Iphen op Donderdag 18 Mei a.s. van het Internationaal WOENSDAG 17 MEI 1950 DE LEIDSE COURANT Uniek in de gehele wereld, waarin de meest zeldzame soorten vogels zijn ondergebracht. Zeven volières zijn er zonder enige afscherming in een artistiek gebouw. Daarin vliegen de kleurrijkste vogels. Tot in de opening, verder vliegen de vogels niet. Deze inrichting is de eerste in ons land. Avifauna breekt met alle tradities. Het is anders dan alle bestaande dierenparken. De volkomen natuurlijke omgeving is een geheel nieuw aspect. Philips zorgde voor de nieuwste avondverlichting, in ons land nooit eerder toegepast. Feeëriek zijn de ver lichte watervallen en vogelverblijven. Het Avifauna paviljoen en de terrassen bieden prachtige vergezich ten over het park. Om het uur vaart een fraaie salonboot naar de Braasse- mermeer voor een prachtige tocht. Avifauna is geopend: Werkdagen van 9.3023.45 uur; Zondags van 1223.45 uur. Toegangsprijs: Volwassenen 1.kinderen beneden 14 jaar 0.50. Boottocht: Volwassenen ƒ0.85; kinderen beneden 14 jaar 0.40. Persoonlijk dagabonnement, dat elke dag tot 18.30 uur toegang verleent 8.50. Persoonlijk dag- en avondabonnement niet voor spe ciale uitvoeringen 15. Op vertoon van deze abonnementen zijn voor kinderen beneden 14 jaar van de houder, toegangskaarten ver krijgbaar ad 0.35. Vanuit Leiden kunt U Avifauna b.v. voordelig bereiken met de busdienst N.V. „Citosa". (Retour Avifauna, incl. entrée voor volwassenen 1.35, voor kinderen 0.75) of met de salonboot van de firma Reederij Gebrs. Har- land. Plaatsbewijzen verkrijgbaar walkantoor Beester- markt, Leiden.

Leidse Courant | 1950 | | pagina 10