Maandag a.s. beginnen weer de R.K. vacantie-bezigheden Naar Kevelaer BIOSCOPEN HOE wordt het weer? PROGRAMMA „Vacantievreugd voor de Leidse R.K. Jeugd." ZATERDAG 26 JULI 1952 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD- PAGINA 2 Medewerking gevraagd Aan de ouders. Voor de 5e maal worden nu vanaf Maandag 28 Juli tot en met Donder dag 14 Augustus de Vacantiebezig- heden voor uw kinderen gehouden. Wij starten vol goede moed, maar wij rekenen ook op uw medewer king, opdat alles zo prettig en orde lijk mogelijk verlopen kan. In „De Leidse Courant" van van daag treft u een programma, waar op vermeld staat waar en hoe- laat uw kinderen altijd aanwezig moeten zijn. Ook staat er vermeld als ze iets moeten meebrengen. Bewaart u dit programma dus en zorgt er voor, dat uw kinderen* steeds op tijd zijn. Op school zijn als bewijs van deelname plankjes uitgereikt, die de kinderen steeds om moeten hebben als zij mee doen. Kinderen zonder plankjes worden niet toegelaten. Door ons is gezorgd voor voldoen de en vertrouwde leiding en wij be loven u zoveel mogelijk zorg en aandacht aan uw kind te besteden. Desondanks kunnen wij geen ver antwoordelijkheid op ons nemen voor een eventueel ongeval. Drukt u daarom uw kinderen stipte gehoor zaamheid op het hart. Ouders die tij dens de Vacantiebezigheden willen komen kijken, zijn hartelijk welkom. Wij vermelden hieronder de adres sen van onze hoofdleiders: Voor de Dek Parochie de heer J. C. van Hameren, v. d. Duin straat 28. Voor de St. Petrus-par. de heer C. Ch. v. d. Meer, Kapteijn- straat 21. Voor de Hartebrug-par. mej. A. Raaphorst, Beschuitsteeg 3. Voor de St. Leonardus-par. me vrouw G. J. Devilee—Brokken, Da Costastraat 50. Regelmatig zullen wij in deze we- „Een oude traditie in ere hersteld!" zo konden wij vorig jaar schrijven, r.adat de Leidse Processie weer naar Kevelaer was getrokken. En inder daad, het was een oude traditie. Wist U dat de Broederschap der Leidse Processie naar Kevelaer reeds werd opgericht onder Z. H. Paus Clemens XII (1730—1740U Dat wil dus zeg gen, dat deze Broederschap een tra ditie heeft hoog te houden van ruim 200 jaar! En dat de Katholieke Lei- denaars hiervan overtuigd zijn, zullen zij tonen op 19,20 en 21 Augus tus a.s. Een nog groter aantal dan vorig jaar zal getuige kunnen zijn van de prachtige hulde, die 'in Kevelaer aan Maria gebracht wordt. Wij horen nog al eens: „Wij kun nen niet voor 1 Augustus beslis sen!"....; Onze pasfoto's moeten ken wanneer dat nodig is, nog het een en ander in de krant bekend maken over ons werk. Wilt u dus s.v.p. op deze publicaties letten? Aan de kinderen. Maandag gaat ons vacantiefecst weer beginnen. Wij hopen dat jullie bij ons weer een plezierige tijd zult hebben. Jullie mogen best een beetje bidden voor mooi weer, dan kunnen v/ij fijn veel naar buiten. Wat wij allemaal gaan doen? Ik zal niet alles verklappen, maar we gaan.... b.v. zwemmen, naar Duin- rell, fietstochten maken, hengelen, voetballen, en de hocus-pocus speelt weer. Kijk dus maar altijd goed in de krant, waar en hoe laat je moet ko men. Vergeet vooral je plankje niet! Daar staat op bij welke groep je hoort. Je leidster of leider heeft Maandag ook een kaart om met het groepsnummer er op, zo kun je je leiders gemakkelijk vinden. Veel plezier allemaal!!! A. E. M. NEUWAHLSANDERS, Secretaresse. Wij hebben de besturen van de twee katholieke Leidse Voetbalver enigingen bereid gevonden voor de jongens van de 4 parochies een voet balcompetitie te organiseren. Nadere mededelingen hieromtrent volgen in de krant. Middenstandsexamens te Leiden Dezer dagen werden te Leiden de Middenstandsexamen afgenomen. De uitslagen luiden: J. Ouwehand Noordwijk, M. Ou wehand Noordwijk, C. J. Overdevest Zoeterwoude, W. Overdijk Leiden, J. A. Paardekooper Zoeterwoude, Th. J. Paardekooper Zoeterwoude, I. v. Reden Petersen, Zoetermeer, W. C. Peursum, Rijnsburg, N. J. v. d. Plas, Katwijk a. Zee, K. Plomp Lei den, A. P. v. d. Poel, Oud Ade, F. M. Ponsioen Alphen, H. Post Rijnsburg, M. E. Post Zoetermeer, M. Pijl-Ko- nijnendijk Katwijk, J. J. Rgmb Lei den, C. A. Ran, Nieuwveen, J. Ran selaar Leiden, G. L. Ravensbergen Leiderdorp, Th. Ravensbergen Rijns- burg.M. Th. Rebers Voorschoten, H. A. Reekers Leiden,J. J. de Regt Ter Aar, M. H. J. Romijn, Zoetermeer J. C. Proosen Leiden,G. Rous Kat wijk, J. v. Royen Leiden, N. J. van Ruiten Roelofarendsveen, C. Th. van Rijn, Leidschendam. A. J. J. v. d. Salm Oegstgeest, M. A. v. d. Salm Oegstgeest, P. M. v. d. Salm Zoeter meer, J. M. Sassen Leiden, J. G. M. Schavemaker Warmond, A. Scheffe- laar-Lamberts Den Haag, G. J. Schellingerhout Zevenhoven, W. A. Schenkeveld Noordwijk, J. Schip per Leiden, C. Schoneveld Rijnsburg, J. M. Schoneveld Rijnsburg, E. Slootweg Sassenheim, C. J. A. Smoo renburg Wassenaar, H. C. Sonne- veld Zoetermeer, T. M. L. Sointiëns Leiden, A. v. d. Spek Alphen, J. Starre Leiden, G. Starreveld Hazers- woude, B. J. Starreveld-Ammerlaan Wassenaar, J. W. v. Steen Wassenaar, L. J, v. Steen Stompwijk, H. v. Steijn Sassenheim, T. P. Steijn Sassenheim, J. P. Stigter Aarlanderveen, W. A. H. Stigter Leiden, J. S. Straathof Rijp wetering, P. J. D. Stroebei Lei den, C. Sweris Leiden, T. Tates Lisse, Ch. J. Theil Wassenaar, N. Timmers Leiden, A. W. v. Tol Langeraar, H. van Tol Wassenaar. J. van den Tol, Katwijk a. d. Rijn, Jan v. d. Tol Kat wijk a. d. Rijn, B. v. Triest Alphen, Th. J. Uljee Oud Ade, F. v. Veen, Koudekerk, E. J. v. Velzen, Leimui- den. R.K. M.U.L.O.-EXAMENS Geslaagd op 25 Juli 1952: C. I. Oude Alink, Leiden, M. M. Overde vest, Zoeterwoude, C. J. M. Schnei ders, Leiden, M. W. J. van der Steen, Leiden, C. C- M. Verl.age, Leiden, H. M. Verver, Leiden, P. C. Berkhout, Den Haag, J. M. Koek, Alkemade, H. C. van Mil. Hazerswoude (B), G. B v. Leeuwen, Oud-Ade (B), W. A. v. d. Berg, Leiderdorp (B), W. v. Bemmelen, Voorschoten (B), L. A. v. Zandwijk, Leiden, C. J. Wisse, Lei den, P. C. M. Rooyakkers, Lisse, P. H. A. van der Raadt, Leiden, E. G. J. van der Zalm, Oegstgeest, I. B. Bank, Oegstgeest, E. M. M. Visser. Leiden, M. H. Verhoeven, Leiden, A. Th. M. v. Spaandonk, Leiden, P. C. M. Sloos, Leiden, J. C. M. van Schagen, Warmond. Waar geen diploma vermeld is, moet het A zijn. Zaterdag, 26 Juli. Onze geachte lezers en lieve leze ressen moeten het ons vandaag maar niet kwalijk nemen, dat er geen Hutspot is. We zijn er niet meer voor in de stemming. Vóór ons ligt de lokkende vacantie, ver weg uit Leiden, ver verwijderd van alles wat Leids is en naar Hutspot ruikt. Geen gebroken benen, geen gestolen brom fietsen geen afgelaste gym-avonden, zelfs geen honden op de Papengracht Om maar te zwijgen over nieuwe be stratingen, herstelde walkanten en wat ons verder dagelijks bijzonder pleegt te interesseren. Drie weken lang zult U verstoken blijven van Hutspot, hetgeen overigens niet zeg gen wil, dat 't nieuws U wordt ont houden. In de rubriek „Leids Nieuws" zullen onze collega's U op de hoogte houden van het wel en wee in onze goede oude Sleutelstad. Onze mede werkers, tipgevers, enz. kunnen hun nieuws dus normaal kwijt raken. Straks ratelen onder ons de trein wielen naar verre verten. Iedere mi nuut zal ons verder van Leiden ver wijderen en we kunnen zelfs niet toe zeggen, dat onze gedachten hier zul len blijven. We gaan weg, totaal weg. Maar v/e komen terug, misschiein met een tikkeltje heimwee in ons hart om U straks weer een dagelijkse portie Hutspot voor te schotelen. So long! STADSKOK. Wederom stijging in Leidse werkloosheid Op 19 Juli stonden bij het Arbeids bureau Leiden ingeschreven 1854 werkloze mannen, waarvan 201 op D.U.W.-objecten waren tewerkge steld. In vergelijking met de vorige week, dus een toename van het aan bod (140), veroorzaakt door in schrij- vinig van bouwvakarbeiders gereed komen van enige werken terwijl de afvloeiing van seizoenarbeiders in de conservenindustrie zich verder voortzette. Voor sigarenmakers be staat plaatsingsmogelijkheid in het zuiden des lands en te Amersfoort. Het aantal werkloos ingeschreven vrouwen nam iets toe en bedroeg op 19 Juli 156. In hoofdzaak een gevolg vani het inschrijven van jeugdige. De vraag betreft hoofdzakelijk vakbe kwaam winkelpersoneel en kantoor bedienden in diverse leeftijdsgroepen. GEVEILDE PERCELEN. Ten overstaan van Notaris A. H. Doyer te Leiden: Het pakhuis Weverstraat 16 in bod 420.koper de heer J. L. van der Holst q.q. te Leiden voor ƒ420. De percelen Uiterste Gracht 146, Oranjegracht 117 en 119 en Waard- gracht 177 zijn niet afgeslagen. DE LEIDSE Lido. Een zeer bijzondere film wordt deze week in het Lido-theater gegeven. Het is de film Kon-Tiki, verteld door Thor Heyerdahl, de schrijver van het gelijknamige boek, Deze film is de authentieke weergave van de ongelooflijke Kon-Tki expe ditie, waarbij gedurende een tocht, die 101 dagen duurde, een gezelschap, bestaande uit zes mannen, op een primitief vlot de Grote Oceaan over stak, van Zuid-Amerika naar de Po lynesische Eilanden. Sol Lesser's Kon-Tiki is een van de meest opwindende reisverhalen, ooit verfilmd. De expeditie, zes Scan dinavische geleerden, geleid door de energieke Thor Heyerdahl, vertrok op 28 April 1947 uit Callao, Peru, naar het Westen. Hun doel was te trach ten Heyerdahl's theorie te bewijzen, volgens welke de bevolking van de Zuidzee Eilanden 500 jaar na Chris tus uit het Oosten zou zijn gekomen, nog gemaakt worden!".„Ik moet uit Peru en niet zoals men alge nog toestemming vragen aan mijn patroon-!"Ja, wij begrijpen het; om er drie dagen tussenuit te trek ken, moet er heel wat gebeuren. En wij kunnen ons ook best indenken, dat er nog enkelen zijn, die zich be slist niet vóór 1 Augustus kunnen aanmelden. Welnu, de termijn heb ben wij nog kunnen verlengen tot en met Dinsdag 5 Augustus a.s. Tot op die datum, maar beslist niet later, kunt U zich opgeven bij een der adressen, welke in de advertentie van hedenavond staan vermeld. Stel niet uit, maar doe het nu! Het bestuur der Leidse Processie naar Kevelaer. meen aannam, uit Azië. Hun primi tief vlot Kon-Tiki genaamd naar de Zonnegod van de Inca's (de vroegere bewoners van Peru, was een ge trouw enaibootsing van de vaartuigen die deze Inca's ongeveer 2000 jaar ge leden gebruikten, vervaardigd van bomen, aan elkaar gebonden met hennep, terwijl de geleerden gedu rende de overtocht zoveel mogelijk trachtten het primitieve leven te lei den van tweeduizend jaar geleden. Gedurende de gevaarlijke tocht werd de expeditie aangevallen door diverse haaen, grote walvissen en talrijke andere zeemonsters. Hevige stormen en even funeste windstilten windstilten volgden elkaar op, maar het vlot met de zes mannen bleef met de stroming meedrijven, totdat zij tenslotte, na een tocht van 101 dagen, waarin zij 7000 km. aflegden, landden op het Raroia Rif van Po- lynesië. Zo hebben Heyerdahl en zijn moe dige metgezellen het stellig bewijs geleverd van hun theorie. Het ge filmde verslag dat zij zelf van 'hun avonturen maakten, werd de grond slag voor de film Kon-Tiki een waar gebeurd, interessant en boeiend reisverhaal, waarin de toeschouwers van begin tot einde zullen meeleven. In het voorprogramma vanaf he den een aardige tekenfilm en een musical act. Casino. Tot nu toe hebben wij ons niet kunnen voorstellen, dat om een koe, zij het dan een koe met een prima stamboek, zoveel spanning, zo veel actie, zoveel humor en geest kon ontstaan als Venus waard is gebleken te zijn. In „Operatie Venus" komen op een klein Engels Kanaal eiland terecht, dat zo juist door de Duitsers bezet. Alles, wat waarde vol was, is naar Engeland overge bracht, behalve Venus, een kostbare koe, die de veestapel.op hoog peil moet houden. De Duitse commandant, vroeger zelf veefokker, schat haar onmiddellijk op de juiste waarde. De Engelsen zien eveneens het belang van het bezit in en besluiten, de koe ontvoeren. Een kleine expeditie wordt per duikboot overgebracht, waarna de avonturen beginnen. Het is een aaneenschakeling van dwaze waarbij de Engelsen, vanzelfsprekend, niet kunnen nalaten, zichzelf te be spotten. David Nives en Glynis Johns zijn de voornaamste acteurs in dit Vrolijk verhaal. In het voorprogram ma vallen bijzonder op een korte kleurenfilm over Sicilië, waarin de droefgeestige sfeer van het eiland zeer goedgetroffen is en een instruc tie-film over het wegschieten van» de stuurstoel uit straaljagers. Dit laatste is wel zeer actueel, gezien het gebeur de in de laatste weken, waarbij een Nederlandse piloot van een straal jager een dankbaar gébruik van de ze vinding heeft gemaakt. Alle leeftijden. Trianon: Het was heel wat maand jes geleden ,dat we Bud Abbott en Lou Costello op het witte doek heb ben gezien en we hebben om hun dwaze capriolen in „Schoon Schip," de filirr die deze week in Trianon vertoond wordt, weer eens hartelijk gelachen. Deze twee Amerikaanse komieken blijven in trek en ze zijn uitstekend in staat om een regenach tige vacantiemiddag op te vrolijken. Ditmaal zijn Bud en Lou revue-artis- ten op een Showboat, maar 'n mooie juffrouw met een lelijk karakter weet de kapitein van de boot naar een speelhol te lokken, waar hij nog maar met een kwart boot uit komt, daar hij de andere delen op schuld bekentenissen vergokt heeft. Bud en Lou zullen hem nu eens even gaan helpen om de boot weer helemaal in bezit te krijgen. Vecht-, gooi- en smijtpartijen verdringen elkaar om voorrang. Het slot is, dat een van de bendeleden verliefd raakt op de dochter van show-boat-baas, haar vertelt, dat hij ook maar een mis leide jongen is en zich aan hun zijde schaart. Het optreden van de boze situaties, doorspekt met fijne humor, juffrouw eindigt in het arrestanten wagentje en Lou wordt engeltje in de revue. Degenen boven veertien jaar, die eens echt willen lachen, kunnen 'hun hart ophalen. Luxor draait deze week „De schat van Monte Christo". Een spannende kleurenfilm naar de gelijknamige, beroemde roman van Alexander Du mas. Men heeft spanning wetente leggen in deze geschiedenis van in triges tegen Lodewijk Napoleon. Een op macht beluste minister dreigt het land naar de ondergang te voeren en het verzet van het volk wordt op de meest wrede manier gebroken. Als hij de sleutel tot de schat van Monte Christo ontdekt, meent de minister, dat zijn uur gekomen is. Hij rekent echter buiten het charmante meisje, dat de degen beter hanteert dan wel ke man ook en die hem' uiteindelijk te slim af is. Voor de liefhebbers van een romantische avonturenfilm is de ze rolprent bijzonder geschikt. Zij kunnen genieten van allerlei avon turen, geraffineerde overvallen, wil de jachten en vanzelfsprekend hevi ge vechtpartijen op de degen. Boven 14 jaar. Rex: Deze week heeft Rex weer eens een oud paardje van stal ge haald, dat het nog altijd goed schijnt te doen. „De big van het regiment" vertelt de geschiedenis van vier sol dateh tijdens de mobilisatie van 1914 1918. Gelegerd in een klein grens plaatsje zetten ze daar de 'hele streek op stelten en raken verzeild in de meest onmogelijke avonturen. Dit product van de eerste tijd der Ned. film, geeft een beeld van het solda tenleven uit die tijd met zijn humor en zijn moeilijkheden. Vooral het eerste komt in de fil-m tot uiting. Alle leeftijden. Geldig van Zaterdagavond tot Zondagavond.' (Opgemaakt te 10 uur). WISSELEND BEWOLKT. Aanvankelijk zwakke tot ma tige, morgen overdag tijdelijk vrij krachtige wind tussen West en Noord. Wisselend bewolkt met plaatselijk enkele over het alge meen weinig betekenende buien. Iets lagere temperaturen. 27 Juli: zon op 4.54 en onder 20.38: maan op 10.53 en onder 22.08 uur. 28 Juli: zon op 4.55 en onder 20.36; maan op 12.06 en onder 22.20 uur. Geen warm weer dit weekend Het KNMI deelt mede: De algemene circulatie wordt thans reeds geruime tijd beheerst door een machtig hogedrukgebied op de oceaan ten Westen en Zuidwesten van de Britse eilanden en een lage drukgebied boven Noordwest Rus land. Tussen deze druksystemen staat over grote gebieden een overheer send naar het Zuidoosten gerichte luchtstroming. Zwakke storingen be wegen zioh in deze stroming van het zeegebied bij IJsland naar Zuid Scandinavië. Fronten hiervan beïnvloeden het weer in onze omgeving zonder dat hierbij tot dusverre meer dan wat lichte motregen viel. Opklaringen en perioden met veel bewolking wis selden elkaar af. Terwijl de tempe raturen aan de lage kant waren bij voortdurend luchtaanvoer over de Noordzee. In deze toestand komt ook gedu rende het weekeinde niet veel ver andering. Opnieuw beweegt een sto ring van IJsland naar het Zuidoos ten. Deze zal echter waarschijnlijk dichter bij ons land komen dan de vorige, zodat de kans op lichte buien wat groter wordt. De temperatuur zal daarbij bij winden tussen West en Noord een neiging vertonen weer iets lager te worden, terwijl de be wolking veranderlijk zal zijn. Uet w-teA in Ewio-fia weer max. temp. OSLO motregen 20 C. STOCKHOLM onbewlokt 21 HELSINKI geh.bew. 19 EDINBURGH geh. bew. 22 LONDEN zwaar bew. 27 KOPENHAGEN onbewolkt AMSTERDAM zwaar bew. 20 ZURICH nevel 25 LOCARNO nevel 26 GENEVE onbewolkt 26 PARIJS onbewolkt 25 BORDEAUX onbewolkt 27 NICE onbewolkt 29 BERLIJN nevel 20 FRANKFURT zwaar bew. 25 MUNCHEN nevel 22 WENEN regen 23 Doktersdienst. A.s. Zondag 27 Juli zal de dienst worden» waargeno men door de doktoren: van Bockel, de Bruyne, Kors, Mastenbroek, Si mons, Stoffers. Apotheken. De avond-, nacht en Zondagsdienst der apotheken te Leiden wordt van Zaterdag 26 Juli 13 uur tot Zaterdag 2 Aug. 8 uur waargenomen door: de Apotheek Her- ding Blanken, Hogewoerd 171, tel. 20502; de Apotheek Reijst, Steen straat 35, tel. 20136. Week van 28 Juli l.m. I Aug. 1952 S.v.p. uitknippen en bewaren DONDERDAG Dekenale-Parochie: 1-2—3—4—5 6 7 8 9—10 11 12 13 16 17 St. Petrus-Parochie: 21 22 23 24 26 27 28 29 30 31 32 36 37 Hartebrug-Parochle: 41 42 46 47 48 51 56 Leonardus-Parochle 66 67 61 62 71 76 8.30 u. achter kerk zwempak mee 8.30 u. achter kerk zwempak mee 8.30 u. achter kerk zwempak mee 8.30 u. achter kerk zwempak mee 9.15 u. Kerkplein zwempak mee 9.15 u. Kerkplein zwempak mee 9.15 u. Kerkplein zwempak mee 9.15 u. Kerkplein zwempak mee 10 d. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Potg.laan 10 u. Potg.laan 10 u. Potg.laan 10 u. Potg.laan 2 u. achter kerk 2 u. achter kerk 2 u. achter kerk 2 u. achter kerk 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 u. Rom.zaal 2 u. Rom.zaal 2 u. Rom.zaal 10,30 u. Rom.zaal VrU VrU 2 u. Potg.laan 1.30 u. Potg.laan 10 u. achter kerk 10 u. achter kerk 9 u. achter kerk 9.30 u achter kerk brood en fiets mee 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein brood mee 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein brood en fiets mee 9.30 u. Rom. zaal brood mee 9.30 u. Rom.zaal brood mee 10 u. Rom.zaal brood en fiets mee 10 u. Rom.zaal 9.30 u. Potg.laan 9.30 u. Potg.laan 10 u. Potg.laan brood en fiets mee 10 u. Potg.laan Vry Vrij 1.30 u. achter kerk 2 uur Kerkplein 1.45 u. Kerkplein 2 u. Potg.laan 2 u. Potg.laan Vrij Men gelieve steeds op tijd aanwezig te zijn! 8.30 u. achter kerk zwempak mee 8.30 u. achter kerk zwempak mee 10 u. achter kerk 10 u. achter kerk 8.15 u. Kerkplein zwempak mee 9.15 u. Kerkplein 9.30 u. Kerkplein brood en fiets mee 10 uur Kerkplein 9.30 u. Rom.zaal zwempak mee 9.30 u. Rom.zaal zwempak mee 9.30 u. Rom.zaal zwempak mee 9.30 u. Rom.zaal zwempak mee 915 u. Potg.laan zwempak mee 915 u. Potg.laan 9-15 u. Potg.laan zwempak mee 915 u. Potg.laan zwempak mee 2 u- achter kerk 2 u. achter kerk 2 u. achter kerk 2 u. achter kerk 9.15 u. achter kerk 9.30 u achter kerk brood mee 9.30 u. achter kerk brood mee Vrij 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 u. Rom.zaal 2 u. Rom.zaal 2 u. Rom.zaal 2 u. Rom.zaal 2 u. Potg.laan 2 u. Potg.laan 2 u. Potg.laan 2 u. Potg.laan 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein VrU 10 uur Kerkplein 9.30 u. Rom.zaal 9.30 u. Rom.zaal Vry -9J30 u. Rom.zaal 10 u. Potg.laan brood mee 10 u. Potg.laan brood mee VrU 1.15 u achter kerk VrU VrU VrU 1.15 u. Kerkplein VrU VrU VrU 1.30 u. Rom.zaal 2 u. Rom.zaal 1.45 u. Potg.laan Potg.laan 9.15 u. achter kerk 10 u. achter kerk 9.30 u. achter kerk 9 u. achter kerk 10 uur Kerkplein brood mee 8.15 u. Kerkp.ein zwempak mee 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 2 u. achter kerk 2 u. achter kerk 1.15 u. achter kerk 2 u. achter kerk 2 uur Kerkplein 1.15 u. Kerkplein 1.45 u. Kerkplein 8.30 u- Rom.zaa, zwempak mee 8.30 u- Rom.zaal zwempak mee 2 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal brood en fiets mee 815 u. Potg.laan zwempak mee 8.15 u. Potg.laan zwempak mee 10 u. Potg.laan 10 u. Potg.laan brood en fiets mee 2 u. Rom.zaal 1.30 u- Rom.zaa 2 u. Potg.laan 9 u. Potg.laan 1.45 u. Potg.laan 9.45 u. Potg.laan Let goed op plaats en tijd van samenkomst!

Leidse Courant | 1952 | | pagina 2