Gemeenteraad van Katwijk Scheep PRONONCE VROOM a DREESMAM VRIJDAG 27 APRIL 1956 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD - PAGINA 2 Een vergadering met eindeloze dis cussies. Zo zou m ende raadsvergade ring van Katwijk van gisteravond kunnen karakteriseren. Het/ begon al met het punt „herstemming over het voorstel om de Harmonie Katwijk a. d. Rijii 6000.subsidie te verstrek ken als gedeelte voor vernieuwing van het instrumentarium". Hierover staakten vorige zitting de stemmen. B, en IV. hadden het punt, na een in gewonnen deskundig rapport gewij zigd en stelden nu voor in plaats van 2600.nu 4333.te geven en dat maaktede tongen los. Zeven van de sprekers spraken zich reeds uit tegen het voorstel van B. en W. De loco-burgemeester trachtte nog bekeerlingen te winnen maar be reikte het tegendeel want ten slotte werd het voorstel van de heren Grimbergen, C. van der Plas, A. Wassenaar en H. Haasnoot om 6000.te verstrekken, aangenomen met 612 stemmen. Tegen stemde de heren Borleffs, D. van der Marei, Nic. van Duyvenbode en de 3 wethouders Kleen, v. Leeuwen en Bloot. Een schrijven was ingekomen van oud-burgemeester Woldringh van der Hoop, waarin deze hartelijk dankte voor de vriendelijke woorden bij zijn afscheid, waarbij hijzelf niet tegen woordig kon zijn, gesproken. De heer Haasnoot had aanmerking op de no tulen: spr. wenste er alsnog in opge nomen te zien dat hij voor de benoe ming van een directeur van V.V.V. gaarne een persoon met bijzondere capaciteiten had gezien. Dan deelde de voorzitter mede dat benoemd is tot burgeme'ester .te Katwijk de heer H. Duiker, thans burgemeester te Pijnacker. De heren D. en L. Haasnoot vragen een perceel bouwgrond te kopen aan de Cantineweg wat wordt toegestaan prijs 17.50 per m2; A. C. van Duyn aan de Sluisweg gelegen aan het Duinpad vraagt een perceel te huren groot 266 ip2, huurprijs 250.per .iaar hetgeen ook wordt aangenomen. De eigenaar van café-restaurant „De Zwaan" vraagt een perceel duingrond 1035 m2, te huren voor de priis van ƒ1.een gedeelte voor ƒ0.25 per mZ, waarmee de raad accoord gaat. Een pakhuis staande in de Zanderij De Ridder wordt verhuurd aan L. Kruyt voor ƒ850.50 oer jaar. Op voorstel van B. en W. zal met de Bank voor Nederl. Gemeenten een geldlening worden aangegaan, groot f800.000.koers 100%, rente 33/-%. Naar aanleiding van een ministrieel Burgemeester H. Duiker per 16 mei benoemd Met Ingang van 16 mei is benoemd tot burgemeester der gemeente Kat wijk de heer H. Duiker, thans bur gemeester van Pijnacker. De heer Duiker is 50 jaar. Hij is aangesloten bij de Ohristelij k-Historische IJnie. Voordat hij in 1950 in zijn tegenwoor dige gemeente werd benoemd, was hij burgemeester van Hendrik Ido Ambacht. De burgemeester is voor zitter van de Bond van Chr. Muziek verenigingen en hoofdbestuurslid van de vereniging van Chr. Volksonder wijs. schrijven zal aan het gemeenteperso- neel een uitkering ineens van 3% worden gedaan. Met Leiden is een nieuwe stroom- leveringsovereenkomst aangegaan die nu gelijkluidend is met de 3andere omliggende gemeenten. Ten zuiden van het zeehospifcum worden binnenkort enige bungalows gebouwd waiar voor leidingen voor water, elektriciteit en gas zullen moe ten worden gelegd. Hiervoor vragen b. en w. een krediet van 20.300, wat de raad goedkeurt. Algemeen bekend was de actie die de Nieuwe Duin- weglbewoners voerden tegen de be bouwing van gronden aan de west zijde van de N. Duinweg en wat hun het landelijke uitzicht zal benemen. Thans werd een bezwaarschrift aan de raad in behandeling genomen. Ver schillende leden voerden hierover het woord, maar hun mening, was, dat men geen rechten heeft in dit opzicht en wat het belangrijkste is, de wo ningnood moet voorgaan. Er blijft trouwens tussen beiden voorgevels der huizen nog 21 m. tussenruimte. De vereniging tot uitzending van zwakke Katwijkse kinderen vraagt over 1955 f 529 subsidie wat de raad gaarne toestemd. Een prae-advies over het voorstel op verzoeken om subsidie van de Cen trale van Katholieke Miltaire Tehui zen en de Stichting militaire tehui zen van het Humanistisch thuisfront lokte discussies uit van totaal 5 kwartier. De gehele raad nam aan deze discussie deel. De leden van de p.v.d.a. en v.v.d. pleitte ernstig voor het Hum. 'thuisfront. B. en w. had den de aanvrage afgewezen en de meerderheid van de raad ging hier mee akkoord. Tegen b. en w. waren: Haasnoot, Nas veld, Jac. v. cL Plas, dr. Borleffs. en H. J. Grimbergen. Een voorstel om een perceel grond in erfpacht te geven aan de Bond Pro Rege voor de stichting van een militair te huis in Katwijk a. d. Rijn in het Molenblok werd goedgekeurd. Uit een schrijven van 3 raadsle den aan b. en w. over de gedragin gen van het Leidse gemeentebestuur voor wat betreft de subsidie aan het Bloemencorso was de raad allesbe halve goed te spreken. Besloten wordt deze aangelegenheid "met b. en w. van Noordwijk te bespreken en desgewenst op te nemen met Ged. Staten. LISSE Programma 30 april. 9 uur Fees telijke opmars v. a. schooljeugd naar het sportpark; 10 uur Internationaal wielercriteriuni op het parcours aan de Spekkelaan; 1.15 uur Muzikale opmars van turn- en atletiekver enigingen naar het sportpark; 1.30 u. Athletiekdemonstratie; 2.15 u. Gecos- tumeerde rolschaatsshow. In de pauze hiervan optreden van turn- en athle- tiekvetenigihgen. 3.45 uür Politie hondendemonstratie; 4.15 uur Behen digheidswedstrijd voor auto's; 8.00 u. Openluchtbioscoop op het Hobaho- terrein aan de Schoolstraat. Uitslag seconden-loterij. De uit slag van de seconden-loterij, georga niseerd door de vrouwelijke kath. jeugdbeweging van Lisse is bekend. Ete horloges stonden stil op: 9 uur 3 min. en 42 sec.; 1 uur 44 min. en 43 sec. en 3 uur 18 min. en 42 sec. De Conflict in Antillen opgelost Enige tijd geleden is er een me ningsverschil gerezen tussen de gou verneur van de Nederlandse Antillen en de Antilliaansche ministerraad. Het ging om de vraag welke bevoegd heid de gouverneur heeft bij een me ningsverschil tussen deze en een mi nister of de ministerraad omtrent een ontwerp van een landsverorde ning of een besluit. Zowel de minister-president van de Nederlandse Antillen, de heer Jonck- heer, als de gouverneur, rnr. Struy- cken, zijn naar Den Haag gekomen, waar zij de zaak aan minister Beel hebben voorgelegd. Thans kans men officieel medede len, dat de gehouden besprekingen verhelderend hebben gewerkt. Over het vraagpunt betreffende de be voegdheid van de gouverneur is reeds in grote lijnen overeenstem- POTLOOD en GEEST No. 531. Horizontaal: 1. dier, 3. in houdsmaat, 5. onbep. voornaamwoord, 7. muzieknoot, 9. familielid, 10. vogel, 11. rund, 12. de lezer heil (afk. Lat.), 14. priem, 16. oude benaming voor liter, 17. bergweide. Verticaal: 1. werktuig, 2. muziek noot, 3. mount (afk.), 4. spoedig, 6. brandverf, 8. hakwerktuig, 9. dikke boterham, 11. tevens, 13. optelling, 14. voegwoord, 15. welaan. Oplossing morgenavond. Oplossing No. 530. Horizontaal: 1. smaak, 6. Pan, 7. ton, 8. reu, 9. ara, 10. Brest. Verticaal: 1. montuur, 3. althans, 4. opera, 5. knaap. ming verkregen. Inmiddels is ook een bevredigende oplossing gevon den t.a.v. de concrete moeilijkheid, welke de aanleiding was geweejt tot het meningverschil. Hammarskjoeld's zending geslaagd De secretaris-generaal van de UNO, Dag Hammerskjöld, is gisteren van Amman naar Beiroet, de hoofdstad van Libanon, gereisd. Waarnemers zeggen, dat hij van alle Arabische landen, die aan Israël grenzen, de verzekering heeft gekre gen, dat zij het staakt-het-vuren zul len handhaven. Zijn zending kan dan ook als geslaagd worden beschouwd, aldus deze waarnemers. De Egyptische regering zou van Hammerskjöld een nieuw plan ont vangen hebben om de spanning aan de Egyptische-Israëlische grens te verminderen. Daarin zou niet gespro ken worden over het Egyptische voor stel, de strijdkrachten van beide lan den van de grens terug te trekken. Van 'n bruiloft komt 'n bruiloft Volgens een mededeling van intieme vrienden zal prins Pierre de Pollig- nac, de vader van prins Rainier III van Monaco, binnen twee weken In het huwelijk treden met Audrey Emery uit Cincinnati, Ohio. Aan journalisten heeft prins Pierre beloofd, dat hij vandaag een verkla ring over deze kwestie zou afleggen. Haastige spoed Slechte aardappelen in Londen In Covent Garden en op de Londen se markten in het algemeen wordt geklaagd over de slechte kwaliteit van de Nederlandse oude aardappe. len, die kort geleden zijn aange voerd. De handelaren zijn van mening, dat men overhaast grote hoeveelheden aardappelen heeft verzonden, in ver band met het tijdstip, waarop het ex portverbod van kracht werd, en dat vele aardappelen van aanzienlijke slechtere kwaliteit waren, dan de ge bruikelijke Nederlandse exportnorm. In kringen van Covent Garden is men van mening, dat hierdoor het Nederlandse prestige mogelijk werd geschaad. horloges kunnen worden afgehaald bij de firma v. d. Eerden aan de Heereweg. Voetbalver. Lisse. Het voetbal- programma voor zondag luidt: DOSR 2Lisse 2, 2.30 uur; Lisse 3Fore- holte 3, 2.00 uur; Lisse AVVSB A, 12.00 uur; SJC BLisse C, 12.00 uur; Lisse DLisse E, 12.00 uur. Na het behalen van het kampioen schap geniet het eerste a.s. zondag een welverdiende rust. De belang rijkste wedstrijd voor zondag is DOSR 2Lisse 2. Het tweede heeft nog uitstekende kampioenskansen en voor a.s. zondag rekenen we op een overwinning. NOORDWIJK Nationale Herdenkingsavond. De avond van 4 mei is ingevolge het besluit van de regering bestemd tot Nationale Herdenkingsavond. In ver band hiermede zullen vanaf o uur des avonds vanaf alle openbare gebou wen de vlaggen halfstok woraen ge hangen. De burgerij wordt eveneens ver zocht vanaf dat uur de vlaggen nalf- stok te hangen. Verder worden vanaf 7.45 uur tot 8 uur de klokken van alle kerken ge luid. Voorts zal, zoals tot heden de ge woonte was, wederom een z.g. „Stille Tocht" plaats vinden. Deze „Stille Tocht" zal zich naar het oorlogsmo nument begeven. Na aankomst zal hier een zwijgen de hulde worden gebracht, waarbij de burgemeester de officiële kransleg- ging zal verrichten, waarna om uur twee minuten volkomen stilte in acht zal worden genomen. Een ieder is verder in de gelegenheid bloemen bij het monument neer te leggen De plechtigheid zal worden beëin digd met het blazen van „the last post". Op de algemene begraafplaats zal geen officiële herdenking plaats vin den. De verzamelplaats van de deelne mers aan de „Stille Tocht" is: Voor Noordwyk aan Zee: plein voor de Ned. Herv. kerk. Vertrek om 7.25 uur. Voor Noordwijk-Binnen: plein voor de r.k. jongensschool. Vertrek om 7.25 uur. De deelnemers van Noordwijk- Binnen en Noordwijk aan Zee zullen samenkomen bij „De Punt" te Noord wijk aan Zee. Gezamenlijk vertrek vanaf „De Punt" 7.40 uur via de Huis ter Duin straat naar het monument. Aankomst aldaar 7.55 uur. Verder wordt de burgerij opgewekt zoveel mogelijk aan deze „Stille Tocht" deel te nemen. N00RDWIJKERH0UT AUTOTOCHT OUDEN VAN DAGEN. Comité bestaat 25 jaar. De jaarlijkse autotocht voor de be jaarden van ons dorp, zal deze keer een tocht worden met een bijzonder feestelijk tintje, want het is thans 25 jaar geleden, dat het comité Ouden van Dsgen werd gevormd en voor de eerste maal een autotocht met de bejaarden werd gemaakt. Toen gin gen 52 mensen, toen nog „oudjes" geheten, mee in 14 auto's. De laat ste jaren gaan er telkens rond 300 mee in ruim 70 auto's. Vanwege het zilveren jubileum van het comité gaat men dit keer weer een hele dag uit en -wel naar de Pyramide van Austerlitz. Dezer dagen ontvangt U een circulaire van het comité en een enveloppe om uw bijdrage In te stoppen. Deze gevulde enveloppen worden enkele dagen la ter opgehaald. Het comité rekent er op, dat er dit keer nog royaler gegeven zal worden dan vorige jaren. De autotocht vindt plaats op 7 juni a.s. Vertrek '5 morgens om 9 uur. We JW ADRES VOOR BETERE NYLONS (Advertentie) gaan er dus werkelijk een lange dag van maken, tenminste dat wil het comité, maar U moet voor de finan ciën zorgen. Het comité vertrouwt er op, dat U door een royale bijdra ge zult meehelpen om de 7e juni voor onze bejaarden tot een echte grote feestdag te maken. Op 5 mei geen kindercorso. Het bestuur van de Oranjevereniging heeft in verband met de omstandig heid, dat het grote corso langs de straatweg op 5 mei wordt gehouden, besloten het kinder-corso hier te la ten vervallen. In de middag van de 5e mei is er hier dus niets bijzonders te doen. 's Morgens zijn er om 8 uur herdenkingsdiensten iri alle kerken, 's Avonds maken de beide muziek korpsen van 7 tot 7.30 uur n.m. een rondwandeling door het dorp. Om half acht begint de demonstratie van de R.K. Gymnastiekver. GIOS. VALKENBURG M. A. van der Have tot nieuwe burgemeester Bij K. B. is met ingang van 16 mei benoemd tot burgemeester van Val kenburg (Z. H.) de heer M. A. van der Have, secretaris der gemeente Hoedekenskerke. De heer Van der Have is geboren op 20 april 1920. Hij is Ned. Herv. en lid van de c.h.u. De nieuw benoemde burgemeester Is Zeeuw van geboorte. Hij doorliep de 5-jarige H.B.S. in Zierikzee en werd daarna ambtenaar ter secretarie in Bruinisse. In 1940 werd hij ambte naar ter secretarie van Nieuwerkerk. In april 1945 werd hij waarnemend secretaris van Hoedekenskerke en in april 1946 secretaris van deze ge meente. WASSENAAR R.K. SOCIAAL-CHARITATIEF CENTRUM STELDE MAATSCHAP PELIJK WERKSTER AAN. Het r.k. interparochieel sociaal- charitatief centrum een contact-or gaan tussen de verschillende katho lieke organisaties en instellingen op dit gebied in Wassenaar, Iheeft woens dagavond in de bestuurskamer van het verenigingsgebouw de eerste jaar vergadering gehouden onder voorzit terschap van de heer J. Driebeek. In het jaarverslag van de secr., de heer J. W. A. M. Eysenck, werd eraan herinnerd, dat het centrum verleden jaar gesticht werd op instigatie van de bisschop van Haarlem. Een van de eerste stappen van 'het bestuur was het bijeenbrengen van een werk kapitaal. Het deed een beroep op katholiek Wassenaar en het resultaat was, dat een bedrag bijeenkwam, waarmee het werk begonnen kon worden- In oktober 1955 werd be sloten mej. J. Th. M. Wjlde, een gedi plomeerd maatschappelijk werkster, met enige jaren ervaring in Wasse naar aan te stellen en op 1 februari j.L aanvaardde mej. Wilde haar taak Fenningm. mr. F. A. Sandkuyl gaf een overzicht van de financien van het centrum en legde de vergadering een begroting van 1956 voor, die werd goedgekeurd. Het woord was daarna aan mej. Wilde, die een causerie zou houden over de taak van de maatschappelijk werkster. Mej. Wilde stelde allereerst vast, dat geen enkele maatschappelijk werkster het stellen kan zonder de hulp van vrijwillige medewerkers- (sters) op het gebied van de sociale charitas. Zij kenschetste de betekenis van de parochiegemeenschap kwam tot de conclusie, dat de charitas een aangelegenheid moet zijn van de gehele parochie. Her ideaal zou zijn, dat een gezin, dat hulp en steun behoeft, geholpen wordt door een ander gezin. Er zou dan een overkoe pelend orgaan moeten z:j-i een pa rochiaal sociaal charitatief centrum, waarin ook de sociale werkster zitting heeft, die de aanvragen om hulp ont vangt en contacten legt met gezin nen, die deze hulp kunnen bieden. Er ontwikkelde zich naar aanlei ding van dit eerste gedeelte van de causerie van mej. Wilde een vrucht bare discussie over de juiste vorm van samenwerking tussen de bestaan de instellingen en organisaties en de sociale werkster. Na de pauze sprak mej. Wilde over de vraag, tot wie de activiteit van de sociale charitas zich richten moet, welke noden er te lenigen zijn en hoe de verhouding behoort te zijn tussen degene die helpt en degene, die hulp ontvangt. Voor een volle zaal in het vereni gingsgebouw heeft de accordeonver eniging D.V.S. gisteravond een con cert gegeven, dat na de pauze gevolgd werd door een vrolijk cabaret-pro gramma, eveneens door eigen leden. Namens het bestuur sprak de heer J. v. d. Heide een welkomstwoord, in het bijzonder tot de loco-burgemees ter, mr. dr. J. Hazenberg. Na de tra ditionele openingsmars „Hallo, hier D.V.S." voerde de vereniging, die uit een 20-tal werkende leden bestaat, waaronder een pianist en een slag werker, onder leiding van Sjoerd de Vries een aantrekkelijk programma uit, o.m. een fantasie naar Strauss' Zigeunerbaron, een selectie uit Der Freischütz, Salut d' Amour van Elgar en Uber*den Wellen. Het programma werd onderbroken voor een optreden van de vier jongste leden van D.V.S., die een tweetal nummers ten gehore brachten en daarmee zoveel succes oogstten, dat een ervan herhaald moest worden. Na de pauze, waarin een tombola gehouden werd ten bate van het in strumentenfonds kwam het D.V.S.- amusementsorkest met het meisjes- zangkwartet „De Toleja's op de plan ken met een vrolijk en vlot reper toire, dat aan elkaar gepraat werd door Jan v. cL Heide en dat werd af gewisseld met accordeonsoli door Toos Raaphorst en een .sketchje. Na afloop was er gelegenheid tot dan sen. „NIEUW WASSENAAR" STUURDE TELEGRAM AAN GEMEENTE BESTUUR. Over wegverbinding naar Scheveningen. De buurt vereniging Nieuw Was senaar, die in de bovenzaal van res taurant „Bijhorst" de algemene le denvergadering hield, heeft afscheid genomen van mr M.-J. Broekhuijsen, die verscheidene jaren als voorzitter leiding aan het werk van de ver eniging gegeven heeft, maar die we gens drukke werkzaamheden van de ze functie moest afzien. Zijn laatste daad als voorzitter was het verzen den van een telegram aan het ge meentebestuur, waarin namens de vereniging aangedrongen werd op het bespoedigen van de aanleg van de in het vooruitzicht gestelde weg tussen het viaduct en Scheveningen, via de vroegere spoorlijn. Er kwamen in de loop van deze vergaderin nog tal van andere wen sen, die in de buurtschap leven, ter tafel. In het jaarverslag van de secreta resse werd melding gemaakt van een verbetering van de straatverlichting in verschillende lanen van Nieuw Wassenaar. Qp een gedeelte van de Zijdeweg en in de Laan van Koot en omgeving laat de verlichting, even als de bestrating echter nog v.eel te wensen over. Lang werd stilgestaan bij het punt „baldadigheid van de jeugd". Men kwam tot de conclusie, dat getracht moet worden de jeugd van de buurtschap ergens een aan trekkelijke speelgelegenheid te bie den en dat iedere buurtbewoner er het zijne toe kan bijdragen, dat jon gens en meisjes met baldadige nei gingen binnen de perken worden ge houden. Diverse kruispunten, waarop het uitzicht te wensen overlaat, passeer den de revue en ook het steeds gro ter wordende parkeerprobleem kwam ter sprake. De voorzitter deelde mede, dat op nieuw pogingen in het werk gesteld zullen worden om een autorallye voor de buurtbewoners te organise ren. Op de laatste zaterdag van de zomervakantie zal een feest voor de jeugd op touw worden gezet. De bestuursverkiezing had tot re sultaat, dat ir J. Steenhuis benoemd werd tot voorzitter en mevrouw Da- niëls tot bestuurslid. Mr Broekhuijsen, die door zijn op volger bedankt werd voor alle acti viteiten, in de afgelopen periode aan de dag gelegd, zal het bestuur zo no dig als adviseur terzijde blijven staan VVV Wassenaar vergadering in Dierenpark. De VW Wassenaar heeft woensdagmiddag de jaarverga dering gehouden in de Louisehal in Dierenpark Wassenaar. De heer Louwman, directeur van het dieren park, en bestuurslid van de VW had de vereniging daartoe uitgenodigd. Dr A. L. A. van Unen, de voorzit ter, herinnerde eraan, dat ruim 5 jaar geleden de VW Wassenaar tot stand kwam, na een fusie tussen twee plaatselijke verenigingen op het gebied van de bevordering van het vremdelingenverkeer. Hij merkte op, dat het doel der vereniging niet al leen en uitsluitend is het bevorde ren van het bezoek van vreemdelin gen, maar, met zekere beperkingen, ook het behartigen van de belangen van de ingezetenen zelf, voorzover die, direct of zijdelings betrekking hebben op de VW-activiteit. Hij her innerde In dit verband aan het initia tief van de VW tot het instellen van een „commissie voor het ver enigingsgebouw", een commissie die tot taak kreeg, de wenselijkheid en de mogelijkheid van het stichten van een groot verenigingsgebouw te on derzoeken. Spr. zeide over het resul taat van het werk der commissie, dat er thans een plan aan het gemeente bestuur ter bestudering is voorge legd, een plan, dat, naar het zich laat aanzien, voor verwezenlijking vatbaar is. Secretaris A. Vaandrager bracht verslag uit over de activiteiten in het afgelopen jaar. De opening van een permanent informatiekantoor in de Kerkstraat heeft het VW-werk zeer gestimuleerd; er werden in het afgelopen iaar ongeveer 3 maal zo veel inlichtingen verstrekt als in het jaar 1954. Ook bewees het zijn nut bij het onderbrengen van toeristen, die op de topdagen geen onderdak in .hotels konden krijgen; Penningmeester mr H. E. Waal- kens deelde mede, dat het ledentaai met 95 daalde tot 441. Er was in het afgelopen jaar een exploitatie-over schot van ruim 200. De bestuursverkiezing had tot re sultaat, dat alle vijf aftredende be stuursleden herkozen werden, n.l. voorzitter dr A. L. A. van Unen en de heren H. van Elk, C. P. van Lede, H. de la Rie, J. I. Verboom. Nadat de huishoudelijke agenda was afgehandeld, maakten de aan wezigen een rondgang door het die renpark. In de Louisehal werd daarna door mevrouw Louwman een causerie ge houden over haar ervaringen met dieren en namens de directie van het park werd thee aangeboden. Z0ETERMEER De heer C. Heggelman slaagde gisteren te Den Haag voor het eind diploma herenkapper. NE0 G0THIEK Voor een warm en stijlvol interieur. HUISKAMERAMEUBLEMENT beslaande Dressoir met hoge opzei (veel bergruimte I) Zware schuiftafel 4 Stoelen 2 Lage fauteuils De stoeten en de fauteuils zijn gestoffeerd met uitstekende wollen moquette naar keuze. Compleet 745- Een Neo-Gothieke huiskamer van uit stekend fabrikaat en indeling ais boven. Hei Epinglê bekleding 595.- Neo*Golhieke huiskamer Bijronde» eware uit»oe»ing. W' De mogelijkheden van Nao Gothleke woninginrichting Dressoir Iraai bewerkt met hondsnijwerk. '1/ indeling els boven. 2'ïn 2eer uitgebreid - vele voorbeelden hiervan kunt U zien Bekleding naar keuze 895.- ik op onze meubelafdeling 1e en 2e etage.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 2