Een nuttige oefenwedstrijd toonde verschillende tekorten in Ned.elftal De Londense Combinatie won met 2-1 van de voorlopige ploeg Tweede nederlaag van het Ned* militair elftal Holland Sport won in spannende strijd met 4-1 van LFC VAN HET TAFELTENNISFRONT Scheepsberichten DONDERDAG 24 MAART 1955. DE LEIDSE COURANT TWEEDE BLAD - PAGINA 2 „v Jack Crayston, manager van het elftal van de London Football Combination, hield na afloop van de wedstrijd tegen het Voorlopig Nederlands elftal te Rot terdam een wakend oogje over zijn spelers. Hij had opdracht gekregen om eventuele verwondingen onmiddellijk aan Londen te rapporteren, dit met het oog op de Leaguewedstrijden van aan staande Zaterdag. Maar toen hij zijn ten van onze voorhoedespelers was zwak, maar ook het samenspel was niet nauwkeurig genoeg om de Londense de fensie te verrassen. En al stuwden Schaap en Klaassens hun voorhoede nog zo op, men kreeg niet het gevoel, dat Hopkins en Ellerington, geassisteerd door spil Croslan, de situatie geen ogenblik meester waren. De fijne puntjes van het spel, zo typerend ook voor deze Engel- Bovenstaande foto geeft een aanval van Foosenburg weer, welke evenwel op niets uitliep omdat de uitstekende doel man van de L. C., Reynolds, zich voor de Nederlander wierp en hem de bal ontfutselde. V.l.n.r.: Crosland (L.C.), Reynolds (L.C.), Roosenburg, Philips (L.C.) en Lenstra. troepje de revue had laten passeren se ploeg, miste men in het elftal van de waarbij bleek, dat al zijn mensen even fit uit de strijd waren gekomen als zij er in waren gegaan, wilde hij wel zijn oordeel zeggen over het Voorlopige Ne derlands elftal, dat vooral in de tweede helft zo'n sterke druk op de Londense verdediging had uitgeoefend. „Ik weet, dat het een oefenwedstrijd voor de Ne derlandse ploeg is geweest", aldus de oudspeler van Arsenal, „maar voor ons zal deze ontmoeting ook ongetwijfeld vruchten afwerpen. Ons elftal bestond uit jongere minder ervaren spelers en enkele geroutineerden. De jongeren hebben alles gegeven om de aandpcht op zich te doen vestigen. En wat de Nederlandse ploeg betreft, ik vond het elftal goed spelen en -Belj?ië„zal zich op 3 April heel erg moeten inspannen om onze tegenstanders van vanmiddag te verslaan". Jack Crayston had dus woorden van lof voor de „voorlopigen", welke heus niet waren ingegeven uit hoffelijkheid ten opzichte van de gastheren. En toch zal menige toeschouwer volgens een schatting bevonden zich niet minder dan 55.000 personen op de tribunes niet helemaal voldaan huiswaarts zijn gekeerd. Want doelverdediger de Munck miste zijn bekend anticipatievermogen, v/aardoor hij. geen betrouwbare indruk achterliet. Zelfs zijn uittrappen was zwakjes. Van der Hart bereikte niet dat hoge niveau van de tweede helft van de wedstrijd tegen Denemarken. Wederom stond hij tegenover een snelle aanvals leider, die veel over het veld zwierf en technisch zeer knap spel demonstreerde. Hoe zwaar de persoonlijke dekking van van der Hart ook was, steeds wist de Fulham-midvoor Jezard zijn tegenstan der te verschalken, waarbij de Engelse speler zeer tactisch er voor zorg droeg, dat het spel meer op de kleine handige rechtsbinnen Baron werd geconcen treerd dan op hem. Dat spelertje Baron vormde een voortdurend gévaar voor onze verdediging. Met behulp van Jez- zard of van een der andere voortwaart- ser. zigzagde hij vele malen, in hoog tempo door onze defensie heen en vaak kon slechts een sliding van van der Hart. van .Wiersma of Mesman redding brengen! Middenlinie moest verdedigen. De beide halfspelers. Rinus Schaap, die als aanvoerder fungeerde, en Klaas sens waren gedwongen, vooral in de eerste helft, hun aandacht aan de ver dediging te wijden, waardoor, volkomen verklaarbaar overigens, het middenveld in menige periode een dankbare prooi werd voor de Londense combinatie. Theo Timmermans, verreweg de beste speler van het Voorlopig Nederlands elftal, heeft geprobeerd het ontstane gat zo veel mogelijk op te vullen en in de tweede helft slaagde hij hierin uitste kend. Hij was degene, die onze voor hoede. waarin Abe Lenstra zijn fijne kneepjes ditmaal in Heerenveen had la ten liggen, dirigeerde. De gelijkmaker voor de rust kwam van Dillen, die de bal uit een vrije schop van de Ado-man kreeg toegespeeld en in de tweede helft verdween een kopbal van Roosenburg bijna in het uiterste rechtse bovenhoek- je doelverdediger Reynolds sloeg de bal via de lat nog tot hoekschop rraar Timmermans had onze midvoor die schitterende scoringskans geboden. Midvoor Roosenburg had het moeilijk tegen de stugge stopperspil Crosland, Cor van der Gijp speelde in de eerste helft zo zelfzuchtig, dat hij duidelijk de monstreerde niet in de ploeg thuis te behoren, terwijl Dillen pas in de tweede helft op dreef kwam en enkele van zijn bekende harde schoten loste, welke door een voortreffelijk op dreef zijnde Spurskeeper Reynolds onverbiddelijk werden gehouden. Tempo en uithoudingsvermogen goed. schieten en samenspel Het tempo was gedurende de gehele wedstrijd zeer hoog en een verblijdend teken was. dat geen van onze spelers blijk gaf van gebrek aan uithoudings vermogen. Integendeel, in het laatste half uur wisten Timmermans en zijn mannen een zware druk op het Londen se doel uit te oefenen, maar ondanks enkele goede scoringskansen bleef de gelijkmaker de rust was ingegaan met een verdiende 2—1 voorsprong van de gasten uit. Niet alleen het schie- voorlopigen", het was precisiewerk van de gasten tegen slordige en vaak bonkige arbeid van de spelers van de Nederlandse Elftalclub. Overigens was het bijzonder prettig te constateren, dat de Engelse tegenstanders voor de over winning hebben gevochten van het be gin tot het eind. waardoor de Neder landse ploeg zo'n stevige, felle, vaak lotte partij voetbal werd voorgescho teld, dat ongetwijfeld deze oefenwed strijd in alle opzichten aan zijn doel heeft beantwoord. Dat Cor van der Gijp op de buiten plaats zal worden gehandhaafd door de keuzecommissie lijkt ons zeer onwaar schijnlijk en dat Mesman voor de wed strijd- te_gen België plaats zal moeten maken voor Kees Kuys, die op het ogen blik mét de militaire ploeff in Italië vertoeft, is welhaast zeker. Maar het akke punt in onze ploeg is het gebrek aan homogeniteit. Er zit te weinig ver band tussen de linies, de opbouw van de aanvallen geschiedt te eenzijdig en vaak te doorzichtig, het. verrassende element ontbreekt en wat de defensie betreft, het aarzelend ingrijpen, het „laten kpmen" van de voorhoede van de tegenpartij, zien wij als een gemis aan kracht en vooral ook als een tekort aan zelfvertrouwen. Maar voetbal is j als het elftal, dat de Keuzecommissie tegen België in het veld laat komen, samenhang demon streert en elke individualiteit over boord weet te gooien, dan zitten er toch ook wel winstmogelijkheden in de derby van 3 April. Het spelverloop. De London Combination nam in de 12e minuut de lèiding, toen aanvoerder Phillips een pass naar de ver naar vo ren staande Jezzard gaf. die van der Hart keurig omspeelde en hard en zui ver langs de uitgelopen de Munck in het doel plaatste. Enkele minuten voor de rust nam Timmermans een vrije schop, welke hij aan de vrijstaande Dillen gaf. Met een halve draai om, schoot Dillen op het doel en de bal ver- dweên in de linkerhoek langs de volko men verraste Reynolds. Slordig weg werken van onze defensie vormde de oorzaak vah het tweede doelpunt van de Engelsen, immers Baron profiteerde van dat zwakke momentje bij de 16 me ter lijn en met de linkervoet schoot de rechtsbinnen nummer twee langs de Munck. Voor de rust. zowel als na de rust hebben ook de Engelse voorwaart- se.n talrijke scoringskansen gehad. Zo noteerden wij een hard schot van Jez zard in de tweede helft tegen de paal en een kopbal van Baron voor de pauze tegen de doellat. Internationaal militair voetbal tournooi Italië won met 2-1 Het Nederlands militair elftal heeft ook de tweede ontmoeting van het eind- tournooi om het intergeallieerde militai re voetbalkampioenschap verloren: met 21 zegevierde Italië, maar het is dit keer een buitengewoon eervolle neder laag geworden in een wedstrijd, boeiend en enerverend, zodat de 25.000 met zon nebrillen en papieren hoeden gewapende Napolitanen in het stadion van de Ita liaanse eerste klasser Napoli er door in de hoogste staat van opwinding geraak ten. Dat niemand van de honderden niet- betalende toeschouwers, die een plaatsje hadden gevonden op de met hun paarse, groene en witte gevels opvallende hui zenblokken rond het stadion, van- pure agitatie van het dak is gevallen, mag een wonder heten. Zij brulden vol over gave met de massa in het stadion het „Italia, Italia" mee, en zwaaiden met stukken wasgoed, die naar goede Na- politaanse trant overal op de daken, voor vensters en op de balkons wappe rend, voor het grijpen hingen. De wijzigingen hadden onze voorhoede verzwakt. Dit gold niet voor Pieters Graafland (Ajax), die deze keer in plaats van Feyl zijn talenten voor het Italiaan se publiek mocht tonen. Wel had hij di rect na het begin de pech dat hij, ge hinderd door de felle zon. een speler niet zag komen aanlopen. Daardoor kon de rechtshalf Fontana de bal gemakkelijk bereiken en 'n pass geven naar de links buiten Longoni. Via de vuisten van de blindelings uitvallende Pieters Graafland vloog de bal hoog in het net (10>. De Italianen bleven sterk in de meerder heid en het leek erop, dat Nederland we derom een gevoelige nederlaag zou gaan incasseren. Wel viel er na een Van der WelRijnvis combinatie een schot van de Hagenaar tegen de paal te noteren, maar daar bleef het voorlopig bij. De Italianen, die met een waar spervuur van passes en centers onze verdediging tot wankelen brachten, forceerden hoek schop op hoekschop, maar na 'n half uur waren zij wat de stand betreft nog even ver. En dat gebrek aan tastbaar resul taat bleek toch wel fnuikend voor hun stemming en voor hun tempo. De Nederlandse voorhoede trachtte daarvan ijverig gebruik te maken, doch Van der Wel en Mul warén niet in hun beste vorm en de nieuwe middenvoor De Wit bleek nog niet voldoende ingespeeld Toch was hij het, die 1 minuut voor het einde van de eerste helft een cbmbinatie door het publiek luid bejubeld schot (1—11. Nog veel meer geestdrift bracht uiter aard een onmiddellijk na de aftrap door de Italiaanse aanvoerder Vincenzi opge zette aanval, waaruit linksbuiten Zam- baite voor de tweede maal kon doelpun ten (21). De tweede helft was een hard maar sportief duel om het de doorslag gevende doelpunt. Het was duidelijk dat een Italiaanse goal oranje voor dit tref fen zou uitschakelen, maar aan de ande re kant betekende een tweede Neder lands doelpunt een gelijk spel, een voor ons bijzonder eervol resultaat en eigen lijk een morele overwinning. Kerkum. Kuys en stopper Frölich met krachtige steun van de alle bedreigde plaatsen op duikende Van Woerden hielden moedig vechtend stand en onveranderd kwam het einde. In de andere ontmoeting bleef Egypte met 2—1 de meerdere over Turkije (rust 1-0). De stand in het tournooi (halvecom petitie) luidt thans: Italië 2 1 1 0 3 3—2 Egypte 2 1 1 0 3 3—2 Turkije 2 10 12 4—2 Nederland 2 0 0 2 0 15 Zondag worden te Rome de laatste wedstrijden gespeeld: EgypteNederland en ItaliëTurkije. Het Nederlands jeugdelflal heeft gis teravond op het VVA-terrein te Amster dam een oefenwedstrijd gespeeld tegen een Amsterdams elftal, samengesteld uit spelers van tweede klasse clubs. De wed strijd eindigde in een 33 gelijk spel. nadadt de Amsterdammers bij ae rust een 32 voorsprong hadden. DOPING BIJ DE SPANJAARDEN^ Na de onverwachte 21 nederlaag, welke het Spaanse voetbalelftal vorige week Donderdag te Madrid tegen frank rijk leed. zijn er in de Spaanse hoofd stad geruchten opgedoken, als zouden de Spaanse spelers het slachtoffer zijn ge worden van een te grote dosis druiven- suiker en vitaminen, die zij _T£r. öf vier artsen een onderzoek instellen. Het gaat hier om spelers van de natiopöle ploeg, die drie dagen na de landenont- moeting hun normale vorm nog niet te pakken hadden en als gevojg daarvan de competitiewedstrijden van Zondag LEIDSE VOETBALBOND De heer C. P. Mulder bestuurslid De stemming, gehouden ter verkiezing van één bestuurslid van de Leidse afde ling van de KNVB. heeft het volgende resultaat gehad. Aantal geldige stemmen: 231. Uitgebracht werden op: C. P. Mulder 145 stemmen: J- Wondergem 44 stem men; P. C. Onvlee 42 stemmen. De heer C. P. Mulder is derhalve verkozen ver klaard. Ook ditmaal zal de traditionele voet balwedstrijd 'tussen Amsterdam en Brus- sel. die voorheen op de dag voor Neder- landBelgië werd gespeeld, niet door-1 gaan. Evenals de vorige twee jaren zijn de Brusselse clubs omstreeks begin April gewikkeld in een bekercompetitie waar door het moeilijk wordt een representa tief Brussels elftal samen te stellen. DE ENGELSE LEAGUE De uitslagen van de wedstrijden ge speeld voor de Engelse league luiden: Eerste divisie: Cardiff CityChelsea 01: EvertonHudersfield Town 40. ENGELAND B—DUITSLAND B 1—1 De wedstrijd tussen de B-ploegen van Engeland en Duitland te Sheffield is in een gelijk spel geëindigd: 1—1. Bij de rust hadden de Engelsen een voorsprong van 1—0. IJSHOCKEY HHYC—NEUCHATEL 10—14 Het tamelijk grote aantal toeschou wers, dat de op één na laatste ijshockey- wedstrijd van het seizoen op de Hoky te Den Haag, de vriendschappelijke wed strijd tegen het Zwitserse Neuchatel, volgde is wat de doelpunten betreft wel aan zijn trek gekomen. Niet minder dan 24 doelpunten werden gescoord, hetgeen wel een beeld gaf van de zwakte der beide verdedigingen. (Advertentie) Het Zilveren Molentournooi van LFC We kunnen tot heden moeilijk zeggen, dat LFC de weergoden op haar hand heeft bij de wedstrijden in het Zilveren Molentournooi: vorige week regen, gis teravond storm, waardoor opnieuw vele liefhebbers natuurlijk niet de echte voetballiefhebbers! verstek hebben la ten gaan. Ten onrechte natuurlijk weer. want hoewel fraai spel door de harde stormwind niet te verwachten was en ook niet vertoond werd, hebben de toe schouwers toch volop genoten van het enthousiaste, spannende spel. dat door beide ploegen te zien werd gegeven en daarbij kwam het desondanks toch her haaldelijk tot behoorlijk spel. Speciaal de LFC-pl<jeg met keeper Selier uit het tweede, met de jeugdige W. Scheffer op de spilplaats/heeft zich uitstekend gehouden tegen de ploeg van Holland Sport, waarin zich weliswaar slechts twee spelers van het eerste elf tal bevonden, doch welke toch wel zo veel goede reserven bevat, dat alge meen een dikke nederlaag van de Lei- denaars verwacht werd. Natuurlijk was er groot verschil in spelkwaliteit. De beroepsspelers zijn technisch beter, reageren veel feller en zorgen voor een betere balbehandeling, maar de LFC-ers gaven zich niet zonder meer gewonnen en stelden tegenover die hogere capaciteiten een bewonderens waardig enthousiasme, dat de strijd lang in evenwicht hield. De LFC-ers speelden een van de beste wedstrijden uit dit seizoen en verschillende bezoe kers, die LFC nog nimmer hadden zien spelen en uitsluitend vanwege Holland Sport naar de wedstrijd waren komen kiiken, gaven onomwonden te kennen, dat het spel van LFC in alle opzichten meeviel. Holland Sport heeft tenslotte gewon nen: we hadden niet anders verwacht, maar de spelers hebben er danig voor moeten werken. Met vier doelpunten tegenover één van LFC toonden de gas ten zich de meerderen, maar daarmee was hun kunnen ook ruimschoots be loond. LFC: doel: Selier; achter: J. Neute boom en B. Pijnakker; midden: J. Neu teboom, W. Scheffer en J. v. d. Blom; voor: v. d. Heyden, van Kampen, W. Hijmans. Sira, A. v. Rijn. Holland Sport: doel: Versprille; ach ter: Kentink en Koers; midden: Broe ders, Bijker en Krijbolder; voor: v. Suylekom. C. Rijshouwer, W. Zwarts, de Jong. Willems. LFC was zo gelukkig de toss te win nen en voor de rust met de storm in de rug te spelen. Daardoor kon vrijwel alles op de aanval geconcentreerd worden, omdat het achtertrio de voorlopige aan vallen der gasten wel de baas kon. Bij ker, die ditmaal de midvoorplaats had verwisseld met die van stopperspil, speelde een uitstekende partij, doch moest toch dikwijls zijn toevlucht ne men tot de buitenspelval. Dit werd hem na vijf minuten noodlottig, toen hij bij een LFC-aanval naar voren ging. doch linksback Kentink bleef staan. Hijmans bemachtigde het leer en loste een goed schot, waarbij keeper Versprille verrast werd door het effect, dat de bal op de grond kreeg, zodat deze over hem heen in het doel verdween (10). Dat was de eer der profs toch wel wat te na en energieker nog dan 'daarvoor zetten zij herhaaldelijk goede combinaties op. Het duurde toch nog 'n twintig minuten voordat uit een combinatie v. Suylekom Zwarts (oud-Postduivenspeler) van de voet van de laatste de gelijkmaker kwam (11). De jeugdige spil Scheffer. die deze avond zijn mannetje wel stond, liet één keer een steek vallen en dat werd hem noodlottig, want Rijshouwer strafte de fout af en gaf de gasten de leiding (12». Daarmee kwam de rust. Na de hervatting nam Holland Sport het heft in handen, maar desondanks bleef LFC moedig volhouden. Het te ver doorgevoerde samenspel strandde veelal op de hechte defensie van LFC. Toch wist de Jong na 5 minuten voor zijn ploeg de voorsprong te vergroten '13) en met een ver onverwacht schot van linkshalf Broeders (14) was het kruit der gasten verschoten. Het verdere programma gekomen. Op Woensdag 30 Maart ver valt de wedstrijd VCS tegen Gouda. In- plaats daarvan wordt er een wedstrijd gespeeld tussen de eerste klassers SVV (Schiedam) en de profclub „Amsterdam" Beide teams komen met hun volledig competitie-elftal. Op 6 April, speelt dan Lugdunum tegen Quick Boys, op 13 April HOV tegen de winnaar van Lug dunumQuick Boys en de 20e April spelen VCS en Gouda tegen elkaar. WATERPOLO GROTE BELANGSTELLING VOOR NEDERLAND—RUSLAND Nauwelijks was het bekend geworden, dat als slot van de jubileumwedstrijden van de kring Amterdam van de KNZB op 2 April a.s. in het Sportfondsenbad- Oost te Amsterdam de waterpolowed- strijd NederlandRusland gespeeld zou worden, of de aanvragen om toegangs kaarten zijn bij de organisatoren en het zwembad binnengestroomd. Duizenden willen deze ontmoeting bijwonen, maar slechts 1500 toeschouwers kunnen in het bad een plaats krijgen. Het bad is nu dan ook al uitverkocht. Wel zijn er nog plaatsen verkrijgbaar voor de wedstrijd NederlandRusland, die op 4 April in Arnhem wordt gehouden. LZCIDZ 3—1 Een enthousiaste wedstrijd en een te genpartij die de pas gepromoveerde 2e klasser fraai partij gaf. Aanvankelijk ging de strijd gelijk op en na wederzijdse aan vallen trof een hard schot van midvoor Brak de roos (10). IDZ gaf zich lang niet gewonnen en na vele aanvallen werd de stand voor rust gelijk (1—1). In de tweede helft was de thuisclub sneller en na talrijke aanvallen kon D. Timmersmans na goed doorzetten de stand op 21 brengen. Ondanks hard nekkige tegenstand zorgde G. Kramer voor een 31 eindstand. van Lacroix en Rijnvis afsloot met een j.l. niet konden worden opgesteld Doelman De Munck In een duel om de (onslehtbare) bal met de linksbinnen van de London Combination, Baron. PAARDENSPORT LINCOLNSHIRE HANDICAP VOOR .MILITARY COURT" De Lincolnshire handicap, de eerste belangrijke race van het Britse nieuwe renseizoen. is in een overwinning voor „Military Court" geëindigd. Het paard is eigendom van de Aga Khan en werd be reden door Manny Mercer. Op driekwart lengte werd .Harry Lime" tweede en de outsider „Three Star" eindigde, met drie lengten achterstand op „Harry Lime", op de derde plaats. De race, die over 1600 meter ging, was begiftigd met een prijs van 2788 pond sterling. De noteringen bedroegen resp. 8/1, 22/1 en 66/1. BILJARTBOND BLOEMBOLLENSTREEK In de hoofdklasse van de persoonlijke biljartkampioenschappen waren de re sultaten van de voortgezette wedstrijden als volgt: A. van Diemen J. Duivenvoorde P. Duivenvoorde H. Polm J. Duivenvoorde D. Zoet A. van Diemen P. Duivenvoorde J. Diedericks Th. v. Dijk J. Diedericks P. Duivenvoorde J. Vierwinden J. Duivenvoordo B Elfering D. Zoet H. Polm Th. v. Dijk A. v. Diemen Th. v. Dijk 200 130 3.50 6.45 4.20 ■7.14 3.82 7.14 4.84 6.45 5.10 6.06 5.14 6.66 4.30 10 2.80 6.45 4.45 COMPETITIE NTTB De uitslagen van 13 t.m. 19 Maart zijn: Dames: 1: DOS—Batsw. 2—8; DHC—HBS 5—5 Scylla—Treffers 6—3: DVS—PTT 4—6. 2A: te Werve—BAT 2—8; Wibo—DOS 2 9—1. 2B: NetbalSportief 2 100; Kitno Sleutels 55. 3A: Scylla 2—St. Vooruit 4—6. Wilskr. Sleutels 2 010. 4C: Sportief 3te Werve 3 91. Sleu tels 3Assumy 3 91. PTT (L)Unitas 3 1—9. Heren: IA: DHC—Scylla 2 3—7 1B: Vr.schaar—Sleutels 82. Ford DOS 4 7—3. Batsw. 4—HBS 2 4—6. St. Hoger 2—DSS 2 7—3. 2A: VVV 2—BAT 7—3. Sportief 2— DOS 6 3—7. Batsw. 6—Netbal 2—7. HBS 3—WV 2 1—9. 2B: GEB 3—Treffers 3 4—6. Wibo 5— HBS 4 6—4. Sleutels 3—DTS 1—9. St. Hoger 3—Willi. 10—0. 2D; Sportief 3Docos 82. te Werve PTT 6—4. 3A: DSB 3—Swallows 2 10—0. BAT 2 Laakkw. 9—1. R'burgBatsw. 8 46. St. Hoger 6—Wibo 6 3—7 3C: Den Brucht 3—Sportief '51 2 2—8. ATTCSparkler 91. OegstgeestTOV 46. SeinpostWilskr. 2 82. 3D: Docos 3—PGS 3—7. Batsw. 10— Esso (SC) 8—2. Den Burcht 4Kitno 0—10 St. Hoger 5—Detas 3 6—4. 3F: AVA 2—Salam. 2 6—4. Netbal 4— SVLV 9—1. Scylla 4—HBS 6 10—O. 4A: te Werve 3—Tactiek 2 28. Sleu tels 5Hafa 3 54. 4C: Reflex 4Trefkr. 55. Seinpost 2 —Sparkler 2 7—3. Trefkr.—Reflex 2 45 4D: BAT 4—LPSV 4—6. Docos 6—Re flex 1—9. 4E: Effect '54St. Vooruit 3 91. Re flex 3—PTT (L) 2 0—10. BAT 3—Oegstg. 2 10—0. 4J: Cebusta 5—Sportief 8 3—7. SVLV 3—DWL 2 5—5. Gona 5—VSS 3 10—0. HPSV 2—Tempo '53 6—4. 4K: Voltr.—Wibo 8 9—1. DOS 9—GEB 6 1—9. Scylla—Voltr. 4—6. 4L: DSS 8—Netbal 5 4—6. Juno 2—Ce- busta 2 2—7. DSB 4—DVC 2 7—3. DVS 3—SVLV 2 8—2. Junioren: IA: Sett—Wibo 2—8 Treffers—BAT 10—0. Wilh.—Wibo 2 0—10. IB: Batsw.—TSB 8—2. DVS—DSS 4—6 St. Hoger—VVV 1—9. 2D: Batsw. 3—TSB 5 9—1. FSA—DVS 2 1-9. Wilh. 3—VVV 2 3—6. Tempo '53 —Hafa 3 9—1. 2E: TSB 3—Batsw. 2 5—5. St. Hoger 3 —DVS 3 6—4. TSB 4—Wibo 5 7—3. Wilh. 4—VVV 3 4—6. Wibo 5—Wilh. 2 0—10. 2F: Sparkler—Sleutels C—4. TOV 3— BAT 2 6—4. TOV—Treffers 2 4—6. ALBIREO p. 23 Kanarische eil. n. Bue nos Aires. ALMKERK 23 te Kaapstad. ALUDRA p. 23 Oues ant n. Havre. AMOR 24 R'dam verw. AMPENEN 22 v. Belawan n. Colombo. ANNENKERK 24 te Sjanghai. ARNEDIJK 23 R'dam n. Hamburg. BANTAM 23 te San Francisco. BLOEMFONTEIN 22 te Eastlonden. BOSCHFONTEIN 23 v. A'dam n Bre men. CALTEX DELFT p. 23 Gibraltar n. Sidon. CALTEX NEDERLAND 24 te Ko penhagen. CALTEX THE HAGUE p. 23 Kp Bon n. Sidon. CALTEX UTRECHT 23 nm te Sidon. CELEBES 23 v. Slnpa- pore n. Priok. CONGOSTROOM p. 23 Fi- nisterre n. A'dam. DELFSHAVEN 23 Kp St. Vincent gepass. n. R'dam. FRIES LAND KRL 23 v. Avonmouth n. Liver pool. GAASTERLAND 23 te Rio de Ja neiro. GOUWE p. 23 Finisterrö n. Dakar LEOPOLDSKERK 23 te Port Said. MEERKERK 22 te Marseille. ORANJE 23 v. Singapore n. Priok. OUWERKERK p. 23 Vliss. n. R'dam. PAPENDRECHT 23 te Pt Said. REMPANG 22 te Suez. RIDDERKERK p. 23 Guardefui n. Suez. SAROENA 23 v. Saigon n. Pladju. SIR RAH 24 te Suez. STAD MAASTRICHT 23 v. Gibraltar n oevona. STATUE OF LIBERTY p. 23 Gibraltar n. Port Said. SUMATRA 23 v. Colombo n. Belawan. TERO p. 23 Madeira n. Buenos Aires, WATERMAff p. 23 Ouessant n. R'dam. WILLEM RUYS 23 v. Southampton, 24 06.00 u. R'dam verw. WONOGIRI p. 23 Miami n. Baltimore. ZEELAND KRL 23 te Damman.

Leidse Courant | 1955 | | pagina 7