archeologen heb ben bij het doorzoeken van een grot in de Amerikaanse staat Alabama wa pens en gebruiksvoorwerpen gevon den, die er op wijzen, dat er reeds achtduizend jaar geleden beschaafde Indianen in Noord-Aimerika woon den. Bij een autobus-ongeluk op het Japanse eiland Honshyo zijn zondag acht personen om het leven geko men en 36 gewond. De autobus, waarin toeristen zaten, stortte van een 50 meter hoge rotswand omlaag. Aan mère Saint Louis de Gonza- gue, moeder-overste van het meisjes pensionaat Regina Coeli te Vught, zijn twee onderscheidingen, die van het Franse legioen van Eer en van Ridder in de Orde van Oranje Nas sau uitgereikt. Marktberichten ROTTERDAM, 10 sept. Vee. Aanvoer 1503, vette koeien 955, var kens 538; vette koeien 300315 275—300, 260—275, varkens 206, 204, 200; vette koeien iets minder, kalm, als vorige week dinsdag, enkele prima's boven notering; varkens kleiner, vlug, hoger, enkele prima's boven notering. Het nieuwste op OLIEVERWARMING, op 11, 12 en 13 September van 2 tot 5 en 7 tot 10 uur. JAN DE NIE ZONEN - OLIESPECIALISTEN 60fD LCRSN MMSfN NAAR PfltttXHOOl Volw. Bloemistknecht gevraagd voor snijbloemen en kwekerij. Zelfstandig kunnende werken. Firma J. P. SCHMAL. Oostdorperweg 119. Was senaar - tel. K 1751-3288. Gevraagd een eerste of tweede herenkapper, in- of extern. Busvergoeding. Herenweg 228, Lisse, tel. 3210. TAST TOÉ 'T IS VAN MARE 90 MARE 94 9 Deze week beginnen wij weer met een grote sortering WINTERARTIKELEN o.a. Vleeskrabbetjes 1. Mager pekelspek 1.40 Verse worst 1.40 Varkenspootjes 0.40 per 600 gram Hacheevlees 1.80 per 500 gram Rauwe rookworst 1.78 per 500 gram Onze bekende dagreclames: DINSDAG 500 gram saucijsjes 1.28 500 gram bulkspekL 1.28 200 gram hamworst 0.52 100 gr. tongenworst 0.35 100 gram HAM 500 gram RECLAME RU) WOENSDAG 500 gram gehakt 1.28 500 gr. speklappen 0.95 250 gr. leverworst 0.57 100 gr. cervelaatworst 0.43 DONDERDAG 500 gr. runderlappen L25 500 gr. vet ger. spek 0.95 200 gr. gek. spek 0.50 250 gr. rookworst 0.05 voor 0.75 1.35 500 gram overheerlijke ROOKWORST 1.35 Prima gehakt 1.40 I Mooie runderlappen 1.80 I Kalfslappen 2.25 Saucijsjes1.40 Mag. runderlappen 2.Vet ger. spek 1. Vers mager spek 1.40 Karbonade 2.25 I Mager ger. spek Haal al dit lekkers bij „TEEKENS' SLAGERIJEN" 1.M Een vr. Hulp Meisje, 21 jaar, heeft be paalde tijd over. Momen teel 4 dagen per week. Wie kan mij gebruiken. Br. onder no. 3340 bureau van dit blad. OUDEWETERING Abonnementen en adver- tentiër. worden aangeno men door J. B. VAN VEEN Lesrooster MAANDAG: Middenstandsopl. DINSDAG: Ned. Handelscorr. beginners Boekhouden repetitie-cursus DONDERDAG: Engels. Frans Conv. Handelscorr. Ned. Handelscorr. Boekhouden Middenstandsopl. VRIJDAG: Nederlands rep-cursus Bevoegde leerkrachten Kleine klubs Lage lesgelden Inschrijving: dagelijks bii de directeur J. Meys, Rijnzichtweg 20. Oegst- geest, tel. 20313, des avonds aan de school Vrouwenkerkhof 1. Leiden. gevraagd. Werktijd van 's morgens half 9 tot half 1. Trianon-Theater - Breestraat 31 Wij vragen voor onze afdeling fijne vleeswaren GELDERBLOM'S VLEESWARENBEDRIJF - NOORDEINDE 37. 532ste STAATSLOTERIJ 4e kia$ i3e «ist HOOE PRIJZEN ƒ10.000 6712 ƒ2000 4580 21162 ƒ1500 9066 21031 ƒ1000 4968 9864 13365 14755 15649 19756 21440 ƒ400 5102 13104 13584 18920 15210 17325 19178 19498 20354 21995 ƒ200 1732 2485 2814 3430 5515 5542 6620 7016 7148 7507 8952 9197 9691 10588 10678 11079 12485 12501 12547 13839 14475 15357 16518 16925 17135 17142 18230 20879 21027 21119 21699 21924 FRIJZCN VAN ƒ80.— 1065 103 199 260 319 371 482 485 511 668 742 805 830 2073 384 501 516'560 568 582 607 791 798 829 860 872 8007 150 201 204 424 493 530 562 623 666 866 906 4058 071 363 373 440 448 734 771 802 842 6299 362 374 612 710 834 846 873 6024 048 089 117 218 274 381 419 470 555 673 923 7071 086 171 279 491 493 583 640 761 841 878 960 8005 013 046 150 191 197 314 362 391 421 481 499 544 572 599 706 711 783 856 907 91II 256 306 314 454 630 665 685 750 756 784 817 848 890 962 10054 115 206 223 243 447 556 684 714 728 NIETEN 206 214 260 267 290 299 381 396 438 561 575 607 626 638 646 649 679 704 721 724 761 781 795 830 834 838 840 887 891 935 12004 013 066 089 102 157 163 179 202 209 212 261 277 301 317 321 380 382 456 471 748 765 791 995 11020 106 274 524 695 964 12122 149 329 379 413 519 660 755 13038 060 066 186 474 480 667 677 719 925 14040 117 198 222 445 460 632 767 838 882 1B018 023 161 206 407 410 050 698 779 986 10165 206 279 332 520 718 805 17160 254 280 285 356 377 456 525 567 653 688 742 847 1800O 18125 129 138 237 290 319 343 450 452 507 523 575 624 639 795 814 930 18046 074 117 125 316 331 445 470 554 704 741 754 864 20051 152 245 309 435 590 756 920 21542 609 717 765 768 812 915 996 1004 049 054 078 099 100 136 143 167 205 238 245 248 282 331 395 401 402 421 439 470 484 499 566 572 587 592 600 607 628 635 686 702 708 741 744 771 778 791 828 2007 009 020 045 046 079 086 097 113 151 179 275 324 383 417 472- 545 580 608 639 697 702 729 780 810 858 880 936 3013 070 091 198 209 234 252 259 294 341 462 534 561 572 587 614 672 680 688 731 744 756 785 802 805 823 902 937 939 954 974 982 990 4079 083 111 124 149 294 305 306 328 846 380 391 403 408 437 444 449 472 476 528 532 541 562 597 630 666 688 732 793 799 807 808 843 924 946 978 5013 043 061 088 204 108 110 227 149 154 167 168 177 214 255 321 324 378 392 481 443 448 493 571 575 615 622 646 672 683 688 699 715 728 738 750 771 878 902 907 911 914 942 964 967 975 996 0001 039 043 058 062 142 143 340 342 355 360 394 436 441 493 531 535 540 548 588 605 617 622 629 637 657 665 679 681 721 733 747 804 849 854 877 892 921 934 970 976 987 995 7036 047 062 102 155 191 210 227 261 302 361 402 407 418 480 496 574 581 600 604 646 668 685 706 725 764 766 779 823 857 8006 025 077 095 129 139 140 151 193 196 220 222 227 271 301 324 363 370 383 392 404 495 518 536 546 549 578 627 638 639 760 763 797 799 830 858 869 874 881 885 894 896 920 960 075 999 9016 058 123 145 185 204 207 250 260 284 295 307 336 354 356 415 420 484 514 544 552 582 604 634 655 672 694 708 749 804 807 829 842 847 858 869 878 892 902 917 946 948 993 997 10017 023 039 072 073 089 203 211 210 236 237 252 276 289 295 379 380 387 457 501 564 569 614 618 653 703 722 760 868 894 Men leze juist prijs 80,8013. 476 480 494 508 541 589 598 605 627 632 663 692 702 767 860 866 867 876 882 914 18103 122 161 168 176 211 302 315 362 427 453 500 533 541 547 579 614 619 655 661 680 770 800 815 842 845 876 900 947 975 977 994 14028 065 083 084 111 115 147 197 201 282 368 379 435 449 474 561 628 633 681 708 791 803 805 881 918 961 974 15012 049 102 110 114 136 197 201 204 205 208 209 212 219 292 304 316 433 498 508 521 551 598 604 671 725 898 901 908 923 928 963 10001 010 028 055 060 066 127 177 349 364 401 412 428 431 436 496 517 559 009 639 656 674 729 732 739 745 763 799 800 806 11042 055 068 079 106 137 146 149 151 182 185 195 224 251 277 301 314 360 371 434 470 516 537 553 568 578 604 630 658 672 684 700 709 710 753 755 792 829 846 849 854 859 871 911 912 978 986 18030 045 050 051 055 058 105 197 258 292 389 419 470 533 534 562 578 591 594 023 626 671 713 755 854 858 868 899 927 938 955 957 19030 036 047 060 063 070 077 085 161 170 184 188 194 220 262 299 324 356 370 431 473 517 558 586 588 606 623 626 627 693 699 717 776 799 805 855 860 870 888 921 945 957 976 993 20013 014 046 050 091 104 106 173 179 197 200 279 306 321 372 387 389 416 499 505 508 515 520 526 542 573 589 618 686 694 695 718 729 738 746 765 791 824 845 853 858 913 926 929 983 995 11 ;U4 052 117 144 158 180 187 194 201 204 */05 262 310 354 365 417 431 449 464 510 545 557 568 584 622 629 672 697 706 709 728 729 771 783 798 829 864 887

Leidse Courant | 1956 | | pagina 3