RIJNSTREEK Slot van Voorhoutse feesten viel nog in het regenwater DONDERDAG 18 SEPTEMBER 1932 DE IEIDSE COURANT EERSTE BI.AD - PAGINA 3 ALPHEN AAN DEN RIJN EERSTE PAAL GESLAGEN VOOR „DE BARONIE". Woensdagmiddag om vier uur vond te Alphen aan den Rijn, op het nieuwe industrieterrein „West", de eerste officiële gebeurtenis plaats voor de bouw van het gebouwen complex van de Chocoladefabriek „De Baronie". Toen werd de eerste van de 327 stuks 12 en 9 meter lange betonnen palen, welker gewichten variëren van 24003000 kg., in de grond geheid. Centimeter voor centi meter drong de paal onder de zware slagen van het heiblok in de grond, duidelijk blijk gevend van de ste vige grondlaag, waarop het 64 meter lange, 91 meter diepe en ongeveer 25 meter hoge gebouw zal worden opgetrokken. Het krijgt een diape kelder, ruimten op de begane grond, een le, 2e, 3e en 4e verdieping. De uitvoering geshiedt in twee etappes. Volker's Bouwmaatschappij te Rot terdam zorgt voor het betonskelet, waarmede ongeveer 1 jaar gemoeid zal zijn en welk werkje ongeveer 900.000,kost. Daarna wordt de afbouw aanbesteed, waarmede even evens ongeveer een jaar gemoeid zal zijn. Naar schatting zal het gehele fabriekscomplex een paar millioen dicht benaderen. Bij deze plechtigheid waren o.a. tegenwoordig, de directeur van Vol kers Bouwmij., de heer Westerink, de architecten de heren Swaneveld en Goslinga te Rotterdam, de heer L. J. v. d. Vliet, dir. van gemeente werken te Alphen a. d. Rijn, de heer A. J. Th. M. Korver, adj. dir. van deze dienst, alsmede vertegenwoor digers van de fa. Guis en Rietveld te Rotterdam, die met het heiwerk is belast. De door de Alphense Schaakclub georganiseerde schoolschaak wedstr ij - den namen Woensdagavond een aan vang in de cantine van het Ghr. Ly ceum. Hierbij waren tegenwoordig de heren A. J. Scherpenibier, dir. van de Chr. HBS, K. Bijl, dir. Ghr. Techn. school, alsmede de heer A. J. Dek ker, weth. van onderwijs. Daar sprak, na een inleiding van de voorz. van ASC, de heer A. H. Hooyer, een kort openingswoord namens het ge meentebestuur. Het verheugde spr., dat deze schoolschaakwedstrijden voor de vierde maal kunnen plaats vinden. Dit wijst er al op, dat er toch wel belangstelling is bij de jeugd Oogstdankfeest van L.T.B. in Heilo Telken jare trekken duizenden LTB-ers uit 't bisdom Haarlem naar het genade oord van Maria te Heilo, teneinde daar hun traditionele oogst dankfeest te vieren. In de kleine en intieme kapel la gen de producten der aarde rijkelijk en feestelijk uitgestald. Grote toeven rode en'witte anjers versierden het altaar, terwijl aan weerszijden van de offertafel bouquetten hingen met druiven, rijpe korenaren, groenten en Chrysanten. Uit alle streken van het bisdom waren de boeren en tuinders naar Heilo gekom'en. Dat konden wij aan de vaandels zien die tussen de vruch ten stonden te blinken. D bondsadviseur van de LTB, rec tor J. A. G. v. d. Hoogte, droeg om tien uur een plechtige Hoogmis op met de intentie: Toename van prie ster- en kloosterroepingen. Onder de H. Mis hield kapelaan P. J. Riep uit Heemstede de predicatie, waarin hij vooral de nadruk legde op de verhou ding Godmens, terwijl hij tevens aandacht aan het vraagstuk der priesterroepingen schonk. Na de Hoogmis zong het koor on der leiding van de heer Tom de Vries het danklied van de oogst van Albert de Klerk. Bij de St. Willibrordusput was om één uur een samenkomst.' waarbij de heer Jac. Groen, vice- voorz. van de LTB, de aanwezigen van harte welkom heette en hen be dankte voor de massale opkomst. De spreker van dit jaar was Herman Divendal, die nogmaals wees op de belangrijkheid van een puur en zui ver leven. „Het is vandaag aan de dag zo, dat de Kerk haar hoop heeft gevestigd op de bevolking van het platteland. De plicht die gij dan ook hebt is biddend en bouwend uw ge zinnen sterk maken." Het sluitingslof werd gecelebreerd door deken Bont van Zoeterwoude. Kapelaan Riep hield de Mariapredi- catie, terwijl een plechtige processie een waardig slot was van deze oogst- dankdag. voor deze schone sport. Nederland heeft in dit opzicht ook in den vreem de een goede naam, waartoe o.a. dr. Euwe heel veel heeft bijgedragen. Het is nu aan de jongelui om aan die triomphen van ons land nieuwe lau weren toe te voegen. Spr. besloot met een opwekkend woord aan de jongelieden om mee te werken aan de uitbouw van de schoolschaakwed strijden. Deze avond werden twee ronden gespeeld. Volgende week volgen nog drie ronden, waarbij tevens de be slissing valt, wie de mooie wisselbeker zal verwerven. Deze werd het vorig jaar gewonnen door het Chr. Ly ceum I. De uitslagen van de le ronde lui den: Lyceum IMSV II 51; Ly ceum II—MSV I 1—5; Chr. Mulo I— Chr. Technische School I 15. Van de 2e ronde: MSV H'Lyceum II 5 %—Vï, MSV IChr. Techn. Sch. I 4—^2; Lyceum IOhr. Mulo I 60. A.S.C. De Alphense Schaakclub speelde haar eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen voor de onderlinge competitie. De uitslagen zijn: Groep I A. KooijD. Posthuma 01; A. H. HooijerH. de Ruiter 10; A. Post W. Roest afgebr.; Groep H N. VonkJ. de Hoed 10; Jac. v. Wijn gaardTh. Verboom 01; H. J. de HaanJ. G. Kardol afgebr. Groep III L. KleiwegC. H. Knook 01; B. H. KroonA. Verbree 01; J. v. d. LakenJ. Colijn 01. Groep IV H. KleiwegP. de Ruiter 10; W. de RuiterW. v. Heusden 10. BOSKOOP Provinciale weg BoskoopAlphen aan den Rijn In de ontbrekende schakel van de verkeersweg Rotter damAmsterdam zal op 29 Septem ber a.s. het eerste bestek, nl. nr. 18 van 1952 worden aanbesteed. Dit be treft de verbinding BoskoopGouw- sluis/Alphen. In het bijzonder de kruising van de Biezenweg met de aanleg van de te vervallen los- en laadplaats bij de firma Driesprong ter plaatse. Deze nieuwe los- en laadplaats zal dan naast de secon daire weg RotterdamGoudaAl phen kom'en te liggen. Volgens de mening van sommige bouwkundigen ware het beter geweest om deze los- en laadplaats elders te maken, gezien het ^gevaar voor het verkeer met het in- "en uitdraaien van de trailers van de Prov. weg naar de te maken los plaats. Het gedeelte dat op 29 September zal worden aanbesteed is een zgn. •bakconstructie van gewapend beton, op houten palen, welke bak met ïand zal worden volgespoten en waarop een klinkerbestrating zal worden aangebracht. De betonbak krijgt een norm'ale breedte van 7 meter met aan weerszijden grondbermen ter breedte van 2 meter. De kruising van de Biezen zal even ens bestaan uit één grote bak, waarin alleen reeds 245 houten palen ter lengte van 9 a 10 meter zullen worden geheid. Voor zover het dit bestek aangaat, zullen er ruim 1000 palen in de grond moe ten worden gedreven, aangezien de grondslag tot plm. 12 meter min NAP zeer slap is. De los- en laadplaats krijgt een lengte van 45 meter en 12 meter breedte. Voor het gehele werk zal ongeveer 100 m3 beton nodig zijn. Gezien de geringe lengte van het stuk, ongeveer 150 meter, zijn de kosten in verhouding hoog. Het ligt in de bedoeling, dat dit werk in tien maanden gereed zal zijn, waarna weer nieuwe werken voor de vervolg gedeelten van deze noodzakelijke verbinding zullen worden aanbesteed Een directie-gebouw, waarin ook de permanente dienst van de Prov. Techn. Dienst wordt gevestigd, is in middels aan de Ridderbuurt opgezet. De plannen voor de andere wegstuk- ken beginnen reeds vastere vormen aan te nemen. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde De September-bij eenkomst van de afd. Boskoop werd wegens afwezig heid van de voorz, geopend door de heer K. Verboom. Tot leden van de jury, voor het keuren van het mate riaal werden benoemd de heren: ir. Harmsen, G. D. van Klaveren en F. Schiere. De heer Anth. van Tol had een ge mengde collectie, waaronder de zgn. „Kindje op moeders schoot", aange zien men in de zomer in de bladvoe ten jonge rozetten van blaadjes kan vinden. Aan deze inzending werden 8 punten toegekend. De heer J. Boer Czn. liet o.a. zien de bekende „Vrou wenmantel," waarvan de blaadjes in sierlijke golven openkomen en een aantal paddestoelen, waarschijnlijk uit het geslacht Pleurotus. Beloning 6 punten. De heer K. Verboom ver wierf voor zijn inzending 5 punten. De heer A. J. Vermeulen toonde een sortiment Diervilla en nog vruchten van Malus pumila pendula (Elise Rathke). Voor de gehele collectie werd 7 punten toegekend. De heer J v. d. Smit had weer een uitgebreide collectie van verschillende planten, waarvoor hij 7 punten kreeg. De heer H. v. Soest had een verscheidenheid van Viburnum meegebracht, bene vens nog enkele andere soorten. Hiervoor kreeg hij 11 punten. Na 'n korte bespreking betreffende het kie zen van de candidaten voor 't hoofd bestuur werd besloten de voorz. van het H.B. opnieuw candidaat te stellen en verder twee vaklieden en één lief hebber aan te wijzen. ROELOFARENDSVEEN Vergadering „Kcrnclub". Vrij dag 19 Sept. des avonds te half ne gen houdt de „Kernclub" een verga dering in de Pancratiuszaal. Hierin worden mededelingen gedaan betref fende het winterprogramma alsmede over de a.s. te houden chrysanthen- tentoonstelling. Een reuze aardappel. Bij het aardappelen rooien in zijn volkstuin tje bemerkte de heer Joh. v. d. Hoorn, Nieuwstraat 12, dat zijn ge oogste aardappelen nogal aan de gro te kant waren. Een exemplaar stak echter nog ver boven de anderen uit en deed meer aan een knolraap den ken dan aani een aardappel. Na hem op de weegschaal van een goede buur gewogen te hebben, kwam men tot de ontdekking dat deze reuze aard appel het respectabele gewicht had van niet minder dan 880 gram. Zwijntjesjager. Tijdens de Oran jefeesten is een zwijntjesjager aan het werk geweest, welke een rijwiel gestolen heeft. Dezer dagen wist de Rijkspolitie de hand op de dader te leggen. De tweede dag der Volksfeesten te. Ringsteken tilbury's: 1. J. Lange Voorhout stond in het teken der veld en S. Zuidhoek, 2. D. v. d. Plas volksspelen. I en Bets Oostdam, 3. J. v. d. Geest en „St. Caecilia" was weer present, om de stemming er in te brengen, terwijl keurige etalages het dorp een feestelijk aanzien gaven. 's Morgens voor de aanvang van het ringsteken, in tilbury's werden door de heren A. Demmink en G. Preenen uit Sassenheim en de heer Soeteman uit Noordwijk de versierde wagens gekeurd, waarna de wed strijd een aanvang nam. Gelijktijdig werd op een andere plaats een begin gemaakt met tobbetje steken op de fiets, waarvoor ook veel animo was. 's Middags was het tonknuppelen, ringsteken op de fiets en aardappel race, waarvoor ook een enorme be langstelling was. Het slot was de traditionele stoe lendans. Vóór het uitreiken der prij zen dankte de burgemeester allen, die aan het welslagen van deze fees ten hadden bijgedragen. Alles had een keurig verloop. Hier volgen enige uitslagen: Tonknuppelen: le ton, Chris Bier man, B. Baen, C. v. Werkhoven, J. v. Werkhoven, P. Zeestraten. 2e ton: E. Spierenburg, J. Zuid hoek, B. Morits, A. Zwetsloot, J. Hensbergen. Aardappelrace: 1. Mevr. Geurts en Mien Hulst, 2. Tiny Bax en Truus de Groot, 3. Sjaan Mens en Alie Groot, 4. Riet Steenkamer en Lies v. d. Voet. Stoelendans: 1. Sjaan Mens, 2. A. Slot, 3. Rie v. d. Vlugt, 4. P. War merdam, 5. Beb v. Steijn, 6. Karei Jansze, 7. Rie Ottenheim, 8. L. v. d. Lans. Versierde tilbury's: 1. Paap Hoo- geveen en Rie v. Steijn, 2. P. Was senaar en Gré v. d. Holst, 3. W. v. d. Holst en Gré v. d. Meij, 4. K. Korte- kaas en echtgenote. JEUGDHERBERG IN NOORDWIJK Ged. Staten van Zuid-Holland heb ben aan de Provinciale Staten voor gesteld te besluiten om zich garant te stellen voor de voldoening van rente en aflossing ener 50-jarige an- nuïteitslenirag ad 79.000 a 4 pet. ten behoeve van het oprichten van een jeugdherberg te Noordwijk on der leiding van de Ned. Jeugdherberg Centrale. De vroegere jeugdherberg aldaar „De Duinark" werd in 1940 door de bezetters afgebroken. Het ligt in de bedoeling de jeugd herberg te vestigen in het Langeveld. Jubilerende metselaar. Gisteren herdacht de heer G. Sleijser de dag, dat hij voor 45 jaar in dienst trad als metselaar bij de fa. H. v. d. Loo. De jubilaris ontving vele blijken van belangstelling. Burgemeester v. Ber- ckel reikte hem, ten huize van de heer v. d. Loo, de ere-medaille uit in brons verbonden aan de orde van Oranje Nassau uit. Gunning botenhuis N. Z. H. R. Mij. De bouw van het botenhuis voor de nieuwe Motorreddingboot de „Kurt Carlsen" is gegund aan de laagste inschrijver, de heer B. v. d. Wiel, voor de somma van ƒ32.395.—. Met de bouw zal nu direct worden begonnen. Zoals wel bekend zal zijn, komt het botenhuis op het Vuurto renplan. NOORD WIJKERHOUT „REMOTUS" WORDT HOTEL. Huize „Remotus" aan de Hoogweg is door de Mr. Dr. v. d. Berg Stich ting te Noordwijk verkocht. In het pand zal een hotel gevestigd worden. ïD,e laandetCijfïe aaandtivcen aan Jioppie Jiappij 4. „Ha. Primeur, ben jy het? Nog nieuws?" riep Bas Brom in de tele foon, maar opeens lachte hij niet meer. Hij was nu een en al aandacht. „Wat? Bankroof? Prachtig! Tien kisten goud? Schitterend! Op klaarlichte dag? Kan niet mooier! Geen spoor van daders? Prachtverhaal! Komt op pagina een! Zoek die zaak uit! Nog meer? Prima! Ja, ik laat het halen! In café „Knol raap"? Ik stuur iemand naar je toe! Doemje best!" Bas Brom was in zijn element. Dit was nieuws! Hij goochelde met tele foons en belknoppen. Hij gaf beve len. Portiers renden binnen, vlogen weer weg; een juffrouw kwam het bericht opnemen; een man van de drukkerij kreeg bevel de krant te stoppen; een redacteur kreeg op dracht, ruimte te maken op de front pagina. „En denk er om. Streep, kop over de volle breedte! En zet er een foto van de bank bij! En laat kopij halen by Opeens viel Bas Brom's oog weer op de kleine koppie Kopij, die hele maal vergeten bij een grote stoel stond en met grote ogen en vol span ning toekeek. Rie Holst, 4. J. Hoogeveen en Rie Steijn. Ringsteken fiets: 1. Theo Warmen hoven, 2. Dora de Boer,. 3. Nel Zwet sloot, 4. Mart. v. d. Vlugt, 5. H. Jansze, 6. Piet Does. Tobbetje steken: 1. J. Maurits, 2. Jo Tetteroo, 3. P. (Je Jong, 4. P. van Dam, 5. Sjaan Mens. Etalagewedstrijd: 1. N. Meeuwen- oord, 2. J. v. Gerven, 3. F. J. v. Res teren, 4. Wed. Lestrade. Eervolle vermelding: P. v. Kampen, Heren straat. Scheepsongeval eiste 51 doden Naar eerst vandaag is bekend ge worden, zijn enige dagen geleden na een botsing tussen een motorboot en een zeilschip in de Perzische Golf 51 personen verdrpnken. De motorboot, die 130 passagiers vervoerde, voer in donker zonder navigatielichtcn en kwam in botsing met een uit Koweit afkomstig klein zeilschip, aldus meldt AFP. Eindhoven herdenkt zijn bevrijding Bevrijdingsmarkt trok veel bezoekers Ter inleiding van de feestelijkhe den van de achtste herdenking van de bevrijding van Eindhoven droeg de weekmarkt van gisteren de naam van bevrijdingsmarkt. Zij kenmerkte zich door zeer druk bezoek. Er was een wedstrijd aan verbonden voor standwerkers, met als resultaat, dat zij de sluizen hunner welsprekend heid volledig openden en zeer goede zaken maakten De jury, samenge steld uit de burgerbevolking van Eindhoven, kende o.m.'aan do heer Vreeken uit Hillegom een derde prijs toe. DODELIJK ONGELUK TIJDENS FAKKEL-RALLYE. Op ongelukkige wijze is gisteroch tend een einde gekomen aan de deel neming van de Belgische equipe van mevrouw D. van Overstraeten en de heer L. Pirlet uit Luik aan de fak kel-rally e Baeyeux-Eindhoven. Met hun Simcasport reden zij nabij Vaals tegen een muur, waarbij de wagen volkomen werd vernield. De slachtoffers werden naar het zie kenhuis in Kerkrade overgebracht, waar de heer Pirlet in de loop van de middag is overleden. De toestand van mevrouw Van Overstraeten was gisteravond laat bevredigend. BIETSUIKER VOLDOENDE VOOR BINNENLAND. Minister Mansholt verwacht, dat de suikeropbrengst uit de binnen landse bietenoogst voldoende zal zyn om het Nederlandse verbruik in 1953 te dekken. Suiker zal alleen moeten worden ingevoerd, om te worden verwerkt in voor uitvoer bestemde producten. Op de begroting van het Landbouw-Egalisatiefonds is ditmaal dan ook geen post voor regerings aankopen van suiker uitgetrokken. EEN TWEEDE NIEUW AMSTERDAM"? Tijdens de rondvaart met gasten van de Rotterdamse Internationale Havendag 1952 heeft de heer W. H. de Monchy, directeur van de Hol- land-Amerika-lijn gisteravond aan 'boord van de Maasdam verklaard, dat er, naar zijn persoonlijke mening een tweede „Nieuw Amsterdam" komt. De bouwkosten worden ge raamd op negentig millioen gulden, de bouwtijd op twee en half jaar. Automatisch dimmen Binnenkort zal de automobilist geen excuses meer hebben wanneer hy des avonds bij het naderen van tegenliggers zyn lichten niet tydig dimt. General Motors zal nl. een automatische dimmer in de handel brengen. Een „autronisch" oog, ge monteerd achter het voorruit, neemt de taak van het dimmen over van de chauffeur en zorgt voor de over schakeling van koplichten op gedim de lichtenvice versa. Het door R. C. A. Victor uitgevonden appa raat is uiterst lichtgevoelig en rea geert zo scherp, dat het niet alleen automatisch dimt bij het naderen van een tegenligger, maar ook wan neer de auto van een niet of schaars verlichte weg een goed verlichte straat inrijdt. Bij het verlaten van de stad worden de koplichten van zelf ingeschakeld. (Parool). Emigratie kost 30 millioen De emigratiedienst zal ons land vol gens de nieuwe begroting op een uit gave vara totaal 30 millioen komen te staan. Het aantal emigratie-attaché's in de ontvangende landen is sterk uitge breid. De kosten van de emigratie- dienst in het buitenland begroot; voor subsidies voor het vervoer van emi granten wordt 27 millioen uitge trokken. Voor dit bedrag, dat wellicht nog moet worden verhoogd, hoopt men 55.000 Nederlanders naar elders te doen verhuizen. HET ONGELUK OP DE AALSMEER WEG TE AMSTERDAM. De rechter-commissaris, die belast is met het onderzoek naar het bus ongeval op de Aalsmeerweg te Am sterdam, op Zaterdag 6 September, waarbij drie wielrijders om het leven kwamen, heeft, nadat deskundigen op de plaats van het ongeluk uitvoe rige proeven hebben genomen, de bus van Maarse en Kroon vrijgege ven, doch de banden in beslag laten nemen. Na ontvangst van het rap port van de verkeersdeskudige van de justitie en aan de hand van verho ren der ooggetuigen, zal de officier van justitie te zijner tijd beslissen of er termen zijn om over te gaan tot het instellen van een strafrech telijke vervolging. De chauffeui, die de bus tijdens het ongeluk bestuurde, heeft Dins dagmorgen zelf een ongeval gekre gen. Hij is door de voorvork van zijn bromfiets gezakt en op de weg ge- weer (Geldig van Donderdagavond tot Vrijdagavond. Opgemaakt te 10 uur). KANS OP BUIEN. Vannacht in het binnenland hier en daar mist en plaatselijk lich te nachtvorst. Overigens wisse lend bewolkt met enkele buien en morgen overdag ongeveer de zelfde temperatuur als vandaag. Zwakke tot matige wind uit Wes telijke richtingen. 19 Sept.: zon op 6.21 en onder 18.46; maan op 6.32 en onder 18.27 uur Uet M-teA in EuAafia De weerraporten voor hedenmor gen 7 uur luiden: weer max. temp. gisteren OSLO STOCKHOLM HELSINKI EDINBURGH LONDEN KOPENHAGEN licht bew. AMSTERDAM regenbui ZURICH geheel bew. LOCARNO onbewolkt licht bew. licht bew. zwaar bew. licht bew. onbewolkt GENèVE PARIJS BORDEAUX NICE BERLIJN FRANKFURT MüNCHEN WENEN LUXEMBURG geheel bew. GRENOBLE zwaar bew. INNSBRUCK zwaar bew. regenbui regen zwaar bew. zwaar bew. nevel nevel zwaar bew. licht bew. 14 c. 16 c. 12 c. 13 c. 14 c. 16 c. 15 c. 21 c. 14 c. 21 c. 19 c. 19 c. 23 c. 19 c. 19 c. 19 c. 21 c. 17 c. 21 c. 22 c. BIOSCOPEN. De films voor de komende week zyn door de Kath. Film-Centrale als volgt gekeurd: Casino: „Encore", 14 jaar. Lido: „De halfbloed", 14 jaar. Luxor: „Jungle-goud", 14 jaar. Trianon: „Paula", alle leeftijden. Rex: „Levend ingemetseld", 18 jaar. MARKTBERICHTEN GOUDA, 16 Sept. KaasAanvoer 233 Dartyen. Prijzen: le soort 2.42— 2.48, 2de soort 2.38—2.41, extra kwal. tot 2.57. Handel goed. LEIDSCHENDAM 17 Sept. Groen te. Sla 1013.60, Spinazie 18 34 ct., Andijvie ƒ8.3011.Poste lein 57 ct., Bospeen 1114 ct., to maten 2.103.90, Snijbonen 5068 st., Stambonen ƒ3242 ct., Stokbo- nen 4248 ct., Bleekselderij 10—12 ct., Bloemkool 2331 ct., Prei 8 8.10, Komkommers A 1534 ct., idem krom 22—28 ct. Eieren. Op de veiling waren aangevoerd kippeneieren. De prijzen waren voor 300 eieren no. 0 f 21.85 22.65, 1700 stuks no. 1 20.00—21.45, 800 st. no. 2 20—20.30, 1600 st. no. 3 19.20—19.70, 1200 st. no. 4 17.75— 18.45, 2800 st. no. 5 14—14.40, 800 st. no. 6 12.7513.10. Tevens waren ter markt: 30 kippen 1.304.80r 38 hamen 1.404.40, 25 duiven ƒ0.25 0.55, 11 eenden 1.50—1.60, 70 ko nijnen 0.907. vallen met een zware hersenschud ding en verwondingen aan het ge zicht in een ziekenhuis te Haarlem opgenomen. Grote sortering in vele oputatic - Onzo 75-jarige Uw garantie. Laat ons U voorlichten en U zult tevreden zjjn. Alle bekende Wjj garanderen vakkundige plaatsing ook buiten, zonder prijsverhoging EEN DEGELIJK VERWARMINGS APPARAAT UIT EEN DEGELIJKE ZAAK met een jarenlange ervaring NA TV UK LUK C? Rashonden: pracht cockers spaniels, rasechte zwart dek herders, poedel- tje, tropische vogels, zin gende kanaries. Grote keu ze hengelsport artikelen. Rashonden gevraagd, sche ren, trimmen, Teunissen, Levendaal 28, tel. 22053 te Leiden. Wanneer U maar wilt: in een o een heerlijk kopje koffie. Wie graag fijne koffie drinkt, is zó voor Nescafc gewonnen, want Nescafé is van de allerbeste vers-gebrande koffie gemaakt. Nescafé gebruiken is de ma nier om in niet meer dan 2 tellen van verrukkelijke koffie te kunnen genieten. Bovendien: geen koffiezetten, geen ver lies en elke gewenste hoeveelheid en sterkte op tik moment! Kojfic-extract verpoederdmeteen geltjke hoeveelheid koolhydraten toegevoegd teneinde het aroma te bewaren. Prijs per busje I 3.- 35 koppen JE EN NESTLÉ PRODUCT Voeg melk en suiker naar smaak toe. OP DE BEREIDINGSWIJZE KOMT HET AANI Etrtl kokend water en melk en euiker toevoegen.

Leidse Courant | 1952 | | pagina 3