Vacaturekrant Kansen bieden en kansen krijgen Dat is de zorg van Valent RDB SPEURDERS Voorschoten inspireert WOLFSON ZOEKT COLLEGA'S RIJNLANDS meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag hdcmedia.nl Zorgbemiddelaar (m/v) OEPSLEERKRACHT M/V CURAQAO KRAS WOLFSON REVALIDATIE CENTRUM Hoofd technisch beheer m/v 36 uur per week [FULL TIME] de 'ROl ema ualiti terei "er •per n din lercx ons /erv al, ver -am| »g gF g2, •aag -49 ERA abric 2001 ipli na -53 NEC f uwi tra 20-7 D0 ARK mei nen 033 cliënten in staat stellen ng mogelijk de regie over ien leven te voeren. 0 (ka lelstelling staat centraal in aiier gaanpak van Valent RDB. Dat wij uit in onze dienstver en die instelling vinden rug in de mensen die ons komen versterken. De bij- re sfeer die dat oplevert, aan in alle geledingen van jfefSe. V*LyrtTR.J>E. De zorg van Valent RDB biedt mensen kans op een plezieriger leven. Tegelijk bieden wij jou een uitdagende baan, met mooie ontplooiingskansen en ruimte voor vernieuwing. Wij stimuleren aanstormend talent om het beste uit zichzelf te halen. Dat alles doen wij in een hechte samenwerking waarin eerlijkheid, openheid, vertrouwen en wederzijds respect voorop staan. Voor het KlantenServiceCentrum van ValentRDB zijn wij zo spoedig mogelijk op zoek naar een Voor 32 uur per week Functie-inhoud: De zorgbemiddelaar houdt zich o.a. actief bezig met het actief beheren van de (intramurale) wachtlijst. Hierbij moet aan de volgende taken worden gedacht: het periodiek afleggen van huisbezoeken om te beoordelen of de zorgvraag is gewijzigd het prioriteren van cliënten volgens de criteria van het zorgtoewijzingsmodel zoals dat in de regio Zuid-Holland Noord wordt gehanteerd deelname aan het Zorgtoewijzingsoverleg (intramuraal) met het Zorgkantoor Tot de algemene taken van de zorgbemiddelaar behoren: het geven van informatie, voorlichting en advies aan (toekomstige) cliënten, mantelzorg en verwijzers over zorg, wonen en welzijn het werven van cliënten het onderhouden van contacten met cliënten en hun cliëntsysteem het bemiddelen en behartigen van persoonlijke cliëntbelangen naar instanties toe het aanvragen van en begeleiden bij (her-)indicatiestellingen het signaleren van de behoefte aan nieuwe zorgprodukten/-arrangementen wachtlijstbeheer en -begeleiding de zorgbemiddelaar voert kennismakingsgesprekken en begeleidt cliënten tot aan opname (intramuraal) verzenden en vastleggen van gegevens van cliënten bij opname inlichten van de betrokken disciplines over de opname van de cliënt opstellen van rapportages en het voeren van relevante correspondentie netwerken Wij vragen: hbo-opleiding met verpleegkundige achtergrond uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid kunnen werken met Word en Excel bekendheid met de sociale kaart en met de wet- en regelgeving (CIZ) analytisch vermogen representatief integriteit, empathie en inlevingsvermogen in bezit van auto en rijbewijs Wij bieden: salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO thuiszorg aanbod van cursussen en/of scholing tegemoetkoming kosten kinderopvang deelname fietsplanregeling spaarloonregeling grote mate van zelfstandigheid goede reiskostenregeling Nieuwsgierig naar jouw kansen bij Valent RDB? Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met dhr. K. den Hollander, Hoofd KlantenServiceCentrum a.i. tel. (071) 409 33 75. Een taak- en functieomschrijving kun je opvragen bij de afdeling Werving Selectie, tel. (071) 409 33 71. Solliciteren? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 28 mei 2005 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 592, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 5509/2. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actiefin de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuis- zorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding-en dieetadvisering, I S thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. ndel i 031 - Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.valentrdb.nl beha at uiti psorr n hui i 3t B rband met het vertrek van één van onze collega's en we met ingang van 15 augustus 2005 een lusiaste /OF mta ii outb «ootje w sch 1565 SM Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 68 69 Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.hdcmedia.nl speurders@hdcmedia.nl De Prins Willem Alexanderschool is de nevenvestiging van de Mr. J.J.L v.d. Brugghenschool en maakt deel uit van de Stichting Hervormde Scholen te Katwijk aan Zee. Met elkaar streven we ernaar kwalitatief goed onderwijs te geven op levensbeschouwelijk, pedagogisch en onderwijskundig gebied. Wij willen de kinderen op basis van de Bijbel in een gezellige en veilige sfeer laten leren. voor groep 718, wtf 1.000 iken iemand die: vertuiging kiest voor het protestants christelijk onderwijs en positieve wijze uitdraagt; ntdaging ziet in het werken met kinderen in een natiegroep in de bovenbouw; heeft voor het individuele kind. de samenstelling van ons team gaat de voorkeur uit naar een ilijke kandidaat. ijeden onder andere: ideine school waardoor er grote betrokkenheid is tussen in, ouders en leerkrachten; ern onderwijsmateriaal, waaronder een goed geoutilleerd iterlokaal; [estructureerde zorg waarbij we ons best doen niemand uit otte laten vallen; iwerking bij het verkrijgen van woonruimte (zomerhuis). weten? eens een kijkje op onze website: www.pwa-school.nl. ingen zijn te verkrijgen bij de locatieleider, de heer A.W. •huis. Telefoon school: 071-4080994, privé: 071-4085516. 'ties tot uiterlijk 25 mei te richten aan de secretaris van het van de Hervormde Scholen, de heer A.A.G. Balkenende, p/a ^lein 40, 2225 NH Katwijk aan Zee. Vakantie en recreatie Met allerlaagste prijsgarantie! Onze nieuwe brochure is uit! 9- tot 23-daagse - zonvakanties! Nieuw: duik-, golf- en trouwarrangementen 073-5 999 999 www.kras.nl Stervakanties Kanaalkade 28 in Alkmaar Vakantie en recreatie Voormalig Leienaren verhuren op Bonaire: BUNG. APP. Meer info, mail met Marlies: info@zonnigbonaire.nl Caravans en campers www.accus.nl Onderhoudsvrij Calcium - gel - traktie Tel. 030 - 273 4157. T.k. stacaravan te Warmond incl. diversen, schuurtje+tuin €3.750,-. Tel. 071-3010997. Holland Catering Specialisten is een van de toon aangevende bedrijfscateringorganisaties met vestigingen door het hele land. Voor een van onze locaties in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste en ervaren Medewerker bedrijfsrestaurant voor 25 uur per week, die kan inspelen op de wensen van onze gasten. Onze opdrachtgever richt zich met zijn producten op sportieve, eigenzinnige "jongeren". Voor deze functie zoeken wij iemand die zich daarbij thuis voelt. ben jij ervaren in de catering of horeca flexibel qua werktijden en taken representatief, maar wel met jouw eigen stijl dan bieden wij een inspirerende werkplek een marktconform salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring ruimte voor eigen initiatieven Geinteresseerd? Indien je aan bovengenoemde eisen voldoet, stuur dan een brief met morivatie en een korte beschrijving van je leer- en werkervaring naar e.verbaan@elior.nl of Holland Catering Specialisten, t.a.v. Mevrouw E. Verbaan, postbus 200, 3190 AE Hoogvliet Midden in de Randstad, tussen Den Haag en Leiden, ligt Voorschoten. Een dorp aan de Vliet waar bijna 23.000 mensen wonen. Mensen die actief en betrokken zijn. Mensen die het waard zijn om voor te werken. We zijn trots op de voorzieningen die we onze inwoners, jong en oud, bieden. Trots op het groen en de ruimte van onze gemeente. Op ons historische centrum. Maar ook op de nieuwe wijken die we bouwen. En op de nieuwe initiatieven die we nemen, op elk denkbaar gebied. Samen met onze inwoners blijven we ervoor zorgen dat Voorschoten een aangename plaats blijft om in te wonen te werken en te recreëren. Werken bij de gemeente Voorschoten betekent inspireren en je laten inspireren. Dat laatste is niet zo moeilijk. Goede ideeën liggen immers - letterlijk - op straat. En als het even kan, brengen wij ze in praktijk. Liever vandaag nog dan morgen. Dus inspireer ons met jouw verhelderende visie. Draag een vernieuwend voorstel aan. Verras ons met jouw oplossing. Wij staan overal voor open. Zolang jij maar open staat voor samenwerking. Oog en oor hebt voor de wensen van de klant. En beseft dat het uiteindelijk maar om één ding draait. Resultaat. Adviseur Openbare Orde en Veiligheid m/v Hbo'cr met grondige kennis van rampenbestrijding voor 18 uur per week. Salaris: max. 1.582,-- bruto per maand (schaal 9, op basis van 18 uur). Inlichtingen: de heer H. van der Klaauw. hoofd afdeling Veiligheid: tel. (071) 56 00 669. Technisch Medewerker Milieu A m/v Hbo'cr op het vakgebied milieu voor 36 uur per week. Salaris: 3.3.518,— bruto per maand (schaal 10). Inlichtingen: mevrouw E-AJ. Coenen, wnd. hoofd afdeling Infrastructuur en Milieu: tel. (071) 56 00 730. Technisch Medewerker Milieu B m/v Mbo'er met kennis van Milieuwet- en regelgeving voor 36 uur per week. Salaris: 2.802,-- bruto per maand (schaal 8). Inlichtingen: mevrouw EAJ Coenen, wnd. hoofd afdeling Infrastructuur en Milieu. teL (071) 56 00 730. Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ontwikkeling m/v Hbo'er met gevoel voor economische zaken voor 36 uur per week. Salaris: 3.518,- bruto per maand (schaal 10). Inlichtingen: de heer J. Weettman. beoogd hoofd afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling: tel. (071) 56 00 746. Inlichtingen over de sollicitatieprocedures bij de heer J. Lemans, adviseur P&O a.i.: tel. (071) 56 00 670. CD H Geïnspireerd? Mail je brief voor 1 juni 2005mer cv naar de gemeente Voorschoten: vacature@voorschoten.nl. Je kunt je sollicitatie eventueel ook per post sturen naar onze gemeente, r.a.v. de heer J. Lemans, adviseur P&O ai., Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Meer informatie vind je op www.voorschoten.nl Voor een nieuw op te starten contact center in Leidschendam en voor onze bestaande opdrachtgevers zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's. Ben jij de professional die wij zoeken en wil jij met ons de uitdaging aan? Reageer dan op één van de onderstaande functies. Call Center Manager Je hebt aantoonbare ervaring in het aansturen en verder ontwikkelen van een call center, je neemt je verantwoordelijkheden. Je vindt je motivatie in het managen van meerdere projecten tegelijkertijd. Tevens heb je oog voor efficiëntie en weet je commerciële doel stellingen te realiseren. Het motiveren en aansturen van een team van medewerkers is je tweeae natuur. Ben jij die manager die altijd denkt in oplossingen en uitdagingen? Projectmanager Je weet de wensen van de klant te vertalen naar commerciële doelstellingen richting de interne organisatie. Je bent dienstverlenend, representatief en weet bestaande opdrachtgevers aan je te binden. Je bent zelfstandig en kent de dagelijkse druk als de belangrijkste sleutelpositie tussen opdrachtgever en operatie. Kun jij werken in het ritme van onze klanten? Planner Je kunt zelfstandig structuur aanbrengen en weet commerciële doelstellingen te vertalen in de benodigde personele planning voor verschillende projecten, je hebt goede sociale en communicatievevaardigneden en weet hoe je met mensen om moet gaan. Je pakt de verantwoordelijkheid dat wij iedere dag kunnen draaien. Geen hetzelfde. Ben jij die spin in ons dynamische web? Professional Business Solutions dag is voor jou Het Rijnlands Revalidatie Centrum (RRC) is een centrum voor algemene revalidatie en inspanningsfysiologie. Het verzorgingsgebied van het RRC is de regio Zuid-Holland Noord, die in totaal 550.000 inwoners omvat De sector inspanningsfysiologie speelt bovenregionaal een belangrijke rol en is gespecialiseerd in meervoudige en complexe problematiek. Het RRC is gevestigd in een nieuw modern pand in Leiden, waarin zich naast behandelruimtes, kantoren en een kliniek ook een sporthal en een therapiebad bevinden. Het RRC heeft een poliklinische dependance in het Rijnland Ziekenhuis in Alphen aan den Rijn. Het Rijnlands Revalidatie Centrum zoekt voor het Facilitair Bedrijf een Uw werkzaamheden: Leiding geven aan de medewerkers van de afdeling. Verrichten van het correctief, preventief en groot onderhoud aan het gebouw, de installaties, de (zorgondersteunende) apparatuur en de ter reinvoorzieningen. Onderhouden van het meerjarig onderhoudsplan. Onderhouden van contacten met derden over de uitvoering van pro jecten. Zonodig maken van kostenramingen en opstellen van programma's van eisen voor verbouwprojecten. Zorg dragen voor het opzetten en onderhouden van documentatiesys temen m.b.t. alle verbouw- en nieuwbouwprojecten en overige tech nische functies, zoals de aanleg van de diverse installaties binnen het RRC. Adviseren en ondersteunen van het hoofd Facilitair Bedrijf over het te ontwikkelen beleid t.a.v. gebouw en terrein en in- en externe ontwikkelingen die voor de instelling van belang zijn. Wij vragen: Afgeronde MTS-oplciding, richting WTB of E, of een relevante MBO-opleiding, aangevuld met vakgerichte cursussen/opleidingen. Leidinggevende capaciteiten. Kennis van financieel technische zaken. Ervaring in verbouw- en nieuwbouwprojecten. Initiërend vermogen en een service-gerichte instelling. Goede contactuele en sociale vaardigheden. Wij bieden: Een aanstelling voor bepaalde tijd voor de duur van 1 jaar, stelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuizen. Inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer C. Riebrock. hoofd Facilitair Bedrijf, telefoon 071 - 5 195 382 (op maandag en woensdag). Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 200518, voor 28 mei 2005 richten aan: Rijnlands Revalidatie Centrum t.a.v. afdeling P&O Postbus 176 2300 AD Leidai www.rrc.nl personeel@rrc.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17