GESLAAGD
Stoned het eindexamen gehaald
HOC 944
WOENSDAG 22 juni 2005
KSG ASHRAM COLLEGE,
ALPHEN AAN DEN RIJN
Havo: Daphne Seller, Sanne Ange-
nent, Susanne Bakker, Cherelle
Beekhuizen, Astrid Belis, Nata-
scha Boersma, Hessel Breebaart,
Anne Breek, Sanne Burggraaf, An
ne Captein, Nikki Darneviel, Ma
rieke Dessauvagie, Bob Dijks, Lisa
Ie Due, Angela van Eek, Michael
van Es, Lotte Evers, Kylie Fletcher,
Isabelle Godfrey, Ruben de Gooij-
er, Bas Groenestein, Erik de Groot,
Marlon van der Haven, Wendy van
den Heuvel, Koen van Hout, Kas-
per Hulselmans, Vicky Kaland, Es
ther Kapel, Marjolein Kroft, Daniël
van Leeuwen, Marloes Meuzelaar,
Louky Nagtegaal, Marwin van Nie-
kerk, Philippe Niessen, Frank
Paas, Maarten Peters, Eline Reich-
gelt, Nick Rengers, Maud Rooden-
burg, Lennart Roor, Yvette de Ruij-
ter, Lisette Schakenbos, Cindy
Snijders, Marit van Spijker,
Stephanie van Spijker, Merel
Stienstra, Vincent Stroop, Léonne
Tuithof, Frank Versnel, Joey Vet
ter, BoukeVlaar, Lisanne Westra,
Freek Apperloo, Sander de Knegt,
Nelleke Kok, Eric Ruitenberg, Jelle
Noorduin, Moniek Balvert, Patricia
Snijder, Jelle Stolwijk, Kristie van
der Heijden, Suzanne Lubbe,
Amanda Möllers, Babette Mollers,
Lotte Obdeijn, Nataschavan Baar-
en, Rick Woelders, Rosie Overde-
vest, Martijn Zandvliet, Marlies
Dobbe, Thijs van der Hoorn, Sylvia
van Kessel, Carine Konings,
Stephanie van den Noord, Joost
Pastoor, Jeffrey van der Pijl, Wou
ter Schutten, Steef van Veen, Mar
co Versluis, Wytske Bosch, Lizzy
Buntsma, Saartje van der Graaff,
Maaike de Jong, Mirelle Maas,
Freek Rodenburg, Stephanie Ves-
seur, Alineke Vitters, Marieke de
Wilde, Cheressa Zandstra, Renate
Zwirs.
Vwo: José van Amson, Maria Paz
Belis, Sabine Bentvelzen, Ellen
Berntsen, Anouk Blom, Silke Bol
huis, Marianne Boumans, Inge
borg Breuseker, Annelot Dekker,
Boudewijn Drost, Anton Ebrahimi,
Daisy Elferink, Jochem van En-
gers, Manon Franken, Guillette van
Grinsven, Rodolfo Groenewoud,
Lourentz Hek, Sander Heimig, Fio
na Heynsbroek, Pim van der
Hoorn, Siebe van der Horst, Bon
nie van Huik, Priscilla Janssen,
Katja Kaland, Anne Maren Kruse,
Daria Meijers, Anne Petterson,
Marc Raps, Michela van Rijn, Lisi
de Schepper, Martin Steenbeek,
Evelien van Stralen, Carian Thus,
Nikki Udo, Shanna Veiga da Fon-
seca, Suzanne Verkleij, Bob Ver-
weij, Anouk Vleugels, Manouk
Vrieling, Maaike de Vries, Joost
Wieser, Maarten Woestenburg, Ton
Wolvers, Willem Apperloo, Martijn
Balm, Danielle Remmelzwaan,
Sandra Slikkerveer, Maarten Koot,
Lindy Kuhlmann, Dennis de
Leeuw, Christian Slingerland, Mar
loes Spekman, Sjoerd Bader, Mo
niek Buis, Anne den Haan, Mirjam
Hartog, Bianca van Leijden, Tim
Mank, Daniël Mooijman, Daan
Pastoor, Mark Pieterse, Esther
Sanders, Ellis Ubink, Barry van
Veen, Robin Vrijlandt, Dirk Witte-
veen, Eefje Zandstra, Nina van den
Berg, Amir Hermon, Evelien van
der Hout, Lottie Stipdonk.
Vmbo - GL
Zorg en Welzijn: Anita Dijkstra,
Kim van Egmond, Keby Touw.
Vmbo - TL:
Economie: Ricardo van Ingen
Schenau, Lotte Annen, Mark Bast,
Dennis Boer, Darryl Brugman, Ba-
bette van der Burg, Jeffrey Dupont,
Danny Geerligs, Rewin Gowri-
charn, Stephanie Ham, Dlin Hoes
sein, Robin Hogenes, Nelleke Koe-
dood, Laura Kooijmans, Sebasti-
aan van Leeuwen, Gina Lefeber,
Martijn van Luenen, Loes van
Mastwijk, Mandy Meka, Remco
Mens, Marissa Nengerman, Bob
Riethorst, Nick Rövekamp, Patrick
van der Sande, Dayna Smith, Sa
rah Steenhorst, Merel Stuijfzand,
Tom Winters, Thabiso van Zeijl,
Floris Rijsdam, Nick Westhoff,
Pelle Cok, Noraly Dekker, Jeroen
Hogenes, Michelle Kuijt, Guido
van der Hoorn, Susanne Knetsch,
Dieke van Tol, Mario Turk, Esther
Valentijn.
Landbouw: Laura Bogman, Daphni
Charitou, Caron Droog, Ernst-Jan
Gabeler, Jeremy Grannetia, Jim
van den Hoek, Elske Hoogendoorn,
Cesar van den Hoorn, Erik Kailola,
Rachel Keizers, Nathalie Kool, Da
ve van der Mispel, Daniël Renes,
Matthias Schoneveld, Ashvin Sew-
nath, Samantha Hutten, Tim Jan
sen, Annemiek Verheij, Ramon van
Immerseel, Evelien Marskamp,
Joëlle Wassenburg, Martine Ver
hoef.
Techniek: Caron Droog, Ernst-Jan
Gabeler, Jeremy Grannetia, Jim
van den Hoek, Cesar van den
Hoorn, Nathalie Kool, Dave van
der Mispel, Daniël Renes, Mat
thias Schoneveld, Ashvin Sew-
nath, Tim Jansen, Annemiek Ver
heij, Ramon van Immerseel, Joëlle
Wassenburg.
Zorg en Welzijn: Laura Bogman,
Anne Boreel, Danny ter Bork,
Daphni Charitou, Elske Hoogen
doorn, Erik Kailola, Rachel Kei
zers, Samantha Hutten, Evelien
Marskamp, Martine Verhoef.
Locatie Nieuwkoop:
Vmbo-KL:
Zorgen Welzijn: Rob Buitelaar,
Marco van Dam, Patricia Heems
kerk, Silvana van Houten, Diana
de Jongh, Wafaa Lassgaa, Lisanne
van der Noordt, Melanie Prees-
man, Jolien van Roon, Jennifer van
Oostwaard, Rik Slof, Sandra
Bocxe, Thom Prins, Willeke Ter-
steeg, Denise Potter, Melissa van
den Boom.
Vmbo - GL:
Zorg en Welzijn: Niels Driessen,
Maaike van der Peet, Renske van
der Peet,
Vmbo-KL:
Zorg en Welzijn: Anne de Haas,
Rosita Sluis, Steffie van Stralen,
Ruby Uitten bogaard, Valérie Cha-
telin, Suzanne den Dekker, Chan-
tal Lodewijk, Lisanne Pastoor, Li-
na Farhad, Danielle van der Heij
den, Ingeborg Kuipers, Felicia
Santos, Britt van Capel, Melanie
Vork, Brenda van der Meer.
Vmbo - TL:
Economie: Marloes van Baaren,
Kevin Hakvoort, Daan Hilhorst, Jos
van der Hoorn, Lisette Koster, Nic
ky van Kuijk, Danny van der Lin
den, Remco Nietveld, Ron Sim-
merman, Yannick Stunnenberg,
Matthijs Vermeulen, Ilse Verweij,
Jorn van Wijk, Robbert Aartman,
Norbert de Graaff, Patrick van der
Neut, Kristin Wahle, Carlos Zaal.
Landbouw: Richard Hoogeboom,
Mark van Cuilenborg, Rick van
Gils, Wesley Stunnenberg, Edwin
Wijnands, Marije van Capel, Mi-
chaël van Koert, Tom Miltenburg.
Techniek: Richard Hoogeboom,
Mark van Cuilenborg, Rick van
Gils, Wesley Stunnenberg, Edwin
Wijnands, Marije van Capel, Mi-
chaël van Koert, Tom Miltenburg.
RIJNLANDS LYCEUM
OEGSTGEEST
Havo: Elise Almekinders, Vincent
van der Bent, Daniel Brouwer,
Bich Bui, Linda Cornelis, Alexan
der Djeranian, Martijn van Duijn,
Jasper van Eijk, Emiel van Empel,
Dionne Ewen, Justus Fortuyn, An-
neloes Geerdink, Romke Groen
veld, Koen van Haasteren, Daniel
Hageman, Dexter Hauwert, Wouter
Heijboer, Sarah Hudson, Marlies
van Iterson, Eveline Keizer, Jorrin
van Kleef, Ronnie Kluivers, Aart
Koese, Martijn Lowik, Mariette
Meijer, Marleen Mulder, Chris Pat
terson, Renske Remerij, Leonora
Reynaidos Rojas, Koen Rodrigo,
Tim de Rooij, Willemijn Schonen
berg, Georgette Smid, Birgit Soet-
hof, Wouter Star, Esme Trimbos,
Ruby Verhagen, Eva Verhoeven,
Anne Vermeulen, Maurits Volle-
bregt, Adrienne Wennekes.
Vwo: Johan Bakker, Lisanne
Beerenfenger, Tessa Bekooij,
Susanne van den Berg, Nadine
Bertram, Matthew Beshay, Frans
van Beuningen, Nathalie Bilder-
beek, Riemkede Boer, Matteo
Boerci, Walter Boiten, Victor
Boom, Matthijs Boonstra, Liliane
Brakema, Ineke Brouwer, Linda
Brusche, Steffie Burgemeestre,
Carlijn Charbon, Kiki Cheriex, Je
roen Ie Clercq, Jean Jacques De-
brot, Aafje van Dijk, Tessa van
Doeveren, Mark Egeler, Jana En-
demann, Gerlov van Engelenho
ven, Dominique Fortuyn, Nathalie
Franke, Eveline Geerdink, Anouk
van der Geest, Nina van Gelder,
Lies Goekoop, Barbara Grootswa-
gers, Manken van Gulpen, Casper
Hariot, Vibeke van Hees, Liselotte
Heukelom, Liselot Houweling, Pe
ter Hupkes, Jan van ierset, Paul
van Iterson, Natalie Jansen, Mi
chael Kaldenbach, Jason Keijzer,
Ward Kieft, Sebastiaan Kiemel, In
ge Kies, Lennard de Koning, Jan-
Jaap Koningsveld, Pauline Koot,
Martijn Korevaar, Marjolein Koud-
ijs, Isabel Kramp, Steven Krol, Jort
van der Laan, Wouter Langezaal,
Steven van Leeuwen, Wouter
Leeuwenburg, Jan Hendrik Leo
pold, Max Liebregts, Wessel Lu ij-
ben, Denise Lukkenaer, Willemijn
Mak, Anne van de Meent, Mathijs
van der Meij, Pascale Moning,
Charlotte Mulder, Luuk Mulder,
Sabine Noom, Eveline Olivier,
Boele Oltmans, Marthe Oost,
Meelf van Oosten, Merel van Oven,
Fleur Peeters, Niels de Peuter, Eli-
sa van Poelgeest, Oscar van der
Pol, Marloes Polak, Sanne Pool,
Edmee Portier, Emilie Prast, Fre-
derik Ravelli, Susan Reedijk, Sa-
cha Rietbergen, Djoeke van Ros-
sum, Thomas Rueb, Robin Scha
per, Liesbeth Scheepbouwer, Mar-
got Schroder, Kirsten Schuil, Me
rel Schut, Rosanne Sijnja, Daan
Slager, Alexander Smits, Carolien
Souverijn, Arnoud Stelder, Julian
Strengers, Arjan van Tilborg, Bou
dewijn Tilman, Julie Tromp, Maar
ten Tuurenhout, Anne ten Velden,
Liesbeth Veldhoven, Gerrit Paul
Verdoes, Jasper Verhaag, Ruben
Verkuylen, Anne-Roos Vermeulen,
Laura Visser, Iniek Vlek, Reint Vo
gelaar, Ginger Vogels, Niels Volwa-
ter, Maarten Voorn, Mark de Vos,
Ernst Vossers, Jurjen de Vriend,
Ralph van Vugt, Monique Walen
kamp, Jette Walraven, Floor van de
Water, Jeroen Wefers Bettink, Rixt
Wieringa, Sophie van den Wijn-
gaart, Femke Zalm, Jos Zwaan.
RIJNLANDS LYCEUM
WASSENAAR
Vmbo: Chantal Albers, Jeroen Bar-
telings, Evelien van den Berg, Oli
vier Beumer, Claire Blom, Max
Bonnet, Maurits Boven, Mike
Claushuis, Anton Colijn, Philip
Deurvorst, Margaux Estourgie, Li-
anne Fokke, Ilse Koekoek, Patrick
Kolstee, Camil Kouwen, Michel
van der Kroft, Dirk Mechelse, Pie-
ter-Jan Meurs, Nathalie van der
Most, Suzanne van der Most, Ash
ley Nienhuis, Marlous Overdevest,
Annelie Ozinga, Ramon Pater,
Mandy Rus, Björn Schreiner, Pau
lo da Silva Ribeiro, Elmar Snel,
Jasper van Steeg, Anne Verduit,
Mariëtte Viet, Pauline Voorham,
Martine Voorham, Charlotte van
der Voorst, Bobbie Wiltink, Patrick
Zwetsloot.
Havo: Pier Aalders, Jelle Beltman,
Mark Berghuis, Elisah Boektje, De-
vika Breuning, Linde Brugmansde
Koster, Jan Bruijn, Jorens van Cit-
ters, Liza van Duyn, Sander van
Emmerik, Angelique van Gent,
Debbie Gras, Daan de Greef, Jamie
Harms, Jos Heijmans, Henk Het-
zel, Fleur Hiep, Naomi Israel, Nick
Klaver, Maryse Labruijère, Mare de
Leeuw, Vivianne van Leeuwen, Se
raphim Luk, David van Moort,
Roosje Mostert, Nonette Muhring,
Simone Nobel, Marco van den Oe
ver, Roderick van Os, Nadhem Ou-
nis, Marieke Peereboom, Yasmina
Rkaiëk, Koen Rozendaal, Sophie
Ruijgrok, Lot van der Schoot, Leila
Sherafati, Rogier van Spaendonck,
Chris Steenhuis, Mariska Verlaan,
Maurits Vis, Jan-Jaap van Wal-
chren.
Atheneum: Bas Ansberg, Florien
van Baarle, Joëlle Baijer, Felicity
Barnett, Nathalie Beijersbergen,
Robert Blom, Feline Bongers, Mi
chael Bruce, Nils van der Feltz,
Scott Gordon, Julien Haex, Sophie
Hepkema, Hanna Hermans, Anne-
marie de Jong, Michiel Koolschijn,
Georgine van der Lugt, Josephine
Meijer, Ralph Myers, Azadeh Na-
vabi, Stephanie Nieuwenhoff, Britt
Nievaart, Jelmervan Norden, Eel-
co Peereboom, Bob Poot, Maarten
Stolk, Jora Taselaar, Meike Tie-
messen, Sophie Tuit, Huub de Vis
ser, Alexander Wace, Stephanie
Wellink, Emma Willekes, Boude
wijn Willekes, Pieter Willems.
Gymnasium: Emiel Bangert
ce-Sophie Bellekom, Valéri
Damoiseaux, Inge Kaars Sij
pesteijn, Vincent Karreman
nette Mostert, Rogier Pottei
Loon, Erik Schmidt, Florien
tendorp, Stefanie Wolff.
DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN:
MZÏK A N TTÖ D E WJ K S C H U TT E
Naam: Lodewijk Schutte (27)
Middelbare schoolopleiding:
gymnasium op het Bonaven-
tura College aan de Mariën-
poelstraat in Leiden.
Diploma: Nederlands 7, Engels
7, Frans 6, Latijn 7, handvaar
digheid 7, wiskunde A 7 en ge
schiedenis 6.
Tegenwoordig: drummer bij de
band Jimmyhat en werkzaam
in de ICT.
Geen muziek als eindexa
menvak?
„Nee, dat kon toen nog niet.
Pas iets later, toen de school
ging samenwerken met het
Agnes College, werd muziek
als eindexamenvak aangebo
den. Ik heb toen een keer bij
die klas gezeten toen ze mu
ziek, of wat daar op moest lij
ken, aan het repeteren waren.
Ik had niet het gevoel dat ik er
iets van kon leren."
Je school heeft dus weinig
bijgedragen aan je muzikale
ontwikkeling?
„Helemaal niets inderdaad.
Het Bona deed in die tijd veel
te weinig aan muzikale activi
teiten. Het stond in schril con
trast met het Stedelijk Gymna
sium. Daar ging ik vaak met
vrienden naar muziekavonden
en we traden ook op. Op het
Bona begon het net een beetje
te komen, maar het was van
zo'n laag niveau, dat ik geen
zin had om daar tijd aan te
besteden."
Hoe ben je in de muziek te
rechtgekomen?
„Ik heb het met de paplepel
ingegoten gekregen. Mijn va
ders grote hobby was de piano
en mijn zus speelt professio
neel klarinet. Mijn broer zit
ook in de muziek, dus het was
een logische stap. Ik ben ooit
een keer begonnen met drum
men en niet meer opgehou
den.
Wat weet je nog van het eind
examen?
.Achteraf vind ik het heel
jammer dat ik geen hogere cij
fers heb gehaald, vooral voor
Engels. Maar die lijst is heel
representatief voor hoe ik was
als leerling. Ik deed altijd al
leen wat nodig was, een zes of
een zeven was ruim genoeg.
Op mijn sloffen ben ik door
het gymnasium heengegaan.
Eigenlijk was ik heel erg lui. Ik
vond hoge cijfers niet nodig,
was geen streber."
En toch heb je het gymnasi
um gedaan.
„Ja, dat wilde ik dan weer wel.
Mijn zus en broer deden ook
gymnasium, dus daar wilde ik
niet voor onderdoen. Boven
dien vond ik Latijn heel erg
leuk. Italië spreekt me erg aan.
Vooral de geschiedenis van
dat gebied. De tijd van de Ro
meinen spreekt echt tot mijn
verbeelding."
Wat was je voor leerling?
„Een goedzak, heel braaf. Ik
had alleen de reputatie veel te
blowen. In alle pauzes en tus
senuren rookten we met een
groepje vrienden een joint."
Dus je zat compleet stoned in
de klas?
„Zelf merkte ik er niet zoveel
van. Ik begon soms wel eens
rare discussies met leraren en
klasgenoten, maar ik werd
niet vervelend of zo. Ik weet
nog dat ik eens net een zakje
wiet had gekocht toen ik op
het matje werd geroepen bij
de decaan. 'Zo jongen', zei hij,
'ik heb gehoord dat jij heel
veel blowt.' Ik zei dat dat heel
erg meeviel. Stond ik daar,
met die zak wiet in mijn
broekzak! Ik denk niet dat het
blowen veel effect had op
mijn cijfers. Een half jaar na
de middelbare school ben ik
ook gestopt."
Tekst: Tessa de Wekker
Particuliere foto
VISSER 'T HOOFT
LYCEUM, LEIDEN
Locatie Zuid-West (Leiden):
VMBO:
BL: Ferdi Akdeniz, Danny Ammer-
laan, Carina Argün, Rosita van den
Berg, Wesley Blok, Desiree Bos
man, Fouzia Boussakouki, Natha
lie Bouwmeester, Kim Dekker, Me
lissa Dijkstra, Marlies Dubbelde-
man, Michelle Ende, Jeffrey Eps-
kamp, Dré Eversteijn, Kim Gaas
beek, Gert-Jan Gutman, Melanie
Hijmans, Buddy van der Hoeven,
Maikel Hollander, Mandy Hoorn,
Stephanie Janssen, Jaimy de Jong,
Stephanie de Jong, Sander Kan
bier, Danny Keijzer, Charlene
Kemper, Mustafa Keserci, Julia
Kim, Stefan Koet, Veronica van
der Kroft, Danny Kromwijk, Jordy
Kruijff, Kirsten Kruis, Ferry van der
Kruk, Raymond Lasander, Kim van
Leeuwen, Joyce Loppé, Jennifer
Mastenbroek, Marcella Molenaar,
Bouchra Mouhout, Tim Olijerhoek,
Desiré Oudshoorn, Mandy Prins,
Cynthia van Rhijn, Arief Roshana-
li, Tonny Schouten, Eelco Seijn,
Dennis Siebert, Patricia Sloos, De-
lise Stouten, Jerre Sweers, Valarie
Tuinhof de Moed, Laura van Veen,
Sandrine Volkers, Benny Werkho
ven, Rachel Wessels, Michael
Wijsman, Bas Zandbergen.
GL: David Arrindell, Danny Slijk
huis.
KL: Layla Ben Ali-Salah, Wouter
Angenent, Nienke Bakermans, Me
lanie van Dam, Jan van Dobben,
Nick Groenewegen, Denise van der
Heiden, Michelle van Heijenoort,
Sharona Herweijer, Daphne Hoe
bink, Debbie van der Hoeven, Mi
chael Koning, Tom van der Meer,
Samantha Neuteboom, Kim van
Oevern, Amin Salehi Nezhadfard,
Maarten Seijn, Johan van Soest,
Michael Steenvoorden, Martijn
Witte.
TL: Kim Bentvelzen, Wesley Dijk
stra, Dave de Groot, Wendy Huij-
gens, Tim Janssen, Tamara van
den Kerkhof, Dennis Meskers, Ro
bin Mieremet, Bart Moot, Vanessa
Ottenhof, Silvia van der Voorn,
Wouter van der Wilden.
Locatie Leiderdorp:
Vmbo-T: Janneke van Amsterdam,
Frederik Uit den Boogaard, Dirk-
Jan van den Boogaart, Tim Boom,
Leonie Boonekamp, Nick Boot,
Rick Bouwmeester, Len van Brus
sel, Chantal van Dijk, Maarten van
Dijk, Anne Jan Dorlandt, Achid
Faroog, Inge van der Geest, Mar
loes van der Geest, Rick Groen,
Rik Holswilder, Amy Höwig, Brigit
te van der Hulst, Thomas Jansen,
Morgan de Jong, Ebru Karakus,
Danny Klom, Robin Koolmoes,
Christiaan Laan, Pamela Lacourt,
Michelle van Leeuwen, Mike Lepe
laar, Vaughan Lijkwan, Erik Lou-
renssen, Stefanie Neuteboom, 01-
ga van Ooik, Ingo Oosterbaan, Ni
cole Prins, Sanne Remmerswaal,
Renz Rotteveel, Wendy de Ruiter,
Siebe Schuemie, Floortje Snoep,
Robin van der Steen, Arno Stou
ten, Esther Tegelaar, Bart Vink,
Ronald van Wieringen, Laura van
Zuijlen, Elvira de Zwart.
Locatie Kagerstraat
(Leiden):
Vmbo: Wouter Drinkwaard, Davy
Abad, Nabil El Amrani, Gideon
Behrendt, Fatima Elfarh, Jong
Long Hu, Arkasha Martina, Friso
Tiesema, Matthieu Willems, Je
roen Zeijpveld, Liz Jonkmans, Da
vid Breukers, Pim Cox, Amanda
Dryburgh, Samantha Welsink,
Martijn Cats, Sander Leentvaar,
Hans Maagdelijn, Marjolein Ra-
vensbergen, Leo Riethoven, Daan
Luining, Carolien Ouwehand, Van-
ja Hercegovac, Jan-Willem van Hil-
ten, Mark Hopman, Niels Reize-
voort.
Havo: Wesley van Rijn, Nick van
der Star, Anke Stegehuis, Willem
van Duijn, Marc van der Marei, Ja
de Meijvogel, Nico Oudshoorn,
Marlies van der Plas, Arshaad Ab-
doelrahman, Tim van Beukering,
Joost Bloem, Nick Boezaard, Bas
Boshuizen, Angela Depondt, Mi
chelle Frentrop, Sandjai Gajadien,
Mariska Gewald, Arjan Hanselaar,
Birgit Heijboer, Susan Hu, Benja
min Janssen, Derrek Lugtenburg,
Naomi Moenen, Aldean Njamin,
Mieke van Oosten, Cherry-Ann Per
son, Marcel Steenbergen, Philip
Stolker, Willemijn Valstar, Eric
Verbeek, Paul Verbeek, Jennifer de
Vos, Elise van Westbroek, Ciska de
Wilde, Sharon de Winter, Lot Wit-
teveen, Frank Atteveld, Gilian
Flohr, Eva de Graaf, Joren Jurgens,
Mandy Kraaij, Laura Liefting, Mat
thijs Molendijk, Esther Mostert,
Stephanie Nagtegeller, Eline 01-
denkamp, Tim Paardekoper, Nana
Slof, Yasemin Slomp, Deborah van
der Sluijs, Chikin Tang, Fabiënne
Tuit, Cri van der Vos, Joren de
Werk, Maarten de Werk, Stefan
van Zuijlen, Adriënne Kapiteijn,
Ronald de Bock, Ruben Bos, Yvon
ne Dening, Diana van der Does,
Annemarijn Fortgens, Britt Ger-
hardt, Susanne Groot, Teresinha
de Haas, Sandra Heijmans, Elise
Heshusius, Terence van Heynin-
gen, Ferdi de Jong, Raymond de
Jong, Robert van Leeuwen, Arnoud
Matser, Stefanie Nap, Erik Noort,
Pal van Ogtrop, Wieke Peeman,
Luc Rijsdijk, Dorien Sellmeijer,
Robbert Susan, Dirk Vermeulen,
Eduard Vlasveld, Mettha Vletter,
Arnoud de Wilde, Mitchell Bakker,
Freek Heemskerk, Dick Heems
kerk, Marieke Reurings, Priscilla
Oerlemans, Jelle Vermeij, Hester
van Wijk, Albert Jan van Beuse-
kom, Daniëlle Bouwman, Felix
Brandt, Robbert van Delft, Ruben
van Duijn, Gert van den Eijkel,
Sophia Heemskerk, Kees Houw-
aart, Bojan Marie, Erwin van der
Meij, Dominy de Mooij, Kiki van
der Neut, Anne Oudwater, Hanna
van de Pol, Rianne Ravensbergen,
Eva Ravensbergen, Rick Riet
broek, Wilma de Roode, Dennis
Smeenk, Wesley Stel, Marjolein de
Vreugd, Mark Winter, Gerben van
Zuilen, Maria Anne Beekhuis,
Daphne Boere, Marit Kouwenho-
ven, Cecile Olijerhoek, Inge van
der Ploeg, Wout van Zeil, Sjors van
Klink, Jaap Koek, Michiel van der
Poel, Tobit van Dijk, Annemae
Kremer, Frank Reijerse, Lisanne
van der Vlugt, Marjon Bouma, Jo
han van der Horst, Margo de Mooij,
Mickael van der Vijver, Mariëlle
van Keeken, Sietse Ouwehand, Ni-
coline Thijssen, Suzanne van
Brussel, Lianne Ouwehand, Mieke
van Schie, Mariëlle den Eisen,
Bente Groot, Babette de Groot,
Laura de Kiewit, Gidion Loos.
Vwo: Tom van Beelen, Jacob van
Egmond, Daniëlla Kruik, Giel Vis
ser, Tamara Bouwman, Jan Bra-
bers, Jeppe Delver, Daniel van
Eek, Shirley Hu, Joshua Jacobs,
Tess de Jong, Eddy Knaap, Gonne
van der Laken, Frederique Schut,
Lyn Tiesema, Dean ie Verbeek, Ro
bert Vinkesteijn, Christian de Vos,
Anthe de Witte, Annette Aker
boom, Nicky van den Broek, Iris
Candido, Iris Conté, Marloes Cra-
ma, Rogier van Delft, Frances Do-
derer, Francien Feldmeijer, Niki
van Gemerden, Linda van Hooi
donk, Freek Jonker, Lisanne Maas,
Barend Meiners, Sanne van de Na-
dort, Peter van Ooik, Robin Plijter,
Martin van Polanen, Patrick Rol,
Twan Rutten, Roeland Stolk, Ste
fan Tax, Elsje Tijssen, Douwe Trip-
penzee, Ashley Verlinden, Renate
van Vliet, Niels van Wieringen,
Adriènne Zirkzee, Charlotte van
Leerdam, Maaike Barnhoorn, Dirk
Agterhuis, Jan Agterhuis, Sanne
Boes, Manon van Fulpen, Guido
Heemskerk, Sebastiaan Hooger-
vorst, Michiel Hooykaas, Jeanine
van der Houwen, Gout Kattenberg,
Anne de Lepper, Rogier Louter,
Pierre van den Oord, Heieen Over-
duin, Sanne van den Toorn, Mar
tijn Walter, Berend van Weizen,
Floris van der Geest, Esther van
der Meer, Wendy Cederhout, Janet
van Egmond, Gertjan de Mare,
Paul Mulder, Sarah Paauw, Marije
van de Pol, Erica van der Vijver,
Jan-Willem Vrolijk, Nicole Zand
bergen, Peter Zeilstra, Anouk
Borst, Niels Straathof, Ralph Wit-
teman, Quinten van der Meer, Ivo
Hofland, Vincent van Kampen,
Lotte Moll, Rindert Reitsma, Frank
Wilbrink, Mark van derVegte, Ma
rianne van Klaveren, Harm Groot-
veld, Anne Hanemaaijer, Susanne
Rigters, Anna'van 't Veer, Stefan
van Leuveren, Thomas Vorisek, Ni-
ko Wanders.
Locatie Rijnsburg:
Vmbo: Soumaija Akhrif, Stephan
Bal, Diederik Bauw, Ilse de Best,
Mark van Delft, Nick van Dijk, Ber-
nadette van Egmond, Nick Glas
bergen, Martin Guijt, Mike Guijt,
Frank Haasnoot, Martine Haas
noot, Denise Heemskerk, Lysette
Heemskerk, Natascha Heemskerk,
Ruud Hoek, Amanda Hogewoning,
Kimberley Jonker, Aiso van Kou
wen, Gerco Kuijt, Albert-Jan van
der Meij, Vincent Noppe, Steven
Noppen, Pieter Coen Ouwehand,
Peter Paludanus, Janine van der
Plas, Ellen Schaap, Gerben Scho
neveld, Alev Tas, Marieke Vooijs,
Peter de Vries, Leanne van der
Wel.
FIORETTICOLLEGE LISSE
Locatie: Lucia (Lisse):
Vmbo-BBL
Administratie: Omer Bayram, Tho
mas Wolthers, Samantha Sital
Handel en verkoop: Kartinie de
Bruin, Monja El Mahdadi, Rowan
Niekerk, Suzanne Tulen, Maurice
Cramer, Albert Lindhout, Marieke
van der Geest.
Uiterlijke verzorging: Krista Klever
laan, Lubena El Mahdadi, Mascha
Mink, Evelien Pijpers, Kimberly
Zonneveld, Joyce Currie, Lisette
van Duijvenbode, Nathalie Havin-
ga, Chantal van der Klauw, Dionne
Sanders, Patricia Stolker, Rick de
Wagt, Petra Bart, Tessa Maat, Anja
Bader, Mandy Rozenbroek, Sandra
Hoogendorp, Iris Hoogervorst, Ro
sanne Jansen, Debbie van de Meij,
Mariëlla van der Linden, Kelly de
Ridder.
Verzorging algemeen: Renée Lelie-
feld, Yentl Pardoen, Nienke Bak
ker, Rebecca van den Berg, Da
niëlle Duivenvoorden, Debbie
Evers, Michelle Hartman, Jessica
de Jong, Leila Kachih, Mandy Kok,
Diana Meeldijk, Chantal Reitsma,
Jacky van der Aart, Nanette Ande-
weg, Peter Biemond, Zohra Cherif,
Brenda Koek, Amy Metcalfe-
Brown, Heidy Roodenburg, Daniël
le de Vreede, Samantha Wijtvliet,
Dahlia Al-Sudi, Roel Wüstenhoff,
Sanae Chekdouf, Gaby Kortekaas,
Rosita Meyer, Christa van Nobe-
len, Esmeralda Stomphorst, Man
dy de Wit, Stacey Eikelenboom,
Amber Geerlings, Ruby Havenaar,
Joyce van Leeuwen, Claudia Los-
scher, Debby Ritzen, Jitske Rui-
kes, Annalien den Engelsman, Lin
da Govers, Rosanne Mooij, Jeanet-
te van Werkhoven, Yvonne Zand
bergen, Kayleigh van Dijk, Celesta
Verwey.
Vmbo-KL:
Administratie: André Denee, Pieter
Suijk, Iris Hulsebosch, Daniëlle
Roest, Gimo Simons, Alexander
Bakker, Linda Grimbergen, Alishka
de Jong, Zohal Roshanmal, Debo
rah Uitendaal, Jessica Koolhaas,
Kevin Krishan, Frank Slijkerman,
Rochdi Achahbar, Kayleigh van
Dijk.
Handel en Verkoop: Linda Sloot
weg, Lucinda Dijkman, Roxanne
van den Raad, Samantha van der
Woude, Sanne van Coesant, Mi
chelle van der Splinter, Wendy van
den Bogaard.
Uiterlijke Verzorging: Kimberley
Elting, Monique van der Geest,
Kimberley van Kesteren, Sharon
van Laarhoven, Sylvie Lemmers,
Elise van Schoor, Debby van Maris,
Nathalie Schaap, Mariska Duiven
voorde, Joyce Koelewijn, Wiesje
Looijestijn, Denise Veerman, llona
Delmeer, Petra Slats.
Verzorging Algemeen: Irene van
der Veer, Rosemary Jelierse, Daph
ne Andreas, Desiree Kortekaas,
Carla van Lierop, Marianne Lom-
merse, Dqphne Raamsveld, Ma
riëlle Selhorst, Cynthia Vledder,
Chantal Mussert, Chantal Berg
man, Esther Boot, Jolanda Bos,
Kelly van Groen, Talitha van der
Laan, Linda van Marrewijk, Amy
Moerman, Amek van Santen, Li
lian Teeuwen, Michelle Verhoef,
Rien Vesseur, Wendy Clemens, Mi-
rella Visscher, Tess Walburg, Door-
tje van der Helm, Linda Homburg,
Joyce de Jong, Monique van der
Lans, Milou Romsom, Lindsay
Wernars, Erna Andeweg, Jenny An-
gevare, Laury Schrama.
Locatie Uitermeer:
Vmbo-TL: Omar Atia Hassan, Tim
Baldee, Joey van Beelen, Aukje
Beelen, Laura van den Berg, Thijs
van den Berg, Niels van Berkel,
Robin Bermond, Sander Beukers,
Jelmer Bode, Calum Bradford,
Marlot Clemens, Jasper Dijkman,
Rowan DofferhoffKatie van Don
gen, Cockney Duivenvoorden, Es
ther Elfering, Gilbert den Elzen,
Jasper Faas, Ruben Faas, Saskia
van Gerven, Froukje Gort, Vera
Guldemeester, Iris Herruer, Domi
nique van Hoekelen, Femke Jon
ker, Stefan Koelhuis, Ben Lanser,
Annamarie van der Linden, Anne
Mesman, Astrid Mesman, Roelie
Mesman, Mariska Möhlmann,
Roxanne de Moor, Jan-Cees On
derwater, Francis Oosterhof, Simo
ne Plagman, Steffanie de Ree, Joy
ce Romijn, Mercedes de Rooij, Ta
mara Rotteveel, Stefan Schoofs,
Roy Schoone, Moniek Slobbe,
Sandra Slootweg, Tom Steenks,
Kelly van Stijn, Ilse Tijssen, Anne-
bel van der Velden, Richard van
Velzen, Kaszpar Visser, Samantha
van der Vlist, Mariska Wassenaar,
Ismay van de Water, Kevin Wol
vers, Merel van Zoest, Sjoerd van
Zonneveld.
Locatie Paulus,
(Hillegom):
Vmbo
Bouwtechniek: André Afonso, Per
ry Balkenende, Robin Broekhof,
Wim Caspers, Lennart van Dijk,
Wayne Duiveman, Remco van Elk,
Stephan de Gier, Geoffrey Krijgs
man, Dorus Prins, Remco van der
Raad, Benjamin Rhee, Niels
Streppel, Nick Tjoelker, Roxanne
Uljee, Jelle de Vries.
Elektrotechniek: Ferry Beel
ve van Dijk, Karei van Dijk,
Geerlings, Robin de Greef,
Huisman, Tijmen van 't Hul
Kniese, Dolf Kortekaas, Set
aan Kruiswijk, Joris Meijer,
van den Oever, Michael S01
Kevin Stroo, Pascal Vesseui
van der Voort, Stefan de Vo
Witteman, Tim Zwaan.
Metaaltechniek: Robin Ber
Bart de Jong, Michael Parsi
ter Sneeuw, Rick Warmerdi
Voertuigentechniek: Kaspei
se, Robin Bokman, Robbie
bell, Chris Duivenvoorde,
van Ewijk, Stefan Giesbers,
van Haaster, Melroy Heem;
Donn Huizer, Jasper Invern
René Kamp, Randy van Ka
Rick Kardol, Stanley van di
Jelle Meijer, Mattthijs Mink
Ofman, Dave Philippi, Ale*
Philipse, Jan Prins, Don vai
Robin van Roode, DennisS
Ruben Spaargaren, Bart St
Fabian van der Tol, Thoma;
pert, Dennis van der Veldei
van der Veldt, Martijn Verh
Gidion Vesseur, Steven Voj
Bart Vork, Jeroen Wijsman,
Willemstein, Ramin Zirai, i
van der Zwan.
Locatie Bernardus
(Hillegom):
Vmbo-TL: Robert Aangeen
Edwin van Aken, Nienke Bi
Rob van der Ben, Jamie vai
Berg, Kees van Berkel, Esti
Boer, Nathalie Bot, Robin i
Arjan Brederode, Merel C01
Myrthe Dekker, Tessa Dries
Mike Duijster, Daisy Franss
Masja de Groot, Britt den H
Martijn Hartenberg, Liselot
res, Dave Hoeks, Joyce Hoc
boom, Tim van der Hulst,
Ippel, Wendy van Klaveren
Koolbergen, Ronja Koster, c
pers, Charlaine van der Les a
Natasja van der Meer, Robi F
er, Thierry Mondeel, Niels K
pelt, Denise Nuijens, Sonjair
Poll, Kimberly van der Raa; L
Rahmati, Khanh van Roodi v
Ruigrok, Dieuwertje Rutter II.
Smit, Joëlle van der Tol, M Df
tendaal, Francis Veldhoen, in
Verboom, Jacqueline Verwi k
Franka Walraven, Bart van e
Westen, Mariëlla Westerinl n
da Winkelaar. k,
R
irl
Locatie Sportlaan: V
Havo: Adwa Shiratski, Lauiu;
beek, Hebe Geerlings, Flei rk
Groot, Marjolein Lohmann, V
Teeuwen, Semir Zulcic, Je
van den Akker, Lotta van Ett
Manuela Bijwaard, Esmee
Eijk, Leon Juffermans, Shi a<
der Klauw, Lisette Koster, jsj
Lange, Debbie Lansbergen !S|
van Maris, Jasper Out, Erik jj
man, Rory Semrek, Kevin 1 Br
Steijn, Jenneke Toet, Marc
dorp, Natalia Warmerdam, j
Angenent, Sandra Bakker, j
van der Beek, Pim Brouwe
ley Dijkman, IvarDofferho !n
tijn van Gerven, Ellie Hom jC
Chantal Immink, Charlie d ar
Geert Jonkheer, Amer Kurr g
Mark van Marrewijk, Sara 11
Mazorra, Suzanne Meilandre
Mulder, Yvonne Onderwati 3
Mischa Ozanna, Reinier Pi |e
ther van Rees, Daan Ruigr ,n
nise van Ruiten, Sandra Si
Adinda Schipper, Jeroen S
Karin Slobbe, Corine Sma A
Marjolein Steenks, Bram S
Daniëlle van der Vlugt, Ma
Vonk, Laurens de Vries, CI >tt
Vroomen, Kevin Weijers, It e
Zanten, Jeroen van der Zijl
Charlotte Assendelft, Marc )ie
rendregt, Marloes Bronstri M;
se Buurma, Cindy Diepen! n;
Patrick van Holland, Mich irr
der Klauw, Janna van der I n,
Cindy Meeldijk, Boy de Re Pi
Slootweg, laura van der Vli rar
sten van der Voort, Lotte K fla
Sandra Koolbergen, Anouk
veel, Talitha Snelders, Natne
Bood. ert
Atheneum: Angela van Dri .ee
ne Kraaij, Floortje Lansbei jve
Maikel Pannekoek, Raoul nd
Nienke Siebelink, Janetta n I
banjan, Sabine Visser, Pai i, 1
lemeer, Petra Botman, Nalug
Broekhof, Angela Bureoy icc
lez, Sissy Choi, Tim van Di le
queline van Dooren, Linda iZ
Drie, Tim Elfering, Lorenzi
Jorg van der Ham, Marit d
Federica Koopman, Janne
mers, Maarten Matze, Eva
Poel, Inge Schalkers, Iren Bi
Schoone, Imko Smittenbe
Vermeij, Mike Verschuren,en
der Verweij, Simone Vijfsc an
mke van der Voet, Lonnekler
Zwet, Vicky Gressie, Wout,a^
Kalshoven, Angelique van ar
Lans, John van Paridon.
Gymnasium: Lotte Brom, I jjn
Ebbing, Astrid Osinga, Ev« Kv
renburg, Bas ter Stege, S< ar<
Akerboom, Sebastian Arra Sh
Joyce Lustberg, Iris van di nc
Jasper Meeuwissen, LauriSlr
tagne, Niels Nouse, Roosi s<
Poel, Patricia Kuperij, Ma V|l
Meijer. S
loe
Ji