F A Ml LI erichten Grafmonume 'Gmvoudig via WAGEMAK Iemand verloren aan kanker? Advertentieservice hdcmedla overzicht overlijdensberichten i 2005 Iedere uitvaart is een persoonlijk afscheid Uitvaartverzorging Janso MIJN HUIS. Stedenspedal MAASTRIC KRAS I St MAANDAG 30 MEI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@ hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Diepbedroefd, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg voor ons, geven wij kennis van het overlijden van onze oom en zwager Jacobus Krijger 5 februari 1925 29 mei 2005 Dank je wel Ome Koos Jos de Jong Thea Braas-de Jong A. J. M. Krijger-van Klink Neven en nichten: Familie Krijger, Roelofarendsveen Familie de Jong, De Kwakel Familie Krijger, Oude Wetering Correspondentieadres: J. de Jong Watermunt 33 2377 DT Oude Wetering De avondwake zal worden gehouden op dinsdag 31 mei om 19.00 uur in de kerk van parochie H. Petrus' Banden, Noordeinde 187 te Roelof arendsveen. De uitvaartdienst wordt opgedragen op woensdag 1 juni om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Dag Opa Koos We zullen de ijsjes opeten. Sanne, Dylan, Rick, Bart Geschokt hebben wij kennis genomen van het plot seling overlijden van onze medewerker Gezahagne Biratu Eddy Eddy zullen wij ons blijven herinneren als een fijne collega. Hij heeft zich vele jaren met veel enthou siasme ingezet voor DZB Leiden. Wij en zijn collega's van de afdeling Productie Verpakken Food zullen hem erg missen. Wij wensen Sintayehu, Rediëti, David en een ieder die Eddy van dichtbij heeft meegemaakt sterkte toe bij het verwerken van dit onverwachte verlies. Management Team en collega's DZB leiden Beetje bij beetje moesten we elkaar verlaten We konden niet zo goed meer met je praten De stilte deed vaak pijn Het kon niet meer zoals vroeger zijn Maar nu je voorgoed bent heengegaan Zeggen wij:" dank voor al wat je hebt gedaan". Verdrietig maar ook dankbaar hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Esther Diepenbach-Smit weduwe van Engelbert Diepenbach 22 september 1921 28 mei 2005 Haarlem: Tiny Bodenstaff-Diepenbach Ton Bodenstaff Sassenheim: Fia de Haan-Diepenbach Floor de Haan Oegstgeest: Fred Diepenbach Heieen Diepenbach-van Teijlingen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Verpleeghuis Overrhyn Willem de Zwijgerlaan 44 Leiden Correspondentie-adres: Vondelweg 292c 2026 BA Haarlem Moeder is in Overrhyn, alwaar geen bezoek. Op 1 juni nemen wij in familiekring afscheid van haar op begraafplaats Rhijnhof te Leiden. Vol dankbaarheid voor je zorgen, voor je kracht. Vol bewondering voor je werken, voor hoe je dacht. Maar nu vandaag ging je van ons heen, rust zacht. Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren, is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze dierbare vader en onvergetelijke opa Gerardus Maria Berk Gerard echtgenoot van Barbera Petronella Vink Geboren te Zoeterwoude 19 juli 1918 Overleden te Zoeterwoude t 29 mei 2005 B.P. Berk-Vink Kitty en Jaap Menno - Bouke Hans en Corrie Wouter en Femke Bas eri Cindy André en Marga Johan-Robert Marjan en Wim Ruud en Heidie Wilma en Bram Heieen en Wim Bob en Kitty Joyce Wybo en José Bennebroekweg 1kamer 17 2381 BS Zoeterwoude Vader is opgebaard in de rouwkamer van verzor gingshuis Huize Emmaus, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude, waar vrij bezoek mogelijk is van 9.00 tot 19.00 uur. De Avondwake voor vader zal plaatsvinden op don derdag 2 juni om 19.30 uur in de R.K. kerk Meerburg, Hoge Rijndijk 16 te Zoeterwoude- Rijndijk, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De Eucharistieviering zal plaatshebben op vrijdag 3 juni om 11.30 uur in bovengenoemde kerk, waar na aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvind in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 in Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend delen wij u mede dat, zo vlak na zijn verhui zing naar verpleeghuis Mariënhaven, toch nog on verwachts van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Abraham de Tombe Bram in de leeftijd van 87 jaar. Wij danken het personeel van verpleeghuis Mariënhaven te Warmond en het verzorgingshuis Roomburgh te Leiden voor de liefde en aandacht die zij mijn man en onze vader hebben gegeven. Voorhout: Leiderdorp: Hoogmade: E. M. de Tombe-de Beer Koos en Anneke Marcel en Yvonne Ellie en Jan Peter en Ingeborg Sandra en Michael Marjan en Bert Melissa en Taco Bas Warmond, 24 mei 2005 Correspondentieadres: J. de Tombe Beukenrode 201 2215 JE Voorhout De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden op zaterdag 28 mei op de Algemene Begraafplaats te Leiderdorp. Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends, of voel ik iets vertrouwds en is het weer heel even net zoals vanouds. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat in vrede van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootva der Arnoldus van der Salm weduwnaar van Maria Alida Snel Onderscheiden met Pro Ecclesia et Pontifice in de leeftijd van 93 jaar. Oude Wetering: Theo Poeldijk: Lida en Nico Oude Wetering: Jan t en Nel en Johan Oude Wetering: Tinie en Hans Noordwijkerhout: Ria en Jos Roelofarendsveen: Wilma en Piet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Warmond, 28 mei 2005 Verpleeghuis 'Mariënhaven' Correspondentieadres: Kerkstraat 5 2377 AR Oude Wetering Pa ligt opgebaard in het mortuarium van parochie kerk H. Jacobus de Meerdere, Meerkreuk 3 te Oude Wetering. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 juni van 19.00 tot 20.00 uur aldaar. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donder dag 2 juni om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden -op het kerkhof achter de parochiekerk H. Petrus' Banden, Noordeinde 187 te Roelofarendsveen. Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Cornelis Gerardus Hundersmarck 70 jr. Leiden 31 mei 11.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Anna Hendrika Opdam-Schouten, weduwe van P.Opdam 1905 Schoten 30 mei 08.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis |an de Groot 1917 Arnhem heeft plaatsgevonden Cornelis Bruin 1928 Velsen 30 mei 09.30 uur Afscheidscentrum Van Eerden te Beverwijk Marianne Fielemon-van der Laan 55 jr. Leiden 30 mei 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Emerentia Anna Cornelia van Es-van Santen, weduwe van J. van Es 1921 Stompwijk 1 juni 10.30 uur Parochiekerk H. Laurentius te Stompwijk Jannetje Hoek-van Duijn, weduwe van H. Hoek 89 jr. Katwijk 31 mei 14.30 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Maria Ramina Helena Hetem 1926 Haarlem 31 mei 12.00 uur R.K. Begraafplaats St. Jozef te Haarlem-Nrd. Jacobus Wilhelmus van der Geer 1936 Leiden in besloten kring Gevestigd in het karakteristieke olland pand aan het Levendaal 103 te Leiden 071-512 21 12 dag en nacht bereikbaar Met zijn of haar naam op de Gedenkplek in het KWF Koningin Wilhelminabos kunt u een dierbare herdenken die-onlangs of lang geleden - aan kanker is overleden. bedrijf en toonza;j Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 576045| DE specialist van Leiden e.o. Lj 'Vertel hei pufdüeberu Familieberichten worden vaak glh met de overlijdensberichten. Too] genoeg andere gelegenheden vt familiebericht ook op zijn plaatf' Bruiloften, een zilveren of goud en geboorten zijn allemaal ui gelegenheden om een families Leidsch Dagblad te plaatsen, w ■i heel sympathieke m situatie op de hoogte tel met u mee kunnen leverf ie mogeli|kheden bij het n familiebericht zijn le^ tekeningen en leuke fotc l bijzonder randje rondor advertentie. Bel gerust I vend met de unit fai in het Leidsch L (072) 5196 699 e-mail familieberichtert k We informerj Leidsch ÖDagbtad Bij elke gelegenheid past een familiet V >Cs> Kijk voor meer informatie op www.wilhelminabos.nl of vraag de gratis folder aan via de KWF Hulp- en informatielijn 0800-0226622 (gratis). KWF Kankerbestrijding, ook als kanker wel het einde betekent HELP KINDEREN IN SLOPPENWIJKEN. GIRO 3292 DEN HAAG. www.kinderstem.nl Zeer voordelig naar de leukste stad van Nederland Ga eens naar Maastricht! Want deze stad is in 2004 ver kozen tot dé beste winkelstad van Nederland! En KRAS zou KRAS niet zijn als we voor u geen supervoordelige stedenspecial naar deze Bourgondische stad zouden hebben Na het succes van de afgelopen maanden heb ben wij in overleg met de directie van het sfeervolte 4-sterren NH Maastricht nog scherpere tarieven weten te bedingen. Daardoor betaalt u voor een 3-daags ver blijf de absolute bodemprijs vanaf slechts 79' En Maastricht is een geweldige stad met een gezellig cen trum waar het heerlijk wandelen is door de prachtige stra ten. Ook vindt u er vele leuke winkels, boeiende musea en vele uitstekende restaurants en gezellige kroegen. Voor deze tarieven geldt helaas wel dat er slechts beperkt plaats is, dus boek nu, want VOL VOL!! NH HOTEL MAASTRICHT HOTEL"" Dit 4-sterren hotel beschikt over vele faciliteiten zoals het sfeervolle restaurant Seasons', knusse bar, hotelfietsen (tegen betaling), uiterst modern fitnesscentrum en sauna (niet gratis). De kamers zijn modern en sfeervol ingericht met douche, toilet, föhn, tv, radio, telefoon en koffie- en theefaci liteiten. MAASTRICHT Maastricht is dé beste winkelstad van Nederland van 2004' En dat is niet voor niets! Neem maar eens een kijkje in het stadsdeel Wyck aan de oostelijke Maasoever, bekend om haar verfijnde winkelcultuur. U zult versteld staan van de prachtige winkels, met alles op het gebied vartni - ign, accessoires, mode en delicatessen, waarvar prachtige historische panden zijn gevestigd. SI door de 19e-eeuwse Stationsstraat, de Wycker B ele 17e- en 18e-eeuwse Rechtstraat en Hoogbrugs n. westelijke Maasoever vindt u onder meer li Stokstraatkwartier en het beroemde 'Vrijthof lekker Limburgs biertje op het gezel i Nederland? plei Aankomstdata HZ 14.615 3 dgn' vrijwel iedere maandag, woensdag, vrijdag van 3/6 t/m 30/9 4 dgn vrijwel iedere vrijdag van 3/6 t/m 30/9 Toeslagen per persoon: 1-pk v.a 55, welkomstdiner 22 (optionee ringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeit reserveringskosten, vervoer, reis- en annuleij kering Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 14.615 Ook op zondag telefonisch berc op J70( www.kra KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112* Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 5S 073 - 5 9! Uw familiebericht in de krant Kijk voor meer informatie op www.hdcmedia.nl. Diep bedroefd geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze bijzondere broer, zwager en oom Cornelis Landheer 11 maart 1949, Barendrecht t 27 mei 2005, Oegstgeest In onze familie en ook in zijn vriendenkring heeft hij zich doen kennen als een markante en kunstzinnige persoonlijkheid. Wij zijn dankbaar voor alles wat ons in hem geschonken is. Oegstgeest: Frouke Arends-Landheer Nieuwegein: Adrie de Vries-Landheer Henk de Vries Oegstgeest: Anneke Landheer Dordrecht: Berna de Jonge-Landheer t Hans de Jonge Katwijk: Tineke Ouwehand-Landheer Luc Ouwehand Neven en Nichten Correspondentie-adres: Aert van Neslaan 644 2341 HW Oegstgeest We nemen afscheid van Kees op woensdag 1 juni om 12.00 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 3, Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Willibrord's Erf nabij de kerk. Beste winkelstad van Nederland 2004! Na het overlijden van een dierbare komen er veel praktische zaken op u af. Zo ook het plaatsen van een bericht in uw regionale dagblad. Via internet kunt u uw advertentie eenvoudig en snel samenstellen, met teksten, gedichten en lay-out geheel naar wens. li selecteert de edities waarin u de advertentie wilt plaatsen en de volgende dag staat het in de krant.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4