-MM* '&>ywmTtö Straaljager neergestort in Leiderdorp DUINSTREEK Mulo-examens IJf SLM£LGAT) T r» GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT 1EIDEN WOENSDAG 20 JULI 1955 DE LEIDSE COURA.NT EERSTE BLAD - PAGINA 3 Piloot omgekomen Omstreeks half twaalf hedenmor gen is er in Leiderdorp een straal jager neergestort, ongeveer 15 meter achter de huizen van de v. d. Does straat. Het toestel kwam uit de richting Zoeterwoude en scheerde over 'n rij woonhuizen. Wonder boven wonder werden er geen burgers gedood. Het wrak ligt vlak bij de bebouwde kom op nauwelijks dertig meter van de Hoofdstraat. De enorme klap, waar mede de straaljager neerkwam was tot ver in de omtrek te horen. Het toestel kwam in een tuin met stok- bonen terecht en boorde zich zo diep dn de grond, dat het practisch geheel verdween. In het gat met de wrak stukken ontstond brand. Op flinke afstand van de plaats Agenda Leiden WOENSDAG St. Petruskerk 7 uur Rozenkrans kruistocht. VRIJDAG Om 3 uur diploma-uitreiking in Ambachtsschool, Haagweg 4. Diploma-uitreiking aan jonggezel- zetters en -drukkers om 8 uur in „Het Gulden Vlies". ZATERDAG 2.30 uur diploma-uitreiking R.K. Ambachtsschool. Dienst der apotheken. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apothe ken te Leiden worden van Zaterdag 16 Juli tot 23 Juli waargenomen door: Driesen, Mare 110, tel. 20406 en Zui- der-Apotheek, Lammenschansweg 4, tel. 23553. Te Oegstgeest door: de Oegstgees- ter Apotheek, Wilhelminapark 8, tel. 28274. TENTOONSTELLINGEN. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling „Zo zien zij ons" It.m. 2 Oct.) BIOSCOPEN. De films voor deze week zijn door de Kath. Film-Centrale als volgt ge keurd: Casino: „Eens in de 100 jaar", vol wassenen. Lido: „Papa, mama, het dienst meisje en ik", alle leeft. Luxor: „De vogelvrijen", 18 jaar. Trianon: „Zeven broers zoeken zeven meisjes", alle leeftijden. Rex: „De woestijn leeft", alle leeftijden. van het ongeval lagen zware aard kluiten over de weg. In een sloot langs de tuin dreven dode kippen, die door de geweldige luchtdruk en de rondvliegende wrakstukken waren getroffen. Het toestel is, zo vernemen wij van de zijde van de Kon. Luchtmacht een „Thunderstreak", die voor een proefvlucht opgestegen was van het vliegveld Ypenburg. Zoals bekend komen /Thunder- streaks" uit de Ver. Staten op dit vliegveld aan, vanwaar, na ingevlo gen te zijn, zij gestationneerd zullen worden op het vliegveld Volkel. De piloot van het verongelukte vliegtuig was een Nederlander. Men heeft nog niet kunnen ach terhalen, of de inzittende zich met de schietstoel heeft kunnen red den. Niemand 'heeft echter een parachute waargenomen en bij het ter perse gaan van dit nummer, hadden wij uit de omliggende ge meenten nog geen bericht ontvan gen, dat er een piloot was neer gekomen. Burgemeester v. Diepeningen was direct na het ongeval op de plaats des onheils, evenals de kapelaan van de Meerburg-parochie en dokter Hoefman. Ook de Leidse E.H.D. ar riveerde spoedig. Een helicopter landde vlak bij de plaats van het on geval en keerde enige tijd later naar het vliegveld Valkenburg terug. Zojuist vernemen wij nog, dat de piloot getracht heeft zich met de Het toestel boorde zich diep in de grond. Een foto van het ontstane gat. Foto onder De cockpit werd bij de ontploffing, welke zich vermoedelijk in de lucht voordeed, van het toestel geslingerd. Foto's v. d. Horst schietstoel te redden. Vermoedelijk was het vliegtuig echter al te laag, want de parachute ging niet meer open. Het stoffelijk overschot van de piloot is gevonden bij de boerderij van J. C. Wesselingh te Zoeterwoude. Het lag naast de schietstoel. De cockpit van het toestel is gevonden onder Hazerswoude. De „Thunderstreak" was vanmor gen reeds met een invlieger in de lucht geweest. Later is er een andere piloot mee opgestegen en deze is met het toestel verongelukt. Nader blijkt, dat het verongelukte vliegtuig een „Thunderjet" was (dus geen „Thunderstreak") die voor de Koninklijke Luchtmacht was gerevi deerd door Avio Diepen op Ypenburg. aldus deelt men ons van de zijde van Fokker mede. De Thunderjet werd ingevlogen door de 32-jarige invlieger van fok ker de heer H. M. J. Receveur uit Amsterdam. Hij was pas sinds Juni bij fokker als invlieger in dienst en woonde tot voor kort in Uden. Hij was gehuwd. VOORSCHOTEN Paardenmarkt en Braderie. Tij dens de traditionele paardenmarkt op 28 Juli a.s. wordt ook dit jaar weer een Braderie gehouden. De Voorstraat wordt weer geïllumi neerd en de verschillende stands van de plaatselijke middenstanders zul len het middengedeelte weer vullen. 28 Juli „De dag van het paard" zal verder nog in ere worden gehouden met kortebaandraverijen georgani seerd door de commissie Paarden sport Voorschoten. Al neemt de Paardenmarkt dan af. 28 Juli blijft voor Voorschoten toch een bijzondere dag, die men in ere wil houden. Oud-Voorschoten gesloopt. De drie oude en onbewoonbaar ver klaarde woningen aan de Papelaan nabij het station Voorschoten zijn thans onder slopershanden. Deze bouwvallen vallen ten offer aan de tand des tijds en aan het snelver keer. Zij hebben hun diensten bewe zen. Een ingemetselde steen in een der huizen geeft aan het jaartal 1869 en het hóekhuis vermeldde nog het woord „tapperij". We hebben verno men, dat vele koetsiers daar vroeger van de bok zijn gestapt om iets in hun keel te laten verdwijnen. De leus „Geen alcohol bij snelverkeer" deed toen nog geen opgeld. Deze huizen lagen daar toen aan het einde van de bewoonde Papelaan en het was de laatste pleisterplaats voordat men Wassenaar's grondgebied betrad. Na dat men vorige week deze huizen nog als „proefkonijn" had gebruikt (de felle wind wakkerde 't aangestoken vuurtje harder aan, dan was ver wacht) is thans het moment aan gebroken om deze huizen met de grond gelijk te maken. Tijdelijk „geen tijd". In ver band met de werkzaamheden aan de gemeentetoren is het uurwerk buiten werking gesteld. Bovendien zijn de wijzerplaten gedemonteerd om de restauratiewerken te verrich ten. Tijdelijk zal men dus niet naar de toren behoeven op te zien, om te weten „hoe laat het is". Naar men ons mededeelt zal dit tijdelijk nog i wel enige maanden duren. Het uur werk van de toren was een centraal GEM. AANKONDIGING. ONTEIGENING INGEVOLGE DE WEDEROPBOUWWET. De Burgemeester van Leiden brengt ter voldoening aan het bepaalde bij artikel 10, lid 4, der Wederopbouw- wet ter openbare kennis, dat met het oog op een voorgenomen onteigening ten name van de gemeente Leiden, van een terrein, gelegen tussen de Boerhaavelaan en de Mariënpoel- straat, kadastraal bekend gemeente Leiden, Sectie P no. 2590 (ged.), waarover de beschikking moet wor den verkregen in verband met een bouwplan, strekkende tot leniging van de woningnood, met ingang van 25 Juli 1955 gedurende drie weken op de secretarie dier gemeente (af deling Openbare Werken, kamer no. Ill) voor een ieder ter inzage zal liggen een uitgewerkt plan van ont eigening van genoemd terrein met de overige in artikel 10, lid 3 der Weder- opbouwwet bedoelde stukken. Leiden, 16 Juli 1955. De Burgemeester voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT. Voor het examen Mulo A slaagden gisteren te Leiden: P. C. Verwijs m., Leiderdorp; C. P. Siering m., Katwijk a. Zee; G. W. Lambooij m.; L. J. Zitman m.; M. J. de Kluijver v.; K. Hoek v., Katwijk a. Zee; C. A. den Duik m., Katwijk a. Zee; G. C. v. Blitterswijk m., Katwijk a. Zee; P. A. L. Noort m., Leiderdorp; H. M. v. d. Reijden v.; G. Schoep v., Wassenaar; P. de Jong v., Rijnsburg; C. Klarenberg m.; H. Dompeling v., Leiderdorp; W. Luijt v., A. J. Ph. Lucie m., E. den Daas v., J. C. Brou wer v., T. A. Boot v., E. Bernard v., M. E. de Rooij v., G. de Jong m., P. S Kleijn v.; J. C. Koning v., Voor schoten; H. F. Bosma m. Waar geen plaatsnaam vermeld is dit Leiden. Burgerlijke Stand Geboren: Willem Frederik zn van A. Vermeij en C. v. Duuren; Leen- dert, zn van A. de Wolff en J. Groe- neweg; Yvonne, dr van A. D. v. d. Geest en F. T. de Vries; Wilhelmus Maria, zn van F. Hakkaart en A. T. W. Bergmann; Catharina Petronella Maria, dr van" F. J. M. Gussenhoven en G. C. v. Ruiten; Christina Susan na Maria Bernadette, dr van W. Ha gen en H. C. M. Klein; Margaretha, dr van J. den Haan en P. H. v. d. Kraan; Theodorus zn van G. Blijleve en C. de Bruin; Antonius Hendrikus Mattheus, zn van H. M. A. Peters en T. Griffioen. Ondertrouwd: W. A. Fasel en P. T. van Gerven; J. B. Troost en T. M. Hierck; F. L. Piena en J. v. Lienen; J. C. Varkevisser en H. Bouta;* P. S. Anes en E. G. van Vliet; H. de Wa ter en H. Goudriaan; H. J. C. Mon- tanus en J. H. Ju; J. Siera en M. v. Leeuwen; N. E. Hou weling en C. M. Wegman; J. S. de Gruyter en L. H. Burgersdijk. Overleden: G. van den ^oogaart dr 5 jr. A. A. Verhoog, man 67 jaar. Mgr. Pessers o.f.m. spreekt voor Derde Orde. De tuin van het St. Elisabeth-Zie- Morgenavond zal mgr. Pessers kenhuis was gisteravond vervuld van o.f.m., apostolisch prefect van Kiang- zoete klanken, die de mannen van de R.K. Leidsche Harmonie Kapel op kundige wijze aan hun instrumenten wisten te ontlokken en op een even kundige wijze tot een harmonieuse serenade deden samenvloeien. Het was een grote verrassing op deze prachtige zomeravond, zowel voor de zusters, de verpleegsters als de patiënten. De serenade was be stemd voor de eerwaarde moeder Assisia en de zusters WaLburga en Gerarda, drie gouden jubilaressen. Namens de harmonie sprak de heer Rijnardus een korte gelukwens tot de feestelingen en na de serenade be dankte de conrector voor de muzi kale hulde. Geen training. Wegens werkzaamheden aan de grasmat van het Docosterrein, die uiteraard na iedere competitie her stel behoeft, zal er tot nadere aan kondiging niet getraind kunnen wor den. Geslaagden. Mej. C. v. Nieulande slaagde gis teren voor het examen medisch ana- lyste. Voor de acte handenarbeid slaagde in Den Haag mej. Truus Postma en mej. S. Amado behaalde te Amsterdam de acte M.O. Engels. Laatste Berichten WIELRENNEN DE RONDE VAN FRANKRIJK. Onze landgenoot Daan de Groot is om kwart over één als eerste de con trole te Espalion gepasseerd, 81 km. van de start. Hij had vier minuten voorsprong op het peloton. WARMOND Aanrijding. Toen de heer H. d. B. van het rijwielpad de straat wilde oversteken kwam hij in aanrij ding met een paar meisjes, die juist het rijwielpad kwamen oprijden. De heer v. d. B. sloeg van zijn fiets en bleef liggen. Dr. W., die spoedig ter plaatse was, achtte het nodig, dat van B., die klaagde over pijn in zijn been, voor nader onderzoek naar het ziekenhuis in Leiden werd gezonden. Gevestigde personen in de week van 11 tot en met 16 Juli F. J. de Haan van Akelijen en fam., Jul. v. Stolberghof 24. L. Allart. militair, Lod. v. Deijsselstr. 32. J. D. Arias, Rijnsb.weg 153. N. Beek, stuurman gr. handelsvaart, Warmonder- weg 9. H. N. van den Berg en fam., ge meente ambtenaar, Burggravenlaan 131. E. V. Y. Bouman, Oude Singel 18. G. Brunt. Apoth. dijk 29a. B. Cator, rijks- schrijver 2 kl., De Sitterlaan 93. J. F. Celen, verpleegster, Rijnsb.weg 10. A. C. Dingjan, onderwijzeres, P. J. Blokstraat 14. J. Foudraine, arts, Rijnsb.weg 2. H. van de Giessen en fam., serg. majoor KM, Jul. van Stolberghof 23. M. van Haarst, onderwijzeres, Utr. Jaagpad 120a. K. den Hamer. luit. t.z. II KM, Lorentz- kade 82. M. Heering. Witte Singel 96. P. J. Huisman, kok I KM, Temminckstr. 19. J. Klaij en fam., gasfitter, Jul. v. Stol berghof 7. P. M. Lammers Lisnet, bouw kundige, Mariënpoelstr. la. H. T. M. Lauxtermann, Haagweg 52. T. A. C. van Leeuwen, huishoudster, Morsweg 55. G. Lollinga, verpleeghulp. Rijnsb.weg 10. T. J. Massuger, wever in wollenst., Dam- laan 18. J. F. van der Meijden, hulp in de huish., Hooigrt 58. M. Nijkamp, Burg- steeg 7. J. H. van der Ploeg, techn. ambt. A Gem. Werken, Vondellaan 5. J. Bruné van der Pol, 11. verpleegster, Rijnsb. weg 10. A. E. Prins, timmerman I KM, Noordeinde 2a. N. Schouten, buffetbe- diende, van Lennepstr. 4. B. Schuurman en fam., hoofdonderwijzer, Burggravenln 125. G. van der Sluis. Witte Singel 48. C. Leenstravan der Steen, verkoopster, Spieghelstr. 40a. S. C. Stroo. boekhouder, Rapenburg 106. J. J. Tuijthoff, vertegen woordiger. Timorstr. 38. J. C. Varkevis ser, ass. bedrijfsleider, Thorbeckestr. 31. M. F. GussenhovenVerbij, Oude Rijn 2. J. G. H. Versteeg, Paviljoenshof 13. T. M. Vreeswijk, hulp in de huish., Thorbecke str. 5. M. Wahab. Lange Mare 69. E. H. J. Wassenaar, verpleeghulp. P. Huiberts- hof 22. H. de Water, huistimmerman, He- rengrt 120. A. C. de HaanWeijerse, Rijnsb.weg 157. J. M. E. Winkelmolen, onderwijzeres. Stadhouderslaan 30. D. Wolters, tuinder, P. Huibertshof 16. H. M. Wondergem, dienstbode, Toussaintka- de 15. R. Zeven en fam., arts, R. en Schie kade 3. G. Zwart en fam., electriciën KM Jul. v. Stolberghof 14. Vertrokken personen in de week van 11 tot en met 16 Juli. L. G. Abrahams. J. van Goijenkade 44. R'dam, Soetenstg 35IV. J. T. C. Bakker. Morsstraat 60. Verenigde Staten van Noord Amerika. K. S. Bakker en fam., Zoeterw. Singel 92, punt en eerst thans bemerkt men hoe gemakkelijk het was om op de tijd te letten. Radio, klok en vooral zak en polshorloges zullen u tijdelijk be hulpzaam moeten zijn. Geboren: (te Leiden) Jolanda Margaretha d. van A. F. Bregman en L. Lahuis. Cornelia Petronella The- resia d. van C. A. Karremans en A. E. Zoetemelk. Gehuwd: J. P. Rotteveel te Leid- schendam en J. M. G. Oudshoorn. Geleen, Norbertijnenstr. 36. L. Brijder en fam., aan boord, 's Gravenhage, Ln van Meerdervoort 210. P. v. d. Burg, Beije- rinckln 21, Den Helder. Buitenhaven 5. C. Bijl en fam., Rijnsb.weg 144, Oegst geest, De Kempenaerstr. 30. J. C. Chou- four en fam., Burggravenln 249, Enschede Nw. Schoolweg 28. R. F. Donders, W. Singel 70, Straits Settlements; G. J. C. v. Doorn. Franchimontln 3, A'dam, Van Breestr. 94 2e etage. G. van Dijk, Rapen burg 12, Kampen, Voorstraat 118. J. A. M. Eikhuizen, Rijnsb.weg 31, Sassenheim Hoofdstr. 161. G. W. Grönsetvan Ewijk, Breestr. 73. Noorwegen. P. H. M. van Gasselt. Hogewoerd 27, Venlo. Hogeweg 19. B. K. P. Griffioen, Stieltjesstr. 44, Delft, Oostsingel 106. J. T. Groenewegen Kam. Onnesln 46, Geleen, Rijksweg Noord 239. J. G. F. A. Hage, Hartesteeg 2a, s Gravenhage, de Eerensplein 35. A. van Halem, Haagweg 180, Schipluiden, Hoornseweg 4. H. W. v. Griekenden Hartog en fam., Aloëlaan 33, Delft, Hooi- kade 10. G. R. van Hees, Rijnkade 3, A'dam, Paramaribostr. 2211. C. Heijkoop, Groenesteeg 27, Oegstgeest, Endeg.str.w. 5. P. A. van Santé v. Sprangvan den Hoek, Morsweg 4. 's Gravenhage, Fran- kenslag 151. J. P. Janson, W. Rozenstr. 25, Assen. Bilderdijkstr. 35. D. v. Kee- kem. Rembr.str. 27. 's Gravenhage, Ln v. Meerdervoort 104. D. C. A. Kok, Haarl. str. 295a, A'dam, Amstel 113. J. J. Kusters en fam., Zoeterw.weg 146. Rijs wijk ZH, Hendrik Ravensteijnplein 26. F. R. v. d. Laken. Haag 33. 's Gravenhage. Asterstr. 102. J. van Leeuwen, Morsweg 55F, R'dam, Rubroekstr. 43. J. G. van Leeuwen en fam., Javastr. 12, Warmond, Herenweg 7. H. Lim, W. de Zwijgerln 27a. R'dam, Essenburgstr. 81b. A. v. Linden en fam., Leemanstr. 28, Zuid Afrika. M. T. T. Lum-Chou, Thorb.str. 50. R'dam. Hudsonplein 5. L. J. de Maar, Ho gewoerd 167, IJsselmuiden, Burg. v. En- gelenweg 17. H. J. v. d. Maat, Pretorius- str. 5, Bloemendaal. Lijweg 31. F. A. Ma joor, Groenh.grt 12. Vught. Lunettenln 201. M. v. d. Mey, Varkenmarkt 7. Lisse, Heereweg 275. W. F. Meijers, Parkstr. 37. Bennebroek, Rijksstr.weg 113. E. R. L. Monfils, Lijsterstr. 19, Nijmegen. Havik straat 1. H. D. M. Molkenboer, Kam. On nesln 12, Schijndel, Hoofdstr. 93. H. van Moorst, Morsweg 104. Gemert, Boekeind C 255. T. H. M. v. d. ZeeuwOtten en fam., Levendaal 130a, A'dam, Toussaint- str. 291. A. M. Ouborg, Rijnsb.weg 31, Breda, W. v. Oranje ln 3. R. Pesch, H. de Grootstr. 8, 's Gravenhage Molenstr. 27. G. J. Pont, Rijndijkstr. 97, Hazers woude. Rijndijk 208. J. F. Raar en fam,, J. v. Goijenkade 10, Etten ca, Marijke- pln 21. J. C. de Vogel—Regeer, Marnix- straat 3. Enschede, Parkweg 30. I. Rob bers. O. Rijn 46, R'dam, Zweedsestr 115b J. A. Römer. Rapenburg 88, Renkum, v. Lennepweg 9. R. C. M. v. Schaik en fam., L. Morsweg 82. Hazerswoude, Burg. War- naarkade 9. J. Schluter, Rijnsb.weg 10, Leidschendam, Mariënpark 24. A. H. C. van Senus. Plantsoen 9b. Amersfoort, Kl. Nachtegaalstr. 27. J. Schwartz. Franchi montln 57. Den Helder. Buitenhaven 5. H. Smit. Varkenmarkt 7, 's Gravenhage, Schepradstr. 13. J. J. M. v. Spaandonk en fam.. Stationsweg 29a, Oegstgeest. Oudenhofln 7. L. Steenstra. Rijnsb.weg 10, Menaldumadeel, Deinum 157. C. Stef- chow, op de bijeenkomst van de Derde Orde in de bovenzaal van de Harmonie, Breestraat 16, een spreek beurt vervullen over zijn dierbaar China, waar mgr. jaren lang werk zaam is geweest. Alle leden van de Derde Orde wor den hierbij nogmaals aan deze avond herinnerd, terwijl ook andere belang stellenden van harte welkom zijn. ZOETERWOUDE L.T.J. DISTRICTSPORTDAG. Zondag heeft de LTJ-district Lel den haar jaarlijkse sportdag gehou den. De organisatie was deze keer in handen van de LTJ afd. Zoeterwou de gegeven. Dank zij de goede orga nisatie, de sportiviteit en rivaliteit van de deelnemers c.q. deelneem sters en het ongekende mooie weer mag de dag als geslaagd beschouwd worden. De dag begon 's morgens om 8.45 uur met een H. Mis in de parochie van de H. Kruisverheffing, celebrant was kapelaan Feliks, geestelijk ad viseur L.T.J. Zoeterwoude. Hierna toog men naar het Parochiehuis aan de Schenkelweg alwaar gelegenheid was iets te nuttigen en bekenden van vorige sportdagen te begroeten. Om 10.30 uur achtte de gastheer C. v. Leeuwen Cz. de tijd rijp tot het houden van een openingswoordje, voorafgegaan door het L.T.J.-gebed. Geheel in de lijn der verwachtingen heette de gastheer zijn gasten van harte welkom, hetgeen geen verwon dering wekte in de zaal. Hierop aan sluitend wist kapelaan Feliks de schade van niet te preken onder de H. Mis enigszins te compenseren door een kort maar bondig woord te spre ken. Om de lijn van het programma enigszins vast te houden werden er hierna enige schetsjes en liedjes op verdienstelijke wijze aan de gasten voorgesteld. Als spreker op deze dag had de heer Hans Velu toegezegd te willen fungeren. Spreker wist op de hem gebruikelijke enthousiaste wij ze duidelijk te maken „Waarom de sport voor de agrarische jeugd". Van al het geestelijk voedsel dat men thans genuttigd had kreeg het lichaam ook voedsel behoefte, zij het dan geen geestelijk voedsel. Hiertoe werd thans gelegenheid gegeven, 's Middags werd op het SJZ-terrein het sportieve gedeelte op vlotte wij ze afgewerkt. Een verheugend verschijnsel is dat er steeds meer plaats wordt inge ruimd voor de vrouwelijke sector van de agrarische jeugd. Dat deze dit weten te appreciëren is op deze dag overduidelijk gebleken. Zonder de heren tekort te doen kan men gerust zeggen dat bij de dames de meeste vechtlust en animo viel te constate ren. Zowel bij de dames als bij de heren is een goede vooruitgang waar te nemen wat betreft kwali teit en kwantiteit. Zoals gebruikelijk en iets wat er zeker bij hoort is de paardensportdemonstratie ditmaal gegeven door de Rijver. „Jeanne d'Arc". Jammer was de korte duur hiervan. Op een sportfeest van jon ge agrariërs behoort toch een behoor lijke tijd voor deze tak van sport te worden uitgetrokken. Om 19 uur uur was er Lof in de parochiekerk van St. Jans Onthoof ding, waarna men weer naar het Pa rochiehuis koerste om daar de avond door te brengen. Op vrij geestige wijze werd voor het oog van de zaal Eduard Men6, gespeeld door de oude en weer jong geworden toneelver „Door liefde bloeiende", waarna 'n gezellig dans je tot 23 uur. Sportuitslagen zijn aldus: 1. Groenendijk met 223.4 pnt en hiermede eigenaar van de wisselbe ker. 2. Oud-Ade-Rijpwetering met 218 pnt. 3. Roelofarendsveen 213 p., 4. Zoeterwoude 211.9 p., 5. Haagse Schouw 171.9 p., 6. Stompwijk 161.9 p., 7. Hazerswoude 155 p., 8. Hoog- made 151.4 p., 9. Voorschoten 134.5 p. Estafette 4 x 80 m. dames: 1. Zoe terwoude. Volleybal: Haagse Schouw. Hoogspringen dames: 1. Annie Poel, Oud-Ade; 2. Fiet Overdevest, Zoeterwoude; 3. Riet Belt, Zoeter woude. 100 meter dames: 1. Jopie Post, Zoeterwoude: 2. Annie Poel, Oud- Ade; 3. Riet Belt, Zoeterwoude. Zilveren jubileum. Zaterdag a.s. is het vijf en twintig jaar geleden, dat de heer W. Loos als timmerman in dienst trad bij de firma Rodewijk in de Weipoort, waar hij al die tijd, haast ononderbroken, werkzaam bleef. Dit jubileum wordt Zaterdag in bescheiden kring gevierd. fen, Zoeterw.weg 126, R'dam, Bergseln 302. C. B. de JongValintgoed, 3 Octo- berstr. 6a. Heemstede. Azalialaan 7. J. H. v. d. Velde, Narmstr. 10, 's Gravenhage, Rijswijkseweg 161. T. M. R. v. Berge He negouwenVeils en fam.. Donkersteeg 1, Eindhoven. Mathljsenln 17. J. Verloot en fam., R. en Schlekade 6. 's Gravenhage, Wapserveenstr. 302. A. G. Vlasblom, H. Morsweg 62. Wemeldinge. Oranjeboomstr 13. J. W. I. M. v. Waesberghe, Bilderdijk str. 17, Voorburg, Park Vronesteijn 15. C. W. van Waveren, Mariënpoelstr. 7, Adam. Ie Helmersstr. 104. J. H. Winter, de M. v. Streefk. str. 45. Oegstgeest, de Kempenaerstr. 35. H. van Wijk. J. van Goijenkade 10. Etten ca.. Marijkepln 21. A. H. Zoet. W. Singel 27. Hilversum, Neuweg 245. H. Zwaan, Rijnsb.weg 10, Vlaardingen, Kievitln 17.

Leidse Courant | 1955 | | pagina 3