DUINSTREEK „Canite Tuba" te Lisse werd in fonkelnieuwe uniformen gestoken Inter-Europees televisie-net in de maak Typhoons eisen 140 doden WOENSDAG 10 JUNI 1953 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 2 Ook Nederland De Noordwest-Duitse Radio-omroep (N.W.D.R.) hoopt begin 1954 teza men met de Hessische omroep te ko men tot een permanente televisie verbinding met Nederland, aldus heeft Dinsdag dr. Werner Nestel, technisch directeur van de N.W.D.R. te Hamburg verklaard. Hij voorzag een inter-Europese ver binding van nationale televisienetten. Behalve over de verbinding met Ne derland sprak hij over verbindingen met België en via België met Enge land en over een verbinding tussen Duitsland en Frankrijk via een tele visie-zender, die op het ogenblik bij Straatsburg wordt gebouwd. Ook Zwitserland, waar in 1954 televisie-uitzendingen zullen begin nen door een zender in de Jura bij Bielen, noemde dr. Nestel belang rijk, aangezien het, door het bouwen van zenders op hoge bergtoppen, I Engeland en de kanaal-zóne De Egyptische minister van voor lichting heeft verklaard, dat Enge land in principe accoord gaat met de ontruiming van de Kanaalzone door de Britse strijdkrachten. Hij zei, dat Britse technici zullen achterblijven om de Egyptische strijdkrachten te helpen bij het in stand houden van de verdedigingswerken in de Suez- kanaalzóne. Minister Foead Galal maakte dat nieuws bekend op een persconferen tie. Hij zei. dat deze „stilzwijgende overeenkomst" reeds was bereikt, voordat de onderhandelingen over de toekomst van de kanaalzone vast liepen op het punt van de positie van de achterblijvende Britse tech nici. Foead Galal noemde het „een volkomen absurde gedachte" van de Engelsen om te willen, dat de ach terblijvende technici onder Brits militair commando zouden blijven staan. „Zodra de achterblijvende technici onder een ander commando dan. het nationale Egyptische ko men. houden zij op technici te zijn dan worden zij bezettingstroepen", aldus de Egyptische minister van voorlichting. Onlusten in Praag In Tsjechische kranten, die in We nen zijn ontvangen, is toegegeven, dat men zelfs de hulp van troepen heeft moet inroepen om de bewo ners van de Tsjechische hoofdstad in bedwang te houden, toen zij ten ge volge van de geldzuivering hun geld moesten inleveren. Ook in de mijnstreek in het dis trict Moravska—-Ostrava is het on rustig geweest. De „Nove Svoboda" schreef hier over, dat op verschillende punten in deze streek ,.de openbare en ook de arbeidsdiscipline op ernstige was verstoord". „Staatsvijandige agenten" tracht ten hier moeilijkheden uit te lokken in de fabrieken en mijnen. „Wij eisen, dat zij bestraft wor den", aldus dit blad. mogelijk zou zijn een verbinding tot stand te brengen tussen Duitsland en Italië. Voorts verklaarde de technische directeur van de N.W.D.R. dat op het ogenblik Duitse en Scandinavische deskundigen besprekingen voeren over uitwisseling van televisiepro gramma's tussen Duitsland en de Scandinavische landen. Een reeks wervelstormen, zes in totaal, heeft Maandagavond de Ame rikaanse staten Michigan en Ohio geteisterd. Volgens niet-officiële be richten zou het aantal doden 141 bedragen, terwijl 700 mensen wer den gewond. Het zwaarst werd de 163.000 in woners tellende industriestad Flint 100 km. ten Noorden van Detroit, getroffen. De stormen versplinter den hier in een straat niet minder dan 40 huizen en volgens de politie commissaris van Detroit, Leonard, schat op 113, dooh plaatselijke auto riteiten vrezen, dat dit aantal nog sterk zal stijgen. De materiële schade wordt in Flint op 10 millioen dollar geschat, terwijl in Cleveland door de typho- nen voor een waarde van 3 millioen dollars werd vernield. BAR WEER IN ITALIë EN FRANKRIJK Stortregens hebben in Oost-Frank rijk, nabij de Zwitserse grens, over stromingen veroorzaakt. Verscheide ne dorpen kwamen blank te staan. Een vrouw en een aantal stuks vee zijn verdronken. In de baai van Na pels hebben zware stormen gewoed. Italianen zeiden dat zij in Juni nooit zulk slecht weer hadden meege maakt. AANVARING MET TREILER Het Britse schip „Firelight" is Woensdagochtend in dichte mist, vijf (mijl van Flamborough Head, een kaap aan de Oostkust van Yorkshire, in aanvaring gekomen met een trei- ler. De „Firelight" heeft drie beman. was de verwoesting erger dan dieningsleden van de treiler opgepikt, van Londen tijdens de oorlog. Er bevonden zich dertien man aan In de laatste berichten werd het boord van de treiler, welke gen red- aantal slachtoffers in deze stad ge-1 dingboot heeft neergelaten. KATWIJK AAN DEN RIJN Bloembollencultuur. Onder lei ding van voorzitter Braun verga derde Bloembollencultuur. Het fi nancieel verslag over 1952 door de secr.-penn., de heer Joh. Grimber gen, gaf een batig saldo aan van 10.75. Bij de behandeling van de beschrijvingsbrief vor de alg. verga dering vond de vergadering de voor gestelde reclame-termijn voor Gla diolen, Narcissen en Hyacinthen te lang. Tot afgevaardigden voor de alg. vergadering werden gekozen de heren C. J. Boskamp en G. C. Bol en tot plaatsvervangers de heren P. v. d. Valk en H. A. Topper. Door de voorzitter werd hulde gebracht aan de heren v .d. Valk, Topper en Grim bergen voor het vele werk verricht aan de inzending op de „Flora" te Heemstede. Alsmede aan de heer Rombouts, chef der Plantsoenen dienst in Katwijk voor de belangloze lediing waaraan tenslotte te danken is geweest dat de afdeling haar in zending bekroond zag met een grote gouden medaille wat een suc ces genoemd kan worden. Besloten werd nog een cursus voor tulpenteelt te organisleren a.s. najaar. Hierna sluiting. OEGSTGEEST IR. A. PLATE OVERLEDEN, t In Oegstgeest is gisteren in de leeftijd van 72 jaah overleden ir. A. Plate c.i., oud-voorzitter van de Nederlandse Maatschappij voor Nij verheid en Handel en der Scheep vaart Vereniging Zuid te Rotterdam. Ir. Plate is van de oprichting af voorzitter geweest van het bestuur van het Nederlands Opleidingsinsti tuut voor het Buitenland (N.O.I.B.). Na een rouwdienst te 1 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Warmond zal het stoffelijk overschot Donder dag a.s. ter aarde worden besteld op de begraafplaats aldaar. Ir. Plate, die op 13 Februari 1881 te Rotterdam werd geboren, stu deerde aanvankelijk aan de Univer siteit te Lausanne en daarna te Delft. In 1903 werd hij civiel inge nieur. Van 19031912 was hij als ingenieur werkzaam bij de N.IJ.S.M. en van 19121913 ingenieur bij de Ned. Ind. Spoorweg Maatschappij te Semarang. Daarna volgde zijn be noeming tot directeur van gemeen tewerken te Semarang. In 1917 keer de ir. Plate naar Nederland terug, waar hij in 1918 werd benoemd tot directeur van de Gemeentelijke Wo. ningdienst te Rotterdam. In 1923 volgde zijn benoeming tot algemeen voorzitter van de Scheepvaartvereni ging Zuid te Rotterdam. Tot 1939 was ir. Plate lid van de Hoge Raad van Arbeid. Na de oorlog vervulde ir. Plate geruime tyd de functies van voorzitter van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel, vice-president van de Ne derlandse organisatie van de Inter nationale Kamer van Koophandel en raadslid van Rotterdam. Ir. Plate was ridder in de Orde van de Neder landse Leeuw. BESCHERMING BEVOLKING A-KRING LEIDEN. Zoals reeds in Wijk V is geschied, werd Maandagavond in Hotel „Het Witte Huis" een eerste vergadering gehouden met de blokhoofden en plaatsvervangers van Wijk VII. (Oegstgeest), ter bespreking van diverse punten, die bij de binnenkort te beginnen opleiding der blokploe- gen aan de orde zullen komen. De heer A. P. de Rooy, Wijnhoofd opende de vergadering en heette de bijna voltallig opgekomen functio narissen welkom. Hij verzocht de heren de resulta ten van hun pogingen tot aantrek ken van nieuwe blokploegleden in ontvangst te mogen nemen. Hierna werd het woord gegeven aan het Hoofd Bescherming Bevol king in de A-kring, de heer S. W. Hagedoorn. Spr. opende met te ver melden het bijzonder gunstige resul taat van de werving in de gehele kring, die hiermede aan de spits is komen te staan van Noord- en Zuid- Holland. Binnen de kring zelf is Wijk VII een van de meest actieve wijken ge weest, hetgeen blijkt uit de mate van bezetting der blokploegen. Spr. betuigde dan ook, zijn hulde cn dank aan alle aanwezigen die hiertoe heb ben medegewerkt. Hij spoorde hen echter aan in dezelfde geest voort te gaan; immers het eindpunt is nog niet bereikt; wellicht zal blijken dat de laatste loodjes het zwaarst wegen. Vervolgens werd in korte trekken de gehele opzet van de organisatie B.B. uiteengezet en speciaal belicht ten aanzien van de eigen kring. Spr. wijdde iets meer uit in z'n toelichting op de werkverdeling in«- geval van calamiteit tussen de geor ganiseerde zelfbescherming en de overheidsdiensten; in feit moet deze georganiseerde zelfbescherming ge zien worden als een meer uitge werkte en georganiseerde vorm van de ook in vredestijd overal aanwe zige bereidheid elkaar bij ongevallen de helpende hand te bieden. Dat bij hulp op grote schaal orga nisatie nu eenmaal niet gemist kam worden, heeft ons de recente waters noodramp geleerd. De heer Hagedoorn memoreerde nog de gunstige sociale voorzienin gen, zoals deze thans door het Rijk voor de noodwacnters getroffen zijn, en beantwoordde enkele op dit punt gestelde vragen. Na nog te hebben medegedeeld, dat zeer binnenkort met de oplei ding door een algemene basiscursus een begin zal worden gemaakt en de nadruk gelegd te hebben op het scheppen en bewaren van een goede teamgeest in de blokken en in de wijk, besloot spreker zijn vlot ge houden causerie. In verband met de reeds in een eerder stadium door de burgemees ter van Oegstgeest verrichtte instal latie van de blokhoofden en hun plaatsvervangers, werd thans vol staan met het door hen tekenen van de vrijwillige verbintenis. Hierna werd door het Wijkhoofd dank gebracht aan de heer Hage doorn voor zijn inleiding, aan die aanwezigen voor hun opkomst; met de aansporing aan de heren op de in geslagen weg met enthousiasme voort te gaan besloot de heer De Rooy deze vergadering. Rondrit Ouden van dagen. Het jaarlijkse terugkerende evenement voor de oudere generatie van Oegst geest, zoals de autobustocht nu wel genoemd mag worden, werd ook dit jaar weer begunstigd door prachtig zonnig weer. Om één uur waren een 64 particuliere auto's bestuurd door Oegstgeestse auto-bezitters in het Wilhelminapark precent, om met hun „gasten" langs een omweg naar Hil versum te gaan, waar dank zij de goede verzorging van het comité een goed diner klaarstond. Was andere jaren de gewoonte om na wederom in Oegstgeest te zijn aangekomen de inwendige mens te versterken voor dit jaar werd hier vanafgeweken. En waarom? Het was dit jaar een Jubileumrit. Vijfentwintig jaar geleden, werd op initiatief van de heer Ed. de Bruin een comité,. Rondrit Ouden van da gen" in het leven geroep, en van dit comité zijn de heren De Bruin, dr. Dank voor grote activiteit India sluit legatie in Portugal j Te Lissabon is vandaag officieel 1 medegedeeld, dat India besloten heeft zijn legatie in Portugal te sluiten na de weigering van de Portugese rege ring om de overdracht der Portu gese gebieden in India te bespreken. De bezittingen van Portugal in India beslaan ongeveer 3.750 vier kante km. en tellen 637.000 inwoners. De voornaamste bezitting is Goa. De overwinning op de Mount Everest De Ncpalese ambassadeur in India, Jidjaja Sjoemsjer, heeft verklaard, dat Hillary en de Sjerpa Tensing tegelijk op de top van de Mount Everest zijn aangekomen. Volgens andere inlichtingen zou Tensing het eerst geweest zijn. Op de top hebben zij een ogenblik hun zuurstofmaskers afgenomen. De expeditie zelf volgde dc verrichtingen van het tweetal. Volgens de „Statesman" (Calcut ta) hebben de twee bergbeklimmers een kwartier op de top vertoefd. Op de top knielde Tensing neer en dankte Boedha. Hij offerde tweè plakken chocolade en een pakje bis cuit. Volgens het blad waren Tensing en Hillary pas half vijf in de na middag terug in het kamp. In Nepal zal de 29e Mei als een feestdag herdacht worden Ten- singdag De twee klimmers maakten op namen van de vlaggen, die zij op de top hadden geplant. Acht dagen na de overwinning op de berg is een vlucht gemaakt over de berg en de volgende dag nog een. Er zijn opnamen gemaakt. Oorspron kelijk zou een vlucht gemaakt wor-1 den op de dag van het bekend wor- j den van het nieuws. De vlucht was j echter uitgesteld, omdat men vreesde dat massa's sneeuw zouden losraken; de expeditie bevond zich nog op de hellingen- De veilinghal van de Hobaho be vatte zeker tussen 1500 en 2000 be wijze zoekers toen de voorzitter van het uniform-comité, notaris T. J. M Pinxter, de huldigingsavond van „Ca nite Tuba" ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan der vereniging opende. Spr. memoreerde, dat hij in het jaar 1951 voor de eerste maal met het corps kennismaakte en niet lang daarna had hij met zijn medebe stuursleden zitting in het uniform comité. Spr. verwelkomde pastoor B. A. Lasance, oprichter van de vereni ging onder de naam van St. Grego- rius de Grote. Spijtig vond spr. het, dat de burgemeester wegens zijn reis naar Indonesië verhinderd was hier tegenwoordig te zijn, doch hij was er van overtuigd dat de burge meester Canite Tuba een warm hart toedroeg. De loco-burgemeester en wethouder Tibboel vertegenwoordi gen thans de gemeente. Vervolgens sprak hij nog een bijzonder woord van welkom tot de heer Zwetsloot, directeur van de Hobaho, tot oud burgemeester jhr. mr. F. C. J. M. v. Rijckevorsel en echtgenote, thans burgemeester der gemeente Vught en tot de geestelijkheid. Het mosterdzaadje. Terugkerende tot het corps ver klaarde spr., dat het gezegde dat uit het kleine het grote voortkomt van toepassing kan worden gebracht op de jubilerende muziekvereniging Ca nite Tuba. Het kleine corps van de oprichting was uitgedijd tot een machtige en sterke vereniging. Een en ander is mede te danken aan de leiding van dokter Simonis, die de stuwende kracht der vereniging is. De muzikale leiding van de dirigent, de heer Peter de Wit, was subliem en op het laatste concours te Kaats heuvel wist hij met zijn mannen een eerste prijs cum laude te halen in de superieure afdeling. Aan het slot van zijn rede deelde spr. mede, dat het uniformcomité aan de 63 werkende leden een uniform aanbood, hetgeen in de Lissese kleu ren is gehouden, n.I. blauwe unifor men met gele versierselen. Het doek van het schitterend ver sierde podium werd geopend en men kreeg de geüniformeerde leden van het jubilerende corps te zien. Ovatie. Het was stil in de zaal gedurende enkele ogenblikken en daarna barstte een warme ovatie los. Hierop werd de verenigingsmars „Canite Tuba" van Peter de Wit met drumband gespeeld. De voorz. van Canite Tuba, dr. Si monis, sprak woorden uit het hart gegrepen en verklaarde, dat het corps op muzikaal gebied alles tot in de perfectie heeft verzorgd, doch dat er jammerlijk genoeg nog uniformen aan ontbraken. Deze hartewens is thans vervuld door het prachtige en kostbare geschenk. De vereniging is steeds bij evene menten tegenwoordig, doch gevoelt bij zulke gelegenheden wel eens be hoefte om ook van haar medeleven te doen blijken. De laatste tijd is er evenwel aan enkele gebeurtenissen geen ruchtbaarheid g§geven, zodat spr. van deze plaats de heren Hoge- woning, Belle en Tibboel, die uttlangs een koninklijke onderscheiding deel achtig zijn geworden van harte ge lukwenste. Spr. besloot met een algemeen dankwoord, waarbij hij in het bij zonder de heer Pinxter dankte, als mede de heer Wiggermari, die bij 'n zekere gelegenheid verklaarde, dat deze mannen hun uniform moesten hebben. Nadat verschillende bloemstukken waren overhandigd werd de door de dirigent gecomponeerde Lagerman- en Weggerman-mars gespeeld. Het gala-concert nam hierna een aanvang. Op sublieme wiize werd 'n mooi programma afgewerkt. Sprekers. Na de pauze betrad de loco-burge meester, wethouder Lefeber, het po dium, die de gevoelens van het ge meentebestuur met dit jubileum ver tolkte. Het gemeentebestuur leeft mee en slaat met grote interesse de verrichtingen van Canite Tuba gade. De bezielende leiding van de voor zitter en de dirigent hebben het corps tot grote hoogte weten te brengen. Spr. doet het een buitengewoon ge noegen te kunnen mededelen, dat in de laatst gehouden raadsvergadering besloten is om het corps ter gelegen heid van dit jubileum van gemeente wege een 4-tal uniformen te schen ken (applaus). Spr. besloot met de wens, dat Canite Tuba nog vele ja ren mag bestaan, want zij is de trots van geheel Lisse. Pastoor Lasar.ce, oprichter der ver eniging, verklaarde, dat het voor hem een avond is geworden vol van emo tie, nu hij het corps thans na 34 jaren weer eens hoort spelen. Hij felici teerde de leden van harte met dit jubileum en verwijlde met zijn ge dachten enige ogenblikken in de oude tijd.. Hierna werd door de muziekkapel een feesttaptoe ten gehore gebracht, welke klonk als een klok. De voorzitter van het uniform comité besloot de avond met een kort en algemeen dankwoord voor de on dervonden medewerking tot het wel slagen van deze avond. Aan dit verslag mogen wij nog wel toevoegen, dat de jongste medewer ker, de 8-jarige Van Winsen, dapper zijni taak als tamboer-maitre naast zijn grote collega vervulde. Het corps zal geüniformeerd a.s. Zaterdag door Lisse trekken, terwijl ook een bezoek aan de Engel op het programma staat. De datum is nog niet bekend. Een uitnodiging is ontvangen om te Zaandam de waterpolowedstrijd HollandBelgië te komen opluiste ren. Kerkveiling. Naar wij verne men heeft de kerkveiling van de pa rochie der H.H. Engelbewaarders de mooie som van f 12.000,opgebracht. Roode Kruis-collecte. De collec te ten bate van het Roode Kruis heeft Zaterdag alhier het mooie be drag van 1500,opgeleverd. Timmermans, mevr. T. v. Egmond reeds 25 jaar bestuurslid. Tijdens het diner voerde burge meester du Boeuff, die met zijn echt genote de tocht mede maakte het woord, als ook de voorzitter, de heer Elshof. Dankwoorden werden namens de bejaarden gesproken door de heer Th, van Noort en mevrouw Schram a Langs Hollands mooie wegen werd de terugreis aanvaard en aangeko men bij het viaduct aan de Rijnzicht- weg stond de Harmonie Triumph ge reed om de bejaarden te verwelko men. Ook het bestuur der buurtvereni ging „Ons genoegen" was aanwezig en bood aan alle bejaarden ver snaperingen aan. Het muziekgezelschap nam plaats in het „Glippertje" en er volgde een tocht van ongeveer een uur door de gemeente, waarna alle ouden van dagen naar huis werden gebracht. Het comité bracht daarna no-g dank aan de autobestuurders, aan de har monie voor de muzikale opluiste ring en verder aan allen die tot het slagen van deze tocht hun medewer king gaven. Vermelden we nog, dat de heer Medendorp in „Buitenlust" een toe spraak hield, waarop burg. du Boeuff antwoordde, de de bewezen attentie door „Buitenlust" op hoge prijs werd gesteld. VOORSCHOTEN OOK HIER EEN .3RADERIE". Op de gecombineerde vergadering van de 3 middenstandsverenigingen, de R.K. Ned. Middenstandsbond, de Chr. Middenstandsbond en de Kon. Ned. Middenstandsbond is gisteravond het besluit genomen om op 27 en 28 Juli a.s. dus tegelijk met de Voor- schotense paardenmarkt in de Voor straat een Braderie te houden. B. en W. hebben hun volle medewer king toegezegd. Het is de bedoeling om een vijftigtal stands op de Voor straat te plaatsen, die alle door de georganiseerde middenstand ter plaatse zullen worden bezet. Bij die gelegenheid zal de Voorstraat fees telijk worden verlicht, terwijl pas sende muziek niet zal ontbreken. Het Leidse „Glippertje" is aange zocht om aan de braderie in Voor schoten, die voor het eerst gehouden zal worden, deel te nemen. Schoolsport. De tweede serie voorwedstrijden voor de schoolsport dag gingen gisterenmiddag tussen de R.K. Scholen en de Herv. Scholen. De R.K. Jongensschool, die zo lang zamerhand ging denken, dat ze onoverwinnelijk was, verloor met 31 van de Herv. School. De R.K. Meisjesschool toonde zich weer de meerdere in het korfbalspel nu door een overwinning van 60 op de Herv. Scholen. De schoolsportdag zal dit jaa? vermoedelijk op Donderdag 2 Juli gehouden worden. Op de film. Er bestaan plannen, grootse plannen, om Voorschoten en wat daar gebeurt op de filmband vast te leggen. En als het loopt zo als de plannenmakers zich dat voor stellen^ kan vrijwel iedereen zich deze winter bewonderen op het wit te doek en ook een beeld krijgen van wat er in z'n woonplaats zoal te doen is. De Laurentius Harmonie heeft de beschikking gekregen over de film groep van de Ned. Federatie van Harmonie- en Fanfaregezelschappen, die met opname-apparatuur op Vrij dag 3 Juli naar Voorschoten komt om een geluidsfilm van de gemeente te maken. Het aardige is, dat iedere inwoners kan medewerken, omdat het in de bedoeling ligt niet alleen de karakteristieke plekjes te filmen, maar ook de inwoners een beeld te geven van het verenigingsleven en de zaken en bedrijven, terwijl na tuurlijk de jeugd een grote plaats zal innemen. Een optocht van alle verenigingen zal aan het slot een overzicht geven, waarbij de muziek verenigingen wel voor het geluid zullen zorgen. In het najaar zal de film vertoond worden en ieder in de gelegenheid worden gesteld deze te zien. De operateurs zullen op de dag van de opnamen allen, die er bij betrokken zijn, bezoeken; daartoe worden nu reeds de afspraken ge maakt. Er blijkt veel animo voor deelname te zijn. Promenadeconcert. Vrijdag avond geeft de Laurentius harmonie een promenadeconcert op de Rijn dijk. Het concert begint om 8 uur en wordt gegeven op het terrein van de fa. Schrama. Rectificatie. De collecte voor het Roode Kruis heeft in Voorschoten het prachtige bedrag van 117,29 opgebracht. WASSENAAR „SPROOKJESTUIN" GAAT WEER OPEN Hans en Grietje, Klein Duimpje, Roodkapje en vele andere bekende sprookjesfiguren zal men van Za terdagmiddag a.s. af weer kunnen zien in „Sprookjestuin", die even als verleden jaar op het terrein van voormalig „Filmstad" aan de Benoordenhoutseweg tussen Den Haag en Wassenaar zal worden in gericht. De directie heeft getracht „Sprookjestuin" dit jaar te verbete ren en iets nieuws te brengen. Van 13 tot en met 30 Juni zal optreden het Ballet der Lage Landen. Van 1 Juli tot en met 10 Juli komt het Su rinaams ballet Exotica", bestaande uit drie kinderen en vier volwasse nen. Het Scapino-ballet zal in „Sprookjestuin" optreden van 11 tot en met 31 Juli en van 1 tot en met 21 Augustus komt het ballet van Han Rijnbeek. Voor de laatste periode hoopt men Iril Cadescov te engage ren. In het marionettentheater zullen Don en Ly Vermeire optreden. Het spelen van de bekende sprookjes zal weer worden verzorgd door kinde ren van ongeveer 14 jaar. Anneke Elro heeft de leiding. De feëerieke verlichting zal vanzelfsprekend niet ontbreken.

Leidse Courant | 1953 | | pagina 2