Wimpie SINGAPORE ONZE WEEK-P De gemeenteraad van Katwijk r het balcon van azïT") PROGRAMMA Vacantievreugd voor de Leidse Jeugd ZATERDAG 30 JULI 1949 DE LEIDSE COURANT TWEEDE BLAD PAGINA 3 (Vervolg). Praeadvies ten aanzien van de sa lariëring van de directeuren van ge meentewerken en van de gemeente bedrijven. Tegen de reeds eerder besproken regeling blijkt de minis ter van Binnenl. Zaken bedenkingen te hebben. B. en W. wijzen er op, dat ae bezoldiging der directeuren in deze gemeente in overeenstemming moet zijn met die in gelijksoortige gemeenten en dat tot uitdrukking dient te komen dat veel extra-werk- zaamheden in verband met de we deropbouw moeten worden verricht. B. en W. stellen mitsdien voor er bij de minister met klem op aan te drin gen dat Zijne Exc. alsnog zijn stand punt met betrekking tot de salarië ring der hoofden van dienst herziet en geen bedenkingen zal hebben tegen de huidige bezoldiging. De heer Scheerens vraagt of B. en W. al een idee hebben over de afloop. De voor zitter zegt dat in de volksmond ge zegd wordt, „men moet de poot stijf houden". Overigens is het afwach ten. Aangenomen. Een bijdrage wordt verleend in de kosten van verbetering van de Val- kenburgse Watering. Voorstel tot verhoging van het cre- diet voor verbetering van wonin gen. Reeds eerder is hiertoe beslo ten doch het toen toegestane bedrag is al niet meer toereikend. Aan bij drage voor verbetering bij verhuizin gen en dergelijke verleende de ge meente reeds 965. B .en W. vragen voor nieuwe aanvragen die er reeds zijn en die er spoedig nog te ver wachten zijn in verband met ver schillende verhuizingen nog een cre- diet van ƒ2000. Enkele raadsleden hebben nogal bezwaar tegen deze methode omdat de gemaakte kosten helemaal ten goede komen aan de huiseigenaren. Mr. v. d. Plas zegt de ze handelwijze onwettig te vinden; 't is ook principieel onjuist, en waar is het einde? De heer C. van Beelen geeft enige toelichting, waarna het voorstel wordt aangenomen met de stem van mr. van der Plas tegen. De Ambachtsschool. Voorstel tot het aangaan van een rekening-courant overeenkomst met het bestuur van de Ambachtsschool; dit in verband met de verbouw van de ambachtstekenschool en de in richting van een nieuw gebouw aan de Voorstraat, machines, gereed schappen. meubilair, inventaris. Zo dra het Koninklijk Besluit tot op richting en in standhouding van de Ambachtsschool is afgekomen zal het bestuur dezer school bij de Bank v. Nederl. Gemeenten een geldle ning sluiten. Teneinde nu tijdens deze overbruggingsperiode de nood zakelijke betalingen te kunnen doen vraagt het bestuur der school een tij delijk crediet van de gemeente ad 150.000. De Raad gaat hiermede ten volle accoord. Na enige discussie werd overge gaan tot vaststelling van een veror dening betreffende het georganiseerd overleg in ambtenaren- -en werklie denzaken. Het ambtenarenreglement en het werkliedenreglement werd gewij zigd met betrekking tot de vergoe ding voor overwerk. Dr. mr. J. W. J. W. Verburgt, oud archivaris van Leiden .wonende te Wassenaar heet de gemeente ten ge schenke aangeboden een schilderij voorstellend de boerderij, in de volks mond toen genaamd „Het Konijns- hol", (thans afgebroken) te Katwijk a. d. Rijn, geschilderd door mevr. M. L. H. Eerdbeek-Claassen. B. en W. stellen de raad voor deze schenkin" in dank te aanvaarden, waartoe de Raad met alg. stemmen besloot. Rondvraag. De heer D. v. d. Marei wijst er op dat het op de Boulevard wel wat kermisachtig is en vraagt daarin ver andering te brengen. De heer Ouwerling wijst op het feit, dat de K. V. P. deze 3 jaren on gerechtigd een plaats in de raad heeft gehad ten koste van de C.H. Spr. hoopt, dat dit de goede verhouding niet zal beinvloeden, omdat ook de K.V.P., die nu een echte zetel krijgt, hiervan onkundig was. De heer v. Duyvenbode wijst op de minder goe de toestanden op het kampeerterrein, vooral ten opzichte van de verlich ting. De heer B. Vooys vraagt soepe le toepassing van de bestaande strandverordening. De heer Schee rens zegt dat het rapport over de 126 montagewoningen al een paar maanden in het bezit is van B. en W. Spr. vraagt spoed te betrachten met de behandeling hiervan, want. hon derden zitten te popelen over de vraag: wie komen er in. Of B. en W. dus spoedig willen beslissen. De heer C. v. d. Plas vraagt aandacht voor de slechte behuizing van de Bijzondere Kleuterschool. De voorz. verwijst die vraag naar het bestuur dier school. De heer C. v. Beelen vraagt naar de verteld door HUIBERT VET. OP HET SPOOR VAN KID DIENAMIET! 69. „We bereiken hier de kern van de zaak", vertelde Wimpie. „Deze Kid is inderdaad een mis dadiger. En wel een van de ergste soort. Hij wordt gezocht door de politie van negen en veertig lan den, wat véél is voor een misdadiger." „Ontzettend!" mompel de de detective. „Wat is dat nou ontzettend! Nu kan Nederland eens niet de eerste zijn." Wimpie knikte. „Inderdaad", zei hij, „Nederland komt nu op de vijf tigste plaats met het zoeken. Maar we kunnen met het vinden de éérste zijn! Tot nu toe heeft men de Kid nog nooit kunnen pakken, omdat hij elke politie-agent veel te slim af is. Ik ben er echter vast van overtuigd, dat het U zal lukken de misdadiger in te rekenen. Ik heb ongelofelijk veel vertrouwen in U." „Hum!" verklaarde de Stille, „dat vertrouwen zou ik maar achterwege laten, jong. Ik ben helemaal niet van plan achter die gevaarlijke Kid aan te zitten. Ik heb zo al genoeg aan m'n hoofd. M'n zoonals die nou maar leren wildeNee, jong, m'n hoofd Wimpie dacht even na. „Als U ons helpt, de Kid te vinden, dan zullen wij U helpen met het terugzoeken van het jongetje, dat U bent kwijt geraakt. U weet wel. dat jongetje uit Blij-Dorp. En die aap ook." Met deze woorden was de Stille geheel gerusgesteld. „Dat is mannen taal!" merkte hij op, terwijl hij een reusachtig vergrootglas te voorschijn haalde en de grond begon af te zoe ken." Jullie helpen mij en ik help jullie. Prachtig!" Tevreden grinnikte Wimpie makker, Kobus, toe. zijn vreemde ligging van de weg die komt bij het tunneltje aan de Comman deurslaan. Spr. vraagt nogmaals naar betere- bestrating van de Rijnstraat. De heer Wassenaar wijst er op, dat aan de Valkenb.weg vanaf de Molen tot de heer T. Noort iedere straatver lichting ontbreekt. Het blijkt dat B. en W. onkundig zijn met dit feit. Zal in voorzien worden. De voorzitter sprak daarna een dankwoord tot de „oude Raad". KATWTTK AAN DEN RITN Personalia. Voor het Midden standsdiploma Alg. Handelskennis slaagde de heer Arnold Meijer alhier. RIJNSBURG Personalia. Voor het Midden standsdiploma Alg. Handelskennis slaagde mej. Cor. Mulder alhier. ROELOFARENDSVEEN Personalia. Te Amersfoort slaag de voor het Staatsexamen Gymn. A. de heer J. van Klink. Voor het diplo ma steno slaagde mej. Corrie van Klink. Voor het Middenstandsdiplo ma slaagde de heren G. Huigsloot Pzn., J. Koot en W. Hölscher. OEGSTGEEST Botsing tussen tram en auto. Gisteren had nabij „Huize Duinzicht" aan de Rhjjngeesterstraatweg een aanrijding plaats tussen een perso nen-auto, merk „Minor", en een elec- trische tram komende uit de rich ting Leidse Buurt. Toen genoemde tram „Huize Duinzicht" passeerde kwam onverwachts een luxe auto van genoemd terrein rijden. Een aanrij ding was niet te voorkomen. De auto werd tussen muur en tram aangere den, met het gevolg dat de auto to taal in elkaar werd gedrukt. De eigenaar, de heer v- d. V. uit Leiden, en diens echtgenote en dochtertje bekwamen niet-ernstige verwondin gen. De auto werd met de kraanwa gen van de Firma Gebrs. v. d. Ameele uit Oegstgeest naar haar garage ge sleept. VOORHOUT Muziek „St. Cecilia". De plaat selijke muziekver. „St. Cecilia", vierde jl. 7 Juli haar 30-jarig be staan. Hieromtrent zullen in de ko mende dagen concerten door diverse zusterverenigingen worden aangebo den, om dit feest op zo waardige wijze te herdenken. Het volgende programma is vast gesteld- Zaterdag 30 Juli a.s.: 20 uur concert aangeboden door „Warmonds Fanfare". Zondag 31 Juli a.s., concert door ,,St- Cecilia". Zaterdag 6 Augus tus as., 20 uur, concert aangeboden door „Valkenburgs Harmonie". Zon dag 7 Augustus a.s., 14 uur: Muzikale rondwandeling door de gemeente. 14.30 uur: Receptie in het Parochie huis tot pl.m. 16 uur. 20 uur concert aangeboden door „St. Michaël" te Heemstede. De concerten zullen worden gege ven op het voorplein van de B.N.S., aan de zijde van de Rijnsburgerweg. Het publiek wordt verzocht het ter rein der B. N- S. niet te betreden. VOORSCHOTEN Hondenkeuring. Door de pl. afd. van de Vereniging voor Dierenbe scherming zal op Vrijdag 5 Augustus a.s. een keuring worden gehouden van honden, welke gehouden worden door kinderen tot 14 jaar. Het be treft hier een keuring uitsluitend op onderhoud en voeding. De keuring begint om 2 uur namiddags op het Rouwkoop-terrein aan de Wijngaar denlaan. Kosten zijn er niet aan ver bonden. Kinderen, die hun hond wil len laten keuren, kunnen zich opge ven bij de secr. van de afdeling, de heer C. Robbertsen, Willem de Zwij- j gerlaan 62. Er iijn een groot aantal I prijzen beschikbaar gesteld voor de bezitters van de best onderhouden honden. WARMOND Personalia. Voor het examen costumière slaagden: Corry Koppers, Corry v. Hulst, Rie v. Haastregt, Lien William Calskin schrijft ons uit Singapore: Singapore, de befaamde aan de zuidpunt van het schiereiland Malak- ka gelegen stad, heeft een uitdagende naam. Singhapura betekent namelijk Stad der Leeuwen". Men heeft Sin gapore ook wel „het Gibraltar van de Stille Oceaan" genoemd, want men achtte deze Britse vloot- en luchtbasis destijds onneembaar. Sin gapore gold met Hongkong en Ma nilla als „de triangel der Brits-Ame- rikaanse macht in het Oosten" Veel \an die roem schijnt thans verduis terd: geen enkele Aziaat is verge ten dat 200.000 speciaal afgerichte Japanners, jungle fighters, er in slaagden binnen twee maanden tijds een gebied van 580 mijl, rijstvel den, rubberplantages, moerassen te veroveren en Singapore van de landzijde in te nemen. In Singapore is de herinnering uiteraard nog sterk levend aan wat Churchil destijds de „zwaarste nederlaag der Britse wa penen in de geschiedenis" heeft ge noemd. Uitzicht op het Oosten. Intussen is er wellicht in de ganse Oostelijke wereld geen zo betrekke lijk rustige plek, waar het nieuws van alle zijden binnenkomt en waar men, als van een hoge uitzichttoren, geweldig ver kan uitkijken. Men kan hier mensen ontmoeten, die feiten kennen uit Indonesië, waarvan de wereldpers pas over maanden mel ding zal maken of misschien ook niet omdat ander, belangrijker n:euws, die feiten al lang weer ach terhaalde. Men kan zich hier een voorstelling vormen van wat er in waarnemer inwerken. Singapore be staat eigenlijk uit twee steden, de Chinese en de Britse stad. De ene bestaat uit 700.000 inwoners, de an dere uit slechts 8.000. De eerste biedt hetzelfde honderdmaal beschreven beeld van elke Chinese stad: massa's bedrijvige mensen, volle straten en stegen, talloze winkels en winkeltjes, werkplaatsen, allerlei vehikels, volks oplopen en twistgesprekken, en over en dóór dit alle heen, een scherpe doordringende geur. De Engelse stad met zijn grote imposante gebouwen, zijn één-vormige tennisvelden, zijn exclusieve clubs, is precies zoals men zich haar voorstelde, d.w.z. ze schijnt nog onveranderd als in Kiplings da gen. Hier leeft men in een opmerke lijke afzondering, in een schijnbare stilstand, die elke verandering poogt te weerspreken en te loochenen. Wisseling van portretten. In de Chinezenstad voltrekken zich daarentegen gestadig veranderingen en sommige schijnen alleen maar symbolische betekenis te hebben. In officiële bureaux en openbare loka liteiten worden de portretten van Tsjang Kai Sjek discreet verwijderd en vervangen door afbeeldingen van Mao-Tse-Toeng. Wat betekent dit? Een uitdaging aan de Britse macht? O neen, men plaatst zich op de grond slag van de feiten: werkelijkheids politiek. De Engelsen schenken aan deze portretten-wisseling geen aan dacht, ze begeren er geen bijzondere politieke betekenis aan toe te ken nen. Dat betekent geen neutraliteit. In de jongste tijd had de Britse macht menig gracht dè" Chinese wereld gebeurt en mis- ^n' De L'RB' Ieeds ieddin9 braohtl gaven het parool uit de lijdelijke weerstand te veranderen in directe actie. Maar tegen de muiterijen en de franctireurs zijn de Britten on middellijk krachtig opgetreden, de raddraaiers werden gearresteerd en verscheidenen werden terechtge steld. En het resultaat is, dat er op het ogenblik rust heerst in Singapore. De Britten achten deze rust duur zaam: Singapore wordt beschermd door Britse troepen, Britse oorlogs schepen en vliegtuigen. Het moge gemakkelijk zijn opstanden te ontke tenen in de jungle, hier in deze stad op een eiland kan men elke opstand snel smoren. Bovendien bestaat een groot deel van de inwoners der Chi nezen-stad uit vreemdelingen. Pas kortelings zijn hier 5000 Chinezen als immigranten opgenomen ze bege ren niet te worden uitgewezen en te rug te keren naar de misère van hun vaderland Overigens, de Britten hebben hier nog een sterke troef in handen. De inheemse Maleiers zijn de bondge noten van Engeland. Niet omdat ze de Engelsen zo overmatig liefheb ben, maar omdat ze bang zijn voor de Chinezen. Ze weten: als de En gelsen gedwongen zouden zijn deze contreien te ontruimen, dan zouden de Maleiers van de Chinezen afhan kelijk worden. Vandaar dat hier de politie (ze is berucht om haar hard handigheid) bijna uitsluitend uit Maleiers bestaat. De Britten reke nen er voorts mee, dat van de 700.000 Chinezen er minstens 500.000 politiek volkomen onverschillig zijn en alleen aan de strijd voor hun dagelijks be staan denken. De overige 200.000 er kennen het huidige China voor het overgrote deel alleen formeel, wat ze begeren is: zekerheid voor hun eigendom en bescherming voor hun handel en hun familie. Aon vele vaarten, schien het zo vurig begeerde objec tieve beeld benaderen, dat ons he laas nergens getoond kan worden, het minst in China zelf. Ook worden hier zwaarwichtige uitlatingen bespro ken als bijvoorbeeld die van Deva- das Ghandi. een der vier zonen van de grote gestorven Indische leider, die op het ogenblik in zijn kwaliteit van hoofdredacteur der „Hindustan Times' '(New Delhi) de belangen van India vertegenwoordigt in Lake SuccessEn terwijl men naarstig kennis neemt van honderden ge beurtenissen in China, in Indonesië, in India en Japan, schijnt hier het oude Europa wel bijzonder ver weg en vaag. Dit is stellig slechts schijn maar het feit kan niet worden ont kend, dat hier in hét Verre Oosten wereldgeschiedenis wordt gemaakt. Het is uiterst moeilijk de indruk ken weer te geven, die in het huidi ge Singapore op de weetgierige Heemskerk, Corry Tuynman, Jo v. Egmond, To Warmerdam, Jos. v. Win- sen, Henny Cornelissen. Voor linge rie: Trudi de Vette, Corry Haverkort, Truus Vergeer. Riet v. Dam, Joke Meskers, Rianette v. Hulst, Martha Koppers, Riet v. Leeuwen, Bep v. Moorsel, Corry Walraven, Gatha Bel- lekom, To Wassenaar, Corry v. Kam pen. WASSENAAR Verkeerslichten Rijksstraatweg. Op de Rijksstraatweg te Wassenaar, nabij het kruispunt HoutlaanRaap horstlaan (Dierenpark) wordt het verkeer door middel van niet-automa- tische verkeerslichten geregeld. Het verkeer, dat zich over de Rijksstraat weg voortbeweegt, wordt op een af stand van 150 m. vóór de verkeers lichten op deze lichten opmerkzaam gemaakt door borden, bestaande uit het algemeen gevaarsteken met daar onder een groot bord met het op schrift „verkeerslichten". Dit opschrift is slechts zichtbaar zolang de verkeerslichten in gebruik zijn. Daarna worden de borden dicht geklapt. Horizontaal: 1 ver halen, 8 muzieknoot, 9 leger (fr), 10 sle de, 12 schuurmiddel, 13, boom, 15 achter deel van de hals, 17 inhoudsmaat, 1 hl, 19 zangstem, 21 samen gedrongen menigte, 23 einde, 24 de geza menlijke hoeveelheid 25 mestvocht, 27 zwak, 29 meisjesnaam 30 gewicht, 32 eind, 33 radio omroep ver eniging (afk.) 35 voorzetsel, 37 voor zetsel 39 stad in Drente, 40 voorzetsel 41 stad in Nederl. Verticaal: 1 vol gens andere (afk.), 2 knaagdier, 3 ver voermiddel, 4 emeri tus (afk.) 5 verdriet, 6 onderricht, 7 voor zetsel, 8 kaart van een land, provincie, enz.' 11 stad in Nederland, 12 cou rantenjongen, 14 vast, stevig, 16 schoensmeer, 18 vogel (meerv.) 20 prijzen, 22 dof, 23 sensu stricto (afk) 26 klap, 28 telwoord, 30 tegenstel ling van west, 31 hemellichaam, 34 vlug, 36 als 32 hor, 38 en andere (afk). 40 als 40 hor. Oplossingen worden tot en met Woensdag 3 Aug. a.s. op ons bureau verwacht. Op de enveloppe vermel den „Puzzle". Onder de goede inzen ders zullen worden verloot: een ver zilverde kandelaar, een sigaretten koker en een vulpotlood. OPLOSSING VORIGE WEEK Horizontaal: 3 taak, 6 been, 8 part, 12 keer, 13 raam, 15 iep, 16 neus, 17 apart, 18 odeur, 19 toom, 20 een, 21 sok, 23 ader, 25 stop, 28 akker, 29 ieder, 30 kram, 33 snel, 35 neef, 37 aal, 38 open, 39 reëel, 41 anker, 43 hart, 44 Eva, 45 ende, 47 gang, 48 Kees, 50 lans, 51 ruim. Verticaal: 1 daar, 2 hees, 4 A.P., 5 kraam, 6 beurs, 7 er, 9 tap, 10 liter 11 spons, 12 keu, 14 mand, 16 Nero, 19 traan, 22 keren, 23 ark, 24 ega, 26 ton, 27 pil, 31 roet, 32 malen, 33 slaap, 34 elke, 36 Frans, 38 order, 40 erg, 42 enk, 43 hand, 46 eeuw, 47 ga, 49 si. Onder de vele goede inzenders besliste het lot als volgt: le prijs, een stel zilveren manchet knopen: R. Walthaus, Maaldrift 6 Wassenaar; 2e prijs, een verzilverde asbak: P. de Brabander, Rijndijk 47 Hazers- woude. 3e prijs, een portemonnaie: W. H. Doove, Morschweg 96, Leiden. De prijzen zullen worden toege zonden. S.v.p. uitknippen en bewaren GROEP: MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG OCHTEND MIDDAG. OCHTEND MIDDAG. OCHTEND MIDDAG. OCHTEND MIDDAG. St. Petrus-Parochie: 1—2 3 4 5B 10 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 9.30 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein Vrij 10 uur Kerkplein badpak mee 6—7—8—9 2 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 8.30 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 8.30 uur Kerkplein 11 12 13 14 15 X fiets en brood mee badpak mee 10 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 9.30 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 16 17 18 19 brood mee badpak mee 10 uur Kerkplein 2 üur Kerkplein 10 uur Kerkplein 8.30 uur Kerkplein 2 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein fiets en brood mee badpak mee Dekenale-Parochie: 21 22 23 24 25 9.30 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk badpak mee 26 27 28 29 8.30 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 10 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 9 uur achter Kerk badpak mee fiets en brood mee 31 32 33 34 35 0 9.30 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10.15 u. acht. Kerk badpak mee 36 37 38 8.30 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk 10 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 10 u. achter Kerk badpak mee fiets en brood mee St. Leonardus-Parochie: 41 42 43 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 8.15 uur Potg.laan 46 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 8.15 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 51 52 53 fiets en brood mee badpak mee 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 8.15 uur Potg.laan 56 57 10 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10 uur Potg.laan 8.15 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 10.15 u. Potg.laan Hartebrug-Parochie fiets en brood mee badpak mee 61 62 63 64 10 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 8.30 u. Rom.zaal 66 67 8.30 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10.30 u. Rom.zaal 71 72 -r- 73 badpak mee fiets en brood mee 10 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10 u. Rom.zaal 8.30 u. Rom.zaal brood mee 76 77 8.30 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10 u. Rom.zaal 10 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 10.30 u. Rom.zaal badpak mee fiets en brood mee 8.30 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein brood mee 8.30 uur Kerkplein 10 uur Kerkplein 10.15 u. acht. Kerk 10.15 u. acht. Kerk 10 u. acht. Kerk 10.15 u. acht. Kerk 9.15 u. Potg.laan badpak mee 8.15 uur Potg.laan 9.15 u. Potg.laan badpak mee 10 uur Potg.laan 9.30 u. Rom-zaal badpak mee 10 u. Rom.zaal brood mee 9.30 u. Rom-zaal badpak mee 10 u. Rom.zaal 2.30 uur Kerkplein 2.30 uur Kerkplein 2.30 uur Kerkplein 2.30 u. achter Kerk 2.30 u. achter Kerk 2 uur achter Kerk 2.30 u. achter Kerk 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 2 uur Potg.laan 2.30 u. Rom.zaal 2 u. Rom.-zaal 2 u. Rom.-zaal 2.30 u. Rom.zaal Men gelieve steeds op tijd te komen I Let goed op plaats en tijd van samenkomst I

Leidse Courant | 1949 | | pagina 7