HotelSpecials.nl 1 Boek via 0900 - 46 83 577 of ga direct naar WWW. HotelSpecials.nl Simpelweg Genieten Éfer Antwerp Diamond Hotel Hotel Restaurant De Kanteneer Heel - Vlakbij de prachtige Limburgse natuur en de gezellige plaatsen Weert en Thorn. Ontdek ae Bourgondische en (jg mediterrane keuken. Dit hotel tuurparken, waar u heerlijke wandel-1 I kunt maken. Tip: bezoek het witte stadje Thorn. Waterrijke omgeving Nationaal Park de Groote Peel Specialiteiten restaurant nacht €2950 NU €25.00pj>. nachten: €§950 p.p.p.n. iclusief ontbijt! NH Leeuwenhorst Noordwijkerhout - De prachtige stranden van Noordwijk en Katwijk zijn gemakkelijk te bereiken en u kunt er heerlijk fietsen in de uitgestrekte duinen. In de buurt bevindt zich de gezellige stad Leiden waar u kunt shoppen of van de terrasjes kunt genieten. Tip: wandelen langs de stranden. Nabij strand/duinen Zwembad Sauna Gratis parkeren Recreatie faciliteiten 1 nacht: €8650 p.p. 2 nachten: €8650 pp.pn. Inclusief ontbijt! en Dal - Sfeervol hotel gelegen in een bosrijk gebied. Rond het hotel vindt u talloze wandel- en fietsroutes. Nijmegen, de oudste stad van Nederland, ligt op een steenworp afstand. Leuke bestemming om ontspanning te combineren met cultuur en historie. Tip: flaneer langs de oevers van de Waal. Comfortabele kamers Prachtige hoteltuin Zwembad Sauna Solarium Nabij Kieve (DE) 1 nacht: €56,00 p.p. 2 nachten: €5600 pppn. Inclusief ontbijt! -8 NH Koningshof i J Veldhoven - Gelegen in een oase van rust en het natuur- schoon van de Brabantse Kempen. Het hotel beschikt over een zwembad, sauna en uitgebreid sportcentrum. In de bosrijke omgeving vindt u vele leuke fietsroutes. De gezellige stad Eindhoven ligt ook nabij. Tip: fietsen op de Brabantse Kempen. Diverse restaurants Abdij bar Nabij Eindhoven Zwembad en veel sportvoorzieningen nacht €4950 p,p. nachten:€4950 24./t p.p.p.n. clusief ontbijt! I Willibroardhaeghe Deurne - Geniet van de Brabantse gastvrijheid, een persoon lijke service en comfortabele kamers in de karakteristieke omgeving van een voormalig klooster. Gelegen in de driehoek van België, Duitsland en Nederland is dit een prachtige locatie. Tip: fietsen in Nationaal Park de Groote Peel. Wandelen en fietsen Natuurrijke omgeving Kids tot 11 jr. gratis Unieke locatie 1 nacht: €4950 p.p. 2 nachten: €4650 pppn. Inclusief ontbijt! Ibis Hotel Den Haag Centre Den Haag - Binnenhol en de gezellige voor een gaar dacjen cultuur, winkelen en ontspanning in Den Gelegen in het centrum van Den Haag nabij het Binnenhof en de gezellige winkelstraten. Ideale bestemming Haag en Scheveriingen. Naast het hotel bevindt zich een grote I parkeergarage. Tip:"Boulevard van Scheveningen. Centraal gelegen Comfortabele kamers Parkeergarage naast hotel Winkelen en uitgaan 1 nacht: €5450 pp. 2 nachten: €-050 1 p.p.p.n. Inclusief ontbijt! est Western Ernst Sillem Hoeve - Dit charmante hotel, een voormalig Koets- I huis uit 1880 ligt verscholen in de bossen van de Utrechtse Lage Vuursche - huis uit 1880 ligt ,u„ Heuvelrug. Het sfeervolle restaurant, de comfortabele kamers, J het zonneterras en het verkwikkende zwembad geven uw verblijf extra glans. Tip: Pyramide van Austerlitz. Zwembad Sauna Restaurant met prachtig uitzicht Bosrijke omgeving Nabij Utrecht fit: €5650 NU 34,00 pp. „jhten: €56,CO NU k,75p.p.p.n. lusief ontbijt! Mandarin Park Plaza Eindhoven - Gelegen in het hart van deze gezellige stad de perfecte uitvalsbasis voor shoppen of uitgaan! In het hotel kunt u heerlijk ontspannen in het zwembad ofin een van de Finse sauna's. In de restaurants kunt u genieten van een heerlijke Oosterse maaltijd. Tip: bezoek het Van Abbe Museum. Hartje centrum Gezellig winkelen Zwembad Sauna Oosters restaurant :ht: €5450 NU 32 50 pp. jhten: €§450 NU ).7,25p.p.p.n. fclusief ontbijt! Weekendresort De Sparrenhorst Nunspeet - Midden op de Veluwe en grenzend aan het Belvedère bos is dit hotel prachtig gelegen. Met de kleurrijke I bar, de sfeervolle restaurants en een uitgebreid Wellness Center, is dit simpelweg genieten. In de omgeving vindt u 1 talloze fiets- en wandelroutes. Tip: Dolfinarium Harderwijk. Unieke trendy inrichting Midden op de Veluwe Wellness Center Zwembad Sauna lit: €7950 pp w: c 7900 .p.p.p.n. lusief ontbijt! Antwerpen - Gelegen aan de rand van de bruisende Diamantwijk en op loopafstand van de beroemde winkelstraten Keyserlei en de Meir. Ondanks de centrale ligging, heeft u in de comfortabele kamers geen last van de drukte van de stad. Bezoek bijvoorbeeld eens de levendige Vogeltjesmarkt, maak een wandeling langs de Schelde of door het historische stadscentrum. Gelegen in het centrum Eigen parkeergelegenheid Comfortabele en ruime kamers 1 nacht: 44,50 2 nachten:44,50 Inclusief ontbijt! p.p. p.p.p.n. De Gaaanbieding is een speciaal ingekochte hotel-aanbieding met een uitzonderlijk goede prijs/kwaliteit verhouding. Gaaan dus! NH Stephanie s Brussel - Perfect gelegen aan het begin van de luxe Louizalaan. U kunt hier heerlijk flaneren langs de talrijke boetiekjes en gezellige restaurantjes. Na uw ontdekkingsreis in deze wereldstad kunt u heerlijk ontspannen in uw luxe kamer. Tip: de Sint-Michiels- en Sint-Goedelekathedraal Comfortabele kamers Gelegen in het centrum Gezellig shoppen Bourgondische stad 1 nacht: €-7950 U 47,00 np. 2 nachten: €7950 NU 27 .- p.p.p.n. Inclusief ontbijt! I Hotel Restaurant Wyllandrie Ootmarsum - Prachtig gelegen bovenop de Kuiperberg, aan de rand van dit pittoreske stadje. Als oudste stad van Twente, biedt Ootmarsum u een rijke historie met vele attracties. In de stad en haar omgeving bevinden zich vele kunstgalerieën. Tip: het Openluchtmuseum Ootmarsum. Twentse gastvrijheid Bowlingbanen en biljart 1 nacht: €4950 NU €32,50 p.p. 2 nachten: €4950 f>u29,si p.p.p.n. Inclusief ontbijt! I Golden Tulip Bel Air Den Haag - Zeer gunstig gelegen nabiihet centrum van Den Haag hefstrand en de boulevard van Scheveningen. Direct naast dit luxe hotel bevindt zich het Imax fiFmtheater. Ideale bestemming voor een weekend vol cultuur, uitgaan en ontspanning. Tip: Sealife Scheveningen. Gratis parkeren Nabij strand Scheveningen 1 nacht: €7450 NU €49 50 n.p. 2 nachten: €7450 f IU S p.p.p.n. Inclusief ontbijt! a S. 8 2 Chateau de Raay Baarlo - Zodra u de lange oprijlaan van het landgoed opkomt en de imponerende entree binnenloopt, waant u zich in een andere wereld! Dit bijzondere kasteel is gelegen op een rachtig Limburgs erfgoed en in de bosrijke omgeving van loord-Limburg.'Tip: kastelenwandeling. Romantisch hotel Fietsen en wandelen Stijlvolle kamers Bosrijke omgeving lit €9750 Op.p. fiten: 97 50 p.p.p.n. isief ontbijt! pen van Marion Oostvoorne - De unieke duinen van Voome met vlakbij de prachtige stranden en een natuurpark, bieden ideale mogeljjkheden voor wandelaars, fietsers, watersporters en zonliefhebbers. Wanneer de zon u in de steek laat, is er een binnenzwembad en tennisbaan. Tip: Historisch Museum. Strand zee Uitgestrekte duinen Natuurpark Binnenzwembad Tennisbaan 1 nacht €4355 p.p. 2 nachten: €4355 pppn. Inclusief ontbijt! Golden Tulip Epe i Epe - Luxe hotel romantisch gelegen in het midden van de I prachtige bossen en heide van de Veluwe. Het hotel herbergt een sfeervol restaurant en bar, binnenzwembad, sauna, stoom bad, tennis- en bowlingbaan. Ideale locatie om volledig tot rust I te komen. Tip: Paleis TLoo. Luxe kamers Midden op de Veluwe Fietsen wandelen Zwembad Sauna Stoombad Kfit:€S950 pp. eter.: 60,00 p.p.p.n. tel Van der Valk Maastricht Maastricht - Nabij het centrum van Maastricht vindt u dit luxe hotel. De gastvrije sfeer, de vele bezienswaardigheden en de mooie winkels maken uw verblijf in Maastricht een succes. In de zomer kunt u op de vele terrassen genieten van het Bourgondische leven. Tip: de Mergelgrotten. Ruime en luxe kamers Historische binnenstad 1 nacht: €5450 p.p. 2 nachten: €-§450 p.p.p.n Inclusief ontbijt! Gezellig winkelen Gratis parkeren gezelligheid en het Bourgondische leven, bent u hier op de juiste plaats! Tip: St.-Baafskathedraal. Comfortabele kamers Panorama restaurant Bruisende cultuurstad Uniek hotel lit: €7350 JU 55.00 p.p Jlten: €?350 p isief ontbijt! pppn. BHHBHHHHMHHBSHHHHBHH 1 nacht: €5950 p.p. 2 nachten: €5650 p.p.p.n. Inclusief ontbijt! Maastricht - Een bijzonder kasteel gelegen in Maastricht en omringd door een groot Engels park meteen Lindelaan rustgevende vijvers en eeuwenoude bomen. Koning Willem II was ooit de trotse eigenaar van dit landgoed en garhet een koninklijk tintje. Tip: net Onze Lieve Vrouwe Plein. Vorstelijk genieten Gezellige winkelstad Limburgs Heuvelland Unieke locatie [Carlton De Brug Mierlo - Veelzijdig hotel dat beschikt over een groot leisure center waar u ais gast gratis toegang toe heeft.ln de natuurrijke omgeving kunt u prachtig wandelen en fietsen. De gezellige winkelsleden Eindhoven en Helmond liggen op steenworp afstand. Tip: de Strabrechtse Heide. Tennis-en squashbanen Zwembad Sauna 'nmSSir 1 nacht: €5550 p.p. 2 nachten: €5550 PP-pn. Inclusief ontbijt! lAlpha Oostende Oostende - Heerlijk genieten van zon, zee en strand? Dan is deze Belgische badplaats dé bestemming. Lekker flaneren langs de levendige haven, de stranden of lekker winkelen in het centrum om vervolgens heerlijk bii te komen op uw comfortabele kamer. Tjp:Tiet Noordzee Aquarium Comfortabele kamers Nabij historisch Brugge 1 nacht €4650 p.p. 2 nachten: €46^0 0 p.p.p.n. adisson SAS Park Lane Antwerpen - Dit 5-slerren hotel is gelegen in het bruisende centrum van Antwerpen, recht tegenover het stadspark en 4 vlakbij de wereldbefaamde Diamantwijk. In het luxe Leisure center kunt u heerijk ontspannen in o.a. het zwembad, de sauna en jacuzzi. Tip: historische stadswandeling. Luxe kamers Health Leisure center Gezellig winkelen Gelegen in centrum nacht: €44650 p.p. 2 nachten: €44650 p.p.p.n. Inclusief ontbijt! -'-■■I-,' u 1 25 CDm

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 5