GESLAAGD Stoned het eindexamen gehaald HOC 944 WOENSDAG 22 juni 2005 KSG ASHRAM COLLEGE, ALPHEN AAN DEN RIJN Havo: Daphne Seller, Sanne Ange- nent, Susanne Bakker, Cherelle Beekhuizen, Astrid Belis, Nata- scha Boersma, Hessel Breebaart, Anne Breek, Sanne Burggraaf, An ne Captein, Nikki Darneviel, Ma rieke Dessauvagie, Bob Dijks, Lisa Ie Due, Angela van Eek, Michael van Es, Lotte Evers, Kylie Fletcher, Isabelle Godfrey, Ruben de Gooij- er, Bas Groenestein, Erik de Groot, Marlon van der Haven, Wendy van den Heuvel, Koen van Hout, Kas- per Hulselmans, Vicky Kaland, Es ther Kapel, Marjolein Kroft, Daniël van Leeuwen, Marloes Meuzelaar, Louky Nagtegaal, Marwin van Nie- kerk, Philippe Niessen, Frank Paas, Maarten Peters, Eline Reich- gelt, Nick Rengers, Maud Rooden- burg, Lennart Roor, Yvette de Ruij- ter, Lisette Schakenbos, Cindy Snijders, Marit van Spijker, Stephanie van Spijker, Merel Stienstra, Vincent Stroop, Léonne Tuithof, Frank Versnel, Joey Vet ter, BoukeVlaar, Lisanne Westra, Freek Apperloo, Sander de Knegt, Nelleke Kok, Eric Ruitenberg, Jelle Noorduin, Moniek Balvert, Patricia Snijder, Jelle Stolwijk, Kristie van der Heijden, Suzanne Lubbe, Amanda Möllers, Babette Mollers, Lotte Obdeijn, Nataschavan Baar- en, Rick Woelders, Rosie Overde- vest, Martijn Zandvliet, Marlies Dobbe, Thijs van der Hoorn, Sylvia van Kessel, Carine Konings, Stephanie van den Noord, Joost Pastoor, Jeffrey van der Pijl, Wou ter Schutten, Steef van Veen, Mar co Versluis, Wytske Bosch, Lizzy Buntsma, Saartje van der Graaff, Maaike de Jong, Mirelle Maas, Freek Rodenburg, Stephanie Ves- seur, Alineke Vitters, Marieke de Wilde, Cheressa Zandstra, Renate Zwirs. Vwo: José van Amson, Maria Paz Belis, Sabine Bentvelzen, Ellen Berntsen, Anouk Blom, Silke Bol huis, Marianne Boumans, Inge borg Breuseker, Annelot Dekker, Boudewijn Drost, Anton Ebrahimi, Daisy Elferink, Jochem van En- gers, Manon Franken, Guillette van Grinsven, Rodolfo Groenewoud, Lourentz Hek, Sander Heimig, Fio na Heynsbroek, Pim van der Hoorn, Siebe van der Horst, Bon nie van Huik, Priscilla Janssen, Katja Kaland, Anne Maren Kruse, Daria Meijers, Anne Petterson, Marc Raps, Michela van Rijn, Lisi de Schepper, Martin Steenbeek, Evelien van Stralen, Carian Thus, Nikki Udo, Shanna Veiga da Fon- seca, Suzanne Verkleij, Bob Ver- weij, Anouk Vleugels, Manouk Vrieling, Maaike de Vries, Joost Wieser, Maarten Woestenburg, Ton Wolvers, Willem Apperloo, Martijn Balm, Danielle Remmelzwaan, Sandra Slikkerveer, Maarten Koot, Lindy Kuhlmann, Dennis de Leeuw, Christian Slingerland, Mar loes Spekman, Sjoerd Bader, Mo niek Buis, Anne den Haan, Mirjam Hartog, Bianca van Leijden, Tim Mank, Daniël Mooijman, Daan Pastoor, Mark Pieterse, Esther Sanders, Ellis Ubink, Barry van Veen, Robin Vrijlandt, Dirk Witte- veen, Eefje Zandstra, Nina van den Berg, Amir Hermon, Evelien van der Hout, Lottie Stipdonk. Vmbo - GL Zorg en Welzijn: Anita Dijkstra, Kim van Egmond, Keby Touw. Vmbo - TL: Economie: Ricardo van Ingen Schenau, Lotte Annen, Mark Bast, Dennis Boer, Darryl Brugman, Ba- bette van der Burg, Jeffrey Dupont, Danny Geerligs, Rewin Gowri- charn, Stephanie Ham, Dlin Hoes sein, Robin Hogenes, Nelleke Koe- dood, Laura Kooijmans, Sebasti- aan van Leeuwen, Gina Lefeber, Martijn van Luenen, Loes van Mastwijk, Mandy Meka, Remco Mens, Marissa Nengerman, Bob Riethorst, Nick Rövekamp, Patrick van der Sande, Dayna Smith, Sa rah Steenhorst, Merel Stuijfzand, Tom Winters, Thabiso van Zeijl, Floris Rijsdam, Nick Westhoff, Pelle Cok, Noraly Dekker, Jeroen Hogenes, Michelle Kuijt, Guido van der Hoorn, Susanne Knetsch, Dieke van Tol, Mario Turk, Esther Valentijn. Landbouw: Laura Bogman, Daphni Charitou, Caron Droog, Ernst-Jan Gabeler, Jeremy Grannetia, Jim van den Hoek, Elske Hoogendoorn, Cesar van den Hoorn, Erik Kailola, Rachel Keizers, Nathalie Kool, Da ve van der Mispel, Daniël Renes, Matthias Schoneveld, Ashvin Sew- nath, Samantha Hutten, Tim Jan sen, Annemiek Verheij, Ramon van Immerseel, Evelien Marskamp, Joëlle Wassenburg, Martine Ver hoef. Techniek: Caron Droog, Ernst-Jan Gabeler, Jeremy Grannetia, Jim van den Hoek, Cesar van den Hoorn, Nathalie Kool, Dave van der Mispel, Daniël Renes, Mat thias Schoneveld, Ashvin Sew- nath, Tim Jansen, Annemiek Ver heij, Ramon van Immerseel, Joëlle Wassenburg. Zorg en Welzijn: Laura Bogman, Anne Boreel, Danny ter Bork, Daphni Charitou, Elske Hoogen doorn, Erik Kailola, Rachel Kei zers, Samantha Hutten, Evelien Marskamp, Martine Verhoef. Locatie Nieuwkoop: Vmbo-KL: Zorgen Welzijn: Rob Buitelaar, Marco van Dam, Patricia Heems kerk, Silvana van Houten, Diana de Jongh, Wafaa Lassgaa, Lisanne van der Noordt, Melanie Prees- man, Jolien van Roon, Jennifer van Oostwaard, Rik Slof, Sandra Bocxe, Thom Prins, Willeke Ter- steeg, Denise Potter, Melissa van den Boom. Vmbo - GL: Zorg en Welzijn: Niels Driessen, Maaike van der Peet, Renske van der Peet, Vmbo-KL: Zorg en Welzijn: Anne de Haas, Rosita Sluis, Steffie van Stralen, Ruby Uitten bogaard, Valérie Cha- telin, Suzanne den Dekker, Chan- tal Lodewijk, Lisanne Pastoor, Li- na Farhad, Danielle van der Heij den, Ingeborg Kuipers, Felicia Santos, Britt van Capel, Melanie Vork, Brenda van der Meer. Vmbo - TL: Economie: Marloes van Baaren, Kevin Hakvoort, Daan Hilhorst, Jos van der Hoorn, Lisette Koster, Nic ky van Kuijk, Danny van der Lin den, Remco Nietveld, Ron Sim- merman, Yannick Stunnenberg, Matthijs Vermeulen, Ilse Verweij, Jorn van Wijk, Robbert Aartman, Norbert de Graaff, Patrick van der Neut, Kristin Wahle, Carlos Zaal. Landbouw: Richard Hoogeboom, Mark van Cuilenborg, Rick van Gils, Wesley Stunnenberg, Edwin Wijnands, Marije van Capel, Mi- chaël van Koert, Tom Miltenburg. Techniek: Richard Hoogeboom, Mark van Cuilenborg, Rick van Gils, Wesley Stunnenberg, Edwin Wijnands, Marije van Capel, Mi- chaël van Koert, Tom Miltenburg. RIJNLANDS LYCEUM OEGSTGEEST Havo: Elise Almekinders, Vincent van der Bent, Daniel Brouwer, Bich Bui, Linda Cornelis, Alexan der Djeranian, Martijn van Duijn, Jasper van Eijk, Emiel van Empel, Dionne Ewen, Justus Fortuyn, An- neloes Geerdink, Romke Groen veld, Koen van Haasteren, Daniel Hageman, Dexter Hauwert, Wouter Heijboer, Sarah Hudson, Marlies van Iterson, Eveline Keizer, Jorrin van Kleef, Ronnie Kluivers, Aart Koese, Martijn Lowik, Mariette Meijer, Marleen Mulder, Chris Pat terson, Renske Remerij, Leonora Reynaidos Rojas, Koen Rodrigo, Tim de Rooij, Willemijn Schonen berg, Georgette Smid, Birgit Soet- hof, Wouter Star, Esme Trimbos, Ruby Verhagen, Eva Verhoeven, Anne Vermeulen, Maurits Volle- bregt, Adrienne Wennekes. Vwo: Johan Bakker, Lisanne Beerenfenger, Tessa Bekooij, Susanne van den Berg, Nadine Bertram, Matthew Beshay, Frans van Beuningen, Nathalie Bilder- beek, Riemkede Boer, Matteo Boerci, Walter Boiten, Victor Boom, Matthijs Boonstra, Liliane Brakema, Ineke Brouwer, Linda Brusche, Steffie Burgemeestre, Carlijn Charbon, Kiki Cheriex, Je roen Ie Clercq, Jean Jacques De- brot, Aafje van Dijk, Tessa van Doeveren, Mark Egeler, Jana En- demann, Gerlov van Engelenho ven, Dominique Fortuyn, Nathalie Franke, Eveline Geerdink, Anouk van der Geest, Nina van Gelder, Lies Goekoop, Barbara Grootswa- gers, Manken van Gulpen, Casper Hariot, Vibeke van Hees, Liselotte Heukelom, Liselot Houweling, Pe ter Hupkes, Jan van ierset, Paul van Iterson, Natalie Jansen, Mi chael Kaldenbach, Jason Keijzer, Ward Kieft, Sebastiaan Kiemel, In ge Kies, Lennard de Koning, Jan- Jaap Koningsveld, Pauline Koot, Martijn Korevaar, Marjolein Koud- ijs, Isabel Kramp, Steven Krol, Jort van der Laan, Wouter Langezaal, Steven van Leeuwen, Wouter Leeuwenburg, Jan Hendrik Leo pold, Max Liebregts, Wessel Lu ij- ben, Denise Lukkenaer, Willemijn Mak, Anne van de Meent, Mathijs van der Meij, Pascale Moning, Charlotte Mulder, Luuk Mulder, Sabine Noom, Eveline Olivier, Boele Oltmans, Marthe Oost, Meelf van Oosten, Merel van Oven, Fleur Peeters, Niels de Peuter, Eli- sa van Poelgeest, Oscar van der Pol, Marloes Polak, Sanne Pool, Edmee Portier, Emilie Prast, Fre- derik Ravelli, Susan Reedijk, Sa- cha Rietbergen, Djoeke van Ros- sum, Thomas Rueb, Robin Scha per, Liesbeth Scheepbouwer, Mar- got Schroder, Kirsten Schuil, Me rel Schut, Rosanne Sijnja, Daan Slager, Alexander Smits, Carolien Souverijn, Arnoud Stelder, Julian Strengers, Arjan van Tilborg, Bou dewijn Tilman, Julie Tromp, Maar ten Tuurenhout, Anne ten Velden, Liesbeth Veldhoven, Gerrit Paul Verdoes, Jasper Verhaag, Ruben Verkuylen, Anne-Roos Vermeulen, Laura Visser, Iniek Vlek, Reint Vo gelaar, Ginger Vogels, Niels Volwa- ter, Maarten Voorn, Mark de Vos, Ernst Vossers, Jurjen de Vriend, Ralph van Vugt, Monique Walen kamp, Jette Walraven, Floor van de Water, Jeroen Wefers Bettink, Rixt Wieringa, Sophie van den Wijn- gaart, Femke Zalm, Jos Zwaan. RIJNLANDS LYCEUM WASSENAAR Vmbo: Chantal Albers, Jeroen Bar- telings, Evelien van den Berg, Oli vier Beumer, Claire Blom, Max Bonnet, Maurits Boven, Mike Claushuis, Anton Colijn, Philip Deurvorst, Margaux Estourgie, Li- anne Fokke, Ilse Koekoek, Patrick Kolstee, Camil Kouwen, Michel van der Kroft, Dirk Mechelse, Pie- ter-Jan Meurs, Nathalie van der Most, Suzanne van der Most, Ash ley Nienhuis, Marlous Overdevest, Annelie Ozinga, Ramon Pater, Mandy Rus, Björn Schreiner, Pau lo da Silva Ribeiro, Elmar Snel, Jasper van Steeg, Anne Verduit, Mariëtte Viet, Pauline Voorham, Martine Voorham, Charlotte van der Voorst, Bobbie Wiltink, Patrick Zwetsloot. Havo: Pier Aalders, Jelle Beltman, Mark Berghuis, Elisah Boektje, De- vika Breuning, Linde Brugmansde Koster, Jan Bruijn, Jorens van Cit- ters, Liza van Duyn, Sander van Emmerik, Angelique van Gent, Debbie Gras, Daan de Greef, Jamie Harms, Jos Heijmans, Henk Het- zel, Fleur Hiep, Naomi Israel, Nick Klaver, Maryse Labruijère, Mare de Leeuw, Vivianne van Leeuwen, Se raphim Luk, David van Moort, Roosje Mostert, Nonette Muhring, Simone Nobel, Marco van den Oe ver, Roderick van Os, Nadhem Ou- nis, Marieke Peereboom, Yasmina Rkaiëk, Koen Rozendaal, Sophie Ruijgrok, Lot van der Schoot, Leila Sherafati, Rogier van Spaendonck, Chris Steenhuis, Mariska Verlaan, Maurits Vis, Jan-Jaap van Wal- chren. Atheneum: Bas Ansberg, Florien van Baarle, Joëlle Baijer, Felicity Barnett, Nathalie Beijersbergen, Robert Blom, Feline Bongers, Mi chael Bruce, Nils van der Feltz, Scott Gordon, Julien Haex, Sophie Hepkema, Hanna Hermans, Anne- marie de Jong, Michiel Koolschijn, Georgine van der Lugt, Josephine Meijer, Ralph Myers, Azadeh Na- vabi, Stephanie Nieuwenhoff, Britt Nievaart, Jelmervan Norden, Eel- co Peereboom, Bob Poot, Maarten Stolk, Jora Taselaar, Meike Tie- messen, Sophie Tuit, Huub de Vis ser, Alexander Wace, Stephanie Wellink, Emma Willekes, Boude wijn Willekes, Pieter Willems. Gymnasium: Emiel Bangert ce-Sophie Bellekom, Valéri Damoiseaux, Inge Kaars Sij pesteijn, Vincent Karreman nette Mostert, Rogier Pottei Loon, Erik Schmidt, Florien tendorp, Stefanie Wolff. DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN: MZÏK A N TTÖ D E WJ K S C H U TT E Naam: Lodewijk Schutte (27) Middelbare schoolopleiding: gymnasium op het Bonaven- tura College aan de Mariën- poelstraat in Leiden. Diploma: Nederlands 7, Engels 7, Frans 6, Latijn 7, handvaar digheid 7, wiskunde A 7 en ge schiedenis 6. Tegenwoordig: drummer bij de band Jimmyhat en werkzaam in de ICT. Geen muziek als eindexa menvak? „Nee, dat kon toen nog niet. Pas iets later, toen de school ging samenwerken met het Agnes College, werd muziek als eindexamenvak aangebo den. Ik heb toen een keer bij die klas gezeten toen ze mu ziek, of wat daar op moest lij ken, aan het repeteren waren. Ik had niet het gevoel dat ik er iets van kon leren." Je school heeft dus weinig bijgedragen aan je muzikale ontwikkeling? „Helemaal niets inderdaad. Het Bona deed in die tijd veel te weinig aan muzikale activi teiten. Het stond in schril con trast met het Stedelijk Gymna sium. Daar ging ik vaak met vrienden naar muziekavonden en we traden ook op. Op het Bona begon het net een beetje te komen, maar het was van zo'n laag niveau, dat ik geen zin had om daar tijd aan te besteden." Hoe ben je in de muziek te rechtgekomen? „Ik heb het met de paplepel ingegoten gekregen. Mijn va ders grote hobby was de piano en mijn zus speelt professio neel klarinet. Mijn broer zit ook in de muziek, dus het was een logische stap. Ik ben ooit een keer begonnen met drum men en niet meer opgehou den. Wat weet je nog van het eind examen? .Achteraf vind ik het heel jammer dat ik geen hogere cij fers heb gehaald, vooral voor Engels. Maar die lijst is heel representatief voor hoe ik was als leerling. Ik deed altijd al leen wat nodig was, een zes of een zeven was ruim genoeg. Op mijn sloffen ben ik door het gymnasium heengegaan. Eigenlijk was ik heel erg lui. Ik vond hoge cijfers niet nodig, was geen streber." En toch heb je het gymnasi um gedaan. „Ja, dat wilde ik dan weer wel. Mijn zus en broer deden ook gymnasium, dus daar wilde ik niet voor onderdoen. Boven dien vond ik Latijn heel erg leuk. Italië spreekt me erg aan. Vooral de geschiedenis van dat gebied. De tijd van de Ro meinen spreekt echt tot mijn verbeelding." Wat was je voor leerling? „Een goedzak, heel braaf. Ik had alleen de reputatie veel te blowen. In alle pauzes en tus senuren rookten we met een groepje vrienden een joint." Dus je zat compleet stoned in de klas? „Zelf merkte ik er niet zoveel van. Ik begon soms wel eens rare discussies met leraren en klasgenoten, maar ik werd niet vervelend of zo. Ik weet nog dat ik eens net een zakje wiet had gekocht toen ik op het matje werd geroepen bij de decaan. 'Zo jongen', zei hij, 'ik heb gehoord dat jij heel veel blowt.' Ik zei dat dat heel erg meeviel. Stond ik daar, met die zak wiet in mijn broekzak! Ik denk niet dat het blowen veel effect had op mijn cijfers. Een half jaar na de middelbare school ben ik ook gestopt." Tekst: Tessa de Wekker Particuliere foto VISSER 'T HOOFT LYCEUM, LEIDEN Locatie Zuid-West (Leiden): VMBO: BL: Ferdi Akdeniz, Danny Ammer- laan, Carina Argün, Rosita van den Berg, Wesley Blok, Desiree Bos man, Fouzia Boussakouki, Natha lie Bouwmeester, Kim Dekker, Me lissa Dijkstra, Marlies Dubbelde- man, Michelle Ende, Jeffrey Eps- kamp, Dré Eversteijn, Kim Gaas beek, Gert-Jan Gutman, Melanie Hijmans, Buddy van der Hoeven, Maikel Hollander, Mandy Hoorn, Stephanie Janssen, Jaimy de Jong, Stephanie de Jong, Sander Kan bier, Danny Keijzer, Charlene Kemper, Mustafa Keserci, Julia Kim, Stefan Koet, Veronica van der Kroft, Danny Kromwijk, Jordy Kruijff, Kirsten Kruis, Ferry van der Kruk, Raymond Lasander, Kim van Leeuwen, Joyce Loppé, Jennifer Mastenbroek, Marcella Molenaar, Bouchra Mouhout, Tim Olijerhoek, Desiré Oudshoorn, Mandy Prins, Cynthia van Rhijn, Arief Roshana- li, Tonny Schouten, Eelco Seijn, Dennis Siebert, Patricia Sloos, De- lise Stouten, Jerre Sweers, Valarie Tuinhof de Moed, Laura van Veen, Sandrine Volkers, Benny Werkho ven, Rachel Wessels, Michael Wijsman, Bas Zandbergen. GL: David Arrindell, Danny Slijk huis. KL: Layla Ben Ali-Salah, Wouter Angenent, Nienke Bakermans, Me lanie van Dam, Jan van Dobben, Nick Groenewegen, Denise van der Heiden, Michelle van Heijenoort, Sharona Herweijer, Daphne Hoe bink, Debbie van der Hoeven, Mi chael Koning, Tom van der Meer, Samantha Neuteboom, Kim van Oevern, Amin Salehi Nezhadfard, Maarten Seijn, Johan van Soest, Michael Steenvoorden, Martijn Witte. TL: Kim Bentvelzen, Wesley Dijk stra, Dave de Groot, Wendy Huij- gens, Tim Janssen, Tamara van den Kerkhof, Dennis Meskers, Ro bin Mieremet, Bart Moot, Vanessa Ottenhof, Silvia van der Voorn, Wouter van der Wilden. Locatie Leiderdorp: Vmbo-T: Janneke van Amsterdam, Frederik Uit den Boogaard, Dirk- Jan van den Boogaart, Tim Boom, Leonie Boonekamp, Nick Boot, Rick Bouwmeester, Len van Brus sel, Chantal van Dijk, Maarten van Dijk, Anne Jan Dorlandt, Achid Faroog, Inge van der Geest, Mar loes van der Geest, Rick Groen, Rik Holswilder, Amy Höwig, Brigit te van der Hulst, Thomas Jansen, Morgan de Jong, Ebru Karakus, Danny Klom, Robin Koolmoes, Christiaan Laan, Pamela Lacourt, Michelle van Leeuwen, Mike Lepe laar, Vaughan Lijkwan, Erik Lou- renssen, Stefanie Neuteboom, 01- ga van Ooik, Ingo Oosterbaan, Ni cole Prins, Sanne Remmerswaal, Renz Rotteveel, Wendy de Ruiter, Siebe Schuemie, Floortje Snoep, Robin van der Steen, Arno Stou ten, Esther Tegelaar, Bart Vink, Ronald van Wieringen, Laura van Zuijlen, Elvira de Zwart. Locatie Kagerstraat (Leiden): Vmbo: Wouter Drinkwaard, Davy Abad, Nabil El Amrani, Gideon Behrendt, Fatima Elfarh, Jong Long Hu, Arkasha Martina, Friso Tiesema, Matthieu Willems, Je roen Zeijpveld, Liz Jonkmans, Da vid Breukers, Pim Cox, Amanda Dryburgh, Samantha Welsink, Martijn Cats, Sander Leentvaar, Hans Maagdelijn, Marjolein Ra- vensbergen, Leo Riethoven, Daan Luining, Carolien Ouwehand, Van- ja Hercegovac, Jan-Willem van Hil- ten, Mark Hopman, Niels Reize- voort. Havo: Wesley van Rijn, Nick van der Star, Anke Stegehuis, Willem van Duijn, Marc van der Marei, Ja de Meijvogel, Nico Oudshoorn, Marlies van der Plas, Arshaad Ab- doelrahman, Tim van Beukering, Joost Bloem, Nick Boezaard, Bas Boshuizen, Angela Depondt, Mi chelle Frentrop, Sandjai Gajadien, Mariska Gewald, Arjan Hanselaar, Birgit Heijboer, Susan Hu, Benja min Janssen, Derrek Lugtenburg, Naomi Moenen, Aldean Njamin, Mieke van Oosten, Cherry-Ann Per son, Marcel Steenbergen, Philip Stolker, Willemijn Valstar, Eric Verbeek, Paul Verbeek, Jennifer de Vos, Elise van Westbroek, Ciska de Wilde, Sharon de Winter, Lot Wit- teveen, Frank Atteveld, Gilian Flohr, Eva de Graaf, Joren Jurgens, Mandy Kraaij, Laura Liefting, Mat thijs Molendijk, Esther Mostert, Stephanie Nagtegeller, Eline 01- denkamp, Tim Paardekoper, Nana Slof, Yasemin Slomp, Deborah van der Sluijs, Chikin Tang, Fabiënne Tuit, Cri van der Vos, Joren de Werk, Maarten de Werk, Stefan van Zuijlen, Adriënne Kapiteijn, Ronald de Bock, Ruben Bos, Yvon ne Dening, Diana van der Does, Annemarijn Fortgens, Britt Ger- hardt, Susanne Groot, Teresinha de Haas, Sandra Heijmans, Elise Heshusius, Terence van Heynin- gen, Ferdi de Jong, Raymond de Jong, Robert van Leeuwen, Arnoud Matser, Stefanie Nap, Erik Noort, Pal van Ogtrop, Wieke Peeman, Luc Rijsdijk, Dorien Sellmeijer, Robbert Susan, Dirk Vermeulen, Eduard Vlasveld, Mettha Vletter, Arnoud de Wilde, Mitchell Bakker, Freek Heemskerk, Dick Heems kerk, Marieke Reurings, Priscilla Oerlemans, Jelle Vermeij, Hester van Wijk, Albert Jan van Beuse- kom, Daniëlle Bouwman, Felix Brandt, Robbert van Delft, Ruben van Duijn, Gert van den Eijkel, Sophia Heemskerk, Kees Houw- aart, Bojan Marie, Erwin van der Meij, Dominy de Mooij, Kiki van der Neut, Anne Oudwater, Hanna van de Pol, Rianne Ravensbergen, Eva Ravensbergen, Rick Riet broek, Wilma de Roode, Dennis Smeenk, Wesley Stel, Marjolein de Vreugd, Mark Winter, Gerben van Zuilen, Maria Anne Beekhuis, Daphne Boere, Marit Kouwenho- ven, Cecile Olijerhoek, Inge van der Ploeg, Wout van Zeil, Sjors van Klink, Jaap Koek, Michiel van der Poel, Tobit van Dijk, Annemae Kremer, Frank Reijerse, Lisanne van der Vlugt, Marjon Bouma, Jo han van der Horst, Margo de Mooij, Mickael van der Vijver, Mariëlle van Keeken, Sietse Ouwehand, Ni- coline Thijssen, Suzanne van Brussel, Lianne Ouwehand, Mieke van Schie, Mariëlle den Eisen, Bente Groot, Babette de Groot, Laura de Kiewit, Gidion Loos. Vwo: Tom van Beelen, Jacob van Egmond, Daniëlla Kruik, Giel Vis ser, Tamara Bouwman, Jan Bra- bers, Jeppe Delver, Daniel van Eek, Shirley Hu, Joshua Jacobs, Tess de Jong, Eddy Knaap, Gonne van der Laken, Frederique Schut, Lyn Tiesema, Dean ie Verbeek, Ro bert Vinkesteijn, Christian de Vos, Anthe de Witte, Annette Aker boom, Nicky van den Broek, Iris Candido, Iris Conté, Marloes Cra- ma, Rogier van Delft, Frances Do- derer, Francien Feldmeijer, Niki van Gemerden, Linda van Hooi donk, Freek Jonker, Lisanne Maas, Barend Meiners, Sanne van de Na- dort, Peter van Ooik, Robin Plijter, Martin van Polanen, Patrick Rol, Twan Rutten, Roeland Stolk, Ste fan Tax, Elsje Tijssen, Douwe Trip- penzee, Ashley Verlinden, Renate van Vliet, Niels van Wieringen, Adriènne Zirkzee, Charlotte van Leerdam, Maaike Barnhoorn, Dirk Agterhuis, Jan Agterhuis, Sanne Boes, Manon van Fulpen, Guido Heemskerk, Sebastiaan Hooger- vorst, Michiel Hooykaas, Jeanine van der Houwen, Gout Kattenberg, Anne de Lepper, Rogier Louter, Pierre van den Oord, Heieen Over- duin, Sanne van den Toorn, Mar tijn Walter, Berend van Weizen, Floris van der Geest, Esther van der Meer, Wendy Cederhout, Janet van Egmond, Gertjan de Mare, Paul Mulder, Sarah Paauw, Marije van de Pol, Erica van der Vijver, Jan-Willem Vrolijk, Nicole Zand bergen, Peter Zeilstra, Anouk Borst, Niels Straathof, Ralph Wit- teman, Quinten van der Meer, Ivo Hofland, Vincent van Kampen, Lotte Moll, Rindert Reitsma, Frank Wilbrink, Mark van derVegte, Ma rianne van Klaveren, Harm Groot- veld, Anne Hanemaaijer, Susanne Rigters, Anna'van 't Veer, Stefan van Leuveren, Thomas Vorisek, Ni- ko Wanders. Locatie Rijnsburg: Vmbo: Soumaija Akhrif, Stephan Bal, Diederik Bauw, Ilse de Best, Mark van Delft, Nick van Dijk, Ber- nadette van Egmond, Nick Glas bergen, Martin Guijt, Mike Guijt, Frank Haasnoot, Martine Haas noot, Denise Heemskerk, Lysette Heemskerk, Natascha Heemskerk, Ruud Hoek, Amanda Hogewoning, Kimberley Jonker, Aiso van Kou wen, Gerco Kuijt, Albert-Jan van der Meij, Vincent Noppe, Steven Noppen, Pieter Coen Ouwehand, Peter Paludanus, Janine van der Plas, Ellen Schaap, Gerben Scho neveld, Alev Tas, Marieke Vooijs, Peter de Vries, Leanne van der Wel. FIORETTICOLLEGE LISSE Locatie: Lucia (Lisse): Vmbo-BBL Administratie: Omer Bayram, Tho mas Wolthers, Samantha Sital Handel en verkoop: Kartinie de Bruin, Monja El Mahdadi, Rowan Niekerk, Suzanne Tulen, Maurice Cramer, Albert Lindhout, Marieke van der Geest. Uiterlijke verzorging: Krista Klever laan, Lubena El Mahdadi, Mascha Mink, Evelien Pijpers, Kimberly Zonneveld, Joyce Currie, Lisette van Duijvenbode, Nathalie Havin- ga, Chantal van der Klauw, Dionne Sanders, Patricia Stolker, Rick de Wagt, Petra Bart, Tessa Maat, Anja Bader, Mandy Rozenbroek, Sandra Hoogendorp, Iris Hoogervorst, Ro sanne Jansen, Debbie van de Meij, Mariëlla van der Linden, Kelly de Ridder. Verzorging algemeen: Renée Lelie- feld, Yentl Pardoen, Nienke Bak ker, Rebecca van den Berg, Da niëlle Duivenvoorden, Debbie Evers, Michelle Hartman, Jessica de Jong, Leila Kachih, Mandy Kok, Diana Meeldijk, Chantal Reitsma, Jacky van der Aart, Nanette Ande- weg, Peter Biemond, Zohra Cherif, Brenda Koek, Amy Metcalfe- Brown, Heidy Roodenburg, Daniël le de Vreede, Samantha Wijtvliet, Dahlia Al-Sudi, Roel Wüstenhoff, Sanae Chekdouf, Gaby Kortekaas, Rosita Meyer, Christa van Nobe- len, Esmeralda Stomphorst, Man dy de Wit, Stacey Eikelenboom, Amber Geerlings, Ruby Havenaar, Joyce van Leeuwen, Claudia Los- scher, Debby Ritzen, Jitske Rui- kes, Annalien den Engelsman, Lin da Govers, Rosanne Mooij, Jeanet- te van Werkhoven, Yvonne Zand bergen, Kayleigh van Dijk, Celesta Verwey. Vmbo-KL: Administratie: André Denee, Pieter Suijk, Iris Hulsebosch, Daniëlle Roest, Gimo Simons, Alexander Bakker, Linda Grimbergen, Alishka de Jong, Zohal Roshanmal, Debo rah Uitendaal, Jessica Koolhaas, Kevin Krishan, Frank Slijkerman, Rochdi Achahbar, Kayleigh van Dijk. Handel en Verkoop: Linda Sloot weg, Lucinda Dijkman, Roxanne van den Raad, Samantha van der Woude, Sanne van Coesant, Mi chelle van der Splinter, Wendy van den Bogaard. Uiterlijke Verzorging: Kimberley Elting, Monique van der Geest, Kimberley van Kesteren, Sharon van Laarhoven, Sylvie Lemmers, Elise van Schoor, Debby van Maris, Nathalie Schaap, Mariska Duiven voorde, Joyce Koelewijn, Wiesje Looijestijn, Denise Veerman, llona Delmeer, Petra Slats. Verzorging Algemeen: Irene van der Veer, Rosemary Jelierse, Daph ne Andreas, Desiree Kortekaas, Carla van Lierop, Marianne Lom- merse, Dqphne Raamsveld, Ma riëlle Selhorst, Cynthia Vledder, Chantal Mussert, Chantal Berg man, Esther Boot, Jolanda Bos, Kelly van Groen, Talitha van der Laan, Linda van Marrewijk, Amy Moerman, Amek van Santen, Li lian Teeuwen, Michelle Verhoef, Rien Vesseur, Wendy Clemens, Mi- rella Visscher, Tess Walburg, Door- tje van der Helm, Linda Homburg, Joyce de Jong, Monique van der Lans, Milou Romsom, Lindsay Wernars, Erna Andeweg, Jenny An- gevare, Laury Schrama. Locatie Uitermeer: Vmbo-TL: Omar Atia Hassan, Tim Baldee, Joey van Beelen, Aukje Beelen, Laura van den Berg, Thijs van den Berg, Niels van Berkel, Robin Bermond, Sander Beukers, Jelmer Bode, Calum Bradford, Marlot Clemens, Jasper Dijkman, Rowan DofferhoffKatie van Don gen, Cockney Duivenvoorden, Es ther Elfering, Gilbert den Elzen, Jasper Faas, Ruben Faas, Saskia van Gerven, Froukje Gort, Vera Guldemeester, Iris Herruer, Domi nique van Hoekelen, Femke Jon ker, Stefan Koelhuis, Ben Lanser, Annamarie van der Linden, Anne Mesman, Astrid Mesman, Roelie Mesman, Mariska Möhlmann, Roxanne de Moor, Jan-Cees On derwater, Francis Oosterhof, Simo ne Plagman, Steffanie de Ree, Joy ce Romijn, Mercedes de Rooij, Ta mara Rotteveel, Stefan Schoofs, Roy Schoone, Moniek Slobbe, Sandra Slootweg, Tom Steenks, Kelly van Stijn, Ilse Tijssen, Anne- bel van der Velden, Richard van Velzen, Kaszpar Visser, Samantha van der Vlist, Mariska Wassenaar, Ismay van de Water, Kevin Wol vers, Merel van Zoest, Sjoerd van Zonneveld. Locatie Paulus, (Hillegom): Vmbo Bouwtechniek: André Afonso, Per ry Balkenende, Robin Broekhof, Wim Caspers, Lennart van Dijk, Wayne Duiveman, Remco van Elk, Stephan de Gier, Geoffrey Krijgs man, Dorus Prins, Remco van der Raad, Benjamin Rhee, Niels Streppel, Nick Tjoelker, Roxanne Uljee, Jelle de Vries. Elektrotechniek: Ferry Beel ve van Dijk, Karei van Dijk, Geerlings, Robin de Greef, Huisman, Tijmen van 't Hul Kniese, Dolf Kortekaas, Set aan Kruiswijk, Joris Meijer, van den Oever, Michael S01 Kevin Stroo, Pascal Vesseui van der Voort, Stefan de Vo Witteman, Tim Zwaan. Metaaltechniek: Robin Ber Bart de Jong, Michael Parsi ter Sneeuw, Rick Warmerdi Voertuigentechniek: Kaspei se, Robin Bokman, Robbie bell, Chris Duivenvoorde, van Ewijk, Stefan Giesbers, van Haaster, Melroy Heem; Donn Huizer, Jasper Invern René Kamp, Randy van Ka Rick Kardol, Stanley van di Jelle Meijer, Mattthijs Mink Ofman, Dave Philippi, Ale* Philipse, Jan Prins, Don vai Robin van Roode, DennisS Ruben Spaargaren, Bart St Fabian van der Tol, Thoma; pert, Dennis van der Veldei van der Veldt, Martijn Verh Gidion Vesseur, Steven Voj Bart Vork, Jeroen Wijsman, Willemstein, Ramin Zirai, i van der Zwan. Locatie Bernardus (Hillegom): Vmbo-TL: Robert Aangeen Edwin van Aken, Nienke Bi Rob van der Ben, Jamie vai Berg, Kees van Berkel, Esti Boer, Nathalie Bot, Robin i Arjan Brederode, Merel C01 Myrthe Dekker, Tessa Dries Mike Duijster, Daisy Franss Masja de Groot, Britt den H Martijn Hartenberg, Liselot res, Dave Hoeks, Joyce Hoc boom, Tim van der Hulst, Ippel, Wendy van Klaveren Koolbergen, Ronja Koster, c pers, Charlaine van der Les a Natasja van der Meer, Robi F er, Thierry Mondeel, Niels K pelt, Denise Nuijens, Sonjair Poll, Kimberly van der Raa; L Rahmati, Khanh van Roodi v Ruigrok, Dieuwertje Rutter II. Smit, Joëlle van der Tol, M Df tendaal, Francis Veldhoen, in Verboom, Jacqueline Verwi k Franka Walraven, Bart van e Westen, Mariëlla Westerinl n da Winkelaar. k, R irl Locatie Sportlaan: V Havo: Adwa Shiratski, Lauiu; beek, Hebe Geerlings, Flei rk Groot, Marjolein Lohmann, V Teeuwen, Semir Zulcic, Je van den Akker, Lotta van Ett Manuela Bijwaard, Esmee Eijk, Leon Juffermans, Shi a< der Klauw, Lisette Koster, jsj Lange, Debbie Lansbergen !S| van Maris, Jasper Out, Erik jj man, Rory Semrek, Kevin 1 Br Steijn, Jenneke Toet, Marc dorp, Natalia Warmerdam, j Angenent, Sandra Bakker, j van der Beek, Pim Brouwe ley Dijkman, IvarDofferho !n tijn van Gerven, Ellie Hom jC Chantal Immink, Charlie d ar Geert Jonkheer, Amer Kurr g Mark van Marrewijk, Sara 11 Mazorra, Suzanne Meilandre Mulder, Yvonne Onderwati 3 Mischa Ozanna, Reinier Pi |e ther van Rees, Daan Ruigr ,n nise van Ruiten, Sandra Si Adinda Schipper, Jeroen S Karin Slobbe, Corine Sma A Marjolein Steenks, Bram S Daniëlle van der Vlugt, Ma Vonk, Laurens de Vries, CI >tt Vroomen, Kevin Weijers, It e Zanten, Jeroen van der Zijl Charlotte Assendelft, Marc )ie rendregt, Marloes Bronstri M; se Buurma, Cindy Diepen! n; Patrick van Holland, Mich irr der Klauw, Janna van der I n, Cindy Meeldijk, Boy de Re Pi Slootweg, laura van der Vli rar sten van der Voort, Lotte K fla Sandra Koolbergen, Anouk veel, Talitha Snelders, Natne Bood. ert Atheneum: Angela van Dri .ee ne Kraaij, Floortje Lansbei jve Maikel Pannekoek, Raoul nd Nienke Siebelink, Janetta n I banjan, Sabine Visser, Pai i, 1 lemeer, Petra Botman, Nalug Broekhof, Angela Bureoy icc lez, Sissy Choi, Tim van Di le queline van Dooren, Linda iZ Drie, Tim Elfering, Lorenzi Jorg van der Ham, Marit d Federica Koopman, Janne mers, Maarten Matze, Eva Poel, Inge Schalkers, Iren Bi Schoone, Imko Smittenbe Vermeij, Mike Verschuren,en der Verweij, Simone Vijfsc an mke van der Voet, Lonnekler Zwet, Vicky Gressie, Wout,a^ Kalshoven, Angelique van ar Lans, John van Paridon. Gymnasium: Lotte Brom, I jjn Ebbing, Astrid Osinga, Ev« Kv renburg, Bas ter Stege, S< ar< Akerboom, Sebastian Arra Sh Joyce Lustberg, Iris van di nc Jasper Meeuwissen, LauriSlr tagne, Niels Nouse, Roosi s< Poel, Patricia Kuperij, Ma V|l Meijer. S loe Ji

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 24