Koninklijk paar eerde grote doden Bij graf van George Washington Een „grote dag" in Amerikaans Congres Malie EVALLEN VRIJDAG 4 APRIL 1952 DE LEID SE COURANT VIERDE BLAD PAGINA I l^ONINGIN JULIANA EN PRINS BERNHARD hebben Donderdag twee grote doden geëerd. Eén van hen was de eerste president van de Ver enigde Staten, George Washington, de ander „de onbekende Amerikaanse soldaat". Te tien uur gisterochtend reed het koninklijk paar weg van het Witte Huis in de richting van Mount Vernon, waar koningin en prins een krans legden bij het graf van George Washington. Nadat de koningin korte tijd vertoefd had in het huis van Washington en had genoten van het prachtige gezicht op de rivier de Potomac, waaraan het huis van Washington is ge legen, begaf men zich naar de Nationale Begraafplaats Arlington, een van de grootste en meest bekende begraafplaatsen, onderhouden door de rege ring van de Verenigde Staten. Generaal M. J. Lee van de Amerikaanse luchtmacht, begeleidde Hare Majesteit naar de tombe van de Onbekende Soldaat. De koningin en de prins legden hier een krans van» witte en rode tulpen en vertrokken daarna wederom via Memorial Bridge naar het Witte Huis. Te kwart voor twaalf begaf Hare Majesteit zich naar het Capitool federatie was beperkt tot drie hon- Op het Capitool Precies te tien over twaalf (plaat selijke tijd) arriveerden koningin Ju liana en prins Bernhard aan het Ca pitool, waar de koningin de leden van het Congres senatoren en af gevaardigden in een gezamenlijke zitting in de zaal van het Huis van Afgevaardigden zou toespreken. In de zaal van het Huis van Afge vaardigden heerste de sfeer van „gro te dagen". De senatoren en algevaardigden waren al een uur vóór de aankomst van de koningin in de zaal aanwezig. Allen verhieven zich van hun plaats, toen de bode de leden van het kabi net aankondigde. Tezamen met de ministers kwam ook prins Bernhard binnen. Het publiek herkende hem en applaudiseerde langdurig onder wijl de cameramensen en andere fo tografen hun werk verrichtten. Enkele ogenblikken later, precies te twee minuten over half één, open de de bode de grote deur van de zaal en kondigde met verheffing van stem „Hare Majesteit de Koningin der Ne derlanden" aan. Koningin Juliana was gekleed in een zwarte tailleur en droeg een baret van wit bont met zwarte voile. Een donderend applaus vergezelde haar op haar gang naar het spreek gestoelte. Dit applaus zwol aan tot een ware ovatie, toen vice-president Barkley Hare Majesteit aan de aan wezigen voorstelde. Honderdduizenden Amerikanen hebben op het scherm van hun tele visie-apparaat kunnen waarnemen en horen, welk een bijval haar woorden ontlokten, in het bijzonder ook toen zij de leden verzekerde, dat de Ver enigde Staten kunnen rekenen op de medewerking van Nederland, toen zij met nadruk verklaarde, dat met be hulp van de Verenigde Staten haar land en haar volk in staat zij- we derom economisch op eigen benen te staan; toen zij als haar mening te kennen gaf, dat de Europese eenheid groeiende is en dat politieke integra tie tot de mogelijkheden behoort en toen zij met zeer veel nadruk ver klaarde, dat de wereld gespleten is in twee delen, het positieve (democrati sche) en het negatieve (slavernij) en dat het negatieve te zijner tijd het onderspit zal delven. Aan het einde van haar toespraak werd de Koningin een staande ova tie door Congresleden en andere toe hoorders gebracht. Applaus en ge juich duurden vele minuten lang. TWEEDUIZEND HANDDRUKKEN. Donderdag hebben Hare Majesteit koningin Juliana en prins Bernhard meer dan tweeduizend handen ge drukt. Na een tocht van het Witte honderd. Zij kwamen uit alle de len van het land en de verscheiden heid van de plaatsen van herkomst ten en hoeden. In het geheel duurde was even groot als die van de toilet- de ontvangst niet langer dan een half uur. Alle dames werden echter aan Hare Majesteit voorgesteld, waarbij zij behalve haar naam de plaats van herkomst noemden. IN IJL-TEMPO. Om half vier gistermiddag vertrok het gezelschap naai' de enkele kilo meters buiten de stad gelegen „Army- Navy Country Club". Hier werden niet minder dan 1.800 prominente Amerikanen aan het ko ninklijke paar voorgesteld alsmede de hoofden der in Washington geac crediteerde diplomatieke missies. On der deze bevonden zich alle leden van beide Huizen van het Congres en niet minder dan 180 vertegen woordigers van de Amerikaanse pers. Op deze massareceptie, die uiteraard veel van de koningin vergde, was bij na niemand in staat langer dan vijf seconden in gezelschap van het ko ninklijke paar te blijven. Om zes uur keerde het gezelschap terug ^om zich te kleden voor het diner, "dat minister Acheson om 8 uur in de avond gaf. DRIE JAAR ATLANTISCH PACT. Vandaag zullen koningin Juliana en prins Bernhard deelnemen aan een plechtigheid ter viering van het driejarig bestaan van het Atlantisch Pact. Koningin Juliana en president Truman zullen bij deze plechtigheid in Constitution Hall het woord voe ren voor een gehoor, waaronder zich een dertigtal afgevaardigden» van de strijdkrachten der Navo-landen, die in Amerika in opleiding zijn, zal be vinden. CANADESE RADIO GEEFT VERSLAG. In een aantal Nederlandse uitzen dingen, te 7.15 's avonds Nederlandse tijd zal de Canadese Radio Omroep de Nederlandse luisteraars op de hoogte houden van het bezoek, dat koningin Juliana en prins Bernhard aan de Verenigde Staten en Canada brengen. Deze speciale Nederlandse uitzendingen zullen iedere avond voorlopig tot en met 9 April op de korte golflengten 16.84 en 19.58 M. rechtstreeks op te vangen zijn. Acht trompetters van de Royal Ca nadian Air Force zijn uit Montreal geëngageerd, teneinde deze uitzen dingen een speciale herkenningsme lodie te geven. KON. PAAR VANAVOND IN DE TELEVISIE? De Nederlandse Televisiestichting Huis arriveerde het koninklijk ge- hoopt er in te slagen, wanneer zich zeischap bij het „National Office of geen bijzondere tegenslagen voor- the General Federation of Women's 1 doen, vanavond een nationaal tele- Clubs". I visieprogramma uit te zenden over de Deze federatie, die niet minder dan j ontvangst van het Koninklijk Paar in elf millioen leden telt, heeft in de Washington en van de rede van H.M. Verenigde Staten een grote invloed, j Koningin voor het Amerikaanse Gelukkig voor de koninklijke gas- congres. Het materiaal, dat door de ten echter, hadden niet alle leden» een Amerikaanse televisie ter beschik- uitnodiging ontvangen om aan Hare king is gesteld, wordt in de loop van Majesteit voorgesteld te worden. Het vandaag per vliegtuig op Schiphol aantal vertegenwoordigers van deze verwacht. dtid&t&dleiden met de Biattzeti &tex fa de Engelbrecht van Nassaukazerne te Roosendaal heeft de Amerikaanse militaire attaché, kolonel Bruce Bidwell, Donderdag de Amerikaanse on derscheiding uitgereikt van de bronzen ster aan aalmoezenier pater L. v. d. Vrande en aan kapitein G. C. Uyldert, die deel uitmaakten van het Neder- indse Detachement Verenigde Naties. Kapitein Uyldert (links) en aalmoe enier v. d. Vrande bekijken de versierselen, behorend bij deze onderschei ding. LUITENANT F. WASSENBURG OVERLEDEN. Uit Washington bereikt ons het be richt van overlijden van luitenant ter zee tweede klasse F. Wassenburg uit Haarlem, die verbonden was aan de Marvo en in Amerika vertoefde om in opdracht van de N.V. Filmfabriek Polygoon» bij gelegenheid van het be zoek van koningin Juliana en prins Bernhard aan de Verenigde Staten opnamen te maken voor de Neder landse journaals. Luitenant Wassenburg. die 39 jaar oud was, gehuwd en vader van twee kinderen, is overleden ten gevolge van» hartverlamming. Hij was Don derdagmorgen op weg gegaan om op namen te maken van de kranslegging door het koninklijk paar te Mount Vernon by het graf van George Washington. Teruggekeerd naar zijn hotel, omdat hij zich niet wel ge voelde, verzocht hy om een dokter, doch toen deze enkele 'uren later verscheen, bleek luitenant Wassen»- burg reeds overleden te zijn. Uitgebannen missionarissen Donderdag zyn in Hongkong 24 missionarissen, merendeels Duitsers, uit Ohina aangekomen. Uit Katholieke bron is vernomen, dat zij niet officieel zijn uitgewezen, doch gedwongen waren een uitreis vergunning aan te vragen. De groep bestond uit 12 geestelijken, 11 kloos terzusters en een broeder. Een Katholieke woordvoerder in Hongkong heeft Donderdag meege deeld, dat bisschop Pinault en een Franse geestelijke, beiden uit Tsjeng- toe (provincie Szetsjwan) op 16 Maart zijn gearresteerd. Hierdoor is het aantal in China ge-, arresteerde Katholieke bisschoppen gestegen tot 20 en het aantal gear resteerde geestelijken tot 110, aldus de woordvoerder, die hierbij niet re kende vele geestelijken, die onder „huisarrest" zijn gesteld. SOWJET-UNIE VERBREEKT DIPLOMATIEKE BETREKKINGEN MET CUBA. In Donderdag te New York uit Cuba ontvangen berichten wordt ge meld, dat de Sowjet-Unie de diplo matieke betrekkingen met Cuba heeft verbroken. De oorzaak voor dit besluit schijn te zijn dat ambtenaren van de nieuwe regering-Batista aan twee Russische diplomatieke koe riers, die uit Mexico City naar Ha vanna waren vertrokken, niet heeft toegestaan Cuba binnen te komen, zonder dat hun bagage tevoren w^s onderzocht. De koeriers zijn toen met hetzelfde vliegtuig naar Mexico teruggevlogen. Ondernemingen geplunderd In het Bogorse werd dezer dagen de thee-onderneming „Surade" (re gentschap Djampang Kulon) door een bende van de beruchte „Tjita- rum-groep" aangevallen. Van de ca. vierhonderd bendeleden waren er vijftig in uniform gestoken en vol ledig bewapend. De fabrieken wer den geplunderd, en de installaties grotendeels vernield. Een deel dei- bezittingen van de ondernemings arbeiders ter waarde van naar schat ting np. 24.858.viel eveneens in handen van de plunderaars. De aan val werd uitgevoerd omstreeks tien uur in de avond. Een andere bende van de „Tjita- rum-groep", ter sterkte van achttien man, deed een aanval op de rubber- onderneming „Mranginan", eveneens in het regentschap Djampang Kulon. Behalve een complete machine werd er door de bandieten een groot aan tal „rubber-sheets" geroofd. De waar de van het gestolen goed is nog niet bekend. Op een brandende tanker Nederl. zeeman omgekomen Doodvermoeide zeelieden van ne gen verschillende Europese landen, hebben gisteren gezwoegd op de dekken van hun kreupel schip, de 8.000 duizend ton metende Zweedse tanker „Trykon", die als een massa verbogen en gesmolteil staal de ha ven van Suez binnen liep. Een ex plosie van een van zijn tanks h'ad het schip bijna in tweeën gebroken, en de brand, die daarop volgde, deed het haast zinken. Drie leden van de bemanning kwa men om het leven, o.w. de Nederlan der Pater, één werd zwaar gewond en de anderen hadden drie dagen en drie nachten als bezetenen gewerkt om het schip veilig in een haven te brengen. Volgens de kapitein van de „Try kon" de Zweed Henri Leander, voer zijn schip Maandag in Zuidelijke richting in de Rode Zee, toen het plotseling door een enorme ontplof fing, door elkaar werd geschud. Een Zweedse kajuitjongen werd op slag gedood, twee matrozen een Zweed en een Hollander werden door de ontploffing in zee geworpen en zijn sindsdien niet meer terug gezien. In vijf van de tanks brak een he vige brand uit, waar niets tegen te doen was, daar het brandblusmate- riaal overboord was geslagen. Na 4 uur was het vuur uitgebrand. Met veel rooeite kreeg men het schip weer op gang, en men zette koers naar Suez 500 mijl verder, terwyl het schip elk ogenblik kon zinken. Ja. inderdaad dit wordt een feest- aanbieding, niet alleen ter gele genheid van de lente, maar ook vooral omdat onze afdeling rokken en blouses belangrijk is uitgebreid. Wij brengen U nu een zeer bijzon dere sortering ROKKEN en BLOUSES In alle prijsklassen en modellen, zowel in effen als in fantasie. Een bezoek aan deze verjongde afdeling zal U overtuigen, dat ook hiervoor ons devies geldt BETER EN TOCH GOEDKOPER. Om ook U in onze feestvreugde te laten delen hebben wij bij een der vooraanstaande rokken ateliers een PLISSÊ ROK laten maken. Deze rok gecreëerd in de buiten landse mode centra, vervaardigd van een zeer mooie wollen stof, zou normaal f 12,75 moeten kosten doch wij hebben hier een speciale feestaanbieding van gemaakt. Vanaf ZATERDAGMORGEN 9 uur brengen wij U bovenstaande PLISSÊ ROK, mooie wollen stof, in bruin, zwart en marine, alle maten, nu slechts f 9.75 12 13 In onze kousen afdeling wordt elke aankoop van kousen, sokken of sportkousen in een boekje bijgeschreven. Als U 12 paar heeft gekocht, ontvangt U het 13e paar GRATIS f2,98 Adenauer bezorgd is In parlementaire kringen te Bonn bevestigt men de juistheid van Duitse dagbladberichten, dat kanselier Ade nauer de parlementsleden heeft ge waarschuwd, dat nieuwe aanslagen, ook op het leven van parlements leden, mogelijk zyn. Adenauer zou deze waarschuwing op een geheime bijeenkomst tegenover de fractielei ders geuit hebben en geen publicatie gewenst hebben, omdat hij niet wil de, dat zijn bezorgdheid in wijdere kring bekend werd. Frankrijks premier Pinay heeft een vertrouwenskwestie gemaakt van het begrotingsartikel over het tijde lijk bevriezen van 100 milliard francs aan credieten. De stemming hierover wordt vandaag volgens A.P. pas Dinsdag verwacht. HIJ DEED Z'N SCHOENEN UIT Maar heel weinig respect voor de beschaving van de Westerse wereld zal de Mohammedaanse zeeman nog hebben, wiens schip op het ogenblik in de haven van Melbourne ligt. Bij het passagieren door de stad werd hij door het uur van gebed verrast, dat voor elke aanhanger van de Is lam een heilige verplichting is. De zeeman ontdeed zich m idden op straat van zijn schoeisel en knielde r.eer, teneinde de voorgeschreven gebeden te verrichten. Toen hy op stond, waren zijn fonkelnieuwe schoenen verdwenen ).<k BETER EN TOCH GOEDKOPER Haarlemmerstraat hoek Donkersteeg MIDZA BONNEN Ontwerp-grondwet voor de Soedan De Britse overheid heeft de Soe dan een ontwerp-grondwet aange boden, dat bedoeld is als „de laatste etappe op de weg naar zelfbestuur". De Soedan staat thans nog formeel onder Brits-Egyptisch bestuur, maar een half jaar geleden zegde koning Faroek de overeenkomst, waarop dat gezamenlijke bestuur berustte, op en proclameerde zichzelf tot koning over Egypte en de Soedan. De Brit ten staan echter nog steeds op het standpunt, dat de Soedanezen zelf in volle vrijheid dienen uit te maken, of zij bij Egypte wensen te worden ingelijfd. Het nieuwe ontwerp-grondwet voorziet in een geheel uit Soedane zen bestaand kabinet en parlement. Het grondwettelijk hoofd zou zijn de Britse gouverneur-generaal, die de ministers benoemt op advies van de door het parlement gekozen premier. Hij zou echter de buitenlandse be trekkingen en de defensie van de Soedan zelf blijven beheren en veto rechten bezitten in kwesties, die het ambtenarenapparaat betreffen. Alle volwassen, mannelijke Soedanezen zouden stemrecht hebben. Toen de burgerlijke gouverneur dit ontwerp bij de Soedanese wetge vende vergadering indiende, liet hij het vergezeld gaan van het advies: Aanvaardt deze constitutie en gij zult niet ver meer af .zijn van zelf bestuur. CONFERENTIE OVER TRIEST. Te Londen zijn gisteren de be sprekingen tussen Italië, Amerika en Engeland begonnen over bestuurs hervormingen in de Brits-Ameri kaanse zóne van Triëst. Naar men verwacht zal de conferentie een week duren. HOOG WATER IN DE RIJN. Het peil van de Rijn is Woensdag langzaam gaan dalen. Volgens een functionaris van waterstaat te Bonn is het echter twijfelachtig of spoedig het normale peil zal worden bereikt, aangezien de zijrivieren Main, Moe zel en Neckar weer stijgen. Tussen Koblenz en Andernach is de scheep vaart nog gestremd. De hoge stand van de rivier is een gevolg van het smelten van de on verwacht grote hoeveelheden sneeuw, die onlangs zijn gevallen. Burgerlijke verdediging De datum waarop de vredesorgani satie voor de burgerlijke verdediging moet zijn voltooid, is door de minis ters Beel" en Teulings van eind 1952 verlegd naar de voorzomer van 1P53. WONINGBOUWLENINGEN THANS DE 84 MILLIOEN GEPASSEERD. Naar de N.V. Bank voor Neder landse Gemeenten mededeelt is in de eerste drie weken van de ver krijgbaarstelling der rentespaarbrie ven, die zoals bekend tot 1 Juni duurt, voor een bedrag van circa 11 millioen gulden aan rentespaarbrie- ven geplaatst. De totale opbrengst van de drie woningbouwleningen is hierdoor gestegen tot meer dan 84 millioen gulden. Voor het sparen ten behoeve van de aankoop van een rentespaarbrie f voor personeel van bedrijven en in stellingen blijkt belangstelling te be staan. De bank heeft daarvoor een regeling getroffen, welke het moge- mogelyk maakt, dat tot December kan worden gespaard. De kaarten, waarbij inschrijvers op de leningen voorkeur voor be paalde gemeenten uitspreken, komen thans bij de bank binnen en worden gesorteerd. Verwacht wordt, dat de eerstvolgende twee weken aan elke gemeente mededeling kan worden gedaan van het bedrag van de voor keur, dat te barer behoeve is uitge sproken en dat tevens het geld ter beschikking van deze gemeenten kan worden gesteld. DE RESULTATEN VAN DE VOORJAARSBEURS. Over de zojuist gesloten voorjaars- beurs heeft de voorzitter van de raad van beheer van de Kon. Ned. jaar beurs, mr. W. H. Fockema Andreae, zijn voorlopige eerste indrukken weergegeven. Zover na te gaan, is het bezoek circa 15% minder ge weest dan aan de voorjaarsbeurs 1951, en ongeveer gelijk aan dat van de laatste najaarsbeurs. In de sector van de kapitaalgoederen, welke aan de Croeselaan was ondergebracht, is men over de resultaten van de beurs niet ontevreden. Daar is uiteraard een neergaande lijn in de conjunctuur niet zo direct te bemerken, als dat bij de consumptiegoederen het geval is. Hier heeft de textielbeurs met een erge mooie show veel bezoekers ge trokken, doch zij heeft overigens ge heel volgens de verwachtingen van de deelnemers geen markante grote zaken gedaan. ZUID-AMERIKAANS BEZOEK OP „KEUKENHOF". Een gezelschap van officiële per sonen en zakenlieden met hun dames uit Brazilië, Argentinië, Venezuela en Uruguay vertoeft, zoals bekend op uitnodiging van de Nederlandse regering in Nederland. Het lag in de bedoeling, dat het gehele gezelschap „Adieu aan Derks' In „De Tyd" werd gisteravond de volgende publicatie, ondertekend door de directie, opgenomen: „Naar aanleiding van ons bericht d.d. 1 April jl. betreffende het af treden van onze vroegere hoofdre dacteur delen wy mede, dat wij na besprekingen met de heer Derks tot de overtuiging zyn gekomen, dat een ander inzicht omtrent dc feite lijke omstandigheden gewettigd is, zodat wij dc publicatie van boven bedoeld bericht betreuren. „Wy delen mede, dat het ontslag formeel ingaande op 1 Juli a.s. eer vol is verleend. „Voor het werk door de heer Derks verricht in de vijftien jaren dat hij aan „De Tijd" verbonden is geweest en met name in zijn functie van hoofdredacteur sinds October 1947, is ons dagblad hem dank ver schuldigd". Behalve deze „amande honorable" bevatte het blad, op de plaats van het hoofdartikel, een afscheidsgroet van de Redactie, getiteld „Adieu aan Derks", met de aanhaf: „Amice!" Na de werkzaamheden van de af getreden hoofdredacteur te hebben belicht, besluit het artikel: „Wij noemen daar enkele activi teiten op, niet met do bedoeling eon optelsom te maken, maar om in het licht te stellen dat de redactie niet zonder herineringen awscheid van u neemt. Wat van die herinneringen zal blijven hangen is 'n vakbe kwaamheid, 'n grote belangstelling voor het leven, een speelse geest, een behendige dialectiek (die wel eens paradoxaal kan uitvallen) en een critische zin, die gaarne nauw keurig onderzocht of in een flits waarnam, wat ontdekt moest wor den. Intussen zyt ook gij een gecom pliceerd verschijnsel. Een dyna misch verschijnsel bovendien. Ver baas u dus niet, dat gij nu en dan verbazing hebt gewekt en van tijd tot tijd een bal gekaatst hebt, die terugkwam. Maar daar zullen wij ons niet in verdiepen, nademaal het onze bedoeling is, u vaarwel te zeg gen met de verzekering, dat wij u onze waardering niet onthouden en u onze beste wensen meegeven". gisteren de middag op „Keukenhof" te Lisse zou doorbrengen. De heren moesten echter hun programma wij zigen, zodat de dames alleen de tocht naar deze bloemententoonstelling maakten. De twee Spaans sprekende gidsen vertelden ons na het bezoek, dat de dames opgetogen geweest waren. EXTRA TREINEN TIJDENS HET PAASWEEKEIND. Op Donderda'g 10 April, Goede Vrijdag, Paaszaterdag, Paasmaandag en Dinsdag 15 April zullen dc spoor wegen een groot aantal extra treinen laten rijden. PRIJSWINNAARS. Een Engels dagblad nodigde zijn le zers uit eens te schrijven, welke de meest teleurstellende tijding was, die ze ooit in hun leven hadden ontvan gen. Een lezer uit Bromley deelde mede, dat hij had meegedaan aan de wedstrijd „U wordt gebeld", uitge schreven door een Amerikaanse om roep. „Mijn telefoonnummer", zo schrijft hij, „werd in "het wilde weg uitge pikt en van over de Oceaan vroeg een stem: „Kent u dit melodietje, dat we thans uitzenden? Wie zingt het? En uit welke film is het?" „Trillend van emotie beantwoord de ik alle vragen". „Goed zo, goed zo", antwoordde de stem aan de andere kant van de Oceaan. „U hebt de eerste prijs ge wonnen. U hoort nader van ons over die prijs!" „Dagenlang", zo schrijft de lezer verder, „verkeerden mijn vrouw en ik in een staat van bijna onhoudbare opwinding. We droomden van een reisje naar Amerika, waar wc dollars opmaakten, of het gewone centen waren en genoten van een vorste lijke gastvrijheid." „Toen kwam dc brief per lucht post Mijnheer Wij hebben do eer U med^ te delen, dat u de hoofd prijs hebt gewonnen in onze radio wedstrijd. Deze prijs is een cactus van de Cereus Gigantia-variëteit.... Vier dagen later lag de cactus in een van de Londense straten. Hij was uit een vierde verdieping gegooid. Extra stoptreinen voor de bollenvelden Op Eerste Paasdag, Tweede Paasdag, Zaterdag 19, Zondag 20 en Zondag 27 April en Zondag 4 Mei zullen ten dienste van bezoekers van de bloem- bollenvelden op het traject Den Haag—Amsterdam v.v. extra stoptreinen rijden. De stations en halten Warmond, Voorhout, Noordwijkerhout, Lisse, Hillegom en Vogelenzang-Bennebroek zullen op genoemde data voor het vervoer van reizigers en bagage geopend zijn. Voor reizigers uit deze om geving zijn de volgende tijden van belang: v. 9.59 10.29 11.59 12.59 13.59 14.59 15.59 16.59 17.59 18.59 v. 10.05 10.35 door door 14.05«door 10 05 17.05 18.05 19.05 v. 10.09 10.39 door door 14.09 door 16 09 17.09 18.09 19.09 v. 10.13 10.43 12.09 13.09 14.13 15.17 16.13 17.13 18.13 19.13 a 10.18 10.48 12.14 13.14 14.18 15.22 16.18 17.18 18.18 19.18 a' 10.23 10.53 12.19 13.19 14.23 15.27 16.23 17.23 18.23 19.23 Leiden Warmond Voorhout Noordwijkerh. Lisse Hillegom Hillegom Lisse Noordwijkerh. Voorhout Warmond Leiden a. 10.47 11.47 12.20 13.48 14.21 15.47 16 47 17.47 18.47 19.47 a. 10.52 11.52 12.25 13.53 14.26 15.52 16.52 17.52 18 52 19.52 a 10.58 11.58 12.31 13.59 14.32 15.58 16.58 17.58 18.58 19.58 a. 11.02 12.02 12.35 14.03 '-»or 16.02 17.02 18.02 19.02 20.02 a 11.07 12.07 12.40 14.08 "9 16.07 17.07 18.07 19.07 20.07 a. 11.12 12.12 12.45 14.10 A 16.12 17.12 18.12 19.12 20 12 Uitknippen en bewaren

Leidse Courant | 1952 | | pagina 9