FAMI LI erichten ■I M i BI Niet kunnen lezen en schrijven maakt je kansloos Advertentieservice hdcmedTa overzicht overlijdensberichten Jfeïlj i 2005 ÏSl EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN giro194800 unesco Centrum n eden MAGAZUN HOUWEUNG WORDT GESLOOPT ZATERDAG Tl JUNI 20Q5 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten^hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Jubileum Algemene kennisgeving 22 juni 1965 22 juni 2005 Jan van Nieuwkoop Henny B. Van Nieuwkoop-Hogewoning 40 jaar getrouwd. Dankbaar en zeer gelukkig zijn wij dat wij dit mogen en kunnen vieren met onze kinderen en kleinkinderen Sander en Simone, Luke en Roy Aridia en Henny, Dave en Lisanne Johan en Anja, Eva, Tara en Ruben. Wilt u ons hiermee feliciteren dan bent u van harte welkom op onze receptie d.d. 22 juni a.s. in de 'Voorhof' Vliet N.Z. 35 te Rijnsburg vanaf 17.00 uur tot 18.15 uur. Rijnsburg, juni 2005, Kanaalstraat 54, 2231 KD Rijnsburg Overleden 't Laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. 'Vaarwel' en 'Rust in vrede'. Na een volledig en prachtig leven, waarin alle as pecten van het bestaan aanwezig waren, is rustig overleden onze lieve pa en opa Eduard Haazebroek sr. weduwnaar van Wilhelmina Sara Haazebroek-Arkeveld in de leeftijd van 89 jaar. Wij danken de thuiszorg Groot Rijnland, dr. Dorresteijn en dr. Lely voor de liefdevolle zorg die zij pa en opa hebben gegeven. Eduard Haazebroek Marlies Haazebroek-Buijsen Nicky en Darryl Juliette Dirk Haazebroek Marja Haazebroek-Blom Justin Mignon Leiden, 8 juni 2005 Correspondentieadres: F. Haazebroek Barbara van Meertenstraat 16 2331 DM Leiden Onze pa en opa is overgebracht naar uitvaartcen trum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, waar op maandag 13 juni van 20.15 tot 20.45 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben op dinsdag 14 juni om 13.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er in de ontvangkamer van het crematorium tevens gelegenheid tot condole ren. je mag nu gaan rusten, al was het werk nog niet af. Geschokt en verbijsterd zijn wij door het plotselin ge overlijden van mijn man, onze innig geliefde zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Daniel Albertus de Best Dennis echtgenoot van Anneke Noort op de leeftijd van 32 jaar. Anneke de Best-Noort Daan de Best Marijke de Best-van Egmond Jan Noort Corrie Noort-Vis Bettina de Best Kinda Kanura Gijs Noort Rosalie Noort-van der Burg Oranjelaan 5 2231 DE Rijnsburg 9 juni 2005 Correspondentieadres: D.A. de Best Kon. Julianalaan 8 2231 VD Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren maandag 13 juni in 'De Voorhof' aan de Vliet N.Z. 36 te Rijnsburg van 19.30 tot 21.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 14 juni om 14.00 uur in 'De Voorhof' aan de Vliet N.Z. 36 te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Voorhof'. je liefde, je warmte, je zo gulle lach, Wat zullen we je missen iedere dag. Dit afscheid was een droevig feest, je blijft een deel van ons zoals je altijd bent geweest. Diep geschokt en verbijsterd zijn wij door het plot seling overlijden van onze lieve zoon, broer en oom. Dennis de Best Daan en Marijke de Best Bettina de Best Kinda Kanura Rijnsburg, 9 juni 2005. Diep geschokt en verbijsterd zijn wij door het plot seling overlijden van onze kleinzoon en neef Dennis de Best op de leeftijd van 32 jaar. Wij wensen Anneke, Familie De Best en Familie Noort veel kracht en sterkte toe dit verlies te dra- Opa en Oma Vis Piet en Margret Arie en Karin Gijs en Marjolein Gijs en Pieter Willie en Bart Joke Soms lijkt het leven droefenis en pijn, Alsof je duizend dingen plotseling bedreigen. Wij zijn verstomd en verbijsterd door het plotseling overlijden van onze lieve schoonzoon en zwager Dennis de Best Wij zullen je nooit vergeten Jan en Corrie Noort Gijs en Rosalie Noort Rijnsburg, 9 juni 2005. Veel te vroeg is in Jakarta overleden onze vriend Jeff Jeffrey Lambertus trompettist en manager van de Straight Soul Band 1964 2005 Dear Cat, Hold on Roos en Arjan, Cookie en Marc, Kim en Gertjan, Alex en Petra, Niels en Gönül, Jan en Annemiek, Lodewijk, Ferre en Carolijn, Henk en Sophie, Roel en Marije, Maarten en Roel, Martijn en Peggy Straight Soul forever! Hij is maar 76 jaar geworden. Zijn grote liefde voor ons, zijn levenslust en ook zijn humor zullen ons altijd bijblijven en zullen ons zo misschien verder helpen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, mijn broer en zwager Alexander Johan van den Eikhoff Alex "De Schillenboer weduwnaar van Maria van der Linden Joke Aad Jopie en Jack en verdere familie Leiden, 8 juni 2005 Correspondentie-adres: A. van den Eikhoff Klinkenberg 12 2171 AN Sassenheim Tel.: 0614 - 507804 Onze vader is overgebracht naar het Uitvaarthuis van der Putten, Heereweg 60 te Lisse, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 14 juni om 14.00 uur in het crematorium "Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, ingang Haagse Schouwweg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Tot ons leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons collega-raadslid Peter Kanters in de leeftijd van 56 jaar. Op 8 juni heeft hij de ongelijke strijd, die hij zo dapper heeft gevoerd, moeten opgeven. Peter's betrokkenheid tot het laatste toe heeft diepe indruk gemaakt en zal in onze herinnering gegrift blijven. Arnold Staal fractievoorzitter BurgerBelangen Leiderdorp Aat van Gurp fractievoorzitter D66 Leiderdorp, 11 juni 2005 Turut Berduka Cita Met grote droefheid ontvingen wij het bericht dat Tante Lien 6 juni jongstleden van ons is heengegaan. Met haar enorme ervaring als eigenaresse van restaurant Doea Koentji hebben we veel van haar kunnen leren. We bewonderen de vitaliteit en het enthousiasme waarmee zij zich tot op hoge leeftijd voor de toko heeft ingezet. We zijn allen dankbaar voor de bijzondere plek die zij in ons leven heeft ingenomen. Directie, (Oud-)Medewerkers van Toko lboe Tjilik Dankbetuiging Uw medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in wat voor vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maria Alida Petronella van der Geest - Vlasveld Riet was ons tot troost en zal een dankbare herinnering zijn. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. J.A.G. (Koos) van der Geest Kinderen en kleinkinderen Zoeterwoude, juni 2005 Al weet ik dat je veilig bent, mijn hart wil er niet aan, dat jij die ik niet missen kan, voor goed bent heengegaan. Hierbij wil ik iedereen hartelijk danken voor het medeleven tijdens de laatste moeilijke periode en na het overlijden van mijn lieve man Arie Zwitser De vriendschap en liefde voor mijn man die ik hierbij mocht ondervinden, heeft mij erg goed ge daan Mevr. Charlotte Zwitser Katwijk aan Zee, juni 2005 2225 VR, Rijnmond 131 Naam overledene Johannes Antonius van der Tas Gerrit van der Luit, weduwnaar van G. M. van der Zwam Huig van Duijn Andries van Hamersveld Mr. Willem Boers Boukje Deegenaars-Zeilstra Mr. Peter Willem Kanters Maria Jannetje Ketting-van der Steen, weduwe van Henk Ketting Lft/Geb.j. Plaatsnaam 84 jr. 93 jr. 91 jr. 59 jr. 1915 1922 1949 1916 Overveen Sassenheim Katwijk Haarlem Haarlem Leiderdorp Leiderdorp IJmuiden Uitvaart/Crematie 13 juni 15.00 uur 14.00 uur 13.30 uur 11.30 uur 13 jun 13 jun 13 juni In besloten kring 13 juni 14 jun 13 jun 16.00 uur 10.30 uur 13.30 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Parcohiekerkhof te Haarlem-Schoten Begraafplaats H.V. Kerk te Sassenheim Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord Crematorium Rhijnhof te Leiden Crematorium Ockenburgh te Den Haag Crematorium Westerveld te Driehuis r Mpnè HorvnvER ijK- A: "5 O pilt ""KAIK-.I AH~r Tm wsm Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERI kunnen beleven, tachtig keer weg kg dromen in een ander land. Met een boi t hand, kun je reizen in je hoofd. Waarh wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en pji JJ Anno 2004'zijn wereldwijd zo'n 862 miljoen mensen analfabeet, het merendeel is vrouw. Zij kunnen lezen noch schrijven en behoren tot de allerarmsten. Ontwikkeling en armoedebestrijding begint met onderwijs. De meeste analfabeten wonen onder de evenaar, in ontwikkelingslanden, ook de zogenaamde 'functioneel analfabeten'. Deze mensen hebben niet genoeg scholing gehad om zich staande te houden in de huidige informatiemaatschappij. Stelt u zich eens voor dat u niet kunt lezen of schrijven; wat zou u allemaal niet (meer) kunnen doen? Door functioneel analfabeten bij te spijkeren, staan zij sterker op de arbeidsmarkt. Het UNESCO Co-Actionprogramma bereikt met zijn kleinschalige projecten een duurzaam, lokaal ontwikkelingseffect. Dit programma voert de VN-Millenniumdoelstelling uit 'basisonderwijs wereldwijd toegankelijk te maken voor iedereen'. Steun deze projecten door te doneren op gironummer 194800. Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam, T (020) 673 01 00. F (020) 673 95 31 info@unescocentrum.nl, www.unescocentrum.nl De UNESCO is de gespecialiseerde VN-organisatie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur. UNESCO Centrum Nederland (UCN) is het vooHichtings- en educatiecentrum over het werk van de UNESCO voor Nederland enwerft UCN fondsen voor UNESCO-projecten. \Houweling Interieur Magazijn Mei-juni elke don.-vrij.-zat Open van 10.00 tot 17.00 uur. jijk 22 Leiderdorp (Baanderij, naast KarwE.f Uitvaartonderneming chellingerhout T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar /.schellingerhout.nl Mijn uitvaart... ...mijn manier. - Begrafenissen Crematies - Wilsbeschikking Deposito's Verzekeringen Nazorg

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4