Omgeving rj Lona&ff öbj mam Reisbureau CEBUTO 5 Sept. bezoek Nieuwe-Tonge Nieuwe katholieke school te Leiden J J* v* cL Poel f Sint Willibrorduskerk in het goud MAANDAG 29 AUGUSTUS 1955 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD - PAGINA 3 f/t ÏD&óf (\ef~ v A C itor\,(L Van de verenigingen 10.450 BURGERS VOOR HARING EN WITTEBROOD I Leden van de volleybalclub Argos 10.450 Burgers wensen de traditie worden vanavond voor training in van het uitdelen van haring en witte- het lyceum aan de Mariënpoelstraat brood op 3 October voort te zetten, verwacht. Zaterdagavond stonden zij gedi'J-1 „R.K. Gymvereniging Sportief", dig wachtend _in de rij voor j Door onvoorziene omstandigheden Stadsgehoorzaal. Het tafereel, dat zij opleverden, toonden weinig overeen komst met de ongetwijfeld stormach tige opdringende Leidenaren na het beleg in 1572. Vorige jaar werd met het aantal van 12.328 een record behaald, maar ook nu nog is in vergelijking met de aantallen van vóór de oorlog de op komst overweldigend. Het wordt een moeilijke tijd voor de haringen, die nu vogelvrij in het zilte nast sparte len. Bustocht Zaftebdagmongen werd de Douza- straat te Leiden uit de lichte mor- gensluimer verrast door de aankomst van een dikke duizend H.C.W.-ers en N.E.M.-ers, die onder luchtig gekout de bussen, die hier in lange rijen klaarstonden, bestegen. Op deze zelf de tijd stonden te Sittard ook twee bussen klaar, die de employé's van het filiaal aldaar zouden opnemen. Tegen elf uur in de morgen ont moeten de gezelschappen elkaar bij de Efteling, waar men in groepen de koffiemaaltijd consumeerde. Nadat een ieder zioh met roeien, kanoën, voetballen, zwemmen of heerlijk nietsdoen onledig had gehouden, werd om vier uur het vertreksein gegeven. In de Rivièra-hal te Rotterdam stond het monster-diner klaar. Tien uur 's avonds is het gezelschap weer op het punt van uitgang gearriveerd. De jaarlijkse uitgaansdag van de N.V. HOLLANDSCHE CONSTRUC TIEWERKPLAATSEN en de N.V. NEDERLANDSCHE ELECTRO- LASCH MIJ werd ook dit jaar weer verzorgd door DOUZASTRAAT 32. (Advertentie) Ter afsluiting van de adoptie door de gemeente Leiden van Nieuwe- Tonge zal het gemeentebestuur van Leiden op Maandag 5 September een bezoek aan Nieuwe-Tonge brengen. Het programma bevat o.m. een auba de door schoolkinderen, uitreiking van de ere-penning der gemeente aan de burgemeester van Leiden, de vertoning van de watersnoodfilm en een bezichtiging van het gemeente huis. 's Middags is er de overdracht van een muziektent door gemeentebestuur van Leiden aan gemeentebestuur van Nieuwe-Tonge. Daarna zal de plaat selijke muziek- en zangvereniging een concert geven. FEESTAVOND W.W.V. Ter gelegenheid van het eerste lustrum hield de visvereniging W.W. V., samengesteld uit personeel van Ouderzorg-de Ridder, Zaterdagavond in de Kleine Burcht een meer dan gezellige feestavond. Voorzitter v. d. Laan sprak een kort welkomstwoord, speciaal, tot de Directie. Het speet spr. dat hij we gens drukke werkzaamheden genood zaakt was de voorzittershamer in han den te leggen van de heer J. Neute boom. Enkele geschenken, mede van de Klaverjasvereniging ODR, gaven dit afscheid toch weer een prettig kleurtje. Zij werden door de heer v. d. Laan gewaardeerd. Het duo Bey voerde de goede stemming op en on der de muziek van „The Rhythm e Boys" o.l.v. de heer N. Muusse, bleef men nog lang en prettig bijeen. Agenda Leiden WOENSDAG: Rozenkranskruistocht, 7 uur, St. Petruskerk. POSTDUIVEN „Het Oosten", LeidenJonge dui ven vanaf Noyon op Zaterdag 27 Aug. In concours 51 duiven, welke om 9.30 u met N.O. wind werden gelost. De eerste duif bereikte zijn hok om 13.59,34 uur en maakte, een snelheid van 1137.28 m. per minuut. De laatste prijswinnaar om 14.39,10 uur met een snelheid van 988,07 m. per min. De uitslag luidt: 1. L. Burgers 1, 6, 9.; 2. Chr. Selier 2, 4.; J. Boekkooi 3; K. v. d. Vecht 5, 8, 10; J. C. v. d. Weele 7. Kampioenschap jonge duiven: 1. L. Burgers met 638.3 pnt.; 2. H. v.d. Vecht met 634.4 pnt.; 3. J. Boekkooi met 557.9 pnt.; 4. en 5. Chr. Selier en J. C. v. d. Weele met elk 546.9 punten. Kampioen-Generaal: 1. J. Boek kooi met 1940 pnt.; 2. H. v. d. Vecht met 1612.9 pnt.; 3. L. Burgers met 1592.6 pnt.; 4. A. ter Haar 1501 pnt.; 5. Chr. Selier 1355.1 punten. gaan de rhythimische oefeningen mor genavond niet door. De leden van de „St. Gemma" Sociëteit van de S. Joseph-parochie aan de Herensingel worden er aan herinnerd, dat de eerste bijeenkomst na de vacantie zal zijn op Donderdag 1 September a.s. in het zaaltje aan de M. Gijzensteeg. Nieuwe leden zijii ook van harte welkom. Dr. Hugenholtz onderscheiden Dr. mr. W. Hugenlholtz te Lei den, voorz. van de wereldfederatie tot bescherming van dieren en voor zitter van de Nederlandse vereniging tot bescherming van dieren is be noemd tot erelid van de „Institute juridique internationale pom' la pro tection des animaux, welke in 1926 werd opgericht en waarvan dr. Louis Lespine voorzitter is. Zaterdagmorgen 10.30 uur v.m. slipte op de Zijlpoortsbrug de 50- jarige J. v. P. uit Leiderdorp. Hij brak een rechterenkel. SPIEKER. PIUS X-HERDENKING TE LEIDEN Voor de Pius X-herdenking te Lei den, Maandagavond a.s. in de Stads gehoorzaal zijn ook kaarten verkrijg baar bij de firma Huibers, Haarlem merstraat 123. UIT HET RAAM GEVALLEN Zondagmorgen om kwart voor tien viel het twee- en een half jarig doch tertje van de familie Van Kreek, wonende aan de Boshuizerkade uit het raam van de eerste verdieping op straat. Dit raam is vijf meter hoog. Het meisje werd met een hersen schudding, een hoofdwonde en een breuk aan de rechter-bovenarm naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd. TWEE VERKEERSONGELUKKEN TE LEIDEN Een tandembromfiets, die kwam van de Herensingel en een personen auto, komende van de Zijlpoortsbrug, kwamen Zondagmiddag om 3 uur met elkaar in botsing. De 59-jarige mej. L. L. uit Rotter dam werd met een sleutelbeen-frac tuur en een hersenschudding naar het Academisch Ziekenhuis gevoerd. DE HEER A. SIMONS IN HET ZILVER Zaterdag was het 25 jaar geleden, dat de heer A. Simons als zetter bij de Leidse Drukkerij, Rijnsburger weg 169 in dienst trad. 's Morgens half elf, werd hij met zijn familie per auto van zijn woning Da Costastraat 67 gehaald en gebracht naar het kantoor Rijnsburger weg, waar hij werd opge wacht door de directie en collega's en waar een hartelijke huldiging plaats had. Namens de directie sprak de heer Weijermans, woorden van waar dering over de nauwgezette wijze, waarop da heqr Simons, die 25 jaar zijn werk verricht heeft, waarop hij de jubilaris een geschenk onder cou vert overhandigde. Ook zijn collega's bleven niet achter en boden hem een mooie roqkstoel-en sigaren aan. Aar dig was de rijm die de boekhouder de heer Berkhout had gemaakt. Nadat de heer Simons zijn dank had be tuigd, werd hij met zijn familie met de auto weer thuisgebracht. In de middag kwam bet bestuur van de speeltuinver. „Westerkwartier", waar van de heer Simons al jaren pen ningmeester is, hun gelukwensen aanbieden. 1 SEPTEMBER BUSSEN OP STATIONSPLEIN 1 September a.s. wordt het bussta tion aan het Stationsplein te Leiden in gebruik genomen. Alle bussen zullen te beginnen met deze dag van dit punt vertrekken. SHULTON INC. LEIDEN. Zoals wij reeds meldden heeft de Shulton Inc. New York-Clifton in Leiden een dochteronderneming op gericht, waar de productie en de ver koop van de producten van het be drijf plaats vinden. Shulton Inc. werd opgericht in 1936 en is de fabrikant van Old Spice scheerpreparaten en cosmetica voor heren en Desert Flower, Friendship's Garden, Escapade en Early Old Spi ce toilet artikelen. Het verkoopkantoor is gevestigd in Rockefeller Center, New York, ter wijl filialen zijn opgericht in Cali- fornië, Illinois en Texas. In geheel Noord- en Zuid-Amerika, Canada, Hawaii en de Jhilippijnsen, heeft Shulton Fabrieken een verkoop-orga nisaties opgericht. De Nederlandse dochtermaatschap pij is opgericht om tegemoet te ko men aan de steeds grotere vraag naar Shulton producten op de Europese markt en vertegenwoordigt een nieu we schakel in het wereldomvattende uitbreidingsprogramma van Shulton Inc. De leverantie zal vanuit Leiden sneller en meer efficient verzorgd kunnen worden. De verkoop en de verspreiding van de Shulton produc ten zal vanuit Leiden gemakkelijker kunnen geschieden. De heer John H. Douglas, die in de laatste twee jaar Europees verkoop leider van Shulton Inc. was, is direc teur van de nieuwe onderneming. De zetel van de nieuwe N.V. is ge vestigd te Leiden in de gebouwen van de Koninklijke Zeep-, Eau de Cologne- en Parfumerieënfabriek v.h. Sanders Co. N.V., Levendaal 32, maar is een onafhankelijke orga nisatie als dochter-onderneming van Shulton Inc., Clifton, New Jersey. KATWIJK lido wint bekertour- nooi van KRV Het is UDO door een beter doelge- middelde gelukt om de wisselbeker voorgoed mee naar Oegstgeest te ne men. Een bijzondere hulde moet ge bracht worden aan scheidsrechter Uitendaal. die deze middag 6 wed strijden geleid heeft, aangezien een van zijn collega's niet opgekomen was. Van NispenUDO. Dit was een strijd, waar beide partijen ook elkan der niet toegaven, de eindstand was 10 voor UDO. KRV 1UDO 1. Dit was wel de mooiste wedstrijd van de middag. Beide partijen zette gelijk een hoog tempo in, beide doelen kwamen om beurten in gevaar, de ruststand was 00. Na de rust was het UDO, die profiteerde van een misverstand op het midden veld en goali Noorder- meer werd kansloos geslagen. KRV kwam nu geweldig opzetten en goali Driessen moest verschillende keren handelend optreden. Toen de KRV- midvoor alleen was doorgebroken, werd hij wat hardnekkig van de bal gedrukt en scheidsrechter Uitendaal floot dan ook terecht en wees naar de elfmeter stip. De toegestane straf schop werd in een doelpunt omgezet. Beide partijen vochten voor de over winning met KRV in de meerderheid, maar de beide doelverdedigers wis ten hun heiligdom schoon te houden. En door dit gelijke spel kwam UDO in het bezit van de beker. UDO 3 2 10 4—1 6 KRV 3 2 10 4—2 6 v. Nispen 3 1 0 2 34 2 VVOA 3 0 0 3 7—3 0 De voorzitter van KRV reikte hier na de prijzen uit, hij feliciteerde UDO met zijn overwinning, en een bijzon der woord van dank aan scheids rechter Uitendaal voor zijn prestaties van deze middag. Daar in Nederland na de oor log scholen voor kinderen met leer- en opvoedingsmogelijkhe- 'den bewezen hebben, zeer goede diensten te kunnen bewijzen aan kinderen, die over de volledige beschikking van hun verstande lijke vermogens beschikken, maar om de een of andere reden geen aansluiting vinden bij het gewone leerplan, heeft het R.K. schoolbestuur te Leiden enkele maanden geleden stappen onder nomen om ook in Leiden tot op richting van een dergelijke school te komen. Deze pogingen zijn thans met succes bekroond, want de vorige week werd van het departement van O. K. en W. toestemming ontvangen om tot oprichting van een dergelijke school in Leiden over te gaan, zodat de bestaande plannen thans uitgewerkt kun nen worden. VOORSCHOTEN Trein had pech. Zaterdagmid dag stopte de trein van Tl.50 uit Lei den te Voorschoten, omdat de assen van het achterste gedeelte warm ge lopen waren. De passagiers verhuis den van het achterste treinstel naar het voorste, waarna met een snel heid van plm. 30 km op eigen kracht de reis werd voortgezet. Er ontstond door dit feit enige vertraging. Volkszang met -prijsvraag De Koningin Wilhelminavereniging heeft voor de viering van de verjaardag van prinses Wilhelmina een nieuwtje voor Voorschoten voorbereid. De avond van de 31e Augustus zal n.l. op de Voorstraat een massale volks zang gebracht worden. Medewerking wordt verleend door „De Lofstem" en door de Harmoniever. „Benvenu- to". Om 8 uur begint het feest. Waar schijnlijk zijn voor de volkszang blaadjes met de teksten van de overigens bekende liederen be schikbaar. Als extra attractie zal een prijs vraag worden gehouden, waarvan de baten bestemd zijn voor het Konin gin Wilhelminafonds voor de kan kerbestrijding. De PTT heeft haar medewerking toegezegd. De heer v. d. Eykel zal n.l. die avond een vijftal melodieregels spe len op zijn piston. Men kan de titels van de stukken of de beginregels op een briefkaart zetten en zenden aan: Actie Koningin Wilhelminafonds, Ge meentehuis, Voorschoten. Maar deze briefkaarten moeten gewoon gefran keerd en gewoon gepost worden, dus niet ten gemeentehuize in de brie venbus worden geworpen. Op de adreszijde van de briefkaart plakke men (liefst in zegels van de kwartje en ten hoogste een gulden kankerbestrijding) ten minste één bij. Voor ieder geplakt kwartje dingt men een keer mee naar de beschik baar gestelde prijzen. Zowel de volkszang als deze muzi kale prijsvraag is voor Voorschoten een experiment. De 31ste Augustus leent er zich echter uitstekend voor en we twijfelen er dan ook niet aan of dit experiment zal slagen. OEGSTGEEST Op 70-jarige leeftijd is te Oegst geest na een kortstondige ziekte overleden de heer J. J. v. d. Poel, die hoofd geweest is van de R.K. Lagere School aan de Potgieterlaan te Lei den. De heer v. d. Poel had kort ge leden nog een reis naar Oostenrijk gemaakt, maar tijdens deze reis voel de hij zich al niet goed meer. Behalve als schoolhoofd heeft de heer v. d. Poel zich te Leiden ver dienstelijk gemaakt als bestuurslid van K. en O. In Oegstgeest maakte hij drie jaar deel uit van de gemeen teraad. De heer v. d. Poel was een vraagbaak voor velen en gaarne gaf hij zijn weloverwogen adviezen. Zijn stoffelijk overschot zal Woens dagmorgen na de H. Mis van Re quiem om tien uur ter aarde besteld worden op het R.K. Kerkhof te Oegstgeest. Z0ETERW0UDE Willem Borst 40 jaar molenaar De heer Willem Borst zal op 1 Sep tember a.s. het feit herdenken 40 jaar geleden tot molenaar van de Groo te Westeindsche Polder op dt molen, de peilmolen, genaamd „Zel den van Passé", te zijn benoemd. Drie jaar geleden is de trotse acht- kanter-molen, staande aan de Meer- burger-watering tot stilstand ge bracht en werd de molenaar uit zijn element genomen en tot machinist van het poldergemaal aan de Dr. Kortmannstraat benoemd. Toch bleef hij op de molen wo nen, hoe eenzaam en ver van de be woonde wereld het molenaars-huis ook is gelegen. Op een andere plaats zou Willem Borst niet kunnen wennen en het ziet er naar uit, dat de molen in stand zal worden gehouden, want de Pro vinciale Waterstaat heeft plannen ge maakt tot volledige herstelling en instandhouding van de molen met voor de Polder zeer voordelige fi nanciering. Het Bestuur wil op Donderdag September de molenaar huldigen en zal alle ingelanden op een receptie, te houden n.m. half drie in het Café van de heer A. den Hollander in de gelegenheid stellen de jubilaris ge luk te komen wensen. De belangstelling zal ongetwijfeld van alle kanten zeer groot zijn, want Willem Borst is altyd een beroemde molenaar geweest, die alle winden durfde „af te malen" omdat hij wist dat het nodig was, want de Westein der was een polder die altijd met veel water te kampen had. Meer dan 500 h.a. laag gelegen land moest de molen boven water houden. Deze molenaar was een vakman die altijd durfde te malen en veel zeil voor te leggen al was de lucht ook buiig. Zwichten deed hij van alle mole naars het laatste; hij kende de lucht en was ook niet bang om met een sterke Noordwesterstorm het wie- kenkruis, zij het zonder zeiion en windborden, door de lucht te laten suizen. Altijd vakkundig en voorzich tig zonder ooit averij van betekenis te maken. Hij hield van zijn molen en het zal hem op zijn feestdag wel het grootste genoegen zijn te mogen vernemen, dat „Zelden van Passe" in ere zal hersteld worden. Benoeming bij Geallieerde Lucht strijdkrachten. De heer G. F. Groenendijk, wiens ouders wonen aan de Vrouwenweg 48, is benoemd bij de telexdienst van de Geallieer de Luchtstrijden voor Centraal Eu ropa. Hij werkt in Fontainebleau 40 kilometer van Parijs en werkt bij de verbindingssectie. Laatste Berichten DE BROM MET DE JONGETJES ERVAN DOOR. Een agent van politie, die vanoch tend omstreeks zes uur op de Nieu we Rijksweg Den HaagRotterdam, onder de gemeente Delft surveilleer de, zag op de middenbaan van die weg een bromfiets naderen, waarop twee kleine jongens zaten. De jeug dige berijders zigzagden over de weg en konden de motor niet afzetten, zo dat de agent met voorbijzien van eigen veiligheid moest optreden om de bromfietsertjes aan te houden. Het bleken te zijn twee broertjes P., de tienjarige Gerrit en de negenjari ge Cornelis van het de Constant Rebecqueplein in Den Haag. Zij wa ren vanochtend, toen vader en moe der nog sliepen, opgestaan, hadden hun winterkileren aangetrokken, va ders bromfiets geruisloos naar buiten gebracht en waren toen weggereden. Gerrit stuurde en Cornelis zat ach terop en zo reden zij zonder onge lukken door de Haagse binnenstad naar buiten, waar zij op de grote verkeersweg terecht kwamen. Als de agent hen niet had gezien, zouden er ongetwijfeld ongelukken zijn gebeurd OVERREDEN DOOR RANGERENDE TREIN. Vanochtend omstreeks kwart voor zeven is de 57-jarige havenarbeider D. L. Reeders uit de Blankenstraat te Amsterdam overreden door een aantal wagons van een rangerende trein, die vanaf de Rietlanden de verbindingsdam naar de Javakade in het Oostelijke havengebied van Am sterdam opreed. De politie vermoedt, dat de man op de langzaam rijdende trein wilde klimmen, is gevallen en door de laatste negen wagons werd overreden. Het deerlijk verminkte stoffelijk overschot is later door voorbijgangers aangetroffen op de spoorlijn. Het personeel van de trein had niets van het ongeval bemerkt. Het slachtoffer laat een vrouw en vier kinderen na. Marktberichten ROTTERDAM, 29 Aug. Vee. Aanvoer 1947 stuks vee, waarvan 1096 vette koeien, 851 varkens. Prij zen: vette koeien 260274, 246260, 214—230, varkens 175—173—170. Handel: vette koeien aanvoer iets meer, handel flauw, prijzen vooral niet hoger, enkele prima's boven no tering. Varkens aanvoer groter, han del kalm, prijzen lager, zware var kens van 162165. tZeCefaatitjeó WASSENAAR Mgr. Huibers droeg een Pontificale H. Mis op Terwijl de klokken feestelijk luid- den hebben de parochianen van St. Willibrord gistermorgen klokslag 9 uur met een plechtig gezongen „Sa- cerdos et Pontefex" de intocht van de Bisschop van Haarlem in hun met tal van bloementoeven versierde pa rochiekerk begeleid. Mgr. Huibers, bij de intocht voorafgegaan door een lange stoet van in toog en superplie geklede priesters priesterzonen van de parochie en oud-kapelaans en de parochiegeestelijkheid, kwam in de St. Willibrordkerk een pontificale H. Mis opdragen ter gelegenheid van het gouden jubileum van de kerk. Het heren- en knapenVoor van de parochie onder leiding van de orga nist-directeur de heer J. C. Beuk en en van de heer J. G. J. Burgers zong de wisselende gezangen uit de Mis van de Kerkwijding en de vaste ge zangen uit de Missa Sancti Eduqardi Regis van L. Refice. Mgr. Huibers werd aan het altaar geassisteerd door oud-pastoor van de parochie der Goede Herder en ere- kannunnik Ch. N. J. Meijsing als presbyter assistens. Als troondia- kens fungeerden de zeereerwaarde heren Beukers, rustend pastoor uit Leiden en Vijverberg, rustend pastoor te Naaldwijk, als diaken kapelaan J. Huibers uit Amsterdam, neef van de Bisschop en als sub-diaken pater C. van der Krogt, priesterstudent uit de parochie. Onder de vele priesters in het priesterkoor bevond zich mgr. J. Romeijn, de priesterzoon van de parochie, die kort geleden tot bis schop benoemd werd. Mgr. Huibers hield de feestpredi- catie en gaf aan het slot van de H. Mis de Pauselijke zegen. Burgemeester dr. S. F. A. C. M. Ba ron van Wijnbergen en mevr. J. Ba ronesse van Wijnbergen-Michiels van Kessenich woonden de H. Mis bij. Het danklof, waarmee de feestdag besloten werd, werd gecelebreerd door mgr. Romeijn. Pastoor J. P. Buys sprak een kort dankwoord, herinner de aan het triduum onder leiding van pater P. Wesseling, dat aan de jubi leumviering was voorafgegaan en sprak een bijzonder woord van dank voor de feestgave van de parochianen bij dit jubileum van de eigen kerk; een bedrag van ruim 8500.voor herstel en vervolmaking van het kerkorgel. S? Voor direct gevraagd, beschaafde juffrouw, voor 2e meisje, prettige omge' ving. Zelfstandig afdeling. Leeftijd tot 40 jaar. Tel. 22657 's avonds na 8.30 uur Piano, blank eiken, in- en uitwendig als nieuw (deskundig onderzoek toe gestaan) te ruil aangebo den voor klein model auto, Fiat 500. Moet beslist goed zijn. Brieven onder no. 3052 bureau van dit blad. 2* Nieuw is uw bed, als wij het overtrekken met een mooie damast! 1-pers. vanaf 22,50; 2-pers. vanaf 29,75. In één dag gereed! De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51, Leiden. Voor verhuur zonder chauffeur nieuwe wagens vanaf ƒ8.— per dag 4- 0,08 per km. Garage Bierman, Voorhout. Tel K 2532-7433. <2* Verloren: Dames-pols horloge doublé. Tegen goe de beloning terug te bezor gen Levendaal 164, Leiden. 2 Dames wist U dat? Het mooiste en goedkoopste da mes. en herengoed, ge bloemd linnen of charmeu- se onderjurken, vindt U al tijd bij de textielkoning. Blauwe kraam op de markt voor schoenmag. Hollants. *2* Golfplaten, ladders, kuipen, ijskasten, tuinban ken, kippengaas, bank schroeven, steekwagens, ijzerwaren, galvaniseren v. teilen, wasketels enz. Uw landbouwadres: A- J. Hart- wijk, Nwe Beestenmarkt 7—9, Tel. 26627; Burcht- steeg 4, Tel. 24013. LANGERAAR Abonnementen en Adver tenties worden aangeno men door: M. PIETERSE Langeraarseweg 175. 4e Klas 5e lijst 528ste STAATSLOTERIJ HOGE PRIJZEN ƒ2000 8626 11559 14643 18027 ƒ1500 7056 ƒ1000 9681 13020 14630 14676 18083 21424 f400 1966 4175 5265 11302 16740 17154 18140 19419 21810 f2C 1627 2518 2587 2620 2716 5557 7139 7995 8018 8821 8995 9673 9859 10470 12331 13273 14879 15446 15605 16172 16288 16290 17143 17629 18417 18627 21075 PRIJZEN VAN 80.— 15320 15799 0 1111 1130 11157 12055 19125 19522 3322 466 475 493 531 665 807 882 935 4121 162 271 317 431 503 550 561 574 636 655 690 783 928 956 5043 172 218 253 269 404 431 446 810 913 6093 156 302 467 469 520 547 659 743 808 914 7035 489 495 563 645 699 834 8073 120 123 140 227 260 279 308 697 833 9069 125 219 231 280 442 477 597 629 640 822 S69 911 977 10060 072 093 215 291 299 363 626 707 716 736 769 S71 910 940 1040 057 073 078 089 095 133 148 178 222 233 321 337 345 373 380 422 463 465 505 575 592 617 646 714 725 760 832 844 845 862 8S3 914 940 955 964 968 998 2030 052 057 06S 111 120 124 139 150 163 282 290 297 321 342 371 388 392 459 474 475 501 578 579 644 648 681 686 691 718 809 969 971 990 SOOS 014 024 068 130 163 164 197 213 218 219 223 243 244 248 256 268 376 423 429 435 436 441 458 459 478 496 519 627 628 667 688 6S9 690 782 834 861 870 915 967 4021 090 119 123 131 171 181 186 219 223 307 339 354 355 383 391 429 457 459 492 540 586 602 612 653 681 682 736 745 750 785 814 820 852 866 891 893 917 936 938 944 5082 086 154 163 225 250 292 324 360 376 389 390 403 406 412 452 456 484 583 603 669 679 698 699 759 770 808 827 852 978 6018 036 109 140 142 239 241 353 366 369 407 531 541 560 584 606 608 620 687 695 733 796 832 834 847 876 940 943 963 7022 043 080 120 133 140 177 185 218 273 290 295 298 331 342 413 426 463 510 588 608 622 627 628 653 657 684 700 703 706 713 761 805 846 879 885 895 900 910 965 8Ö14 020 062 094 102 110 160 171 184 256 263 294 383 400 405 414 491 493 529 535 591 687 713 730 738 766 770 787 806 809 816 842 900 962 998 9000 10066 096 106 175 176 202 262 280 282 316 32S 346 383 395 398 434 440 468 475 506 551 559 564 584 611 660 661 685 719 727 830 881 908 916 928 939 967 971 11007 100 122 216 226 228 262 297 374 408 446 488 495 556 586 696 706 718 766 768 881 913 917 927 934 12002 064 075 094 095 101 105 119 121 143 11094 210 348 362 456 462 503 509 571 792 797 877 12032 035 038 069 097 145 199 280 396 441 538 567 648 675 745 801 839 847 991 13066 124 195 322 415 424 530 657 738 804 901 916 937 14043 060 164 171 196 205 255 348 440 443 15014 023 377 414 448 488 606 620 729 932 16100 309 483 499 518 567 667 704 775 17163 475 513 602 697 738 910 18178 256 304 531 579 19043 053 054 432 469 589 733 785 795 881 927 951 983 20043 429 508 595 679 690 813 902 941 977 21018 131 1-16 25S 291 297 454 558 565 829 878 900 920 946 971 392 397 429 443 444 450 451 496 521 525 533 556 580 600 618 633 634 677 722 730 733 740 747 792 796 805 929 930 953 979 995 13067 078 079 136 153 158 253 282 303 321 344 ,348 378 383 384 466 472 520 536 568 569 576 578 583 585 622 631 676 690 695 707 715 731 733 758 761 771 775 785 789 800 813 841 851 872 958 14012 125 135 155 158 165 167 182 201 203 210 217 235 276 351 349 376 468 486 518 554 588 600 612 613 648 683 708 733 736 742 766 780 790 796 885 898 900 903 948 950 961 972 995 15004 031 033 078 079 087 096 172 181 210 218 230 272 308 403 417 -131 475 481 510 538 672 675 685 712 751 765 769 16084 088 089 135 138 191 206 119 127 140 363 370 384 542 557 641 971 725 735 749 772 780 17007 033 053 067 089 095 115 243 250 255 259 293 310 325 411 440 456 491 492 515 526 578 593 600 620 665 686 709 888 893 941 981 18017 055 064 067 078 086 087 148 159 180 244 301 313 408 515 613 658 689 699 708 776 823 828 832 838 939 959 964 19014 029 070 078 126 165 174 255 273 277 303 337 339 348 645 646 655 672 699 726 730 210 229 241 25i 261 282 299 503 515 582 591 593 607 615 755 800 806 828 855 870 919 21005 040 069 085 105 182 208 308 333 347 34S 403 407 :,o;; 557 598 602 620 654 655 724 751 802 811 816 821 892 935 938 .4 216 217 399 409 426 665 677 705 934 956 979 128 135 195 352 357 410 532 557 572 716 757 827 090 107 111 415 436 487 794 820 822 968 192 232 249 463 535 630 759 809 813 153 156 169 369 373 457 642 665 668 921 925 982 220 287 293 514 527 536 CORRECTIES. Categorie nieten: 7653 moet zijn 7654; 5452 moet zijn 4552; 15431 moet zijn 15931- 6733 moet zijn 6734; 21655 moet zijn 21635; 11586 moet zijn 11588; 15087 m z 15887'. Volgende nieten worden eigen geld: 15838, 4345, 3130, 11766, 18017 14790 15004 12496, 13348, 3778, 18244, 18968, 17578, 11927 Toevoegen nieten: 18397, 4295, 6508, 14789, 17961. 4163. 9654 Volgende nieten vervallen; 2681, 7622, 16725, 20591, 13078, 14125 Toevoegen eigen geld: 13098 en 9125. Verder moet bij de categorie nieten de volgorde van 14349 en 14351 andersom worden gelezen.

Leidse Courant | 1955 | | pagina 3