Alleen ASC won gisteren Ned. clubs naar het Festival of Britain Na Teylingen versloeg Lugdunum met 4-3 3-1 achterstand AKKERTJES fr DE EERSTE KLASSERS IN CIJFERS EN STANDEN Ajax klopte Enschede P.S.V. nog ongeslagen MAANDAG 27 NOVEMBER 1950 DE LEIDSE COURANT TWEEDE BLAD - PAGINA 1 Nederlagen van Lugdunum, Doeos en Roodenburg Het voetbalprogramma is de laat ste weken wel zeer sterk in de ver drukking gekomen en ook gisteren werd in bijna geen enkele afdeling een volledig programma afgemaakt. Voor Leiden is het gisteren wel een zeer slechte dag geweest. Alleen ASC wist zich te handhaven. Roodenburg, Lugdunum en Docos verloren. Teylingen speelde een goede wed strijd tegen Lugdunum en slaagde erin een 43 zege te behalen van een 31 achterstand. De Sassenhei- mers hebben kunnen genieten van een spannende wedstrijd. Met Docos gaat het steeds bergaf waarts. Gisteren werd met niet min der dan 101 van VVSB verloren. Dat ziet er niet mooi uit voor de Leidenaars. SJC slaagde erin een gelijk spel te behalen tegen Archipel, waardoor de Hagenaars tot de derde plaats af zakten. In de 3e klasse B speelde Wasse naar gelijk tegen Gouda, RKAVV verloor van BMT en Alphen deelde de punten met Hoek van Holland. De stand is hier: Gouda 10 J Wassenaar 8 Westerkw. 9 H.v.Holl. 9 GDA 9 Alphen 10 1 BMT 9 RKAVV 6 Hollandiaan 9 Texas 8 VIOS 8 17 42—13 1 34—11 11 24—25 10 14—25 10 23—21 10 21—22 8 27—25 6 14—14 6 14—25 3 9—38 2 15—26 In de vierde klasse A is de stand nu: Hillegom Teylingen Archipel ASC Lugdunum Meerburg VVSB SJC Tonegido Lisse Rouwkoop DOCOS 14 25—16 12 24—17 11 25—16 11 29—25 9 17—14 8 19—18 7 27—24 7 23—18 7 17—24 6 15—18 5 12—21 3 21—34 Door het bestuur van de K. N. V. B. zullen in Mei 1951 drie clubs naar Engeland worden afgevaardigd om, in het kader van het sportfeest ter ere van het festival of Britain, en kele wedstrijden tegen Britse clubs te spelen, welke Nederlandse clubs de ze eer te beurt vallen, hangt af van het verloop der competitie. Voorlo pig zijn deze clubs: Nederland no 1, Nederland no. 2 en Nederland no. 3 genoemd. Het programma is als volgt: 9 Mei: SwanseaNederland no. 1. 12 Mei: CardiffNederland no. 1. 17 Mei: NewportNederland no. 1. 9 Mei: MillwallNederland no. 2 19 Mei: BarnsleyNederland no. 2, 7 Mei: WalsallNederland no. 3. 12 Mei: Leyton OrientNederland no. 3. 14 Mei: Bristol RoversNederland no. 3. Behalve deze officiële wedstrij den zullen ook nog enkele Neder landse verenigingen tegen Engelse amateurclubs spelen, waarvoor de K. N V. B. niet zijn bemiddeling ver leent, doch wel toestemming moet geven. De Eindhovense eerste klasser P. S. V. speelt, eveneens in het kader van de festival wedstrijden, op 9 Mei tegen Huddersfield Town. Deze wed strijd wordt gespeeld buiten bezwaar der competitie. DE UITSLAGEN: 2e klasse B: OvermaasCW 10; QuickScheveningen 23; Unitas HFC 5—2. 3e klasse A: Zandvoortmeeuwen TYBB 22 (gest. wegens mist). 3e klasse B: WassenaarGouda 2 2; Hoek van HollandAlphen 1 1; BMT-RKAW 5—4: Wester kwartierGDA 44; Roodenburg de Hollandiaan *24. 4e klasse A: ArchipelSJC 22; RouwkoopHillegom 02; Teylin genLugdunum 43; WSBDocos 101; ASCTonegido 52 4e klasse C: VogelDonk 42; KranenburgCr omvliet 34; Al- phiaRijswijk 04; GouderakB TC 54; WaddinxveenDSO 31 (gest.); HDVSteeds Volharden 1—3. 4e klasse F: VEPHaastrecht 3 2; FlorisantMartinie 43; SIOD Lekkerkerk 21; RDMWoerden 2—2. HEERENVEEN SLAAT BE QUICK MET 70. Misschien konden de Gro ningers tengevolge van de mist de bal niet vinden: met niet minder dan D.W.S.A.G.O.V:V. 0—2. De te Am sterdam gespeelde wedsrtijd tussen D.W.S. en A.G.O.V.V., in de eerste klasse B., werd door A.G.O.VV met 20 van de Amsterdammers ge wonnen. Een spannend moment voor het doel van A.G.O.V.V., de doelverde- diger van A.G.O.V.V. De Graaf, redt; links van hem de spil van A G.O.V.V. Gabriëls, rechts van de Graaf. Koe- zoets (D.W.S.) en geheel rechts Injjders (D.W.S.) ryE OP HET SPORTHOFF te Sassenheim gespeelde belangrijke wed strijd TeylingenLugdunum is er een geworden, zoals we er tot heden in de vierde klasse nog niet hebben gezien. Het was merkwaar dig, dat Lugdunum voor de rust het beste van het spel had, wat in drie doelpunten werd uitgedrukt, terwijl Teylingen steeds iets te laat startend, slechts twee verdienstelijke doelpunten wist te maken Na de *-ust was het Teylingen, dat ot er het algemeen het spel in han I m had, hoewel Lugd. zeer gevaarlijk v.as Twee doelpunten Drachten de Sassenheimers een ve/djende over winning waard-ici zij hun positie op nieuw verstevigden. Op een moo; bespeelbaar veld, omoomd door een 3000 supporters, trapte Teylingen af, doch Lugd. nam over en de ba) kwam in handen van keeper Hooyman. Bij een Teylingén- aunval werd dcor Lugcunum corner gemaakt De l buiten zette voor doel, v. Elk kopte naar de kleine linksbin nen, die de bal tegen zijn voet kreeg en de bal rolde tergend langzaam in het doel (10). Bij een vrije trap voor Lugd. werd de bal voor langs doel geschoten, de r-buiten ving op en schoot in schui ne richting in het doel (11). In snel tempo volgden de aanvallen el kaar van beide kanten op. Teylingen l.-buiten schiet hard in, keeper Ouds hoorn plukte de bal juist voor de deklat weg. Lugd. r.-buiten schoot naast. Een corner voor Teylingen ging achter Dan een doorbraak van Verhoef, een schot tegen de staander, een tweede schot in 't zijnet. Lugd. is sterk in de meerderheid. Als wij Verhoef met een hard schot denken te zien doelpunten is het de l.-half, die we vallende in het doel de bal zien grijpen. Penalty. Verhoef er achter, doch de bal ketst van de paal in 't veld. Teylingen juicht en allen blijven staan, terwijl v. Leeu wen de bal voor zijn voeten kriigt en onhoudbaar inschiet (12(. Weer is het Lugd., dat de voorsprong ver groot door een schot van Verhoef (13). Kort voor de rust krijgt Tey lingen een vrije trap te nemen. Noor- dermeer zet hoog voor doel. v. Elk kopt de bal naar de vrijstaande 1.- binnen Verdegaal, die rustig in schiet (23). Na de thee pakte Teylingen dade lijk flink aan en overrompelde Lu«d. Bij een Teyl-aanval is het van Elk, die de bal aan Hoovmans geeft, waarna deze onhoudbaar inschiet (33). Nu komt de scanning om het winnende doelpunt. Na enkele ge vaarlijke aanvallen van Lugd., welke meesterlijk werden weggewerkt, gaat Teylingen een tien minuten-of fensief beginnen, en tenslotte na verscheiden harde schoten, welke Oudshoorn behoorlijk onschadelijk maakte, moet hij tenslotte zwichten voor een schot van v. Elk, die na een doorbraak via de binnenkant van de paal in 't doel schiet (43). 70 sloeg de club van Abe Lenstra het Groningse Be Quick. Tijdens een aanval op het doel van Be Quick: geheel links Brandsma (Heerenveen); links op de voor grond Lenstra; rechts (met opge trokken knieën) Blauw (Heeren veen). Teylingen doet er nog een schepje op, waar tegen Lugd. niet opgewas sen is, de spelers haken vermoeid. Ión de laatste minuut nog een poging van Lugd., welke een benauwde cor ner voor haar oplevert, doch de spil van Teylingen keert het gevaar. WASSENAAR—GOUDA 2—2 Verscheidene duizenden toeschou wers Gouda bracht natuurlijk ook een groot aantal supporters mee in een extra trein en een dertiental bussen zijn gistermiddag getuigen geweest van een sensationele wed strijd om de leiding in de afdeling tussen Wassenaar en Gouda. De wedstrijd eindigde in een gelijk spel, wat do verhouding wel juist weer geeft. De rust ging in met een 20 voor sprong voor de Wassenaarders. Na een nerveus begin, begonnen beide elftallen hun krachten te ont plooien De Goudse aanvallen waren snel en goed opgebouwd. Maar de Wassenaarse verdediging liet zich niet verrassen en in laatste instantie was keeper v. Oostrum in goede vorm, terwijl de voorhoede der thuisclub verschillende malen het' Goudse doel in gevaar brachi Na 8 minuten had W. Verwoerd succes toen hij een door de keepei terug- gestompte bal opving en in het net deponeerde (10). Om beurten trokken beide voorhoeden ten aan val zonder dat het tot goals kwam. Na een half uur kreeg Gouda, we- tens een Wassenaarse overtreding in et strafschopgebied een penalty toegewezen. De Goudse linksbinnen Hommels schoot de bal te zacht in en keeper v. Oostrum wist al vallen de het gevaar te keren. In de laatste minuut van de eerste helf brak Verwoerd door en hij schoot onhoudbaar in, de voorsprong van de thuisclub daardoor vergro tend tot 20. Gouda begon de tweede helft met een fanatiek offensief en de Wasse naarse achterhoede moest alle zeilen bijzetten. Verscheidene malen moest keeper Oostrum redding brengen en hij deed dat op fraaie en moedige wijze. Na een kwartier echter kwam de Goudse midvoor Jansen alleen op het doel afgstormd en zijn schot was onhoudbaar (21). Gouda wierp al le reserves waarover de spelers nog beschikken in de strijd. Het spel werd af en toe wat al te hard en de scheidsrechter deelde dan ook nogal wat vrije trappen tegen de gastheren uit. Het leek erop, dat Wassenaar de voorsprong zou kunnen behouden. Maar 4 minuten voor het einde ken de de scheidsrechter een strafschop toe aan Gouda een volgens velen wat al te zware straf die door de linksbinnen Honkoop werd benut (22). Onder de grootste spanning verliepen de laatste minuten; de stand bleef echter gelijk. FRANKRIJK—NEDERLAND. Naar het A.N.P. verneemt zal de wedstrijd Frankrijk—Nederland, wel ke 10 December te Parijs wordt ge speeld, geleid worden door de Bel gische scheidsrechter Baert. Het bestuur van de K. N. V. B. heeft .een keuze gedaan uit een voordracht van drie en aan de Franse voetbalbond verzocht accoord te gaan met Baert. EIRE—NOORWEGEN 2—2. De landenwedstrijd tussen Eire en Noorwegen te Dublin eindigde in een gelijk spel, 22, een zeer verdien stelijk resultaat van het Noorse team. In de ploeg van Eire was op het laat ste ogenblik nog een wijziging geko men. Martin, de spil van de Villa, kon niet uitkomen in verband met een tegen Portsmouth opgelopen blessu re. Zijn plaats werd ingenomen door Johnny Carey, die oorspronkelijk als rechtsachter was opgesteld. Op die plaats kwam nu Sean Fallon van Cel tic (Glasgow). De rust kwam met 21 vcror Noorwegen na een 2—0 ^voorsprong. Alphen heeft weliswaar een punt weten te bemachtigen in Hoek van Holland, maar het moet ons uit de pen, dat een stevige Alphense over winning een betere uitslag was ge weest voor deze wedstrijd. Alphen trapt af met de zon in het gezicht, waarmede de Alphense ach terhoede aanvankelijk nog al te kam pen heeft- Spoedig blijkt het bij Al phen weer goed te gaan en verschil lende keurig opgezette aanvallen rol len op het Hoekse doel af. De scho ten zijn echter te onzuiver zelfs als Lentz eenmaal alleen voor de doel man verschijnt, schiet hij de bal nog naast. Aan de andere kant moet Brit semmer een enkele maal al zijn krachten inspannen om erger te voor komen. Even voor de rust weet Post uit een voorzet van Tuinenburg met een keurige kopbal zijn elftal de lei ding te geven (01). In de tweede helft moet Alphen aanvankelijk alle zeilen bijzetten, maar na een kwartier spelen, wordt de stand gelijk 11. Alphen komt dan weer sterk in de aanval, verschil lende goede kansen blijven echter on benut, zelfs ziet van Egmond uit een hard schot de bal tegen de staander komen, en onveranderd komt het einde. rillerig, lusteloos, Neem U toch in acht bij de eerste verschijnselen! Bestrijdt dadelijk die opkomende griep! Neem één of twee AKKERTJES en ga vroeg naar bed!/Y^\V helpen direct If ALPHIA—RIJSWIJK 0—4 Door met 40 van het bezoekende Rijswijk te verliezen heeft Alphia, voor eigen publiek spelende, toch wel zeer teleur gesteld. De vermel ding, dat deze nederlaag nog niet eens geflatteerd is voor de Rijswij- kers zegt nog meer. Door deze neder laag raakt Alphia steeds meer achter op bij de leiders en het ziet er naar uit, dat de Alphianen ditmaal de reis niet halen. Verschillende spelers ble ven zowel in taktisch als technisch opzicht beneden hun normale vorm. Onder de uitstekende leiding van de heer Koppeschaar ontwikkelt zich direct een felle strijd en reeds na zeven minuten spelen weet de rechts binnen der gasten het eerste doel punt te scoren (01-. De daarna op komende mist was voor spelers en toeschouwers nog al hinderlijk. On danks hardnekkige pogingen van de Alphianen om gelijk te maken faal den deze alle. In de tweede helft wisten de gas ten spoedig van een falen van de Alphiaspil te profiteren en het werd 02. De rechtsbinnen bracht de stand op 30, waarna Alphia een vrijwel geslagen elftal was. De linksbuiten zag een keihard schot door de han den van doelman Kramer glippen, waardoor de stand 04 werd, wat tevens ook de eindstand werd. ROODENBURG—HOLLANDIAAN 2—4. In een vooral van Hollandiaan-zij- de enthousiast gespeelde wedstrijd, is het onze stadgenoten niet gelukt een verdiend gelijk spel uit 't vuur te slepen en werden vaak de meest opgelegde kansen gemist. Roodenburg begon heel goed, gaf steeds de toon aan, maar kon de snelle rechtervleugel van de gasten niet goed in bedwang houden waar door reeds na een kwartier .spelen Mostert fraai wist in te schieten (01). Daarvoor had Rodenburg reeds enkele goede kansen gemist, want binnen vijf minuten forceerde de thuisclub twee hoekschoppen, waarbij van Dorp en v. d. Zeeuw het doel op de verkeerde plaats zochten. Door het openzetten van de buiten- spelval menige Roodenburgaanval liep hierop dood wist Hollandiaan lang stand te houden en weer was het de gevaarlijke rechtervleugel, die na 25 min. spelen door wist te breken. Hofman was de maker van het tweede doelpunt (02). Geluk kig wist Lens, tien minuten voor rust verdiend de achterstand te ver kleinen (12). Ook na de hervatting begon de thuisclub met een sterk overwicht, maar tot twee maal toe verscheen V d. Zeeuw alleen voor de keeper, om beide malen te falen met zijn schot. Een snelle uitval, na goed steunend werk van de Hollandiaan midden linie, bracht na 15 min. voor de gas ten opnieuw succes (13). Rooden burg gaf zich niet gewonnen en weer was het Lens, die na een hoekschop de spanning er in bracht (23). Bei de ploegen zwoegden voor de zege en daarom was het jammer, dat bij een aanval van Hollandiaan, de rechtsachter van Roodenburg in eigen doel schoot 24. Hollandiaan trok zich geheel in de verdediging en alleen het hinderlijk appeleren van de H.-grensrechter bracht de gemoederen danig in be weging, waardoor ook de strijd bin nen de lijnen, verre van aangenaam werd. Het bleef echter bij de hier voor genoemde stand, waardoor de thuisclub twee kostbare puntjes ver speelde. ASC—TONEGIDO 5—2. Het Voorburgse Tonegido heeft als zoveelste moeten erkennen, dat het met ASC kwaad voetballen is in Oegstgeester klei. Niet dat eerstge noemde zoveel minder speelde. De gelijkmaker in de tweede helft was daarvan het bewijs, maar daarna stelde het terrein de Voorburgers voor zulke zware eisen, dat het eind signaal hen als een opluchting in de oren moet hebben geklonken. Spe lers als De Troye en Vreeken, de technisch zo bekwame binnenspelers van Rood-zwart kregen toen eerst goed hun kansen en het pleit was spoedig beslecht. Uiteraard kreeg ook Brard de juiste passes en dank zij het goede spel der Voorburgse achterhoede is het bij vijf doelpun ten van de rood-zwarte aanval, waar in ook De la Bije een constant stij gende vorm vertoont, gebleven. Na een tien minuten wist Brard de score te openen en nadat Brard en De Troye het Voorburgse doel nog eens belaagd hadden, dook bij een aanval van ASC De la Bije op, die een gaatje zag en de thuisclub leidde met 2—0. Toch zouden rood-zwarten niet direct op de grijp bare zegen afstuiven, want uit een corner van rechts kopte de Tonegido- centervoor het eerste tegenpunt langs Schalk in de A.S.C.-touwen. En zoals reeds gememoreerd kwam na de rust door de zelfde speler de gelijkmaker ter wereld. Toen pas konden de rood-zwarten hun slag slaan. Fraaie combinaties merkwaardig goed kan dat gaan, als het in de rood-zwarte ploeg lukt I wedden opgezet en terwijl de afwer king nog even op zich liet wachten, I v/as het duidelijk dat ASC ging win- Maar de aanvallen kregen hun af- werking en het was De Troye, die het blijkbaar niet alleen met de mond maar ook met de voeten kan. Zijn venijnig schot gaf de Voorbrug- se doelman geen kans Ever? later verscheen hij weer voor 't „vijandelijk" de wedstrijd werd in prima verstandhouding gespeeld doel, doch op het moment dat hij zou schieten beging een der Voor burgers een overtreding, waarvoor de scneidsrechter ASC een strafschop toekende. Voor Vreeken een gemak keiijk vrachtje om ook zijn aandeel in de score te nemen. Hard en zui ver in de bovenhoek! V'ak voor tjjd breekt dan nog De Troye door om zijr welverdiende tvjeeoe en ASC's vijfde doelpunt Ie scoien. Is men in het rooo-zwarte elftal iets van plan?l ARCHIPEL—S.J.C. 2—2. Als wij in ogenschouw nemen, dat SJC gisteren de strijd tegen Archi pel moest aanbinden met invallers links- en rechtsbuiten, mogen wij zeggen, dat de Noordwijkers in deze lang niet gemakkelijke uitwedstrijd, een behoorlijk resultaat hebben ge boekt. Eindelijk hebben zij hun veld- meerderheid, welke ook in deze wedstrijd bestond, eens in doelpun ten kunnen omzetten, hoewel de ve le goede kansen lang niet alle benut werden. De gastheren zaten al dade lijk voor het SJC-doel, doch de ko gel van Janssen werd door de SJC- keeper onschadelijk gemaakt. Dan volgen enkele verwoede SJC-aan- vallen, doch in uiterste instantie wjst keeper Reyersen hier wel raad op. Ook Archipel zette alles op de aan val en het was hoofdzakelijk de rechtervleugel, welke hierbij zeer gevaarlijk was. Als na 10 min. spe len Budel afgemeten voorzet, is het Janssen, die met een hard schot de SJC-keepër passeert (10) Dit suc ces bracht aanvankelijk nog meer enthousiasme in de Archipelploeg, doch de korte druk op het SJC-doel werd goed doorstaan en spoedig was niet alleen het evenwicht hersteld, maar werden de SJC-aanvallen me- nigvuldiger en kreeg de Archipel- verdediging handen vol werk. Hoe er echter gewerkt werd, de SJC-ers konden het doel voor rust niet vin den en werd de eerste helft beëin digd met 10 voorstand voor Archi pel. Na rust hadden de SJC-ers geen hinder van de zon, hetwelk vooral voor de voorhoede van groot belang was. Zij begon direct fanatiek aan te vallen en als na 4 min. speler G, Koelewijn door de geheel terugge drongen Archipel ploeg heen breekt, geeft hij Reyersen geen schijn van kans (11). De aanvallen van SJC blijven aanhouden en reeds na 3 minuten weet C. Alkemade op han dige wijze 12 te deponeren. De Ar chipel-ploeg geeft eich echter nog niet gewonnen en met lange centers zetten zij hun voorhoede aan het werk en met succes, want als de eerste 10 min. vol zijn, weet 'sGra- venzande een bal, welke van de dek lat terug ketst, op te vangen en on der de vallende keeper in het SJC- doel te plaatsen (22). De strijd gaat nu om de leiding en beide ploe gen spannen zich hiervoor boven mate in, waarbij de SJC-ers de beste kansen weten te scheppen, doch steeds is er een reddend been of hoofd welke doelpunten voorko men. Enkele minuten voor het ein de tellen wij al het wistpunt voor SJC, doch met kunst en vliegwerk wordt nog juist op de doellijn het zekere doelpunt voorkomen. V.V.S.B.—DOCOS 10—1 Deze wedstrijd, die op een ietwat glad, doch overigens goed bespeel baar veld werd gespeeld, is op 'n ge decideerde doch enigszins geflatteer de overwinning voor de Bavomensen uitgelopen. Docos beging de fout het spel gedurende de gehele wedstrijd veel te kort te houden. VVSB daar entegen hield haar spel flink open, waardoor de Docos-defensie handen vol werk kreeg. Ongeveer 12 min. na de aanvang opende de Wit voor VV SB de score met een fraaie kopbal uit een goede voorzet van v. d. Klauw. Docos viel hierna verwoed aan, doch de Leidse aanvallen lever den geen succes op, daar hun spel te doorzichtig was. Daarna was het v. Gijlswijk, die er 20 van maakte en even later v. d. Togt 30. Docos kreeg hierna inderdaad twee goede goede kansen, doch keeper Meeuwis- se was op tijd uitgelopen en wist dit gevaar te bezweren. Na de hervatting was Docos min of meer uitgespeeld. Wel gaven zij de strijd niet op, maar waren meren deels tegen de goed combinerende voorhoede van VVSB niet opgewas sen. Enkele kansen wisten de gasten niet te benutten, maar nadat het 6-0 was geworden konden zij de eer toch redden. De gehele voorhoede van W SB maakte doelpunten; v. d. Togt was met'3 voltreffers topscorer; Koo- men, de Wit en v. Gijlswijk maakten er ieder 2 en v. d. Klauw scoorde één doelpunt. VVSB was over alle linies sterker en de Docos-achter- hoede kon niet goed op dreef komen. DE UITSLAGEN. Eerste klasse A: AchillesZwolse Boys 21; VelocitasHSC 22; Go- AheadZwartemeer 20; Heeren veenBe Quick 70; FrisiaLeeu warden 2'0. Eerste klasse B: NECEnschedese Boys 11; Vitesse't Gooi 01; He raclesHengelo 00; DOSWage- ningen 23; EnschedeAjax 2—4; DWSAGOW 0—2. Eerste klasse C: Blauw WitRCH 3—2; Hermes DVS—ADO 3—1; Haar lemVSV 20; DWVDe Volewijc- kers 02. Eerste klasse D: XerxesLonga 15; EmmaDe Baronie 71; Wil lem IIFeijenoord 31; NACTSC 1-4); Sparta—NO AD 0—1; BW— RBC 0—2. Eerste klasse E: VWEindhoven 23; BleijerheideSportclub Emma 10; PSVMW 21; Limburgia Chèvi'emont 01; HelmondiaBra- hantia 24; MauritsSittardia 33. Eerste klasse A: Heerenveen 9 Be Quick 10 Sneek 9 Leeuwarden 10 Zwartemeer 10 Achilles 9 Frisia 10 Go Ahead 10 G. V. A. V. 9 H. S. C. 9 Zwols Boys 9 Velocitas 10 Eerste klasse B: Enschede 10 D. W. S. 10 A. G. O. V. V. 10 Wageningen 10 N. E C. 10 Ajax 9 D. O. S. 10 't Gooi 9 Ensch. Boys 10 Heracles 10 Hengelo 9 Vitesse 9 0 1 16 36—12 1 3 13 32—25 0 3 12 27,16 0 4 12 30—29 3 3 11 19—19 2 3 10 17—16 0 5 10 21—12 0 5 10 16—25 1 5 7 17—18 16 5 14—25 0 7 4 9—22 4 6 4 14—33 6 2 2 14 1613 5 3 2 13 13—8 6 1 3 13 16—11 4 5 1 13 1611 4 4 2 12 13—9 4 2 3 10 15—13 4 2 4 10 18—16 3 3 3 9 9—9 3 2 5 8 15—15 2 3 5 7 8—15 Eerste klasse C: Blauw Wit 9 7 1 1 15 28—12 Herm. D. V. S. 9 5 2 2 12 22—11 R. C. H. 8 4 2 2 10 15—9 Vole wijekers 9 4 a 3 10 1815 E- D. O. 9 3 3 3 9 1015 A. D. O. 7 4 0 3 8 14—11 S. V. V. 8 4 0 4 8 14—16 V. S. V. 9 3 1 5 7 13—16 H. B. S. 8 2 2 4 6 17—18 D. W. V. 9 2 2 5 6 12—21 Haarlem 8 2 1 5 5 12—15 K. F. C. 7 1 2 4 4 7—21 Eerste klas se D: N. A. C. 10 6 2 2 14 14—10 B. V. V. 9 5 2 2 12 21—9 Emma 9 4 3 2 11 23—17 Willem II 9 5 1 3 11 16—13 Feijenoord 9 4 3 2 11 14—13 R B. C. 9 3 3 3 9 16—16 N. O. A. D. 10 3 3 4 9 14—17 Sparta 9 3 2 4 8 16—14 Xerxes 9 4 0 5 8 23—25 T. S. C. 10 3 2 5 8 15—21 Longa 8 2 3 3 7 7—6 De Baronie 9 1 0 8 2 8—26 Eerste kla*. se E: P. S. V. 9 9 0 0 18 27—8 Eindhoven 9 6 2 1 14 34—14 V V. v. 10 4 3 3 11 24—17 Spel Emma 9 5 0 4 10 16—16 Chèvfemont 10 4 2 4 10 18—22 Maurits 9 2 5 2 9 20—20 M. V. V. 10 4 1 5 9 18—17 Bleijerheide 10 3 3 4 9 11—15 Brabantia 8 2 2 4 6 10—13 Helmondia 10 2 2 6 6 13—28 Sittardia 9 1 3 5 5 20—30 Limburgia 9 1 3 5 5 16—27

Leidse Courant | 1950 | | pagina 5