ZVL met opgeheven hoofd het water uit Hillegomse TC daalt af SPORT7 heeft nog een puntje nodig Zevenklapper Roomburgvrouwen geveld is Jj* le jongere in mpia's Tour ie Flags is sloos tegen Pinguins De Merenwijk wint Leidse mannenderby Voorhout en Sassenheim zijn op weg naar de titel Doek valt voor mannen Zee en Duin jk: 1 450, 3, espri punten, 39,2 2. Vele 2. M 's 44,1 ProToi tisei: 1 04 km', Isior kr 1.50.. Luca Basso lelli 6; '38.11, Tl P Charte op O I, 5. 8 k, 59. 3osthui iroot. Hushofjjel (V! 5 28 62. I Hee (Oei tor li verlies Ajax (L) maandag 23 mei 2005 - De cricketers van Ajax ben gistermiddag nipt a van de reserves van jax kwam elf runs tekort: 216. De Oegstgeestena- id Iden vooral moeite met He gras wicket van VOC, on met batten. De thuis- "9" lad duidelijk meer erva- ;t de ondergrond. Ajax niet al te gelukkig, maar ;t totaal van VOC bin- perken. Toen de eerste agmensen achterbleven werd het er niet ge- ijker op. Adam Westman 68 runs. rves van Ajax werden irr veld afgekegeld door 245 tegen 42 all out. M. beker 's voor 1 rg - Excelsor Maassluis 'Jfle districtsbeker West II ten. Op het veld van rgse Boys won de zater- fdklasser de finale van it 3-0. De twee overige het grote Amstel >8 ernooi werden opgeëist itlandia en SHO. Del- p werd na de tweede wed- iti 'egens wangedrag uit het 'genomen. door Gertjan van Geen leiden - Ze mochten best een beetje trots zijn. De waterpo- losters van ZVL werden dan wel in de kwartfinale van de play-offs door Het Ravijn uitgeschakeld, maar de startge meenschap had de nummer twee van de competitie knap zenuwachtig gemaakt. De overwinning in Leiden zaterdag avond was het bewijs dat de samenwerking tussen De Zijl/LGB, LZ1886 en Vivax toekomst heeft. „We hebben meer laten zien, dan die zevende plaats in de competitie", aldus trainer André Zandvliet. Het werd geen roemloze aftocht, terwijl dat makkelijk ge kund had. ZVL presteerde afgelopen seizoen minder dan vooraf was ingeschat. Zandvliet had ingezet op een vierde of vijfde plaats in de reguliere competitie. Dat was niet onredelijk. Met internationals Noeki Klein (LZ 1886) en Iefke van Belkum (De Zijl/LGB) was de basis aanwezig om een ploeg omheen te bouwen. Dat het er niet uitkwam, was achteraf voordehandliggend. Halverwege het seizoen vertrok Iefke van Belkum naar Hawaï, voor een studie in combinatie met waterpolo. En tegen het eind van de competitie kampte ZVL met een aantal blessures. Noeki Klein was vier weken afwezig met een schouderblessure, Nienke Hameetman moest de sport vaarwel zeggen van wege hartritmestoornissen, neo-intemational Biurakn Hakhverdian kampte met een rugkwetsuur en Simone Molders en Aukje van Belkum bleken ook niet helemaal fit. Resultaat was een loting tegen nummer twee Het Ra vijn. Vrijdag verspeelde ZVL zijn kansen op het bereiken van laatste vier. De Leidsen misten te veel kansen en zagen Het Ravijn met 7-3 winnen. Een dag later sleepten de pu pillen van Zandvliet er een derde duel uit door in zwem bad De Zijl met 8-4 te zegevieren. ZVL speelde fel en ge controleerd, had in de teruggekeerde Iefke van Belkum vooral verdedigend een grote steun en maakte op de juis te momenten de kansen af. Het verschil werd gemaakt in de tweede periode, toen ZVL van 1-2 uitliep naar 6-3. „Ik denk dat de waterpolowereld wel met de ogen geknipperd heeft toen de uitslag op teletekst verscheen", zei Zandvliet gisteren. „Maar dit is wat we kunnen. Alleen die derde wedstrijd was iets te veel van het goede." Gistermiddag kon ZVL alleen de eerste twee periodes aan klampen. Een op dubieuze gronden gegeven viermeter- worp aan het eind van de eerste helft (5-3) deed het mo reel breken. Via 10-3 liep Het Ravijn naar 14-5. „Absoluut een teleurstelling", meende Zandvliet. „Het was buigen of barsten. Voor deze meiden kwam het allemaal iets te vroeg. We hebben een hoop progressie gemaakt. We heb ben een jong team en zijn eigenlijk nog niet aan dit soort wedstrijden toe. Pas volgend jaar of het jaar erna kunnen we meedoen. Er zit genoeg talent aan te komen." De zevende plaats van ZVL is al meer dan waar de afzon derlijke clubs LZ 1886 en De Zijl/LGB op hadden mogen hopen. De echte vruchten van het samenwerkingsver band zullen pas later geplukt kunnen worden. Vooral in de jeugd is de progressie te merken. Door samen te trai nen en te spelen is de onderlinge concurrentie groter. „Voor de sporters is dit de beste oplossing", zegt Zand vliet. „Ik ben heel tevreden over de samenwerking. De winst zit in het niveau dat we nu hebben. Anders hadden we de play-offs niet eens gehaald en waren we hoogstens negende geworden." Zaterdag: ZVL - Het Ravijn 8-4 (1-2, 5-1, 1-1, 1-0). Doel punten ZVL: Noeki Klein, Biurakn Hakhverdian en Loret- te Velting 2, Iefke en Aukje van Belkum. Zondag: Het Ravijn - ZVL 14-5 (2-2, 3-1, 5-0, 4-2). Doel punten ZVL: Iefke van Belkum, Lorette Velting, Biurakn Hakhverdian, Roxanne Frauenfelder en Aukje van Bel kum. - Sebastian Lange- >ft eerste Olympia's sendrs fgesloten met een 28ste ""J5ji de eindstand. In het Hei nklassement veroverde lenaar de derde plaats, liet Langeveld al een uitkomen door de ko- ïenrit te winnen. In de twee etappes speelde hij il van betekenis meer. an Hage speelde nog opvallend mee als zijn en leeftijdsgenoot. Hij de de negendaagse rit- rs als 67ste. n rijgen successen van treek-renners André van Peter van de Reep zich Van Reek won in Wor- een gecombineerd cri- voor elite, beloften en A. De renner uit rennep rijdt zelfs op intie voor A-amateurs, dus de renners uit ho- geschaalde categorieën blijven. Peter van de oekte in het West-Bra- Stampersgat weer een nning. Hij was de afgelo- eken al diverse malen vol en lijkt in zijn catego- a onklopbaar. Unicum ziet hoop vervliegen De softballers van The iren niet opgewassen [oploper RCH Pinguins. [en publiek leed de eer- r tweemaal een kanslo- Na de 2-9 in de tij werd het 1-12 in de Speler Jan Willem van I heeft een eenvoudige g voor het verschil, hen één pitcher en zij de Australische werper, le tweede partij op de itond is de hele compe- loeilijk te kloppen. „Wij het eerste zelf verdien- tegen hem gescoord, is dat al verdienstelijk." Van Markus is het om tegen de goede s van RCH aan slag te terwijl zijn ploeg in bei- moetingen verdedigend liet vallen. door Peter Klein tennis gemengd - Voor de tweede hoofdklasser in de Leidse regio, Hillegomse TC/Advantage is na de 8-o nederlaag bij Am- stelpark Tennisschool het doek gevallen. Marlot Meddens gaf voor de Bollenstrekers prima weerwerk aan Danielle Harm- sen, 3-6 (1)6-7. De beide mixen gingen in de wedstrijdtiebreak verloren. EERSTE KLASSE „We zijn zo goed als gedegra deerd", klonk het somber uit de mond van Heddy Boers. De vaste waarde van Unicum kon na de 5-3 nederlaag bij Metse laars 2 en de 5-3 zege van con current TC Bemmel niets an ders opmerken. „Ze spelen drie keer thuis op kunstgras, winnen twee keer en spelen gelijk tegen koploper ELTV. Dat is je reinste competitievervalsing. Boers won tegen de reserves van ere- divisionist Metselaars als enige haar enkelspel en voegde daar een gewonnen dubbel met Ma- non van der Beek aan toe. De laatste pakte met Sten Weing- artner ook een mixedpunt. TWEEDE KLASSE Het Alphense TEAN moet na de 6-2 overwinning bij Amstelpark Tennisschool 4 wachten op een misstap van concurrent Joy Jaagpad om nog aanspraak op de titel in de tweede klasse te kunnen maken. Dubbelaar Jelle Oosterhoff bleef licht gebles seerd als coach aan de kant. „Tim en Marlon van Ingen kun nen niet alleen goed singelen, ze spelen ook heel sterk samen. De Leimuidense tweeling had behalve in de single van Tim van Ingen geen grote proble men om tot vijf winstpunten te geraken. Denise van Putten pakte in haar single het zesde punt. Zee Duin is na de 8-0 neder laag bij Halfweg Spijkenisse 2 titelkandidaat af. Roel Oostdam kon een set en 5-2 voorsprong niet tot winst voeren en verloor zijn honderdprocentscore. Uni cum 2 aast met de 5-3 winst bij Holy Vlaardingen op de plek van de Katwijkers. Nick van der Kaaij en Jeroen Visser zetten de Leidenaars op een 2-2 tussen stand na de singles. Via de bei de dubbels en een mixed werd de winst binnengehaald. De reserves van TV Dekker Tennis hebben na de 6-2 over winning op TC Bilthoven 2 goe de vooruitzichten op het kam pioenschap. De Warmonders keken door singleverlies van Tanja Nossik en Jacqueline Poot tegen een 2-0 achterstand aan. Alle partijen van de man nen, Bas Wild, Sander Erkamp en Julian Vandenbussche, en het vrouwendubbel werden daarna glad gewonnen. DERDE KLASSE De titel in de derde klasse voor De Boekhorst is nog slechts een kwestie van tijd. De Noord- wijkerhouters bleven de enige concurrent (op zeven punten), TV Nieuw Vennep, met 5-3 de baas. „Heieen van den Berg is een klasse apart", luidde het commentaar van Nieuw Ven nep-aanvoerder Rogier Lief broer. De nationaal vrouwen kampioene van 1991 bleef in haar drie partijen voor De Boekhorst ongeslagen, al had ze in de single veel te stellen met Lindsey Thoeng, 6-3 7-6 (7) Ruby Pennings had een derde set nodig voor Irma Davidson, de nummer twee van Neder land bij het NK Indoor Senioren 35+. Ewout Hinnen klopte Lief broer in twee sets, maar Floris Herrema boog in twee sets voor Ralph de Boer. Liefbroer kreeg in zijn twee dubbels met De Boer en Thoeng zijn revanche. In dezelfde afdeling verloor Me- renwijk met 5-3 bij TC Zand- voort 4. Donald van Veen won zijn enkelspel. Margreet Nagte- geller haar dubbel met Sylvia Sieval en mixed met Giovanni van der Veek. De reserves van TEAN hielden met het 4-4 ge lijkspel tegen TC Groenekan 3 de degradatiekandidaat onder zich op de-ranglijst. In een volgende afdeling van de derde klasse zal De Munnik van een eventuele titel moeten afzien. De 5-3 zege in Waalwijk tegen Mattenkloppers was te gering. TC Tilburg, dat TV Dek ker Tennis 3 met 7-1 wegtikte sloeg daarmee een gat van drie punten. Forescate brak in Mid delburg bij een 4-1 voorsprong vanwege de gestaag vallende regen af. Zee Duin 2 was kansloos tegen het bezoekende Pellikaan Goirle. Rik Oostdam redde de eer. tennis mannen tweede klasse - De spelers van Nieuwe Sloot hadden hun dag niet tegen Schagen: 4-2 verlies. Fabi an Ubels en Pieter Stroo zorgden in hun enkelpartijen voor de Alphense punten. De Leidse derby tussen Merenwijk en Roomburg werd een prooi voor de Merenwijkers: 5-1. De club behield hierdoor de eerste plaats op de ranglijst. Bartel Swart zorgde voor het enige punt van de Roomburgers. Hij won in drie sets van Walter van Schie. De Roomburgse aanvoerder Coen van Bemmel was na afloop lovend over Zijn opponenten. „De uitslag was heel terecht. Merenwijk heeft een goede ploeg. Ik hoop dat ze eerste worden, want dan blijft het kampi oenschap tenminste in Leiden." Ook Linda Favre kon niets veranderen aan de maximale nederlaag van OLTC. Foto: Dick Hogewoning tennis mannen - De mannen van Zee Duin spe len volgend seizoen niet langer op het hoogste ni veau. De Katwijkse formatie speelde weliswaar met 3-3 gelijk tegen het bezoekende Bastion Baselaar, de draw was te weinig om de laatste strohalm op be houd te grijpen. Tjeerd Star klonk niet echt verdrietig. „We wisten voor aanvang van het seizoen al, dat het heel zwaar zou worden. Je kunt nu eenmaal niet ongestraft drie basisspelers kwijt raken." De Noordwijker in Kat wijkse dienst kon op het persoonkijk vlak al hele maal niet rouwig zijn. Star won voor de vijfde maal op rij zijn enkelspel, al had hij er tegen 40+ topper Mike Simon wel de tiebreak van de derde set voor nodig. Bij een 3-1 achterstand won Zee en Duin voor de eerste maal deze competitie de beide dub bels. Met de 5-1 overwinning bij TV Roosendaal pakte TV Dekker/Horsman genoeg punten om op deelname aan de play-offs half juni te mogen rekenen. Robin Verbeet werd een beetje geofferd aan de nog onge slagen categorie-2-speler Christian Cirkel. Sijmen en Martijn de Lange en Wimpe Thomas zetten die vroege achterstand snel weer recht. De beide dub bels vergden vervolgens drie sets, maar leverden weer wel twee punten op. In de hoofdklasse drukte het Alphense TEAN hek kensluiter TV Mijdrecht met 4-2 winst nog verder in de zorgen. Albert Robben, Karst Folkerts en Niels van Geer legende met gewonnen singles de basis voor de eindzege. door Tessa de Wekker tennis, gemengd vierde klasse - Qravel had geen kind aan hekkensluiter Zoe- termeer: 7-1. Zowel Iris Be rends als Marjet Groenleer wonnen drie partijen. De laatste gaf de hele dag slechts vier games weg. Vooral het damesdubbel was zeer overtuigend: 6-0 6- 0. Alleen Wouter Waaijers deelde niet in de totale eu forie. Hij verloor zijn enkel spel in drie sets. De singles kostten Lisse de kop tegen Amstelpark 8. Ze werden allemaal verloren en hierdoor zijn de Lissenaren de eerste plaats op de rang lijst kwijt. Met het dames- dubbel en beide mixen kon Lisse de pijn nog wat ver zachten, maar meer dan een 5-3 nederlaag zat er niet in. OLTC moet oppassen voor degradatie na de 8-0 neder laag tegen Rhynauwen. Met nog twee wedstrijden te gaan staan de Oegstgeeste- naren op de laatste plaats. Omdat ze de laatste twee wedstrijden tegen hun me dedegradatiekandidaten spelen, heeft Mariëlle Pati- wael alle vertrouwen in handhaving. „We hebben alles nog in eigen hand, maar we moeten niet nog zo'n off-day hebben als van- VIJFDE KLASSE Door het 5-3 verlies tegen Pim Muiier is een plaatsje in de middenmoot onont koombaar voor Roomburg. Mara Malicki won knap haar enkelspel. Nadat ze de eerste set met 6-2 verloren had, vocht ze zich met 6-0 terug in de wedstrijd. De be slissende set werd een prooi voor de Leidse: 6-2. Voorhout deed goede zaken richting het kampioen schap. Tegen Bijvanck werd het 8-0, waardoor het nu één punt meer heeft dan concurrent Gevers. Alleen Matthew Tamaëla had het lastig. Hij won uiteindelijk knap in drie sets. Ondanks de 7-1 winst op Lisse 3 raakte Gevers de koppositie kwijt aan Voor hout. Aanvoerster Elize Ba- velaar is somber over de kansen op het kampioen schap. „Wij moeten nog te gen de nummers drie en vier en Voorhout krijgt teams waar wij met 7-1 en 8-0 van hebben gewonnen. Winnen zij twee keer met 8- 0 dan is het gewoon over", treurt ze. Door de 7-1 winst op Over- burg stegen de kampioens kansen van Sassenheim aanzienlijk. Marjan Zwet sloot had een flink aandeel in de winst. Ze won haar drie partijen in drie sets. Vooral het gemengd dubbel met Guido Koekkelkoren was een thriller. De Sassen- heimers wonnen met 7-6 6- 7 10-8. De marathonpartij werd nog verlengd door een verdwaalde eend die met haar jongen was neergestre ken op de baan. Bijna een kwartier lag de wedstrijd stil omdat moeder eend niet van plan was haar plekje af te staan aan de tennissers. Hoewel Woubrugge met 6-2 verloor van OLTC 3, was Ilse Springvloed na afloop niet ontevreden. „Ze staan eer ste dus twee punten pakken is niet slecht, alhoewel we kansen hadden op 4-4." Springvloed zelf begon heel goed en won haar enkelspel met 3-6 6-4 6-4. Martijn Vis ser en Caroline van der Vliet haalden het tweede punt binnen in hun mixed. eter Klein ak i nhockey - Roomburg e B in de eerste klasse een Mit 'nel af bij het reeds gede- 9-1 rde Derby, 7-5 winst. De nning kwam pas in de acht minuten tot stand, Jet et Leidse team een 5-3 get tand naar de eindscore if 0 >g- 1(js listen mid-mid Daryon jzig tin", meldde coach Erik Pr: luider na afloop. „En ere: ee toch een beetje disci- deln passvaardigheid. Niet- mag je tegen de degra- j R; latuurlijk niet met 5-3 ■on! komen." Jasper Visser, wijl aai Jelle Buitendijk en in •in tminuut Ivo van Hom (1 a de zaak alsnog recht. In Fr »te helft hadden Visser en n E a Berkel nog wel aan een eeiele 2-1 voorsprong bij ^geeholpen. Het eerste ge- 22. behoudens de 3-3 gelijk- n S van opnieuw Visser, van ien ede doorgang was echter (1 g voor Derby. 1 v< -elfde afdeling verloor niet 4-2 bij het Rotter- Aeolus. „We hadden duidelijk problemen met het waterveld", vertelde coach Han Kolleman, die aan het eind van het seizoen de stoppende Kruy- smulder bij Roomburg opvolgt. Jaïr Levi en Roderick van der Graaf maakten de 1-1 en de 2-2. In afdeling B ging LOHC met 3- 1 ten onder tegen Ring Pass. „De helft van het team was niet meer gemotiveerd", meldde coach Peter van der Meer, die net als collega Kruysmulder een 'sabbatical year' invoert. .Al leen Derk van Vierssen Trip was echt scherp, maar hij heeft dan ook een doel. Topscorer in de eerste klasse worden." De goal- getter redde de eer van LOHC. Forescate haalde na een bij zonder sterke tweede helft met 3-1 de drie punten tegen Pijn- acker binnen. „Ineens fiep het", zei aanvoerder Joost Baaten. „Zo kunnen we ook hockeyen. We doen het alleen niet altijd." In de eerste doorgang werd nog een goal om onduidelijke rede nen afgekeurd. In de tweede helft sloegen Maurits Lindner, Sander Briedé uit een comer en Frank Vos knalhard toe. Over het inhaalduel afgelopen woensdag bij het Vlaadingse Pollux, een 2-2 gelijkspel, ver wees Baaten naar zijn eerdere uitspraak. Volgende week kan Alphen de titel in de derde klasse en de daaraan gekoppelde promotie naai- de tweede klasse binnen halen. De Rijnstrekers hebben na de 7-1 klapper bij Catwijck nog maar een puntje nodig. Binnen vijf minuten was het treffen al geen streekderby meer. Thierry Ras maakte na 37 seconden de snelste competi tiegoal van het jaar en verdub belde binnen vijf minuten de score. Mike Boudewijns deed voor de Katwijkers nog iets te rug, maar daarna was het Al phen wat de klok sloeg. Mark Bonder en Mark Duffhues zet ten de 4-1 ruststand neer. San- der van der Boon, Arthur Glorie en andermaal Duffhues voer den na de pauze de score ver der op. Voorhout boekte in de vierde klasse de hoogste score, 6-3 winst bij Evergreen. Na een 1-0 en 2-1 achterstand liepen de Bollenstrekers naar een 6-2 voorsprong uit. Thomas Med dens zette de opmars in gang met het eerste en derde doel punt. Rolf de Blanken scoorde een onechte hattrick met de tweede, vijfde en zesde treffer. Oscar de Blanken maakte num mer vier. Hisalis haalde met 5-1 uit tegen hekkensluiter Forcial. Maarten Gietelink, Karst van de Borg, Guus en Huub van 't Pad- bos en Rogier Elsendoom na men de productie voor hun re kening. In dezelfde afdeling had Al kemade lang een sensatie op de stick. De ploeg uit de Veen kon een bij rust opgebouwde voorsprong tegen koploper Ber kel Rodenrijs niet vasthouden en verloor op het nippertje met 4-3. Guus van Bolhuis uit een strafbal en Harry Seijkens had den Alkemade op een voor sprong gezet. Pim Slot maakte na een solo het derde doelpunt. Daarna sloeg de vermoeid in de smalle Veense selectie toe. Noordwijkverloor met 3-0 van een andere titelkandidaat, Bleiswijk. Drie counters werden de verder gelijkwaardige kust bewoners noodlottig. door Peter Klein vrouwenhockey - De voorjaarsstop van vier weken had Roomburg goed gedaan. Voor die lange onderbreking aan het eind van het seizoen had de Leidse formatie van coach Yvonne Koot zich precies in veiligheid gespeeld. Tijdens het reces had de ploeg besloten zich bij terugkomst op de velden van de goede kant te laten zien. Hilversum, waar in de eerste competitie helft nog ruim van werd verloren, werd nu met 7-0 ingepakt. „Een hecht collectief, dat goed vooruit heeft gehockeyd", sprak de winnende coach dan ook vergenoegd. „Dat heb ik dit seizoen nog niet zo goed uitgevoerd zien worden. Als we dat volgend seizoen ook kunnen, kunnen we de eerste klasse weer met vertrouwen vooruit kijken." Leontien van Tilburg opende al na 2,5 minuten de score. Bij rust (4-0) was de strijd al be slecht door goals van Alieke Hordijk, nog maals Van Tilburg en Maaike Damen. Na de pauze sloegen Marit Jolink (2x) en Ka- rijn Zijlstra toe voor een echte zevenklap per. Ook LOHC liet van zijn beste kant zien. Het bezoekende Shinty werd met 3-0 ge klopt. De rentree van Marieke Mattheus- sens had een positieve invloed op het tearri van coach Martijn van Delft, die een 'goede voortzetting van de afgelopen we ken' constateerde. Barbara Gardeniers zette met twee doelpunten LOHC in een goede positie. Eline van Nimwegen maak te het karwei af. De streekderby in de tweede klasse tussen Alphen en het bezoekende Catwijck ein digde in een bescheiden 1-0 overwinning voor de thuisploeg. Beide teams konden geen echte vuist maken. Alphen knokte voor de overwinning, omdat het team van coach Erwin Maarhuis nog een kans heeft op een promotieduel. Ondanks vijf inval lers kwamen er ook kansen, maar het vi zier stond niet op scherp. Pas vijftien mi nuten voor tijd brak Eline Kardoes de ban. In dezelfde klasse verloor Forescate met 1-0 van het al gedegradeerde Reigers. „We hebben onszelf overschat", zei aanvoer ster Emilie de Neree. „We kozen voor een andere opstelling en dat liep niet. Binnen vijf minuten schoot een bal van hen door en moesten we een wanhoopspoging on dernemen, die toch een strafbal tegen op leverde. Daarna hebben we wel heel veel meters afgelegd, maar zijn we nooit meer in ons eigen spel gekomen." Noordwijk stuntte in de derde klasse met een 4-2 zege op Castricum, dat direct haar titelaspiraties op kon opgeven. Vooral in de eerste helft domineerde de thuisploeg, die zelf naar de derde stek oprukte. Nanet te de Koning met een fraai velddoelpunt, Maaike Steup uit een corner, en Angela Pasma met een tip-in zetten een voor de bezoekers onoverbrugbare marge neer. Steup maakte eerste nog de 4-0 voordat Castricum iets terug kon doen. In een voorbeschouwing op de regionale radio hadden Hisalis en Voorhout zich elk de overwinning in de streekderby toegeëi gend. De voorspelling van Hisalis-speel- ster Annemarie Westerbeek kwam uit, een 3-2 zege. Waddinxveen heeft daardoor met nog twee wedstrijden te gaan een marge van vier punten op de bollenstreek teams opgebouwd. Voorhout-aanvoerster Charlotte Bemelman gaf na afloop toe, dat Hisalis de zege verdiende. „We hebben verschrikkelijk ons best gedaan. We kon den ook twee maal aanklampen. Maar de derde maal was ons te machtig." Mylene Bonn zorgde uit passes van Celinen Schmidtt voor de pauze tweemaal voor een voorsprong. Marjolein Koudijs en Eli- se Almenkinders maakten tweemaal gelijk. Fleur Maagdeberg besliste de derby met een backhandschot.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19