Merkwaardige gang van zaken bij de commissie Ad Hoe Fa. J. P. VAN BERGE HENEGOUWEN DE STRAATRIDD Olympische Winterspelen uit Italië iedere dag van 26 januari tot 5 febr. op de TELEVISIE Gaat commissie-lid bedanken? 252 Woningwetwoningen niet in Muwi-systeem, maar traditioneel Michailov verbeterde het wereldrecord 1500 meter VRIJDAG 20 JANUARI 1956 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD - PAGINA 3 een 100% ontvangst en Service garanderen de Radio- en Televisiespecialisten AALMARKT 12 Prettige betalingscondities VOOR TELEVISIE DAG- EN AVOND SERVICE TELF. OAG 21782 - TELF. AVOND 21774/31756 Méér mist rond Leidse woningbouw Toen enkele maanden geleden in de gemeenteraad de commissie ad hoe werd ingesteld om de onbevredigende gang van zaken in de Leidse woning bouw te onderzoeken en het verlossende antwoord op het conflict tussen G S.-Provinciale Directie en het college van B. en W. te geven ging er een zucht van verlichting door Leiden. Eindelijk zou een onderzoek worden ingesteld. Nu bijna drie maanden later vernemen wij, dat B. en W. van Leiden zich door middel van een brief met G. S. en de minister van weder opbouw in verbinding hebben gesteld. Niet de commissie ad hoe heeft dus de eerste stappen tot het onderzoek genomen, maar het college van B. en W. zelf, dat in het geding is. Des te merkwaardiger is het, dat er in genoemde brief van B. en W. met geen enkel woord over de commissie ad hoe wordt gerept B. en W. schrijven in deze brief slechts, dat zij opheldering vragen op verzoek van de gemeenteraad van Leiden. In verband hiermede en in verband met de trage gang van zaken heeft één lid van de commissie ad hoc, die zoals bekend gevormd wordt door de fractievoorzitters van de raad, zich sterk voorgenomen om voor het lidmaatschap van deze com missie te bedanken. Ben W. schreven aan G.S. en minister Wij kunnen het standpunt van dit commissielid billijken.. Het is ook „merkwaardig" en hierbij dringen wij een andere kwalificatie die door de gedachte aan een nijpende woning nood wordt opgedrongen, terug dat het college van B. en W. het onder zoek van de commlsise heeft overge nomen. Wij kunnen ons niet voor stellen, dat de meerderheid van deze commissie zich met deze wonderlijke opvatting van een onderzoek kan ac- coord verklaren. De instelling van de commissie im mers, die met al het ritueel van een democratisch stadsbestuur geschied de, is aldus een paskwil geweest. Systeembouw gaat niet door. Sombere wolken pakken zich in middels samen. In het lopende jaar moet Leiden ruim 800 woningen bou wen, die het op het bouwvolume ach ter is. Vandaag bereikte ons echter een raadsstuk (zie elders in dit blad) waarin wordt gemeld, dat de 252 wo ningwetwoningen, waarvan in mei van het vorig jaar al sprake was, op nieuw zijn aanbesteed. Deze woningen zullen niet volgens het Muwi-systeem worden gebouwd, omdat de firma Muys en De Winter uit Rotterdam inmiddels in Amster dam en elders in het land contracten heeft afgesloten. Wij vernamen, dat Leiden nog heeft geprobeerd een andere aanne mer deze woningen in licentie te doen bouwen. Uiteraard bereikte het bedrag, dat voor de bouw van deze woningen nodig was, een aanzienlijke hoogte, omdat de licentie-rechten moesten worden betaald èn omdat deze aannemer uiteraard niet op de hoogte is met de manier van werken bij dit systeem. Men heeft nu een aanbesteding bin nen van de N.V. Panagro uit War mond, die 4 ton hoger ligt dan de oorspronkelijke prijs voor de sys teemwoningen. De woningen zouden nu uitgevoerd worden in de traditio nele bouw. In dit raadsstuk wordt ook gespro ken over Gedeputeerde Staten, die op 29 novemlber aan het besluit tot het houden van een onderhandse aanbe steding door de gemeente hun goed keuring hebben onthouden. Nog steeds kan geen sterveling in Leiden beoordelen, of de gemeente het recht heeft op uitspraken als deze kritiek te leveren, zolang de commissie ad hoe nog niet aan het woord is gekomen. NOORDWIJK Film over Zuid-Afrika. Onder grote belangstelling heeft de beken de natuurvorser, de heer J. P. Strij- bos, op uitnodiging van de plaatse lijke vereniging voor bloembollen cultuur in het Lido-theater een cau serie gehouden over het stamver wante Zuid-Afrika. De heer Strijbos, die 9 maanden in zijn auto door ge heel Zuid-Afrika heeft rond ge zwalkt, beschreef dit als een zeer ruim land met een volk, dat een eigen taal en cultuur heeft. Zuid Afrika bezit een zeer rijke fauna en flora, ter illustratie vermeldde spr., dat in dit land 530 soorten van heideplan ten zijn. Een van de grootsite ver dienste van de Transvaalse president Paul Kruger is het door hem inge stelde natuur reservaat, dat zo groot is als België. Ter verduidelijking van zijn leerzaam betoog gaf de heer Strijbos enige prchtige kleurenfilms. Jubileum-uitvoering Excelsior. Een dirigent maakt van een muziek korps wat hij wil. Zeker geldt dit voor de eminente leider van het Fan farekorps Excelsior, de heer L. v. d. Hoef, voor wie het van de andere kant een genoegen moet zijn te kun nen beschikken over een gezelschap muzikale medewerkers als de leden van Excelsior. Tot welk niveau dit fanfarekorps zich onder haar dirigent heeft weten op te werken bleek gis teravond weer eens duidelijk bij de sublieme uitvoering, welke het ter gelegenheid van'haar 35-jarig bestaan in hotel Royal aan haar leden en donateurs bood. De avond werd geopend door de voorz., die heer Warmenhoven, die naast een welkom ook 'n aanbeveling uitsprak over het instrumenten- en uniiormfonds, gevolgd door een muzi kaal entree van Excelsior met de Garde Marche van C. J. N. Cori. Het muzikale programma was voor deze jubileum-uitvoering zeer smaakvol samengesteld. Kunst, techniek en populariteit bevonden zich in vol komen evenwicht. Het hoogtepunt van het program vormde wel de „Zomerland suite" van Piet v. Mever het verplichte concours nummer te Wateringen, waarmede Excelsior de eerste prijs behaalde. Tot slot traden de leden van Excelsior nog in een komische klucht op „Het geld dat stom is", waarmede zij dank zij de goede regie van Henk Steenvoorden eveneens een groot succes hadden. Schietvereniging. Deze week werden de wisselpryzen gewonnen door: D. v. d. Hoonaard, 45 pnt. Ie klasse; N. J. Caspers, 45 pnt. 2e klasse; M.Goudriaan, 42 pnt. 3e klasse. In de koppel wedstrijd werden de koppels 2 en 3 winnaars met resp. 25 en 30 punten boven het gemid delde. Critiek van B. en W. van Leiden op G. S. De 252 woningwetwoningen te Leiden te bouwen waarover reeds j heel wat te doen is geweest, moesten j volgens een gemeentestuk op- nieuw worden aanbesteed. De toe- I wijzing, van de vergunning voor deze -252 woningen liet lang op zich wach- ten en het was onder meer in verband met dit feit, dat de wethouder van openbare werken te Leiden een veel besproken onderhoud met de Leidse pers heeft gehad. Later kon Leiden geen overeenstemming krijgen met de provinciale directie voor de weder opbouw over de juiste prijs voor deze woningwetwoningen. Gedeputeerde Staten hebben by be sluit van 29 november aan het be sluit tot het doen houden van een onderhandse aanbesteding de goed keuring onthouden. Naar het oordeel van b. en w. van Leiden is het standpunt van G.S. in deze voor bestrijding vatbaar. Het is niet in overeenstemming met de ratio van de bepaling van de ge meentewet. Hoger toezicht moet er immers op dit punt op gericht zijn te waken tegen ono'irbare praktijken. Wellicht, aldus zeggen b. en w., doet zich tezijnertijd een geval voor, waarbij het uitlokken van een prin cipiële uitspraak va de Kroon over deze kwestie zonder bezwar kan deze kwestie zonder bezwaar kan plaats hebben. In een tijd van woningschaarste is voelden. Het ligt dus voor de hand, dat het vertrek van mej. van Mourik maar niet zo ongemerkt -zal voor bijgaan. Er heeft zich een comité ge vormd, dat zich ten doel stelt, mej. van Mourik bij haar afscheid namens de oud-leerlingen, vrienden en be kenden een blijk van waardering aan te bieden. Uitvoering van de Harmonie. De verwachte grote opkomst voor de muziekuitvoering van de Harmonie Katwijk, hetgeen aanleiding was om de beschikking te zien te krijgen over de aula van het St. Willibrordus Missiecollege, is niet beschaamd ge worden. De plaatsen waren tot de laatste bezet. Naast deze muziek uitvoering werd er medewerking ver leend door de R.K. Toneelvereniging „De derde Slag". De voorzitter, de heer J. J. Verhart, sprak 'n openings woord en liet hierin o.m. uitkomen dat de Harmonie dit jaar z'n 60-jarig bestaan zal vieren. De vereniging hoopt dit op waardige wijze te kun nen doen en sprak de wens uit dat vooral ook dan op de zelfde morele en financiële medewerking van de ingezetenen zal mogen worden gere kend als dit tot heden het geval is geweest. Dan werd het muzikale ge deelte ingezet onder leiding van direc teur P. Baart uit Leiden. Een acht tal nummers werden zuiver en on berispelijk uitgevoerd en het korps had na ieder nummer een hartelijk applaus in ontvangst te nemen. Aan de directeur werden na afwerking van dit programma een fruitmand en sigaretten aangeboden. Na dit muzi kale gedeelte volgde de Toneelver. met het toneelspel in 3 bedrijven: „Het hing in de lucht". N00RDWIJKERH0UT Bridgeclub „Het Juiste Bod". Parencompetitie groep B: 1. R. Bak ker—G. Keijzer 237 p., 2. echtpaar Bodar 219 p., 3. heren Zoetendaal van Leeuwen 197 p., 4. echtpaar de Winter 197 p., 5. M. Koster—W. v. d- Linden 195 p.t g. echtpaar Kroon 186 p., 7. dames Zoetendaalv. Leeu- plaatst zullen worden volgens het 1 p" 8* Meijer—F. Broek- Muwi-systeem van de firma Muys ParenSompetitie groep C.: 1. da- de Winter te doen bouwen. De bouw- mes Boomkins-RodenbSrg 173 p 2 kosten voor dit systeem zijn te hoog. p. Koster—J. v. d. Burg 170 d- 3 K De gemeente heeft daarop een v. d. Veek—J. Smit 159 p 4 'Th' drietal aannemers uitgenodigd een Vrolijk—P. v. Schooten 153 p 5 w' prijsopgave te verstrekken voor een j Broekhof—N. v. Nes 147 p., 6."dames uitvoering van dit plan in traditionele KlinkenbergTurk 128 p. bouw. Het laagst werd ingeschreven Een groep dames-leden wensen 'n door „Panagro" n.v. te Warmond. Del apart clubje te vormen, met 'n apar- inschrijvingssom lag aanvankelijk te club-avond. Gegadigden, niet-le- het echter niet verantwoord de zaak van deze 252 woningen slepende te houden. Omtrent het gunningsbedrag is thans met G.S. overeenstemming be reikt. Het is echter niet meer moge lijk deze huizen, die in zuid-west ge-1 nog te hoog, maar na het aanbrengen van de nodige bezuinigingen is over eenstemming bereikt. 16 Januari j.l. werd door de minis ter van weder opbouw en volkshuis vesting (via de provinciale directie) toestemming verleend 252 woningwet woningen te bouwen voor ƒ3.561.194. De totale bouwkosten zullen bijna vier miljoen gulden bedragen. Het in juni van het vorig jaar door den kunnen zich aanmelden bij raw. de Winter, Kerkstraat 75. VOORSCHOTEN R.K. Middenstanders vergaderden. Gisteren vond in „Het Wapen van Voorschoten" de jaarvergadering plaats van de R.K. Middenstandsver eniging St. Franciscus van Sales. Voorzitter G. Schrama deelde in zijn openingswoord mede, dat het afge- bijzondere bestemming (plan zuid west IV) ondershands aan te beste den. KATWIJK Konijnen-Pluimvee. Onder lei ding van voorzitter L. A. Kreft hield de Konijnen- en Pluimveefokkers- vereniging Ko-Plu-Ko een ledenver gadering in Casa Cara, waar de voor zitter na zijn gebruikelijk nieuw jaarsrede een uitvoerig overzicht gaf van de gehouden Provinciale Ten toonstelling, die onder leiding van Ko-Plu-Ko in Flora te Rijnsburg werd gehouden. Deze tentoonstelling mag in alle opzichten, zo meende de voorzitter geslaagd genoemd wor den. Aan de jury, die geen gemakke lijke taak had opgekregen, werd dank gebracht. De rekening der ten toonstelling sluit uiteindelijk nog met een batig saldo. Vervolgens had de uitreiking der ere-pryzen plaats. Spr. vond het een eer voor de ver eniging, dat haar leden 3 van de 5 hoofd-ereprijzen werden toegekend en wel aan de leden J. N. Sibie, J. Rakhorst en P. van der Steur. Op voorstel van het bestuur wejd beslo ten op donderdag 26 januari een feestavond te organiseren in het Pa rochiehuis te Katwijk a. d. Rijn, waar de toneelver. „De Derde Slag" dan tentonele zal brengen „Drie is teveel". KATWIJK AAN REN RIJN Met pensioen. Wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd gaat mej. S. C. A. van Mou rik per 1 februari haar taak als hoofd van de Openbare Kleuterschool beëindigen. Mej. van Mourik, gebo ren 12 jan. 1891 te 's-Gravenhage, was aanvankelijk hoofd van de Chr. Kleuterschool te Zoetermeer-Zeg- waart. Bij raadsbesluit van 2 augus tus 1918 benoemde de raad van Kat wijk haar tot hoofd van de Openbare Kleuterschool als opvolgster van mevr. A. Parmentier-de Nie. Op 23 sept 1918 trad zij in functie. Enige jaren was zij werkzaam in het oude schooltje in de Kerkstraat-hoek Ach terweg, welk schooltje dateerde van 1848. Velen kennen nog wel dat schooltje met z'n primitieve behui zing. Een leslokaal van 25 m2 opper vlakte met speellokaal van 30 m. In de raad beschikbaar gestelde krediet j lopen jaar een goed jaar was geweest van 3.616.000 moet dus met 344.000 J en dat ook de middenstand deel in worden verhoogd. De gemiddelde de hoogoonjuctuur had. Secretaris huur voor de woningen is berekend I W. Zoetemelk kon in zyn jaarver- op 10.90 per week. slag een groot aantal activiteiten Het college vraagt nu van de raad vermelden. De financiën baren geen maandag a.s. b. en w. te machtigenzorgen en voor „Santos" hadden de de bouw van 252 woningwetwonin- leden het afgelopen jaar 318.10 bij gen, 36 garages en 4 onderhuizen met eengebracht. Om de deelname aan Santos door de leden aan de Rijndijk groter te laten worden werd de heer M. W. Meijer aan de Santoscommis sie toegevoegd. De kascommissie zal worden gevormd door de heren C. v. d. Peet en B. Th. Mourits. Ondanks tegenstribbelen werd de heer G. Schrama herkozen tot voor zitter, een beter voorz. kon men zich niet wensen meenden de leden. Er waren nog enkele mededelingen. Zo zal het jaarfeest op dinsdag 31 jan. worden gevierd; 's middags feest voor de kinderen; 's avonds voor de oude ren. Op een vraag van de leden deelde de voorzitter mede, dat er ruim fi- nancieringsmogelykheden zijn voor middenstanders die willen bouwen, ook voor hun inventaris. De vraag deze ruimte moest mej. v. Mourik circa 70 kinderen „zoet" houden. Het was dus een grote verbetering, toen deze kleuterschool in 1935 kon wor den overgebracht naar een gedeelte van het voormalige Raadhuis in de Rijnstraat. Het is dus bijna 38 jaar, dat mej. van Mourik dagelyks een groot getal kleuters onder haar hoede krijgt en hoe velen onder de opgeschoten jeugd en onder de volwassenen zijn er, die zich enige jaren onder de bescher ming van mej. van Mourik veilig Gerard Maarse snelste Nederlander van alle tijden De persoonlijke records tuimelden vandaag bij tientallen en zelfs kwam het wereldrecord van Grishin met 2 min. 9,8 sec., gemaakt op de baan van Alma Ata, onmiddellyk in ge vaar, toen de Rus Merkulov en Sigge Ericsson aantraden in de eerste rit Met 27.5 sec. over de eerste 300 m. nam Merkulov onmiddellyk de lei ding en hij vervolgde met ronden van 33 en 34 seconden. In de laatste ronde kon de Rus het verschrikke lijke snelle tempo van het begin niet meer volhouden en hij eindigde met •36.4 sec. over de laatste 400 meter, een totaaltijd van 2 min. 10.9 sec. Slechts 1.1 sec. boven het wereld record en natuurlijk een nieuw baanrecord, dat op naam stond van zijn landgenoot Boris Shilkov met 2 min. 13.3 sec. Shilkov zelf ging in 2 min. 11.1 sec. over de baan. Kees Broekman startte in de vijfde serie tegen Arthur Mansbarth. Na een valse start ging Broekman voor de tweede maal slecht weg. Over de eerste 300 meter drukten de klokken 29 sec. en hij vervolgde met 34 en 35 sec. In de laatste 400 meter sprong zijn tijd evenwel omhoog en met 37.4 sec. en een totaaltijd van 2 min. 15.4 sec. bleef hij juist boven zyn per soonlijk record, dat vier jaar geleden te Davos werd gemaakt met 2 min. 15,2 sec. In de achtste rit gebeurde het won der, waarmede defintief een streep werd gezet door het sprookje van Alma Ata, n.l. dat alleen in het verre tegen de Chinese grens liggende Me- deo wereldrecords zouden kunnen worden gemaakt. En alle oppositie tegen erkenning van records, die in Rusland zyn gevestigd, zal nu wel voor goed verdwenen zijn. Want Yuri Michailov, wiens persoonlijk record op 2 min. 11.2 sec. stond en die te gen Gerard Maarse uitkwam, begon in deze historische rit met 28 sec. over de eerste 300 meter. Hij vervolgde, terwijl hij uitliep op onze landgenoot, met twee ronden ieder van 33 sec. en hij eindigde met een laatste 400 meter van 35,1 sec., daarmee een to taaltijd makende van 2 min. 9.1 sec., niet minder dan 0,7 sec. onder het wereldrecord van zijn landgenoot Evgeny Grishin. Maar intussen was Gerard Maarse voortreffelijk rijdend en soepel door de bochten gaand, er in geslaagd een tijd van 2 min. 14.7 sec te maken, een tijd, welke nog nimmer in de geschiedenis van de schaatsensport door een Nederland se rijder is gemaakt. De scherpste tijd staat n.l. op naaim van Wim van der Voort met 2 min. 14.9 sec., gere den op 25 januari 1953 op dezelfde baan. De tussentijden van Gerard Maarse bedroegen 28 sec. over de eerste 300 meter, 35 sec., 34 sec. en slotronde van 37.7 sec. Wim de Graaff bewees op deze derde dag, dat hij in goede vorm is. Hij startte tegen de Oost-Duitser Schüller, wiens tijd op de 1500 meter nooit binnen de 2 min. 20 sec. heeft gelegen. Onze landgenoot kon dus geen inspiratie vinden in dit duel en reed volkomen een eigen wedstrijd. Met 28 sec. over de eerste 300 meter, in de buitenbaan gestart, betekende dit een hoopvol begin. Hij vervolgde in ritmische stijl met 35 sec. en tus sen de 700 en de 1100 meter kwam hij wederom met 35 sec. uit de bus. Een verbetering van zijn persoonlijk record lag dus volkomen binnen zijn bereik. En met inspaning van al zijn krachten draaide Wim de Graaff, die elke ochtend voor de wedstrijd zich zelf en de andere jongens een men- werd gesteld naar aanleiding van het nog steeds braakliggende stuk grond in het centrum van het dorp, dat be stemd is voor de bouw van winkels. (35) tale injectie geeft door gezellige wijs jes op zyn banjo te spelen er een slotronde van 37.1 sec. uit. Zyn totaal tijd bedroeg 2 min. 17.1 sec. waar mede hij zijn record van 2 min. 18.5 sec. gemaakt op 7 februari 1954 te Davos het niet minder dan 3.4 sec. verbeterde. Met deze prestatie steeg Wim de Graaff op de Nederlandse ranglijst op de 1500 meter tot de derde plaats, &chter Gerard Maarse met 2 min. 14.7 sec. en Wim van der Voort met 2 min. 14.9 sec. INBREKER LEEFDE ALS EEN VORST IN HAAGSE VILLA. De 29-jarige bouwvakarbeider Arie S. uit Rotterdam, tegen wie de offi cier van Justitie bij de rechtbank te 'sGravenhage gisteren een gevange nisstraf van één jaar en terbeschik kingstelling van de regering eiste, heeft vorige zomer veertien dagen lang, in alle gemoedsrust, gewoond in een villa aan de Parklaan in Den Haag, toen de bewoners met vakan tie waren. Arie voelde zich er helemaal thuis. Hij gebruikte de levensmiddelen- voorraad en dronk zo nu en dan een glaasje. Voorts stal hy op zijn ge mak twee radio's en zeven koffers vol goederen. Als een koffer hem te zwaar was, belde hy om een taxi. Voorts stal Arie S. nog een radio toestel van een kennis, bij wie hij enige dagen had gelogeerd. Het psy- chiatrsich rapport over S. conclu deert dat hij verminderd toereke ningsvatbaar is. KIND OVERREDEN. Het vierjarig dochtertje van de fa milie Bettink, wonende aan de Lun- terseweg te Barneveld is vanmorgen door een auto overreden en op slag gedood. Het meisje stak plotseling de weg over toen zij met haar vader naar de overzijde van de rijweg zou gaan. GEVANGENE ONTSNAPT. Tydens werkzaamheden buiten de cel is gistermorgen een 40-jarige ge vangene van het huis van bewaring aan de Ganzestraat te Utrecht we ten te ontsnappen. Alhoewel onmiddellijk alle uitvals wegen van Utrecht onder controle werden gesteld, is de politie er nog niet in geslaagd de man te arreste ren. Het vermoeden bestaat, dat hij kans heeft gezien met een auto te verdwijnen. Laatste Berichten MISLUKTE AANSLAG. Willi Kressmann, de anti-commu nistische burgemeester van een West- berlyns district is volgens een mede deling van de politie aan een aanslag op zijn leven ontsnapt. De burge meester had een pakje ontvangen met een helse machine. Hij kreeg argwaan, omdat hij de afzender van het pakje niet kende en stuurde het pakketje ongeopend naar de politie. Het bevatte ontplofbare poeder en een ontstekingsapparaat en is woens dag in een Westberlijns postkantoor afgegeven. Kressmann is een vooraanstaande sociaal-democraat, die een krachtige anti-communistische activiteit heeft ontplooid. Zijn amibstgebied Kreuz- berg grenst aan Oost-Berlijn. Marktberichten LEIDEN, 20 jan. Vee. Aanvoer 8 stieren, 45 melkkoeien, 225 vette koeien, 157 vare koeien, 9 vette kal veren, 74 nuchtere kalveren, 160 vette schapen, 1480 vette lammeren, 40 varkens (zeugen), 321 schrammen 442 biggen, 5 geiten. Totaal 2956 stuks vee. Prijzen: Stieren (slacht) sch. gew. 2.30—2.75; melkkoeien 800—1080; vette koeien soh. gew. 2.353.08; vare koeien f 575790; vaarzen 580830; pinken 360—480; gras- kalveren 240435; vette kalveren lev. gew. 2.00—2.75; nuchtere kal veren (sl.) 4258, lev. gew. 1.30 1.45; vette schapen 100—125; vet te lammeren f 90130; zeugen (drachtige) 230350; schrammen 60100; biggen 30—44; geiten 13—42. Handel: melk- en vaarkoeien, vaarzen en pinken, stug duur, vette koeien en nuchtere kalveren, vlot, schapen, lammeren en geiten, matig, zeugen, schrammen en biggen, rede lijk. Tbc-vrije afd. gewone aanvoer (58). Kaas. Aanvoer 9 Goudse par tyen. Notering: Goudse le kwaliteit 2.26—2.30; idem 2e kwal. 2.22— 2.25. Handel flauw. VINKEVEEN, 18 jan. Groente. - Boerenkool 510 ct., groene kool 18 ct. prei 2021 ct. waspeen 1417 ct. witlof A II 44 ct., witlof B I 3340 ct., witlof B II 2326 ct. per kg., pe terselie 1215 ct., selderij 1820 ct. per bos.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 3