Vacaturekrant PR Projectleider EJ ir randstad RAYONMANAGER Arnomij Financieel Manager meer banen op vacaturekrant.nl m o n c r\ 36 uur per week Adverteren7 075-6813677 pag hdcmedia.nl wij zoaken jou c ifotheek 'Groep N.V. De Infotheek Groep is een fantastische snelgroeiende onderneming met ruim 140 enthousiaste medewerkers. Infotheek levert hardware aan het onderwijs, de overheid, het mkb en large accounts. Networks is er voor advies, beheer en onderhoud van IT-systemen. Microfix verzorgt upgrading, reparatie en reiniging. Quality Spares International levert onderdelen. Wij zetten ons allen in voor hetzelfde doel: Enthousiasme, positiviteit en flexibiliteit zijn de eigenschappen die het succes van de Infotheek Groep mede bepaald hebben. Om de verdere groei van Infotheek te realiseren zoeken we diverse collega's. Iets voor jou? Reageer vandaag nog! Mail of stuur je cv en brief naar Infotheek Groep N V. t.a.v. Mw M. Roos, Postbus 527 2300 AM Leiden, Mirjam.Roos@lnfotheek.nl intre Medewerkers tt ca. 8 collega 's ben je verantwoordelijk b to date houden van het adressenbestand. Inschrijving: inisch benaderen van bedrijven n invoeren van contactgegevens meren over diensten en producten matie toesturen over Infotheek per mail en post ren en doorgeven leads aan afdeling verkoop jeiende administratieve werkzaamheden, n geretourneerde mailingen !4-40 uur pw beschikbaar ikt je over minimaal HAVO MBO werk- en lau een commerciële drive netjes en accuraat assertief lividueel als in teamverband haal je het uit jezelf een goede mondelinge en schriftelijke kennis rlandse taal ien prettige telefoonstem ierige vaste werkplek in ons call centre loon ^mogelijkheden naar o.a. het salesteam in collegiale werksfeer lusiaste collega's! Hen vast 3 van je 140 collega's voor: Godert van Heijst, 24 In 2002 begonnen als call centre medewerker, nu commercieel medewerker Beste keus ooit Mijn werk is leuk en leerzaam. Daarbij heerst er een prettige sfeer" Commercieel Medewerkers Fulltime Je bent verantwoordelijk voor je eigen klantenkring. Hierbij wordt je ondersteund door backoffice en marketing. Functie omschrijving: - Het telefonisch benaderen van potentiële klanten - Hen informeren over en overtuigen van onze diensten en producten - Verkopen van automatiseringsproducten en upsellen van opties - Voortvloeiende administratieve werkzaamheden. - Meebedenken van succesvolle marketingacties - Rapportage aan je verkoopleider Functie eisen: - Je beschikt je over minimaal MBO werk- en denkniveau - Hard werken geeft je een kick: je pleegt veel calls en dit vind je leuk - Investeren in product- en marktkennis zie je wel zitten - Je hebt een commerciële drive, verkopen zit in je bloed - Netjes werken, resultaat- en oplossingsgerichtheid is jou niet vreemd - Communiceren is een van jouw talenten - Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit - Je weet de boodschap op een plezierige en overtuigende manier over te brengen - Tegenslagen omzetten in positieve energie is jouw kracht - Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke kennis van de Nederlandse taal en een prettige telefoonstem Wij bieden: - Zeer goede verdiensten - Provisieregeling - Opleidingsmogelijkheden - Doorgroeimogelijkheden naar een leidinggevende functie of naar het accountmanagement Ilse Mulders, 30 Binnen no time verantwoordelijk voor totale overheidsmarkt: Enorm leuke uitdaging, iedere dag weer!" Accountmanagers Fulltime Je informeert grote bedrijven over de succesformule van Infotheek, adviseert en levert ICT totaaloplossingen. Functie omschrijving: - Voor het verkopen van de producten benader je potentiële klanten pro-actief en volg je eventuele leads verkregen door acties op. Je bezoekt klanten, maakt analyses en bespreekt de lange termijn doelstellingen met je klant. - Je hebt handelsvrijheid op eigen inzicht met behoud van marge conform gestelde targets. - Je werkt nauw samen met overige verkoopafdelingen. Je wordt ondersteund door de afdelingen inkoop, backoffice en marketing doch zul je zelfstandig verantwoordelijk zijn voor je resultaten. Functie eisen: - Je beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau - Je hebt minimaal 2 jaar verkoopervaring in de B-t-B - Ervaring in de verkoop van ICT-producten is een must - Je hebt een commerciële drive; je bent resultaat- en oplossingsgericht en je werkt accuraat - Je weet de balans te vinden tussen humor en professie en past dit ook in je omgang met mensen toe. Wij bieden: - een goed en passend vast salaris - uitdagende doch reële targets met een bijbehorende goede provisieregeling - auto van de zaak en mobiele telefoon - goede overige arbeidsvoorwaarden - mogelijke doorgroeimogelijkheden naar een leidinggevende functie indien jij dit ambieert Marcel Hopmans, 28 Begonnen als accountmanager in 2,5 jaar tijd doorgegroeid nu salesmanager Informeren adviseren en dan verkopen geeft mij een kick!" »rg« gr erg terer antei ns, h Voi tu et mee in alles lonen is een woningcorporatie in beweging, maatschappelijke onderneming die zich op vernieuwende inzet voor het vervullen van de wensen en behoeften ■aar bewoners. In samenwerking met andere dienst- nende instellingen wordt een brede groep klanten md op het gebied van wonen. De organisatie bestaat rca 150 personeelsleden en beheert zo'n 15.000 woningen ■larlem en Beverwijk en omgeving. /'rm, oje iling Projectontwikkeling verzorgt bij Pré Wonen de plannen voor de imatie en de uitbreiding van de woningvoorraad. De afdeling acquireert ojectontwikkelingsmogelijkheden in de regio en is in belangrijke mate ;en bij de herstructurering van in Haarlem en Beverwijk. De afdeling bestaat lersonen. Voor onze afdeling zijn wij op zoek naar een: ectleider is belast met het bouwmanagement van woningbouw projecten gebied van nieuwbouw, herstructurering en herpositionering. Er wordt Jorteerd aan de manager Projectontwikkeling of aan de projectontwikkelaar. ultaatgebieden zijn: rereiden van woningbouw- en combinatieprojecten ?rken van projecten leiden uitvoering projecten (directievoering) ctregistraties en -administraties iten en opleveren projecten activiteiten goed te kunnen uitvoeren is minimaal een HBO opleiding vereist, uld met inzicht in en ruime ervaring met de begeleiding van bouwprocessen :ht in bouwtechnische oplossingen en mogelijke knelpunten. Daarnaast zijn enheid en een instelling gericht op samenwerking voorwaarden om deze te kunnen vervullen. Het bij de functie behorende salaris bedraagt minimaal i, - bruto per maand met de mogelijkheid van een uitloop naar 4.315, - op in 36 uur per week. formatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met okkink, manager Projectontwikkeling. Hij is telefonisch te bereiken onder 023-5.130.249. functie is de CAO voor woningcorporaties van toepassing voor de arbeids- irden. Pré Wonen kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder »de studiekostenregeling en een eindejaarsuitkering. Daarnaast hebben wij jderopvangregeling en kan worden deelgenomen aan bedrijfsaerobics. aties kunnen binnen 14 dagen na 17 mei 2005 worden gestuurd naar: Pré Wonen, v. de heer M.A. West, personeelsfunctionaris, Postbus 2008, 2002 CA HAARLEM of gemaild naar martinwest@prewonen.nl. Wilt u op de enveloppe aangeven dat het een sollidtatie betreft? www.prewonen.nl TECHNISCH SANITAIR ARNOMIJ Leidingsystemen is importeur en leverancier van kunststof leidingsystemen. Bekende merken, zoals: Hep20, NICOLL, GIRPI, REDI, STORA-DRAIN en ETERNIT worden door ons vertegenwoordigd. Onze afnemers bevinden zich in de installatiewereld (sanitair, c.v., milieutechniek), in de bouw, industrie en overheid. ARNOMIJ Leidingsystemen is onderdeel van de Aliaxis Groep, wereldleider op het gebied van kunststof leidingsystemen met een omzet van ca. 1,6 miljard euro. Ter versterking van onze verkoopactiviteiten in West-Nederland zoeken wij op korte termijn een voor de buitendienst (m/v - full-time) De functie: U wordt verantwoordelijk voor een rayon met veel perspectief. Daarin onderhoudt u de contacten met onze bestaande relaties in de sanitair- en c.v. groothandel. Commercieel als u bent, gaat u voor onze gestelde doelen: uitbreiding van het klantenbestand, vergroting van ons markt aandeel en de verdere positionering van ARNOMIJ als totaal-leverancier. Wij vragen: Een positieve instelling Kennis en ervaring met de installatiewereld Affiniteit met moderne installatietechnieken Overtuigingskracht en vlotte omgangsvormen Een flexibele en zelfstandige werkhouding Een opleiding op HBO/MBO-denkniveau Wat vindt u bij ARNOMIJ: ARNOMIJ biedt een boeiende en zelfstandige functie met een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en goede toekomstmogelijkheden. U zult gaan werken in een collegiaal team waarin veel kennis en vak manschap verzameld is. Een bedrijfsauto wordt ter beschikking gesteld. Uw sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Arnomij Leidingsystemen, t.a.v. de heer F. Paauwe (verkoopleider), Postbus 45, 2210 AA Noordwijker- hout. Voor nadere informatie kunt u hem ook bellen. LEIDINGSYSTEMEN Postbus 45, 2210 AA Noordwijkerhout, Telefoon 0252 - 416950 E-mail: info@arnomij.nl www.arnomij.nl an O Aliaxis company DRUKLEIDING SYSTEMEN Wij zijn op zoek naar een: Heemstede helpt je groeien. Huib Bakker Bouw b.v. is een middel groot bedrijf dat al meer dan 50 jaar actief is op de bouwmarkt. Zowel met het ontwikkelen van eigen projecten als het uitvoeren van bouwwerken in opdracht heeft HBB veel ervaring. De opdrachtcnportefeuille varieert van complexe binnenstedelijke projecten tot 100 nieuwbouw woningen in de polder. Om flexibel te kunnen manoeuvreren in deze verschillende marktsegmenten heeft HBB een jong vast team op kantoor van circa 20 mensen. Als bouwbedrijf hebben wij ons de laatste tien jaar meer opgesteld als bouwregisscrcnd bedrijf Dit houdt in dat alle uitvoerende werkzaamheden zoals het timmerwerk, metselwerk, etc. worden uitbesteed. die verantwoording gaat dragen voor een gedegen financieel beleid van zowel het bouwbedrijf als de projectontwikkeling. De taken zullen voorts bestaan uit het ondersteunen en adviseren van het managementteam en de overige bedrijfsonderdelen door middel van financiële rapportage en budgetbewaking. De verantwoording over de afdeling waar samen met drie medewerkers de debiteu ren- en crediteurenadministratie, de loonadministratie en alle overige externe financiële activiteiten worden verzorgd. Als Financieel Manager bent u verantwoordelijk voor alle juridische aspecten van de groep, zoals contractvorming, procedures en notariële zaken. Wij vragen voor deze functie: HBO-niveau (preferentie HEAO Economisch Juridisch) of MBO met aanvullende opleiding Leidinggevende kwaliteiten; Relevante werkervaring binnen een organisatie met projectmatige activiteiten: Kennis van geautomatiseerde administratie; Zelfstandige en ondernemende werkwijze; Affiniteit en ervaring met de juridische aspecten van de projectontwikkeling en contractvorming in de bouw. Waarbij wij het volgende bieden: Een uitdagende functie in een collegiale en moderne werkomgeving; Een uitstekend salaris en overige arbeidsvoorwaarden; Lid van het managementteam. Een uitgebreider profiel van deze functie is te downloaden van onze internetsite www.huibbakker.nl onder vacatures. Huib Bakker Bouw b.v. is ondcideel van de HBB Groep HUIB BAKKER BOUW Gaarne vernemen wij je interesse door toezending van uw curriculum vitae met begeleidend schrijven La.v. de heer M.C. van de Poll, per email: mvdpoll@huibbakker.nl of per adres: Nijverheidsweg 39,2102 LK Heemstede Jong talent kan rekenen op stevige begeleiding Een omgeving waar je perfect kunt aarden. Waar mensen aandacht hebben voor jouw ideeën, jouw visie, jouw idealen. Als dat is wat je zoekt, moet je beslist kennismaken met Heemstede. Een verfrissend groene gemeente aan de rand van Haarlem, temidden van landgoederen, bosgebieden en duinen. Een omgeving waar echte vakmensen werken. Die nieuwe zienswijzen de kans bieden om te rijpen. En jou de kans om te groeien. Bosmedewerker m/v (36 uur per week) Ze hebben hun wortels in de donkere aarde en steken hun kroon naar het licht. Inspireerden denkers en dromers, schilders en dichters. En binnenkort worden ze jou toevertrouwd... de bomen van ons historische landgoed en wandelbos Groenendaal. Samen met een directe collega en een opzichter houd jij het bos van 80 ha schoon en gezond. En zorg je er voor dat het hier goed toeven is, elk jaargetijde en elk moment van de dag. Nu eens door een beroep te doen op aannemers of veeartsen (er grazen hier 7 Schotse hooglanders). Dan weer door zelf de kettingzaag ter hand te nemen of vrijwilligers te begeleiden bij het onderhoudswerk aan bomen, lanen en waterpartijen. Heb je een relevante opleiding (minimaal mbo-basisberoepsopleiding bosbouw) en ben je bedreven in ecologisch beheer en veeverzorging? Dan is deze baan je op het lijf geschreven. Stuur je brief met cv, binnen 10 dagen, naar onze gemeente: Postbus 352, 2100 AJ Heemstede, e-mail: gemeente@heemstede.nl. Salarisindicatie: maximaal 2.063,-- bruto per maand (incl. inconveniëntentoelage). Meer weten? Bel met Robbert Jan van der Vlis, telefoon (023) 348 37 74. We kijken uit naar je reactie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. hoogst persoonlijk jij zoekt een baan secretarieel Dorien Tegelaar 023 567 29 47 Kruisweg 971 Hoofddorp secretarieel Patricia Zwaagman 023 567 29 45 Kruisweg 971 Hoofddorp internationaal secretaresse m/v voor een internationale opdrachtgever in Hoofddorp. Op de dynamische marketing afdeling ben je de spin-in-het-web en ondersteun je de twee internationale managers. De functie is per direct, 40 uur per week en biedt uitzicht op vast dienstverband. Uiteraard ben je secretarieel geschoold en heb je enkele jaren werkervaring in je vakgebied. Je beheerst je Engels net zo goed als je Nederlands en je kennis van MS office is meer dan uitstekend. Ben jij de ondersteuner in hart en nieren? Maak dan direct een afspraak voor een uitgebreid intakegesprek. afdelingssecretaresse m/v Randstad Secretarieel is op zoek naar een afdelingssecretaresse voor een opdrachtgever in Hoofddorp voor 36 uur per week. Tot het takenpakket behoren de standaard secretariële taken zoals correspon dentie, agendabeheer, archiefbeheer en notuleren. Gevraagd wordt een duizendpoot met uitstekende MS office kennis met nadruk op Excel en PowerPoint. Ook heb je werkervaring in het vakgebied, een secretariële opleiding is een pre. De functie is per direct en biedt uitzicht op een vast dienst verband. Heb je interesse? Bel ons en maak een afspraak voor een intakegesprek. kijk voor meer banen op www.randstad.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21