Geslaagd Olympisch Sportfeest in Amsterdam Nieuw Ned. record van Foukje Dillema op 200 M. Schulte won wielerkampioenschap profs op de weg Heerenveen nam revanche op Limburgia MAANDAG 19 JUNI 1950 DE LEIÜSE COURANT TWEEDE BLAD - PAGINA 1 Tijdens de olympische dag heeft Foukje Dillema gistermiddag in het olympisch stadion te Amsterdam het Nederlands record 200 meter hard lopen voor dames verbeterd met 0.1 seconde en het gebracht op 24,1 sec. Het oude record stond op naam van Fanny Blankers-Koen met een tijd van 24,2 sec., twee maal gemaakt, nl. op 10 Juli 1948 te Eindhoven en op 25 Juli van hetzelfde jaar te Lyon. Het wereldrecord staat op naam van Stella Walasiewiecz (Polen) met een tijd van 23,6 sec., daterend van 1935. Foukje passeert de eindstreep. Ned. Bondsploeg won van zwak Kopenhaags elftal F\ER TRADITIE GETRROUW is de Olympische Dag ook ditmaal weer een sportfeest geworden van grote allure ep charme, al dient tevens te worden geconstateerd, dat sportief gezien het gebodene niet altijd op hoog peil stond. Organisatorisch waren er hier en daar enkele vlekjes waar te nemen de voorlichting over de athletieknummers liet b.v. veel te wensen over maar over algemeen werd het programma op tijd en zonder veel haperingen afgewerkt, onder de onzichtbare leiding van drs. W. v. Zijll, de directeur van het Nederlandsch Olympisch Comité. Koningin Juliana en Prins Bern- hard woonden de Olympsiche Dag bij. Gymnastiek De weersomstandigheden, die zich in de ochtenduren wel heel somber hadden laten aanzien, klaarden bij de opening de opmars der 1200 trunsters van het K.N.G.V. geheel op en tenslotte scheen en vrolijk zon netje over de geheel gevulde tribu nes van het Olympisch Stadjon. Ruim 1200 dames marcheerden gracieus in haar vlotte witte costumes, voor afgegaan door de dragers der kleu rige verenigingsvlaggen, als een toonbeeld van discipline het veld op. Zij lieten de toeschouwers van een fraai staaltje knotszwaaien genieten. Van de tribunes af maakte het groene veld met de in het wit geklede turn sters, een alleraardigst effect. Weliswaar was de uitvoering var de oefening de knotsen met geheel feilloos aan het diagonaal richten mankeerde nog het een en ander maar niettemin verdienen de dames een woord van waardering. Door de verenigingen „Simson" uit Amsterdam. „Donar" uit Den Haag, de Utrechtse gymnastiekver eniging „Kracht en Vlugheid" en DOS van Amsterdam werden mooie staaltjes van behendigheid getoond in het tafelspringen. Wend- en keer- sprongen, oefeningen in handstand en overslag, rol- en snoekspringen stonden op het programma. Bij val oogstten de verrichtingen van de kampioensploeg „Simson". Ook deze turners waren in htm uit voeringen niet altijd prefect, maar hun losse saltosprongen, alsmede de hurksprongen waren zeer verzorgd en werden correct uitgevoed. Athletiek Aan de atletiekwedstrijden na men enkele buitenlandse cracks deel, o.a. de Olympische kampioen Arthur Wint; een reden te meer om te be treuren, dat op de hoogtijdag van de Nederlandse sport een athleet als Wim Sljjkhuis niet van de partij was. Bij de heren was de 400 meter een aantrekkelijk nummer. Een fel duel ontspon zich tussen Wint, de man met de reuzen passen en de Cana dees Mac Farlan, die zijn krachten tactisch had verdeeld en Wint op het laatste rechte eind met een onweer staanbare eindspurt op fraaie wijze passeerde. Zijn tijd bedroeg 47.5 sec., die van Wint 47.8 sec. Door het gevecht tussen de beide buitenlanders was de aandacht weg gevallen van ds Nederlandse athle- ten, van wie de Pro-Patria-loper Hofmeester een zeer goede koers liep en als derde eindigde in de tijd van 49.1. sec., zijn beste persoonijke pres tatie en een verrichting, welke in lange tijd niet meer in Nederland kon worden genoteerd. Op de 1500 meter gaf Harting het tempo aan, maar de Engelsman Nan- keville bleef hem op de hielen. De laatste wist elk tempo gemakkelijk te volgen, zodat Harting hem niet kwijt kon raken. In de laatste ron de liep de Engelsman onze landge noot gemakkelijk voorbij, maar in tussen bleek uit de tijd van beide deelnemers, hoe goed het is, dat Har ting een sterke tegenstander had ge kregen, want zijn tijd van 3 min. 53.4 sec. betekende een flinke verbete ring van zijn persoonlijk record. De tijd van Nankeville was 3 min. 52.6 sec. Op de 200 meter won de Engels en Lewis, met ruime voorsprong x Lammers en Scholten, waarbij alleen Lewis binnen de 22 sec.-grens kwam. Ook op de 800 meter viel weer een tweekamp te noteren tus sen een buitenlandse deelnemer, Mac Farlan en een landgenoot, Kist. De eerste ronde werd in een „gedrukt" tempo gelopen, hetgeen de tijden zeer nadelig heeft beinvloed. Mac Farlan perste er een nijdige eind spurt uit en won met gering ver schil van Kist, voor wie 1 min. 58 sec. werd afgedrukt. Foukje loopt Nederlands record. Twee landgenoten beheersten op deze Olympische Dag de nummers vrouwelijke athleten, Fanny Bh' kersKoen en Foukje Dillema, de gevestigde ster van de laatste jaren en de opkomende kracht, die echter niet tot veler teleurstelling te gen elkaar uitkwamen. Fanny BlankersKoen bewees in prachtige vorm te zijn door de 100 yards af te leggen in 10.9 sec., slechts 0.1 sec. boven het wereldrecord, dat op haar naam staat. Haar tegenstand sters, o.w. Dorothy Manley en haar landgenote Desforges, bleven met groot verschil achter. De fraaie tijd werd voor een belangrijk deel ver oorzaakt door de uiterst snelle start, welke de Olympische kampioene verrichtte, waardoor zij in een mi nimum van tijd op vol tempo liep en zonder vermindering van snelheid finishte. Op de 80 meter horden viel we derom dat grote verschil tussen haar en de overige tegenstandsters te no teren. - Tijd van Fanny-BlankersKoen 11.4 sec. en van de tweede aanko mende, de Engelse hordenloopster Desforges 12 sec. De verrassing van de dag. De grote verrassing zou echter ko men op de 200 meter hardlopen. Foukje Dillema had. de vijfde baan geloot, Dorothy Manley de binnen baan. Als een duvel uit een doosje, zo sprong de Friese athlete uit de holes weg. De start is bij Foukje Dillema zeker niet het best ver zorgde onderdeel van haar lopen, Het nummer 80 meter horden voor dames op de Zondag in het Olym pisch stadion te Amsterdam gehou den Olympische Dag werd gewon nen door Fanny Blankers-Koen in de tijd van 11,4 sec. Fanny springt over de laatste horde en wordt win nares. maar het vlotte vertrek verraste iedereen. Voox-ts ontwikkelde zij in de bocht een zeer hoog tempo, dat zij, komend op het rechte gedeelte, nog wist op te voeren met kleine krachtige passen. Haar voorsprong op de andere loopsters was inmid dels reeds zo groot geworden, dat de Friezin onbedreigd 7.0x1 gaan winnen. Helaas was haar finish niet geheel correct, zij raakte even haar balans kwijt en kwam ietwat scheef door de finish, hetgeen haar zeker op 0.2 sec. is komen te staan. Hetgeen des te meer te betreuren viel, aangezien Foukje Dillema de bijzonder fraaie tijd van 24.1 sec. had laten noteren, een nieuw Nederlands record en de beste tijd ma het wereldrecord op de ze afstand, hetwelk op naam staat van Stella Walasiewicz (Polen) met 23.6 sec., daterend van 1935. Het Ne derlands record stond op naam van Fanny BlankersKoen met 24.2 sec., gemaakt in 1948, het Olympische jaar. Zonder onderlinge strijd had Foukje Dillema in het gevecht te gen het horloge Fanny Blankers Koen een nederlaag bezorgd, een re cord ontnomen, waartoe men het Friese meisje op dit ogenblik nog niet in staat had geacht. Voetbal De hoofdschotel van de Olympische ig werd gevormd door de voetbal wedstrijd tussen een Nederlands Bondselftal en een reserve team van Kopenhagen, dat over de gehele linie en in alle onderdelen van het spel zwakker was dan de Ned. ploeg. Dit maakte de wedstrijd eigenlijk weinig interessant, maar het publiek, dat nu eenmaal graag veel doelpun ten ziet, heeft zijn hart kunnen op halen aan het frisse productieve voorhoedespel, dat het quintet Ver muntRijversLangelaanLenstra- Hofma deze middag demonstreerde met acht doelpunten als bekroning. Reeds 2 minuten nadat scheids rechter Aussum voor de aftrap had gefloten lag de bal reeds in het Deen se doel. Een aanval over links bracht de bal ineens voor de voeten van de vrijstaande Rijvers, die met een rus tig schot in het uiterste hoekje Nielsen stak er geen hand naar uit de score opende (10). Nog geen minuut later dachten wij de Denen de gelijkmaker te zien scoren, toen Verbeek binnen het strafschopgebied hands maakte, maar de recfrtsb. Reckendorff knalde de strafschop hard en hoog over het doe'. Het bondselftal bleef druk uit oefenen en maar zelden kwam de bal nu op de Nederlandse helft. Met goede combinaties werd aanval na aanval op het doel der rood-witten ondernomen, maar hoe fraai hét driehoekspel in het centrum ook was, de afwerking was lang niet al tijd feilloos te noemen en zo duurde het tot in de 21ste minuut voor Rij vers nummer twee in de touwen joeg Via een Deens been kwam de bal onverwacht bij de Bredanaar terecht. Rijvers nam de bal in de vlucht op zijn schoen en de Deense doelman was geslagen (20). Zonder veel overtuiging kwamen de Denen nu enkele malen het Ne derlandse strafschopgebied verken nen. Na ruim een half uur slaagden zij er in de achterstand te verklei nen door Reckendorff. die Kraak met een kopbal uit een vrije schop van de linkshalf Tönnesen passeerde. De moed kwam er wat in bij de gasten en wij noteerden een paar goede aan vallen op het Nederlandse doel. maar vijf minuten voor rust deed Ver munt alle hoop, die de gasten uit hun doelpunt hadden geput, in rook vervliegen. Een snelle rush naar onze mening ontving hij de bal in buitenspelpositie werd besloten met een hard schot, dat Nielsen te maohtig bleek (311. Na de hervatting kregen de Denen geen voet meer aan de grond. Het was Vermunt, die na twee minuten de bal uit een doelworsteling na een Voorzet van Hofma tussen de backs Jacobson en Olsen in het net schoot (4-1). De Denen waren nu meer in de aanval dan voor de rust. De Neder landse verdediging kon de doorzich tige combinaties echter steeds ou- vangen en onmiddellijk werd dan de voorhoede aan het werk gezet. Lan gelaan, die reeds veel goed werk had gedaan, maar nog niet tot een ge vaarlijk schot had kunnen komen, kwam nu ook aan zijn trekken. Na goed samenspel met Rijvers scoorde hij met een prachtig laag schot het vijfde Nederlandse doelpunt eri drie minuten later bracht hij de stand met een even fraaie goal op 61. Intussen kreeg ook Abe Lenstra een kans zijn goede werk in deze wedstrijd met een doelpunt te be kronen en de Fries maakte dankbaar gebruik van de gelegenheid. Met een schot van zeker 20 meter afstand verraste hij keeper Nielsen, die met zijn beide backs naast zich op de doellijn, als vernageld bleef staan. Tenslotte was het Rijvers, die na fraai voorbereidend werk van Lan stra en Langelaan de stand met een boogbal op 81 bracht. Paardensport Als waardig besluit was een sprln- concours vastgesteld. Hieraan namen elf ruiters en paarden deel, die voor een eventuele verdere training voor de Olympische Spelen van 1952 te Helsinki in aanmerking komen. On der meer werd door de zeer goede combinatie, de heer Van Loon met Springsteel, deelgenomen, het paard dat driemaal Nederlands kampioen terreinspringen werd. Ook de heer Gelderman met Countess, die en kele maanden geleden met dit paard, bij het internationaal concours hippi- que te Nice zo'n schitterend resultaat behaalde door de Grand Prix de la Ville te Nice te winnen, sprong mee. Helaas wist de heer Gelderman thans slechts de 11e en laatste plaats te bezetten. Het parcours, dat door de heer Jurgens was gebouwd, was iets zwaarder gemaakt dan het vorig jaar De lengte van het hindernis park bedroeg 550 meter. Het par cours zag er aardig en goed verzorgd uit en bestond uit 10 hindernissen en 16 sprongen, waaronder een dubbel- sprong en een driesprong. De uitslag werd: 1. E. H. M. van Loon met Springsteel 72.2 sec., 0 ft.; 2. Ritm. J. J. Gruppelaar met Ran dom Harvest in 68.2 sec., o ft.; 3. Ritm. W- F. K. Bischoff van Heems kerk het Marquita, 69.6 sec., 3 ft.; 4. J. Rijks met Master 63.2 sec, 4 ft., 5. W. j Hendrickx met Byou. Deze maakte 4 fouten en zijn tijd was 69.8 sec.; 6. B. J. J. M. Arts met Rocket 4 ft.. 70 sec 7. D. Siem met Rama- nochel, 4 ft- 75 sec.: 8. P. G Vos met Franklin d., 11 ft. 83,4 sec.; 9. majoor Gerrit Schulte in zijn kampioens trui 1950 na zijn overwinning. J. J. L. baron van Lijnden met Ten- tation: 11 ft. 84 sec.; (langste tijd die op dit parcours werd gemaakt; 10. J. van Wingerden met Cocktail, 12 ft 64.8 sec.; 11. D Gelderman met Coun tess: 12 ft- 71,8 sec. Om even voor half twee startten 66 profs op het bekende Cauberg-Cir- cuit te Valkenburg voor het Neder lands kampioenschap op de weg over een afstand van ruim 216 km. Bij deze dikke 200 km. kregen de deel nemers 22 Caubergen en even zovele afdalingen van de slingerende grint weg door het St. Jansbos te verwer ken. De eerste ronde bracht een vuurwerk van Smits, Bakker, Schel- lingerhoudt en Faanhof, waarvan de twee laatsten echter spoedig terug vielen. Bakker en Smits wisten na vier ronden een voorsprong van 1 min. 20 sec op het peloton te berei ken, doch als schakel daartussen re den Voorting, Vooren en Wagtmans met 28 sec- achterstand- De kopstuk ken in de hoofdgroep vonden deze voorsprong blijkbaar te groot en on der aanvoering van Schulte, Van Est en Lambrich'S werden de vluchtelin gen na een jacht van 3 ronden inge lopen. Tijdens deze achtervolging ki-egen Schellingei*houdt en Faanhof bandbreuk en beiden gaven meteen op. Na acht ronden had zich een kop groep gevormd van 31 renners, doch in de volgende ronde trokken Lam- briohs, Blankenauw en de Korver er tussen uit en wisten ruim 1 minuut voorsprong te nemen. Lakeman deed een verwoede poging om bij de kop lopers te komen, deze mislukte en even later was de course voor Lake man uit. Inmiddels had zich een nieuw trio van het grote peloton afgescheiden, nl. Schoenmakers, van der Zande en Steenbakkers. Vijf ronden lang bleef deze situatie ongewijzigd en gingen Labrichs, Blankenauw en de Korver op kop met een kleine minuut voor sprong op Schoenmakers, van der Zande en Steenbakkers, gevolgd door het grote peloton met 30 sec. achterstand. Na 17 ronden werd het eerste drietal door het tweede trio ingehaald en een ronde later slaagde het grote peloton er in de koplopers te achterhalen, waaruit de Korver in middels was uitgevallen. Nog 5 ron den waren te rijden en weer had zich een groot peloton gevormd van 17 renners. Alle achterblijvers had den opgegeven, behalve Vinken uit Geleen. Men bereidde zich reeds voor op een massasprint, maar in de voor laatste ronde werd het tempo met geweld opgevoerd, waarbij zich voor al de jonge Wagtmans onderscheidde. Vier renners doorstonden deze kracht proef: Schulte, Wagtmans, oud- kampioen Janssen en Voorting. Met een minuut voorsprong arriveerde dit viertal aan de finish, waarin Schulte na een moordend lange sprint gedecideerd winnaar werd. De uitslag luidt: 1- Schulte (Den Te Kopenhagen werd een ama teurssprintwedstrijd gehouden om de Grote Prijs van Denemarken. De Ne derlander Jan Hij zelen doorn werd winnaar. Tweede werd de Italiaan Maspes, terwijl de derde en de vier de plaats respectievelijk bezet wer den door de Deen Schandorff en de wereldkampioen Patterson (Austra lië). Hijzelendoorn klopte in de fina le de Italiaan Antonio Maspes, waar bij hij de laatste 200 meter in 12.5 sec. reed. Bij de prov. wielerkampioen schappen van Brabant voor amateurs te Chaam werd winnaar J. Roovers (Etten), die de 70 km aflegde in 4 uur 34 sec. Bij de kampioenschap pen van Zeeland, eveneens te Chaam werd de titel behaald door Van 't Westeinde (Nieuwdorp) in 4 uur 47 min.. Het prof kampioenschap van Frankrijk op de weg werd te Mon- thlery verreden en gewonnen door Bobet, 272 km in 7 u. 16 min. 56 sec. Te Brugg (Aargaar) werden de Zwitserse kampioenschappen verre den. Uitslagen; profs kampioen Ku- bler, 267 km iri 7 u. 14 min. 52 sec.; amateurs: kampioen Roethlin, 86 km in 4 u. 46 min. 54 sec. De Belgische profkampioen schappen werden te Westerloo ver reden. Winnaar werd Ramon, 270 km 7 uur 4 min. 7 sec. Bosch) 216 km 304 m. in 5 uur 35 min. 18 sec.; 2. Wagtmans (Breda) z. t.; 3. Janssen (ELsloo) z. t.; 4. G. Voorting (Haarlem) z. t.; 5. Middel kamp (Kieldrecht) op 57 seconden; 6- Wim van Est (St. Willebord) z. t.; 7. Van der Zande (Halsteren) z. t.; Loos (Amsterdam) z. t.; 9. De Hoog (Borgerhout) z. t.10. Lam- brichs (Bunde) z. t.; 11. Schoenma kers (Eindhoven) op 2 min. 34 sec.; 12- Steenbakkers (Den Bosch) z. t.; 13. Blankenauw (Nijmegen) z. t.; 14. Pauv/els (Kieldrecht) z. t.; 15. Van Gelderen (Sluiskil) z. t.; 1-6. Syen (Maastricht) op 2 min. 59 sec.; 17- Vinken (Geleen) op 7 min. KAMPIOENSCHAP VAN LIMBURG VOOR AMATEURS. Het provinciaal kampioenschap van Limburg voor amateurs, gere den over een afstand van 117 8 kilo meter, werd gewonnen door: Nolten (Geleen) in 3 uur 21 min.; 2. Stevens (Elsloo) op 23 sec-; 4. Willemsen (Nuth): 4. Joris (Geleen) en 5. Borg- hans (Kerkrade). OOK BARTALI NIET IN DE RONDE VAN FRANKRIJK? De deelneming vqn Bartali aan de Ronde van Frankrijk is niet zeker, aldus een bericht in het sportblad „Gazetta dello Sport" te Milaan. Bar tali zou aan de leiders van de ronde van Frankrijk hebben gevraagd om zijn masseur Colombo te mogen mee nemen, iets wat door Jacques God- det, directeur van „l'Equipe" zou zijn geweigerd. Van deze weigering zou mededeling zijn gedaan aan de heer Rodoni, president van de Ita liaanse wielerbond. Toen Bartali ver nam dat zijn verzoek was afgewezen, uitte hij zich als volgt: dan doe ik niet mee aan de Ronde van Frank rijk. Motieven van Goddet om het verzoek van Bartali af te wijzen zijn niet bekend gemaakt. WEDSTRIJDEN OP HERNE HILL Op Herne Hill werden internatio nale wedstrijden gehouden- De uit slagen luiden: Sprint over 1000 meter: 1. Harris iG B.), 2. Derksen (Ned.) op half wiel. 4000 meter achtervolging: 1. Gil len (Lux.) 5 min. 23,6 sec.; 2. van Steenbergen (België) 5 min. 38,2 sec 4000 meter achtervolging voor koppels: 1. HarrisGillen 5 min. 13,8 sec.; 2. SteenbergenDerksen 5 min. 14,8 sec. De laatste wedstrijd werd gereden over 10 km achter kleine motoren. De Luxemburger Gillen werd win naar in 11 min. 53,4 sec. Tweede werd van Steenbergen, gevolgd door Derksen en Harris. Laatstgenoemde kreeg na 7,5 km een lekke band. Het eindklassement van het om nium luidt: 1. van Steenbergen Derksen 19 pnt.; 2. HarrisGillen 15 pnt. Eindstrijd tussen Limburgia en Blauw Wit De strijd om het kampioenschap van Nederland heeft in de laatste phase nog onverwacht opnieuw enige spanning gekregen door de nederlaag van Limburgia tegen Heerenveen in de fraaie zege van Blauw Wit op Enschedese Eoys. Inplaats dat Limburgia in Heerenveen kampioen werd, kregen de Zuid-Limburgers een 5—3 nederlaag té slikken, waarmee de cluib van Abe Lenstfa revanche nam voor de in Brunssum ontvangen 7—0 nederlaag. Het zag er aanvankelijk niet naar uit, dat Limburgia zou verliezen, want na een kwartier hadden de Brunssumers reeds een 20 voor sprong. Uit een strafschop verklein de Jonkman een kwartier voor rust de achterstand (21). Daarna maak te Brandsma gelijk (22), Abe Len stra gaf zijn club toen de leiding na goed werk van Hofma (32) en Brandsma zorgde voor een 42 stand bij de rust. Ruim 15 min, na de her vatting wist H. van Lubeck van een Heerenveense verdedigingsfout te profiteren (43) en toen was er nog van alles mogelijk. Een mislukte strafschop tegen Heerenveen bracht het keerpunt van de strijd in het nadeel der Limburgers. De Graaf schoot de bal recht op keeper Veen- DROEVE ERVARINGEN VAN BRITSE PROFS IN COLUMBIA. Roy Paul van Swansea Town en Jack Hedley van Everton zijn uit Bogota te New-York gearriveerd op terugreis naar Engeland, bitter te leurgesteld over hun ervaringen in de Columbiaanse hoofdstad. Zij wa ren verleden week naar Bogota ge vlogen v/aar zij voor de millionnairs- club zouden uitkomen, die reeds meer Europese spelers heeft ge- engageerd, Gisteren deelden ze mee, dat, nadat hun aanvankelijk een contract voor twee jaar was beloofd volgens het welk zij samen 7000 pdst. zouden ont vangen, de club pressie had uitge oefend opdat ze een contract voor een veel lager bedrag zouden tekenen Volgens de beide Engelsen was er zelfs getracht hen een contract te doen tekenen onder het voorwend sel, dat zij hun namen zouden zetten onder een vergunning voor de pu blicatie van hun foto's- Zij hebben echter niets getekend. Paul en Hedley hebben tijdens hun verblijf in Columbia ieder slechfts 150 pesos (ongeveer 280 gulden) ont vangen. Zij hadden voortdurend geldgebrek. stra, waarmede de gelijkmaker voor Limburgia verkeken was, want Brandsma scoorde voor de derde maal voor Heerenveen (53) en on veranderd kwam het einde. Blauw Wit behield haar kansje op het landskampioenschap door een fraaie 7—1 zege op de Oostelijke kampioenen. Het feit, dat de Amster dammers bij rust slechts met 10 voorstonden, duidde niet op zulk een grote zege, doch in de rust hoorden de Blauw Witten, dat Heerenveen een 42 voorsprong had op Limburgia en zij meenden daarom deze wed strijd zeker niet te mogen verliezen. En in de tweede helft regende het doelpunten. Lakeman en Berman zorgden voor 30, uit een vrije trap van Selderhuis Sr- werd het 31 uit een voorzet van Bergman werd het 41, door Koper 51. terwijl Tjepkema en Tolmeijcr de stand op 6—1 en 71 brachten. XXX Te Lutterade won Ajax met 5—0 van Maurits, doch deze strijd was niet meer van groot belang voor de kopgroep. De stand is nu: Limburgia 9 6 1 2 13 33—13 Blauw Wit 9 5 2 2 12 30—21 Maurits 10 4 2 4 10 16—22 Ajax 9 4 0 5 8 21—16 Heerenveen 9 3 2 4 8 20—28 Ensch. Boys 10 2 1 7 5 10-25 PROMOTIE-DEGRADATIE. SJC heeft gisteren haar laatste kans op promotic verspeeld door op eigen terrein een 42 nederlaag te lijden tegen het Vonrburgse Tonegi- do. De wedstrijd VVP—GSV werd uitgesteld. De stand is nu: Tonegido 5 V.V.P. 4 S.J.C. 5 G.S.V. 4 3 117 11—9 2 2 0 6 6—2 1 1 3 3 5—8 0 2 2 2 6—9

Leidse Courant | 1950 | | pagina 5