Oranjeploeg besluit seizoen met nieuwe nederlaag NecL Zaterdagmiddagelftal won het drielandentournooi Verdiende 3-1 zege van matig spelend Zwitserland Admira won in de laatste drie minuten Hoe de wedstrijd verliep MAANDAG 31 MEI 1954 DE LE1DSE COURANT IWEEUE BLAD PAGINA 4 BRAZILIAANSE UITNODIGING VOOR NEDERLAND. Na afloop van de wedstrijd Zwit serland—Nederland, te Zürich ge houden, stelden Braziliaanse officials zich in verbinding met de secretaris- penningmeester van de KNVB, de heer L. Brunt, met de bedoeling in óe loop van de volgende week in Ne derland een wedstrijd te komen spe len tegen een Nederlands elftal, be doeld als een oefening voor Brazilië voor het eindtournooi om het wereld kampioenschap. Naar wij vernemen zal het bonds- bestuur zich over dit voorstel bera den, doch de kans dat men op deze uitnodiging zal ingaan is niet groot, aangezien in het bondsbestuur en de technische commissie van de KNVB de mening heerst, dat het interland seizoen druk genoeg is geweest en bovendien nog wedstrijden in West- Indië te wachten staan. De wedstrijd tussen het Zuidneder. landse elftal (1824 jaar) en het B- elftal van Saarland te Roosendaal ge speeld, is in een gelijk spel: 00 ge ëindigd. Er waren 3000 toeschouwers. FRANKRIJK—DUITSLAND 0—0 De voetibalwedstijd tussen de ama- 'teurploegen van Frankrijk en Duits land te Longwy gespeeld, eindigde in aanwezigheid van 7000 toeschou wers in een gelijk spel: 00. VERDIENDE 2-1 ZEGE OP BELGIË Door een even verrassende als verdiende zege-op België heeft het Nederlands Zaterdagelftal het drie landen tournooi 1954 gewonnen en daardoor voor een jaar beslag ge legd op de kostbare „Challenge Fer- nand Chanelle". In deze wedstrijd waren onze land genoten over alle linies sterker dan de Belgen, die geen kans zagen het verband tussen hun linies te bewa ren, waardoor zij nimmer gevaarlijk konden worden. Van hét eerste mo ment a£ heeft het Zaterdagelftal, mét de vaste wil ditmaal een goed seizoen succesvol te bekronen, het heft in handen genomen. Daar ook de Belgen ziulke goede voornemens hadden ontwikkelde zich een boeien de en aantrekkelijke strijd, waarin meermalen uitstékend voetbal werd gespeeld. Dank zij een sterke verde diging en een middenlinie, die zich steeds beter ging roeren, werd het middenveld«een prooi voor ons elftal dat daarop talrijke goede aanvallen opbouwde. Reeds spoedig kwam er succes toen v. d. Oever, naar links afgedwaald een harde schuiver loste, die de" Belgische doelman, die te laat reageerde kansüoos sloeg (01). De Belgen stelden alles in het werk om hét juiste antwoord te vinden, maar hun binnentrio faalde hopeloos in het afwerken van de aanvallen. Ver der dan een schot tegen de paal van hun linksbinnen kwamen zij niét. Na de rust heeft Nederland het beste van hét spel gehad, maar door goed verdedigen wisten de Belgen alle onheilen te voorkomen. Totdat een kwartier voor tijd v. d. Oever mét een zeer hard schot de Belgische doelman opnieuw sloeg. Wel onder schepte deze de bal nog gedeeltelijk, maar het schot was 'te hard en via zijn vuist vloog de bal in het net (02). Gedurende het laatste kwar tier hebben de Belgen alles gepro beerd nog een gelijk spel te bereiken maar verder dan een prachtig doel punt, 2 minuten voor tijd door hun linkshalf v. Rompaey gescoord, kwa men zij niet. ZATERDAGCOMPETITIE KNVB De uitslagen van de in Zaterdag- competitie van de KNVB gespeelde wedstrijden luiden: Kampioenscompetitie: IJsselmeer- vogels—NSW 9—0. District West H: 3e klasse A: 's Gra- venzandse Sportver.Ter Leede 20 Het kleine, maar gezellige Zürichse nis'hing touch, maar met al deze ge- Hardturm-stadion met op de zonnige I breken demonstreerden de Zwitsers tribunes een 25.000 in fleurige zo merkleding gestoken toeschouwers, vormde op deze prachtige lentedag een décor, dat waarlijk meer beloof de, dan de matte, matige wedstrijd, welke zich later na een kwartier van geestdriftig spel op de fraaie gras mat ontwikkelde. Neen, nog afgezien van de toch al verwachte nederlaag, deze laatste interland van het Nederlands elftal, heeft maar zelden een vlaagje van het spel gebracht, dat op de kwalifi- satie „internationaal" aanspraak mocht maken. Bijna zo teleurstellend, als het voor de weinige Nederlanders buiten de lijnen was, was het voor de Zwit sers, voor wie deze wedstrijd toch als laatste oefening voor het eindtour nooi om het wereldkampioenschap gold. Het Zwitsers elftal heeft nl. een zwakke indruk gemaakt, met door zichtig samenspel, zonder tempo uit gevoerd en met een weinig overtui gende defensie. Wie dit team zag opereren vroeg zich opnieuw en met verbazing af, hoe het een week ge leden mogelijk was geweest, dat het elftal Uruguay niet verder dan tot een gelijk spel had kunnen komen. Meer verwondering dan teleurstel ling was op de gezichten van de of ficials van het zich reeds in Zwit serland bevindende Braziliaanse elf tal te lezen. Men volgde de wedstrijd hoofdschuddend en met een blik van: onze jongens zouden deze twee elf tallen tezamen inmaken. Zoals gezegd, de nederlaag was geen verrassing. Na de debacle van Stockholm, was een overwinning op de Helveten uitgesloten. Zelfs met de nieuwe elementen Dillen en Wim.van der Gijp in de aanval, met vervan gers voor Melis, Van Schijndel en Tebak, wat een grote tegenvaller was in deze ontmoeting, was het niet aan de verwachtingen beantwoorden van Van der Gijp. De Emma-speler, die enkele weken tevoren met Dillen zo'n prachtige en gevaarlijke vleugel had gevormd in een Zwaluwenploeg en van wie dan ook veel werd ver wacht, bleek zelfs in dit Oranjeteam nog niet thuis te behoren. Dat Dil len desondanks een goed debuut had, een debuut waarin hij zelfs voor het enige Nederlandse doelpunt zorgde, is voor de Eindhovenaar een extra compliment waard. Boskamp, na een botsing in de wedstrijd op Hemel vaartsdag tegen DWS niet geheel fit, startte met een duidelijk geble ken zelfvertrouwen goed, doch zakte vooral na rust tot een gemakkelijk passeerbarè achterspeler af. Het spel van Bleyeniberg, die evenals Boskamp weer een rentrée maaikte, bleef even zeer onder de maat. Hij werkte hard, de man uit Rigtersbleék, maar hij slaagde er maar een heel enkele keer in zich van zijn bewaker Frosio los te maken. Meestal zelfs zaten hem twee man tegelijk op de huid en voor het voldoende verdelen van het spel, anders toch een sterk punt bij Bleyenberg, kwam zodoende niets, laat staan van een gevaarlijk schot of kopbal. Gelukkig waren er in het Neder lands elftal en dat is vergeleken bij de ontmoeting, die in de Zweedse hoofdstad werd gespeeld reeds een vooruitgang te noemen, ook enkele spelers, die op een werkelijk goede wedstrijd kunnen terugzien. Op de eerste plaats was dat Klaassen, die zonder enige twijfel de beste Oran jeman genoemd mag worden. Ook Odenthal en Terlouw hebben zich uitstekend geweerd en op een trapje lager volgen dan Biesbroeck en Louer. Michels was uitermate zwak, zonder conditie, zonder tempo en met een zeer middelmatige balbehande ling; Steiger, naast vele goede en moedige daden, onzeker en stijlloos met het tweede doelpunt als gevolg van een regelrechte blunder van de PSV-doelman. De Zwitsers hebben dus geen bes te wedstrijd gespeeld, maar wat in het elftal der gastheren aanwezig was. meer althans dan in de Neder landse ploeg, was het verband. Hun spel was doorzichtig, inderdaad vaak onzuiver van constructie door slecht plaatsen en bij de afwerking der aan vallen ontbrak, met een paar uitzon deringen, het goede schot, de fi-, een grotere homogeniteit en een grotere beweeglijkheid. Vooral ook dat laatste was een factor van be lang in de Zwitserse zege. Individueel kwam de achterstand in liohaamsbeheersing en (daardoor) balcontrole bij onze jongens weder om tot uiting. De conditie, de basis van alle sport, ontbreekt nu eenmaal en bij een lome zomerse dag als deze is dat extra duidelijk merkbaar. Daardoor ook ging ondanks het zwoegen van Klaassen en het ver dienstelijk werk van zijn collega Biesbrouck langzaam maar zeker het middenveld voor de onze verloren. Niet door de schuld van de kanthal- ves, maar door het. falen van de beide binnenspelers en het in de tweede helft met de minuut zwakker wordende spel van Boskamp. Het zwakke spel van Boskamp was Een moment uit de strijd: een fraaie uitval van doelman Steiger, die aanval van Falton onschadelijk maakt, terwijl Odenthal geïnteres seerd toekijkt. bres gooiden de Zwitsers steeds op nieuw hun rechtervleugel in de strijd met de slagvardige schuitter Von- lanthen als gevaarlijke man en de 37- jarige geslepen vos Bickei, die reeds na een minuut spelen de geblesseer de rechtsbuiten Antenen was komen vervangen, als de „uitgekookte" vleugelman, wiens gebrek aan snel heid nauwelijk opviel en die met handige prikjes en op maat gesneden lage voorzetten keer op keer verwar ring voor Steiger's doel kwam stich ten. Terlouw had midvoor Hagen zo vast in zijn greep als Frosio Bleyen berg. En Odenthal, die wel snelheid had, maakte de gevaarlijke Fatton tot een middelmatig buitenspeler, maar in het redhter deel van hun aanvals- linie konden de Zwitsers met recht vertrouwen stellen. Roger Vonlan- then, als Grasshopper op eigen ter- Westelijk elftal van 3-3 naar 3-6 In het Sparta-stadion te Rotter dam heeft Zaterdagavond een wes telijk elftal, bestaande uit spelers van 18 t/m 24 jaar met 63 van Admi ra (Wenen) verloren. Circa 7000 toeschouwers waren getuige van een interessante strijd, die tenslotte de op geheel onver wachte wijze nog zo'n grote neder laag van de Nederlanders op het sooringbord bracht. Drie minuten aanvankelijk namen de Weners het te gemakkelijk op, vooral in de voor hoede, waar men het iets te rr.ooi wilde doen. De westelijke aanvahen waren zelfs gevaarlijker en dat in hoofdzaak door voortreffelijk spel van Cor van der Gijp. (Emma). De ze speler was wel de ster van het veld; hij won de meeste duels van spil Fichtel en schiep zoveel fraaie kansen, dat, indien de binnenspelers een bres in de verdediging, die I rein spelend, heeft het vertrouwen door de teruggetrokken Biesbrouck niet beschaamd. Hij maakte alle niet kon worden gedicht. En in die drie doelpunten. voor het einde was de stand nl nog Confurius (EBOH) en Huis (Ajax) 33 en gezien het te ver doorvoeren hem beter hadden begrepen, er stel- door de gasten van de vaak inder daad zeer mooie combinaties lag dit vernietigende einde niet in de lijn der verwachting. De drie treffers binnen twee minuten door Soldatich, Cehka en Hoefer waren er evenwel evenzovele bewijzen Van, dat de Oostenrijkers ook het schieten wel beheersen. Admira is in de gehele wedstrijd qua techniek en lichaamsbeheersing lig voor de rust meer kansen waren benut dan die ene, waarbij Confurius slechts voor een laatste tikje behoef de te zorgen. Deze Dordtenaar bracht hiermede de stand na 27 min. cp 1 1, want in de 21ste minuut had Admira's beste man, linksbuiten Hö- fer, zijn club een voorsprong gege ven. Op wonderbaarlijke wijze ont snapte Admira door goed herstellen van rechtsback Weisenböck aan een zeker de beste ploeg geweest, maar achterstand, en nam zelfs uit de hier- Zwitsers wonnen met 3-1 na 1-0 achterstand In de eer9te minuut van de wed-de Nederlandse. Bickei en Vonlan- strijd, die na het spelen der volks- then, de rechtervleugel, die het liederen en het voorstellen der spe-leeuwenaandeel van het aanvalswerk Iers aan de Nederlandse gezant, mr i kreeg op te knappen, misten beiden A. W. C. baron Bentinck, door de een paar opgelegde kansen. Zo hand- Duitse scheidsrechter Schmetzer was j haafde Steiger zich een tijdlang, gestart, moest één der gevaarlijkste i maar in zijn optreden was weer het Zwitserse spelers het veld verlaten, Even was de bal op de Zwitserse helft geweest, toen trok de voorhoe de der gastheren voor de eerste maal in de richting van Steiger. Met de bal kwam de rechtsbuiten naar bin nen, ging langs Boskamp en wilde toen ook Terlouw passeren. Maar Terlouw voelde hiervoor begrijpelijk I niet veel en op volkomen eerlijke, zij J 'het misschien wat stevige wijze, zet te hij Antenen de voet dwars. Wat precies gebeurde weet niemand, maar een feit was, dat Antenen bij dit eer ste contact met een tegenstander zijn linker knie zo ernstig kwetste, dat hij ondersteund het veld moest ver laten. Stormachtig werd veteraan Bickei, die de eer genoot in te mo gen vallen, door het Zwitserse pu- bledk toegejuicht. Intussen had Balla- mam, d'ie een vrije schop tegen Ter louw had mogen nemen, hard en doelloos tegen het snel gevormde „muurtje" geschoten en zo was in de eerste minuten nauwelijks van enig krachtsverschil sprake. Zeker, de Zwitsers toonden zich van de af trap af betere athleten, hun plaatsen was ook zuiverder, maar wat aan- vaflskracht betreft, was er van geen meerderheid sprake. Nederland nam de leiding. Het was zelfs zo, dat Nederland na vijf minuten van evenwicht een tijdlang het beste van het spel had. Op een pass van Louer leek Bleyen berg zich na een minuut of zeven met aanvoerder Bocquet op zijn hie len vast te lopen, maar tot schrik der Zwitsers vuurde hij, midden in die gehinderde rush switchend, op doel. Jammer genoeg, recht in de handen van Stuber. Het was een waarschu wing voor de roodhemden en lange tijd bleek die waarschuwing niet voor niets te zijn geweest. In de elf de minuut nam Nederland zelfs de leiding. Een hoekschop, goed door van der Gijp genomen, werd door Michels zacht in geschoten. Stuber, die nerveus naar de bal stompte doordat hem zijn uitzicht door eigen spelers ontnomen werd, 'raakte het leder half en midden voor het doel stond toen de van ongeduld trappe lende debutant Dillen gereed, voor een droog en beheerst schot tussen twee verdedigers door en langs de kansloze Stuber. Vreugde van korte duur. Het was ongekende weelde, dit doelpunt, dat niet eens onverdiend genoemd mocht worden. De VTeugde was echter van korte duur. De opzet van de Zwitserse aanvallen was misschien minder verrassend, maar toch zeker meer gedegen dan onzekere dat aan Stockholm deed denken. Hij bleef veel te veel onder de lat en hij verzuimde enkele ma len een scherpe voorzet te onder scheppen. Met behulp van Michels soms werd kunst en vliegwerk gele verd in de achterhoede en naarmate de eerste helft vorderde drong zich meer en meer het voorgevoel op, dat het Nederlands elftal, zich onder de voet zou laten lopen. Klaassen en Biesbrouck bleven vooralsnog de baas op het middenveld, en Oden thal en Terlouw en in het eerste half uur ook Boskamp slaagden er toch steeds weer in zich voldoende te herstellen. Met angst en beven hadden wij al een paar maal toege keken hoe de verdediging de buiten spel tactiek begon toe te passen. Het drietal sprong telkens naar voren om er dan op het juiste moment nog een stapje bij te doen. De Duitse ar biter had er gelukkig goed het oog op en lang ging alles goed, maar toen het valletje in de 35ste minuut niet dicht wilde silaan, was het meteen mis ook. Vonlanthen kreeg volko men vry staande de bal tussen Odenthal en Terlouw te pakken en zijn start was zo snel, dat alleen Steiger nog een kans maakte. Stei ger greep die kans, maar zij ontglip te hem weer. Het schot van de in volle ren liggende Vonlanthen werd door de Nederlandse doelman uitlo pend tegen de grond geslapen, maar toen de bal hoog tegen de lat sprong en weer naar beneden kaatste kwam het leder zo luidt althans de ver klaring van de in de buurt van de hoekvlag staande Zwitserse grens rechter iets achter de doellijn neer. Odenthal, die terug was komen stormen, trapte het leder uit de kooi, maar de grensrechter had reeds voor doelpunt gevlagd en daarop afgaan de wees Schmetzer naar het midden. De verontwaardigde Nederlandse protesten werden met een luchtig ge baar weggewuifd Zwitsers nemen de leiding. Twee minuten later hadden de Zwitsers de leiding genomen. Steiger stopte een hard en laag schot van Ballaman vallende, maar hij liet de bal weer uit zijn armen rollen en de toelopende Vonlanthen had toen geen moeite met bal en al over de versla gen doelman heen 'het doel in te wandelen (21). De laatste minuten van de eerste helft brachten geen Nederlands her stel. Integendeel, het leek wel of het verzet reeds slapper werd, of de fut er al uit was en met het oog op de warmte zagen wij de tweede helft met vrees opnieuw een grote neder laag tegemoet. Stand op 31. Het heeft niet zo'n vaart gelopen. Wel bleef het spelpeil in de Neder landse gelederen zich in constant da lende lijn bewegen, maar hetgeen de Zwitsers presteerden werd er nu bepaald ook niet beter op en zo bleef de verhouding, zoals die in de laatste tien minuten van de eerste helft was, bestendigd. Toen Von lanthen na drie minuten de hattrick verrichtte en de stand daarmee op 3 1 bracht, waren alle angstige voor gevoelens op een dreigend drama niet alleen nog aanwezig, maar zelfs verstrekt geworden. De Zwitser glipte op een pass uit het midden veld ineens ttussen Terlouw en Bos kamp door en toen het van dichtbij hielden Odenthal en Terlouw hun richting werd veranderd op de koop toe, was Steiger kanslooos. Gelukkig hielden Odenthal en Teroluw hun positieven bij elkaar, want toen Bos kamp bij een botsing op de Zwitser se helft zijn pijnlijke voet opnieuw blesseerde, kon Bickei met de Am sterdammer doen wat hij wilde. Met behulp van de ijverige Klaassen werd dan weer opruiming gehouden en met lange hoge trappen naar de vleugels kon de voorhoede in actie komen. De uitvallen waren echter schaars en ongevaarlijk. Louer kreeg tegen de vasthoudende Neury wei nig kans en Bleyenberg werdvrij wel uitgeschakeld. Van der Gijp en Michels liepen vertwijfeld naar hun vorm te zoeken, zij probeerden alles maar niets gelukte, geen bal kwam goed van hun schoen. Alleen Michels kon er tussen door nog wel eens een op volgende tegenaanval door mid voor Habitz, die dwars door de ver dediging heenliep, opnieuw de lei ding, na 29 min. (12). Zeer onverwacht werd de stand 6 min na de rust weer gelijk. Rechts half Corbran plaatste een vrije trap van zeker 40 m. afstand hoog op doel, en keeper Gilly liet de bal uit zijn handen in het doel vallen. Toen eerst kwam er volop geestdrift in de Weense ploeg, ofschoon van der Gijp en de eveneens goed voldoende rechtsbuiten Uittenbosch (Velox) nog altijd fraaie openingen in de Admira-defensie koniden bewerk stelligen. Het geluk was echter niet altijd met de Nederlanders in deze periode. Na 10 min. liep Soldatich langs hun verdediging en scoorde voor Adimira nummer drie, doch daar aan de scheidsrechter een „hands" geval van Confurius plus een off-si de positie van Westphal (Excelsior) ontging (de Oostenrijkers bleven er aanvankelijk voor staan) kon drie minuten later Huis de van Gilly te rugkomende bal opnieuw inschieten (3-3). Hierna ging Admira meer en meer overheersen, hierbij geholpen door het vermoeid raken van enkele spe lers in de westelijke verdediging. Slechts invaller Delweu (van de 4de klasser Tranvalia) kon het merk waardig goede peil, waarmee hij was aangevangen, handhaven. Ook slaag de van de Oever (Stormvogels) erin, de snelle en zeer goede linkerwing HöferRichter nog lange tijd in toom te houden. Keeper van der Wint (VSV), die Feijt onder de lat verving, en enkele zwakke met vaak uitstekende momenten afwisselde, had aan de zes doelpunten geen schuld. De overwinning van Admira was, hoewel o.i. iets te groot, vol komen verdiend. HONGAREN OP SCHOT IN LUXEMBURG In het gemeentelijk stadion te Lu- schot lossen, meestal slecht gericht, maar verdienstelijk wat de poging aangaat. Dillen was dus de enige man, van wie het moest komen. Maar het zat niet mee. De Zwitserse verdediging, sloot zich op tijd, al was van 'n grendel nauwelijks sprake. Zo verstreken de minuten van een wedstrijd, die het aanzien minder waard werd, en waarin de interland sfeer door het gemis aan snelheid ontbrak. Een ongewoon toneel kreeg men opgediend, toen de scheidsrech ter op een gegeven moment het spel staakte om Ballaman de gelegenheid te geven om met Biesbrouck te on derhandelen over het uitvallen van de Zwitserse linksbinnen. De af- xemburg, heeft de Hongaarse natio- spraak was namelijk gemaakt, datn*le voetbalploeg, die voor trainings elke speler, die zodanig geblesseerd j doeleinden in Luxemburg vertoeft, werd, dat hij niet verder kon spelen, i Zaterdag met 100 gewonnen van gedurende de gehele wedstrijd kon I Union, dat versterkt was door drie worden vervangen. Ballaman had echter slechts wat spierpijn en Bies brouck weigerde zijn vervanging te recht. Na een minuut massage langs de lijn heeft de Zwitser tot de laat ste minuut toe zonder merkbare handicap meegespeeld Er werd menige geeuw van verve ling geslaakt op de tribune en het viel eigenlijk niet te verwonderen, dat het publiek tien minuten voor het einde naar de uitgangen begon te stromen. Met behulp van politie agenten, die bij de hoekvlaggen ruimte moesten maken, konden Louer en Dillen de achterstand in corners tot 127 terugbrengen, maar een koelrijpe kans ontstond uit deze hoekschoppen niet, ontstond uit geen enkele Nederlandse noch Zwitserse poging meer. Het eerste en enige Nederlandse doelpunt: van links naar rechts: Neury, Bouquet, doelman Stuber (achter hem Bleyenberg) en Frosio en Michels. spelers van Go Ahead uit Deventer en door drie spelers van Red Star uit Merl. De olympische kampioenen gaven een schitterende demonstratie van modern voetbal, waartegenover Union slechts moed en volharding kon stellen. Bij de rust was de stand 30, daarna voerden de Hon garen, zonder te forceren, de score op tot 100. op tot 100. Kocsis maakte 5 doel punten, Puskas 3 en Budai en Toth ieder 1. DE ENGELSE VOETBAL LEAGUE HAD MINDER TOESCHOUWERS. De jaarvergadering van de Engelse Voetbal League was een teleurstel ling voor de spelers. Zij kregen geen stuiver extra, hun verzoek om beta ling voor extra wedstrijden bij kunst licht werd van de hand gewezen en de bijdrage van de League tot hun voorzieningsfonds werd verminderd. Overigens kwam vast te staan, dat het totale aantal toeschouwers die de wedstrijden bijwoonden, voor het vijfde jaar in successie een vermin dering toonde. Voor het afgelopen seizoen was het cijfer 36.174.590 te gen 37.149.966 in het daaraan voor afgaande jaar. BELGIë—FRANKRIJK 3—3. In het Heysel-stadion te Brussel, waar in weerwil van het sombere, re genachtige weer bijna 55.000 toeschou wers waren samengestroomd, hebben België en Frankrijk Zondagmiddag gelijk gespeeld. Bij rust stonden de Belgen met 32 voor, en deze stand was een juiste afspiegeling van het spelverloop. Maar 25 minuten na de hervatting zorgde de Franse rechts buiten Kopa uit een pass van de mid voor Strappe voor de gelijkmaker. OOSTENRIJK—NOORWEGEN 5—0. De landen wedstrijd Oostenrijk Noorwegen te Wenen is geëindigd in een 50 overwinning voor de Oos tenrijkers. De ruststand was 0—4). ZWITSELAND B—BELGIë B 2—1. Voor 8000 toeschouwers heeft Zwit serland B de wedstrijd tegen België tc Luzern met 21 gewonnen. De ruststand was 1L

Leidse Courant | 1954 | | pagina 5