'M P| A RIJNSTREEK Begroting 1953 werd in zeer vlot tempo afgewerkt STADSNIEUWS Burgerlijke Stand KUNSTGEBIT N.V. v.h. Fa Bernard Tast nu toe!! 't Is var TEEKENS WIJKDCHTEN MAANDAG 8 DECEMBER 1952 DE LEIDSE COURANT eerste blad - pagina 3 alphen aan den rijn Ijsbaan onklaar gemaakt Zondagmiddag hebben een aantal jeugdige overmoedige personen het slot van de hekken van de Ijsbaan verbroken en zich toegang verschaft tot de baan, die er keurig u' ag. Men heeft de betonnen blokken, die voor afzetting dienen op het ijs gewor pen en daarna de gehele baan als het ware „afgepiept". Hierdoor is de baan die men dacht Maandag of Dinsdag, in ieder geval na nog een nachtje vorst, te openen, voorlopig onbruikbaar geworden. Ho- penlijk zal de politie er in slagen de daders te vinden. Zilveren jubileum. Op 5 Decern, ber was het 25 jaar geleden, dat de heer J. v. Harskamp in dienst trad bij N. Samsom N.V. te Alphen a. d. Rijn. Te midden van directie en perso neelsleden werd de jubilaris op har telijke wijze gehuldigd door de heer N. Samsom, die de jubilaris een uit stekend en accuraat vakman in de afd. typografie noemde. De dir. heeft er geen spijt van dat ze destijds is ingegaan op de aanbeveling van een gemeentesecretaris uit de omgeving om de heer v. Harskamp in dienst te nemen. De jubilaris werd een waar devol geschenk aangeboden en het gouden embleem opgespeld. Hij ont ving ook het vererend getuigschrift der Mij. v. Handel en Nijverheid. Voorts sprak de heer Marbus na mens de collega's en bood een fraai cadeau aan. Spr. wees op het gelijk matig en vrolyk karakter van de ju bilaris, waardoor het zeer prettig is met hem te werken. Geb.: Johanna S., d. v. Th. A. Haverkamp en M. C. Kloosterman; Adrianus J. Th., z. v. Th .v. d. Voorn en KI. H. Kleijn; Cornelia J. M., d. v. H. P. Haverkamp en J. M. van Sm*oorenburg; Gerardia C. M., d. v. Th. G. van Leeuwen en G. S. M. v. d. Nouweland; Antje M. d. v. J. Rüswijk en M. C. Vonk; Johannes A., roelofarendsveen FEESTDAG VAN JONGE MANNEN-CONGREGATIE. Telkenjare rond 8 Dec., het feest van Maria Onbevlekte Ontvangen, heeft de plechtige opdracht der as pirantleden van de Mariacongrega- tie voor de jongens plaats. In de H. Mis van 7 uur gingen de leden ter H. Tafel voor de algemene H. Com munie. Te 10 uur droeg de directeur, kapelaan Sikkink, de Hoogmis op voor de levenden en overleden leden der congregatie. Na de Hoogmis kwamen de leden in de Pancratius- zaal bijeen voor de feestvergadering. De prefect, de heer P. Bakker wees erop, dat slechts een maal per jaar een buitenkerkelijke bijeenkomst wordt gehouden, die voor het onder ling contact echter belangrijk is. De directeur sprak hierna een korte re de uit. waarin hij wees op de beteke nis van het feest van Maria Onb. Ontvangen. Het ledental was van 112 tot 119 gestegen, 's Namiddag te 4 uur de den 21 aspirant-leden de plechtige opdracht, waana pater Schoonebeek in gloedvolle bewoordingen de feest- predicatie hield. Kapelaan Sikkink celebreerde een plechtig Lof waar bij pater Schoonebeek en pater van Dijk assisteerde. Des avonds te 7.30 uur had de buitenkerkelijke viering plaats met een feestavond in '.e Pan- cratiuszaal. Opgevoerd werd het to neelstuk in 3 bedrijven. „De Himala- ja is weg", van Marcel Dubois en Pierre Dumaine. van P. Th. den Eisen en M. J. B Ondertrouwd: Th Spijkei 38 j. en H. C Rcest 39 j., G. M. van Kampen 22 j. en A. T Hulsbos Gehuwd: PCM van den Bosch 29 j. en 1h M. van Diemen 22 j.; G. P. van der Poel 29 j. en M. H Fe- bra 21 j. Overleöer.: Fr. Rodenburg 90 j. vved. van A C. van der Valk. zoeterwoude— leiderdorp St. Nicolaas bij de K.A.B. Een gevarieerd programma werd gister avond in het parochiehuis afgewerkt voor de leden van de K.A.B. met hun huisgenoten, waarbij St. Nicolaas nog even tijd had voor een bezoek. Als altijd gaven de „Riwa's" onder leiding van mevr. Want de toon aan en brachten met hun zang en mu ziek de stemming op het vrolijke peil. Een evenement was het succesvol optreden van de 14-jarige P. de Boer uit Zoeterwoude, als pistonsolist met pianobegeleiding van mevr. Pol derman. Het bezoek van St. Nicolaas met zijn wijze raadgevingen en zijn mil de gaven voor de harde werkers was htt hoogtepunt van deze avond. De traditionele verloting van oanket en Sinterklaaskoek, 't optreden van de zingende Cowboys met hun muzikaal ensemble en de toneelvereniging „Liefde voor roueel" met hun vro lijke schetsen en kluchten maakte het geheei tot een welgeslaagde avond. woubrugge I Raadsvergadering. De raad van St. Nicolaas bij kinderen van k.l Woubrugge komt bijeen op Vr«dag A.B.ers. In het jeugdhuis „De 12 Dec. a.s. om 14.30. Op de agenda Burcht" viel het^^?tTNicolasI Subsidieaanvrage t.b.v. niet mee om de opgewonden kinder-de Stichting Provinciaal Rheuma- stemmen een moment tot rust te centrum ^uid-Holland. Ophef., ng van krijgen en een vermanend woord te t Woningstichting „Nieuw Leven spreken. Een kleine 300 kinderen! Bouwplannen. Vaststelling van de onder toezicht van de ouders waren begroting dienzt 1953 voor de ge- hier aanwezig om het jaarlijkse St. Nicolaasfeest van de K.A.B mede te maken. De voorz. van de K.A.B. sprak hierl 7 St. Nicolaas en de kin deren toe. Na de traditionele St. Ni- colaasliederen en tractaties, mochten alle kinderen persoonlijk uit de hand M. J. van Kampen en A M. Th. j van St. Nicolaas een prachtig stuk cfb Goede; Dirk, z. v. J. Domburg en speelgoed alsmede enkele versnape- J. van Zanten; Reinier, z. v. J. Haze J ringen in ontvangst nemen, 's Na- en J. D. Steenbergen; Pieter, z. v.. middags te 1 uur had de viering te D. Rijfers en J. Vreeken. Nieuwe Wetering plaats gehad. Huweliiksaang.: Cornelia F. J. van De dankbare kindergezichten zul- Winkel, 42 jaar cn Ellen Luüten, 411«> voor de leden van de knutsel- jaar; Dirk van der Vliet. 27 jaar en j club een stimulans z«n geweest, om Anna 1. van Beek, 25 jaar; Adrianus °f'°hct komende jaar weer voor da Beer, 52 jaar en Margaretha C.St Nicolaas te gaan werken. K*oteijn, 43 jaar. Aan het Koninklijk Conserva- Huw.: Thomas H. Hijman, 23 jaar torium te 's-Gravenhage slaagde J. en Alletta Esveldt, 29 jaar; Cornel is 1 v. d. Meer vooor het examen diplo mten te en de gemeentebedrijven. De Kindespostzegels H. Verbeek. 22 jaar en Geertje J. Leeuwrik, 21 jaar. OverlCornelis Donker, 83 jaar; Sirron C .Overes, 14 jaar; Hermanus N. Oppelaar, 70 jaar. haterswoude DOOR HET IJS GEZAKT. Zaterdagmorgen bonden een vijftal jongens hun schaatsen onder en gin gen een tochtje maken. In de Nesse onder Boskoop, moesten zij onder een brug door. Een drietal hunner geluk te dit, doch de 15-jarige A. Visser uit de Loeten, die het ook probeerde, zakte, toen hij onder de brug Was, plotseling door het ijs en ging kopje onder. De 19-jarige J. Huisman, uit de Torenstraat, die ook tót het vijftal behoorde, bracht de drenkeling weer op het droge. hazerswoude (h. r.) Drieling maakt 't goed Van de drieling Mattheus, Johannes en Wilhelmus Heemskerk, welke op 28 October j.l. geboren werd, is Mattheus uit het ziekenhuis thuis gekomen, omdat hij he+ gewicht van 6 pond heeft bereikt. De andere twee jongens groeien goed, maar mogen no;* niet naar him broertje toe, daar hun gewicht dit nog niet toelaat. leimuiden Geboren: Maria Johanna Theodo ra dr van Th. C. v. Berkel en M. M. H. Hulsebosch; Anna Martha Maria dr van H. Turk en M. A. Wessel- man; Pieter zn van P. Vroonland en H. A. de Vos; Hendrik Cornelis zn van C. N. v. d. Akker en E. C. v. d. Spek; Adrianus zn van L. Treur en G. Verduijn; Johannes Martinus zn van J. A. van Steijn en C. E. van Aart; Coenraad zn van C. van Veen en A. den Hartog; Trijntje Antje Magdalena dr van C. M. Schijff en E. v. d. Wal. Getrouwd: E. J, van Velzen, 27 jr en H. Th. P. Brand, 23 jr; A. W. Th. Müter, 25 jr en C. J. M, v. d. Velden, 24 jr; J. H. v. Leeuwen 36 jr en M. Th. Wolken 22 jr; O. Woudsman 26 jr en E. Malipaard 23 jr. Overleden: Gelenus Schoenmaker, 68 jr echtgenoot van M, van Tol. nieuwkoop Raadsvergadering. Dinsdagmid dag om 2 jut komt de Nieuwkoopse gemeenteraad bijeen. Er moet een agenda worden afgewerkt van 20 punten Het merendeel behe'st for maliteiten. Verder o.m. vaststelling besluit tot net instellen van verweei tegen een dagvaarding van N.V Krijfs Vuil- en Baggerbedrijf in li quidatie, wegens te weinig betaalde vergoeding voor de afvoer var. r.uis- vuil; verpachting jachtrecht eigen er' ommen cnrgmningsbedrijf; subsidie commissie Steun Wetti g Gezag te Noorden- benoeming van een com missie uit de raad in verband met he' ontwerpen van een nieiwe Al gemene Politieverordening; bepre king amotswoning burgemeester. rijns aterwoude Geh.: F. v. d. Wel, 29 jaar en B. M. van Dorp, 29 jaar; H. Th van Klink, 27 jaar en M. W. Wolvers, 19 jaar. C 2 pianosolist Als bijzonder heid werd hierbij door de jury aan getekend en verleend de onderschei ding voor pianistische eigenschappen. Twee jaar geleden behaalde de heer v. d. Meer het diploma C 1. piano leraar, zoeterwoude Geboren: Cornelis Wybrandus Jozefus Maria z. van C. van den Ak ker en C. A Turk, Agatha Jacoba Magdalena d van P. J. van Velzen en J. M K'fiin; Adrianus Martinus Heeft U ze al gekocht? Denkt toch Maria z. van Fr. Slingerland en J. A. laan het misdeelde kind! De zegels Kwant Johanna Helena Maria d. 'zijn tot 10 Januari a.s. verkrijgbaar. GEMEENTERAAD ZWAMMERDAM ttfeard?2cenf Toeslag 3 Kleur geel-groen Waarde 5 cenf Toeslag 3 Kleur rose-rood Waarde 6 cent Toeslag 4 n Kleur Wauw-groen Waarde 10 cenf* Toeslag 5 Kleur oker Waarde 20 cent Toeslag 7 11 Kleur "blauw fïiCm one* Vincent nan Qayfï in veiiinyzaat De veilingzaal van S. J Mak van Waay te Amsterdam bood Donderdagavond een ongewone aanblik. Door Polygoon-Profiltl wordt een kleurenfilm vervaardigd over het leven en de werken van Vincent van Gogh en de veilingzaal was ln een filmstudie herschapen voor het in beeld brengen van de veiling van een schilderij van Van Gogh. Het scenario en de regie zijn van Dr. J. Hulsker, hoofd afdeling Kunstzaken der gemeente 's-Gravenhagc. Een overzicht tijdens de verfilming. Aan de camera de heer P. Oot, onder de camera zien we de heer.j. Jansen, de productieleider. Onder voorzitterschap van burge meester Van Dobben de Bruyn kwam de raad van Zwammerdam bijeen. Op elke -Dinsdag- en Donderdag morgen zal de burgemeester voor de ingezetenen te spreken zijn De ver- bouwingskosten van de R. K Meis jesschool zullen met f 900 moeten worden verhoogd. In beroep wordt aan de Nassauschool 315.— voor de aanschaffing van drie kachels toege kend. Afgewezen wordt een subsidiever zoek van het Centr. Comité van sa menwerking inzake voorlichting bij beroepskeuze. De raadsleden wensen de riiksregeling terzake af te wach ten. Aan de Prov. Z.-H Ver tot be stree ing TBC wordt als donateur f 20. - gegeven, ingaande 1 Jan. 1953. De stichting Chr. Gezinsverzorging te Bodegraven krijgt een subsidie, even als de andere instellingen op dit ge bied, van 1.— per verzorgingsgeval Gevraagd was 1.60 per verzorgings geval Enkele raadsleden zullen met B. en W de verlichting bestuderen. Er zijn nl. klachten over te zwakke lam pen en te weinig nachtverlichting. Drie uitbreidingsplannen zijn door Ged. Staten goedgekeurd Het plan voor het Dorp zonder opmerkingen. Voor het plan langs de Rijnzijde van de Rijksstraatweg vervallen de in-' dustrieterreinen, al blijft er een inci dentele mogelijkheid tot uitbrending van de margarinefabriek. Een scha- devevgoedingsverordening zal als complement van de plannen nog moe ten worden vastgesteld Wethouder M. H v. d. Poll vroeg het gevoelen van ae raad inzake verwarming met gas van de R K. Jongensschool nu deze school zal worden uitgebreid. Op het aanvankelijke plan is circa f 3800.bezuinigd. De heer Van Leeuwen maakt zich de tolk van de overige leden door te verklaren dat voor openb. en bijz. onderwijs een lijn dient te worden getrokken. In principe is hij voor het toestaan van het verzoek. Het verheugt B en W. te -kunnen mededelen dat de wed. M M. van Dissel van Tiel te Bussum heeft me degedeeld dat het perceeltje tuin grond aan het Kerkplein te willen verhopen voor 500.De lopende onteigeningsprocedure kan thans wor den afgebroken. Het kleuteronderwijs zal een sub sidie ontvangen van 25.— per leer ling. Voor wegverbred'ng aan de Over tocht het achteruitbrengen van de geve1 der voorm. gasfabriek, wordt een bijdrage verleend van 5000. Daaina zijn zonder hoofdelijke stem ming vastgesteld de begrotingen 1951, 1952 en 1953 van het Woningbedrijf en dt gem. begroting 1953. De heer v. Leeuwen merkt op. dat het beeld van de begroting 1953 min. der gunstig is dan andere jaren. De reserves worden opgebruikt. Dus eigenlijk is er een tekort van 13.000 Zuinigheid en wijs.-.eid mogen echter de rechtvaardigheid niet bedriegen. Daan m doet het hem genoegen, dat eindelijk gehoor is gegeven aan zijn Klacbi dat het bijz. juierwys finan cieel was achtergesteld bij het open bare Dit is nu veranderd De voorz. zeide, dat hij zal trach ten een behoorlijk woningcontin|ent te verkrijgen in de plaats van de 4 woningen, welke moeten worden af gebroken voor de omlegging van de rijksweg. De woningtoestanden hier zijn slecht en de woningbouw is thans voor de gemeente wel renda bel. Wethouder C F. Blok vraagt zich echter wel eens af of de nuren nittf te hoog worden. Met algem. stemmen worden daar op herbenoemd de leden van de wo ningcommissie- J. c.e Bruin W. Hoo- gendoorn, J. van Leeuwen, J. van Wijngaarden en F. P. Zwetsloot. Als lid van het Burgerl Armbe stuur wordt herbenoemd de heer W. Hoogendoorn. Ook de leden van de commissie tot wering van schoolver zuim worden met alg. stemmen her benoemd. Met. alg. stemmen worden twee winkelsluitingsverordeninger. vastge steld Maandag voor 13 uur winkels, waar uitsluitend of in hoofdzaak tex tiel huish. artikelen en rijwieie. worden verkocht Dinsdagmiddags slagerswinkels en kappers, Woens- rid.;:-!Jddags groentenwi iki'.s, vis en bloerr enwinkels. De heer van Leeuwen informeert of het voornemen bestaat ook de va- canties te regelen. Hij acht dit wel van belang in verband met de onder linge concurrentie. Nachtmis voor niet-Katholieken Evenals in de voorafgaande jaren is er voor belangstellende niet-Katho lieken gelegenheid, de Nachtmis by te wonen. Tevoren zhl de betekenis van de H. Mis en de Kerst-liturgie worden uitgelegd, geïllustreerd door licht beelden op de Zondagen 7, 14 en 21 December, telken.* om half 5 's mid dags öf op de Dinsdagen 9. 16 en 23 December, om 8 uur 's avonds. De inleidingen worden gegeven in „Ver bum Dei", Plantage 16. De plechtige Nachtmis zal opgedra gen worden om 3 uur [s nachts in de kapel van het Kath. Lyceum, Mariën- poelstraat. Deze Nachtmis is alleen toeganke lijk voor niet- Katholieken, eventueel met R.K. echtgenoot of verloofde, in dien deze de voorbereidingscursus gevolgd heeft. Ter gelegenheid van het feit, dat prof. mr. R. P. Cleveringa gisteren 25 jaar geleden benoemd werd tot hoog>raat- in het handelsrecht cn burgerlijk procesrecht aan de Leidse Universiteit, vverd hem Zaterdagmor gen een bundel juridische opstellen aangeboden geschreven door oud leerlingen, die bij hem gepromoveerd zijn. GUNNING BOUW KATH. AMBACHTSSCHOOL. De bouw van de Kath. Ambachts school te Leiden is gegund aan de firma M. van der Bent te Wassenaar voor ƒ514.400,(laagste inschrij ver). Geboren: Johanna, d. van C. A. Mostert en J. de Goeij; Maria Elisa beth d. van J Verbaan en A. Wes terman; Agnes Catharina, d. van A. Disseveld en M. Verwoerd; Gerardus, z. van G. van der Meij en N Ouwer- sloot, Cornelia Wi'helmina AntonJa, d. van A. J van Veen en C E. v. Hal- teren Petrus Johannes, z. van J. de Haas en G. van Beilen; Jacob, z. van W. den Hertog en H van Leeuwen; Dieuwke, d. van G. Boersma en A. Joustra; Schwanette Mermine Mar- grieca, d. van B. J. Bekkema en L. van der Ment. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 8 Dec Vee. Aan voer 1423 stuks totaal, waarvan 795 vette koeien, 535 varkens en 93 scha pen Prijzen: vette koeien 2 752.90 f 2.(02.70 en 2 102.30 varkens 2.00, 1.95 1 90, per kg. levend gewicht; lammeren 907560 per stuk Vette koeien aanvoer korter, handel levendig iets hoger in prijs, enkele prima's boven notering; var kens aanvoer iets minder handel stroef gemiddeld lager in pVijs, enige boven notering; lammeren aanvoer matig, handel vlug, goed prijshou dend ROELOFARENDSVEEN. 5 Dcc. Groeute. Uien 1418 tomaten 1626, kropsla 5.208.70. bloem kool f 13, spruiten 3743, knolsel derij 59, witlof I 5354, witlof II 20—24 per 100, stoofsla 1.15— 1.90 per kist. Bloemen. Kaufmann 3044 cent, Trosrayonanten 3040 cent, La dy Lai 4015 cent, Mefo 35—41, Am. Aanwinst 50—52 cent per bos, Monument 521 cent, Kaufmann 5—9 cent, Long Island 1015 cent, Ele gance 1416 cent, Am. Aanwinst 13 15 cent. L. Germ. 2031 cent. Lo veliness 713 cent. Am. Anjers 20 30 cent per stuk. TER AAR, 6 Dec. Groente. - Wit lof I 4156 cent, idem II 21—39 cent, spruiten 4149 cent, idem B 15—27 cent, sjalotten 13 cent, groene kool 13 cent, witte kool 4 cent, uien 1220 cent aardappelen 6 cent, waspcen 8 —18 cent, glas andijvie 23—42 cent, tomaten 1642 cent', idem B 38—44 cent, idem C 25 cent, idem CC 18 cent alles per kg., knolselderij 2—21 cent per stuk, boerenkool 0 ?01.15 per kist druiven 27—45 cént per half kg., Appelen: Goudrcinct 15 -25 cent, Wijnappel 9 cent, Present van Enge land 5 cent, Groninger Kroon 6 cent, Zoete Campagne 6 cent, Bellefleuren 5 cent. Peren: Gieser Wildeman 10 cent, Wintei-jannen 7 cent, Brcderode fl9 cent per kg. Groente. Waspeen I 9--24. was pcen II 823, bospeen f 2833. ro de kool 5.80—10, gele koo' 5 90— 7.60, groene kool f 58 60. boeren kool 913, spruiten 1746, an dijvie 1939, kroten f 713, uien. 21—22 knolselderie f 913, peter selie 8.8011 50 selderie 8.809, witlof 5054, ster appelen 6—14, Met grotevreugde en dankbaarheid aan God ge ven wij U kennif van de geboorte van onze zoon en broertje LOE L. A. J. VAN BERGE HENEGOUWEN M. TH. J. VAN BERGE HENEGOUWEN- VOS MARIANNE Leiden, 6 December 1952. Aalmarkt 12. 1428 gebroken gescheurd of tan den afgebeten, reparaties in enkele urer. gereed Enkri, Telefoon no 23970. Hogewoerd 88a Leiden. Modarne Kapsels worden door ons gemaakt met de nieuwste Buiten landse Permanent vloei stoffen, „enig in Leiden." Permanent vanaf 6. wassen watergolf f 1.60. Dameskapsalon 6025 VAN HEERINGEN Morsstraat 16, Tel, 23309. WIJ VRAGEN voor bezorgen, enz., van goede getuigen voorzien. BREE STRAAT 55. WEENS OCTET Woensdag. 10 December a.s. 8 uur, Stadsgehoorzaal: Septet van Beethoven, Octet van Schubert, Octet van Badings, le uitvoering in Nederland Kaarten a 2.r i. firma BENDER. Leden van K. en O. 1.50 r. i. 3? Te koop aangeboden een witte trouwjapon maat 42, Te zien na 18 uur Wa- tersteeg 4, 2 x bellen. 1425 EX1RA WEEK RECLAME Vette Speklappen 0.90 Doorr. 1.10 Gebakt H.O.H. .1.80 Verse Wore Reuzel Hachévlees Varkenspoot ies Rauwe Rookworst 100 Gram Ham worst 100 Gram Cerrelaatworst ▼an 84 voor 65 Ct. LANGE MARE 94. Gebruikt nii onzo baleo voor tuin, kippenloop enz. N.V. Gebrs. Blonk's Graanhandel Kort Galgiwator 12 Leiden Telefoon 25232 een partij le kwaliteit LAKENS en SLOPEN (glad, 2 crd., gebor duurd) 150 c.m. en 180 c.m. breed Wij bieden U deze partij tegen fabelachtige prijzen aan. Profileert hiervan voor Uw Uitzet of aanvulling Linnenkast. Komt U eerst by ons dit prachtig goed even bekijken, alvorens U zoudt gaan kopen? BREEBAART ZOON MARE 92 - TEL. 25424. (Gevestigd 1886). MIDZA-BONNEN 3F Aangeboden een stof zuiger, sleemodei, in pri ma staat, 220 volt, geheel compleet, spotprijs 40. Burg. Vernedepark no 12, Voorschoten. 6024 3? Te koop wegens sterf geval en vertrek, gehele inboedel. Ook gedeeltelijk. Geen opkopers. De Ridder Kerkhofpad 51, Noordwyk, 's avonds na 6 uur. 1433 3? Kachels. Haarden! Stal- benodigdheden. bascules gewichten spekkuipen as falt, rubberroid. golfplaten melkgereedschap, veevoe derfornuizen. kippengaas, lantaarns enz.. Galvanise ren en vertinnen Herstel len Werkelijk voordelig Vanouds Landbouwadres A. J. Hartwijk. Nieuwe Beestenmarkt 79. Telef 26627—24013. t. o. Markt- kantoor 2* Haast U! Bladreuzel 69 cent per 500 gram. 100 gram Pekelvlees, 100 gram Rookworst, 100 gram Le verworst te samen 94 cent. Slager Gelderblom, Noord einde 37. 1432 <5? Wegens vertrek aange boden een prima zi.agendo sleestofzuiger met hulp stukken 125 volt 35.00. Na 7 uur St. Aagtenstraat 9 bij dc Steenstraat. 6024 3? Zeemlappen tegen halve prijs!!! Prima kwaliteit zeemleder, van de beken de zeemleerfabriek Roor- da. Alleen hele huiden 1 98, 2.98, 3.98, 4.98 Nu met advertentie 99. 1.49, 1.99, 2.49 I. V A. Haarlcm- merstraa. 48, Nova, Noord einde 43 Leiden 6023 3T Emaille kolenkit 2.49 Prima kwaliteit emaille 45 c.m. hoog, zelfde kwaliteit 50 c m. hoog 2.98, emaille kolenkit extra grote maatk 55 c.m. hoog 3.49, kolen schoppen 49 ct., I. V. A. Haarlemmerstr. 48 Nova Noordeinde 43. Leiden. 6023 3? Naaimachine defect? Reparatie direct bij U aan huis, geen vervoer, niet wachten, ger inge kosten en onder garantie. Naaimachi ne Service J. B. H Schoots Rijnsburgerweg 29B, Tel. 26664, Leiden. 6026

Leidse Courant | 1952 | | pagina 3