BEVRIJDINGSDAG R3 vrijdag 6 mei 2005 Ne K&G gaf een intiem concert onder de oude bomen van het Leidse Van der Werfpark. Het publiek kreeg een voorproefje van de De Minervaband boekte gisteren wisselend succes in de muziektent op het Stadhuisplein in Leiden. Het jongetje vooraan Phil Collins-medley die het seniorenkorps speelt op het Wereld Muziek Concours in juli in Kerkrade. Daar verdedigt de Leidse show- and marchingband de wereldtitel. Foto: Taco van der Eb vond het maar niks, maar de medestudentes waren dolenthousiast. Op het Stadhuisplein waren trouwens meer mensen dan op de winderige Beestenmarkt, waar andere Leidse bands speelden. Foto: Taco van der Eb Heel oud, maar nog altijd populair: koek- happen. Het gebeur de in Voorhout bij de Oudhollandse kin derspelen. De be langstelling was heel behoorlijk aan de He renstraat. Er gingen meters koek door heen. Net als vroe ger. Foto: Hielco Kuipers De Nieuwe Kerk aan de Voorstraat in Katwijk had gisteren 'koninklijk' bezoek: dominee Carel ter Linden, be kend van de huwelijksinzegening van Maxima en Willem-Alexander en de begrafenis van Prins Claus, sprak voor een volle kerk. De bijeenkomst werd omlijst door samenzang, het zangkoor Romans Twelve en het kin derkoor Ruach. Foto: Taco van der Eb aai begon de viering van bevrijdingsdag met het loslaten van vredesduiven bij het gemeentehuis. Foto: Mark Lamers Bij de traditionele 5 Mei jaarmarkt in Oegstgeest was het als altijd schuifelen geblazen. Foto: Hielco Kuipers

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 15