RIJNSTREE DUINSTREEK Voorlichtingsavond E V O. te Leiden De Natuurvriend besprak het kweekprubleem DONDERDAG 8 DECEMBER 1955 DE LE1DSE COURANT EERSTE BLAD - PAGINA 3 ONGELUKKEN GEBEUREN NIET. Maar worden veroorzaakt. De Algemene Verladers- en Eigen Vervoerders Organisatie E.V.O. orga niseerde gisteren in de grote zaal van „Den Burcht" een drukbezochte voor lichtingsavond. In deze bijeenkomst werd het accent voornamelijk gelegd op verkeersongevallen en gevaren, die de eigenaren van motorvoertuigen bedreigen. Woorden van welkom werden sproken door de secretaris van het district Zuid-Holland, de heer J. Ph. Schneider, die tevens wees op het be lang van de filmvoorlichtingsdienst van de organisatie. Hij kon met ge noegen constateren dat er in het afgelopen jaar goede successen zijn geboekt. Aan de hand van de film strip „Dagvaarding en Veroordeling" vertelde de districtsecretaris wat een chauffeur moet doen indien hij een overtreding begaat of een aanrijding veroorzaakt en daarvoor gedagvaard wordt. Ook de kwestie van de ver goeding van eventuele schade kwam hierbij ter sprake. De film „Ongelukken gebeuren niet, maar worden veroorzaakt" stond als tweede punt op het programma vemeld. Duidelijk werd in deze rol prent gedemonstreerd hoe bedrijfs ongevallen bij het laden en lossen De heer A v.d. Nieuwenhuizen uit Heemstede hield gisteravond voor de leden van de Leidse Aquariumver- eniging „De Natuurvriend" een zeer interessante lezing met kleurendia's over „Gedragingen van onze tro pische vissen tijdens de kweek". Voorzitter W. Zwart heette de aan wezigen welkom, in het bijzonder de heer v. d. Nieuwenhuizen, die naar de Sleutelstad v/as gekomen om een van de moeilijkste facettén uit de liefhebberij te belichten n.l. het kwe ken. Na ballotage van enkele nieuwe leden en vlotte afhandeling van huis houdelijke zaken leidde de heer A. v. d. Nieuwenhuizen zijn lezing in met de liefhebbers er op te wijzen, -dat, met succes kweken een goede voor bereiding vereist. De doorsnee kwe ker gaat op dit gebied nog steeds van een verkeerd standpunt uit. Spr. be lichtte vervolgens: de conditie van de kweekstelen, samenstelling van het water, lichtinval, de invloed wel ke het verloop van de atmosfeer heeft op de kweek, enz., factoren die een grote rol kunnen spelen bij het suc ces van ëen kweek. Dit alles verdui delijkte de heer v. Nieuwenhuizen niet een aantal voorbeelden uit de practijk. Na de pauze met geburike- lijke verloting, liet spr. aan de hand van haarscherpe kleurendia's vele tropische exoten de revue passeren, voorkomen kunnen worden. Vervol gens werd gedraaid de door Wim Po- vel gecommentarieerde kleurenfilm „Mens en Machine". Interessant wa ren de flitsen van de textiel-industrie in Engeland, de meubelindustrie in Zweden, de automobielindustrie in Frankrijk en de bierflessenindustrie in Duitsland. Leerzaam was ook de kennismaking met de Venetiaanse glasblazers. De filmstrip „Misdadigers van de weg" (een ernstige waarschu wing voor iedere bestuurder om zijn auto in goede conditie te houden) en een kleurenfilm 'n rallay met klasse mentsproeven voor autobussen vorm den een goed besluit van een welge slaagde avond. De heer Schneider sprak in de pauze nog vele propagandawoorden. Agenda Leiden DONDERDAG. Veron. Vergadering 8 uur nam. Rehoboth. K. en O. Ne$. Comedie „De Kei zer van Amerika', 8 u. nam. Schouw burg. Ver. „Oud-Leiden". Spr. dr A. A. Kampman over Cyprus. 8 uur nam. Lakenhal. H. Kleibrink toont film over Spoor- wegwerken, 4 uur nam. Lakenhal. Ons Eiland. Feestavond. 7.30 uur nam. „De Burcht". VRIJDAG. Ver. van oud-leerlingen der Am bachtsschool. Spr. G. J. Captijn over „Nieuwe materialen", 8 u. namiddag, Stadsgehoorzaal (Kleine zaal). ZATERDAG. 't Huis „Over 't Hoff (Gerecht 10). Receptie 25-jarig bestaan. 3.30 uur. Kon. Ned. Natuurhistorische Ver. 2.30 uur nam. Rondleiding. Kam. On- neslaboratorium. Toneelver. „Tot Ieders Genoegen". 810 uur nam. Receptie Foyer Stads- zaal. Alg. Bedrijfsgroepen Centrale. 8 u. nam. Feestavond Stadsgehoorzaal. Kon. Ver. Litteris Sacrum". „De vrolijke Vrouwtjes van Windsor". 7.30 uur nam. Schouwburg. „De Speeldoos" speelt ,,'n Wespen nest". 8 uur nam. „De Burcht". Acc. Ver. D.V.V. Jaaruitvoering St. Antoniusclubhuis. 8 uur namiddag. Dienst der apotheken. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apothe ken te Leiden wordt van Zaterdag 3 Dec., 13 uur, tot Zaterdag 10 Dec., 8 uur, waargenomen door: de Apo theek Nieuwe Rijn, Nieuwe Rijn 18, Tel. 20523 en de Doeza-Apotheek, Doezastraat 31, Tel. 21313. Te Oegstgeest door: de Oegstgees- ter Apotheek, Wilhelminapark 8, Tel. 26274. TENTOONSTELLINGEN Prentenkabinet (Kolksteeg 25): Tentoonstelling foto's Pim van Os. Werkdagen 2—5 uur nam. (Tot 10 December). ALPHEN AAN DEN RIJN HEISTELLING INGESTORT Een vrachtauto, welke materialen aanvoerde voor de op handen zijnde verbouwing van de garage v.h. Gebrs. Van Nielen, thans fa. Kamsteeg (uit Leiden) aan de Prins Hendrikstraat heeft bij het achteruitrijden een tui doorgesneden waarmede een heisstel ling van firma Gebrs. E. v. L. uit Woubrugge was bevestigd. Tenge volge hiervan is de heisstelling in elkaar gestort. De schade beloopt circa 3000.en wordt door ver zekering gedekt. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. Gemeenteraad. Raadsvergaderin gen zijn vastgesteld op Donderdag 15 December n.m. 7 uur, Woensdag 21 December, id. en Donderdag 22 Dec. v.m. 9 uur. De laatstgenoemde ter be handeling van de begroting 1956. Dierenbescherming. Vanwege de Nederlandse Vereniging tot bescher ming van dieren, waarvan te Alphen a.d. Rijn sedert jaren een min of meer sluimerende afdeling bestaat voor de gehele omgeving, werd Woensdag avond in de Nutszaal een propaganda- avond gegeven. De heer J. v. d. Put, de nieuwe voorzitter zette het doel van de avond uiteen en verklaarde, dat hoewel de onlangs plaats gehad hebbende leden werf-actie het aantal leden tot het dubbele heeft opgevoerd, dit toch nog zeer bedroevend is. Hij gaf toe dat de vereniging feite lijk een noodzakelijk kwaad is, want de mensen zouden haar zelf overbodig kunnen -maken door een groter be grip voor en meer liefde ten aanzien van de dieren. De heer Johan Ivangh, die namens de directeur van de landelijke bond sprak vertelde, dat de bond 21 natuur films bezit, opgenomen door de hoofd inspecteur, deels in kleuren, van welke films hij er een drietal deze avond heeft vertoond. De films gaven te zien het leven van de dieren, hun verzorging zoals die behoort te zijn, maar men zag op de films ook, hoe het niet mag zijn. Hij vertelde ook, dat de poes een groot probleem is geworden. In Rot terdam b.v. worden er niet minder dan 10.000 poesjes aan het asyl aan geboden. Met de honden is het ook bedroevend gesteld. Wetten, waaraan men thans na ongeveer 90 jaren be gint te denken een grote vraag is of ze wel ooit van kracht zullen wor den zijn broodnodig. Maar het allerbelangrijkste is volgens deze die renliefhebber en -kenner, dat de mentaliteit van de mens in dit opzicht verbetert. Het gaat niet om sentimen taliteit noch om verwenning van huis dieren, maar wel om de juiste be handeling. Tijdens deze avond kon men zich als lid aanmelden. Daarom was het te betreuren, dat er zo weinigen deze mooie avond hebben bijgewoond. In de middaguren werden dezelfde films vertoond en ongeveer dezelfde toe spraken gehouden voor schoolkinde ren, in samenwerking met de pl. afd. van De Jeugd Natuurwacht. TER AAR VOGELPEST Op het klppenbedrijf van de heer P. Rodenburg te Korteraar is de zo zeer gevreesde vogelpest geconsta teerd. De gehele pluimveestapel moest worden afgemaakt. Deze bestond uit ongeveer 15000 kuikens en 200 kippen. Geb.: Cornelia Th. E., d. v. H. H. Otto en A. M. Lebesque; Cornelia P. M.t d. v. W. A. Hoogervorst en M. C. Blom; Maria J., d. v. F. Keijzer en A. A. v. Klink; Antonius M., z. v. A. C. Lek en C. J. Hoogervorst; Petrus A., z. v. A. C. Lek en C. J. Hooger vorst; Regina M., d. v. C. A. v. d. Hoorn en P. A. Heemskerk; Alida P. M., d. v. J. J. Dobbe en J. C. Meijer. WOUBRUGGE Sint bezocht de Soos. Ook de tweede bijeenkomst van de Sociëteit voor Ouden van Dagen in het Wijk- gebouw op Woensdagmiddag werd aruk bezocht. Er heerste een gezelli ge sfeer, die nog verhoogd werd door de komst van St. Nicolaas en zijn knecht, die alle aanwezigen trac- teerde. HAZERSW0UDE Geboren: Elisabeth Jacoba Ma ria d. van J. C. van der Geest en C. M. C. Noordman; Margaretha d. van W. Oppelaar en C. Schelvis; Engeltje d. van W. den Haan en M. de Ruiter; Adriana Johanna d. van J. Wierenga en G. Huisman; Hendrik z. van A. Verheul en C. N. Groenheyde. I RECTIFICATIE. In ons bericht van gisteren betref fende de aankomst van de doodge waande missionaris, pater Kammerer, op Schiphol, stond vermeld, dat deze missionaris zijn grote avontuur be leefde tijdens een ontdekkingstocht naar de op Nieuw Guinea gelegen Wisselmeren. Zoals een onzer lezers terecht op merkte, heeft deze tocht niet naar de Wisselmeren geleid, die reeds een vrij goed bekend gebied zijn, maar naar de Baliemvallei; pater Kamme rer was een der eerste blanken, die in dit gebied wist door te dringen. HET PORTRET VAN CHURCHILL IN DE TWEEDE KAMER. Het portret van Churchill, geschil derd door Max Nauta, dat deze aan de Tweede Kamer heeft aangeboden, zou heden in het gebouw der Kamer worden overgedragen. Deze over dradht is echter uitgesteld tot na het Kerstrecès in verband met de ziekte van de voorzitter der Kamer, dr. Kor- tenhorst. Op het kruispunt van de Ruurlose en de Lochemseweg te Vorden is van morgen omstreeks acht uur de 18- jarige motorrijder Dostal uit Vorden bij een aanrijding om het leven ge komen. Het ongeluk is naar vermoed wordt ontstaan, doordat een autobe stuurder bij het afslaan naar de Lochemseweg geen voorrang verleen de aan de motorrijder. ABBENES AUTO TE WATER Eén passagier verdronken' Gisteravond omstreeks zes uur is door onbekende oorzaak een perso nenauto van de Huigsloterdijk te Abbenes in het water van de ring vaart gereden. De bestuurder, de 49- jarige C. P. M. uit Lichtenvoorde, wist zich uit de auto te bevrijden en kon ongedeerd de kant bereiken. De naast hem zittende 18-jarige jonge man A. M. R., eveneens uit Lichten voorde, kwam door verdrinking om het leven. KATWIJK Bridge-club. Uitslagen van de Dinsdag gehouden bridgedrive Brid geclub „De Brug": 1. mevr. Saey Agema 4514', 2. De Jong—Hermans 44; 3. Echtpaar Bartlings 41; 4. Saey Agema 38; 5. v. d. Plasv. d. Plas 35, 6. Van Veenv. Paridon 34; 7. VisserPluimgraaf 32. 8. BooyD. Parlevliet 31; 9. Echtpaar Munck 30; 10. ParlevlietParlevliet 29J^ LISSE De afd. Lisserbroek van de „Alge mene Vereeniging voor Bloembollen cultuur" heeft zich met algemene stemmen tegen het voorstel van de afd Hillegom uitgesproken, om de reclametermijn van geleverde bollen in verband met „zuur" in tulpen tot 21 dagen te verlengen. Veel wereld schokkende gebeurtenissen kwamen er gisteravond in café v. Dijk niet aan de orde. De voorzitter der afdeling, de heer Joh. v. d. Lely, was in zijn openings woord, gebelgd over een bericht dat hij onlangs in een der dagbladen ge lezen had. Na een gouden tijd in de afgelopen vijf jaren, zouden de kwe kers aldus dat artikel nu een „pla- tina"-jaar gehad hebben. Spreker vond dit bericht te zeer opgeschroefd, hoewel hij volmondig toegaf, dat de kwekers op een uitzonderlijk jaar konden terugzien. Spreker memo reerde, dat er toch diverse hyacin- thensoorten in het afgelopen seizoen de productiekosten nauwelijks kon den dekken. De heer v. d. Lely ver wachtte ook nog geen ongunstige wending voor het kwekersvak. Na het voorlezen der notulen door de heer A- J. Mesman, kwam de be schrijvingsbrief voor de algemene vergadering aan de orde. Als afgevaardigden werden be noemd de heren A. J. Mesman en L. J. v. d. Lans. De heer van Leeuwen stelde voor om op de algemene ver gadering de volgende kwestie naar voren te brengen en wel dat de kwe kers momenteel op hun nota's van ge leverde bollen zo vaak een leverings tekort constateren. Spreker was toch niet van mening dat de kwekers te genwoordig niet meer konden tellen. De heer v. d. Lely vond het toch wel gewenst om een paar bollen extra in een mand te doen voor eventueel uit schot. De heer Jac. Groen in 't Woud sug gereerde om de vakheffing op cro- cussen alleen op die partijen te hef fen die voor de export bestemd zijn, temeer daar de producten die voor plantgoed bestemd zijn vrij zijn van vakheffing. Hier bestaat dus geen zuivere controle op. Het aftredende bestuurslid, de heer A. v. Rossen, werd met algemene stemmen herkozen. Het voorstel om een spreker aan te schrijven om op de volgende verga dering, die medio eind Jan. gehou den zal worden, een spreekbeurt te laten vervullen over een bepaald agrarisch onderwerp zal door het be stuur nader bekeken worden. Hoe het volgend jaar zal worden met de scherpere controle en keuring van crocussen is nog een open vraag. Mo menteel tast men in deze nog enigs zins in het duister. De algemene opi nie in deze is toch wel dat de keu ring in het begin nog soepel zal zijn. VOORHOUT Sinterklaas bij de kleuters. Sin terklaas kwam ook dit jaar weer bij de kleuters van de KAVUeden. Onder het zingen van „Daar ginds komt de stoomboot uit Spanje weer aan" arriveerde de Goede Sint in de jongensschool. De bange gezich tjes verdwenen spoedig, toen ze za gen, dat Sinterklaas alleen maar goed kan doen. De Sint onderhield zich on geveer een uurtje met de kinderen en deelde met gulle hand de versnape ringen uit. Uiterst voldaan gingen de kinderen huiswaarts. WASSENAAR KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING Bij K. B. is benoemd tot officier in de Orde van Oranje Nassau mr J. K. Hummel te Wassenaar, algemeen voorzitter van de Scheepvaartvereni ging Zuid. Meerdere leden van de gemeente raad hebben bij het voor-onderzoek van de begrotingen voor 1956 vragen gesteld over de stand van zaken met betrekking tot de herziening van het uitbreidingsplan. Op deze vragen antwoorden B. en W. in hun memorie van antwoord, dat de stedebouwkundig adviseur, Prof. ir. J. H. Froger, na het gereed komen van het ontwerp voor een nieuw uitbreidingsplan „Zijlwatering" het overige gedeelte van het uitbreidings plan in studie heeft genomen. Hij hoopt het schetsontwerp in enkele maanden gereed te hebben. Het iplan zal, overeenkomstig een door het Economisch Technologisch Instituut uitgebracht rapport, ge baseerd zijn op een woningvoorzie ning voor de Wassenaarse bevolking tot 1980. B. en W. zijn met enkele leden, die daarover een opmerking maakten van mening, dat het karakter van het oude dorp zoveel mogelijk bewaard zal moeten blijven. Op een vraag over cultuurgrond, die een andere bestemming krijgt zeg gen B. en W., dat dit bij de vaststel ling van een uitbreidingsplan niet te voorkomen is. In Wassenaar is een maal geen woeste grond aanwezig, die voor bebouwing met woningen is te bestemmen. Op mogelijkheden om de beschikking te krijgen oveB andere cultuurgrond in de eigen gemeente wordt gelet, aldus het college. WORDT IN 1956 AAN WEG VIADUCT-SCHEVE NINGEN BEGONNEN? De plannen voor de provinciale weg op het tracé van de voormalige spoor lijn naar Scheveningen, tussen de Wittenburgerweg en de van Alkema delaan zijn in een vergevorderd sta dium, aldus delen B. en W. in hun memorie van antwoord mede. directie van de provinciale waterstaat streeft er naar in de eerste helft van 1956 met de aanleg van de weg een aanvang te maken. WASSENAAR HEEFT ERNSTIGE BEZWAREN TEGEN PROVINCIALE WEG DWARS DOOR WASSENAAR Zoals blijkt uit de memorie van antwoord bij de gemeentebegroting 1956 heeft het Wassenaarse gemeente bestuur ernstige bezwaren tegen het tracé van de provinciale weg no. 1 voorzover dat op Wassenaars grond gebied loopt. Dit tracé loopt over een gedeelte van de Storm van 's-Grave- sandeweg en over de Dr. Mansvelt- kade en via een nieuwe verbindings weg tussen Oostdorperweg en Kat- wljkseweg. B. en W. menen, aldus de memorie van antwoord, dat deze pro vinciale weg, die in hoofdzaak be stemd is voor doorgaand verkeer, bui ten de woongebieden dient te blijven. NIEUW FIETSPAD BEZUIDENHOUT-KERKEHOUT- DIERENPARK IN VOORBEREIDING B. en W. van Wassenaar hebben in de memorie van antwoord bij de be groting 1956 medegedeeld, dat de Rijkswaterstaat plannen voorbereidt voor een fiets- en wandelpad ten Zuid-Oosten van de Rijksstraatweg. Dit pad zal een verbinding vormen tussen de Bezuidenhoutseweg in Den Haag, de buurtschap Kerkehout en het Dierenpark Wassenaar. Ten be hoeve van de aansluiting van deze nieuwe paden op het Kerkehout is tussen de bebouwing in de Albertine- straat in deze buurtschap voldoende ruimte open gehouden. Marktberichten GOUDA, 8 Dec. Kaas. Aanvoer 74 partijen. Ie Soort 2.222.25; 2e soort 2.18—2.21; extra kwal. tot 2.33. Handel flauw. s HERTOGENBOSCH, 7 Dec. Vee. Aanvoer 6.198 stuks vee, nl. 2.721 runderen, 270 vette kalveren, 611 nuchtere kalveren, 235 fokzeugen 533 slachtvarkens, 38 lopers, 1.690 biggen, 287 schapen en 13 geiten. Prijzen: melk- en kalf koeien 725 1050, guistekoeien 500810; zwa re soorten boven notering; kalfvaar- zen 590995; klamvaarzen 475 575; guiste vaarzen 570660; pin ken 430560; graskalveren f 225 350; nuchtere fokkalveren f 95145; nuchtere slachtkalveren 48.5058; zware soorten 73.5093; lopers f 66 76; biggen f 3552; drachtige zeu gen 235300; schapen 7095; vet te schapen 90110 per st. Aanvoer van slachtvee: 810 stuks. Prijzen: extra kwaliteiten vaarzen 3.05, le kw. 2.70—2.85, 2e kw. 2.1)5—2.65. 3c kw. f 2.35—2.50, vet te stieren 2.402.70, worstkoeien 2.152.35, alles kg geslacht gew. Vette kalveren 2.10—3.00, prima soorten boven notering; nuchtere slachtkalveren f 1.371.57; zware soorten f 1.742.00; slachtzeugen 1.441.50; jonge slachtzeugen f 1.55 1.63 p. kg. lev. gew. Overzicht: normaal aanbod van rundvee. Melk- en kalfkoeien wer den lui-duur verhandeld. Guiste koeien handel willig en even vaster in prijs. Groot aanbod van jongvee, naar goedsoortig jongvee was vrij veel vraag en deze werden verhan deld tegen goede prijzen, de mindere soorten handel kalm en niet geheel prijshoudend. Vette kalveren handel stroef met lagere prijzen. Nuchtere slachtkalveren handel vlug met wat hogere prijzen. Vette schapen handel redelijk met staande prijzen. Fok zeugen handel traag, prijzen moei lijk te handhaven of minder. Norma le aanvoer van lopers en biggen, in de zware soorten vlotte handel met stijl-dure prijzen, de lichtere soor ten handel kalm en niet geheel prijs houdend. In slachtvee over het ge heel vlotte handel met hogere prij zen, eveneens voor de vette stieren en worstkoeien. Zeer grote aanvoer van slachtzeugen, in het begin zette de handel vlot in met onveranderde prijzen, afloop stug, prijzen minder. TER AAR, 7 Dec, Groente. Wit lof 1. 0.37—0.46, idem 2. 0.21—0.32, idem stek 0.050.18, Andijvie 0.27— 0.43, idem B. 0.18, Spruiten B. 0.23— 0.24, idem 2. 0.17, Kroten 0.07 Was- peen 0.10, Rode kool 0.060.07, Uien nep 0.04, Tomaten A. 0.43, idem B. 0.49, idem ongesorteerd 0.020.23, glasspinazie 0.61, alles per kg. Bloem- kool A. 0.34, idem B. 0.190.26, idem C. 0.10, Knolselderij 0.070.12 aller per stuk. Stoofsla 0.70, Boerenkool 0.250.60, per kist. Appelen: Jona thans 0.26, Bellefleurs 0.17. Peren: Zwijndrechtse Wijnperen 0.32, Drui ven 1.42, all^ per kg. ROELOFARENDSVEEN, 7 Dec. Bloe men. Freesia's I 2.002.85, idem II 0.851.75, Am. Aanwinst 0.690.87, Red Rolinde 0.670.72, Orch. Beauty 0.640.81 Kaufmann 0.470.59, Schla ger 0.95—1.02, Golden Seal 0.58—6.62, Little America 0.500.54, per bos. Long Island 0.110.18, Balcombe Per fection 0.220.33, Christmas Roes 0.10 0.17, Am. Aanwints 0.100.12, Am. Anjers 0.130.35, per stuk. Groente. Tomaten 28.0051.00, Andijvie I 30.0039.00, idem II 8.50 15.00, Glasandijvie 32.0039.00, Glas sla I 9.70—11.20, idem II 3.60—4.20. Stoofsla 15.00. VINKEVEEN, 7 Dec. Groent*. Andijvie 3236; boerenkool 710; groene kool 79; waspeen 1316; witlof B I 38—46; witlof B II 26—39 cent per kg.; peterselie 1013 cent per bos; selderij 1415 cent per bos. 4e Klas 12e lijst 529ste STAATSLOTERIJ HOGE PRIJZEN 5000 5309 14983 f 2000 14741 14971 1600 '2677 1000 7769 9021 10231 11793 20768 21979 ƒ400 7920 9774 10871 U857 12625 13761 16060 16171 19446 200 1338 3028 3208 3298 3438 4266 4711 5613 5826 5979 6618 7135 7782 7888 8S26 9396 9424 9872 11211 12159 13170 13245 14167 14412 15759 16302 17993 18204 18599 19371 PRIJZEN VAN ƒ80.— 188 295 381 382 392 403 665 774 933 815 837 922 946 947 12288 289 334 361 588 604 639 895 904 480 483 579 605 706 710 18130 152 101 187 293 462 588 627 942 957 1046 068 458 525 2013 085 816 874 3163 213 231 242 248 315 843 856 869 896 897 960 4049 054 217 267 345 413 627 664 684 694 742 5156 164 189 240 249 314 627 634 860 871 955 981 6174 205 266 289 533 536 7190 500 594 843 995 8158 242 453 549 768 815 418 453 553 581 381 438 476 529 993 995 343 381 676 862 917 261 288 457 845 145 211 954 984 147 201 465 491 1 463 496 f 14007 213 217 259 305 369 419 466 546 583 850 910 562 572 395 475 819 1 666 796 928 575 622 749 769 783 793 989 296 321 499 504 637 745 779 18113 218 281 404 449 546 554 574 1032 073 080 088 251 314 340 362 465 467 474 493 609 636 688 691 I 148 173 400 448 1 513 545 I 807 808 S 2035 045 080 088 .120 175 396 440 458 471 472 479 486 488 492 511 516 517 528 544 556 697 702 719 728 775 791 799 878 903 8012 050 354 371 651 675 904 935 4011 034 307 316 648 703 873 889 5037 129 308 347 533 543 935 986 6009 017 268 278 549 584 837 872 7022 035 212 231 519 532 728 766 8022 046 235 272 506 524 845 860 9015 035 430 478 638 671 847 848 952 955 10UO3 102 308 326 521 560 771 774 11016 152 355 362 621 641 753 760 054 106 434 437 684 704 1 936 938 J 044 073 335 372 713 726 890 976 S 157 158 391 421 - 553 565 I 135 159 I 470 570 781 797 t i r 214 227 l 431 537 i 818 822 i I 222 236 441 491 743 810 t 160 207 420 438 «84 701 762 768 836 849 J 9?4 9?5 099 184 462 481 687 701 7 915 922 037 074 319 335 537 533 925 935 061 069 286 297 525 570 906 908 091 139 514 530 672 702 866 871 875 893 895 924 971 987 103 115 168 198 225 261 340 348 373 395 407 425 692 723 I 106 122 328 394 I 700 718 7 i 328 335 J I 588 592 I 737 741 7 613 627 806 819 230 241 ;i93 440 645 650 786 815 924 942 i 298 308 485 494 J L 669 670 I 872 895 I I 376 3 ,7 682 708 1 918 919 L 068 071 1 995 069 102 178 198 239 281 325 408 468 516 541 575 589 607 756 761 823 857 860 889 906 951 953 13000 079 101 149 175 189 223 234 383 425 466 481 501 519 523 830 833 844 t I 555 590 758 789 I 918 949 076 096 l 202 243 1 596 598 L 747 748 I 071 099 289 345 0112 01(1 803 838 976 999 133 135 378 394 167 210 215 227 244 419 449 513 514 527 654 662 709 716 733 162 175 197 214 394 480 501 513 523 556 659 602 723 739 740 851 858 871 890 924 083 091 093 094 122 287 325 343 348 357 561 609 703 798 815 947 985 997 135 136 155 157 179 301 306 349 352 399 425 427 450 506 553 555 569 762 775 779 817 824 825 828 873 878 905 916 929 944 967 DO17 025 031 037 100 117 178 182 189 201 227 237 241 304 313 318 320 339 341 357 400 481 482 194 528 544 559 561 ÖÜ3 571 594 601 704 758 806 828 864 884 899 914 l 023 042 I 187 212 I 409 413 I 829 861 040 072 I 258 273 466 479 621 648 784 820 i 950 982 049 U53 219 259 419 535 928 937 086 131 283 298 1 065 098 547 553 727 732 940 945 820 849 858 896 921 141 170 285 317 322 431 461 .->09 «342 (.0.8 075 b.9 688 711 752 764 770 174 782 825 877 962 963 972 976 163 181 193 210 246 i 404 419 438 440 470 i 604 658 754 784 789 Nieten: 21438 moet zijn 21488. WmM mëWÊ^mmé{ 1 »1 nib|R i l O

Leidse Courant | 1955 | | pagina 3