Gemeenteraad van Voorschoten Gemeenteraad van Leiderdorp PROGRAMMA Vacantievreugd voor de Leidse Jeugd ZATERDAG 6 AUGUSTUS Ï949 DE LEIDSE COURANT TWEEDE BLAD PAGINA 3 Mevrouw Romijn en de heer For tanier waren verhinderd de verga dering van de raad van Voorscho ten bij te wonen. Direct na de ope ning werden de heren Limburg, Vi- ven en Mooij benoemd tot leden van de commissie van onderzoek van de geloofsbrieven van de nieuwbenoem de raadsleden. De leden bevonden de geloofsbrieven in orde, waarna besloten werd tot toelating van de nieuwbenoemde raadsleden. B. en W. stelden voor 25.sub sidie toe te kennen aan de Bond te gen het vloeken. De heer Sirks meende, dat deze subsidie niet ge heel verantwoord was. B. en W. dachten hier anders over, evenals de heer v. d. Hulst. De heer Limburg zeide, dat het streven van de bond weliswaar op het gebied van de Kerk lag, maar toch ook een volksbelang is. De heer Schrama vond het voor stel redelijk en de heer Sirks kon het doel van de bond wel onder schrijven. De heer Viveen had wel bezwaren, maar uit zakelijke over wegingen wil hij hierover heen stap pen. De bond krijgt dus zijn 25. subsidie. Ook de Stichting Tentoonstelling „Jeugd van Nederland", gevestigd te Amsterdam, verkreeg voor haar te houden tentoonstelling „Jeugd van Nederland" 40.subsidie. De heer Viveen had hiertegen geen be zwaar, maar is er ook geen verzoek cm subsidie binnengekomen van de tentoonstelling „De mens en zijn Arbeid", die te Leiden gehouden wordt? Inderdaad. Bij deze tentoon stelling heeft Voorschoten en spe ciaal de jeugd veel belang en zelfs volgens spr. meer dan bij een lan delijke tentoonstelling. Derhalve verzoekt de heer Viveen het stand punt van B. en W. inzake toeken ning van subsidie aan deze tentoon stelling te herzien en alsnog subsi die toe te kennen. Aan dit voorstel zal gevolg worden gegeven. Aan de Commissaris der Koningin zal een brief van erkentelijkheid worden gestuurd voor de toekenning van de kristallen verkeers-bokaal. Het voorstel subsidie aan het „Groe ne Kruis" voor vervoer van kinde ren naar scholen voor bijz. 1. o. te Leiden werd zonder hoofdelijke stemming aangenomen, evenals het voorstel 118.000 beschikbaar te stellen voor de verbetering van de traverse bebouwde kom voor door gaand verkeer. Het voorstel van grondruiling met de Geref. Kerk ten behoeve van de verbetering van de doorgang in de bebouwde kom, waarbij de Geref. Kerk grond af staat aan de gemeente en evenzo omgekeerd kwam geheel zonder be merkingen onder de hamer. De Wijngaardenlaan zal in de toe komst een grondige wijziging on dergaan. Met de directeur-hoofdin genieur van de Prov. Waterstaat heeft de gemeente, behoudens goed keuring van der raad en Ged. Sta ten in beginsel overeenstemming be reikt omtrent het volgende: Reconstructie van de Wijn gaardenlaan. De provincie reconstrueert op' haar kosten de Wijngaardenlaan, waar door een middenbaan, breed 6 m, voor het doorgaand verkeer ont staat, bermen ter weerszijden daar van ter breedte van 1.25 m worden verkregen en „dienwegen" ter breed te van 4.50 m worden behouden. De middenbaan en de bermen worden door de provincie onderhouden en de dienwegen en trottoirs door de gemeente. De Papelaan vanaf de spoorbaan komt in eigendom en be heer en onderhoud van de gemeen te. Het is de bedoeling om de Wijn gaardenlaan te benutten als hoofd- verkeersbaan voor het verkeer ko mende van en gaande naar' Wasse naar. Deze laan geeft dan aanslui ting op de nieuV/e doorgang door het dorp, de Kon. Julianalaan. De heer Viveen schilderde de Wijngaardenlaan minder mooi. Als boulevard was ze geheel mislukt en ook door de nieuwe aanleg zal ze niet mooier worden. We zullen dit plan maar met een diepe zucht slik ken. De dienst van Openbare Werken zal worden uitgebreid met een tech nisch tekenaar. Het voorstel betref fende de subsidiëring bijzondere kleuterscholen nam een uur en 40 minuten in beslag alvorens het werd aangenomen. Was de subsidie aan de bijz. kleuterscholen 8,00, door "et nieuw aangenomen voorstel wordt deze subsidie per leerling verhoogd tot 25.00. De finantiële consequen ties, welke de verhoogde subsidie met zich brengen bedraagt voor de gemeente de somma van 6800. per jaar. De mogelijkheid is niet uit gesloten dat binnen afzienbare tijd dit bedrag verminderd kan worden met een rijkssubsidie. Aan de nieu we subsidie zijn voorwaarden ver bonden. Dienaangaande werd aan de raad een verordening voorgelegd. De heer Sirks nam bijna artikel voor artikel onder de loupe. Ook de heer Mooij zag gaarne enige artikelen aangevuld of gewijzigd. Ofschoon wij vermoeden dat over de veror dening het laatste woord nog niet gesproken zal zijn, werd zij vastge steld. De hondenpenning ingevoerd De hondenpenning is reeds lang in de Voorschotense raad een onder werp van gesprek. Speciaal de heer van der Hulst heeft zich op dit on derwerp vastgezet. B. en W. kwamen in deze vergadering met een voor stel om de hondenpenning bij ver ordening verplicht te stellen. De heer van der Hulst zag gaarne nog enige wijzigingen aangebracht o.a., dat bij verlies of vermissing van de penning tegen kostprijs een nieuwe penning moet worden aangevraagd. Daarna werd het voorstel aangeno men, zodat de hondenpenning een feit is geworden. De heer Mooij was tegen het voorstel. De heer Limburg krijgt de ere-penning! Hierna werd aan de heer Limburg verzocht de zaal te verlaten. In zijn fwezigheid stelden B. en W. voor om aan hem, wegens zijn 25-jarig raadslidmaatschap, de erepenning an de gemeente Voorschoten te 'erstrekken. Dit besluit van B. en W. werd aangenomen. De heer van der Hulst besprak by de rondvraag klachten van de huis moeders. Tegenwoordig moeten zij door de verhoogde gasprijs bij lich ting a an de meter steeds bijbetalen, terwijl er vroeger nog wel eens iets overschoot. De heer van der Hulst verzocht, zo mogelijk hier een an dere oplossing te zoeken. De voorz. zal navraag doen of dit mogelijk is. Aan de heer van Dodeweerd kon de voorz. mededelen dat de plannen aangaande de Papelaan in een ver gevorderd stadium zijn. Afscheid van aftredende leden Aan het einde van de vergadering nam de burgemeester het woord en richtte zich tot de leden van de raad. Verschillende leden zullen niet te rugkeren en derhalve past een woord van afscheid. Spr. zeide, dit niet tragisch te zullen doen, want dat is geenszins nodig. Hij bedankte hen voor het werk, dat zij voor de ge meente hadden verricht en was hen aaarvoor erkentelijk. In het bijzonder bracht hij dank aan de beide wet houders voor het vele, dat zij in de raad en in de raad van B. en W. hadden verricht. Er stonden vele wensen in het boekje van B. en W. Vele zijn vervuld, hoewel niet alle. Voor hun medewerking aan de groei en bloei van Voorschoten was hij hun dankbaar. Hierna richtte de burgemeester zich tot liet oudste raadslid, de heer Limburg, die zich uit de raad terug trekt. Spr. memoreerde de 25-jarige zittingsperiode van de heer Limburg. Sinds 1924 is de heer Limburg lid van de raad geweest, uitgezonderd dan de tijd van de oorlog en de pe riode van de noodgemeenteraad. Spr. dankte de heer Limburg voor zijn gedegen adviezen en overhan digde hem de erepenning. De heer Limburg herinnerde in zijn antwoord aan de tijd van 1917 naar het heden. Toen was hij voor het eerst "in de raad aanwezig. In 1918 als verslaggever van „Het Vader land" en in 1924 voor het eerst als raadslid. Daarna haalde spr. vele oude herinneringen op uit zijn zit tingsperiode. Hij gewaagde van de tijd, waarin de heren Eggink, Brag- gaar en Mens in de raad zaten. Reeds 3 jaar geleden was hij van plan ge weest zijn raadslidmaatschap op te zeggen, omdat het politiek gezien volgens spr. niet juist is lid te zijn van de raad en schoonvader van de secretaris. Wethouder van Vliet sprak een afscheidswoord namens de Prot. Chr. fractie. Daarna dankte de heer Limburg B. en W. en de raad voor de ontvangen penning; hij stelde de toekenning op zeer hoge prijs. De heer Viveen zeide, dat voor de raadsleden de heer Limburg een goede mentor is geweest. In de laat ste jaren zijn de verhoudingen tus sen spr. en de heer Limburg enigs zins gewijzigd, maar de persoonlijke vriendschap had hier niet onder ge leden. Met de wens: „dat het ten einde des avonds licht moge wezen" eindigde spr. zijn toespraak. Hierna sluiting. KATWIJK Geboren: Leendert z. v. L. Krijgsman en W. P. v. d. Holst, Krijntje d- v. C. van Duyn en C. v. d. Boon. Jannetje d. v. A. de Jong en W. Kuyt. Niesje d. v. J. van Leeuwen en A. van Rooien. Petronella A. M. d. v. H. A. Topper en M. J. Brouwer Huig N. z. v. J. Schaap en K. Hoek. Ondertrouwd: E. J. v. d. Eshof en C. A. Schooten. D. Ouwehand en P. Klaassen, A. Souveryn en G. P. Dijk man. Getrouwd: G. D. Buis en B. E. Vooys. D. Plug en A. W. Tricht. G. van Hanswyk en G. Guyt. Overleden: A. Kraaienoord wed v. B. Guyt 81 jaar. KATWIJK AAN DEN RIJN Personalia. Voor het examen hoofdacte deel B slaagde mej. A. A. Blansjaar alhier. LEIDSCHENDAM Sportieve liefdadigheid. R.K.A. V.V. 1 zal Zondag 14 dezer een wed strijd spelen ten bate van Herwonnen Levenskracht, Santos, Niwin, Diesel actie. Morgen gaat A.V.V. met de sup porters een autotocht maken. Geboren: Odette Jeanette d. v. L. C. de Haas en E. v. Schaik, Adriaan Cornelis z. v. C. J. Verschu ren en C. van Ofwegen, Theodorus Jacobus Maria z. v. C. N. Janson en C. A. van Haaster, Marinus Johannes Maria z. v. H. v. Leeuwen en A. M. Belt, Godefridus Adrianus Maria z. v. C. W. de Jong en G. v. d. Poel. Margaretha Anna Maria d. v. G. C. Koot en A. W. M. Westgeest Johan nes Marinus z. v. K. L. v. d. Hout en G. J. Staal, Leonardus Abraham Ma ria z. v. L. J. v. d. Meer en J. C. v. d. Meer, Maria Prudentia d. v. J. L. v. Leeuwen en Pr. M. Cabooter. Jo hannes Theodorus Maria z. v. J. W. Olsthoorn en I. M. v. Heiningen. Ondertrouwd: Petrus Th. de Jong Zotermeer en M. v. Houweling, Nico- laas Bontje en Sophia C. Hendriks. Getrouwd: M. den Exter en C. A. Schuyt, M. Bakker en S. de Jong, M. J. Hendriks en C. E. Slingerland. Overleden: Hubertus Vogelaar 38 jr echtgen. v. J. Hoogervorst, Nico- laas Jacobus de Bruin 28 jr Helena Wilhelmina van der Wal 77 jr wed. van C. de Jong. NOORDWIJK Geboren: Cornelia H. J. d. van H. A. Gordijnv. d. Wiel; Johannes W. z. van G. A. Roosenv. Roode; Willempje d. van J. HaasnootVink; Dirk C. z. van D. C. SmitBenschop; Hendrikus C. M. z. van Th. R. van RhijnHeemskerk. Ondertrouwd: J. N. Alleman en H. H. G. v. Rhijn; C. Smit en L. M. A. Caspers. Overleden: Simon Steenvoorden 74 j.; Anna v. d. Haas 86 j.; Jacoba Plus 76 j., wed. van J. Bedijn; Leun- tie v. d. Bent 70 j., wed. van H. Hoo- geveen; Wilhelmina Zeekat 80 j., wed. van H. P. J. Vermeulen. NOORDWIJKERHOUT Geboren: Gerardus Engelbertus Bernardus Clemens Maria, z. van J. C. J. Oostdam-Warmerdam- Maria Cornelia, d. van H C. v. d. Berg-van der Voet; Geertruida Maria, d. van C. van Steijn-van Haaster; Gerardus Henricus Cornelis Maria, z. van A. H. de Klerk-van den Berg; Hubertha Wilhelmina, d. van C. G Warm er - dam-Hoogeveen; Henricus Maria, z. van J. v. d. Berg-Steenvoorden; Pe tronella Geertruida Huberta Maria, d. van J. J. Meijer-Dijkhuizen; Maria Adriana, d. van W. de Winter-van den Berg; Jacoba Petronella Maria, d. van J C. Berg-van der Lans; Franciscus Albert Maria, z. van J. A. M. Meije- rink-Strijards; Alphonsus Antonius Maria, z. van J. M. W. de Groot-van Parera; Johanna Theresia Maria, d. van J. Willemse-Kwakkenbos; Elisa beth Maria Johanna, d. van J. P. van Denzen-van der Voort; Wilhelmina Johanna, d. van C. Wijnands-Schra- ma; Petronella Adriana, d. van C. W. Weijers-Tervoort. Gehuwd: J. M. van Heeswijk en J. van Stijn. Overléden: F. v. d. Nobelen 75 j., echtgenoot van A. Machielse; C. v. d. Lans 68 j., echtgenote van H. Lange- veld; B. M. E. v. d. Berg 57 j., echtge note van J. J. Pijpers; J. M. Hoger- vorst 76 j., echtgenote van P. M. Klein; J. Vrolijk 71 j., echtgenoot van A. W. Bierman; J. Steenvoorden 87 j., weduwe van E. J. Bemelman; J. H. Fokken 60 j. SASSENHEIM Geboren: Antonia A. C., d. van E. v. .d Lans en M. Hoogkamer; Mat- thijs Th., z. van L. Th. van Leeuwen en W. M. Th. v. d. Bruggen; Petrus M. J., z. van P. L. v. Kesteren en W. Dubbelaar. Ondertrouwd: M. S. M. E. Koek 30 j. en C. M. Bemelman 26 j. Getrouwd: J. v. Ringen 28 j. en A. Ciggaart 25 j.; T Touw 34 j. en C. Sloos 30 j. VOORSCHOTEN Hondenkeuring. Na Ede en Am sterdam was Voorschoten de derde gemeente in Nederland waar een hondenkeuring gehouden werd voor niet-rashonden. De opkomst was niet zo groot als gehoopt was. Slechts 19 kinderen kwamen met hun hond. Het was n.l. de bedoeling, dat speciaal kinderen tot 14 jaar met hun huis dieren kwamen. De algemene indruk was gunstig. De prijzen werden als volgt behaald: KI. a, kleine honden: (10 deelne mers), le pr. Bram van Rossen, 2e pr. Hanny Verhoog, 3e pr. Leo Ruf- felse. KI. b, middelgrote honden: (4 deel nemers), le pr. Jacques Robbertsen, 2e pr. Loesje Kramers, 3e pr. Femie van Straalen. Klasse c, grote honden: (5 deelne mers), le pr. Bert Beets, 2e pr. J. Noordemeer, 3e pr. Riet Bekker. De prijzen bestonden uit zakken honden brood en blikjes vlees. Bovendien kreeg iedere deelnemer nog een blik je vlees en kregen alle aanwezige kinderen een ijsje. WASSENAAR Geboren: Marijke, d. v. J. J. Knijnenburg en M. J. Veltenaar; Bernard, z. van J. J. Eertink en H. J. L. Ovink; Cornelia M., d. van J. A. M. Winkelman en P. P. M. Rem merswaal; Johannes, z. van J. W. van Laar en J. A. Verpoorten; Petro nella F., d. van L. J. van Deutekom en M. A. F. van Rooijen. Ondertrouwd: A. J. Verschuur en I. T. M Yssel J. D. Dresselhuijs en E. Wentges; W. van Lierop en J. Zui derduin. Getrouwd' W. E. KnipJ. B. Kooij; J. L. RuijgrokJ. C. Laarman; J- van Houweninge en T. C. M. Ebes; Door de gemeenteraad van Leider dorp werd aan de tentoonstelling „De mens en zijn arbeid" een subsidie verleend van 25.onder voorwaar de, dat de tentoonstelling 's Zondags gesloten zal zijn. De heer Vermeulen (P. v. d. A.) had die voorwaarde gaarne weggelaten. De heer van Stralen (K.V.P.) wilde de tentoon stelling tot 's Zondagsmiddags 2 uuj gesloten zien en wilde onder die voor waarde 100.geven. Na een kort principieel debat tusse'n de heren Los (A.R.) en van Stralen werd het voorstel van B. en W. aangenomen. Het voorstel van B. en W. tot het geven van schadevergoeding aan het hoofdbestuur der P.T.T. wegens be schadiging van een telefoonkabel in de Zijldijk, groot 1001.11, maakte de tongen los. Nadat de voorzitter de gang van zaken had uiteengezet werd het voorstel van B. en W. z. h. s. aangenomen. De bestemming van het gebouw Bruggestraat 1. De bestemming van het gebouw Bruggestraat 1 ontlokte een algemeen langdurg debat. B. en W. stelden voor dit pand eerst te verhuren met ingang van 1 Januari 1950, het tijdstip waar op de huurovereenkomst met de heer van den Bosch afloopt. De heer van Stralen was het met dit voorstel niet eens. Hoewel hij erkende, dat behal ve de firma van LieropSenders ook de heren Noort en van der Sterre er veel belang bij hebben, dit pand te huren, was hij van mening, dat, wat het zwaarst is. het zwaarst moet we gen. Verschillende gezichtspunten werden door spr. naar voren ge bracht, o.a. het historisch aanzien der gemeente in verband met een even tuele verbouwing, de industrialisatie, de werkloosheid, het gebrek aan ruimte voor de sigarenfabriek en de andere adressanten, de noodzakelijk heid van een oplossing op korte ter mijn voor de firma van Lierop—Sen ders. Spr. besloot met de opmerking, dat hij bang was, dat de voorzichtig heid de wijsheid zou bedriegen. Ook de heer Vermeulen was het niet met B. en W. eens. Hij informeer de naar de gang van zaken, indien eventueel een hinderwetsvergunning vereist zou zijn. Hij was er niet voor de zaak op de lange baan te schui ven, aangezien hij bang was dat de firma van Lierop Leiderdorp zou gaan verlaten. De heer Los (A.R.) kon zich wel verenigen met het voor stel van B. en W., maar wilde wel dat de nodige maatregelen werden getroffen, opdat per 1 Jan. 1950 een en ander geregeld zou kunnen zijn. De heer van der Stoel achtte het niet juist, dat de heer van Stralen in zijn betoog de firma van Lierop en de heer Noort tegen elkaar uit speelde. Hij was overtuigd van de ur gentie der aangelegenheid, maar kon zich met het voorstel van B. en W. conformeren. In plaats van, dat de voorzichtigheid de wijsheid zou be driegen, zou men ook kunnen zeggen: R. M. J. Breukers en G. M. B. Lampe. Overleden: P. M. Walhain 60 jaar weduwe van W. C. L. H. Muller; C. van Egmond, 71 jaar weduwnaar van H. van Veen Joanna P. Bosland, 30 jaar, ongehuwd. ZOETERMEER Zomerkamp St. Nicolaasgroep. Ook dit jaar gaat de St. Nicolaas- groep weer kamperen. Maandag 8 Aug. om 9 uur 's morgens verdek ken de verkenners naar Uden voor een verblijf van 9 dagen. Woensdag 17 Aug. omstreeks 6 uur nam. komen ze weer thuis. Het kamp-adres is: p.a. de heer J. Kerkhof, Rakt. C 50, Uden (N.-Br.). Dit jaar zal er ook., voor de ouders gelegenheid zijn het kamp te bezoeken en wel op Donderdag 11 Aug. Vervoersgelegenheid is aanwe zig tegen de prijs van 2.50 per per soon. Opgeven uiterlijk tot Dinsdag avond bij de heer B. Luiten, Vla mingstraat. haastige spoed is zelden goed. De heer Kuilenberg concludeerde, dat de heer van den Bosch reeds thans af stand wil doen van de huur en achtte daarom het prae-advies van B. en W. onjuist. De voorzitter zette de gang van zaken uitvoerig uiteen en toon de aan, dat het niet aan B en W. lag, dat de zaak op de lange baan was geschoven, aangezien het standpunt van de heer van den Bosch enkele malen werd gewijzigd. Hij achtte i.v. m. de opmerking van de heer van Stralen, dat de industrialisatie werd voorgeschreven door de hoge over heid, de raad zelfstandig genoeg om zich niet te laten dwingen. Blijkens het ter inzake liggende ontwerp-herziening-uitbreidingsplan wordt aan industrialisatie de nodige aandacht geschonken. De heren Van Stralen en Kuilen berg zetten nogmaals hun standpunt uiteen. Over de bepalingen der Hin derwet had de firma van Lierop zich reeds laten inlichten. Hij concludeer de, dat alle gegadigden gelijke rech ten moesten hebben, maar achtte een bekendmaking dat het pand m.i.v. 1 Januari a.s. te huur is niet nodig, aangezien iedereen weet, dat het vrij komt. De heer Vermeulen wilde in prin cipe een besluit nemen, omdat hij wel inzag, dat niet alles onmiddellijk kon worden geregeld. De „Toren wachter" kan niet langer wachten, aldus spr., de anderen wel. De heer de Graaf (C.H.) vestigde er de aan dacht op, dat niet alleen de „Toren wachter" mensen werk verschaft, maar ook de heer van der Sterre. Hij kon zich wel verenigen met het voor stel van B. en W., doch wilde be kend laten maken, dat het gebouw vrijkomt en zag gaarne, dat de zaak zo kon worden voorbereid, dat een en ander per 1 Januari a.s. geregeld zou zijn. Nadat de voorz. de sprekers nog eens uitvoerig had beantwoord, stelde de heer van Stralen voor het pand ingaande heden voor 10 jaren te verhuren aan de firma van Lierop Senders. De heer Kuilenberg steunde dit voorstel, dat, in stemming ge bracht, werd verworpen met 7 stem men tegen en 4 stemmen voor. Te gen stemden de heren Splinter (C.H.), Snel (A.R.), van Winkel (C.H.), de Graaf (C.H.), Los (A.R.), Moraal (A.R.) en van der Stoel (A.R.). De heer van der Stoel stelde voor bekend te maken, dat het pand per 1 Jan. 1950 te huur is. De heer Los steunde dit voorstel. In stemming ge bracht wer'd het aangenomen met 7 stemmen voor en 4 stemmen tegen. Tegen stemden de heren van Stralen (R.K.), Kuilenburg (R.K.), Vermeu len (P. v. d. A.) en Boon (P. v. d. A.). Nadat bij de rondvraag de heer Kuilenberg nog had verzocht het struikgewas rondom het huis van de heer Aukes, aan de Resedastraat te laten afmaaien, sloot de voorzitter de vergadering. Wilt U iets weten UtrechtStroe (GId.): Utrecht, de Bildt, Soesterberg, Amersfoort, Barneveld, Kootwijkerbroek, Stroe. Afstand 53 km. RoelofarendsveenUil varenheek via Utrecht: R'veen, Alphen, Utrecht, Culemborg, Zaltbommel, Den Bosch, Tilburg, Hilvarenbeek. WarmondKlundert: Warmond, Leiden, Zoeterwoude, Zoetermeer, Bleiswijk, R'dam, Dordrecht, Moer dijk, Klundert. LeidenWaalwijk: Leiden, Zoeter woude, Zoetermeer, R'dam, Dord recht, Moerdijk, Geertruidenberg, Waalwijk. WaalijkVenray: Waalwijk, Den Bosch, Veghel, Gemert, Deurne, Ven ray. RoermondLeiden, via Nijmegen en Tiel: Roermond, Venlo, Gennep, Nijmegen, Slijk Ewijk, Andelst, IJzendoorn, Tiel, Geldermalsen, Cu lemborg, Utrecht, Woerden, Leiden. S.v.p. uitknippen en bewaren GROEP: MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG OCHTEND MIDDAG. OCHTEND MIDDAG. OCHTEND MIDDAG. OCHTEND MIDDAG. OCHTEND MIDDAG. St. Petrus-Parochie: I 2 3 4 5B 6—7—8—9 II 12 13 14 15 X 16 17 18 19 Dekenale-Parochie: 9.30 uur Kerkplein brood mee 8.30 uur Kerkplein brood mee 10 uur Kerkplein brood mee 9 uur Kerkplein brood mee 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein fiets en brood mee 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein fiets en brood mee 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 9.30 uur Kerkplein badpak mee 8.30 uur Kerkplein badpak mee 9.30 uur Kerkplein badpak mee 8.30 uur Kerkplein badpak mee 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 9 uur Kerkplein Vrij 10 uur Kerkplein 9.30 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 9 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 21 22 23 24 25 26 27 28 29 31 32 33 34 35 0 36 37 38 St. Leonardus-Parochie: 9.30 u. achter Kerk badpak mee 8.30 u. achter Kerk badpak mee 9.30 u. achter Kerk badpak mee 8.30 u. achter Kerk badpak mee 2 uur achter Kerk 2 uur achter Kerk 2 uur achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 10 u. achter Kerk fiets en brood mee 10 u. achter Kerk 10 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 2 uur achter Kerk 2 uur achter Kerk 9 uur achter Kerk brood mee 9.30 u. achter Kerk brood mee 8.30 u. achter Kerk brood mee 10 u. achter Kerk brood mee 10 u. achter Kerk 10 u. achter Kerk 10 u. achter Kerk 9 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 10 u. achter Kerk 10 u. acht. Kerk 9.30 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 2 uur achter Kerk 2.30 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 41 42 43 46 51 52 53 56 57 Hartebrug-Parochie: 10 uur Potg-laan 10 uur Potg.laan fiets en brood mee 10 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan fiets en brood mee 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 9.30 u. Potg.laan brood mee 8.30 u. Potg.laan brood mee 10 uur Potg.laan brood mee 9 uur Potg.laan brood mee 10 uur Potg.laan 8.15 uur Potg.laan badpak mee 10 uur Potg.laan 8.15 uur Potg.laan badpak mee 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 3 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 9'. uur Potg.laan 9.15 u. Potg.laan badpak mee 9.30 u. Potg.laan 9.15 u. Potg.laan badpak mee 9>.30 u. Potg.laan 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 61 62 63 64 66 67 71 72 73 7,6 77 10 u. Rom.zaal 8.30 u. Rom.zaal badpak mee 10 u. Rom.zaal 8.30 u. Rom.zaal badpak mee 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal 9.30 u. Rom-zaal brood mee 8.30 u. Rom.zaal brood mee 10 u. Rom.zaal brood mee 9 uur Rom.zaal brood mee 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal fiets en brood mee 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 9 uur Rom.zaal 9.30 u. Rom.zaal badpak mee 9.45 u, Rom.zaal 9.30 u. Rom-zaal badpak mee 9.45 u. Rom.zaal 2.15 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal Men gelieve steeds op tijd te komen! Let goed op plaats en tijd van samenkomst!

Leidse Courant | 1949 | | pagina 7