De Missie-naaikrans „Sancta Rosa" te Zoeterwoude vierde zilveren jubileum J. VAN DUYVENDIJK Kinderarts A.Kuyper A. H. FORTANIER J. FILIPPO Hzn. H. M. F0KS H. P. VELDHUYZEN Or. S.A.Nieuwzwaag KUNSTGEBIT Lauwe Permanent Bakkersbediende Het Fruitpaleis BOOTARTIKELEN 2e Secretaresse Kousenfabriek Fa JOH. PARMENTIER NETTE MEISJES Dat was ook een manier... MAANDAG 11 AUGUSTUS 1952 DE LE1DSE COURANT EERSTE BLAD - PAG'N'A 4 Alle klokken in de toren van de Sint Janskcrk werden gistermorgen geluid en de mooiste paramenten stonden op het altaar voor de plech tige H. Mis uit dankbaarheid ter ge legenheid van het zilver feest van „Sancta Rosa". Het plechtig Misoffer werd opge dragen door deken D. Bont, geassis teerd door pater S. van Beurden en de jeugdige diaken A. Vaneman van de St, Josephcongregatie Mill-Hill. Hiermede was heerlijk uiting gege ven aan de jubel en dankbaarheid van al onze priesters en missionaris sen op dit schone feest. Voor de predicatie sprak deken Bont een kort woord over de schone taak zoveel jaren vervuld voor de missie met een aansporing tot de vrouwen en meisjes om toe te tre den en te helpen aan deze actie. Het zangkoor besloot de schone kerke lijke plechtigheid met het „Jubilate Deo". De huldiging in het Parochiehuis In de grote zaal was de tentoon stelling van al het werk in het ju beljaar met recht een jubileum-ten toonstelling en het grote toneel was geheel bezet door de genodigden. Deken Bont, de geestelijke leidsman nam plaats tussen de vier jubilaris sen, de dames Anna en Agatha van Vliet, mevr. van der Steen-van der Broek en mej. A. Hagen. Een grote kring van priesters schaarden zich rond dejubilaressen. Pastoor Kla verweiden, prior Y. Snabel, prof. dr. H. van Rooijen, pater Rekelhof, mis sionaris van Mill-Hill, pater van Beurden, pater de Gruyter. Voorts waren aanwezig de kerk- en armbe sturen van beide parochies, de be sturen van de standsorganisaties, wethouder G. T. van Leeuwen, zeer vele familieleden van onze missio narissen, missiezusters en priester studenten. Toen allen plaatsgenomen hadden en de dames van Sancta Rosa, be scheiden naar voren kwamen om heerlijke koffie te serveren, hield deken Bont een huldigingsrede. Het jubelfeest van Sancta Rosa - zo be gon de deken valt samen met een drietal jubilea op missiegebied. De Kerk viert op 3 December van dit jaar het feest van de H. Franciscus Xaverius, omdat het 400 jaar gele den is, dat deze grote heilige voor de Chinese kust zijn missionarisziel aan God teruggaf na een leven ge heel gewijd aan de bekering van de heidenen, met een ijver zo groot, dat St. Franciscus Xaverius patroon van de missionarissen werd. In dit jaar wordt ook het zilveren feest gevierd van de Kleine H. Thereisa van het Kindje Jesus door de Paus uitgeroe pen tot patrones van het Missiewerk, enige maanden voor dat de missie- naaikrans werd opgericht. Zou de oprichting drie maanden later plaats gehad hebben, dan zou dc missie- naaikrans zeker de naam van „St. Theresia" hebben gekregen. Er is nu 25 jaar een schoon aposto laat vervuld, een werk waarvoor de paus zo krachtig heeft gesproken. Spr. citeert het pauselijk woord kor telings geleden tot de christenheid gericht over de missieplicht, de plicht onze missionarissen en missiezusters te steunen door gebed en offer. On ze eigen jongens en meisjes, die ploeteren en werken in de missie, moeten wij steunen en wij zouden dan ook zo gaarne zien, dat meerde ren zouden werken zoals zovelen werken in „Sancta Rosa". Diep gaat spr. in op het nut van dit werk: ijver voor de missie leidt tot godsvrucht en beter godsdienstig leven en het wekt roepingen tot re ligieus leven, waaraan de behoefte zo groot is. Uit de grond van mijn hart, zo be sluit de deken zyn aanmoediging tot het missiewerk, uit de grond van mijn hart wil ik op dit feest getui gen dat ik dit werk hoog, zeer hoog aansla en waardeer. De vier jubilaressen. Dan wendt spr. zich tot de vier ju bilaressen en zeer in het bijzonder tot de gezusters van Vliet, wier le ven geheel vervuld is geweest voor het missiewerk, waarvoor zij zo hard hebben gewerkt, soms meer dan hun zwakke gezondheid toeliet. Deze en de andere jubilaressen stelt spr. ten voorbeeld aan de parochianen voor de ijver voor de Missie. Nu deelt spr. mede dat er een ge lukwens is ingekomen van Zuster Boromea uit de missie van Kenea in Afrika. Deze hartelijke felicitatie van het oud-lid van „Sancta Rosa" in boekvorm geheel met foto's uit de missie en met dichtwerk verlucht, wordt voorgelezen. Pastoor Klaverweijden, die het werk nog heeft zien beginnen spreekt gelukwensen en hoopt ook, dat zijn parochianen zullen werken voor de missie. Weth. van Leeuwen brengt hulde en prijst de opvoeden de kracht, die van dit werk is uit gegaan onder zulk een goede leiding in de missie ij ver. Pater Rekelhof kan hier getuigen hoe schoon en nuttig het werk is en geeft een beeld van de blijdschap van de negers als het werk van „Sancta Rosa" in het missieland aan komt. De missionaris bootste de ge luiden na die daarbij in vreugde en verbazing door de inlanders geuit worden. Deze thuisfront-actit is van het grootste belang. Prior Snabel vertelt, dat reeds aan de fraters van het Philosophicum belooft wordt: als zij eenmaal gaan missioneren steun te zullen krijgen en het is gebeurd, dat vele jaren la ter de dames zich trouw aan de be lofte hielden, zodat ook vele andere missionarissen gesteund zijn. Ook wordt het woord gevoerd door de voorz. van de L.T.B. en de K.A.B. De heer A. Schuur breng: de ge lukwens over van de oude pater J. Zandvliet om te bedanken voor alles wat hij, eertijds in de missie werk zaam, heeft gekregen en ook van de paters Jan en Simon Schuur. Spr. wijst hier op de grote steun aan de missionarissen door het onderhouden van de band met de parochie. Elke zending geeft de kracht te weten dat er medeleven is in Zoeterwoude met het zware werk. Pater H. van Rooijen, eertijds me dewerker van „Sancta Rosa" spreekt grote waardering uit, inzoride; tot de dames Van Vliet, die co'n prach tig voorbeeld tot navolging zijn. Op deze wijze is iets tastbaars gegeven aan de uitbreid'ng van het Godsrijk op aarde. Als deken Bont alle sprekers en belangstellende namens „Sancta Ro sa" en de jubilaressen gedankt heeft, wordt de tentoonstelling bezichtigd. De tentoonstelling. Zoals gezegd: Er was weei enorm veel en prachtig werk gemaakt. Niet alleen voor de missie, maar ook voor de beide parochiekerken wordt veel gemaakt. Een mooi geborduurd ka- zuivel prijkte ce midden van de zeer vele paramenten voor de v-_le mis siegebieden gemaakt. Het was een goede gedachte de zuivere liturgi sche betekenissen op kaarte^ aan te geven van de velerlei paramenten en gewaden. Pater Simon Schuur in Nieuw Gui nea had een klacht geuit, dat zijn kerk, zonder ramen met opening tussen de muur en het dak zó tocht te, dat de kaarsen op het altaartje uitgingen en vroeg om om oude rij tuiglantaarns. Nu lagen ze klaar om weggezonden te worden een paar prachtige lantaarns, die eertijds de tilbury sierde als de jonge boer zijn bruid ging halen, nu met een bordje: Wie helpt ons aan passende kaarsen voor de pater. Voor de oude pater Berk in de Poolse mynwerkerskolonie in Frank rijk lagen weer warme gebreide kle ren gereed, waarmede hij een koude winter kan afwachten. En voor de missie in.Banka, waar Zuster Henrica Oostdam werkzaam is, was een mooi velum gemaakt. Pater Rekelhof, wiens uitrusting zoveel geleden heeft op zijn tochten van de ene naar de andere plaats, krijgt ook veel mee als hi; binnen enkele weken vertrekt. Zuster Boromea is natuurlijk niet vergeten en krijgt een uitrustig voor de rouw-missen. Behalve de benodigdheden voor de altaren lagen weer hele stapels kleren voor de arme kindertjes in de missie klaar, zoveel eenvoudig werk, dat grote geldelijke uitgaven vraagt, veel geld maar dat ook nu weer ge geven is voor het schone missiewerk. Vanavond heeft de trekking plaats van de grote verloting; waarvoor nog loten verkrijgbaar zijn. ALPHEN AAN DEN RIJN Uitbreiding rioleringsstelsel. De voortdurende uitbreidng van de ge meente brengt met zich mede de ver groting van het rioleringsstelsel. Zulks doet de behoefte sterker wor den aan de bouw van een rioolzuive ringsinstallatie, voornamelijk ten westen vani de Rijn gelegen deel der gemeente. De plannen welke hiertoe sedert enkele jaren worden gekoes terd, la:ijgen thans een feitelijke vorm. Het geld werd hiervoor kort geleden gevoteerd en B. en W. wij zen nu reeds ook het terrein aan, dat voor de bouw het meest geschikt moet worden geacht. Dit is gelegen tussen de Molen-, Zaanse- en de Alphense wetering, onmiddellijk ten zuid-westen van de spoorbaan Lei denUtrecht. Het ligt op zodanige afstand van woningen en bouwter rein, dat mede in verband met de heersende windrichting niet behoeft te worden gevreesd, dat de rioolzui veringsinstallatie hinder voor de woonwijken zal veroorzaken. Van deze plannen werd op de ge bruikelijke wijze kennis gegeven aan de inwoners. Niemand heeft bezwaar tegen ingebracht, zodat B. en W. thans de raad voorstellen het uit breidingsplan in onderdelen: „Zuive ringsinstallatie-West" goed te keuren. DE MUSSCHEN WINNAAR VAN RIJNSTREEKBEKERTOURNOOI. Hoewel het Utrechtse HMS zich de best spelende ploeg in het Zondag op het Aphen-torrein gehouden Rijn- streekbekertournooi getoond heeft, moest het in de finale door enkele zwakke ogenblikken van haar doel man het hoofd buigen voor de Rotter damse Musschén. voordien in de finale gespeeld door een 30 overwinning op het Eindho- vense Woensel, dat er in deze voor wedstrijd niet al te veel van terecht bracht. Alphen stond in de eerste wed strijd tegen de Musschen met 20 voor, maar kon deze weelde blijkbaar niet verdragen. Bij de rust hadden de zwarte Rotterdammers wat van hun achterstand afgeknabbeld om deze in de tweede helft geheel teniet te doen. De strafschopper. daarna genomen wisten de Rotterdammers alle te be nutten, terwijl v. d. Leij reeds de eerste miste, zodat de Musschen in de finale mochten uitkomen. In de verliezersronde kreeg Alphia het tegen de thans veel beter spelen de Zuidelijke tweede klassers zwaar te verduren en verloor met 41. De finale werd de beste wedstrijd van de dag. Beide ploegen gaven dik wijls uitstekend spel te zien. Na een keurig doelpunt van de Musschen- middenvoor wist de Utrechtse mid den voor kort achtereen deze achter stand om te zetten in een 12 voor sprong. In de tweede helft waren het direct de Rotterdammers, die de toon aangaven en het verbaasde dan ook niemand, dat de stand opnieuw gelijk werd (22). Een ontzaglijke blunder van de Utrechtse doelman bracht tevens de Rotterdamse zege (32). De prijzen werden na afloop in de bovenzaal v?n café 't Centrum onder grote belangstelling uitgereikt. Alphia gastheer voor Rivalen-elf- tallen. Op het Alphia-terrein wa ren gisteren een drietal elftallen van de Amsterdamse derde klasser Riva len te gast. Het eerste elftal van Al phia speelde met een tweetal inval lers een uitstekende wedstrijd tegen de derde klassers. Vooral in de eer ste helft werd vaak door beide par tijen goed voetbal te zien gegeven. De rust ging in met een 2—0 voorsprong voor de Amsterdammers. Goedhart maakte in de tweede helft 21 waarna de gasten weer 31 scoor den en de Hertog tenslotte 32 maakte. Alphia II won met 63 van Riva len II .terwijl het derde elftal van de Oranjehemden met 31 won van Ri valen III. Voor de nijverheidsakte N.B. timmeren slaagde de heer W. Zwik- ker. De heer J. H. van Brussel hoopt 19 Augustus zijn 40-jarig dienstver band bij N. Samsom N.V. te her denken. LEIDERDORP De vijfduizendste Het inwonertal van Leiderdorp is sinds gistermorgen op de kop af vijf duizend. Hedenmorgen kwam de va der, de heer W. Spek, aangifte doen De Utrechtenaren hadden zich van de voorspoedige geboorte van 'n zoon, Jan geheten, die de vijfduizend vol gemaakt heeft. Jan Spek is de zoon van W. Spek en Hendrika Gijsbertha Rasser, wo nende in de Hoofdstraat 59E. Hij is de zevende in de rij van zijn broer tjes en zusjes. De loco-burgemeester, de heer L. C. Snel, heeft vanmorgen het spaar bankboekje met 50 erop, ten name van de jonggeborene, aan de vader uitgereikt. NIEUWKOOP DE RONDE VAN- NIEUWKOOP. Zaterdagmiddag werd de Ronde van Nieuwkoop verreden. Hoewel de regen van de hemel gutste was er toch een flinke deelname en een gro te publieke belangstelling. Allereerst werd gestart met gewone fietsen. De' route ging vanaf Kerkstraat naar de Hoogt via Achterweg, Molenweg, Zuideinde en Dorpsstraat naar de Noordenseweg alwaar de finish was. De uitslag was: 1. H. Slingerland, Sas- senheim, 2. J. Bosman, Roelofarends- veen, 3. C. Slingerland, Warmond, 4. Jan van Koert, 5. Kees Verduyn en 6. Henk v. d. Laan. De laatste drie wonen te Nieuwkoop. De racefietsen begonnen hierna hun ronden te rijden. Zij moesten er 5 maken, intotaal pl.m. 40 km. In deze groep luidde de uitslag: 1. P. van Diemen, Uithoorn, 2. G. Voorn, De Meye, 3. Tom van der Weijden, Nieuwkoop, 4. Jan Verhage Nieuw koop en 5. Jan van/ der Weijden Nieuwkoop. NIVO-FEESTEN GESLOTEN. De feestweek werd op Zaterdag avond besloten met volksspelen in' de Kerkstraat, welke onder grote be langstelling plaatsvonden. Allei*eerst werd er een ringrijderij gehouden op rijwielen. De prijzen werden als volgt gewonnen: 1. Jan van Leeuwen Nieuwkoop 2. Wim Leliveld en 3. Riet Schutter Noorden. Hierna volgde een kruiwagenrace voor paren. Deze zeer spannende wedstrijd werd gewonnen door het paar Nico Segaar en Mien Kranen burg Nieuwkoop. Tweede werden Toon Vork en Mien Schutter te Noor den en op de derde plaats kwamen Leo van Koert Noorden en Leni van der Voorn Nieuwkoop. Hengelwedstrijd van een week. Tijdens de Nivo-week werd er ge hengeld in een wedstrijd, waarbij het ging- om de grootste vis. Zaterdag zijn de uitslagen bekend gemaakt. Witvis: De grootste werd gevangen door de heer A. A. Burger te Rijs wijk 41 cm. Snoek: De heer H. Hoo- gervorst te Den Haag 90 cm.; Brasem: De heer P. J. Mulder te Den Haag 51 cm. en Zeelt: De heer P. Zoon te Scheveningen 44 cm. De Heer en Mevr. Bloe- mendaal—den Hertog be tuigen mede namens we derzijdse ouders, dank voor de vele blijken van be langstelling bij hun hu welijk ondervonden. Zenuwarts PRAKTIJK HERVAT afwezig tot 18 Augustus Zenuwarts tot nader aankondiging Tandarts PRAKTIJK HERVAT Tandarts Praktijk wordt hervat Oinidag 19 Augustus Arts PRAKTIJK HERVAT Arts Afwezig tot 1 September. gebroken gescheurd of tan den afgebeten, reparaties in enkele uren gereed. Enkri. Telefoon no. 23970, Hogewoerd 88a. Leiden. geheel nieuw systeem, zonder machine, geen warmte op uw hoofd ƒ7.50 compl. met garantie. Wassen, watergolven f 1.60 Alleen DAMESKAPPER Van Heeringen Morsstraat 16 - Tel. 23309 Ter ruiling aangeboden vrij benedenhuis in Zee manlaan, bev. 2 kamers en suite en twee slaapka mers, keuken (alles bene den). Gevr- een groter huis in zelfde omgeving. Brieven onder no. 4548 bureau van dit blad. Verloren Na omslaan op de Kaag voor de Sociëteit d.d. 4 Aug. vier vloertjes uit 14- voets Pol en paddel. Gaar ne berichten aan Jachtha ven 't Fort, Warmond. Te lefoon 201- 2709 R.K. Meisje in Gelders gezin met kin deren. Zelfst. kunnende werken. Goed loon, huisel. verkeer. Mevr. Versteeg, Herenstraat 10, Voorburg, telef. 778076. 2710 Brood-Banketbakkerij C. Fr. J. Looyestijn. Schoolstr. 72. Wassenaar, tel. 2039, vraagt een nette alles per 2Vi kg. Suikerperen 25 ct. Moesappels 25 ct. Stoofperen 25 ct. Kerswick Appels 35 ct. Easly Appels 35 ct. Prccose, zeer fijn I 65 ct. Precose, zeer fijn II 45 ct. Claps peren (extra) 60 ct. ALS EXTRA RECLAME Suikerperen, per kist van 23 kg 1.75 Zakken en tassen meebrengen Alles aan de winkel af halen. 2715 J. W. DIRKSE Haarlemmerstraat 75 TROOST Zeilmakerij, Haven 14, Leiden 3T Bromfietsenverhuur c.v.. 50 stuks. Solex. Avros. Tandem. (Voor Zondag. Zaterdagavond halen van 911 uur). Zondags ge sloten. Gratis verzekerd. T. v. d. Sluis, Zeemanlaan 39. Tel. 26281 (Halte Pro- fessorenwijk). Vertist: Voorkeur: Vooraanstaande fabrikant van merkartikelen vraagt voor het Directie-Secretariaat een (leeftijd niei onder 25 jaar) Opleiding Gymnasium ol 5-jarige H.B.S.-A Enige jaren ervaring als Secretaresse Volkomen beheersing der Engelse taal. genieten zij, die enige jaren praktijk in Engeland of Amerika hebben genoten. Uitvoerig» sollicitaties onder bijvoeging van pasfoto te richten aan het bureau van dit blad onder NETTE WERKSTER gevraagd voor de ochtenduren van 7.30-11.30 IIMCO N.Y.. Nieuwe Rijn 32, Leiden Gevraagd voor directe indiensttreding voor de afdelingen: spoelerij breierij en afwerkerij tevens LEERLINGEN. Ook kunnen nog geplaatst worden LEERLING BREIERS. Reiskosten van buiten de stad worden vergoed. Aanmelden aan de fabriek Schelpenkade no. 14a, Leiden. <2? Het verlies van uw hor loge is uitgesloten met een roestvrij stalen rekband van de Uurwerk Kliniek. Keuze uit verschillende banden, in alle prijsklassen reeds vanaf f 3.50. Lage Rijndijk 8, De Speciaalzaak van Leiden. 2588 3? Tuinartikelen. Tuinban ken, tuinnetten, tuinstoelen tuinslang, gieters, harken, grasmachines, spaden, kruiwagens. kippengaas. Harm, gaas, prikkeldraad, horrengaas. golfplaten, melkgereedschap, bascules gewichten, enz.; werkelijk voordelig. Landbouwadres: A. J. Hartwijk, Nieuwe Beestenmarkt 79, telef. 26627—24013. Ook galva niseren, vertinnen. WIJ VRAGEN: Leerling-Verkoper Leeftijd 17-20 jeer. M.U.L.O. opleiding gewenst. Leerling-Etaleur Leeftijd 1618 jaar. Leerling-Banketbakker Leeftijd 16 4 17 jaar. Brieven met volledige inl. of pers. sollicitatie dagelijks tussen 1011 v.m. afd. Personeelszaken. VROOM DREESMANN LEIDEN N.V. PTT. DE POSTCHEQUE, en GIRODIENST vraagt mannel. en vrouwel. krachten Leeftijd tenminste 16 jaar. Vereiste: Diploma MULO of daarmede gelijkgesteld on derwijs. Beloning volgens Rijksregeling. Schriftelijk of mondeling aanmelden dagelijks (beh. Za terdags) van 9-17 uur bij de afd. Personeel van de Postcheque- en Girodienst. Spaarnepleln 2. 's Gravenhage. waar tevens alle gewenste Inlichtingen worden verstrekt. TELEFOONTJES worden dagelijks geplaatst ter grootte van hoogstens 3u woorden (een woord maximum 12 letters). De prijs bedraagt t 1-50. uisluitend tegen contante of.talijjg. 3? Kano's te huur: 1 en 2 persoons. Pér dag 4. Per middag 2.50. Tevens kano's en kl. zeilboten te koop. Jachthaven De Trek vaart, H. Geijsman, Mare- dük 149a, Tel. 21144. 4535 3T Verlóren: Op Zondag 3 Aug. een zilveren rozen krans. gaande van Leiden naar Noordwijk. Gedach tenis. Tegen beloning te- fug te bezorgen. J. Wesse- lingh, Rijndijk 84, Hazers- woude. 4554 Rijndijk. Tegen beloning terug te bezorgen S. Jans sen, Rijndijk 192, Hazers- woude. 4552 3T Jong echtpaar, v. k.. zoekt kamers, eventueel om de verzorging van heer op zich te nemen. Brieven onder no. 4547 bureau v. d. blad. Wegens emigratie Sin ger handnaaimachine z. g. a. n. Voor elk aanneme lijk bod. Herenstraat 23, Leiden. 4550 3? B. z. a. Coupeuse voor thuiswerk. Heren-, dames- en kinderkleding, ook ver stel- of fabriekswerk. Me vrouw B. M. Lambregts, Schagensteeg 7, Leiden. X Naaimachine defect? Reparatie direct bij u aan huis- Geen vervoer, niet wachten, geringe kosten en onder garantie. Naai machine Service J". B. H. Schoots, Rijnsburger weg 29 B. Tel. 26664. Leiden. 3T Woningruil. Aangebo den heel huis bev. 6 ka mers, met voor- en achter tuin; huurprijs f 4.60 per w. .Gevr. huis te Leidén. Brieven onder no. 4555 bureau van dit blad. Het oudste schoonmaak-apparaat is de bezem, die Hercules al gebruikte om de stallen van Augias uit te mesten. Het duurde zeker wel zeventien eeuwen, eer stoffer en blik verschenen en meer dan negentien eeuwen voor eindelijk de practische en hygiënische stofzuiger zijn opwachting maakte. Die stofzuiger was toen een luxe voor enkelen. Maar her en der over de wereld ver rezen de stofzuigerfabrieken en in alle landen schalde de lucht van de propa ganda voor deze huishoudelijke zegen en schiep zo overweldigende vraag en massa-productie. Daardoor ligt de prijs thans binnen het bereik van velen. Dagbladreclame heeft een ontzag lijke bijdrage geleverd tot deze ont wikkeling en tot het op peil blijven van de vraag. En nog steeds geldt, ook op dit gebied Zk t6ta*£ tufo jKÓMttv, LOONSTATEN 5 ct. per stuk VERZAMELLOONSTATEN 12 ct. per stuk Verkrijgbaar N.V. De Leidsche Courant - Papengracht 32-34 U danst goed Wanneer ook U les hebt op een der 50 clubs van E. C. zegt men dat spoe dig ook van U. Het kan ook niet anders. Meer dan 20 jaar dans- onderwijs aan 26000 jon gelui Agaven ons de erva ring om U te garanderen dat ook U dansen (en goed) zult leren. Dansavonden 15 Aug. Leiden, 8 uur Zoetermeer, 8 uur Hillegom, 8 uur 0ANSLES AANVANG Lisse, Midd., heden 8.30 u. Roel.veen, heden 8 uur Noordwijk, Dinsdag 7.30 Nieuwveen, Dinsdag 7.30 H.woude Zw., Woensd.7.30 Kudelstaart WnBd. 8 u., Raadschelders N.hout, Woensdag 7.30 Voorhout, Donderdag 7.30 L'sse, Pop. Zaterd. 7.30 u. Berkel, Zondag 4.15 uur Leidschendam Vrjjd. 22 Aug., Ver.geb. Pijnacker, Zondag 2 uur Boskoop, 23 Augustus Bodegraven, 2 September Hillegom, 1 en 5 Sept. De Kwakel, 16 September Leiden Zond. 31 Aug. 7-14-21 Spt. Werkdagen 23 Sept. (Keus uit 25 clubs) Leimuiden, 1 September Stompwijk, 30 Augustus Warmond in voorber. Wassenaar, insdir. 25 Aug, Zoetermeer, 29 Augustus Prijsvraag Uitslag Zondag a.s. op onze gezellige dansavond

Leidse Courant | 1952 | | pagina 4