1 1=6,7miuoei FAMI erichten GomMm® Goed Advertentieservice hdcmedTa overzicht overlijdensberichten i 2005 -i iO- www.geredgereedschap.nl Giro 70020 DINSDAG 14 JUNI 2005 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichteniphdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Ie streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Mijn lieve steun en toeverlaat en onze zame moeder en oma Corrie van der Holst-van der Zwet is op 68-jarige leeftijd van ons heengegaan. Wim van der Holst Toine en Petra Ralph Daniëlle Marcel Eric en Romana Isa Coen Lianne en Chris 11 juni 2005 Vermeulenstraat 13 2211 JH Noordwijkerhout Corrie wilde graag thuis zijn, waar u welkom bent om afscheid van haar te nemen op dinsdag 14 juni van 13.30 uur tot 16.00 uur en van 19.30 uur tot 21.00 uur. De Uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 15 juni om 10.00 uur in de St. Victorkerk, St. Victorlaan 13 te Noordwijkerhout, waarna wij haar zullen bege leiden naar haar laatste rustplaats op het parochie kerkhof aldaar. Wij nodigen u uit om, na de plechtigheid, een kop je koffie met ons te drinken in Puyckendam, Pila- renlaan 4, Noordwijkerhout. Corrie hield van gekleurde bloemen. Dag lieve grote oma Ralph, Daniëlle en Marcel Dag oma Met grote verslagenheid, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en oom Wilhelmus Cornelis Theodorus de Groot Wim '21 april 1940 Zoeterwoude: Zoeterwoude: Canada: Canada: Zoeterwoude: Canada: Zoeterwoude: 11 juni 2005 Corry en Piet Tijssen Nel en Dick Tijssen Margaret en Jan van Gastel Andre Morel Map en Peter Bassin Simon en Maaike de Groot Peter en Shirley de Groot Hans en Gerda de Groot Neven en nichten Correspondentie-adres: Familie de Groot Molenpad 5 2382 GZ Zoeterwoude U kunt afscheid van Wim nemen na de Avondwake die gehouden wordt op woensdag 15 juni om 19.15 uur in de R.K De Meerburgkerk, Hoge Rijn dijk 18 te Zoeterwoude-Rijndijk. De Uitvaartmis wordt opgedragen donderdag 16 juni om 10.30 uur in eerder genoemde kerk, waar na de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf op het parochie kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Eendkooi, Kooikersplein 1 te Zoeterwoude- Rijndijk. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze oom Wim de Groot In zijn geest zullen wij Stal de Nieuwe Uithof voortzetten. Willem en Peter de Groot Je hebt iemand nodig, stil en oprecht, die als het er op aan komt voor je bidt of voor je vecht. Pas als je iemand hebt die met je lacht en met je grient, dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend Toon Hermans Verdrietig, maar met de Wijde herinnering aan de vele goede jaren samen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner Willem Schellingerhout Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 4 september 1936 f 11 juni 2005 Jannie Zandvliet - Hemerik Erik Zandvliet Jurriaan Astrid van Noort - Zandvliet Simon van Noort Prescillia, Demmy, Claudia Beneluxstraat 2 2396 EG Koudekerk aan den Rijn Er is donderdag 16 juni van 12.30 tot 14.30 uur gelegenheid tot condoleren in Uitvaartcentrum Schellingerhout, Dorpsstraat 30 te Koudekerk aan den Rijn. Aansluitend heeft de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats te Koudekerk aan den Rijn. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Willem Schellingerhout Wij wensen Jannie, haar kinderen en verdere fami lie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Vrijetijdscentrum 'De Ridderhof' Er zijn veel vragen en woorden, maar geen antwoorden. Met grote verslagenheid en verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Dennis de Best Dennis was niet alleen een collega maar ook een vriend van ons allen. Een persoon waar je altijd een beroep op kon doen. Dennis wij zullen nooit vergeten wat je voor ons hebt betekend. Wij wensen Anneke en al haar naasten heel veel kracht en sterkte toe dit zware verlies te dragen. Jan Rienco Bettina Corrie Dragan Joke Anneke Jan Des i ree Gijs Sidney Anneke Leon Marcel Karin Patrick Gert Sandra Je collega's van, Van Egmond Verpakkingen bv Rijnsburg Het bericht van het onverwachte overlijden van onze collega Dennis de Best heeft ons diep geraakt. Wij hebben Dennis leren kennen als een goede collega met aandacht voor anderen. Maar ook als iemand die zijn mannetje stond in zijn werk. Zo zullen wij hem ons blijven herinneren. Wij wensen zijn familie heel veel kracht toe in de ze moeilijke dagen. Personeelsvereniging FloraHolland vestiging Rijnsburg Piet van Zuilen, voorzitter Rijnsburg, juni 2005 Waarom. Verstomd, verslagen en diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde medewerker Dennis de Best Op de "nog veel te jonge leeftijd van 32 jaar. Wij wensen Anneke, familie de Best, familie Noort en al hun naasten veel kracht en sterkte toe wat nodig is om dit zware verlies te kunnen dragen. Van Egmond Verpakkingen bv Rijnsburg Dennis rust zacht goede vriend Jan-Bouwe Nog zoveel te doen in het leven, waarom dit.. Dennis Den, ik zal je nooit vergeten vriend. Gijs Het trieste en totaal onverwachte overlijden van onze medewerker Dennis de Best Raakt ons diep. Wij verliezen in hem een gewaar deerde collega en een plichtsgetrouw medewerker. Zijn familie wensen wij heel veel kracht en sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. FloraHolland, vestiging Rijnsburg Jaap de Mol, vestigingsmanager Rijnsburg, juni 2005 Zin en onzin Al het levende is zinnig hoe onbegrepen 't ook mag zijn, of het blij is, droef of innig of het onrust is of pijn Geschokt en verdrietig vernamen wij het nieuws van het overlijden van Dennis de Best Wij wensen de familie veel sterkte toe. de Buurtjes van de Koningin Julianalaan Naam overledene Lft/Geb.j Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Lucia Theresia Maria de Waal 1959 Haarlem 15 juni 14.00 uur Begraafplaats Westerveld te Driehuis F. N. Kaan, echtgenote van A.P.F. Kaan-Anchelon 1916 Haarlem 15 juni 10.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Gerrit Pronk 85 jr. Schijndel 16 juni 15.00 uur Crematorium Rijk v. Nijmegen te Beuningen Sary Overdijk-Schagen 1926 Haarlem 16 juni 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Heemstede Cornelis Cupido 1910 Haarlem 15 juni 11.45 uur Algemene Begraafplaats te Heemstede Jacqueline van Egmond 35 jr. Voorhout 15 juni 12.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden 1 Corrie van der Holst-van der Zwet 68 jr. Noordwijkerhout 15 juni 10.00 uur Parochiekerkhof St, Victor Noordwijkerhout Elisabeth Klaassen-Zwanenburg, weduwe van Wim Klaassen 1917 Bennebroek 15 juni 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Frans Tuijthoff, weduwnaar van Annie van Loef 1936 Leiden 15 juni 16.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die zij achterliet. Niets mocht meer baten. Veel te vroeg moest je ons verlaten. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn dierbare vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Catharina Helena Sophia Kroone Rina echtgenote van Hermanus Nicolaas Hooijschuur 30 januari 1941 12 juni 2005 Rijnsburg: H.N. Hooijschuur Oude Wetering: Mare en Ineke Rico Tim Van der Vliststraat 7 2231 LG Rijnsburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 17 juni om 14.00 uur in het crematorium Rhijnhof aan de Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna gelegenheid zal zijn tot condoleren in de condoleanceruimte aldaar. regio Isen. ïclrijf Bij alle beslissers in de regio Haarlem, Leiden en Velsen. tete investering |1 Goed Werken is een uitgave van HDCMEDIA Co-adverteren is dé vondst voor landelijke exposure van het merk. Co-advertenties bna uit een moederadverterröe en een adresvermelding van één of meer detaillisten. Co-adiet in de regionale dagbladen scoren een enorm bereik(6,7 miljoen lezers over heel Nederba ondersteunen de detaillisten Co-adverteren is al Jaren het effectieve medium voor merken als Van Bommel, Van lil Focwa. Gazelle, Velux, Winterschilders en Sierriatic uitteert uittljrtpnd plutpunten tjnde UnOebfke campagne C.0 A®-ji*net^a COADmedia maakt deel uit van NRp D, CO-ADVERTEREN IS ADVERTEREN IN HET KWADRAAT Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap in, knapt het op en verstuurt het naar ontwikkelings projecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Straatkinderen, gehandicapten, werkeloze vaders, alleenstaande moeders, vluchtelingen en jonge schoolverlaters leren een vak en verdienen hun eigen brood.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4