JVÜ meer dan ooit belang bij... KWALITEIT Heineken's Bier Rijst met kaas Mooie Vrouwen- Fijne Dessert 116ct Rood-Merk 108ct. Paars-Merk 95ct. lekkere koffie... Geef Uw aardappelmes 'n dag vacantie DONDERDAG 8 JULI 1954 DE LE1DSE COURANT TWEEDE BI.AD PAGINA i Geeft U bei beste wat de natuur als zomer-lekkernij te bieden heeft - puurzui- ven Zwaardtmakar's Viuch- tenlimonade. Overheerlijk en dorststillend. U voelt het zelf: met iedere slok stroomt er een teug ge zondheid door uw body. Zo héél voordelig! Dat merkt U direct. Eén scheutje geeft al ruim voldoende sterkte. Bovendien 9 smakenaardbeien, ananas, cassis, citroen, drievrucht, frambozen, grape-fruit, kersen, si naasappel, 1 prijs. Zwaardemaker's vruchtenlimonade siroop zuiver de vrucht zelf, met enkel suiker be reid, - is dè nationale tractatie voor het héle gezin. Die tractatie mag U uw gezin niet ont houden. 't Kost nog geen dubbeltj per glasi Onderstaande adressen hebben Zwaardemaker's vruchten-limonadesiroop in iedere smaak in voorraad. Leiden: fa Boer, Noordeinde 15 - fa Brinkman, Nwe Rijn 47 - fa v. Kamp, Hooi gracht 88 - fa Van Klaveren, Cobetstr.' 77 - fa. Korenhoff, Breestr. 15 - fa Laman, Nwe Rijn 91 - fa Leeven, Pieterskerkkoorsteeg - fa Meeuws, Breestr. 111 - fa Mulder Zn., Nieuwsteeg 33a - fa Lamme, Korevaarstr 1 - fa Vegt, Hoge Rijndijk 112 - fa Vreeken, Rijnsburgerw. 121 - fa Wesselingh, v. Oldebarneveldt- straat 35; Lisse: fa Zwetsloot, Kanaalstr. 60; Noordwijk-Binnen: fa Vegt, Voor straat 29; Oegstgeest: fa Brinkman, Geversstr. 81 - fa Leeven, Kempenaerstr. 55 - fa Ligthart, Terweeweg 84 - fa Streng, Deutzstr. 2; Voorschoten: fa v. Leeuwen, Voorstraat 28. Gouden Verlovings, Dames- en Herenringen in dé ruimste keuze. Zon der inlevering. Op het gra veren kan gewacht worden. Gouden Armbanden, Han gers, Oorknoppen. „De Goedkopere Zaak" maar betere waar. S. v. d. Water èn Zn., Haarlammerstr. no. 185. Vrijdag, Visdag! Schol, schelvis, kabeljauw, tong De fijnste Hollandse nieu we haring 15 cent. Ge stoomde makreel, nieuwe strobokking, gep. garnalen, zoutevis, zoute oren, kelen en lippen. Alleen bij Nep- tunus, Haarlemmerstraat 242. Tel. 24329. „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver en luwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uur werken, Steenstraat no. 16. Tel. 26854. Zo'n Tour de Franco is een hele toer een verkwikkend glas Heineken's bier geeft je gelukkig weer nieuwe moed en kracht en energie. Ja, Heineken heeft de (goud-)gele trui verdiend want onder de bieren ia het goud-gele Heineken's bier onbetwist nummer één. overal het meest getapt ADVERTEREN DOET VERKOP N Per pakje van 100 gram De koffie voor fijnproevers» die werkelijk iets heel bij zonders verlangen. De kwaliteitskoffie bij uitstek. Krachtig en voordelig. Aardappelen schrappen kost méér tijd dan het maken van dit verrukkelijke èn voedzame kaasgerecht: Rijst met gevulde tomaten. 't Is de kaas die er niet alleen 'n heer lijke, hartige smaak aan geeft, maar bovendien zo'n hoge voedingswaarde, dat de hongerigste maag zich wel gewonnen moet geven. Rijst met gevulde tomaten en kaas. 250 gr. rijst, water en zout of bouillon van blokjes gemaakt, 8 mooie tomaten, 4 eieren, 25 gr. boter, zout en peper, 2 lepels melk, peterselie, 50 gr. oude kaas Voor het be strooien van de rijst 100 gr. geraspte kaas Kook de rijst met 2 i 3 x zoveel water en wat zout of bouillon in ongeveer 30 min. gaar en droog. Roer één maal in de rijst zodra ze kookt en laat ze verder met een gesloten deksel zachtjes gaar worden. Leg intussen de tornaren in wat warm water. Neem er daarna een ka| je af, hol ze uit Strooi zout en peper in de tomaten. Klop de eieren met de melk, zout en peper, boter en stukjes kaas in een steel pannetje. Zet dit op een klein vuur en iaat al roerende met een vork de eieren stol.cn. Neem de roereieren af als ze nog vochtig zijn en doe ze in de tomaten. Leg het kapje op de gevulde tomaten en houd ze even warm tot de rijst is opgedaan. Doe de rijst a!s een bergje in het midden van een warme schotel, bestrooi ze met de geraspte kaas. Zet de tomaten rondom de rijst en garneer de rijst met gesneden tomaat. Bestel het kaasreceptenboekje bij Uw leverancier of voor één 10 ct. postzegel bij het voorlichtingsbureau van de Voedingsraad te 's-Gravenhagt

Leidse Courant | 1954 | | pagina 8