Het accent op bedrijfshuisvestin 071 - 514 50 00 VERKOOP - VERHUUR - TAXATIES - CONSULTANCY - BEDRIJFSHUISVESTING Meeüs Bedrijfshuisvesting, Rijnsburgersingel 61, 2316 XX, Leiden www.meeus.com, openingstijden maandag t/m vrijdag 08.45-17.30 uur Goed geregeld dus. Leiden, Lammenschansweg 136 Te huur, aanvaarding in overleg - Goed bereikbare bedrijfsruimte op zichtlocatie. - Met eigen parkeerterreinen. - In de nabijheid van grootschalige detailhan del. - Gelegen op duidelijk herkenbare locatie, op korte afstand van het centrum. - Totaal ca. 3.360 m2 multifunctionele bedrljfs- en kantoomilmte. Leiden, Lekstraat 88 Vraaghuurprijs 100,- p.m2/p.jr. - Breestraat maakt prominent deel uit van het historische Leidse stadscentrum. - Goed geschikt voor detailhandel. - Centraal gelegen en goed bereikbaar met eigen als openbaar vervoer. - Mooie winkelruimte van ca. 50 m2 In centrum van Leiden. Ht iliiii - Twee kantoorunits van 87 m2 en 200 m2. - Gelegen op de begane grond en 1e verdie ping van kleinschalig kantoorgebouw. - Zichtlocatie aan rand van Leiden en Leiderdorp en nabij A4. - Vrij parkeren voor de deur. Leiden, Morssingel 3 Vraaghuurprijs 112,50 p.m2/p.jr. - Kantoorruimte is gesitueerd aan de looproute van de NS Station. - Direct gelegen nabij uitvalswegen richting 1 A44, A4 - Diverse voorzieningen aanwezig. - Kantoorruimte van ca. 350 m2 gelegen op zichtlocatie. Zoeterwoude, Hoge Rijndijk 201 Vraaghuurprijs 75,- p.m2/p.jr. Rijnsburg, De Maessloot 1 a-d Vraaghuurprijs 70,- p.m2/p.jr. Leiden, Rooseveltstraat 78 - 80 Te huur, aanvaarding in overleg Leiden, Breestraat 76 Vraaghuurprijs 45.000,- p.jr. - Zelfstandige kantoorruimte van totaal ca. 310 m2. - Bestaande uit 7 kantoorkamers, centrale hal, kantine met keuken en toiletgroep, ei gen entree met opgang. - Goed bereikbare zichtlocatie nabij A4 en N11 en omliggende steden als Leiden en Alphen a.d. Rijn. - Beschikbaar in units vanaf 50 m2. - Nieuw gebouwde multifunctionele be- drijfsunits, gelegen op bedrijventerrein Klei-Oost. - Ca. 640 m2 bedrijfshal, welke is te splitsen in units vanaf ca. 160 m2. - De units zijn voorzien van een elektrische over- headdeur, grondverwarming en krachtstroomaan sluiting. - Nieuwe en zeer complete bedrijfsunits op zeer goede locatie. - Multifunctioneel bedrijfscomplex, b staande uit bedrijfshallen, kantoorruim te en royaal parkeerterrein. - De bedrijfshallen zijn ca. 9.000 m2 groot. - Gelegen nabij de uitvalswegen richting A4. - Op uitstekenden zichtlocatie gelegen en voor zeer veel doeleinden geschikt. - Moderne winkelruimte van ca. 180 m2. - Gelegen op toplocatie in drukke winkel straat - Oplevering inclusief toilet, pantry en systeem plafond. - Voor kortere periode te huur. - Uitstekende winkelruimte met een frontbreedte van 7 meter. Leiderdorp, Splinterlaan 154 C Huurprijs in overleg Leiden, Rapenburg 8-10 Vraaghuurprijs 150,- p.mz/p.jr. Leiden, Admiraal Banckertweg 4 Vraaghuurprijs 59,50 p.m2/p.jr. - Kantoor met eigen toilet en pantry. - Gelegen op kleinschalig bedrijventerrein. - Goed bereikbaar per auto alsmede open baar vervoer. - Kantoorruimte van ca. 115 m2 op 1e verdie ping. - ca. 90- 190 m2 kantorruimte gelegen op de 1e en 2e verdieping van monu mentaal grachtenpand. - Gelegen in het centrum van Leiden aan de 'Goudkust'. - Het pand is zeer recent geschilderd en heeft ei monumentale tuin. - Zeer reprensentatleve kantoorruimte op unieke lo catie. - Ca. 713 m2 representatieve kantoor- uimte in de Burgermeesterwijk welke is voorzien van een bedrijfsrestaurant, con ferentiezaal en fraai aangelegde tuin. - De kantoorruimte is voorzien van airconditio ning, vloerbedekking, systeemwanden, beveilin- gingssyteem en archiefruimte. - Zeer goede kanootruimte voor velerlei doeleinden geschikt. Voorschoten, Schoolstraat 51 Vraaghuurprijs 92,- p.m2/p.jr. Leiden, Kanaalpark 144 Te huur, aanvaarding in overleg - Karakteristieke monumentale kantoor ruimte 'Rijnlandhuis'. - De kantoorruimte is ca. 835 m2 groot. - Op loopafstand van het station, bushalte n op openbaar terrein en Haag- - Kantoorruimte gelegen In hartje Lelden. - Ca. 250 m2 kantoorruimte gelegen o de 1e en 2e verdieping van het pand - Gelegen nabij uitvalswegen richting A4, openbaar vervoer en station. - De kantoorruimte is voorzien van airco-units, vloerbedekking, kabelgoten met bekabeling en alarminstallatie. - In hartje centrum gelegen hoogwaardig tum-key kantoorruimte. - Zeer representatief en uiterst modern luxe en solitair kantoorpand aan prach tige vijver. - Het pand is gunstig gelegen nabij uitvalswe gen richting A4 (A'dam-R'dam) en N11 (Al phen). - Bij het kantoorpand behoren 20 parkeerplaatsen. - Het pand Is voorzien van een hoogwaardig afwerk- nlveau. - De bedrijfsruimte bevindt zich op een kleinschalig bedrijventerrein. - Multifunctioneel object voor verschillende doeleinde te gebruiken! - De centrale ligging nabij uitvalswegen garan- goe rtig r buitenterrein Voorschoten, Dobbeweg 1 Vraagprijs 2.000.000,- k.k. Leiderdorp, Reaal 2/5 Vraaghuurprijs 125,- p.m2/p.jr. Leiderdorp, Rietschans 68 Vraaghuurprijs 90,- p.m2/p.jr. - Toplocatie voor 99,- p.m2 p.jr.!!! - Ook flexibel in looptijd. - Representatief vrijstaand kantoorgebouw met een ruime parkeervoorziening. - Bijzonder fraai afwerkingsniveau en zeer veel extra's beschikbaar. - Ca. 1.329 m2 kantoorruimte 51 parkeerplaat- - Zeer representatief bedrijfspand met royaal perkeerterrein. - Gunstig gelegen aan uitvalsweg naar A (Den Haag - A'dam). -17 parkeerplaatsen op eigen terrein. - Ook te huur voor ca. 80 p.m2/p.jr. - Ca. 1.460 m2 bedrijfsruimte en ca. 540 m2 kan toorruimte. - Kantoorunits met eigen gen. - Centraal gelegen nabij A4 en N11 - Vrij parkeren in ondergelegen parkeer- gara- - Direct gelegen naast winkelcentrum 'De Winkel hof'. - Ca. 50 m2 - 4.000 m2 kantoorruimte. - Zeer multifunctioneel bedrijfspand be staande uit kantoor- en bedrijfsruimte met zeer ruime showroom. - Gelegen op bedrijventerrein 'De Baanderij'. - Ruime parkeermogelijkheid op eigen terrein. - Totaal 880 m2 kantoorruimte en 900 m2 be drijfsruimte. uitbreiding mogelijk met 1.000 m2. Alle genoemde prijzen zijn excl. BTW en servicekosten

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 8