Zeer zware vonnissen in de „Zaak Anneke Beekman" Mgr. Romeyn op „Vriendschaps- avond 'met geschenken overladen Auto reed Bodegraafse woning binnen Bao Dai maakt geen kans in Vietnam Verpletterende nederlaag AVONDRUST De Geneefse conferentie Blijde terugkeer Brand in café Flora MAANDAG 24 OCTOBER 1955 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 2 EEUWIGE IN MEER VELDHOVEN BROMFIETSER VERONGELUKT Zondag 23 October werd de heer Harry van der Meeren te Meerveld- hoven (N.B.) honderd jaar. De jarige I geniet nog een uitstekende gezond heid en maakt dagelijks een wande ling naar een zijner kinderen, een 73-jarige zoon. Overigens zijn nog zeven andere kinderen van hem in leven. DAME MYRA HESS KAN NIET OPTREDEN. Door een verkeerde reactie op een penicilline-injectie is het dame Myra Hess onmogelijk hedenavond in de grote zaal van het Concertgebouw te Amsterdam op te treden. In haar plaats geeft de pianist Eduardo del Pueyo als eerste in de meesterpia- nistenserie een Beethoven-recital. TWEE GEWONDEN BIJ AANRIJDING Op de rijksweg Den BoschNij megen ter hoogte van de Graafseweg heeft een motorrijder Zaterdagavond een elf-jarig meisje aangereden. Het meisje wilde plotseling de weg over steken. De motorrijder kreeg een her senschudding, kneuzingen aan het hoofd en lichte verwondingen 'aan handen en benen. Het meisje liep een dubbele beenbreuk op. Zondagmorgen kwam een personenauto bestuurd door de heer H. V. uit Leidschendam vanuit de richting Zwammerdam. Even voor de bocht bij Paardenburg, wilde de bestuurder afremmen, omdat het wegdek door de druilregen wat glad was geworden. Volgens zijn verklaring schoot zijn voet van de rem af op het gaspedaal. De wagen schoot tweemaal om zijn lengteas, ramde een hectometerpaal en vloog tegen de gevel aan van het huis, bewoond door de familie Verburg. Even te voren was een kind uit de voor het raam staande box ge haald. De auto drukte de gevel in over een oppervlakte van 3 bij 3 meter en werd zelf zwaar beschadigd. Een inzittende dame werd uit de wagen geslingerd en bekwam een schouderwond. De politie maakte proces verbaal op en het gezin Verburg werd ondergebracht in een leegstaande woning in Oud-Bodegraven. De autopassagiers waren op weg naar een bruiloft in Bodegraven. Een 37-jarige bromfietser udt 's Gra venzande stak Zaterdag te Loosdui nen plotseling de Van die Ockenburg- straat over om de Vermeerstraat in te slaan, toen hy door een uit de te genovergestelde richting komende auto werd gegrepen. De bromfietser liep hierbij een schedelbasisfractuur en inwendinge kneuzingen op. aan welke verwondingen hij in de loop van de Zondag is overleden. OVERLEDEN NA VERKEERSONGEVAL Een 65-jarige sigarenwinkelier uit Schiedam, raakte Donderdag j.l. met zijn bromfiets onder de oplegger van een truck, toen de chauffeur van een andere auto in de Gerrit Verboon- straat plotseling het portier opende en hem raakte. Hij is thans aan de bekomen verwondingen overleden. AANRIJDING MET DODELIJKE AFLOOP. In het ziekenhuis Coolsirngel te Rot terdam is gisteravond laat overleden de 60-jarige stoker H. W. Pijl de Diergaardesingel, die eerder op de avond in de Eerste Middellandstraat bij de 's Gravendijkwal werd aange reden door de aanhangwagen van een vrachtauto. Het slachtoffer kreeg daarbij de dubbele achterwielen over de benen. WASSENAAR Twee maanden hoger dan eis De rechtbank te Amsterdam heeft vandaag uitspraak gedaan in het pro ces over de verdwijning van het Joodse oorlogspleegkind Anneke Beekman. Vier der zes verdachten werden veroordeeld tot straffen, die twee maanden hoger zijn dan die waren geëist; twee verdachten wer den vrijgesproken. De ex-pleegmoeder van het meisje, de 52-jarige mevrouw G. M. Lan- gendijk-Van Moorst uit Hilversum, die thans te Maastricht woonachtig is, werd veroordeeld tot acht maan den gevangenisstraf met bevel tot onmiddellijke gevangenneming. De officier van justitie (die zes maan den had, geëist) had op de terechtzit ting verzocht haar onmiddellijk ge vangen te doen nemen, doch dit was toen afgewezen. De rechtbank zegt in haar overweging, dat gebleken is, dat de vrouw regelmatig in België verblijft en er gevaar bestaat dat zij zich aan de oplegging van de straf zou kunnen onttrekken. De voortvluchtige zuster, de 57-ja- rige mejuffrouw E. M. van Moorst werd veroordeeld tot twaalf maanden gevangenisstraf. Tegen (haar was tien maanden geëist en het verzoek van de officier tot onmiddellijke gevan genneming was tijdens de terechtzit ting reeds ingewilligd. De 45-jarige verkoopspecialist uit Den Haag, werd veroordeeld tot vier In Zuid-Vietnam is gisteren het referendum gehouden, waarin het volk zich kon uitspreken over de vraag of premier Ngo Dinh Djem oud- keizer Bao Dai moet vervangen als staatshoofd. Volgens de eerste cijfers werd slechts een miniem aantal stemmen op Bao Dai uitgebracht. Zelfs in Dalat, de zomerresidentie van de vroegere keizerlijke familie van Vietnam, verzamelde Bao slechts 104 stemmen, tegen Djem 26.288 Het staatshoofd Bao Dai vertoeft nu Molotof zal het te Genève zeggen Tijdens een receptie op het Kremlin heeft minister Molotof, van wie men al lang denkt dat hij zich graag uit de politiek zou willen terugtrekken, gezegd, dat hij op de komende confe rentie van Genève zal onthullen of hij van plan is af te treden dan wel minister van buitenlandse zaken te blijven. Verder wenste hij zich niet over zijn toekomst uit te laten. T?EN nieuwe week is weer be- gonnen, een nieuwe week van ons leven! Welk een prettig voor uitzicht voor de meesten onzer: ze zijn gezondze hebben hun werk, hun natje en droogje, een dak en een warme kachel en een warm bed en bovendien nog een radio, die het leven van elke dag tot een luidruchtig cabaret maakt, en een krant, die alle nieuwtjes, waar of niet waar, vertelt. Veel te veel van het goede. Daarom zijn vele mensen ontevre den of minstens onvoldaan. Zij trachten die onvoldaanheid of ver veling op te vullen met nieuwe af leidingen. Gooi het eens over een andere boeg! Schop een kwartier per dag de herrie de deur uit en verdiep u in een ernstig boek als b.v. de „Navolging" van Thomas a Kempis. Ge zult van die spijs groeien en sterker worden. reeds negentien maanden in Frankrijk en heeft in die tijd alle sympathie bij zijn volk verspeeld. Het wordt echter waarschijnlijk ge acht, dat niet meer dan vijftig pro cent van de stemgerechtigden zijn stem zal blijken te hebben uitge bracht. Radio Peking heeft intussen het referendum reeds scherp veroordeeld en een schending van de overeen komst van Genève genoemd. Djem gebruikt politieterreur, aldus radio Peking, om de verdeling vafi Vietnam te bestendigen en de uitvoering van verkiezingen voor geheel Vietnam, zoals de overeenkomst van Genève bepaalt, onmogelijk te maken. De ministers van buitenlandse za ken van de V.S. en Engeland, Dulles en MacMillan, zijn Zondag resp. uit Rome en Londen te Parijs aangeko men, waar zij met hun Franse ambt genoot Pinay een gedachtenwisseling zullen hebben alvorens zij zich ge drieën naar Genève zullen begeven, waar Donderdag hun conferentie met Molotof begint. Dulles was Zaterdag per vliegtuig uit New York te Rome aangekomen. Hij zeide het van groot gewicht te achten vóór het begin van de con ferentie van Genève de Italiaanse regering te kunnen raadplegen. In naam van president Eisenhower heeft minister Dulles president Gron- chi uitgenodigd voor een officieel be zoek aan de Verenigde Staten. Met het oog op de gezondheidstoestand van de Amerikaanse president werd nog geen datum vastgesteld. Vóór zijn vertrek uit Rome is minis ter Dulles ook nog door Z.H. de Paus in audiëntie ontvangen. De twee hoge Argentijnse geeste lijken mgr. Tato en mgr. Novao, die onder het regiem van de later ver dreven president Peron uit hun land waren gewezen, zijn Zaterdag te Buenos Aires teruggekeerd, waar zij door een menigte van duizenden wer den begroet. Mgr. Tato, hulpbisschop van Buenos Aires, zeide na aankomst in de Ar gentijnse hoofdstad: „Vier maanden geleden heb ik Argentinië met ver driet verlaten. Vandaag keer ik met ontroering en vreugde in mijn land terug", maanden met aftrek; twee maanden met aftrek was tegen hem geëist. De 66-jarige moeder overste van het -klooster te Valmeer in België, die Nederlandse is, werd conform de eis veroordeeld tot zes maanden ge vangenisstraf; teneinde haar uitle vering te kunen bewerkstelligen, ge lastte de rechtbank haar onmiddel lijke gevangenneming. Vrijgesproken werden: de nicht van de ex-pleegmoeder de 33-jarige mevrouw E. M. Dubbelaar v. Moorst uit Overveen, tegen wie drie maan den voorwaardelijk was geëist, en de 71-jarige oud moeder overste van het klooster Marienburg te Bussum, tegen wie een maand voorwaardelijk was geëist. AMSTERDAM—BRUSSEL PER TREIN IN DRIE UUR. Met de electcificatie van het baan vak AntwerpenRoosendaal is dezer dagen een begin gemaakt. Op 1 Juni 1957 zal dit baanvak van 40 kilome ter, dat de geëlectrificeerde lijnen van het Belgische en het Nederlandse spoorwegnet zal verbinden, gereed zijn. Men zal dan de afstand Brussel Amsterdam in drie uur en die van Brussel naar Rotterdam in twee en een half uur kunnen afleggen. De treinen zullen tegen die tijd top- snelheden van 140 kilometer per uur bereiken. Om het comfort van de rei zigers te vergroten wordt tussen Ant werpen en Essen een strook van on geveer 12 kilometer dubbel spoor aangelegd met rails van grote lengte, namelijk van 300 tot 900 meter. Hier door wordt de loop der treinen vrij wel geruisloos. Het motorrijtuig zal voorzien worden van een stroomscha. keiaar, waardoor de machinist zonder de snelheid van de trein te moeten verminderen, zal kunnen overschake len van de Belgische tractie van 1500 volt op de Nederlandse tractie van 3000 volt. Bijzondere postzegels Ned. Antillen Deze foto geeft een afbeelding van de bijzondere postzegels van de Ne derlandse Antillen, welke worden uit gegeven ter gelegenheid van het Ko ninklijk bezoek. Van 22 October tot 18 December 1955 zijn deze zegels in ons land aan de philatelisten-loketten verkrijgbaar. De zegels dragen de beeltenissen van H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Bernhard. De ze gel van 7,5 ct. heeft als kleur rood bruin en de zegel van 22,5 ct. heeft als kleur blauw. Boven de frankeer- waarde wordt een toeslag van resp. 2,5 en 7,5 ct. geheven. Voor- Neder land bedraagt de verkoopprijs resp. 20 en 60 ct. De zegelgrootte is 29 x 40 mm terwijl de beeldgrootte 26 x 37 mm is. Op de zegel van 7,5 ct. staan in het lint de namen gedrukt van de Bovenwindse eilanden terwijl in het lint op de zegel van 22,5 ct. de na men staan gedrukt van de Beneden windse eilanden. Aan de reeks goede herinneringen van mgr. Jac. Romeijn aan zijn ver blijf in Wassenaar en aan de reeks tastbare bewijzen van grote vreugde en dankbaarheid, waarmee katholiek Wassenaar zijn benoeming tot bis schop heeft meebeleefd zijn er gister avond weer nieuwe toegevoegd. De R.K. Toneelvereniging „De Vriend schap" die enkele weken geleden met succes het toneelspel „De witte non" opvoerde, speelde dit stuk gister avond nogmaals, nu ten bate van de missie van mgr. Romeijn. Het verenigingsgebouw was tot de laatste plaats uitverkocht en de aan wezigen hebben, behalve op boog peil staan toneelspel óók meegenoten van de verrassingen die organisatoren van deze avond voor de missiebis schop in petto hadden. Nadat mgr. Romeijn was verwel komd met een speciaal voor deze ge legenheid geschreven welkomstlied, sprak de voorzitter van „De Vriend ;chap", de heer G. A. van Leij en- horst een inleidend woord. Hij maak te melding van het oprichten van een naaikring, die zal gaan werken ten dienste van de missie onder de Dajaks op Borneo, en van het stich ten van een fonds, dat deze kring geregeld aan het onontbeerlijke geld zal helpen. Hij vroeg de aandacht van de aanwezigen voor een tombola die m de pauze gehouden zou worden. En daarna was het woord aan het toneelgezelschap, dat onder regie van de heer J. P. Mank udt Leiden een voortreffelijke opvoering gaf van „De witte non". Na afloop verzocht de heer Van Leijienhorst mgr. Romeijn op het to neel te komen. Vele geschenken Pastoor J. P. Buys van de St. Wil- lijbrordiparochie bood die bisschop de fraaie staf aan als geschenk van de parochie. Peningmeester Raaphorst van „De Vriendschap" overhandigde ■migr. Romeijn de opbrengst van deze toneelavond: een bedrag van ruim 500.De heer H. L. J. van Dillen beloofde de bisschop uit nasm van een groot aantal katholieke en zelfs niet-katholieke ingezetenen een jeep. De heer A. M. Beijersbergen bood een bedrag van ruim 400.aan als eerste resultaat van de actie voor het naaifonds. En de drie nonnetjes, die in het toneelspel hun rol hadden ge speeld, stapelden op een tafeltje voor de verraste missie-bisschop voor een aanzienlijk bedrag aan textielwaren LEIDSCHENDAM Gemeenteraad. De raad komt a.s. Woensdagavond bijeen voor de afhandeling van de volgende agenda: verhuur woning Damlaan 21; beschik baarstelling crediet voor inrichting van de g.l.o.-school aan de Prins Bernhardlaan; beschikbaarstelling aanvullend crediet ten behoeve van het uitbaggeren van de Stomp wij kse- vaart; huur en verpachting percelen grond van en aan J. C. van Bohemen en verhuur sportterreinen aan de voetbalvereniging R.K. A.V.V.; een malige subsidie ai*i de Stichting „Het Nationaal Rheumafonds"; verhoging subsidie muziekvereniging; uitvoering restant vaarslotenplan en tot slot eni ge begrotingswijzigingen. RECHTZAKEN HOGERE EIS IN HOGERBEROEP Zes weken gevangenisstraf, waar van de helft voorwaardelijk met drie jaar proeftijd en ontzegging van de rijbevoegdheid voor anderhalf jaar had een 41-jarige slager-worstmaker uit Sassenheim in eerste instantie ge kregen omdat hij in Maart j.l. in de Steenstraat te Leiden, een bestelauto had bestuurd, terwijl hij onder drank- invloed verkeerde. De procureur-ge neraal bij de Haags Gerechtshof eiste thans bevestiging van de gevangenis straf, maar ontzegging van de rijbe- voegheid voor twee jaar. Reeds eerder was verdachte ver oordeeld omdat hij een fiets had be reden terwijl hij onder drankinvloed verkeerde. Arrest 4 November. op: het geschenk van een in Wasse naar wonend textiel-fabrikant. Ontroerend door eenvoud was het dankwoord van mgr. Romeijn. Hij wilde de stroom van goede gaven, die hij de laatste maanden te verwerken •heeft gekregen niet zien als een hul de aan de tot 'het hoge bisschopambt verheven Wassenaarse jongen Jaap Romeijn, maar als een reeks van tast bare bewijzen voor de liefde tot God, die voortkomt uit een diep geloof. De wetenschap, dat er in Wassenaar een meelevend thuisfront is, zo zei mgr. Romeijn, ral mij kracht geven in de moeilijke dagen, die in het missiege bied van de Dajaks ongetwijfeld nog zullen komen. NOORDWIJK Hedenmorgen te ongeveer half vier ontdekte de heer v. d. Schoot bij het naar het werk gaan een begin van brand in café Flora aan de Kerkstraat te Noordwijk. Hij wekte de beheerder van de zaak, die onmiddellijk de brandweer opbelde, welke in zeer korte tijd op het toneel verscheen. De aanblik van Flora verschilde heel wat bij dat van Zondagavond, want toen vierde de eigenaar van de zaak, de heer v. d. Voort, zijn zilve ren huwelijksfeest in de zaal. Daar de brandweer direct een fer me straal water op de vuurhaard richtte, welke zich bevond in het buf fet, werd erger voorkomen. Het buffet brandde voor een groot gedeelte uit; het plafond werd ernstig beschadigd; voor was er vrij veel waterschade. Vermoedelijk zijn resten van rook artikelen, welke gedeponeerd waren in een vuilnisbak, de oorzaak ge weest van deze brand. Verzekering dekt de schade. PROPAGANDA-AVOND INVALID ENBOND De Ned. Kath. Invalidenbond „St. Liduina afd. Bollenstreek, een organi satie, die in alle gelederen de kansen en rechten op een menswaardig be staan voor invaliden wil bevorderen en verdedigen, heeft geen vergeefs beroep gedaan op katholiek Noord- wijk, want zowel Zaterdag- als Zon dagavond was de zaal van café De Beurs met veel belangstellenden ge vuld. Bij de aanvang van deze avonden werd in een inleidend woord het doel en streven van de bond om de inva liden niet alleen geestelijk doch ook financieel er boven op te helpen, toe gelicht. Dat dit kosten met zich mee brengt is begrijpelijk en er werd ver wacht, dat de mensen hieraan daad werkelijk zullen meewerken door zich op te geven als donateur, hetgeen kan geschieden voor Noordwijk bij de heer C. H. J. Th. v. d. Putten. Tevens werden de invaliden aange spoord zich op te geven als lid, waar door zij dan maandelijks het blad .St. Liduina" ontvangen. Dank werd gebracht aan de hotelier voor het gratis beschikbaar stellen van zijn zaal; aan de heren W. Koelewijn en v. Schooten van garage Centrum voor het belangloos vervoeren der invaliden naar deze avond, de afd. Noordwijk van het Rode Kruis, voor haar gewaardeerde hulp hierbij; de middenstanders voor het beschikbaar stellen van de prij zen voor de verloting en zeer speciaal de heer en mevr. v. d. Putten voor hun moeizaam werk voor de invali den te Noordwijk. Het ontspannings gedeelte van deze avond werd op keurige, geestige wijze verzorgd door het Noordwijks Cabaret gezelschap, waaraan medewerkten mej. Suze Mul der en Henny Haak en de heren H. Steenvoorden, Frank Vink en de be kende goochelaar Amarco. De titel was: „Blijft optimist". Met een aantal zeer komische schet sen, wisten de artisten de aanwezi gen op prettige wijze bezig te houden en tot „optimisten" te maken. H00RDWIJKERH0UT BROMFIETS TEGEN GROENTE-AUTO. Zaterdagmiddag omstreeks 1 uur kwam de alhier woonachtige jonge man C. J. B. op een zo goed als nieu. we, van een vriend geleende brom. fiets de Emmastraat uitrijden en sloeg rechtsaf de Nieuwe Duinstraat in. Hij deed dit echter met te grote snelheid, zodat hij de bocht veel te ruim moest nemen. Het gevolg was, dat 'hij tegen de in de N. Duinstraat stilstaande vr&chtauto van de groen tehandelaar Br. op reed- Dokter van Praag, die met de vlakbij de pi van het ongeval wonende E.H.B.O.'er Barnhoorn eerste hulp verleende, liet de jonge man per auto naar zijn huis- arts vervoeren, daar de beide hoofd- wonden, die hij door de botsing had opgelopen, uitvoeriger behandeling nodig maakten. Het tochtje van de huisarts naar de ouderlijke woning ji moest per ziekenauto gemaakt wor den. Het voorwiel van de bromfiets werd-vernield. De Rijkspolitie heeft j| proces-verbaal opgemaakt. Jaarvergadering K.V.P. Dr. Delfgaauw komt spreken. Aanstaande Donderdagavond houdt de K.V.P. afd. Noordwijkerhout zijn jaarvergadering in hotel v. d. Geest. De vergadering vangt aan om half acht en men hoopt de gebruikelijke 'agendapunten snel af te kunnen wer ken, zodat om ongeveer 8 uur het woord kan worden verleend aan dr. Delfgaauw uit Rijswijk, die antwoord •zal geven op de vraag: „Wat gaat de K.V.P. doen in de volgende 4 jaar?". Na deze rede tenslotte aanwijzing van candidaten voor de Tweede Ka merverkiezingen in 1956. VOORSCHOTEN AANLEG VAN TENNISBANEN. In het voor recreatiedoeleinden be stemde terrein in de Oranjepolder is in de Noordelijke hoek ruimte gere serveerd voor de aanleg van een zes tal tennisbanen. In verband met het feit, dat op het ogenblik grondwerken voor de sportvelden worden uitge voerd, terwijl het voor ophoging van het terrein benodigde zand uit de vijver nabij het sportterreinencom plex kan worden betrokken, is het naar de mening van B. en W. thans tijd om tot verwezenlijking van het tennisbanencomplex over te gaan. De tennisbanen zullen zeker in een be hoefte voorzien. De kosten van aanleg bestaan uit aankoop grond, grond werk, aanleg van tennisbanen, bouw van een oefenmuur, water- en elec- triciteitsvoorziening, aanleg beplan ting en het aanbrengen van banken, afrastering en een toegangshek. Kos ten grond bedragen 18.725; kosten grondwerk ƒ7210; de aanleg van ba nen enz. ƒ24.591. De voorziening in verband met de besproeiing ƒ3000; de water- en electriciteitsvoorziening 7.725. Aanleg van de beplanting 4520 en onvoorzien 229; totaal stichtingskosten dus ƒ66.000. De af rastering zal zo worden gemaakt, dat in de winter "het complex na be sproeiing onmiddellijk als ijsbaan kan worden gebruikt. De banen ondervin den van dit gebruik geen nadeel. In de exploitatie is rekening gehouden dat de opbrengst van de tennisbanen 6000 zal bedragen en dat de ijsbaan 400 zal opleveren. Er is hierbij uitgegaan van een opbrengst van een seizoen, dat loopt van April tot en met September. Wanneer de banen gereed zullen zijn en er omtrent de wijze van beheer een beslissing is ge nomen, zal over de tarieven een nader voorstel worden gedaan. De raad wordt voorgesteld ƒ66.000 beschik baar te stellen voor de stichting van een tennisbaancomplex. Onvoorziene omstandigheden buiten beschouwing gelaten zullen de tennisbanen tegen April 1956 in gebruik kunnen wor den genomen. Gemeenteraadsagenda. De raad wordt voor een openbare vergadering bijeengeroepen op Vrijdag 28 Octo ber a.s., des avonds om 8 uur. Beschikbaarstelling van een cre diet van 2345, voor de aanleg van een beplanting rondom het tweede gymnastieklokaal en de aanschaffing van rijwielrekken ten behoeve van dezelfde inrichting. Beschikbaarstel ling van een crediet van 815 voor het maken van een overdekte rij wielstalling en van een bergruimte ten behoeve van de voormalige oude openbare lagere school aan de School straat. Beschikbaarstelling van een crediet groot ƒ20.595 voor het ver richten van voorbereidende werk zaamheden voor 't Zwembad, alsmede voor het aanleggen van een beplan ting rondom het aan te leggen zwem bad. Verder een voorstel var» B. en W. tot de aanleg van een tennisba nencomplex. Verkoop van grond aan de Hofweg aan de heer B. G. Klaas- sen. Aanschaffing van een adresseer- machine ten behoeve van de Centr. Boekhouding der Gemeentebedrijven, kosten 3000. Voorstel tot verbouw en verhuur van de voormalige boer derij van de heer P. Grundeken in Vliet wijk. Schaakvereniging „Voorschoten". De belangstelling voor de schaak club is enorm; liefst 26! spelers wa ren aangetreden om de strijd aan te binden. Uitslagen: Groep I: dr. VermetWaasdorp 1—0. Groep IIA: MaatGroenenberg y Yz\ Groenenbergv. d. Akker 10; VerstratenRietberg 10; Hulleman —Boxman y2M; v. d. Kooy—Rens- woud 10. Groep IIB: Heyerv. d. Marei 1 0; v. d. WerfBraggaar 01; v. d. MareiHonsbeek 10; Lobbenzoo N. Segaar 01; M. Segaar—Grobben 1—0.

Leidse Courant | 1955 | | pagina 2