Laat kinderen spelen Iedere uitvaart is een persoonlijk afscheid erichten F A AA ILL Advertentieservice hdcmedTa Uitvaartverzorging Janso olland Wij staan voor kwaliteit, service, betrokkenheid en nazorg. 071-512 21 12 dag en nacht bereikbaar overzicht overlijdensberichten i 2005 www.geredgereedschap.nl ZATERDAG 28 MEI 20Q5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag:, uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Jubileum Jan en Mien Captein Op 23 mei waren onze ouders 55 jaar getrouwd. Dit willen wij op 29 mei met familie en vrienden vieren. Kinderen en kleinkinderen Weipoortseweg 29a 2381 NC Zoeterwoude Overleden Het levenspad van Sjaan is gelopen. Ze heeft het op haar eigen manier gedaan. "Jullie kunnen 't goed met elkaar vinden en "Boven reiken Jaap z'n Armen". Ik wil gaan. Verdrietig, maar vooral dankbaar voor haar liefde en zorg voor ons en anderen, is zij rustig en vol vertrou wen van ons heengegaan, onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Emerentia Anna Cornelia van Es - van Santen Sjaan Weduwe van Jaap van Es 03-07-1921 t 26-05-2005 Dineke en Mart Riet en Joop Emmy en Jan Bert en Marjo Petra en Leo kleinkinderen en achterkleinkinderen Dr. van Noortstraat 50 2266 GZ Stompwijk Mam is in haar eigen huis. Wie thuis van haar afscheid wil nemen, is welkom. Wij zullen voor haar bidden tijdens een avondwake op dinsdag 31 mei om 19.00 uur in de Parochiekerk van de H. Laurentius, Dr. van Noortstraat 88 te Stompwijk, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De H. Uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 1 'juni om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna wij Mam zullen bijzetten in het familie graf op het kerkhof aldaar. Vol wilskracht en moed ben je de strijd aangegaan we kunnen trots op je zijn maar moeten je helaas laten gaan Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Cornells Gerardus Hundersmarck op de leeftijd van 70 jaar. Bep Hundersmarck-de Jong Fran en Gré Fran Jr. Ricardo Kimberly Christopher Sherilyn Dylan Conrad en Karin Cheyenne Evelien Twizzy Leiden, 26 mei 2005 De Genestetstraat 87 2321 XR Leiden Cor is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dins dag 31 mei om 11.00 uur in de aula van crematori um Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Tot diepe droefheid is van ons heengegaan onze zwager, oom en achteroom C.G. Hundersmarck (oom) Cor namens zwagers schoonzusters (achter)neven en nichten Na een moedig gedragen lijden is overleden mijn lieve zorgzame broer en onze oom Cor Hundersmarck Uit aller naam: Ditte Hundersmarck. Na een bijzonder leven is een bijzonder mens over leden, mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jacobus Wilhelmus van der Geer Jaap Leiden, 31 december 1936 Leiden, 26 mei 2005 C. van der Geer-van Lunsen René en Jacqueline Sander, Wouter Angélique en letse Youri Lammenschansweg 139 2313 DL Leiden De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Onlangs ontvingen wij het droevige bericht, dat na een moedige strijd onze gewaardeerde collega Marianne Fielemon-van der Laan op 55 jarige leeftijd is overleden. Zij heeft voor haar ziekte ruim 5 jaar met veel en thousiasme en toewijding gewerkt in ons filiaal in de Breestraat in Leiden. Wij wensen haar man en (klein)kinderen en naaste collega's alle kracht toe met het dragen van dit gro te verlies. Directie,management en collega s Manfield B.V. Huif niet om mij. Mijn tijden is ten einde. Voor mij geen zorgen meer. (jeen angst en nooit meer pijn. IfjBen niet ecfit dood, wantjuttie moeten weten, tiet is mijn Rchaam dat ik^achtcr laat. (Dood 6en ifjpas ats je mij 6ent vergeten. gevochten tot tiet taatste moment, maar door ziekte ver zwakt, is te mufden van ons thuis overteden mijn tieve vrouw, onze dierBare moeder, schoonmoeder en oma Marianne Tietemon-van der Laan inde leeftijd van SS jaar. JLndré Tietemon Maurice en Jingetique 'Kjm (Femke Cjeratdine en Metvin Leiden, 24 mei 200S Mondtanestraat 2 2332 Z<E Leiden Marianne is overgeSracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Ftuys, (jitstraat 1 te Leiden; waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 29 mei van 17.00 uui tot 18.00 uur. (De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis zal gehouden worden op maandag 30 mei om 11.00 uur in de auta van 6egraafpïaats (Rhijnhof, Laan te (Rhijnhof 4 te Leiden. 'Na de 6egrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Bo vengenoemd uitvaartcentrum. "Jezus zeide tot haar: Ik ben de Opstanding en het Leven; wie in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven. Johannes 1125. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankba re herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken, geven wij kennis dat plotseling is over leden onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoede r Jannetje Hoek-van Duijn weduwe van Hendrik Hoek, in de ouderdom van 89 jaar. Wij zijn dankbaar voor'de liefdevolle verzorging die zij op afdeling Clematis in "Huize de Wilbert" heeft gekregen. Henk Janny en Cor Mattie en Piet Ameriek en Peter Jaap en Marta Klein- en achterkleinkinderen J. Hoek, Reigerstraat 14, Katwijk, 26 mei 2005 Correspondentie-adres: 2225 PM Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 30 mei van 19.00 - 20.00 uur in het rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 31 mei om 13.30 uur in Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Het Anker". gevestigd in het karakteristieke pand aan het Levendaal 103 te Leiden Naam overledene Neeltje van den Berg-Stam, weduwe van S.J. v.d. Berg Marianne Fielemon-van der Laan Frans Spuijbroek, weduwnaar van R. Bruijn Jacobus Adrianus van den Kieboom Wilhelmina Maria Beumer-Smits, weduwe van J. A. Beumer Lft/Geb.j. Plaatsnaam 76 jr. Cruquius 55 jr. Leiden 1931 Limmen 75 jr. Leiderdorp 1911 Nijmegen Uitvaart/Crematie 30 mei 10.30 uur 30 mei 11.00 uur in besloten kring 30 mei 13.00 uur 30 mei 12.00 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Crematorium Rhijnhof te Leiden H. Willibrordkerk te Oegstgeest Uitvaartonderneming chellmgerhout T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar www.schellingerhout.nl Begrafenissen Crematies j Wilsbeschikking Deposito's Verzekeringen Nazorg j ledereen mag het weten: Uw huwelijksaankondiging in uw regionaal dagblad?" Die plaatst u vanaf nu zelf via internet. Op www.hdcmedia.nl stelt u zelf stap voor stap uw aankondiging samen, met tekst en lay-out geheel naar wens. Selecteer de edities waarin u de adver tentie wilt plaatsen en u bent klaar. Kunt u zich weer helemaal verheugen op uw mooiste dag. Als kinderen samen spelen leren ze samenleven kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen aan bij Jantje Beton! Denk samen met uw Vraag het gratis SpelenSpel Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap in, knapt het op en verstuurt het naar ontwikkelings projecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Straatkinderen, gehandicapten, werkeloze vaders, alleenstaande moeders, vluchtelingen en jonge schoolverlaters leren een vak en verdienen hun eigen brood. Kijk op www.hdcmedia.nl voor meer informatie.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4