famiueJB erichten Autoreis SALZBURGERLAN 'Vertel het met eei pimUieherickt. Advertentieservice hdcmedla overzicht overlijdensberichten 27>qf2005 IK WACHT OP UVfl TELEFOONTJE! Bij elke gelegenheid past een familiebericht KRAS Iets doen voor de Zonnebloem? DINSDAG 28 JUNI 2OO5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten!? hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden U hebt zo uw best gedaan om uw ziekte te overwinnen. Helaas het is niet gelukt om bij ons te blijven. Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Clara Margaretha Antoinette Does-de Winter weduwe van Johannes Nicolaas Does partner van Cornelis Zuidhoek t *4 maart 1939 t 25 juni 2005 Jan en Margriet Martien en Aukje Wilma èn Frans Marrie en Dick Ada en Peter Kees en Anouschka en kleinkinderen Huize Jeroen kamer 427 te Noordwijk Correspondentie adres: J.M.W. Does Dompad 3 2201 LN Noordwijk Moeder is opgebaard in het mortuarium van Huize Jeroen, Jeroenspark 1 te Noordwijk, alwaar dagelijks gelegenheid is tot afscheid nemen. Wij zullen voor haar bidden tijdens de Avondwake welke wordt gehouden op dinsdag 28 juni om 19.30 uur in de St. Jeroenskerk, Van Limburg Stirumstraat 24 te Noordwijk-Binnen. De Uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 29 juni om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats aan de Gooweg te Noordwijk-Binnen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Hotel-Restaurant "De Poort van Kleef", Douzastraat 5 te Noordwijk-Binnen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij is ons midden was, stellen wij u in kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve en zorg zame vader, schoonvader en opa Sebastiaan Arnoldus Peelen weduwnaar van Annie Peelen-de Heiden Heerlen, t Dordrecht, 18 mei 1923 24 juni 2005 Arnold en Karin Esther Naomi Bas Anneke en Jaap Claudia Robin Correspondentieadres: Mevr. J. C. van Tilborg-Peelen Noordkil 134 3356 EC Papendrecht Papa is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 29 juni om 14.00 uur in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori- Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u dit bericht als zodanig beschouwen. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor haar gezin, is moegestreden van ons heenge gaan mijn zorgzame moeder, schoonmoeder, onze lieve oma, omi en zuster Alie Laterveer-van der Zanden weduwe van P. G. Laterveer sinds 22 februari 2005 Alblasserdam, 24 juli 1915 Leiden, 22 juni 2005 Leiden: Joke Willemsen-Laterveer Hans Willemsen Alphen aan den Rijn: Edwin Willemsen Esther Willemsen-van der Waals Sissy en Gigi Oegstgeest: Lenie Stigter-van der Zanden Correspondentieadres: Glenn Millerstraat 31 2324 LN Leiden Overeenkomstig de wens van Alie heeft de crema tie op 27 juni 2005 in stilte plaatsgevonden in cre matorium Rhijnhof. Tevens willen wij het personeel van de afdeling En- gelendael van Verpleeghuis Zuydtwijck te Leiden bedanken voor hun goede zorgen gedurende haar verblijf. Jong gebleven Oud geworden Ook haar reis is af Het zorgen is voorbij Bedroefd en dankbaar gaan wij verder Catharina van der Laan-Vijlbrief weduwe van Johannes van der Laan Leiden, Leiden, 3 april 1916 24 juni 2005 Johan en Loes Ernst-Jan en Mignon Dorothy Fred en Karin Marco en Sonja Steven Loes Martine en Werner Rinck Jon Ron en Marianne Bas en Circe Maarten en Sabine Mika Correspondentieadres: J. van der Laan Kloevelaan 10 3381 LH Giessenburg Onze moeder is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De begrafenisplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 30 juni om 11.00 uur in de aula van be graafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een kortstondig ziekbed is zacht en kalm van ons heengegaan mijn man, onze vader, stiefvader, schoonvader en opa Lambertus Jacobus Henzing weduwnaar van Riet de Groot Leiden, 11 juli 1931 Elzenhof 42 2382 EV Zoeterwoude Leiderdorp, 25 juni 2005 Jo Henzing-Vink Kinderen, kleinkinderen en verdere familie Bert is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donder dag 30 juni om 11.00 uur in de Meerburgkerk, Ho ge Rijndijk 18 te Zoeterwoude. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 30 juni om 13.00 uur in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ik kan gaan slapen zonder grenzen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. (Psalm 4 vers 3) Na een soms angstig, maar ook blij en liefdevol le ven met haar gezin, familie en vrienden is overle den op de leeftijd van vijfentachtig jaar onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Stijntje Harmanna Laman-Niemeijer sinds 14 augustus 1998 weduwe van vader Willem Bennekom: Nieske van Zwieten-Laman Gé van Zwieten Arjen en Desirée Christian en Marieke Leiderdorp: Willem Laman Ria Laman-Stolp Mionne en Roald Corine Kudelstaart: Henriëtte van der Horst-Laman Jan van der Horst (in liefdevolle herinnering) Berber en Robert-Jan, Jebbe Kathelijne en René, Jasper en Thijn Dieuwerke en Armand, Julian en Rutger Leiden: Peter Laman Ria Laman-Mulder Leiderdorp, 25 juni 2005 Zomerkade 22 2353 TW Leiderdorp Op woensdag 29 juni a.s. is er gelegenheid om af scheid van moeder te nemen en de familie te con doleren in de Dorpskerk, Hoofdstraat 19 in Leider dorp van 19.30 tot 20.15 uur. Op donderdag 30 juni a.s. wordt in de Groene of Willibrordkerk, Haarlemmerstraatweg 6 te Oegst geest om 13.00 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden, waarna moeder om ca. 14.00 uur bij vader Willem zal worden begraven. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het naastgelegen Willibrords Erf. Henk Woorden schieten te kort... We zullen je missen Katwijk 1 Jouw ploeg Hondengeleiders van Politie Haaglanden Peter en Roy Perry en Charlie Natasja en Bono Marc en Zippo Daan en Robin Raymond en Rocky Anne en Jari Walter en Huub Philip en Carlo Maurice en Fasco Jan-Fokke en Jordy Patrick en Ringo Francois en Danja Fabian en Tarzan Fabian en Rex Dick en Arco Rink Roy en Lisa Laya Rob en Axel Tosca Guus en Gregor Jacqueline en Sammy Syb en Luctor Coen en Bart Hans en Zipke Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze penningmeester Henk de Jong Wij zullen hem heel erg missen binnen onze vereniging. Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit verlies. Duikvereniging 'Het Onderwaterbos" Naam overledene Johanna Wilhelmina Peters-Steenkist Albertje de Niet-Ras Sytske Hellinga Henk de Jong Gerdien Imthorn Cornelia Maria Karlas-Huffman Jan-Dirk Buis Lft/Geb.j. Plaatsnaam 1925 91 jr. 100 jr. 49 jr. 1969 1933 1919 IJmuiden Deurne Sassenheim Roelofarendsveen Delft Velsen Uitvaart/Crematie 29 juni 15.45 uur 29 juni 15.00 uur in besloten kring 30 jun 29 jun 29 jun 29 jun 12.00 uur 14.30 uur 13.00 uur 14.15 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Crematorium Westerveld te Driehuis Crematorium Westerveld te Driehuis Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Crematorium Westerveld te Driehuis 'De Heer is mijn herder' Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, berichten wij u dat door de Here van ons is weggenomen onze zorgzame moe der, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Johanna Nagtegaal weduwe van Willem Kranenburg in de leeftijd van 89 jaar. Wim en Henny Jaap en Map Anja en Jan Johan en Jolanda Kleinkinderen en achterkleinkinderen Leiderdorp, 26 juni 2005 Correspondentieadres: Familie J. van den Berg Brunelkamp 19 2353 HV Leiderdorp Moeder is op haar kamer opgebaard in zorgcen trum De Dillenburg (kamer 10), Cor Gordijnsingel 1 te Leiderdorp, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 juli om 11.00 uur in de Dorpskerk, Hoofdstraat 19 te Leiderdorp. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg omstreeks 12.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Dorpskerk. Nee, u hoeft chimpansee Patrick niet te bellen. Maar u kunt hem wel helpen! Hoe? Door uw oude mobiele telefoontje in te leveren voor Stichting AAP. MEER WETEN? KIJK OP WWW.AAP.NL OF BEL GRATIS O8OO-I1 (CBF) UITHEE II Familieberichten worden vaak geassocieerd met de overlijdensberichten. Toch zijn er genoeg andere gelegenheden waarbij een familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden huwelijk en geboorten zijn allemaal uitstekende gelegenheden om een familiebericht in h *j Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is een heel sympathieke manier om mensen va* uw situatie op de hoogte te stellen, zodi zij met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatsen van een familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eens vrijbli vend met de unit familiebericht! van het Leidsch Dagblad (072) 5196 699 of stuur een e-mail naar familieberichten@hdc.nl We informeren u graag! I Bij mijn exploit d.d. 24 juni 2005 is t.v.v. de stichting WONINGSTICHTING ONS DOEL, gevestigd te Leiden aan:- C. A. Lagerberg, voor heen wonende te Leiden, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats, betekend een vonnis d.d. 25 mei 2005 door de Kantonrechter te Leiden gewezen. In genoemd exploit wordt de ontruiming van de in het vonnis genoem de onroerende zaak vastge steld op woensdag 13 juli 2005 vanaf 10.00 uur. Een afschrift van dit exploit kan worden verkregen ten kantore van de hieronder genoemde deurwaarder. R. Feenstra t.k. deurwaarder Flanderijn en van der Heide gerechtsdeurwaarders Harderwijkweg 5 2803 PW Gouda Bij exploot van gerechtsdeur waarder A. C. Hardy te Leiden van 23 juni 2005 is op verzoek van C. J. Ouwersloot te Valkenburg ZH, woon plaats kiezende te Katwijk ZH aan de Rijnstraat 119, ten kantore van mr E. H. de Milliano-Machielse AAN René Johannes van der Voort, geboren 7 mei 1968, woon- en/of verblijfplaats onbekend BETEKEND een proces-verbaal van de t.k.- gerechtsdeurwaarder C. Wolff te Leiden van 20 juni 2005, houdende executoriaal beslag onder in dat proces verbaal genoemde derde gearresteerde. Een afschrift van het exploot kan op het hieronder gemeld kantoor worden verkregen. Van Vliet Hardy Gerechtsdeurwaarders Schuttersveld 9 Leiden Geniet in het gezellige plaatsje St. Michael Ga er supervoordelig een weekje tussenuit! En geniet van bergen, meren, rust en pittoreske dorpjes in het Salzburgerland! Voor het geld hoeft u het in ieder geval niet te latenwant KRAS Stervakanties biedt u een 8-daags verblijf aan in het gezellige Hotel Sonnalm in St. Michael vanaf slechts 139 en dat is inclusief dagelijks ontbijtbuf fet. Dit is uw kans om de mooiste regio van Oostenrijk te ont dekken. met haar prachtige alpenweiden, meren, de echte Wiener Schnitzels en de rust1 HOTEL SONNALM**'*-ST. MICHAEL Dit gezellige hotel is schitterend gelegen aan de zonkant van de Hohentauern op ca. 5 km van het gezellige dorpje St. Michael. Het hotel beschikt over een receptie, stube met tv, sauna, stoombad, binnenzwembad, restaurant en huisbar. Uw gezellig ingerichte kamer is voorzien van bad, toilet, haardro ger, tv en telefoon. De verzorging is o.b v. dagelijks ontbijtbuf fet en tegen een geringe toeslag van slechts 100 is ook dagelijks het diner inbegrepen! TIPS VOOR UITSTAPJES In dit prachtige gebied kunt u heerlijk fietsen op de nieuwe en nu al bekende Tauernfietspaden! Pakt u liever de auto? Trek er dan op uit naar oa het kuuroord Bad Ischl, waar vroeger ook keizerin Sissi regelmatig kwam, en het pittores ke stadje Hallstatt. aan het gelijknamige meer En wat dacht u van de beroemde watervallen van Krimml7 Als laatste noemen we de Mozartstad Salzburg, met de gezellige binnenstad met vele barokke kerken en paleizen uit de 17e en 18e eeuw 1 Indien u in juni via lnt< V reis b°eKf maakt u op één van de 25 grant prtjien (o.a. naar Curasao 1 g, Turkije, reischeaues en zelfs u ICI gehele reissom terug) die wij elke week onder internetboekers venoten! Het volledige prijze pakket (wekelijks Lw.v. minimaal 7.500) kunl terugvinden op www.itras.nl De KRASSE InternetWeken! Aankomstdata HZ 14.705 Juli Augustus Augustus September Oktober Oktober 27 €1! i €11 11 €11 3-10-17-24 1-8-29 15-22 €1 !- Toeslagen p.p.: res.kosten 15 (verplicht per boekingl.hi pension 100. (optioneel) Prijzen zijn p.p. tenzij anders vi meld. Exdvervoer, res kosten, toer bel. div. verzekf Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 1' S£ëvl/ak#n'fci&!> KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote J Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! giro 145 Breda

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 16