De Robbenploeg verbeterde in Overdekte het Nederlands record op de 5 x 50 meter 3 De Kleppende De geheimzinnige Harmonic Triumph' vierde haar dertigjarig bestaan Hongaren behaalden 19-0 overwinning DONDERDAG 24 NOVEMBER 1955 DE LEIDSE COURANT VIERDE BLAD - PAGINA 1 OEGSTGEEST Onder buitengewoon grote belang stelling gaf de harmonie Triumph te Oegstgeest haar jaarlijkse uitvoering en vierde tevens haar 6e Lustrum in 't parochiehuis. Onder de' belangstellenden, die door de moderator kapelaan W. Wust werden verwelkomd, bevonden zich o.m. pastoor Looyaard, burgemeester H. L. du Boeuff en mevr. du Doeuff, het raadslid de heer Van Veen en de heer Volgering, voorzitter der fede ratie van Harmoniegezelschappen en verder enkele bestuursleden van zus terverenigingen. Onder de bekwame leiding van de heer P. Baart bracht het corps een 4-tal met zorg gekozen nummers ten gehore, die allen met veel toewijding werden gespeeld. De vlekjes en smet jes zullen met ernstige en voortdu rende studie wel tot een minimum worden teruggebracht. De wil is er en dan vindt men ge makkelijk de weg. Een warm en welverdiend applaus viel de muzikanten na ieder num mer ten deel. Gelukwensen. De voorzitter van het federatie bestuur feliciteerde da vereniging met deze mijlpaal. Het 30-jarig be staan van een vereniging betekent heel wat. Vervolgens zeide spr., dat de muziekgezelschappen thans ook de belangstelling hebben van rege ring, want zonder verzoek heeft de minister van O., K. en W. de subsi die aan de vier landelijke organisa ties verhoogd met 10.000. Verder wees spr. op de hoge onkosten van muziekverenigingen en hoopte, dat het verzoek uitgaande van de vier landelijke organisaties, om verhoging of verlenen van subsidie, aan de plaatselijke corpsen bij de gemeen tebesturen, dus ook bij dat van Oegst geest, gunstig mag worden ontvan gen. Het bestuur der R.K. Harmonie te Leiden liet haar gelukwensen ver gezeld gaan met het aanbieden van een mars naar keuze. Burgemeester du Boeuff had gaarne bij deze gelegenheid iets willen aan bieden cn had het hoogste gemeen telijk bestuurscollege nu het aan schaffen van een muziektent niet pro memorie op de begroting ge plaatst, dan hadden we b.v. die tent kunnen aanbieden. Maar de aanschaf fing staat op de begroting, doch kan alleen nog niet tot kopen overgaan. Spreker heeft naar de woorden van de federatievoorzitter met belang stelling geluisterd en daar eerst 6 Jan. de officiële datum van 't zesde lustrum is valt er misschien nog iets te bereiken. Spr. besloot met zijn ge-, luk wensen aan bestuur en, leden. KATH. VROUWENGILDE GING NAAR DEN HAAG. Bij de vele doelstellingen, die het Gilde nastreeft, is ook deze: de Ka tholieke Vrouwen voor te lichten op politiek gebied. Als zodanig werd de excursie opgezet, die het Gilde hield. Veertig dames togen onder de des kundige leiding van de heer J. Ver baken naar Den Haag, van waaruit ons land geregeerd wordt. Nadat het Binnenhof door de Stadhouderspoort betreden was, zagen de dames hier de in Gotische stijd opgetrokken Ridderzaal, dié Floris V heeft laten bouwen. De dames bezichtigden de Ridder zaal met de twee bekende troonzetels van Koningin Juliana en Prins Bern- hard. Na de Rolzaal, de De Lairessezaal, de diverse fractiekamers en de wachtkamer voor de ministers be zichtigd te hebben, nam men plaats op de gereserveerde tribune voor 't bijwonen der zitting van de Tweede Kamer. De voorzitter met de beide grif fiers, minister Donker aan zijn ta fel, de leden der verschillende frac ties, de stenografen, zij hadden allen de belangstelling. Ook de Eerste Kamer hield die middag een korte zitting onder voor zitterschap van mr Jonkman. Ook deze werd bijgewoond en wel trof ons 't verschil in zaal en sfeer der beide Kamers. Door de Mauritspoort verlieten de dames het Binnenhof en kwamen langs het Mauritshuis op „het Plein" met de beroemde Sociëteit „de Wit te", diverse Ministeries en de Hoge Raad der Nederlanden. Een goede gids leidde het gezelschap rond door het Vredespaleis. Tot slot bewonder den men Panorama Mesdag. Toneelspel. Het woord was daarna aan het Amsterdams toneelgezelschap met de opvoering van „Het vijfde wiel aan de wagen". Deze komische drie-acter met een weinig tragedie op de ach tergrond, geeft te zien, dat, wanneer mensen de hoogmoed in het hoofd hebben, zij tot alles in staat zijn. De vrouw van een eenvoudige boekhou der meent, dat haar dochter te goed is voor een man uit eigen stand, doch er een moet hebben uit deftiger krin gen. Om die te vinden is een auto r.odig. Tegen de zin van manlief (die pantoffelheld is) wordt een auto ge kocht. De dienstbode, die 25 jaar de familie eerlijk en trouw heeft ge diend wordt „afgedankt", zij is „het vijfde wiel aan de wagen". Broer Floris die zijn centjes bij de familie heeft verteerd kan eveneens ophoe pelen. Hóe anders wordt het als blijft, dat Katrien, die genegenheid heeft opgevat (wat men liefde noemt) voor Floris, een erfenis heeft gekre gen. Nog twee andere personen din gen naar de hand van Katrien, die spoedig alles heeft doorzien en van 't gevlei van Kasper niets wil weten en alleen met Frans naar de pastoor wil gaan om te trouwen. In kostelijke en vermakelijke scè nes werd dit alles weergegeven, de lachsalvo's daverden meermalen dooi de zaal. Door de grote toewijding en ernst, die wij bij dit gezelschap bemerk ten, is het alleen mogelijk zich tot een zo hoog peil op te werken. Voorts het bezit van een regisseur als de heer J. A. v. d. Valk, zelf goed tonelist, die zijn discipelen weet te bezielen en eerst dan een opvoering laat plaats hebben als hij met reden kan verwachten, dat wat zijn vereni ging kan bieden de toets van de bil lijke cfitiek kan doorstaan. NIEUWVEEN BESTELWAGEN OVER DE KOP GESLAGEN. Opnieuw is gistermiddag te om streeks 12 uur tussen de boerderijen van v. d. Vaart en J. Buys in Blok land een bestelwagen het slachtoffer geworden van de zeer gladde weg in verband met het grondrijden. De be stelwagen van de heer Koeleman uit Uithoorn, geladen met huishoudelijke artikelen, slipte op dit uiterst gevaar lijke gedeelte, draaide om zijn as en sloeg daarna tweemaal over de kop en kwam op het land van de heer Buys terecht De bestuurder en zijn 2H-jarig zoontje, dat eveneens in de cabine zat, kwamen wonder boven wonder ongedeerd uit de scherven- massa. De bestelwagen alsmede de huishoudelijke artikelen werden gro tendeels vernield. Later op de middag is de bestelwagen door een kraanwa gen weggesleept. Ma Braun met haar pupillen in Leiden Goede prestaties van L. Zandvliet Bekkering en Th. Bik Tijdens nationale zwemwedstrijden in „De Overdekte" te Leiden is de dames- ploeg van De Robben uit Hilversum, be staande uit de zwemsters Mary Kok, Atie Voorbij, Greetje Kraan, Dicky van Ekris en Lenie de Nijs erin geslaagd het Ne derlands record op de 5 x 50 meter vrije slag estafette te verbeteren en te bren gen op 2 min. 35 sec. Het oude record stond sedert 17 Februari 1935 op naam van RDZ (Rotterdam) met een tUd van 2 min. 36.6 sec. De zwemsters waren: Gré Brouwers, Maria Olsen, Willy van Leeuwen, Annie Timmermans en Wllly den Ouden. De drie tijdopnemers druk ten te Leiden 2.34.8, 2.35.- en 2.35.1 af. Maar niet alleen een Nederlands re cord sneuvelde, doch ook twee zwem sters brachten hun persoonlijk record omlaag. Op de 100 meter rugslag werd Jopie van Alphen eerste in 1.12.6, het geen een verbetering van haar beste per soonlijke prestatie van 0.1 sec. betekende. Hannie Boon knabbelde op de 200 meter schoolslag ook een tiende seconde van haar beste persoonlijke prestatie. Zij liet 2.59.9 sec. afdrukken. Beste persoonlijke prestatie. P. J. Bekkering (milit.) en vanzelf sprekend ook lid van de Sl.stad bracht zijn persoonlijke prestatie op 2.44.6, zijn beste tijd van dit seizoen. Nadat de voorzitter van LZC, de heer J. v. d. Heijden, alle aanwezigen een hartelijk woord van welkom had toege roepen, dankte hij tevens mevr. Braun, mevr. Stender en maj. Storm, waardoor het mogelijk was de meest prominente zwemsters en zwemmers naar Leiden te trekken en zoals reeds gezegd met groot succes. Uitslagen Noemen wij tot slot de uitslagen: 100 m. rugslag heren: 1. Th. Bik (Golf brekers) 1.13.8; 2. B. Arens (Robben) 1.14.2; 3. R. J. de Vust (mil.) 1.15.-. 100 m. rugslag dames: 1. J. van Alphen (RDZ) 1.12.6: 2. L. de Nijs (Robben) 1.14.-; 3. J. de Korte (RDZ) 1.14.4. 50 m. vrije slag jongens LZC: 1. M. Wiessing 31.-: 2. H. v. d. Ploeg 31,2; 3. H. Pouw 32.6. 100 m. vlinderslag heren: 1. J. Spaans (Zwemlust) 1.16.5; 2. H. Oostrom (Golf brekers) 1.19.-; 3. J. J. Arnolds (mil.) I.19.-. 100 m. vlinderslag dames: 1. A. Voor bij (Robben) 1.15.-; 2. M. Kok (Robben) 1.15.8. 200 m. schoolslag heren: 1. P. J. Bek kering (mil.) 2.44.6; 2. A. Kapaan ,S1. stad) 2.49.5; 3. W. van Z(jl (mil.) 2.49.8. 200 m. schoolslag dames: 1. R. Kroon (Robben) 2.59.8; 2. H. Boon (Meeuwen) 2.59.8; 3. D de Leeuw (RDZ) 3.02.4.: 100 m. vrije slag heren: Jammer ge noeg waren hier de prominenten De Vreng. Boxem en Willemse hier niet van de partij en werd de uitslag daar door: 1. H. Lamme (Robben) 1.00.2; 2. OLYMPISCHE SPELEN FRANKRIJK MET 140 DEELNEMERS NAAR MELBOURNE Frankrijk wil 140 deelnemers zenden naar de Olympische Spelen te Melbour ne. De kosten van deelneming aan alle olympische wedstrijden, die goeddeels door de regering worden gedragen, wor den geraamd op twee millioen gulden. Hiervan is 1.250.000 gulden bestemd voor de athleten. die naar Melbourne gaan, 100.000 gulden voor de winterspelen in Cortina d'Ampezzo (Italië), 50.000 gul den voor de olympische rulterwedstrij- den in Stockholm en 600.000 gulden voor de voorbereidingen der ploegen. BOKSEN Manager Bisschop heeft aanbiedingen uit Spanje voor gevechten van de Ne derlandse kampioen in het vedergewicht Henk-Klok en do titelhouder in het ban- tamgewicht Henk van der Zee afgesla gen. omdat de tegenstanders naar zijn mening te sterk zijn voor onze landge noten. Het voorstel was om Klok op 14 De cember a.s. in Madrid te laten boksen tegen de nieuwe Europese kampioen in het vedergewicht Galiana en Henk van der Zee in hetzelfde programma tegen de ook al nieuwe Europese titelhouder in het vlieggewlcht Young Martin. G. Dikstaal (Y) 1.02.4; 3. N. Luchs (Robben) 1.05.-. 100 m. vrije slag dames: 1. G. Kraan (Robben) 1.07.4; 2. M. Kok (Robben) 1.08.5; 3. Loes Zandvliet (Golfbrekers) 1.08.8 (voor onze Leidse deelneemster een beste tijd). Zweedse estafette: 1. Militairen 6.01.4; 2. Jeugd 6.05.5; 3. De Robben 6.08.4. 5 x 50 m. vrije slag dames: 1. De Rob ben 2.35.-, nieuw Ned. record (oud re cord RDZ 2.36.6»; 2.RDZ 2.36.4; 3. Golf brekers 2.45.4 (hier brachten de Leide- naars hun eigen record met 13 sec. om laag) Tot slot nog twee waterpolo wedstrij den: De RobbenHaagse kring 61 (dames) De Robben (sinds 1945 kampioen) wonnen deze strijd verdiend. Militair zeventalJeugd ploeg 43 Een spannende strijd waarbij de rust met een 11 stand inging. Nadien waren de militairen iets sterker en werd de stand zelfs 41. De jeugd trok daarna fel van leer en brachten de eindstand op 43. Het Nederlandse militair-elftal samengesteld Het Nederlands militair elftal, dat op 1 December in Oporto (niet in Lissabon, zoals aanvankelijk was gemeld) tegen de militaire ploeg van Portugal zal uit komen, is in samenwerking met de keuze commissie van de KNVB als volgt samengesteld: Doel: FeUt (Willem II). Achter: Van der Lee (Xerxes) en Van Helden (NAC). Midden: Dahrs (Blauw Wit), Van Gar- rel (Blauw Wit) en Van Woerden (Feijenoord). Voor: Heerschop (Donar), Bosselaar (Feijenoord), Oonk (Enschede), La Croix (GVAV) en Meijers (De Graaf schap). Reserves: Van der Voort (RCH), Brul (Sittardia), Van Ham (Zeeburgia) en De Bruin (Feijenoord). Het vertrek per vliegtuig werd bepaald Maandag 28 November. Op Zaterdag 3 December wordt de ploeg in Nederland terug verwacht. Het Hongaarse nationale elftal zal Zon dag een wedstrijd tegen Italië spelen en als de voortekenen niet bedriegen zullen de Italianen met sterk geschut in het veld moeten komen, willen zij tenminste een eervol resultaat behalen. Gisteren heeft het nationale elftal van Hongarije namelijk een oefenwedstrijd tegen het clubelftal van Electromos gespeeld, die met 190 werd gewonnen. Nu weten wij niet of Electromos een eerste of vierde klasser is OM DE EUROPESE VOETBALBEKER De tweede wedstrijd tussen FC Saar- brücken en Milan, voor de eerste ronde van het tournooi om de Europese voet balbeker, die te Saarbrtlcken gespeeld is, eindigde in een 41 overwinning voor de Italianen. De eerste ontmoetng op 1 November te Milaan werd gewonnen door FC Saar- brücken met 43. Maar aangezien Mi laan de beste doelcijfers heeft (75), komt deze ploeg in de volgende ronde tegen Rapid (Wenen) uit. De ontmoeting werd geleid door Klaas Schipper, terwijl P. Heeneman (Den Haag) en A. van Leeuwen (Enschede) als grensrechters optraden. DE ENGELSE CUP Voor de eerste ronde van de Engelse cup zijn Woensdag vier wedstrijden overgespeeld. De resultaten waren: Al- dershotYeovil 11 na verlenging; Crewe AlexandraBarrow 2—3 na ver lenging; Derby CountyCrook Town 51; SouthamptonCrystal Palace 20. WALES—OOSTENRIJK 1—2 De voetbalwedstrijd Wales—Oosten rijk. welke te Wrexham is gespeeld, is in een 2—1 overwinning voor de Oos tenrijkers geëindigd. De stand was reeds bij de rust bereikt. PAARDENSPORT COURSES TE DUINDIGT De uitslagen van de gisteren op Duin- digt gehouden draverijen en rennen luiden: Rode Kruis-prijs. 1. Tortelduif S (J. M van de Berg) 3.08.1: 2. Rovnl Star; 3. Quick Maire. Toto w: 7.20; pl: 2.10, 5.60, 19.—; .gek: 11.90; cov: 17.60. EHBO-prijs. 1. Sonja Zora (J. Wage naar) 3.05; 2. Reve d'Or B; 3. Skippy M. Toto w: 2.80; pl: 1.40, 1 40; gek: 4.70; cov: 4.40. Ondersteuningsfonds-prijs, (voor ama teurrijders). 1. Oiseau (W. Brouwer); 2.58.5; 2. My Darling; 3. Morning Star. Toto w: 8.60; pl: 2.80, 3.50, 2.60; gek: 20.10; cov: 6.60. Nederlands Blindenwezen-prijs. 1. Olga Pluto (A. Siderius) 3.01.7; 2. Quick P; 3. Rudolf G. Toto w: 1.80; pl: 1.40, 1.70; gek: 4.cov: 5.40. ma (G. W. Groos) 2.03.8: 2. April's Flo wer; 3. Rose des Vents. Toto w: 6.—; pl: 1.90, 1.60; gek: 7.90; cov: 3.50. Prinses Irenefonds-prijs. (2e deel ge splitste handicap klasse II). 1. Hidalgo (G. W. Groos) 2.04.6; 2. Douce France; 3. Young Nicky en Noorwester (dead heat). Toto w: 4.10; pl: 1.20, 1.50, 1.10, 1.30; gek: 19.—; cov: 11.50. Totalisator-omzet 38.649.—. Deze liefdadigheidswedstrijden lever den een bedrag saldo op van ƒ6500. welk bedrag zal worden verdeeld tussen Nederl. Rheuma Ver., Nat. Dierenzorg. EHBO Den Haag, Roode Kruis, Comité geestelijke ontsp. Ned. Blindcnver., Prin ses Irenefonds en Onderst, fondsen voor pikeurs en jockey's. Mogelijkheid va» slipgevaar.. (97) Qfmz Diiïippcm Klimt uer oeuon- pccrd rdcr s/ccds pRHwmmm... men m boord m HfrVeepmiRD.ec/i vRCMxm weeRiie/t nmm \j6ut degene, die ét foiicAt vindt'. I A ynurmtuA. neen 4<J<uni,cke Het I geAeun/m iet JjutiuVjfi (ent, towtet I Ag dl AttoiuMm wytuyt m Att I HUdmüntn (t (uitten ZU/tttf, j gunngtn. vt Aéfy/At Megan Aui, VMr. Moto door J. P. MARQUAND HOOFDSTUK II. Het was de gewoonte dat hij een paar maal per week met zijn oom samen dineerde, die hem dan na het eten in verschillende bijzonderheden van de firma inwijdde. Wilson luis terde bij die gelegenheid vol bewon dering toe en vroeg zich af, of hij het ooit zou leren! Oom William woonde in 't familie huis, dat in de zeventiger jaren ge bouwd was in een tuin, omgeven door hoge muren. Het meubilair was ouderwets en buiten de bedienden was er niets Oosters in het huis. Eerst dronk men een whiskey soda op de achtergalerij en na de maaltijd zetten zij zich weer op de achter galerij, met hun sigaren. „Eerlijk g°z~gd", begon oom Wil liam, „toen je hier pas kwam, was ik teleurgesteld. Je leek me zo ver legen, maar je bent zeer vooruitge gaan, Wilson". „Dank u, oom", zei Wilson en liet er op volgen: „Het is niet gemak kelijk onbevangen te zijn, wanneer je onderdeel uitmaakt van een instel ling". „Neen, maar je maakt vorderingen, Wilson. Jongedames schijnen je aar dig te vinden. Dat doet me genoegen. Denk je, dat je hier zult kunnen aar den?" „Ik denk het wel, oom, als ik alles wat beter begrijp". „Boy!", riep oom William, „whiskey soda". Hij tikte de as van zijn sigaar en keek naar de tuin. Het was bijna donker en het stadsrumoer rondom hen leek geheimzinnig in het duister. „Het doet me genoegen dat te ho ren", zei oom William, „en nog meer, dat je geen overijlde gevolgtrekkin gen maakt. Je drinkt goed, Wilson en je praat niet te veel. Ik geloof, dat je hersens hebt. Ik geloof, dat je later dit filiaal van Gebr. Hitchings zult kunnen besturen". „Dank u, oom", herhaalde Wilson. Hij wist, dat dit uit de mond van zijn oom een grote lofuiting was. „Natuurlijk heb je nog niets ge presteerd, maar nu zal ik je een taak opleggen. Het zal je eerste werk zijn, Wilson. Heb je die brief gelezen?" „Ja, oom". „Welnu", zei oom William. „Je zult een bezoek brengen aan die verre nicht van ons in Honoloeloe. Je moet die zaak voor mij in het reine bren gen. Ik heb geen tijd er voor". Hij keek door de deur die toegang gaf tot het huis zelf, alsof iets hem hin derde. „Boy", riep hij, „breng me een sigaar". Wilson Hitchings ging rechtop, zit ten. Het was niet de eerste keer, dat zijn oom hem had doen schrikken. „Hoe wilt u dan, dat ik de zaak regel?", vroeg hij. Oom William zei effen: „Volg je eigen ingeving. Het is tijd, dat je die leert gebruiken. Je hebt on beperkt crediet tot je beschikking. Dat laat ik geheel aan jou over, loa der dat ik iets bepaalds wéét, is h£t mij de laaMe tijd duidelijk gewor den, dat er iets niet in de haak is, met ons filiaal in Honoloeloe, al is mij de zaak onbekend. De zaken zijn er slap genoeg. Het filiaal daar is meer een ornament uit het verleden dan een winstgevende onderneming. Als je nu goed luistert, zal ik je enkele bijzonderheden geven. Als je die met elkaar combineert, zal mijn ongerustheid je misschien duidelijk worden. Ben je ooit in Honoloeloe geweest, Wilson?" „Neen, oom. Zoals u weet ben ik via Europa hierheen gekomen". „Natuurlijk", zei zijn oom. „Dan ken je de eilanden nog niet. Dan staat je nog iets te wachten. Het zijn bijna Zuidzee-eilanden en hierin heb ben de reisbureau-circulaires nu eens gelijk. Hun schoonheid en klimaat zijn niet te overtreffen. Het enige bezwaar is, dat de levensomstandig heden er te gemakkelijk zijn. De men sen worden gemakkelijk week als het leven te gemakkelijk is. Ik vrees soms, dat dit het geval is met Wilkie". „U bedoelt de chef van ons kan toor daar?", vroeg Wilson. Het relaas van zijn oom leek nogal af te dwalen, maar hij wist dat goed opletten de boodschap was. „Ja", antwoordde zijn oom, „Joe Wilkie. Hij is al dertig jaar onze chef daar.Hij heeft een gemak kelijk leventje; de laatste keer dat ik er was had hij genoeg vrije tijd om een jacht te houden. Hij heeft een Japanse motorboot gekocht, zoals ze voor de visvangst gebruikt worden en ze laten ombouwen tot diepzee- jacht. Die dingen zijn allemaal heel aardig, maar leiden de aandacht van zijn werk af. Hij is erg weinig actief geweest in die kwestie van Ned Hit chings dochter. Het verbaast me; soms denk i'k, dat .hij opzettelijk werkeloos is gebleven niet, dat ik het meisje ken en ik had Ned in geen jaren ge zien toen hij stierf. Houd Wilkie in de gaten, Wilson. Tk geloof niet, dat het in zijn aard ligt, bepaald oneerlijk te zijn, maar houd hem alsjeblieft in de gaten". Wilson knikte gehoorzaam. „Ik houd de mensen meestal in het oog. Wie was Ned Hitchings?" „Ik heb opgemerkt, hoe je de men sen gadeslaat", zei oom William. „Het is een goede gewoonte, die je moet aanhouden. Ik heb gehoord, dat je ook vlug kunt handelen als het nodig is. Men vertelde, dat er gisteren ge vochten is in Joe's kroeg. Een dron ken matroos liep tegen je op". Wilson begreep niet, hoe zijn oom daarvan gehoord had, maar in Shang hai raakte elke kleinigheid bekend. „Heb je de roulette boven wel eens geprobeerd?", vervolgde oom William. „Joe kent alle speel-tricks van Monte Carlo tot Canton. Wel je vroeg naar Ned Hitchings. Ik vermoed, dat hij ze ook kende. Ned was in zijn jeugd nogal lichtzinnig". „Ik had nog nooit van hem gehoord, oom", zei Wilson. „Als de familie Hitchings iemand de deur uitzet", antwoordde oom Wil liam, „spreekt ze niet over hem tegen het opkomende geslacht. Ned Hit chings is een achterneef van je vader en mij. Hij was niet geschikt voor het kantoorleven. Het was niet goed voor hem, dat hij veel geld erfde. Dan trouwde hij een danseres uit een van de variétés op Broadway. Destijds choqueerde mij dat. Nu denk ik er anders over. Het was een heel aardig meisje, op wie niets te zeggen viel, maar ze was de nekslag voor Neds loopbaan. Zo'n man kun niet in de firma hebben. Wees voorzichtig wie je trouwt, Wilson, alsjeblieft. Wees voorzichtig". „Dat zal ik", zei Wilson. Zijn oom klopte de as van zyn sigaar. (Wordt vervolgd).

Leidse Courant | 1955 | | pagina 11