erichten F A M I L I Eg Hart van DUITSLAN Niet kunnen lezen en schrijven maakt je kansloos Advertentieservice hdc media HDCMEDIA overzicht overlijdensberichten i 2005 Iedere uitvaart is een persoonlijk afscheid Uitvaartverzorging Janso Iets doen voor de Zonnebloem? giro 145 KRAS giro1948Q0 UNESCO Centrum Nederla y^l Tiyffjaa" EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. MAANDAG 27 JUNI 20Q5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten«?hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/ot' afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement. Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Leven kan niet dood, Liefde kan niet sterven. De dood is als een horizon: wij kunnen niet verder zien. Maar achter de einder, ligt het land van Belofte. Intens verdrietig en verslagen geven wij kennis dat, door een droevig ongeval tijdens zijn werk, is overleden mijn lieve vader, onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Henk de Jong op de leeftijd van 49 jaar. Kimberly de Jong W. de Jong P. de Jong-van Duijn Wim en Tineke Janie en Boudewijn Nel en Sjaak Dirk en Dicky Lenie en Rob Adrie Wilma en Kees Neven en nichten Sassenheim, 24 juni 2005 Veenburg 119 Correspondentie-adres: W. de Jong, Hercules 189, 2221 MC Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 29 juni van 19.00 - 20.30 uur in de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 30 juni om 10.30 uur in de Ichthuskerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ichthuskerk. Degenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdoofd en verslagen zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze collega Henk de Jong Henk kwam om het leven terwijl hij op weg was om andere politiemensen te helpen. Hij was een mentor en vraagbaak voor jonge collega's, een ech te hondenman en een politieman uit één stuk. Nooit deden wij tevergeefs een beroep op hem. Wij zullen onze vriend en collega missen. Wij wensen Kimberley, zijn ouders en overige fa milieleden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Zijn collega's van Bureau Levende Have Politie Haaglanden Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het overlijden van onze collega Henk de Jong Henk kwam om het leven bij een eenzijdig onge val, tijdens de uitoefening van zijn werk. Hij was een politieman in hart en nieren. Wij verliezen in hem een gewaardeerde en betrok ken collega. Wij wensen zijn dochter, ouders en overige familieleden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Politie Haaglanden mr. G. L. Bouman, korpschef Geschokt zijn wij door het overlijden van onze ge waardeerde collega Henk de Jong Henk kwam om het leven bij een eenzijdig onge val, tijdens de uitoefening van zijn werk. Als hon dengeleider heeft hij menigmaal collega's onder steund. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn dochter, ouders en overige familie leden veel sterkte bij het verwerken van dit grote- verlies. Namens de ondernemingsraad van Politie Haag landen Evert-Jan de Haan, voorzitter Geschokt zijn wij door het overlijden van ons vak bondslid en collega Henk de Jong Henk kwam om het leven bij een eenzijdig onge val, tijdens de uitoefening van zijn werk. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn dochter, ouders en overige familie leden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de Algemeen Christelijke Politiefederatie (ACP), afdeling Haaglanden J. D. Smit, voorzitter en J. Oosterweghel, secretaris 't Laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is het niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat. 'Vaarwel' en 'Rust in vrede'. Wel verwacht, maar toch plotseling is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Maria Karlas-Huffman Corrie Delft, Leiden, 23 juni 1933 25 juni 2005 Wim Karlas Wim en Annemarie Stefan Marjolein Ceja en Erik Ruben Daniël Stevensbloem 253 2331 JD Leiden Mijn vrouw is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid wordt gehouden op woensdag 29 juni om 13.00 uur in de aula van Be graafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna wij Corrie begeleiden naar haar laatste rustplaats. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdriet. Cenoeg gepraat, genoeg gezwegen, genoeg gedaan, genoeg gebeden, genoeg gewacht, genoeg gehuild, moegestreden. Genoeg geleefd, maar veel te kort. Heel verdrietig delen wij u mede dat mijn lieve vriendin, onze geliefde dochter, mijn zuster, schoonzuster en tante Gerdien Imthorn 17 juni 1969 t 25 juni 2005 dit aardse leven heeft verlaten. Kees Hoogenboom Ben en Ina Imthorn Ben en Anneke Lianne Roelofarendsveen Floraweg 79 Correspondentie-adres: B.B.J. Imthorn, Duinoordweg 6, 2224 CD Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 28 juni van 19.00 - 20.30 uur in het Rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee; tevens na afloop van de begrafenis in de Ichthuskerk. De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 29 juni om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Het was de wens van Gerdien i.p.v. bloemen een gift voor de G.I.S.T. patiëntenvereniging, Life Raft Group. Dit kan door een storting op girorekening 9677464 of tijdens het condoleren een gift in de giftbox te deponeren. Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze schoondochter, schoonzus en tante Gerdien Imthorn Opgewekt en positief blijf je bij ons in herinnering. Ondanks je ziekte kon je altijd nog erg genieten van de kleine dingen in het leven. Roelofarendsveen, 25 juni 2005 Cor en Ria Hoogenboom Conny en Bas Elly en Jan Ilse en Manon Marja en Ger Tessa en Ivo Bedroefd deel ik u mede dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve broer Jan Reynier van Muiden 14 juli 1946 18 juni 2005 Leidschendam Lieke van Muiden Doornenburg 55 2261 XC Leidschendam Bij alle beslissers in de regio Haarlem, Leiden en Velsen. Goed Werken is een uitgave van Naam overledene Lft/Geb.j Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Adriaan van der Plas 1946 Katwijk aan Zee 27 jun 13.00 uur Kerkelijk centrum te Katwijk aan Zee Elisabeth Faas-de Mooij, weduwe van Abraham Faas 1921 Graft-de Rijp 28 jun 13.00 uur Crematorium Zaanstad te Zaandam Paulus Johannes de Ridder 80 jr Leiden 28 jun 14.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Kees Donker 55 jr Amersfoort 28 jun 14.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Hendrika de Jong-v.d. Laan 1917 Leiderdorp 28 jun 12.00 uur Begraafplaats Ned.Herv.kerk Oude Wetering Jan Reynier van Muiden, echtgenoot van Pieternella Hendrika de Kooker 1946 U.S.A. 27 jun 15.00 uur Algemene begraafplaats te Noordwijk Frits Verbakei 1947 Leiden 28 jun 11.00 uur Meerburgkerk te Zoeterwoude Daniël Ferdinand George Tuyn 1922 Velserbroek 29 jun 12.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Klaas Grouwstra, echtgenoot van Pam 1919 Driehuis 27 jun 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Antonius Carel Fontani 1930 Haarlem 28 jun 12.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Johannes Eduardus van den Anker 1920 Overveen 28 jun 13.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Rob van der Slik 1947 Velsen lohannes Pieter van der Linden 1915 Leiderdorp In besloten kring Gevestigd in het karakteristieke olland pand aan het Levendaal 103 te Leiden 071-512 21 12 dag en nacht bereikbaar Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! w( Breda) Op het Zonnebloem vakantieschip beleven parlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun Ic-.en Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro Alleen sémen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! Namens onze passagiers hartelijk dank INCLUSIEF: verblijf in 4-sterren H Courtyard by Marrioti verblijf in 2-persoons uitgebreid ontbijtbuf! toegang sauna, fitnes Supervoordelige 4-/5-/8-daagse autospecial naar Kassei Supervoordelige autospecial naar het hart van Duitsland! KRAS Stervakanties heeft het 4-sterren hotel Courtyard by Marriott Kassei, gelegen in de fraaie streek Hessen, tegen wel zeer spe ciale prijzen gecontracteerd U kunt nu een 4-daagse autoreis boeken voor de spotprijs vanaf slechts 79 én dit is inclusief dagelijks heerlijk ontbijtbuffet en gratis koffie/thee in de hotellobby tot 11 uur. Vanuit het hotel kunt u ideaal uitstapjes maken naar Wilhelmshöhe. Slot Hohenlohe en het Rococo Paleis Wilhelmsthal. Kortom, u kunt volop genieten van cultuur en ontspanning In het hart van Duitsland! HOTEL COURTYARD BV MARRIOTT KASSEL Dit 4-sterren hotel is gelegen in Bad Wilhelmshöhe, één van de stadsdelen van het levendige Kassei. U ontvangt een gratis ticket voor vervoer van bus en tram naar het centrum. Dit zeer comfortabele hotel beschikt over vele faciliteiten, zoals een receptie (met kluisjes), restaurant een gezellig terras, sauna en fitness (beiden gratis) en parkeergelegenheid (tegen betaling). Uw comfortabele en ruime kamer is voorzien van badkamer met bad/douche, toilet en föhn, telefoon, tv en een minibar. TIPS VOOR UITSTAPJES De groie stad Kassei heeft heel wat te bieden, zoals kastelen, fon teinen, watervallen, parken en plantsoenen. Van hieruit kunt u ide aal uitstapjes maken naar het kasteel en park van het tegen de heuvels gelegen Wilhelmshöhe. Maar ook het Slot Hohenlohe is zeker de moeite waard. Vanaf het Slot heeft u een schitterend uit zicht op het romantische landschapspark, dat zich tot de mooiste van Europa mag rekenen. In het park is een groot standbeeld van Hercules te bewonderen, alsmede de Duivelsbrug, Pluto's Grot baroktempelsst het grijze kasteel Löwenburg.En watGfg het Rococo Paleis Wilhelmsthal, de Edersee met hetjp kasteel of lekker kuren in één van de thermische baden r1 iMJ'fl'.'il Indien u in juni via inf. uw reis boeKt, maakt ir'1 op één van de 25 gratv ijzen (o.a. naar Curap je, reischeaues en zef gehele reissom terug) die wij elke week onr intemetboekers verfoten! Het volledige pF pakket (wekelijks tw.v. minimaal 7.500) fe: terugvinden op www:kras.nl l'flIUVtilMTO Aankomstdata HZ 15.529 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 5 dgn, vrijwel iedere ma. van 4/7 t/m 31/10 8 dgn, vrijwel iedere vr.van 1/7 t/m 28/10 Toeslagen p.p.: 1 -pk 4 dgn 44/5 dgn 58/8 dgo halfpension 4 dgn 53/5 dgn 71/8 dgn 120. ra 15 (verplicht per boeking). Prijzen zijn p p E> niet genoemde maaltijden, res.kosten, div. ver toeristenbel.Vraag uitgebreide reisbeschr reisn KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Bnnkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 Anno 2004 zijn wereldwijd zo'n 862 miljoen mensen analfabeet, het merendeel is vrouw. Zij kunnen lezen noch schrijven en behoren tot de allerarmsten. Ontwikkeling en armoedebestrijding begint met onderwijs. De meeste analfabeten wonen onder de evenaar, in ontwikkelingslanden, ook de zogenaamde 'functioneel analfabeten'. Deze mensen hebben niet genoeg scholing gehad om zich staande te houden in de huidige informatiemaatschappij. Stelt u zich eens voor dat u niet kunt lezen of schrijven; wat zou u allemaal niet (meer) kunnen doen? Door functioneel analfabeten bij te spijkeren, staan zij sterker op de arbeidsmarkt. Het UNESCO Co-Actionprogramma bereikt met zijn kleinschalige projecten een duurzaam, lokaal ontwikkelingseffect. Dit programma voert de VN-Millenniumdoelstelling uit 'basisonderwijs wereldwijd toegankelijk te maken voor iedereen'. Steun deze projecten door te doneren op gironummer 194800. Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam, T (020) 673 01 00, F (020) 673 95 31, info@unescocentrum.nl, www.unescocentrum.nl De UNESCO is de gespecialiseerde VN-organisatie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur. UNESCO Centrum Nederland (UCN) is het voorlichtings- en educatiecentrum over het werk van de UNESCO voor Nederland enwerft UCN fondsen voor UNESCO-projecten. kunnen beleven, tachtig keer weg ku dromen in een ander land. Met een boek hand, kun je reizen in je hoofd. Waarhe wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en pa Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERIN

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 8