Voorl. Ned. Elftal speelde gelijk tegen Engelse kampioen Chelsea Ü.V.S. - O.D.S. DE IJZEREN SCHELVIS Nieuwe Nederlandse voorhoede was stukken beter dan op 1 Mei Holland Sport verloor de finale van Gouda: 2-3 DONDERDAG 12 MEI 1955 DE LEIDSE COURANT DERDE BLAD PAGINA 1 Zó veel voetbalenthousiasten waren er op het laatste moment nog op weg naar het Olympisch Stadion gegaan om het Voorlopig Nederlands elftal tegen de En gelse kampioen Chelsea in actie te zien, dat het verkeer in de hoofdstad er danig door in moeilijkheden kwam. Overigens is dat allemaal niet voor niets geweest, want meer. dan 50.000 toeschouwers heb ben van een interessante wedstrijd met over het algemeen goed spel en een flin ke dosis spanning kunnen genieten. Een ontmoeting, welke in een gelijk spel (22) eindigde, een uitslag die zeker be vrediging en ook wel voldoening kon schenken. Het ligt voor de hand, dat de meeste belangstelling werd getoond voor de op papier reeds attractieve voorhoede, van de voorlopige Oranjeploeg, bij de samenstelling waarvan de Keuze Com missie nog al wat had geaarzeld. En dan natuurlijk niet te vergeten de Engelse kampioenen, die jammer genoeg drie van hun beste krachten niet hadden kun nen opstellen vanwege de trip op het continent, die het Engelse elftal gaat maken. Op het appèl ontbraken daar door Blunstone, O'Connell en Sillett. Ma nager Ted Drake had echter voor waar dige representanten gezorgd, zodat de „Blue's" heus nog wel een ploeg in het veld brachten, die voor onze „Voorlopi- gen" een sterke sparring-partner bete kende. "Wat de „vernieuwde" Nederlandse voorhoede betreft, deze was in ieder ge val stukken beter dan die, welke op 1 Mei in Dublin tegen Ierland speelde. Er zat veel meer vaart in en met name van Roessel soms wat traag, maar een fana tieke, stevige doorzetter met een hard schot en Clavan, fel, beweeglijk en sinds geruime tijd in topconditie, kon men beslist als een aanwinst beschou wen. Tezamen met De Harder, die over zijn inzinking van de laatste weken heen schijnt, vormde hij vooral vóór de rust een zeer gevaarlijke vleugel voor de Londense verdedigers. En ook de lin kerkant van onze voorhoede: Wilkes Timmermans kon natuurlijk niet worden verwaarloosd. Toch is het wederom Tim mermans geweest, die de meeste dacht heeft gevraagd. Beide maakten een doelpunt, maar het schil was, dat Wilkes alleen kon scoren uit een strafschop. Dat heeft hij, op een voor „hem psychologisch bijzonder moei lijk moment, voortreffelijk en met be wonderenswaardige zelfbeheersing ge daan. De situatie was nl. zo, dat hij te voren enkele malen teleurgesteld had. Hij probeerde nog al eens met een „ouderwetse" dribble te slagen, maar evenmin alsxin Ierland, had hij daarmee veel succes. Ook in het benutten van enkele kansen was hij niet gelukkig ge weest, reden waarom enkele malen de kreet „Abe!.Abe!van de tribu nes klonk. Wanneer Wilkes de penalty zou hebben gemist, zou dat althans voor een deel van het publiek een brevet van onvermogen zijn geweest. Wilkes, die zich hiervan wel degelijk bewust moet zijn geweest, nam de straf schop desondanks met de" koele bereke ning van een ervaren professional. Wij kregen trouwens wel eens de in druk. dat het publiek iets te veel van deze nu eenmaal befaamde speler veri langde. Inderdaad remde hij de voor hoede wel eens door de bal te lang bij zich te houden. Maar men kon van Wil kes toch niet verlangen, dat hij zou schieten toen hij tien meter van het doel in de weg gestaan werd door 3 Engelse verdedigers. En men mocht hem toch niet verwijten, dat hij in volle ren niet doorzette, toen het hoofd van de op de grond liggende doelman Thom son bijna zijn voet raakte. Voor een gelijke sportiviteit kan men alleen n respect hebben. En dat toonde een deel van de toeschouwers helaas niet. Wilkes toonde zich overigens na de rust, toen hij met Timmermans van plaats had ver wisseld aanmerkelijk waardevoller. De rest van onze ploeg heeft zich naar behoren van zijn taak gekweten. DE WEDSTRIJD Direct na de aftrap, toen het legioen nog niet eens de plaatsen had ingenomen, gaf de nieuwe linkervleugel een demon stratie van subliem samenspel. De Har der tikte de bal handig naar de naar buiten gelopen Clavan, wiens voorzet echter over het doel ging. Het spel golf de hierna heen en weer met gevaarlijke aanvallen van beide kanten. De indruk was toch wel, dat in deze periode de stootkracht van de Engelsen iets groter was en dit kwam tot uiting in een fraai doelpunt van middenvoor Roy Bentley in de 14e minuut. Hij kreeg de bal bin nen het strafschopgebied en scoorde met een "klimmend schot in de rechter boven hoek, waarnaar Landman tevergeefs sprong (01). Nog geen halve minuut later kreeg Timmermans een prachtige kans, maar Irij schootnaast het open doel. Zo.mis leidend was het resultaat, dat velen tot in de tweede helft geloofden, dat dit wel een doelpunt was geweest Nederland bleef nu druk uitoefenen öp de Engelse veste en in de 20e minuut kwam de verdiende gelijkmaker. Kuys plaatste vanaf het middenveld naar Bertus de Harder. Hij tikte de bal door naar de vrij staande Timmermans, die met een hard laag schot, dat van de ver ste paal in het doel sprong, doelman Thomson sloeg (11). Vier minuten later hernamen de En gelsen de leiding, toen Van der Hart uit een corner van Parsons de bal voor de voeten van linkshalf Saunders kopte, die van de rand van het strafschopgebied laag en hard inschoot (12). Landman kreeg de schrik van zijn leven toen Schaap zo hard om hem terugspeelde. spelers dat de Rotterdammer hoog op moest springen om een doelpunt te voorkomen. Het gelukte. Aan de andere kant schoot Timmermans in volle ren naast en keer de de lat een goede kopbal van Van Roessel. Weer was het Timmermans, die hoop in de harten bracht, maar Thomp son stopte zijn schot vallend en met een 1—2 voorsprong voor Chelsea kwam de rust. Nederlands overwicht. De tweede helft begon met een Neder lands overwicht. Van Roessel schoot van de rechtervleugel over en even later kon Thomson vallend na een half mislukt schot van de Tilburgenaar ingrijpen. Het spel werd nu opvallend ruw, waarbij scheidsrechter Karei van der Meer niet altijd even gelukkig was met zijn beslis singen. Een ontzettend geloei steeg op toen hij de Engelsen een vrije trap toe kende, terwijl het publiek in de mening verkeerde, dat een Engelsman zich mis dragen had. Kort daarna moest de Engelse links back Willemse hef ontgelden, die luid tegen de grensrechter schreeuwde. Van der Meer riep hem bij zich en gaf de Nog een beeld uit dc wedstrijd. De foto toont van Roessel In de aan val: v.l.n.r. Thompson, Van Roessel en Armstrong. Wilkes, die voor zijn ploeg een straf schop mocht nemen en zijn kans terdege benutte: 22, We zien hier v.l.n.r.: Thompson, Wilkes en dc Chelsea-verde- diglng. Engelsman een ernstige Waarschuwing. Dit alles maakte de sfeer er niet béter op en het spel werd steeds ruwer. De En-f gelse profs ontzagen zich niet allerlei trucjes te gebruiken, om de steeds weer aangolvende Nederlandse aanvallen te keren. Een keer werd Wilkes vastgehou den en hij werd ?o kwaad, dat hij een dreigende houding tegen spil Wicks aan nam. Toen Willemse Timmermans vast hield gebruikte de Nederlander zijn li chaamsgewicht om de tegenstander vah zich af te zetten. Een schot van Van Roessel werd val lend door de Engelse doelman gestopt, vlak voor de voeten van Wilkes, die hoog over schoot. Blijkbaar had hij niet het risico willen nemen tegen de Engels man te trappen. In de 32e minuut passeerde Van Roes sel in buitenspelpositie uit een voorzet van Timmermans de Engelse doelman, maar dit doelpunt werd terecht afge keurd. De verdiende gelijkmaker kwam twee minuten later. Timmermans, die naar de rechtsbuitenplaats was verhuisd, terwijl Wilkes de plaats van de Hagenaar had ingenomen, gaf een afgemeten voor zet, waartegen Wicks niets anders kon doen dan zijn armen gebruiken. Wilkes nam de strafschop en toonde zijn mees terschap. Met een harde schuiver, waar- naai- Thomson geen hand uitstak, bracht hij de stand op 22n Fel werd in dè resterende tien minu ten voor de volle winst lestreden. maar geen der partijen slaagde er in te sco ren, zodat het eind© met een 22 gelijk spel kwam. Ernstige verkeersslagnatlc. Het ongunstig gekozen aanvangsuur en het onverwacht grote aantal bezoekers bij de wedstrijd tussen het voorlopig Ne derlands elftal en Chelsea hebben de verkeerspolitie parten gespeeld. In het spitsuur, waarin de hoofdstad toch al veel op een bijenkorf lijkt, kwa men nu nog enkele duizenden auto's naar schatting van de politie bijna 6.000 de verkeerschaos vergroten. Vooral het verkeer uit de richting van "t Gooi ondervond ernstige stagnatie. Om circa half zes konden de automobilis ten bij het Amstel station niet meer ver der. Meter na meter schoven de rijen voertuigen op, omdat de kruisende ver keersstromen bij de Rijnstraat en de Scheldèstraat ook verwerkt moesten .worden. Bovendien deden zich enkele aanrijdingen voor als de file plotseling •móest stoppen, waarbij een dame een lichte hersenschudding opliep en meerde re auto's beschadigingen kregen. De politie, die niet op zoveel bezoe kers had gerekend, moest op een zeker ogenblik dan ook personeel uit de bin nenstad requireren om het verkeer mees eer te worden. Ook op de andere toegangswegen naar het stadion was de situatie fnoelijk. Zo kon men het merkwaardige toneel gade slaan, dat trams halfvol op het Stadion plein aankwamen, omdat het publiek on derweg uitgestapt was en de tocht te voet vervolgde, wat in vele gevallen veel sneller ging. Maar toch waren de meeste bezoekers op tijd in het stadion. Onder de nakomers bevonden zich velen die op het laatste ogenblik besloten had den naar de wedstrijd te gaan kijken en voor de loketten van het stadion, die ook niet op een zo grote toeloop waren uitge rust, hadden moeten wachten. Na afloop van de wedstrijd zorgde de politie echter voor een vlotte afvoer van de tienduizenden en omstreeks negen uur had het Stadionplein zijn normale aan zien herkregen. Zilveren Molen-tournooi LFC De finale van heWZilveren ^Molentourvf Voor zijn club niet te verhogen daar de •F<Ülh- nooi, welke gisteravond op hét LF(^ A «..er,».* Unlink^. Cnnl ■terr en Gouda, heeft de verwachtingen in al les overtroffen. Het is een wedstrijd ge worden waaraan allen, die deze strijd hebben gezien, met genoegen zullen te rugdenken. Hier waren twee teams aan het werk, welke elkaar niets toegaven. Een moordend tempo werd ingezet om elkaar de zege te betwisten, waarbij Gouda pas in de tweede -verlenging- slaagde door haar rechtsbuiten-Bruisters, die in de eerste minuut daarvan, met een formidabel schot de keeper geen schijn van kans gaf (23). DE WEDSTRIJD Als Holland Sport de bal aan het rol len heeft gebracht, treedt de voorhoede al direct overdonderend op. De rechts buiten Willems breekt fraai door waar mede het Gouda-doel al dadelijk in ge vaar komt. Dit wordt echter bezworen. De Goudse defensie is echter uit het goe de hout gesneden en weet van opruimen. H.S. komt echter terug doch deze aan val wordt door buitenspel gesmoord, terwijl een corner op het Goudse doel genomen, niets opleverde. Bij een vol gende aanval maakten de Gouwenaars 'n overtreding, doch de toegestane vrije trap-werd juist naast gekopt. Gouda laat zich echter niet onbetuigd. Er komt span ning waardoor de wedstrijd, in zeer hoog tempo gespeeld, goede staaltjes voetbal te aanschouwen gaf. De Goudse aanval, geleid door Frederiks, geeft de Holland Sport handen vol werk en de voorhoede breekt herhaaldelijk door. Beide elftallen geven elkaar niets toe. Snel volgen de aanvallen elkaar op. Eindelijk na 20 min. heeft Holland Sport succes, want Zwart weet door een voor keeper Wier onhoud baar schot de stand op 10 te brengen. Gouda, niet ontmoedigd, geeft geen kamp. Bij een aanval schiet Frederiks, moeilijke positie uit een fraaie omhaal in Versprille's handen. H.S. kruipt hierbij door het oog van een naald Bij een volgende belegering van het Hol land Sport-doel heeft Frederiks bepaald pech als hij keihard tegen de staander schiet waardoor de bal in het veld te rugspringt. Steeds heviger worden de Goudse aanvallen. Een corner door haar linksbuiten genomen leverde niets op. Het is echter uitstel, er moet een doel punt komen. Weer volgt een algemene aanval, waarbij de H.S.-keeper danig aan de tand wordt gevoeld. Tot tweemaal toe weet hij het leder te keren, doch tenslotte moet hij zwichten voor de door Frederiks hard ingeschoten bal (11). Er is nog 10 minuten te spelen. Weer breekt de rechtsbuiten van Gouda fraai door, geeft een prachtige voorzet, Frede riks zet zijn hoofd onder de bal en jaagt deze in de touwend2). Dan forceert Holl. Sport nog een tweetal corriers, wel ke niets opleveren. Een aanval van Gou da volgt nog. waarbij het leder juist naast de verkeerde kant van de paal wordt geschoten waarmede de eerste speelhelft wordt afgesloten. De tweede helft. Aanvankelijk dacl?t men. dat Gouda het hoge tempo, gespeeld in de eerste helft, niet zou kunnen volhouden, doch het verliep anders. Wel tracht H.S. aan Gouda het vuur na aan de schenen te leggen, doch de Goudse defensie met keeper Wier, aan het hoofd, weet voor lopig ale gevaar te bezweren. Als Zwart weer een kogel op de Goudse veste af vuurt vliegt de bal rakelings over. Een corner door Holland Sport genomen wordt weggewerkt, waarna de Goudse keeper even later weer een zekér schij nend doelpunt op sublieme wijze weet te voorkomen. HollandSport zet alles: op alles om gelijk te maken, waarbij Gouda wordt teruggedrongen, doch bij èen Goudse uitval weet Frederiks de score prachtig door hem opgevangen bal naast is göspeeld tussen Holland Spott< 'de verkeerde kant van de paal terecht jw iv, «i- Htwam. In deze periode laat H.S. zich ook gelden, doch keeper Wier staat als een rots in de branding, doch moet toch ein delijk zwichten voor een door Zwart in geschoten bal, welke tergend langzaam, nadat de keeper was gepasseerd, over de doellijn rolde (22). Er is nog een kwartier te spelen. Gouda geeft nog niet gewonnen. Frederiks forceert een corner, -doch door de Holl. Sport-keeper wordt de bal gekeerd. Door een blessure moet Heyste het veld verlaten; zijn plaats wordt ingenomen door de Hongaarse trainer Fouck. De' tijd verstrijkt echter niet wederzijdse aanvallen, doch veran dering' in de stand 22 valt niet meer te noteren. 2 x 1Yn minuut verlenging. De eerste verlengingstijd bracht een geweldig offensief van Holland Sport, doch de aanvallen, door ha^r opgezet, konden geen succes opleveren. Het ge weldig hoge tempo in deze wedstrijd ge speeld was nog niet genoeg om de Gou wenaars murw te spelen. Bij het wisse len voor de tweede helft was het nog: 2—2. De tweede periode van de verlenging gaf spoedig antwoord op de vraag wie winnaar van de finale zou zijn. Deze was 1 minuut oud, toen een goed opge zette aanval van Gouda het resultaat le verde. Bruister kreeg daabij een dot van een kans, welke hij op uitnemende wijze wist te benutten, waardoor de eindstand 32 werd in het voordeel van de ploeg uit de Goudse pijpenstad, hetgeen voor het kranig volhouden een verdienstelijk resultaat genoemd mag worden, en een felicitatie aan de winnaars is hier zeker op zijn plaats. Scheidsrechter G. J. H. v. TÏiijl leidde rustig. De datum van prijsuitreiking zal nader bekend worden gemaakt. Nederlands elftal is samengesteld Wilkes op rechtsbinnen plaats De keuze-commissie van de K.N.V. B. heeft het Nederlands elftal, dat op 19 Mei in het Feijenoord-stadion te Rotterdam tegen Zwitserland speelt, als volgt samengesteld: Doel: Eiarwiman (Holland Sport). Achter: Wiersma (Donar) en Kuys (Haarlem). "Midden-: Schaap ('t Gooi) aanvoer der, Van der Hart (Fortuna '54) en Klaassens (WW '03). Voor: Timmermans (ADO), Wilkes (Valencia), Van Roessel (Willem II), Clavan en de Harder (beiden Holland Sport). Reserves: Pieters Graafland (Ajax), Kerkum en Steenbergen (beiden Feijenoord) en de Bruyckere (Wil lem II). BELANGRIJKE WEDSTRIJD Voorverkoop bij de bekende adressen. (Advertentie). MEERBURG—ASC 0—1 Met een doelpunt, gescoord in de 25e minuut van de eerste helft, ontstaan door een halve misser van De Jeu en door v. Dorp onmiddellijk afgestraft, heeft ASC revanche genomen voor de 5—2 neder laag' in eigen huis. Want bij dit ene doel punt is het gebleven, ondanks de felle aanvallen van Meerburg, vooral in de tweede helft toen ten laatste ASC met man en macht stond te verdedigen, waar bij het kleine terrein in het voordeel was van ASC. Vier, vijf man was steeds samengedrongen voor het doel en steeds weer liepen de Meerburgaanvallen te pletter op die muur van verdedigers. Na de aftrap neemt Meerburg het heft in handen en weet een paar maal fraai combinerend in het vijandelijk doelge bied door te dringen maar het juiste schot bleef uit. Daarbij wist de ASC-ach- terhoede, die buitengewoon trapvast was telkens met verre trappen op te ruimen. Die verre trapen blijken daarbij zeer gevaarlijk, vooral omdat de Meerburg- achterhoede ver opdringt en v. Dorp ra zend snel is. Zo'n verre trap wordt Meer burg dan ook noodlottig want als zo'n verre pass weer eens over de Jeu wordt geplaatst loopt deze er wel achteraan maar als hij de bal wil koppen raakt hij deze maar half, waardoor v. Dorp de bal kan bemachtigen en van dichtbij Pelk. die reeds was uitgelopen, kan pas seren (0—1). Het spel gaat nu meer ge lijk op en neer en de rust komt met 01. De tweede helft is nauwelijks begon nen als v. Dorp door een felle sprint op nieuw een vrije schietkans krijgt als De Jeu een verre trap niet kan. achterhalen. Het schot gaat rakelings langs de goal en de bal loopt achter. Het spel wordt feller maar niet fraaier. Meerburg krijgt meer en meer overwicht, terwijl ASC zich op verdedigen gaat toeleggen, en soms nog maar met een driemans voor hoede opereert, v. Mil c.s. weten daar wel raad mee. Wat Meerburg echter pro beert, alles strandt op de verdediging en als er een vrije schietkans is moet deze zo snel benut worden, dat er geen tijd is voor zuiver richten. Spoor in het ASC- doel raakt dan nog geblesseerd bij een goede aanval van Meerburg, waarbij v. d. Velde in zijn ijver de bal, als hij deze niet meer kan bereiken, met de vuist in het doel slaat, hetgeen de scheidsrechter niet ontging. Als de scheidsrechter het einde blaast is het nog steeds 01. Een gelijk spel had Meerburg echter zeker verdiend. OOST. ELFTAL—ZUID. ELFTAL 8—3 In het Goffertstadion te Nijmegen is met het oog op de ontmoeting West- DuitslandOost Nederland op 19 Mei (Hemelvaartsdag) te Hagen, een voet balwedstrijd gespeeld tussen het Ooste lijk en het Zuidelijk elftal. De Oostelij- ken wonnen met 83, nadat de rust met 31 in hun voordeel was ingegaan. ZWEDEN—HONGARIJE 3—7 Gisteravond heeft Hongarije te Stock holm de landenwedstrijd tegen Zweden met 73 gewonnen. De ruststand was DE SPURS VERLIEZEN IN WENEN Een Oostenrijkse seleetieploeg heeft Woensdagavond voor 15.000 toeschouwers met 62 van de Engelse eerste klasser Tottenham Hotspur gewonnen. Na de eerste helft leidden de Oostenrijkers met 3—0. ALGEMENE VERGADERING NOC Verplichte contribntle voorgesteld De algemene vergadering van het Ne- derlandsch Olympisch Comité, die oor spronkelijk was vastgesteld op 8 Juni a.s. zal worden verschoven naar Maandag 20 Juni. De vergadering zal aanvangen om 19.30 uur in de nieuwe of litteraire so ciëteit „De Witte" te Den Haag. Het be langrijkste punt van de agenda is het vaststellen van de contributie. Het be stuur stelt voor de contributie te bepa len op 10 ct per aangesloten lid, d.w.z. dat voör elk aangesloten lid van iedere aangesloten vereniging of club van bij het NOC aangesloten organisatie jaarlijks 10 ct. aan het NOC wordt afgedragen. Het bestuur is tot dit positieve voor stel gekomen, omdat de middelen om de gewone huishouding van het NOC te be kostigen onvoldoende zijn. Onder dc ge wone huishouding zijn te verslaan de kos ten van huisvesting, salarissen, admini stratie. enz. zowel voor de afdeling alge mene zaken als voor dc afdeling techni sche zaken. Onder de afdeling algemene zaken valt wel de administratieve voor bereiding van de deelneming aan de olympische spel, doch daarin zijn niet begrepen de kosten voor de uitzending naar de spelen, noch de trainingsgelden. Zoals bekend, is gedurende enige jaren getracht op vrijwillige basis een contri butieheffing van 10 ct per lid te berei ken. Van de 37 bij het NOC aangesloten organisaties hadden tot 1 Januari 1955 15 leden deze regeling aanvaard. Inmid dels is dit aantal gestegen tot 23. Boven dien zijn andere leden doende organisa torische moeilijkheden tc overwinnen om eveneens tot dit besluit te komen. Het bestuur is van oordeel, dat het tijdstip is gekomen genoemde contribu tieheffing thans definitief vast te stellen. KORFBAL HET ZUIDEN KAMPIOEN ZUID-HOLLAND De te Rotterdam gespeelde korfbal - wedstrijd tussen Het Zuiden en Gymna siasten is door Het Zuiden met 140 ge wonnen. Hiermee heeft Het Zuiden het kampioenschap behaald in de eerste klas se van het district Z.-Holland. WIELRENNEN De keuzecommissie van de Belgische wielerbond heeft, met het gebruikelijk voorbehoud, reeds de volgende renners aangewezen voor de Tour de France: Jan Adriaenssens. Jean Brankart, Alfred de Bruyne, Raymond Impanis, Stan Ockérs en Richard van Genechtcn. WATERPOLO LZC—LWV 3—3 Voor de komende zomercompetitie wer den Woensdagavond nog even de krach ten gemeten en alhoewel LZC niet vol ledig in 't water verscheen, werd hel toch een uitermate spannende strijd, met wellicht LZC iets sterker. Voor rust werd de stand 21. In de tweede helft trok LWV fel van leer en na krachtige inspanning werd de einduitslag een verdiend gelijk spel. BRIDGE BRIDGECLUB VOOR R.K. O.O. De uitslag van de gisteravond gespeel de parenwedstrijd is geworden: Groep Zwart: 1 en 2. Smidtv. Abs- woude en Diebenv. Wijk met 42}4 P.: 3. Heer en mevr. Bik 41 p.: 4. v. d. Post De Groot 40'4 p.: 5. v. Dierenmevr. Tielkemeyer 39^; 6. JeusterScheeren 34 p. Groep Rood: 1. Dames De Roov. d. Stok 40 p.; 2, VerverLeeflang 38 p.; 3. Echtp. v. Leeuwen 34 p.; 4. Bonnet Schilling 28 p.; 5. v. HaasterenLamboo 20 p. Groep Groen: 1. Dames Bik 47'/j p.; 2. De BoerPiket 44V-, p.; 3. Heer en mevr. Stuifzand 401^ p.: 4. Mevr. Berge HenegouwenBergsma 39 p.; 5. Dames ZwetslootGoddijn 38 p.; 6. Heer en mevr. v. Gent 30 Y-, p. BRIDGECLUB „DE SLEUTELS" De uitslag van de vierde ronde van de club-viertallencompetitie luidt als volgt: Hoofdklasse: Team Kuyt wint v. team Meester met 12 m.p.; team Vrijenhoek gelijk tegen team Koch 1 p. v. Vr.; team v. Wingen gelijk met team Robbers 3 p. v. Wingen Eerste klasse: team v. Beurden wint m team Walraad met 31 m.p.: team Stichter wint v. team Brans niet 25 m.p. team Nort wint van team Smittenaar met 51 m.p. Stand: Hoofdklasse: Koch Kuyt Meester Vrijenhoeli Wingen Robbers Eerste klasse: Nort v. Beurden Smittenaar Stichter Walraad Brans Selier 4 3 1 0 7 75— 1 3 2 0 1 4 38— 4 4 2 0 2 4 55—21 3 1 1 1 3 29—12 4 1 1 2 3 7—72 0—94 55— 2 52— 5 19—53 30—10 22-40 22—51 3 0 12 1 2—41 4 0 13 1 3 2 10 5 4 2 115 4 2 115 3 2 0 1 4 3 10 2 2 4 10 3 2 (46) r...ïtug geiten... Iwibber votse Lambiek... mi morgen in roormó.'timer.Wou schelmen kool storeny Oio, leroen!... (Ken ntse neus en een r pruik miken nog geen) 1[\/r -jUmkiek,nietig Mee qoan. ..duiker pakken in voorn wd-

Leidse Courant | 1955 | | pagina 9