Paolo Maldini, het levende monument SPORT Liverpool stug als in z'n topjaren 'Iedereen slikte bij Spartak Moskou' Kleedkamer van AC Milan tweede huis voor geadoreerde verdediger Keen en Heister stranden in de derde ronde Keizer Karei itaat stil erdenking =)en - PSV staat van- lak voor aanvang van de dstrijd in de halve finale Champions League te- «Milan stil bij de slacht - tn de Tweede Wereld - 1560e club roept zijn eigen 5 op zich al voor 19.45 et stadion te verzame- lers en fans wordt ver- Lin 20.00 uur twee minu- 1 ve in acht te nemen. De Itemgt Italiaanse suppor- Siffolders op de hoogte, keiek krijgt voorafgaande >tladuel een aangepast ka- ;spfet duel begint om iedir. Het Philips-stadion lim 35.000 toeschou- 1 sti/erkocht. itn) ;d meldt zich De Jong 6 ja 0 et kAM - Manchester Uni- 1 sl zich bij Ajax gemeld Datjel de Jong. Algemeen sier Arie van Eijden: „We 1 Ziigel graag behouden, jdetcan een transfer niet jnah." Via Rodger Linse, ilesimemer van Nigel de nstèjax op de hoogte ge- totan de Engelse interesse, a h< 1ke1lin zegt af itsede Giro s m> igoj Davide Rebellin heeft 2 eemeld voor de Ronde rorê. De Italiaanse wiel- an$3) is na het klassieke uurte vermoeid om in de i hd te presteren. Rebellin Giro, die zaterdag be- vaoeoogd kopman van de ridserolsteinerploeg. aste '"vermomd ierd 'K-kaartje /om 1 (bkT - Veel voetbalfans Hetezer dagen bedrogen 'aar-mail ontvangen ze im istiging dat de bestelde e atoor het WK-voetbal in RC toegewezen. Wie ech- ;n. lil bfij opent, haalt wel i maar geen tickets op. P in Drent Veendam m(jj - Martin Drent (35) gg komende twee seizoe- ^VJ'Veendam. Gister- ^10|treikten de aanvaller n jjroningen en de eerste- t lb een akkoord over ract tot medio 2007. Belde eerder al een sei- Veendam. lore. eenfIC Vier 'de geschorst spel tuchtcommissie van ngt .heeft de Feyenoorder js izovic voor vier duels e J naar aanleiding van ,e ^aart in het duel met e ien. Hij maakte afgelo- Lgjag een slaande bewe- >n tegenstander Yildi- okk ristil eid cursus eei woensdag 4 mei 2005 ei rainers cursus coach betaald 10ÜC de 8aat dit loor. Te weinig kandi- ,oordeden aan de toela- ïuid1' De8enen we' ioucrmen v°ldeden, zij11 sch geplaatst voor de ietel 'n me' ^e" teajr dan voldoende ge- j^rden zijn. De voetbal- iteert vier criteria: een Itest, opleiding en idienst als speler en als fcster. Zes kandidaten een voldoende: John Jrom (Ajax), Fons ^JÜjk (Sparta, volgend ((trainer Ajax)Erik ten twente), Gerry Ham- renemuiden), Nico Ja- rta) en Rob Witschge én KNVB). iters nog kansloos De Nederlandse •eg is in de eerste ron- C G Trophy, de En- ircompetitie, na een itrijd tegen Warwick- jniet kansloos om Na 27 van de 50 stand 237 voor 5 ickshire tegen 101 ir Nederland. In Rot- id Oranje dinsdag aan igelse club, maar na ind de wedstrijdlei- om door te laag wordt de partij Ierland heeft nog 23 [137 runs te maken en lire te verslaan om zo es ronde te bereiken. door Renate Verhoofstad Milaan - Paolo Maldini geldt als een icoon voor zowel het Itali aanse als het internationale voetbal, hij wordt geadoreerd en bewonderd door mannen en vrouwen. Hoewel de aanvoerder van AC Milan niet bepaald be kend staat als een flamboyante persoonlijkheid, speelt de verde diger al meer dan twintig jaar voetbal op het allerhoogste ni veau. Als AC Milan zich van avond ten koste van PSV weet te plaatsen voor de finale in Istan bul, kan Maldini eind mei voor de vijfde keer in zijn carrière de Europa Cup I winnen. Vader Cesare Maldini (73), voormalig aanvoerder van AC Milan en in 1962 ook winnaar van de Europa Cup I, vertelde onlangs een mooie anekdote. Paolo moet een jaar of dertien zijn geweest toen zijn zus op een dag thuiskwam met zelfge maakte foto's van een voetbal toernooi op school", zegt Mal dini senior in een café in Mi laan. „Paolo deed ook mee. Ik had er nooit bij stil gestaan dat in hem wellicht een groot voet baller schuil ging, maar toen ik de foto's bekeek wist ik het meteen. Je zag het aan de ba lans in zijn lichaam tijdens ac ties met de bal. Ik zei meteen tegen mijn vrouw Maria Luisa: 'Paolo wordt voetballer, ik weet het zeker. Hij wordt groter dan ik'. Ze verklaarde me volkomen voor gek natuurlijk, maar geluk kig heb ik gelijk gekregen. Ruim twintig jaar later hebben de woorden van Cesare Maldini inderdaad een bijna profetische waarde gekregen. De verdedi ger die zijn carrière ooit begon als 'de zoon van' oversteeg de status van zijn legendarische vader ruimschoots. Hij won on der andere zeven landstitels, vier keer de Europa Cup I (1989, 1990,1994 en 2003), twee wereldbekers en vier Europese Supercups. Het begon allemaal op een re genachtige dag in januari 1985. Tijdens een uitwedstrijd (1-1) tegen Udinese liet Milan-trainer Nils Erik Liedholm de piepjon ge Paolo debuteren. „Ik was pas zestien jaar oud. Aanvoerder Franco Baresi zei: 'Zorg dat je geen fouten maakt, doe wat je normaal op de training laat zien'. Die aanmoediging hielp. Ik weet nog dat ik me tijdens de wedstrijd afvroeg of ik het ni veau van de Serie A wel aankon. Toen ik me tot het einde van de wedstrijd staande wist te hou den, heb ik tegen mezelf ge zegd: 'Ja, je kunt het'." "Maldini herinnert zich nog 'al les' van die dag. „Ik had nog geen persoonlijke sponsor en moest het van mijn ouders zien te doen met spullen die ik zelf kocht. Ik had zodoende maar één paar, te kleine schoenen. Ik weet nog hoe mijn voeten de dag na de wedstrijd tegen Udi nese zeer deden. Inmiddels zijn er ruim twintig jaar verstreken en nog steeds denk ik wel eens aan dat paar schoenen en al het goede dat ze me uiteindelijk hebben gebracht", aldus Maldi ni over zijn debuut. In de twintig jaar die zouden volgen brak de verdediger met rugnummer drie zo'n beetje al le denkbare records. Geen club voetballer in Italië heeft meer wedstrijden achter zijn naam: 793 duels in totaal. Wedstrijden gespeeld in de Serie A, voor de nationale beker en de Europa Cup. Allemaal in dienst van één en dezelfde club: AC Milan. Het is een succesverhaal dat zijn weerga niet kent. Enige smet op zijn carrière is dat hij als Itali aans international nooit een grote prijs won. Voorlopig is het sprookje voor Maldini nog niet afgelopen. De rossoneri zijn nog in de race voor het scudetto én de Cham pions League. De eerste keer dat Maldini de belangrijkste clubprijs op zijn naam schreef, was op 24 mei 1989 tijdens de legendarische Europa Cup-finale tegen Steau Boekarest (4-0). Voor Milan, dat die avond voetbal speelde van een betoverende schoonheid, scoorde zowel Marco van Bas ten als Ruud Gullit twee keer. Paolo Maldini: bewonderd door mannen, geadoreerd door vrouwen. Foto: ANP/Rick Nedersigt Als je veel prijzen hebt gewon nen dan vergeet je soms wat je hebt gewonnen en hóe je een prijs hebt gewonnen. Boven dien ben ik geen verzamelaar. Mijn vrouw Adriana zegt wel eens voor de grap: 'Is het ook mogelijk dat je van je carrière helemaal niets bewaart?' Van de Europa Cup-finale in 1989 herinner ik me gek genoeg heel weinig. Als ik mijn mooiste her innering mag kiezen, geef ik de voorkeur aan de beker die we twee jaar geleden in Manches ter wonnen. Dat klinkt mis schien gek omdat die finale werd gewonnen na penalties terwijl we in '89 fantastisch voetbal lieten zien. Maar dan shanghai/anp - De deur van het Shanghai Gymnasium zul len ze ongetwijfeld met ge mengde gevoelens achter zich hebben dichtgetrokken. Danny Heister en Trinko Keen pres teerden tijdens het WK tafelten nis naar behoren, maar beiden baalden ook van de gemiste kansen. Vooral Keen zal de komende dagen even niet meer aan tafel tennis willen denken. De blon de Randwijker mocht tweemaal aan de overwinning ruiken, maar moest vervolgens toch zijn opponent feliciteren. In het dubbelspel stevenden Keen en Heister af op een grote surprise, toen ze het sterke Taiwanese koppel Chiang/Chuan naar de rand van afgrond brachten. De Aziaten herstelden zich echter op wonderbaarlijke wijze en wonnen het duel in de achtste finales met 4-3 (11-9 in de be slissende set). Amper bijgekomen van die te genvaller moest Keen weer ach ter de tafel verschijnen. In de derde ronde van het enkelspel was Li Ching uit Hongkong zijn tegenstander. „De dubbelpartij was erg zwaar", zei de linkshandige international. „We probeerden iedere bal te varië ren, na elke rally met elkaar overleggen. Dat vrat enorm veel mentale kracht." Toch wekte Keen de schijn dat hij okselfris tegenover Li Ching stond. Binnen een kwartier stond de Randwijker met 3-0 voor. Nadat hij de vierde door gang had verloren, kreeg de veelvoudig nationaal kampioen in de vijfde game in totaal drie matchpoints. „Op 10-8 speelde Li een bal op de tafelrand. Die mocht van mij wel over de tafel gaan", sprak hij besmuikt. De Aziaat redde zijn vege lijf en won uiteindelijk de wedstrijd. „Het waren wedstrijden op het scherpst van de snede. Dan is het zuur als je twee keer ver liest." Ook dubbelpartner Heister moest een tweede nederlaag accepteren. Na zijn sensatione le overwinning op Olympisch kampioen Ryu Seung Min, een dag eerder, kwam hij er tegen de Chinees Hao Shuai (num mer 28 van de wereld) niet aan te pas: 0-4. Li Jiao wist zich wel te kwalifi ceren voor de achtste finales. De 32-jarige Heerhugowaardse bleef onder het toeziend oog van haar voormalige landgeno ten Mihaela Steff uit Roemenië de baas: 4-1. Op het afgelopen EK veroverde Steff nog zilver. „Zoals altijd ben ik dit toernooi een beetje stroef begonnen", reageerde Li. „Maar nu speel ik redelijk. Het omstreden Liverpool-doelpunt van Luis Garcia in de maak. John Terry van Chelsea kijkt liggend toe. Foto: EPA/Benedetta Mascalchi Chelsea uitgeschakeld door omstreden doelpunt door Henri van der Steen den haag/liverpool - Chelsea, de superieure kampioen van Engeland, blijft voorlopig op in ternationale glorie wachten. De Londense club van het Grote Geld werd gisteravond - net als vorig jaar - net buiten de finale van de Champions League ge houden, nu door Liverpool: 1-0. Het was genoeg na de 0-0 van vorige week in Londen. De eni ge goal was wel omstreden. Met een variant op een oude Ajax-slogan, zou je kunnen zeg gen dat Liverpool de finale mis schien bereikte op nieuwe slof jes en met een oude voetbal. De schoenen van tegenwoordig zijn immers ultra-modern en kleurrijk, de bal waarmee ook gisteren werd gespeeld nog 'ou derwets', zonder een chip erin, die - met allerhande randappa ratuur - de scheidsrechter via zijn horloge een seintje geeft als de bal de fijn is gepasseerd. Was dit gisteravond in de vierde mi nuut het geval? Je zou, op het eerste oog, zeggen van wel, maar de beelden brachten toch enige twijfel. Scheidsrechter Michel uit Slo wakije twijfelde in elk geval niet: hij keek naar zijn grens rechter en promoveerde de in zet van Luis Garcia tot doel punt: 1-0. Het doelpunt was toch al van merkwaardige aard. Baros was weggestuurd door Gerrard en in het strafschopgebied getac keld door keeper Czech. Dat was een strafschop. De bal klutste echter gunstig voor Luis Garcia, die van de scheidsrech ter voordeel kreeg. En vervol gens nog eens toen de bal door Gallas schijnbaar van achter de fijn uit het doel werd gewerkt. Czech mocht zich overigens de treffer aanrekenen, hij antici peerde slecht op het krulbal- letje van Gerrard dat Baros in stelling bracht; om die reden was de Spanjaard sneller bij de bal dan de doelman. Liverpool trok zich daarna te rug, Chelsea kreeg de overhand, was ook (veel) beter, maar spektakel in het strafschopge bied van Liverpool bleef uit. Na rust was het al Chelsea dat de bal had, maar Liverpool was stug als in beste dagen, de jaren zeventig, toen de ploeg in Euro pa domineerde, zij het meestal met minimale scores. Het ni veau van de wedstrijd viel so wieso tegen, de ambiance was wel indrukwekkend. Er stonden overigens liefst vijftien nationa liteiten aan de aftrap. Nederland was niet vertegen woordigd, Robben begon op de bank. Zijn entree - met die van Kezman - na ruim een urn- bracht het aantal buitenlanders in deze wedstrijd op achttien. Met Kewell werden het er zelfs negentien. Het veranderde allemaal niets meer. Chelsea probeerde te drukken, maar deed dat slecht, Liverpool trok ook wel een erg dikke muur op. De beste kans was nog voor Cisse, in de blessuretijd, maar zijn lob wist Czech niet te ver rassen. In de allerlaatste minuut schoot Gudjohnsen nog voorlangs. Het was misschien wel de beste kans voor Chelsea in de hele wedstrijd. In theorie krijgt de Engelse voetbalbond misschien nog een lelijk karweitje. De FA mag van de UEFA bepa len welke ploeg volgend sei zoen als vierde wordt afgevaar digd voor de Champions Lea gue, als Liverpool tenminste de finale wint en de ploeg niet bij de eerste vier eindigt in de competitie. En die kans is aanwezig; Liver pool staat vijfde, met zes ver- fiespunten meer dan... plaats genoot en rivaal Everton. Het lijkt echter uitgesloten dat de FA straks zou besfissen Everton uit de Champions League te houden ten koste van Liver pool. •kkei >f" den. )inni ca£j|BASKETB Al iele\ playoffs, eerste ronde. n Daizards - Chicago Bulls 106-99 ia lobeven,: 2-2 ,iks - Houston Rockets 103-100. nedtseven). 3_2 gde Is - San Antonio Spurs 115-126. edoeseven): 1"3- Ot inFUJSVRAGEN r eert" UITSLAGEN Onder voorbehoud van typefouten SNOOKER Sheffield. WK snooker. Finale (best-of-35 frames): Murphy (Eng) - Stevens (Wal) 18-16 TAFELTENNIS Shanghai. WK. Mannen, derde ronde: Li Ching (HKo) - Keen (Ned) 4-3(7-11 11-132-11 11-7 15-13 11-9 11-5), Hao Shuai (Chn) - Heister (Ned) 4-0 (11-5 11-9 11-8 11-7). Dubbelspel, achtste finales: Chiang/Chuan (Tai) - Keen/Heister (Ned) 4-3 (8-1111-4 11- 5 7-11 11-5 7-11 11-9). TENNIS Rome. Mannen. Eerste ronde: Safin (Rus/2) - Novak (Tsj) 6-7 (3) 6-1 6-1, Gaudio (Arg/3) - Beek (Slw) 6-4 6- 3, Nadal (Spa/5) - Joezjm (Rus) 6-0 6-2. San- toro (Fra) - Nalbandian (Arg/8) 6-4 1-6 6-4, Coria (Arg/9) - Gonzalez (Chl) 7-6 (2) 5-7 6-4, Canas (Arg/11) - Pavel (Roe) 7-5 6-2, l]ubicic (Kro/12) - Olivier Rochus (Bel) 6-3 6-3, Ben- neteau (Fra) - Robredo (Spa/13) 6-1 6-0, Ste- panek (Tsj/15) - Ancic (Kro) 6-1 6-7 (2) 6-3. Kiefer (Oui) - Haas (Oui) 6-3 6-1, Chela (Arg) - Llodra (Fra) 6-4 6-4, Martin (Spa) - Schüttler (Dui) 6-0 1-0 opgave, Horna (Per) - Mayer (Dui) 4-6 6-3 7-5, Massu (Chl) - Mathieu (Fra) 6-0 6-4, Volandri (Ita) - El Aynaoui (Mar) 6-0 6-2. Berlijn. Vrouwen. Eerste ronde: Randriantety (Mad) Oechy (Fra/9) 7-5 6-1, Likhovtseva (Rus/10) - Klösel (Dui) 7-5 7-6 (0), Clijsters (Bel/11) - Fedak (Oek) 6-1 6-0. Jankovic (SMo/12) - Obziler (Isr) 6-3 6-3. Dulko (Arg) - Hantuchova (Slo/15) 6-4 6-4, Schruff (Dui) - Chladkova (Tsj) 1-6 7-5 6-4, Kirilenko (Rus) - Zuluaga (Col) 6-3 6-1, Safina (Rus) - Ivanovic (SMo) 6- 1 6-4, Shaughnessy (VSt) - Prusova (Tsj) 4-6 6-3 7-6 (0). Smashnova (Isr) - Kostanic (Kro) 6-3 6-2 Tweede ronde: Peschke (Dui) Zvonareva (Rus/5) 6-2 6-0, Petrova (Rus/6) - Koukalova (Tsj) 7-5 6-4, Shuai Peng (Chn) - Vento-Kab chi (Ven) 6-1 6-2. 0. Pastikova (Tsj) - Camerin (lta/3) 6-2 6-4. Garbin (lta/4) - Cervanova (Slw) 7-6 (2) 4-6 6- 2. Dokte (SMo) - Kurhaicova (Slw) 6-2 6-2, Drake (Can) - Serra Zanetti (Ita) 6-2 6-2, Loit (Fra) - Bammer (Oos) 7-6 (5) 6-3, Zi Yan (Chn) - Uberoi (VSt) 6-4 6-2. VOETBAL Champions League, halve finales Liverpool - Chelsea 1-0(1-0). 4 Luis Garcia 1 0. Scheidsrechter: Michel (Slw) Toeschou wers: 45.000 Gele kaart: Baros (Liverpool) Eerste wedstri|d 0-0. Liverpool naar finale toch, Manchester was gewoon het perfecte theater. Om daar, ruim veertig jaar nadat mijn va der op Wembley de Europa Cup won, de beker als aanvoer der omhoog te mogen tillen, dat was een ongelooflijke erva ring." Zijn jubileum in januari werd in Italië groots gevierd. In samen werking met de Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport werd een boek uitge bracht ('Ik, Paolo Maldini') als ook een film over zijn voetbal leven, waarin maar liefst zestig spelers en oud-spelers over de Milanista aan het woord ko men. Zowel (oud-)teamgenoten als tegenstanders. Maldini zelf is duidelijk in zijn antwoord wie hij als de allerbeste beschouwt. Geen Gullit of Van Basten, maar Diego Armando Maradona: „Ik heb heel veel spelers meege maakt tijdens mijn carrière, maar niemand was zo goed als Maradona. Hij was de aller grootste." Het huidige contract van Mal dini loopt tot juni 2006, maar president Adriano Galfiani heeft al gezegd dat de verdediger zelf mag bepalen of zijn verbintenis ook na volgend jaar verlengd wordt. Wat Maldini ook mag besluiten, de supporters heb ben de aanvoerder voor altijd in hun hart gesloten. Tijdens thuiswedstrijden sieren ontel bare Maldini-spandoeken de tribunes van San Siro. Of er wordt een levensgrote afbeel ding van een pakje sigaretten in de lucht gestoken, met in plaats van Marlboro de naam van Maldini op de voorkant ge schreven. Het onderschrift? 'Maldini, brengt zware schade toe aan de tegenstander'. moskou/anp/rtr - Nieuwe be zems vegen schoon: De kers verse voorzitter van de Russi sche voetbalbond RFU heeft een onderzoek gelast naar het gebruik van dope door spelers van Spartak Moskou in 2003. Vitafi Moetko is de vele aantij gingen zat en laat de affaire ein delijk grondig bekijken. De zaak sleept allang, maar tot nu toe werd slechts één speler gestraft. Spartak-aanvoerder Igor Titov werd notabene be straft door de UEFA. Dat kwam als een schok voor velen, hoewel er al tijden werd gespeculeerd over doping in het Russische voetbal. Voorma lig speler Maxim Demenko schoot al in de verdediging: We werden gebruikt als proefko nijn, verklaarde hij in een re cent interview. Het zou zelfs zo erg zijn geweest, dat vlak voor de kwalificatiewedstrijd voor het Europees kampioenschap tegen Ierland (september 2003), diverse voetballers van Spartak plots afhaakten voor de natio nale selectie. Demenko: „Ieder een slikte, kleine witte pilletjes, voor elke wedstrijd en in de rust." Spoedig na de interland ont sloeg de club coach Andrej Ger- nisjov en de teamarts Anatoli Sjoekin. Hoe je de man ook bekijkt, hij blijft redelijk interessant. Als voetbalbestuurder is hij het best: ietwat glad, maar nog net dragelijk. Als verdachte lijkt hij ook een beetje verdacht; ietwat glad en je glimlacht over het hem ten laste gelegde omdat het zo vreselijk bij hem past: licht vergrijp, getruct, dat zeker, heel mistig, Cyprus, samenspel van 37 BV-tjes, glad, glad, dure lunches, tussenpersonen, ge heime ontmoetingen, nog meer glad en ja, het mag niet, maar hij deed het voor de club. Alle Arnhemmers zullen Karei Aalbers altijd nageven dat hij het voor hun eigen, bijna trotse geelzwart deed,voor hun Vitesse. Deze voetbal organisatie is een vrolijk provincie clubje en niet meer dan dat. Toch heeft Aalbers van zijn club altijd een mini- bouwpakket van Manches ter United willen maken. Geparfumeer de roem op voetbalgebied heeft iets heel triests in zich, maar dat stadium overvloog Karei al jaren geleden. Hij dacht groot en voerde ook uit en ja, natuurlijk, niet alle maal zoals het officieel hoorde, maar Karei stond in zijn Rijk van Gelria alleen aan de top en vond altijd wel wat vriendjes die hem met wat slonzig rond vliegende miljoentjes vrilde hel pen. Nu is hij terug. Ik vraag me af wat. in hemels naam, een Britse beleggersclub in dat stadion en in die club ziet? Is Middlesborough niet mooi genoeg? Of Sheffield Uni ted? Neen, in Albion willen ze de Gelredome en Vitesse en heel graag, volgens Karei, de al machtige Aalbers als motor van dat alles. Want Karei drijft de club naar hogere hoogten. Hoger dan wat de club eigenlijk is, hoger dan wat het ooit kan worden. Het grappige is dat je Karei zijn dromen eigenlijk niet wilt af pakken. Hij heeft iets van die kleine jongen en die snoepwin kel en ach, dat beetje verbode- ne in zijn doen en laten, is dat zo erg? Justitie maakte van zijn aan houding en zijn voorgeleiding een hevig spektakel, maar wat rest is dun bewijs van klein ver grijp. Het zijn getructe belas tingfoefjes, petieterig crimineel gedrag. Rififi in Velp; dat is al les. Nu moet de Arnhemse burgerij weer gaan geloven in Keizer Ka- rel. Er zijn er daar aan de Rijn die heilig in hem geloven en er zijn er die zijn bloed kunnen drin ken. De man is te bewonde ren vanwege zijn volhar dendheid. Ik zie hem nog zitten tegen over Kees Jansma. Het is niet eens lang geleden. Karei in tranen. Ze hadden hem zijn speelgoed afgepakt. Deerniswekkend en klein, maar toch ook wel aandoenlijk en bijna ongevaarlijk. In de komende tijd zal zijn naam weer rondgaan, zullen er kongsies worden gesloten, zul len de Arnhemmers weer te hoop lopen als het over profes sioneel voetbal gaat en zal Karei als een kleine grootvorst door de Steenstraat en over de Velperweg lopen. Met de centen van investerende Britten in de achterzak. Als het niet zo grappig was, zo bijna sprookjesachtig, zou je het pathetisch kunnen noe men. Maar ach, dat is het juist. Het is Karei, de man die ze ooit zijn speeltje Vitesse afpakten. Kin deren aai je nog wel eens over het bolletje. Huil maar niet meer, hier is een snoepje.. Mart Smeets

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21