C. DE GROOT-VAN EGMOND Bescheiden feestviering in enige Leidse wijken St. Jorismarsen van Oegstgeest trokken weer veel belangstelling 1ÜCC en nog veel meer MODERNE DAMESHOED G. P.y. i KROGT „Sursum Corda" MAANDAG 7 MEI 1951 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 3 Professorenwijk Behoudens in enkele buitenwijken van de stad, is Zaterdag de nationa le feestdag in Leiden geheel onop gemerkt voorbij gegaan. De traditie getrouw vond bij de bevrijdingsboom in de Zeemanlaan een korte plech tigheid plaats, welke door plm. 800 personen werd bijgewoond. Onder hen bevonden zich de ere-voorzitter van de B.V. „De Professorenwijk", Avethouder D. v. d. Kwaak, de heer M. I. Smit, voorzitter van de Leidse Bond van Speeltuinverenigingen en een afvaardiging uit de Contactcom missie van de Burgemeesterswijk. Nadat tevoren reeds het Leids Po litie Muziekgezelschap een rondwan deling door de wijk had gemaakt, sprak de voorzitter van „De Profes sorenwijk'' de heer P. D. Beversluis, een kort inleidend woord, in aan sluiting waarop de vice-voorzitter, de heer J. van Harteveld, inging op het hoge goed, dat ons de bevrijding in 1945 schonk. Het was een bevrij ding van een onhoudbaar geworden spanning, een bevrijding ook van de angst om het naakte bestaan, bij het bijna volkomen gebrek aan de meest dringende levensbehoeften. In het wapen van de hoodstad des lands staan de woorden „Heldhaftig, Vastberaden en Barmhartig" en met deze eigenschappen voor ogen is er gestreden en geofferd. Ofschoon 5 Mei 1945 de datum was welke een einde bracht aan het oor logsgeweld en die het begin bete kende van een hernieuwd vredes- tijdperk, valt het moeilijk ieder jaar op 5 Mei weer te spreken over be vrijding en vrede. Vooral nu de wedloop naar bewapening hoogtij viert. Duizenden en duizenden jon ge mannen hebben in de laatste oor log en in Indonesië het offer van hun leven gebracht, doch indien dit niet voor een beter leven zou zijn gebracht, was spr. van oordeel, dat de tol dan toch wel zeer duur is be taald. Het leven van onze helden, die vielen voor de goede zaak der vrij heid, is gebracht voor een beter le ven en een blijvende vrede. Thans leven wij wederom onder grote spanningen en wordt er boven menselijk werk verricht om de vrede te bewaren. Moge God daarbij aan allen, die de landen en volkeren be- stureie wijsheid schenken, om ons te behoeden voor nieuwe rampen. Laten wij daarbij de gedachte van ons eeuwenoude volkslied overne men, als he;" spreekt van „Hier duldt de grond geen dwinglandij, waar vrijheid eeuwen stond". Aansluitend op dit herdenkings voord zong het mannenkoor van de P.V. van de Dienst van Gemeente werken o.l.v. de heer H. J. Barent- sen, enkele liederene waarna twee BURGERLIJKE STAND. Geboren: Monica H. J. M., d. van C. G. M. Hageman en N. F. T. W- v. ciarenbeek; Mijntje, d. van A. Disse- veld en M. Verwoerd; Eugenie Marie Louise, d. van A. B. Bijnen en I. E. van den Hurk; Jan, z. van H. Hooi veld en M. J- Jongman; Gijsbert, z. van J. van den Plas en J. J. G. Haas noot, Overleden: J. de Lange man 72 jr.; J. P. A. Brand wedn. 59 jr.; B. J. Her mans man 74 jr.; G. F. Enseling man 74 jr.: G. van Egmond man 66 jr.. JONGEREN-JOURNAAL. MARIAHULDE. Hiermede doen wij een beroep op alle R. K, Jeugdverenigingen van Leiden, om Dinsdagavond a.s. om 8 uur naar de Hartebrugkerk te ko men, voor een grote Maria-hulde. Liefst allen in unifoïm, zonder bloe men, met de event, groepsvlag zoveel mogelijk in groepsverband. Dit geldt alleen voor verenigingen me* jongens en meisjes boven de 14 jaar. Ook niet georganiseerde jon gens en meisjes zijn van harte wel kom Laat het zo zijn, dat men plaatsen :e kort komt:! St. Paulusstam. meisjes een krans bij de bevrijdings boom neerlgden. De plechtigheid werd afgesloten met het zingen van twee coupletten van het Wilhelmus. Onder vrolijke klanken van het Leids Politie Muziekgezelschap mar ch eex-de men hierop af naar de speel weide, waar deze middag o.a. nog een voetbalwedstrijd tussen junioren- elftallen van de Burgemeesterswijk en de Prof fesoren wijk werd ge speeld. In de avonduren was er voor volwassenen in en rond 't Profje ge legenheid tot gezellige ontspanning. Feest bij „Haagwegkwartier". De Buurtvereniging „Haagwegkwar tier" vierde Zaterdagavond het be vrijdingsfeest in de foyer van de Stadsgehoorzaal, die geheel door le den bezet was. Voorzitter C. Lardee wees in zijn openingswoord op het ontstaan van de buurtvereniging, ent- sproten uit de bevrijdingsfeesten van 1945. Het geheel gratis aangeboden pro gramma was goed verzorgd, vooral het acrobatische nummer van de Electro-boys. Het personeel van de Gemeentelijke Reinigingsdienst, ver zorgde het toneel. Vooral de heren De Bruin en v. d. Berg verdienden een pluim met hun „Snip en Snap". GEM. AANKONDIGING AFSLUITING PAUWBRUG. Burgemeester en wethouders der gemeente Leiden brengen ter open bare kennis, dat de Pauwbrug (over de Oude Vest, nabij de Pelikaan straat), met ingang van 7 Mei 1951 tijdelijk voor het verkeer in beide richtingen zal zijn gesloten, 3805 De muziek was in vertrouwde han den van ,,De Bagiac's". die o.a. een goed cowboy nummer brachten. Tijdens de pauze werd door de voorzitter van de Jubileum-commissie de heer Joh. v. d. Bosch, aan vooi'zit- ter Lardee een prachtig clubvaandel aangeboden. Spr. hoopte, dat dit ge schenk overal tegenwoordig zal zijn, ook bij de dodenherdenking. De heer Lardee dankte de commissie voor dit mooie geschenk. En in „Tuinstadwijk". Ook in „Tuinstadswijk" ging het bevrijdingsfeest niet ongemerkt voor bij. 's Morgens werd op het Hyacin- thenplein, bij het Bestuurshuis, de vlag gehesen en 's middags waren er kinderspelen in de Seringenstraat. De jeugd vermaakte zich met springwed- strijden, hindernislopen, autopedraces enz. Natuurlijk ontbraken de tracta- ties niet. 's Avonds werden op het Hyacin- thenplein enige films in de open lucht vertoond. Een dansje, besloot het ge slaagde buurtfeest, dat om kwart voor twaalf geëindigd was. Maandag 7 Mei. Eerst iets prettigs. Vandaag is het 25 jaar geleden, dat de heer J. Rei- zevoort, besteller le klasse, in dienst trad bij de P.T.T. Vandaar dat de heer J. Habermehl, directeur van het Leidse Postkantooi', vanmorgen op bezoek kwam in het huis van de ju bilaris, Kortenaerstraat 67. Een en veloppe met inhoud werd aangebo den. Ook hoofdcommissie J. Kloots, mej. J. Doove, bestuurslid van „St. Petrus", de Kath. Bond van P.T.T.- personeel, afd. Leiden, en hoofdbe steller H. Sonsbeek, namens de Ont spanningsvereniging, boden hun ge lukwensen aan. De laatste met een enveloppe, de anderen met bloemen en veel vriendelijke wooi'den. Vervolgens alle aandacht voor dc Mariahulde van morgenavond in de Hartebrugskerk, aanvangend om 8 uur (zie het Jongeren-journaal). Alle leden van „Groen Wit" worden ver zocht deel te nemen, schrijft het be stuur ons. Zij worden om half acht bij „Den Burcht" verwacht. Natuur lijk in uniform. De dames en meis jes van „Sportief" mogen niet ach terblijven, zoals wij telefonisch ver namen. Zij worden om kwart voor acht in de Romanuszaal verwacht, zo veel mogelijk in uniform. Tussen haakjes: de lessen van „Groen Wit" komen die avond te vervallen. Ook het bestuur van de Korfbalvereniging „Crescendo" wekt alle leden op aan deze Maria-hulde deel te nemen. En de toneelvereniging „Vondel" verzoekt de dames en heren, die mee spelen in „De weg tot elkander" er aan te denken, dat morgenavond in het St. Vincentiusgebouw, Hoogland se Kerk gracht 32, om 8 uur repetitie wordt gehouden. Ook de andere le den zijn van harte welkom. Zaterdagavond om half twaalf deed zich een storing voor in het electrici- teitsrfet, waardoor de bewoners van j de Morsweg en omgeving gedupeerd werden. We hebben horen vertellen, dat iemand laat op de avond in bad zat, toen plotseling het licht uit ging. Pas om di-ie uur in de nacht was de storing opgeheven. Of de ba dende man tot dat uur gewacht heeft, of dat hij in het donker uit het water gestapt is, vermeldt het bericht niet. Een 42-jarige Amsterdamse „dame" Sombere wolken bedekten de voortrekkers maar Pluvius kwam het en- liepen pioniersters 20 km kwam Zaterdagmiddag naar Leiden, oni eens gezellig te winkelen. U zult zich afvragen, waarom zij dat in de Sleutelstad ging doen, in plaats van de hoofdstad zelf. Het antwoord op deze vraag gaf deze dame ongewild zelf, toen zij in een gx-oot kledingma gazijn betrapt werd op diefstal van een blousje. Bepaalde aanwijzingen gaven de stellige indruk, dat zij van plan was of nog veel meer mee te nemen. Voorda' het echter zover kon komen, was de winkel-dievegge al in het politiebureau opgesloten. Bovendien werd hedennacht een inbraak gepleegd in consumptietent „De Kleine Keet" aan de Rijnsbur- gerweg. Een hoeveelheid sigaretten wox-dt vermist. De politie heeft de dader(s) nog niet kutten aanhou den. De dames van het Werkcomité van de K.A.V. worden herinnerd aan bijeenkomst van morgenavond, om acht uur in „In den Vroolijcke Arke", Pieterskerkkoorsteeg. STADSKOK. SI J' ETAIS ROI Voor Kath. Soc. Jeugdzorg- Onder leiding van Em. v. Niekerk werd deze diedelige opera Zaterdag gegeven voor een mooi bezette Schouwburg, De vele aanwezigen waren bijzonder belangstellend voor de goed verzorgde opvoering zzodat 't succs verzekerd was. Adolphe Charles Adam. zoon van Louis Adam' leefde van 1803—1856 te Parijs,, waar hij zijn opleiding kreeg bij Boiel- dieu, wiens meesterwerk „La Daime Blanche" alom bekend is. Adam is een van de voortzetters van Boiel- dieu's stijl, vertegenwoordiger van de Opéra, Comique stijl (met gesproken dialogen) een stijl, die lange tijd een pricipiële scheiding heeft gegeven tussen „Grand Opéra en Opera Co mique". Zijn leermeester heeft Adam's talent voor melodiek ont dekt èn gecultiveerd. Van diens hand zijn 53 toneelstukken met muziek verschenen, waarvan er velen van 't programma verdwenen zijn. Maar dat er nog werken van hem worden uit- gevoex'd is te danken aan de mooie en aardige melodieën en aan de rhit- miek, die zeer gevarieerd is, levendig en elegant. Licht van aard heeft deze opera bekoorlijk momenten. Plaats van handeling is Goaa, tijd ervan circa 1500. Een aardige sproke ligt eraan ten grondslag. Veel belevenis sen maken de eenvoudige vissers ,door, maar tenslotte komt alles naar wens terecht. Van Niekerk had er flink de schouders onder gezet, zo dat alles uitmuntend slaagde. Hijij j beschikt over een mooi koor, want zowel de dames als de heren zingen i beschaafd en welluidend, elke groep lucht, thousiasme van de deelnemende groepen gelukkig niet bederven. Er heerste weer een echt gezellige drukte rond het Witte Huis op de Endegeesterstraatweg, wat wc ove rigens al 5 jaar gewend zijn. Ruim 3.000 welpen, verkenners, voortrekkers, kabouters, gidsen, pioniersters, padvinders en padvxn- sters namen aan de marsen, welke jaarlijks worden uitgeschreven door de gezamenlijke gx-oepen van Oegst geest, deel. Vele groepen uxt Lexden en omgeving, ja zelfs uit Den Haag, Amsterdam. Alkmaar en Haarlem waren vertegenwoordigd. De alge mene leiding was in goede handen bij de heer K. v. d. Horst met zijn staf. Drie bands zetten het geheel m'uzikale luister bij. n.l. dc Leidse N.P.V. band, de Paulusband van het R.K. Lyceum en de Leidse meisjes band van het Trosinavendel. Bux-gemeester du Boeuff loste het startschot. Voorts gaven van hun be langstelling blijk wethouder L de Neef, vertegenwoordigers van VKJB en NPV, aalmoezeniers van de Oegst geester verkenners en gidsen en mevr. Burger van de pl. commissie van de NPV. Na het openingswoord van de burgemeester werd de St. Jorisvlag gehesen door distr. comm. Beukers. Er waren drie verschillende routes uitgezet, elk voor een aparte leef tijdsgroep. De welpen en kabouters liepen 7J^ km door Oegstgeest. De grotere jongens en meisjes van 12 tot 17 jaar. de verkenners en gidsen, kregen 15 km voor hun rekening, terwijl de grootsten tenslotte, de afzonderlijk of als gemengd koor. Dat mocht er zijn behoudens een en kel vlekje. Over zijn solisten kan de dirigent ook al in zijn nopjes zijn. Namen zijn niet vermeld, dus stellen wij ons tevreden met de toneelnamen Als eerste in de reeks noemen wij Némea, nicht van de koning. Zij zingt bewogen, levendig, met aanleg voor toneel, valt er een opmerking te maken, dan is het deze! Zij geve acht op meer stil te staan, terwijl haar rol zingt. Haar tegenspeler Zé- phores is geen ombekende in dit stuk, dat hij „Con Amore" vertolkt. Elk gezelsschap, dat musiceert heeft ge brek aan te horen. Van Niekerk heeft ze maar voor 'het grijpen. De rol van Zéphoi'is is voor een hoge mannen stem en ligt deze lyrische tenor goed. Voor hem past de bemerking, laat hij voorzichtig zijn de lyriek niet op de spits te drijven. Romantiek leidt zo gauw tot overgevoeligheid. Pifiar die verliefd is op Zèlide, is een fris se jonge visser, die beschikt over een behoorlijk geluid en die aardig speelt Zélide zingt ie wat dun, maar wee» met smaak voor te dragen. Kadvar,, neef van de koning (verrader boven dien) is niet, wat men noemt, een zanger, maar hij speelt goed. Hij ver- zox-gde zijn houding. Ditzelfde geldt ook voor de hovelingen, die zich wat riger moeten bewegen. Men kreeg nog een lichtvaardige Indische dan seres te zien, omgeven door dames van haar gevolg. Koning Missoul is en persoonlijkheid op 't toneel. Hij speelt met juist begrip en levendige mimiek en gebaren. Enkele kleine regiefouten worden graag vergeten in een overigens goede uitvoering. Wij misten het ox-kest. De pianist sloeg zich aardig door de moeilijke klavir partij heen. Hijij neme zijn forte niet hard, maar wel sterk. De •kleine rollen werden met toewijding vervuld en costumes en grime wer den door de firma Hoppezak goed verzorgd, 't geheel was zeer geslaagd en het dankwoord dat nemens het St. Franciscus liefdewerk werd gespro ken is verdiend. Van Niekerk was goed gedisponeerd en leidde met vas te hand. Er was veel applaus. Open doekjes en prachtige bloemen. J. KORTMAN Do deelnemers gaven elkaar niets toe en de jury stond voor een hope loze taak, om de juiste groep er uit te halen De zeer gewaardeerde hulp van de EHBO, afd. Oegstgeest en van het Roodc Kruis die met twee auto's meereed heeft in 15 gevallen hulp moeten verlenen, wat in de meeste gevallen neerkwam op een blaartje doorprikken Uitvallers zijn er dit keer niet geweest. De prijzen voor de deelnemende troepen stonden keurig uitgestald irx de serre van Het Witte Huis te wachten op hun toekomstige eige naars. Vele mooie bekers, lauwer takken. medailles en plaquettes wa ren door gemeente, verenigingen en tal van particulieren beschikbaar ge steld. Elke deelnemende groep kreeg de groepsmedaille. Terwijl elke deel nemer voor de eerste keer een me daille en verder een 1, 2, 3, of 4 en zij die voor de vijfde keer meeliepen een groenlintje met een kroontje er op. Dc prijzen gingen dit jaar naar de volgende groepen: Welpen en kabouters: 1. Dc horde van Moverto-groep, Den Haag; 2. de horde van de Ewout. Joppensgrocp te Leiden; 3. de horde van de Tjarda- gx'oep Hillegom; 4. de horde van de St. Willibroi'dusgroep, Den Haag; 5. de horde van de Mac Donald groep Den Haag. De vex'kenners en gidsen: 1. wer den de Padvindsters van de Leidse Meisjesband van het Trosinakvendel; 2. De Dauwtrappers uit Leiden even als vorig jaar; 3. De verkenners van de St. Willibrordusgroep Oegstgeest, welke vorig jaar 1 waren; 4. Wan- gunga groeo uit Leiden. Ook dit jaar vielen evenals vorig jaar de prijzen van de 20 km buiten het district. Hier werd 1. de Ludwig van der Markstam uit Heemstede; 2. Irene- stanx Hillegom. Van de drie bands die dit jaar meeliepen werd 1. de Leidse NPV- band; 2. De Leidse meisjesband van het Trosinakvendel. Akela's, Ohoes, hoplieden en Guido's kwamen hun prijzen in ontvangst nemen. Viering Nationale Feestdag. De ze viering bleef beperkt tot „Buiten- lust", waar de ronde van Buitenlust gehouden werd onder de aanmoedi gende klanken van de Harmonie „Triumph". Des avonds had de O.V. in de concertzaal van Endegeest een ontspanningsavond georganiseerd, waaraan de bekende radio-artisten Eva Janssen, Emile Kellenaers, Huib Orizand en Pierre Palla hun mede werking verleenden. Deze namen hadden vele belangstellenden ge trokken, zodat de zaal uitverkocht was. De hoofdschotel werd wel ge vormd door het optreden van Pierre Palla. en zijn pianospel had een dankbaar en aandachtig gehoor, maar of de muziekkenners daarbij aan hun trek gekomen zijn, menen we te moeten betwijfelen. Het was allemaal wel heel knap en virtuoos, doch we misten de ware bezieling, vooral bij zijn Chopin-vertolking. De sketches, waarmee de overige mede werkenden het programma vulden, waren vrij inhoudsloos en werden ook niet zo daverend gespeeld, waar bij we dan voor Eva Jansen mis schien een uitzondering mogen ma ken. Overigens bleek wel, dat goede radio-stemmen niet altijd goede zaal- stemmen zijn en goede radio-ac teurs niet steeds goede toneel-ac teurs. De voorzitter der O.V. sprak tot besluit van de avond een dank woord en bracht Eva Janssen een bloemenhulde Ilerdenkingssamehkomst. In het Groene Kerkje werd Zondagmiddag een samenkomst gehouden bij de graven van hen, die in de Meidagen van 1940 hun leven gaven voor het vaderland. De voorz. der O.V. ver welkomde de ongeveer 50 nabe staanden van de gesneuvelden, die uit alle delen van het land wax-en ge komen ook twee Engelse families waren aanwezig alsmede de vele autoriteiten, waaronder burgemees- i ter du Boeuff en echtgenote. Na sa- WEERSVERW ACHTING Geldig van Maandagavond tot Dinsdagavond. Opgemaakt te 10 uur). VRIJ KOUD. Half tot zwaar bewolkt met in de Noordwestelijke helft van het land hier en daar en in de Zuid oostelijke helft van het land op de meeste plaatsen enige regen. Matige tot vrij krachtige wind tussen Noordoost en Noord. Vrij koud voor de tijd van het jaar. Mei: Zon op 04.59, onder 20.14; Maan op 05.30 en onder 23.40 uur. menzang en een hymne door het Ned. Herv. Kerkkoor hield d6. K. J. H. Burgy uit 's-Gravenhage de hei dekingsrede. Spr. gaf een kort ovei zicht van de dagen van 1940. In hel Engels richtte spr. daarna enJtelr woordèn van troost tot de aanwezig Engelse families, waarin hjj woes op Christus' Victorie door Z^n opstan ding. Ergernis en wanhoop kunnen in deze dagen, waarin nog steeds geen vrede heerst, dc gedachten aan onze doden verdringen. Bij deze her denking worden weer oude wonden opengereten, doch de grote Heel- meestex-, Die de dood heeft overwon nen, kan ook deze wonden helen. Het Licht van Christus' overwinning mo ge stralen over alle kruisen op alle kerkhoven. Na het zingen van het volkslied begaven de aanwezigen zich naar de graven. Ds. Bui'gy las een gedeelte uit Openb. 21 en bad het Onze Va der. Dit werd op de Engelse graven herhaald. De heer van Wezen hield het doden-appèl. Na afloop van de plechtigheid werd in het koor der kerk de thee gebruikt. BINNENLAND. Anton van Duinkerken is geko zen tot voorzitter van de letterkun dige afd. van het Thijm-genootschap (Vereniging tot het bevorderen van de beoefening der wetenschap onder- Katholieken in Nederland), in plaats van de aftr. prof. dr. L. J Rogier. Een kip te Tubbergen (O) heeft thans alle bestaande records in het kleine gebroken en een geheel vol waardig ei legde van slechts één gram. Een scooter is op de Zandvoor- terweg te Aerdenhout in volle vaart op een plotseling stilstaande auto ge reden. De duo-passagiere, de 24 jari ge mej. J. I,, uit Amsterdam1, werd levensgevaarlijk gewond. BUITENLAND. De stoffelijke resten van Char les-Marie Bonaparte, de vader van keizer Napoleon, en die van prinses Moskawa, achter-kleindochter van Napoleons zoon Frangois, in de ge schiedenis bekend als Napoleon de tweede, koning van Rome en hertog van Reichstadt, zijn Zondag bijgezet in het familiegraf in de kapel van de Bonapartes te Ajaccia op Corsica. Tot nog toe rustten deze op een kerkhof bij Parijs. In Duitsland is Vrijdag een her- denkingsweek voor de krijgsgevange nen in dc Sowjet-Unic begonnen. Langs de grens tussen Oost- en West- Duitsland branden grote vuren, en zwijgende mannen en vrouwen ste ken borden omhoog, waarop de na men staan van Duitse krijgsgevange nen, die nog in handen van de Sow- jetautoriteiten zijn. In Durban vast een 36-jarige In diër. Koetsjman, reeds 16 dagen. Hij heeft besloten te vasten tot de oor log in Korea zal zijn geëindigd. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM 7 Mei. Vee. Aan voer 1321 stuks. Vette koeien en ossen 740 èn varkens 581 stuks. Prijzen: vette koeien f 2 60—2.90, 2.40—2.60. 2.102.40 en varkens 1.90. 1.84 en 1.74 per kg. Vette koeien aan voer groter, handel tamelijk, prijzen hoger; varkens aanvoer kleiner, han del vlug, prijzen hoger. hebben 't ondervonden dat men voor een beter slaagt bij HAARLEMMERSTRAAT 145-147 LEIDEN ALPHEN AAN DEN RIJN JULIANASTRAAT 51 Steeds de grootste sortering en voordelige prijzen 21 Reparatie aan uurwer ken, goud of zilver voor de I Leidse Uurwerken Kliniek, Lage Rijndijk 18, worden te Roelof ar endsveen aan genomen door R. Paauw, Noordeinde 3 te Rijpwete- ring door J. Meijer Kop- poellaan 18. 1858 Voor adverientiën Telefoon 20826 2* Horloge- en Wekker reparaties zo nodig in één dag gereed. Nergens beter, nergens goedkoper, daar om met 3 maanden garan tie. Alleen bii .,De Horlo gemaker" G. Dijkstra, Haarlemmerstraat 186, te Leiden. ieren ze feest en wonen ze ver? maak ze even blij per „5laa*ten-£xpteó l" „HOU DE MOEDERDAG IN HET OOG". En dan natuurlijk bestellen bij G. P. v. d. KHOG'I die is lid van de Taarten- Expres en brengt voor U zo'n feestelijk geschenk in elke plaats van het land. Zonder dat het U moeite kost en precies de taart die U wenst. P.S. Maak ze ook even blij als ze niet ver wonen Taarten en Gebak jes uit onze bakkerij maken elk feest „dubbel feest" BANKETBAKKERIJ TeUfoon (K 1715) 283 (Lid Taarten-Expres). Abonneert U op Bureau: Papengracht 32, Leiden

Leidse Courant | 1951 | | pagina 3