Plannen mogen struikelen, maar Lambiek wordt Vrijdag een neger Omgeving jaarverslag van medisch kleuterverblijf „Margriet" Comniunie-yeschenken Gevonden Berkelse arts kwam heden voor de rechter JERSY BROEKJES 5 I OUDE COURANTEN DONDERDAG 6 MEI 1954 DE LE1DSE COURANT EERSTE BLAD - PAGINA 3 Bijdragen van Rijk en Provincie verhoogd Het Medisch Kleuterdagverblijf „Margriet" te Leiden heeft het jaar verslag over 1953 doen verschijnen, waaraan wij het volgende ontlenen: In 1955 kwam wijziging in de sa menstelling van het bestuur. Als lid en voorzitter mocht het bestuur prof. dr. G. H. M. Veeneklaas begroeten, wiens deskundige adviezen en leiding grote verwachtingen wekken. Mr. F. D. L. Gunning zag zich tot spijt van het bestuur genoodzaakt als bestuurslid te bedanken. Voor het in nemen van de opengekomen plaats van mr. Gunning en de vacatures van mej. Ruth en de heer Robbers hebben zich bereid verklaard mevr. M. Gou verneur-van Deene, mr. J. Drijber en mr. F. G. Kool. Wat het gebouw betreft, deelt het bestuur mede, dat voor de moeilijk leden die de open lighal heeft als middagslaapplaats voor de kleine kleuters en voor de beperkte ruimte van het keukencomplex nog geen de finitieve oplossing gevonden is. Door bijdrasen in de vorm van een gift van 1775.van het comité voor de Zomerzegels en de absolute toezegging van een bijdrage van 5000.van de Bond voor Moeder - schapszorg en Kinderhygiëne zal het vermoedelijk mogelijk zijn verbete ringen in lighal en keuken aan te brengen. Door een nieuw toegepaste indeling van kleuters in kleine groepjes met één verzorgster, die bij maaltijden, baden en spel de leiding over haar kleine groep behoudt, naast een an- Node wordt nog steeds gemist de daadwerkelijke belangstelling van de Leidse Burgerij, w;er zwakke kleuters in de inrichting worden opgenomen en met liefdevolle en deskundige ver zorging gebracht worden tot gezon de, evenwichtige meisjes. Zoals te verwachten was, geeft het financieel overzicht van 1953 een zelfde beeld te zien als dat van 1952. Op welke wijze het tekort moet worden aangevuld en welke finan ciële bronnen aangeboord zouden kunnen worden, zijn vragen, die het bestuur in voortdurende zorg bren gen. Om een sluitende exploitatie-reke ning te bereiken, moeten de inkom sten verhoogd worden. Hogere verpleeggelden vragen is niet mogelijk. Het verpleeggeld wordt berekend naar het inkomen van het gezin. Bij deze vaststelling ontstaat vaak de geneigdheid meer naar de verplichte financiële zijde van „Mar griet" te kijken dan naar de sociale zijde van het gezin. Bovendien ko iien de te verzorgen kleuters uit weinig financieel draagkrachtige gezinnen. Het stemt tot grote tevredenheid, dat het Rijk en de Proviciale Staten van Zuid-Holland hun bijdragen heb ben verhoogd. Indien de pogingen bij de gemeente Leiden aangewend even eens met succes bekroond mochten worden en zo mogelijk met te rugwerkende kracht van 1953 zou hier mede de grote financiële moeilijkheid, waarin „Margriet" al enige jaren verkeert, vermoedelijk opgelost zijn KINDER-MODESHOW. In alle eenvoud en juist daardoor zo echt bracht gistermiddag een aantal kinderen in de grote, geheel bezette Burchtzaal een modeshow, waarop de firma. B. de Koning haar nieuwe collectie kleuter- en kinder kleding presenteerde. Met sierlijke pas, hier en daar gracieus buigend, paradeerden zij in vlotte, alleraardig ste rokjes, manteltjes, joppers, jas jes en wat verder tot de kindergar derobe behoort. Van de eenvoudige katoentjes tot de leuke Tirolerpak- jes was het een bonte mengeling van kleuren. Ook in corduroy wer den aantrekkelijke modellen getoond, met name voor tuin- en speelpakjes. Het viel op, dat de lijn van de kinder kleding de moderne tendenz volgt van los en luchtig. Vrijwel nergens ziet men meer een werkelijk gede tailleerd pakje. Deze fleurige show werd afgewis seld met het optreden van enkele leerlingen van de Balletschool van de heer Tjemkanoff, uit welke school ook de „mannequins" van deze1 show afkomstig waren. A.s. Woensdagmiddag volgt een tweede show, waarop een andere greep uit de kleuter- en kindergar derobe-collectie zal worden A.S. ZONDAG MOEDERDAG - TAARTENDAG dere rangschikking van het meubi- en 't voortbestaan van „Margriet" NAAR HUIBERS Haarlemmerstr. 123, Leiden de speciaalzaak voor a Ie RELIGIEUSE ARTIKELEN lair, zijn de bestaande verzox'gings- ruimten meer gaan voldoen aan de eisen, die hygiënisch en paedagogisch inzicht stelt. In de bezetting vani het Stafperso neel kwam dit jaar geen wijziging. In de bezetting van de kinderver- zorgsters was enige wisseling. In de loop van het jaar verliet mej. A. van Nouwen de inrichting en in het nieu we jaar 1954 zullen bestuur en kleu ters de vertrouwde figuren van de tantes Jongeneel, v. d. Schrier en van Til missen. Met vreugde kan geconstateerd worden, dat de belangstelling voor het leven van de kleuter alom groeiende is. Tal van bezoeken van instanties uit verschillende plaatsen in ons land kwam kennisnemen van het verzorgingswerk in de inrichting. Organisaties en afgevaardigden ook uit andere landen, waar wel, of nog onvoldoende aandacht aan de kleu terzorg wordt besteed, bezochten „Margriet", oriënteerden zich omtrent kleuterzorg en onderhielden zich daarover met de voorzitter en de vice-voorzitter. verzekerd zijn. £eid&e Vxvda Hedenavond vindt in Leiden de gebruikelijke maa'ndelijkse ruilbeurs plaats van de Nederlandse vereni ging „De Verzamelaar" in Bellevue (Steenstraat 59). Ditmaal is er tevens een kleine expositie van interessante collecties van enige leden der vereniging. Men zal o.m. een selectie kunnen bewonderen van lucifersmerken uit een verzameling van ruim 20.090 stuks. Het Leidsch Harmoniegezelschap „De Post" heeft een instrumenten- fonds, dat wel eens een stevige aan vulling kan gebruiken. Daarom orga niseert het op 7 en 8 Mei a.s. in het ontspanningslokaal van het postkan toor aan de Boommarkt een bazar. Als attracties worden in het affi che o.m. vermeld: een groot Spoor wegemplacement in bedrijf," een" kof fie- en theeschenkerij en de Tiroler Kapel „Die Alpen Freunde". De Leidse processie naar Heiloo vertrok hedenmorgen met ruim 500 i deelnemers uit stad en omgeving vanaf het Stadhuisplein. De bede Geen mysteries! Wanneer alles volgens plan had kunnen verlopen, zouden we een mysterieus verhaal begonnen zijn over Lambiek, die een neger was, over tante Sidonia, die met ringen in haar neus liep en over Wiske, die ge waagde afspraakjes met krokodillen maakte. Het plan zat voor ons doen ten minste niet onaardig in elkaar, maar zoais zovele van onze goede delt, zul U niet lang behoeven te zoe ken, want een stralenkrans van licht jes en vlaggen zal u door het gange tje naar de Korevaargarage naar een veld vol gezelligheid lokken. Naast de tientallen attracties, die op een ouderwetse kermis onmisbaar zijn, zult u Lambiek en zijn trawanten als neger kunnen aanschouwen en wan neer u verdoofd bent door alle pret, zal in „Des Fleurs" de Club de Li- metz golven goudgele landwijn laten stromen. Het prettige is, dat u zich achter plannen, kan het natuurlijk weer niet af nooit bekocht zult voelen, want er doorgaan, omdat pater Ober, die een wordt geen toegangsgeld geheven en motor moet hebben, met alle geweld de attracties zijn belachelijk goed- over anderhalve maand op de boot I kooo. naar Nyasaland in Brits-Oost-Afrika „We hadden een aardig plannetje", moet. j schreven we hierboven, maar waar- j om zullen we treuren, dat dit niet Wanneer U er nu niets meer van doorgegaan is? Deze «ezelli?e fancy- begrijpt, behoeft U zich niet onge-fair zal voor zichzelf spreken, dus rust te maken, want dan ligt het1 zijn wii feitelijk helemaal overbodig, helemaal aan ons; maar niemand kan Overtuigt u-zelf! ons kwalijk nemen, dat we, als troost, j Vrijdagavond a.s. van 311 uur; toch nog een beetje geheimzinnig Zaterdag en Zondag van 211 uur: willen doen! Maar nu we onze zin ge- j Pret, plezier en kostbare prijzen had hebben, gaan we ook meteen t>lus een motor voor pater Ober enorm duidelijk worden. De katho lieke kellners alleen al door naam zozeer verwant aan pater Ober waren er met enkele prominente pa rochianen van de Leidse Petrusparo chie vast van overtuigd, dat pater Ober mét een motor naar Afrika te rug zou keren. „We behoeven maar even een 'hufs-aan-huis collecte te houden en we hebben tien motors", wisten ze. ,.Maar", zo vroegen zij zich af, „waarom zullen jve het op zo'n on gezellige manier doen, als er zoveel prettige voorhanden zijn?" Dit was het startsein voor maanden lange stille arbeid; de beroemde Club de Limetz, andere jeugdbewegingen en deskundigen werden in de arm genomen, ernstige vergaderingen ruimden hindernissen op en schiepen vaart wordt deze keer gemaakt in n'euwe plannen, en thans is het zo autobussen ver' dat no& slechts het slotwoord - Wy herinneren nog even aan de ?°°r Pet'iisparochie en andere be- avondmis, die morgenavond wordt I '^««"«nde Leienaars gesproken opgedragen ie 8.30 uur in de kapel j behoef' tc worden. van „De Vrolijcke Arke". Het clubhuis a. d. Garenmarkt is Zaterdag a.s. zijn er bij de omgetoverd tot het Schuttersveld Leidse Textielfabrieken Gebrs. van Wijk N.V. twee jubilarissen. De he ren H. van Berkel en W. L. Th. van Wijk zijn dan resp. 50 en 40 jaar aan de zaak verbonden. Zij worden 's morgens op het kantoor aan de He rengracht gehuldigd. We zijn de Leidse drieling één jaar vooruit geweest. De drie kinde ren v. d. Mijden worden a.s. Vrij dag 2 jaar oud. In de speeltuin aan de Tïmor- straat is gistermiddag bij het spelen de 8-jarige G. H. tegen een ander kind aangelopen en gevallen. Het jongetje brak hierdoor de rechterbovenarm. er!-';ke stand Geboren: Wilhelmina Elisabeth dr. van J. P. v. d. Hulst en M. M. Molen kamp. Hendrika dr. van J. van Vliet en A. T. Nijssen. Helena Anna Maria d. van H. T. v. d. Zon en E. E. Boef. Anna Engelina Margaretha d. van G. Doorduin en S. Vreugdenhil. Men- so z. van C. Hendriks en C. J. Hoo- gerbeets. Beert Willem z. van B. J. H. Schilder en W. J. v. Deventer. Frederik Johannes z. van E. A. T. Smit en M. J. Warmerdam. Gehuwd: A. B. Schreiner en J. Vermont. J. A. Kok en W Mol. R. Stuart en C. J. v. d. Meer. B. T. Kin kelaar en J. M. Akebboom. IT. Rot mensen en M Beekman. M. Beeren- fenger en J. Bavelaar. C. Flippo en C. Flanderhijn. W. de Jeu en J. H. Mieras. 3 October, de Club de Limetz heeft het zo dierbare kroegje „Des Fleurs" vanuit, het Fransje plaatsje aan de Seine overgebracht naar de Sleutelstad aan de Rijn en een zee van licht en muziek zal het geheel in een gloed van plezier en pret plaatsen. het is waarlijk te veel. KRONUS. Leidse Universiteit Gepromoveerd tot doctor in de ge neeskunde op proefschrift getiteld An epidemiological and virological study of influenza", de heer H. L. Wolff, geboren te Amsterdam en thans wonende te Oegstgeest. Gepromoveerd tot doctor in de ge neeskunde op proefschrift geitteld „Vaatwandveranderingen in het long- slagadersysteem bij arteriële over- vulling, de heer J. E. W. Ho-A-Sjoe, geboren te Nw. Nickerie (Suriname) en thans wonende te Leiden. LEDENVERGADERING „GROEN-WIT". Maandagavond hield de R.K. Gym nastiekvereniging „Groen-Wit haar algemene ledenvergadering. Na het openingswoord van de voorzitster mevr. Zandvliet, werden de diverse agendapunten vlot afgehandeld. Na het aftreden van mevr. Zandvliet en mej. Bokern, die zich beiden niet herkiesbaar hadden gesteld, werden de volgende leden iiflfiet bestuur ge kozen: mevr. v. d. Krogt, mej. v. d. Linden en de heer Schimmel. Met mevr. v. d. Post, mej. Nieuwesteeg heren Meershoek en v. d. Een grote vruchtentaart met het opschrift: „Voor de Moeder van Lei den" werd hedenmorgen met een keurige buiging overhandigd aan mevr. Van Kinschot door de tien jarige Hansje Peterse. De taart was een geschenk van de Nederlandse Banketbakkers Vereni ging afd. Leiden en Omstreken, die hiermede het motto „Moederdag, taartendag" nog eens wil benadruk ken. t De echtgenote van de burgemees ter, naast eerste moeder van Leiden, «elf ook moeder van vier kinderen, toonde zich dankbaar. Ook de echtgenote van de burge meester van Voorschoten zal met een taart van de N.B.V. worden verblijd. VOORWERPEN van 15 tot en met 30 April. Contactsleuteltje (auto), blikje inh. frambozen op sap, muntbiljet, hand schoenen, ballpointpen, stofbril, da meshandtas, bol zwarte wol, bank biljet, kinderrijwiel (driewielig), gymnastiekschoen (wit), portemon- naie met inhoud, remblok (voor auto), kindertasje, halsketting, bro che, 2 pakjes margarine, zonnebril, reclametekening, alpinomuts, arm band, kinderonderkleding, steeksleu- tel, wanten, 2 zakken aardappelen, zakmesje, autostep, schoen "(lage he ren), jopper, paar sandalen (nieuw), bos sleutels, duimstok, horloge, rij wieltas met inhoud, 2 lederen rie men, Engelse sleutel en schroeven draaier, toegangsbewijzen van K. N. G., hoed (heren), broek (kinder), bril in koker, schoen (hoge heren), over all, laars (rubber), tennisschoen (waarin een sok), windjack, paar nylonkousen, loonzakje met inhoud, doosje waarin een damesring, speel goed beertje (gummi), meetlint (me talen), hoedenspeld, trouwring (gou den), vulpen. Terug te bekomen en inlichtingen te verkrijgen aan het Hoofdbureau van Politie, Zonneveldstraat 10 op Woensdag en Zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. Telefonische in lichtingen kunnen niet worden ver strekt. Wanneer U Vrijdagavond a.s. ompost vormen deze personen het hui- 8 uur door de Korevaarstraat wan- 1 - SLEUTELSTADRALLYE 1954. Het Actie-Comité „Leiden Leeft" heeft in samenwerking met V.V.V. en de plaatselijke motorclub „De Sleu telstad" het initiatief genomen tot het houden van een driedaagse tour- rallye, welke, gezien het program ma een groot succes belooft te wor den. De rallye wordt gehouden van 10 t.m. 12 Mei en staat open voor zowel motorrijwielen en scooters als auto's. In een weetal tourtochten worden de deelnemers gevoerd langs de onvol prezen schoonheid van het polder landschap, de bollenstreek en 'het duinlandschap. Nog diverse attracties staan op het programma, die allen passen in het kader van deze rallye. Op Maandag 10 Mei tussen 1 uur en half drie nam. wordt gestart bij het restaurant „Schuttershof" op de Steenstraat. Alle inlichtingen worden gaarne verstrekt door het secretariaat van het comité, dat gevestigd is in het kantoor van de V.V.V.Steenstraat lib, telefoon 23459. dige bestuur van deze vereniging. Nadat de geest, adviseur, kapelaan J. Franse de aftredende dames voor hun vele werk in het belang van de vereniging gedaan, had bedankt, werd de vergadering door de waar nemende voorzitster mevr. v. d. Post gesloten. LEID EN AREN IN AUTO-RALLYE. Een maal per jaar houdt de Ne derlandse Chemische Industrie haar jaarlijkse reünie, welke bekend is als de Chemische Dag. Het hoogtepunt van deze dagen is de jaarlijkse auto-rallye. Dit jaar vangt deze aan te Vierhouten op de Veluwe en gaat over een traject van ong. 150 km., waarbij diverse presta ties geleverd moeten worden. Ook Leidse Chemici gaan hun kan sen verdedigen en zo vinden-wü dan onder de ruim 250 deelnemers ook 3 Leidse equipes, te weten: Sikkens Lakfabrieken (ir. A. van Driel en G. Macovitch); I.K.I. (T. G. Riensema en D. J. Brandt) en Leidse Analysten School: (ir. J. L. J. Rutten. L. Th. Schonagen. R. Guicherit en S. Penne- kamp). Het laatste equipe is samen gesteld uit leerlingen en docenten. HAZERSWOUDE Wagenspel bij het bezoek van koningin Bij het korte bezoek van de konin gin aan Hazerswoude zal door een aantal ingezetenen een wagenspel worden opgevoerd. Daartoe zal ter hoogte van de gemeente-secretarie aan de Rijndijk een middeleeuwse sfeer worden geschapen. De mede werkenden zullen oud-Hollandse cos- tuums dragen. Het ligt in de bedoe ling voor zover de tijd dat toelaat een kort beeld te geven van de verschil lende bestaansgroepen uit het dorp. Gemeenteraad. De gemeente raad komt bijeen op Vrijdag 7 Mei des avonds 7.30 uur. Op agenda o.a. Benoeming concierge Raadhuis; Vast stelling uitbreidingsplan in onderde- delen voor de Groenendijk. TER AAR PRIMEURS. Aan de Centrale Veiling werden gisteren de eerste aardbeien uit de koude bak aangevoerd door de kwe kers A. Reyneker, J. Burgmeijer en Jac. Fransen. Zij brachten 1.351.45 per doosje op. Koper was de hande laar W. Arlman, te Alphen a. d. Rijn. De eerste bospeen werd aangevoerd door Th. v. Veen. Eerste getuigen Onder zeer grote belangstelling is hedenmorgen voor de Haagse Recht bank de strafzaak tegen de Berkelse arts begonnen, die zoals bekend ten laste gelegd wordt, op 24 Sep tember zijn vrouw opzettelijk van het leven te hebben beroofd door haar in een drank cyaankali, althans een cyaanverbing, te hebben in gegeven, subsidiair haar gezondheid zwaar te hebben benadeeld, door haar bovengenoemde drank te heb- ben doen drinken. Als getuige kwam naar voren mr. H. K. A. Stoffels, rechtercommissaris bij de arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage. Deze zeide dat ver dachte in het begin van zijn detentie vrij passief was en weinig initiatief nam. Getuige kon zich niet herinne ren dat verdachte hem gevraagd zou hebben de fles met cyaankali te la ten onderzoeken. Verdachte beweer de namelijk dit wel te hebben gedaan. Verdediger terechtgewezen. Opperwachtmeester M. G. Remijn uit Berkel-Rodenrijs had op 26 Sep tember 1952 het lijk van de dokters vrouw in beslag genomen en de vol gende dag de arts gearresteerd. Ook had hij de staat van inlichtingen van verdachte opgemaakt en hem daarna gekwalificeerd als „sadist", een woord waarop de verdediging ernstig cri- tiek uitoefende. Opperwachtmeester Van der Spek had in deze zaak met de vorige ge tuige samengewerkt en onder andere de portefeuille van verdachte nage keken. Mr. Huygens voelde deze ge tuige duchtig aan de tand en zijn wijze van vragen stellen bracht hem in conflich met de president. Ge tuige ontkende positief dat er toen een fotomapje in de portefeille zat, dat later in deze zaak een rol zou gaan spelen. Lichtzinnige verklaring. De volgende getuige dr. A. Hoede- maker, arts te Bergse Hoek, was be vriend met het echtpaar. Hij had van de arts gehoord, dat diens vrouw waarschijnlijk aan een hersentumor leed. Na het overlijden van de WASSENAAR Pro Ecclesia voor oud-kerkmeester Dezer dagen is aan de heer D. M. Wiegerinck, Rijksstraatweg 388 te Wassenaar het gouden erekruis „Pro Ecclesia et Pontifice'' uitgereikt voor de vele verdiensten van de heer Wie gerinck als kerkmester der St. Jo- sephparochie. De Pauselijke onderscheiding werd de oud-kerkmeester uitgereikt door pastoor Versteegen op de dag van bet 40-jarig huwelijksfeest van de heer en mevrouw WiegerinckTim mermans. vrouw had hij de echtgenoot zeer on der de indruk aangetroffen. Ver dachte had hem verteld dat zijn vrouw plotseling aan stuipen overle den was. Getuige zelf had later als doodsoorzaak een „tumor" opgege ven, zonder dat hij zich daarvan ver gewist had. Hij was hierbij afgegaan op verklaringen van verdachte, waar aan hu niet getwijfeld had. De offi cier vond deze wüze van doen nogal lichtvaardig en meende dat de doods oorzaak opgegeven had dienen te worden door dr. Van Berge uit Rot terdam, die het slachtoffer behandeld had. Marktberichten GOUDA, 6 Mei. Kaas. Aange voerd 58 partijen. Prijzen: 1ste kwal. 1.95—2.05, 2e kwal. f 1.86—1.94 per kg. Handel kalm. 's-HERTOGENBOSCH 5 Mei Vee. Op de markt van heden werden aan gevoerd 6.279 stuks vee, zijnde 2319 runderen, 106 lopers, 339 vette kal veren, 1913 biggen, 888 nuchtere kal veren. 119 schapen, 96 fokzeugen. 172 lammeren, 303 slachtzeugen, 24 geiten. De prijzen waren als volgt: melk- en kalfkoeien 7501050 p. st., guiste koeien 575850, kalf- vaarzen 650900; klam vaarzen 575J750, guiste vaarzen 525 725, pinken 375550, graskalveren 250—380, nuchtere fokkalveren 85150, nuchtere slachtkalveren 3852, drachtige zeugen 260375 lopers 90120, biggen 5076, schapen 5070, vette schapen 85 110, ooien met lammeren 95 150. Aanvoer van slachtvee: 864 st. Prijzen extra kwaliteiten 3.053.15 le kw. 2.90—3.00 2e kw. 2.70— 2.80, 3e kw. 2.352.60, vette stieren 2.552.70, worstkoeien 2.102.30, alles per kg. geslacht gewicht. Vette kalveren middenklasse van 2.00 2.15, vette kalveren lichte soorten 1.701.90, nuchtere slachtkalveren 1.051.15, zware soorten 1.25 1.50, slachtzugen S 1.601.65, met 4 kg tarra. Jonge slachtvarkens van 1.721.85, met 4 kg tarra. Minder aanvoer van rundvee. De handel in melk- en kalfkoeien ver liep stugdoor met flauwe afloop. Ruimer aanbod van guiste koeien en weidevee, handel iets williger en ruim prijshoudend. Grote aanvoer van jong vee, de handel verliep voor de goodsoortigen vlot tegen vaste prijzen, de mindere soorten werden traag verhandeld met lagere noterin gen. Normale aanvoer van vette kal veren, handel rustig en niet geheel prijshoudend. Minaer aanbod van nuchtere slachtkalveren, de handel had een vlot verloop met hogere prij zen. Fokkalveren werden bij ruimer aanvoer kalm verhandeld. Grote aanvoer van biggen en lopers. De handel had een lui-duur verloop. Korter aanvoer van slachtvee, han del vlug met hogere prijzen, extra kwaliteiten boven notering. Vette stieren en worstkoeien vlotte han del, stijf-duur. Ruimer aanvoer van slachtzeugen, handel redelijk, prij zen vast. Dansdemonstratie's en Attractie s A.S. ZONDAG 8.301 uur op ons GALA EINDBAL in het Clubhuis. Avondkleding voor allen. Kaartverkoop dagelijks 116 Rijnzichtweg 44 of hedenavond 811 uur in thet Schuttershof. Dansschool HENNY BOES voo?RcKa^ngê?I.i WARMOND Abonnementen en Adver tenties worden aangeno men door: i. SIKKING Dorpsstraat 8. r I Li zuiver wol. gevoerd, ln de leeftijd 4 tm. 8 jr. f6,60. Grotere maten f8. Kleur: blauw grijs en groen grijs. Zolang de voorraad strekt. VAN BERKEL - Pelikaanstraat 25 LEIDEN TELEFOON 26007 1 I in pakken van 5 K.G. a f 0.75 verkrijgbaar aan ons bureau PAPENGRACHT 32 - LEIDEN

Leidse Courant | 1954 | | pagina 3